Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekeség - A QB rating 4 legjobb mutatójával rendelkezők között érdekes nevek találhatóak jelenleg; többek közt David is: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bfdbae/article/unlikely-trio-of-qbs-top-the-charts-in-passer-rating?module=HP_spotlight

Még egy érdekesség- az NFL honlapján van egy sorozat; amiben minden csapatnál megneveznek 1 játékost aki az adott csapat vezére- nálunk érdekes a kiválasztott személye hiszen idén került a csapathoz. Igy már gondolom lehet sejteni ki az:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bf2b2e/article/afc-south-doitall-qb-manning-a-consummate-leader

John Matthews aktiválásának két oka van: 1; a Colts mostanság igen nagy hiányban szenved WR-ből; felmerült; hogy visszaviszik Indybe Matthews-t (idén nyárig a Colts játékosa volt). A másik indok; hogy Osgood és Underwood (A tartalék WR-ek) produktuma nem az igazi mostanság (jogos; rég nem került elkapóként szóba egyikük se...) Matthews-al akarják serkenteni a versenyhelyzetet közöttük.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Immár hivatalos az új fiúk érkezése - tegyünk is rendet; hogy ki jött és ki ment:

Az 53-as keret új tagjai: OT Adam Terry; CB Terrence Wheatley és a WR John Matthews a practice squadból
Akik mentek: QB Todd Bouman (kössz mindent; öreg harcos), DT Landon Cohen és OT Erik Pears(sokat volt nálunk; 2 hetet talán?).
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9473
1 hely üres még a Practice squadban.

Valamint Knighton; Morrison és Kampman arról; hogy a vasárnapi meccs "Must Win" a playoff szempontjából.
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9472
Vic tegnap azt mondta (és egyetértek ezzel) aki veszit ezen a meccsen vasárnap; az elbúcsúzhat a playofftől idén....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Totál Off: Hát Te meg mér' nem alszol?!? 😂N-Drew
Még csak most kezdődött el az éjszaka - miért aludjak? 😀 (bár hamarosan nagy változások lehetnek az életvitelemben -csak előre szólok....)
iktriad
669-es hsz... egyszemélyes D-Line-t alkottam, hogy néha pihenhess, erre bejelentkezel... pfff 😉

Különben csak nem indul nálad is a mókuskerék?N-Drew
Elképzelhető- és ha így lesz naaaaaaaaagyon hossssssszú mókuskerék lehet belőle...

Hogy ne csak off legyen:
John Matthews-t aktiváltuk a practice squadból. Na most akkor még valaki megy; vagy a két új jövevény közül 1 nem teljesítette az egészségiügyi tesztjét?
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Totál Off: Hát Te meg mér' nem alszol?!? 😂N-Drew
Még csak most kezdődött el az éjszaka - miért aludjak? 😀 (bár hamarosan nagy változások lehetnek az életvitelemben -csak előre szólok....)
iktriad
669-es hsz... egyszemélyes D-Line-t alkottam, hogy néha pihenhess, erre bejelentkezel... pfff 😉

Különben csak nem indul nálad is a mókuskerék?

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na mi van, nekem kell beírni Adam Terry leigazolását?Höri
Még Whitley se hivatalos még....

Amúgy úgy tűnik Landon Cohen és Erik Pears a két távozó.iktriad
Totál Off: Hát Te meg mér' nem alszol?!? 😂N-Drew
Még csak most kezdődött el az éjszaka - miért aludjak? 😀 (bár hamarosan nagy változások lehetnek az életvitelemben -csak előre szólok....)

A BCC közben kiosztotta a félszezon dijait játékosok és edzők közt:
http://www.bigcatcountry.com/2010/11/9/1803126/sprint-game-ball-the-bye-week-jaguars-mid-season-awards
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
na mi van, nekem kell beírni Adam Terry leigazolását?Höri
Még Whitley se hivatalos még....

