Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elhozzàtok Klónit a riválistól jó pízért meg pár pickért😛
dande
Aztat vele mi lesz? Csak mert o endet jatszik 4-3-ban, Telvin meg OLB.
Ezzel igazabol Allen elott nyilik egy lehetoseg, tobbet lesz az LB-sorban, ami mondjuk nem biztos, hogy elony, mert valoszinuleg kevesebbet lesz pass rushra kuldve, ot marpedig szvsz masra hasznalni bun, hiaba jo papiron coverben is peldaul.
Stez
Ő csak 1 opció(1st downon nem is botorság talán). De pl. Jack mellett ott van Ryan, ott van Quincy, ott van Leon Jacobs (meg a 3 múlt heti igazolás). Ebből a 4-5(+3) emberből már ki lehet hozni valamit. Esetleg Telvin nélkül néhány esetben akár 3-4-ezhetünk is, ha már Dom Capers is a D stáb tagja.

Legvégső esetben itt van ez.
 twitter.com/E_Dilla/status/1126577042302984192
😊😊😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elhozzàtok Klónit a riválistól jó pízért meg pár pickért😛
dande
Aztat vele mi lesz? Csak mert o endet jatszik 4-3-ban, Telvin meg OLB.
Ezzel igazabol Allen elott nyilik egy lehetoseg, tobbet lesz az LB-sorban, ami mondjuk nem biztos, hogy elony, mert valoszinuleg kevesebbet lesz pass rushra kuldve, ot marpedig szvsz masra hasznalni bun, hiaba jo papiron coverben is peldaul.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elhozzàtok Klónit a riválistól jó pízért meg pár pickért😛
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még több LB nem fog itt játszani idén, aki tavaly még itt volt.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1126573669109649408

Szóval ma ment: Kessler, Dave Williams, Blair Brown és Donald Payne
Pluszt Telvin kiüli minimum ezt az évet.

Úgy tűnik a Jaguarst is meglepte ez a döntés Telvin részéről, és nagyon úgy tűnik nem tudják, mi a helyzet vele kapcsolatban("we need to have a conversation with Telvin to understand the situation and the circumstances.").
 twitter.com/TDickman89/status/1126579354417422336
Mondjuk a 4 (Jake Ryannel együtt 5) veterán LB igazolás, a Williams draft, meg sokak szerint nagyon jó UDFA rookie a Dukeról nekem azt mondatja, hogy azért volt terv arra, hogy mi van akkor, ha Telvin nem lenne itt 2019-ben. De ezek szerint a Jags is vakon van az ügyben. Amúgy "'csak" a védelem egyik kapitányáról van szó... No big deal.
iktriad
Myles Jack elölép majd.
Willis
Ő egyedül kevés lesz majd. Remélem Jake Ryan lába rendben lesz, mert kelleni fog. Kíváncsi leszek, hogy fogunk felállni LB-ben idén. Lehet, még Myles se marad MLB-ben(mert az Ryan ideális posztja).

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Úgy tűnik a Jaguarst is meglepte ez a döntés Telvin részéről, és nagyon úgy tűnik nem tudják, mi a helyzet vele kapcsolatban("we need to have a conversation with Telvin to understand the situation and the circumstances.").
 twitter.com/TDickman89/status/1126579354417422336
Mondjuk a 4 (Jake Ryannel együtt 5) veterán LB igazolás, a Williams draft, meg sokak szerint nagyon jó UDFA rookie a Dukeról nekem azt mondatja, hogy azért volt terv arra, hogy mi van akkor, ha Telvin nem lenne itt 2019-ben. De ezek szerint a Jags is vakon van az ügyben. Amúgy "'csak" a védelem egyik kapitányáról van szó... No big deal.
iktriad
Myles Jack elölép majd.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik a Jaguarst is meglepte ez a döntés Telvin részéről, és nagyon úgy tűnik nem tudják, mi a helyzet vele kapcsolatban("we need to have a conversation with Telvin to understand the situation and the circumstances.").
 twitter.com/TDickman89/status/1126579354417422336
Mondjuk a 4 (Jake Ryannel együtt 5) veterán LB igazolás, a Williams draft, meg sokak szerint nagyon jó UDFA rookie a Dukeról nekem azt mondatja, hogy azért volt terv arra, hogy mi van akkor, ha Telvin nem lenne itt 2019-ben. De ezek szerint a Jags is vakon van az ügyben. Amúgy "'csak" a védelem egyik kapitányáról van szó... No big deal.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi ez a zsúfolt kora este Jacksonvilleben? Kessler mellett Dave Williams is lapáton.
 twitter.com/TomPelissero/status/1126532177515175936
Codyval ellentétben róla azt hitem, megcsípi az 53-at is...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars’ LB Telvin Smith announced he will not play football in 2019.
Beki
neki mi baja?
Amadeus
Egyelőre nem tudni. Egy biztos, ez a produktum hiányozni fog.
 twitter.com/SharpFootball/status/1126570495086923777

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Jaguars’ LB Telvin Smith announced he will not play football in 2019.
Beki
neki mi baja?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars’ LB Telvin Smith announced he will not play football in 2019.
Beki
Most már érthető miért van hirtelen lett ennyi LB a kereten/jött Williams olyan korán.


