Jacksonville Jaguars
This will be the Jaguars' 10th season with 10 or more losses in the last 11 years. The Jaguars (2-10) have a losing record for the 12th time in the last 14 seasons. Only one winning season in that span (2017). Jags were 8-8 in 2010.
— Michael DiRocco (@ESPNdirocco) December 5, 2021
A meccs egy büdös szót se érdemel.
Szerkesztette: iktriad
Meyer Belichick breed. 😊 Az öreg Jedi is lezavarja a fumblezó futóját, akárki is az. Persze a két csapat nagyjából ebben egyezik, másban nem nagyon. (Na jó, a Jags irányító tehetségesebb. 😊 )Jó, csak a másik futója tankjában alig van már benzin (a mai TD-je ellenére), és kb csak azért van itt, mert Meyer a volt a college HC-ja is. Képzelem mennyit lenne J-Rob (aki mellesleg Top 2 legjobb támadó játékos jelenleg a keretben) pályán, ha Etienne is rendelkezésre állna...
peterk2005
Baalke és Meyer megint hülye. A fumbleja óta nem volt fent m se, pedig 1000-szer jobb, mint Hyde.Meyer Belichick breed. 😊 Az öreg Jedi is lezavarja a fumblezó futóját, akárki is az. Persze a két csapat nagyjából ebben egyezik, másban nem nagyon. (Na jó, a Jags irányító tehetségesebb. 😊 )
iktriadHis agent already hates the current FO https://t.co/dcLzGtHGCs
— Dilla (@E_Dilla) December 5, 2021


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
NFL needs to slap a big fine for this. Maybe a suspension. No room for this. pic.twitter.com/5lDEISybTu
— Jordan de Lugo (@jordandelugo) December 5, 2021
Baalke és Meyer megint hülye. A fumbleja óta nem volt fent m se, pedig 1000-szer jobb, mint Hyde.
His agent already hates the current FO https://t.co/dcLzGtHGCs
— Dilla (@E_Dilla) December 5, 2021
Minshew legalább remekel, az már fél siker mára 😀Glennon is kezdett, kevesebb sikerrel. Még Lutonnak kéne beállnia a Seahawksba., és akkor mind a 3 tavalyi Jags kezdő QB játszhatna 3 másik csapatban. 😊
Ppistike
Hollister meg így se tud aktív kerettag lenni. Jordan Smith fog valaha pályára kerülni?
Akkor nyertek.Mi szinte sose nyerünk a nyugati parton. 3 meccset nyertünk össz-vissz 1995 óta, abból 2-szer a Raiders ellen, ami már nincs is ott.
Al
Shaq Griffin el se utazik a csapattal, J-Rob játéka kérdéses, a többiek elméletben hadra foghatóak. Valószinűéeg Jay Tufele aktiválva lesz holnap (Dan Arnold IR-je miatt van egy hely a rosteren).Akkor nyertek.
iktriad
If there is a silver-lining to the 2021 season (not saying there is), it is that you can go into 2022 feeling good about Cullen as the DC IMO. He has grown a lot week-to-week, adapts to his personnel, schemes up pressure. I think they hit on that hire.
— John Shipley (@_John_Shipley) December 3, 2021
És egy 3 körös mock draft szintén Shipleytől: DE 1/3-ra, WR, OT, és egy Baalke special(sérült játékos és egyben egykori Trevor csapattárs/elkapó), ha Balfék marad jövőre is a GM.
www.si.com/nfl/jaguars/draft/2022-nfl-draft-early-3-round-jaguars-mock-draft
Szerkesztette: iktriad
www.youtube.com/watch?v=cc23YP6xquo
Sérüléshelyzet: a védelmünk közepe elég szellős lesz, ha a DNP-es nem tudják vállalni a játékost.
Szerkesztette: iktriad
The @Jaguars offense still looks like it’s a behind the scenes fight of Bevells NFL system vs Urbans college RPO system—but @Trevorlawrencee every week makes 4-5 WOW throws—👇🏼 is one! pic.twitter.com/54dSLH3MNb
— Dan Orlovsky (@danorlovsky7) December 2, 2021
www.genjag.com/jacksonville-jaguars-news/evaluating-trevor-lawrences-week-12-performance-vs-atlanta
A probléma inkább ez.
The combination of receivers that can’t separate or win one-on-one with Darrell Bevell’s unwillingness to stop calling vertical iso routes, makes evaluating Trevor more difficult each week. Infuriating incompetence.
— Jordan de Lugo (@jordandelugo) November 30, 2021
Szerkesztette: iktriad
A nem jó hír, Meyer 2 forrásnak is cáfolta, hogy érdekli a Notre Dame HC állás.
Source: Jaguars’ Meyer not leaving NFL for any college job https://t.co/VXJsqgsrjS
— Michael DiRocco (@ESPNdirocco) November 30, 2021
Megjegyzem a Big Cat Country Pete Prisco tweetje miatt most szavaztaja a követőket, hogy mennyire örülnének, ha az Irish HC posztjára cserélne Meyer a miénket, és 76,9%-nál jár az "örülne" opció. (Volt 78 is pár órája. Ez mindent elmond Meyerről.)
Is Pete right?
— Big Cat Country (@BigCatCountry) November 30, 2021
Konkrétan annyira elege van Meyerből és a támadóstábból az embereknek, hogy már olyan (valószinűleg) Urban legendek keringenek, hogy a Falcons meccsen azért kezdett hirtelen működni a Jags O vége felé, mert Lawrence elkezdte magától hívni a playeket és nem hagyatkozot Bevellékre... Nyilván ez költöi tulzás, de mindent elmond arról, mennyire elégedetlen a szurkolói bázis mind Meyerrel, mind az O stábbal (nekem csak a WR meg valamennyire a RB edzővel van bajom Meyer mellett).