Amúgy úgy tűnik Landon Cohen és Erik Pears a két távozó.iktriad
Totál Off: Hát Te meg mér' nem alszol?!? 😂

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na mi van, nekem kell beírni Adam Terry leigazolását?Höri
Még Whitley se hivatalos még....

Amúgy úgy tűnik Landon Cohen és Erik Pears a két távozó.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
na mi van, nekem kell beírni Adam Terry leigazolását?Höri
Hiába, néha még Zoli is szokott aludni, végül is bye week van (volt) 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na mi van, nekem kell beírni Adam Terry leigazolását?

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2147 jegy van hátra, egy hete még majdnem 5.000 volt http://www.jaguars.com/fuel/2010Season.aspx nagyon bele kell húzni az értékesítésnek!Húsrágó
Az össze fog jönni; a veteránoknak(őket ünnepeljük vasárnap; lesz pl B-2 fly-over is!) fogunk majd lepasszolni pár jegyet ha nem jönne össze a szám. Ezt még megfogjuk úszni. Amiért igazán aggódom az a Cleveland meccs (Meg a maradék 2) 7400 jegy 10 nap alatt?... Kemény lesz.....

Al Harris?Húsrágó
Terry McDonough tegnap este nem zárta ki hogy megpróbáljuk leigazolni; de inkább azt éreztem; hogy a Jags nem fog túl sok erőfeszítést tenni érte....
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 036 — Jaguars fan
Biztos Vick így hálálta meg MoJo-nak, hogy kiállt mellette a ligába való visszatérését illetően 😉
N-Drew
Hiába, ha valaki így tudja összefüggéseiben nézni a ligát, az csak egy kicsit lepődik meg egy ilyen eredményen 😉

2147 jegy van hátra, egy hete még majdnem 5.000 volt http://www.jaguars.com/fuel/2010Season.aspx nagyon bele kell húzni az értékesítésnek!
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 036 — Jaguars fan
Al Harris?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ezért volt olyan nagy a csend Wheatley ügyben - Még nem hivatalos a leigazolása; az egészségügyi tesztje csak holnap lesz; akkor lesz/lehet hivatalosan is jaguár:

Tania Gangulitól; az FTU beatwriterétől:
The Jaguars will sign CB Terrence Wheatley tomorrow, pending a physical. Haven't cut anyone yet because he's not officially on the roster
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
na mi van, nekem kell beírni Terrence Wheatley leigazolását?Höri
Wheatley was drafted by the New England Patriots in the second round (62nd overall) in the 2008 NFL Draft,[2] and signed with them on July 22, 2008.[3] As a rookie, Wheatley debuted in the first week of the season against Kansas City,[2] and played in six of the first seven games as a reserve. In his first career start against the Indianapolis Colts on November 2 he suffered a wrist injury that forced him to be placed on injured reserve on November 17,[4] after being inactive for the team's following two games. He finished the season with two tackles and two passes defensed.

Wheatley was active for five games in 2009, all as a reserve. He finished the season with two tackles.

After suffering a foot injury in the 2010 preseason, Wheatley did not practice or play for the first five weeks of the regular season; however, he remained inactive in Weeks 6 and 7 even after returning to practice in Week 6. He was active for the first time in 2010, but did not play in the Patriots' Week 8 win over the Minnesota Vikings. He was waived the following Saturday, in advance of the team's Week 9 game against the Cleveland Browns.

több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
MNF-re várva nézegettem videókat:
http://www.youtube.com/watch?v=q3sbo0RZ76o
Jaguars fanoknak kötelező! 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na mi van, nekem kell beírni Terrence Wheatley leigazolását?