Keßlernek akkor útilaput kötöttünk a talpára. Ezért jött akkor Minshew.
Willis
Foles cseréi: 3 QB aki még egy snapet se játszott komoly meccsen az NFL-ben(azt hiszem Tanner Lee volt 53-as rosteren egyáltalán, ott is 2 hetet és inaktív volt mindkettőn...). FYI Foles még nem játszott 16 meccset egy szezonban.
Sidenote: Tanner Lee is tud voodoozni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenki beszart a Coltstol. Ertheto.

Komolyra forditva a szot, azt pedzegetik, hogy emberunk valami eltiltast kapna valoszinuleg, ezt kiszagolva hozta meg a dontest.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jaguars’ LB Telvin Smith announced he will not play football in 2019.
több mint 4 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Keßlernek akkor útilaput kötöttünk a talpára. Ezért jött akkor Minshew.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis eddigi teljes offseason elemzés (némi nosztalgiával itt-ott megfűszerezve) Jeff Lagemannel.

A legérdekesebb részek a draft pick elemuései. Szerinte Josh Allent ki kéne próbálni SAM LB-ben , mint kezdő, aki 3rd downon előre jön Yannickkal DE-be. Nem ördögtől való gondolat.
Jawaanról azt mondta, hogy amennyire nem tartotta jó ötletnek őt elhozni 1=7-en, annira rajons azért,hogy a 2. körben ide került. Szerinte instant kezdő, és véleménye szerint így most csak 1 kérdőjel van a falban, Cam Robinson. El is mondja aaz adásban, hogy mi Cam-mel a fő gondja.
Quincy Williamsszel kapcsolatban annyit jegyzett meg, ha úgy játszik, mint azokon a felvételeken, amit eddig róla látott, akkor szeptemberre fan favorit lesz. Josh Olivere egyelőre projektként tekint, akivel türelmesenek kell lennie mindenkinek. A magassága és a biztos kezűsége tetszik neki, de azt látja, hogy blokkolásoknál és ütközéseknél lesz baja bőven.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Telvin előkerült az éjjel instagramon. Közölte, hogy soha nem hagyja el Duvalt, és hogy "jövő héten minden kiderül".
 twitter.com/Demetrius82/status/1125611264875683841
Sokan megjegyezték, hogy Telvin a videóban elég érdekesen fogalmaz és lehet ez annak a jele, hogy nincs rendben egészségügyileg, és egyesek szerint még az is benne van pakliban hogy időlegesen vagy végképp felhagy a futballal. Hamarosan kiderül mi a szitu. "Yall will find out next week."

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom ez volt e már:



Mindenesetre ha szakmailag még kérdéses is, az biztos, emberileg mindenképpen nagyot nyertetek vele.

Fournettere is jó hatással lehet.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Támadósorunk 2 legfontosabb tagja együtt a pályán.

iktriad
Errol a keprol ez ugrott be: "A vegtelenbe es tovabb!"
ulpianus
nekem a friss Brains-sláger refrénje:
"te más vagy tudod, hogy ő szintén
félsz, hogy nem vagy az ő szintjén"


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Azt mondd meg, a csoda 3. körösötöknek mi lesz a szerepe idén
Wyatt
Nincsenek csodák. A Jézus feltámadása után is eltelt 2000 év, akkor jött a ZTE-MU, most újabb 2000 évet kell várni... ez van 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt mondd meg, a csoda 3. körösötöknek mi lesz a szerepe idén
Wyatt
Tedd fel ezt a kérdést majd szeptember elején. | Szerintem ő lesz Telvin utóda. |
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt mondd meg, a csoda 3. körösötöknek mi lesz a szerepe idén

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szombat esti videózás. Tudok sokan írtak már ilyet NFL-es oldalakon, de ez a Brady gyerek elég tehetségesnek tűnik. 😊 😊 😊
 twitter.com/Demetrius82/status/1124764610782011392
 twitter.com/Demetrius82/status/1124765700424441856