O'Shaughnessy miatt legalább van 1 emberünk, aki használható. És most jól jön, hoigy nem Hollistert raktuk ki a hétvégén, így ő lesz a TE4.Dan Arnold -> IR. Mivel 4-6 hét míg rendbe jön, valószinű idénre neki ennyi volt.Nem gond, hisz TE-ben jól állunk, az mindig is egy erős posztunk volt! 🙃
iktriad
Stoki
Szerkesztette: iktriad
O'Shaughnessy time!Dan Arnold -> IR. Mivel 4-6 hét míg rendbe jön, valószinű idénre neki ennyi volt.Nem gond, hisz TE-ben jól állunk, az mindig is egy erős posztunk volt! 🙃
iktriad
Stoki
Dan Arnold -> IR. Mivel 4-6 hét míg rendbe jön, valószinű idénre neki ennyi volt.Nem gond, hisz TE-ben jól állunk, az mindig is egy erős posztunk volt! 🙃
iktriad
The Jaguars are 0-for-3 on their swings on speed receiver since March. Tyron Johnson, John Brown, and Phillip Dorsett combined for 54 snaps, eight targets, two catches and 16 yards in eight games.
— John Shipley (@_John_Shipley) November 29, 2021
Hát nem egy sikersztori ez eddig Coach Meyer...
Urban Meyer this season
— The Action Network (@ActionNetworkHQ) November 29, 2021
🏈 9 losses
Urban Meyer in 7 years at Ohio State
🏈 9 losses pic.twitter.com/aw7qV4QlsE
Ohohó végre lehet a draftról beszélni, azt hittem sosem jön el, lassan már december. Wr-t én sem szeretnék, nem is nagyon láttam sehol eddig top10-be mockolni. Hacsak nem Garret Wilson, akihez még lehetett köze Meyernek, hogy Ohio State-re ment.. nem örülnék neki. Safety is elég rechnek tűnik ott elől, bár én nem értek annyira egyet azzal, hogy elértéktelenedett poszt, az NFL-ben most mégis ez a trend. Hutchinson-Thibodeaux duóból jó lenne az egyiket majd megcsípni.Ezen a héten akár már matematikalilag is eliminálódhatunk az idei playoffról, szóval ja beszéljünk lassan a draftról.
winston
Szerkesztette: iktriad
Dan Arnold -> IR. Mivel 4-6 hét míg rendbe jön, valószinű idénre neki ennyi volt.Ohohó végre lehet a draftról beszélni, azt hittem sosem jön el, lassan már december. Wr-t én sem szeretnék, nem is nagyon láttam sehol eddig top10-be mockolni. Hacsak nem Garret Wilson, akihez még lehetett köze Meyernek, hogy Ohio State-re ment.. nem örülnék neki. Safety is elég rechnek tűnik ott elől, bár én nem értek annyira egyet azzal, hogy elértéktelenedett poszt, az NFL-ben most mégis ez a trend. Hutchinson-Thibodeaux duóból jó lenne az egyiket majd megcsípni.
Lawrence közepes volt ezen a héten a kezdő QB-k között.
Lawrence mostly in the middle of the pack in Week 12 so far. No. 19 in EPA/CPOE composite, No. 20 in EPA/Play, No. 18 in success rate, No. 22 in CPOE.
— John Shipley (@_John_Shipley) November 29, 2021
rip Cam pic.twitter.com/rnUdRsmyXj
És jelenleg 1/3-on választana jövő tavasszal a Jags. Itt van Shipley Top 5 prospectje 5.-től az 1.-ig haladva,
www.si.com/nfl/jaguars/draft/jaguars-no-3-overall-through-week-12-adam-hutchinson-kayvon-thibodeaux
(Amúgy baromira fázom egy Top 5 WR picktől már most. Meyerből kinézném, hogy nagyon kampányolna érte. Balfék remélem lebeszéli addig róla.)
iktriad
Lawrence közepes volt ezen a héten a kezdő QB-k között.
Lawrence mostly in the middle of the pack in Week 12 so far. No. 19 in EPA/CPOE composite, No. 20 in EPA/Play, No. 18 in success rate, No. 22 in CPOE.
— John Shipley (@_John_Shipley) November 29, 2021
rip Cam pic.twitter.com/rnUdRsmyXj
És jelenleg 1/3-on választana jövő tavasszal a Jags. Itt van Shipley Top 5 prospectje 5.-től az 1.-ig haladva,
www.si.com/nfl/jaguars/draft/jaguars-no-3-overall-through-week-12-adam-hutchinson-kayvon-thibodeaux
(Amúgy baromira fázom egy Top 5 WR picktől már most. Meyerből kinézném, hogy nagyon kampányolna érte. Balfék remélem lebeszéli addig róla.)
Nekem Hyde elejtett labdája fájt nagyon a vé:: HIBÁS KÉP ::gén, kismémázták hogy tök üresen legyen, Trev hibátlan labdát küldött, nem volt túl erős, tökéletes spirál, szívénél találta el Hyde-ot, erre az elszerencsétlenkedi... és ha néztétek utána a közelit Trevről, hát büntetett a szemével rendesen a fiú. Hydeot el kell engedni. Bell az utóbbi időben tudott elkapni?Hyde Meyer liebling/ex-college játékos, szóval sajnos nem szabadulunk tőle (Ogunbowale viszont nem fog sokat pályára kerülni egy darabig, hacsak nincs sérülés). Remélem jövőre majd Etienne ezeket ezerszer jobban megoldja majd, bár vannak kétségeim a Lisfranc-ja miatt.
ST annyit árt már, hogy a D# minden apró villanását feledtetik.
Húsrágó
Szerkesztette: iktriad