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végignéztem a Chiefs-Raiders meccset, majdnem benyomtam a szunyát a félidőnél, de aztán nagyon érdemes volt fennmaradni. Barnes TD-jének én is nagyon örültem, jó volt látni, ahogy ünnepelt. Groves-ból viszont csak egy tök felesleges horse collar büntetés "kiharcolása" maradt meg, plusz a dumálása, kakaskodása egy Chiefs játékossal. Nála eszembe sem jutott, hogy de jó lenne, ha még nálunk játszana.
Az viszont tényleg vicces, hogy játék nélkül ilyen kedvezően alakultak nekünk a dolgok. Ami azt illeti nem hittem volna, hogy az Indy kikap az Eagles-től. Biztos Vick így hálálta meg MoJo-nak, hogy kiállt mellette a ligába való visszatérését illetően 😉
A Texans-nál is inkább győzelmet vártam, de a pocsék secondary (ismerős? 😀 ) kinyírta őket. A DEF. tekintetében a Houston igencsak hasonlít hozzánk (amire egyik szurkolótábor sem vágyott...).N-Drew
Igen én is igy láttasm- Khalif egészen jól mozgott; Groves-t meg pedig nem egészen értem mit keres a kezdőben a Raidersnél. Semmivel sem jobb mint amilyen nálunk volt. Jó lett volna megnézni mit tud Big John Henderson- de ő megint sérült. Azt hallotam amikor játszik ő is hasznos tagja az Oaklandnek.

Texans - Én shootoutra szzámítok. Ha a "C" elkapó sorral Rivers úgy passzolt mint ahogy tette(majdnem pefect produkciót) akkor David is képes lehet hasonlóra az Ő 'A" elkapóival...Érdemes Kuharsky irásának ránk vonatkozó részébe beleolvasni:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/17576/what-i-think-theyre-thinking-or-should-be-2
Utolsó 2 mondat igencsak elgondolkodtató/bíztató....

Sajnos azonban van egy komoly problémánk- bye week után mi nagyon rozsdásan szoktunk Jack alatt játszani- akkor is ha jól ment éppen a szekér:
http://www.bigcatcountry.com/2010/11/8/1800036/will-the-jaguars-manage-to-cure-their-post-bye-week-blues
Sokkal gyengébb Houstoni csapat vert pl meg egy a mostaninál lényegesebb jobb Jags-t otthon '06-ban. Jack eddigi 7 éve alatt 5× vesztettünk bye után! Amilyen jól megyünk pihenni; olyan álmosan jövünk ki onnan. Jack jövője szempontjából is fontos ez a meccs. Vajon a szokásos "rozsdás" játékot kapjuk vagy olyan szinten játszunk mint a Dallas ellen (Minden tisztelet a Houston csapatának; de a védelem most se lesz sokkal jobb mint október 31-én volt...)? Ha az utóbbit akkor még 1 érvet tud maga mellé állitani a jövő évi maradással kapcsolatban!

Ime 5 játékos akiről a B&T-nél szezon előtt nagy reményeket fűztünk. A B&T új 1. embere("új főnök"); Andrew félidő révén mérleget vont és a kép sajnos nem túl pozitiv- Mike Thomas remek és Karim is kezd fontos lenni. De Miller és Osgood szinte láthatalan; szegény Jennings meg már csak 3. RB lett mostanra....

És végűl a "BCC olvasók kérdeznek Jaguars játékosokat" 4. része az UDFA rookie DE/DT-vel Aaron Morgannel:
http://www.bigcatcountry.com/2010/11/8/1801467/jaguars-de-aaron-morgan-q-a
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Végignéztem a Chiefs-Raiders meccset, majdnem benyomtam a szunyát a félidőnél, de aztán nagyon érdemes volt fennmaradni. Barnes TD-jének én is nagyon örültem, jó volt látni, ahogy ünnepelt. Groves-ból viszont csak egy tök felesleges horse collar büntetés "kiharcolása" maradt meg, plusz a dumálása, kakaskodása egy Chiefs játékossal. Nála eszembe sem jutott, hogy de jó lenne, ha még nálunk játszana.
Az viszont tényleg vicces, hogy játék nélkül ilyen kedvezően alakultak nekünk a dolgok. Ami azt illeti nem hittem volna, hogy az Indy kikap az Eagles-től. Biztos Vick így hálálta meg MoJo-nak, hogy kiállt mellette a ligába való visszatérését illetően 😉
A Texans-nál is inkább győzelmet vártam, de a pocsék secondary (ismerős? 😀 ) kinyírta őket. A DEF. tekintetében a Houston igencsak hasonlít hozzánk (amire egyik szurkolótábor sem vágyott...).

