Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 415 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Támadósorunk 2 legfontosabb tagja együtt a pályán.

iktriad
DeDe mezszamot es fizimiskat valtott?
winston
Naaa, azért Koyack kapitányt ne felejtsük! 😊
Komoly(abb)ra fordítva a szót én egy egészséges(?) Marqise Lee-től is sokat várok!
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Támadósorunk 2 legfontosabb tagja együtt a pályán.

iktriad
DeDe mezszamot es fizimiskat valtott?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Támadósorunk 2 legfontosabb tagja együtt a pályán.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet Yannick is szeretne annyi pénzben úszni mint DaMarcus Lawrence vagy Frank Clark? Az első napok után más ő sem látogatja az OTA-ket...
 twitter.com/danielrpopper/status/1123986088740171776
Izgalmas (=frusztráló) lesz a következő pár hét, és hogy mi lesz vele, Telvinnel és Jalennel...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, a jövő hét végi rookie minicampen nem csak Minshew lesz ott, mint QB, hanem Tanner Lee és Seahawksból elcsaklizott, sokak szerint csiszolatlan gyöngyszem McGough is. Szerintem itt eldől, hogy a trióból ki lesz az a kettő, aki Kessler és persze BDN mellett kereten lesz szeptemberig. Ha tippelni kéne, akkor Minshew és McGough marad. (Legalábbis remélem.)

Locked on Jaguars írás, hogy mi lehet a terv Josh Allennel, hogy fogjuk majd játszatni.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/2019-nfl-draft-jaguars-josh-allen/

A Varjú írása arról, mennyire lesz felfogás-váltás idén, most hogy Mr. 88 millió a kezdő QB.
 www.bigcatcountry.com/2019/5/1/18525194/will-the-jaguars-offense-be-any-different


És végül egy Auburn szakértő elemzése a 7. köreös pick Dontavius Russellről,valamint arról mit várhat tőle a Jags, ha be tudja magát verekdni az 53-ba.
 www.bigcatcountry.com/2019/5/1/18525256/nfl-draft-q-a-college-and-magnolia-on-seventh-round-defensive-tackle-dontavius-russell
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne gondolj rögtön rosszra Ik. Nagyon lent volt a roster létszám nálatok (alig volt az 53 fölött), mert ki kellett gyakorlatilag hagyni a szezon elejét teljesen mert a cap fölött volt a csapat. Se FC, se FA első köre. És még az FA második hullámában meg kellett nagyon gondolni, hogy ki jöjjön, mert a 2-3-4 milliókat is be kellett osztani.

Ilyenkor a 90-es keret miatt szinte minden poszton kétszer annyi az ember, mint amennyi aztán lesz, nálatok meg a kevés ember miatt szinte az 53 volt rosteren csak. Most van itt az ideje a felduzzasztásnak, jött vagy 20 UDFA (ez is bő duplája a szokásosnak), és jönnek a veterán olcsó FA-k is.

Persze ettől még lehet probléma Smith-el, csak azt mondom, hogy az érkező LB-k nem feltétlenül jelentenek rosszat.
peterk2005
Igen, úgy tűnik mindegyik igazolt inkább ST játékos/csere ember. de azért 4 veterán LB így is picit furcsa, főleg a Telvin szituáció tükrében. De remélem tényleg csak nagyon kompetitívvé akarjuk tenni a csere LB posztot.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ne gondolj rögtön rosszra Ik. Nagyon lent volt a roster létszám nálatok (alig volt az 53 fölött), mert ki kellett gyakorlatilag hagyni a szezon elejét teljesen mert a cap fölött volt a csapat. Se FC, se FA első köre. És még az FA második hullámában meg kellett nagyon gondolni, hogy ki jöjjön, mert a 2-3-4 milliókat is be kellett osztani.

Ilyenkor a 90-es keret miatt szinte minden poszton kétszer annyi az ember, mint amennyi aztán lesz, nálatok meg a kevés ember miatt szinte az 53 volt rosteren csak. Most van itt az ideje a felduzzasztásnak, jött vagy 20 UDFA (ez is bő duplája a szokásosnak), és jönnek a veterán olcsó FA-k is.