Ez pedig Quincy Williams akció közben. (FCS GAME TAPE!! Hogy egész pontosak legyünk Ohio Valley Coference tape. Ironikus módon a(z alabamai) Jacksonville State - a divízió legerősebb csapata - ellen látjuk itt meglepetés emberünket. )
 twitter.com/LaurieFitzptrck/status/1124759632923320327
 twitter.com/LaurieFitzptrck/status/1124767740575846400
 twitter.com/LaurieFitzptrck/status/1124772419753922560
Egyébként tavaly a Kentucky ellen is játszottak Williamsék, szóval volt idő, amikor 2 Jaguars draft pick (és még 2 UDFA rookie igazolás; a G Stallings a Wildcatsből és a CB Sanford a Racerből!) is pályán volt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ejj, ha valaki elintézné, hogy ne legyen sérülésünk odaadhatnánk neki a top 53 felett cap space-ünket ajándékba!
A D tetszik, a TE, az RB, és a QB tűnik soványkának, pont a fenti okokból!
Stoki
A TE poszt szerintem talán erősödött is tavalyhoz képest. RB poszton vannak még a kereten opciók (főleg Rawlsra gondolok, de nekem úgy tűnik a stáb Benny Cunnighammel is számol az ST-s potenciálja miatt), ott szerintem jobban állunk, mint tavaly - igaz az nem éppen egy átugorhatatlan magasság.... QB poszton valóban nagyon vékonyak vagyunk, ott kinézem, hogy ha Kessler megy, illetve a 2 fiatal még nem tűnik késznek az előszezonban az 1. számú Foles csere szerepkörre, akkor kukázhatunk valakit vagy megint megpróbálunk tradelni kétszer RGIII-ért. 😊
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 415 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ejj, ha valaki elintézné, hogy ne legyen sérülésünk odaadhatnánk neki a top 53 felett cap space-ünket ajándékba!
A D tetszik, a TE, az RB, és a QB tűnik soványkának, pont a fenti okokból!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis 53-as keretjóslás:

Támadók
QB: Nick Foles, Gardner Minshew, Alex McGough (3)
RB: Leonard Fournette, Ryquell Armstead, Alfred Blue, David Williams (4)
FB: Dimitri Flowers (1)
TE: Geoff Swaim, Josh Oliver, Ben Koyack, James O’Shaughnessy (4)
WR: Marqise Lee, Dede Westbrook, DJ Chark, Chris Conley, Keelan Cole (5)
OL: Cam Robinson, Andrew Norwell, Brandon Linder, A.J. Cann, Jawaan Taylor, Will Richardson, Tyler Shatley, Josh Wells, Cedric Ogbuehi (9)

Védelem
DE: Yannick Ngakoue, Josh Allen, Calais Campbell, Dawuane Smoot, Lerentee McCray (5)
DT: Marcell Dareus, Taven Bryan, Abry Jones, Dontavius Russell (4)
LB: Telvin Smith, Myles Jack, Jake Ryan, Quincy Williams, Leon Jacobs, D.J. Alexander (6)
CB: Jalen Ramsey, A.J. Bouye, D.J. Hayden, Quenton Meeks, Saivion Smith (5)
FS: Jarrod Wilson, Cody Davis (2)
SS: Ronnie Harrison, C.J. Reavis (2)

Speciális egység
K: Josh Lambo (1)
P: Logan Cooke (1)
LS: Matt Overton (1)

QB poszton úgy okoskodtam, hogy láttuk Kessler mire képes, azt talán a Minshew-McGough páros is tudja hozni. Ha Fournettenek nem lenne olyan fontos a FB, akkor simán kihagytam volna Flowerst, és beraktam volna a 2 UDFA rookie safety (Woods vagy Wingrad) közül az egyiket, valószínűleg Woodst (a 4.21-es 40-es idővel akár KR is lehetne). A sok UDFA rookie + Foles remélem kihozza Keelan Coleból a 2017-es verziót, így nálam egyelőre ő marad kereten. Ha nem boltoljuk el/nem rúgatja ki magát a keretről Telvin, akkor kb 1 helyet látok LB sorban kiadónak, amire van kb 5 jelentkező (Blair Brown, Nick DeLuca meg a 3 héten igazolt ember), közülük én Alexanderre raktam a voksom, de itt kb bárki bejöhet. Savion Smith az egyedüli UDFA rookie, aki most keretet fog, Herndont remélem nem menti meg az, hogy Tony Khan projekt volt. Meeks viszont remélem marad. Benne látok potenciált, hogy jövőre (ha Ngakoue-Ramsey-Jack új szerződése miatt kirakjuk) Bouye helyére lépjen.
Támadósorunk 2 legfontosabb tagja együtt a pályán.

iktriad
DeDe mezszamot es fizimiskat valtott?
winston
Naaa, azért Koyack kapitányt ne felejtsük! 😊
Komoly(abb)ra fordítva a szót én egy egészséges(?) Marqise Lee-től is sokat várok!
Stoki
Ha Foles működőképes lesz, akkor nem csak DeDe fog fickándozni, hanem a többiek is. Fournette meg kvázi egyelő a futójátékunkkal, az meg tudjuk milyen fontos, bár remélem idén nem lesz akkora hangsúly a dolgon, mint az elmúlt 2 szezonban.

Lee remélem rendben lesz, de ő szerintem a szezon elején nem lesz még akkora faktor.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Támadósorunk 2 legfontosabb tagja együtt a pályán.

iktriad
Errol a keprol ez ugrott be: "A vegtelenbe es tovabb!"


Állat vagyok, ami enni kér...