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 036 — Jaguars fan
Sőt,Groves is igen hasznosan játszott mint Lb..Hogy ezt nálunk miért nem lehetett??armando83
Én mondjuk csak 1 negyedet néztem, abban túl sokat nem villantott, de után biztosan "bedurvult" 😊 .

Nekem van egy ilyen érzésem Harveyval kapcsolatban is, hogy másol akár még meg is táltosodhat, mert itt valószínűtlen, hogy valaha is magára tud találni.

---------oooooooooo-------------

A hétvégi eredmények mintha JDR diktálta volna. 1 meccs a különbség, akármi is lehet ebből még egy kicsi feljavulással. A "sorozatban" elért 1 győzelemmel a legjobb formában lévő AFC South csapat a Jax 😉
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Sőt,Groves is igen hasznosan játszott mint Lb..Hogy ezt nálunk miért nem lehetett??

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy nem tudom ki látta; de a Chiefs-Raidersen Khalif Barnes-nak (egykori LT-nk) TD elkapása volt!iktriad
Én sajnos nem láttam élőben,
de nagyon jó
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keiaho szezon előtt már odakerült. Azért is van ez nagy jövés-menés az 5. LB poszton. (és sajnos N-Drew LB poszton max felületesen nézve vagyunk rendben. Nem hiába van állítólag Gene listáján nagyon előkelő helyen Mark Herzlich a Boston College MLB-je...Lesznek változások ott a szezon után. Plusz Morrison és Durant szerződése is lejár...)
iktriad
Elnézted Ik, a ST-ről beszéltünk Armando-val, nem a LB sorról. Keiaho ott is nyomta - nem is rosszul - a Colts játékosaként.N-Drew
Oh; bocsánat. Ez tényleg elnéztem.

Amúgy nem tudom ki látta; de a Chiefs-Raidersen Khalif Barnes-nak (egykori LT-nk) TD elkapása volt!
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Keiaho szezon előtt már odakerült. Azért is van ez nagy jövés-menés az 5. LB poszton. (és sajnos N-Drew LB poszton max felületesen nézve vagyunk rendben. Nem hiába van állítólag Gene listáján nagyon előkelő helyen Mark Herzlich a Boston College MLB-je...Lesznek változások ott a szezon után. Plusz Morrison és Durant szerződése is lejár...)
iktriad
Elnézted Ik, a ST-ről beszéltünk Armando-val, nem a LB sorról. Keiaho ott is nyomta - nem is rosszul - a Colts játékosaként.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keiaho szezon előtt már odakerült. Azért is van ez nagy jövés-menés az 5. LB poszton. (és sajnos N-Drew LB poszton max felületesen nézve vagyunk rendben. Nem hiába van állítólag Gene listáján nagyon előkelő helyen Mark Herzlich a Boston College MLB-je...Lesznek változások ott a szezon után. Plusz Morrison és Durant szerződése is lejár...)

Egy kis olvasnivaló a bye week alatt

FTU félszezon értékelő érdemjegyekkel (Van A- 5 alá- és D 2 is; ki lehet találni melyik csapatrész kapta ezt...) :
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-11-07/story/jaguars-midseason-report-card-4-4-its-snore-or-roar

Gene Smith értékeli eddigi 2 draftját a hivatalos oldalon:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9463

Ryan Robinson jegyzete elsősorban Aaron Kampmanre fókuszálva:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9464
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Na jah,legalább van örömünk,de a nagyon nagy ST play-ek még hiányoznak,de inkább legyen ilyen kiegyensúlyozott,mint olyan hektikus mint a csapat többi része.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"