Persze ettől még lehet probléma Smith-el, csak azt mondom, hogy az érkező LB-k nem feltétlenül jelentenek rosszat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
...
iktriad
Arról van infód, hogyha a Giants kiviszi Allent 1/6-ra, mi kit húztunk volna 1/7-re?
Sobri Jóska
Hockensont. Coughlin azt mondta az Allen választás utáni sajtótájékoztatón, hogy NAGYON közel volt a 2 játékos a big boardunkon.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
...
iktriad
Arról van infód, hogyha a Giants kiviszi Allent 1/6-ra, mi kit húztunk volna 1/7-re?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ok, most már kezdek komolyan aggódni Telvin Smith jövője miatt a csapatnál. A Jags az elmúlt 1 órában igazolt, nem 1, nem 2, hanem HÁROM veterán LB-t. (Update: plusz tegnap claimelt melléjük még egyet!)
Foles ex-csapattársát, D.J. Alexandert, aztán a szintén ex-Eagle és #Coltsszemét Naaja Goode-ot
 twitter.com/Jaguars/status/1123671739572027392
És Ramik Wilsont.
 twitter.com/Jaguars/status/1123671780013559808
Tavaly mindhárman játszottak minden meccsen a csapatukban.

Jake Ryan + a 3 veterán LB, plusz Quincy Williams (meg a Duke UDFA rookie se tűnik rossz játékosnak). Ok, hogy kell az LB depth de ez már egy csöppet túlzás.

Update - tegnap MÉG EGY LB-t claimet a Jags a 49ers-ből, James Onwualut.
 twitter.com/Jaguars/status/1123346312139825154
Jags FO, ne csináljatok semmi hülyeséget!

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hat remelem el is tiltja a picsaba a liga ha 41esben akarna jatszani 😀
Borbinho
Már pedig azt a mezszámot kapta a Jagtől, mert LB/DE hibridként van elkönyvelve.


hat remelem el is tiltja a picsaba a liga ha 41esben akarna jatszani 😀
Borbinho
Az lenne ezek után a sorszerű, ha fél év múlva oda lehetne írni balra, hogy "beats his opponents", jobbra meg azt, hogy "beats his girfriend". 😀 Oké, most én vagyok ízléstelen. 😊
peterk2005
Amit hallok róla, az alapján előbb lesz Tyreek Hill a gyerekek védőszentjévé avatva, mint ez megtörténjen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
hat remelem el is tiltja a picsaba a liga ha 41esben akarna jatszani 😀
Borbinho
Az lenne ezek után a sorszerű, ha fél év múlva oda lehetne írni balra, hogy "beats his opponents", jobbra meg azt, hogy "beats his girfriend". 😀 Oké, most én vagyok ízléstelen. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
hat remelem el is tiltja a picsaba a liga ha 41esben akarna jatszani 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az ötlet jó, de sztem ízléstelen lett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szakadok. 😊 😊 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első 3 pickünk mezszámai. Allen a 41-est kapta. Josh Oliver meg Marcedes mezszámát.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1122902582475796480
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Papi-ba még a draft előtt belefutottam, megnéztem a WR listát, jót is mosolyogtam rajta...erre tessék! 😊 😀
Stoki
Itt a végleges lista az UDFA igazolásainkról.
 twitter.com/Jaguars/status/1122592366655942656
21 ember jött, akkor 2-nem mennie kell. Gondolom Tanner Lee lesz az egyik.
iktriad
Mindenképpen rostert kellene fogjon: Brady-Papi-Picasso! 😊 😊 😊
Húsrágó
Cap Capi után itt a Papi. Vajon kék szeme van? És ha nincs, akar?

Egy Brady anno már csinált karriert a Jagsben (s), Kyle Marcedes mellett talán a legjobb TE volt a csapat történetében. Marcedes részben miatta lett olyan jó blokkoló. Ha csak fele annyira jó lesz Tyre, akkor nagy steal lenne. 😊

Ha már TE-k, ez a Josh Oliver úgy tűnik nem lesz problémás gyerek.
 twitter.com/coachmattadkins/status/1121967029664116736

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 415 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A Papi-ba még a draft előtt belefutottam, megnéztem a WR listát, jót is mosolyogtam rajta...erre tessék! 😊 😀
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Itt a végleges lista az UDFA igazolásainkról.
 twitter.com/Jaguars/status/1122592366655942656
21 ember jött, akkor 2-nem mennie kell. Gondolom Tanner Lee lesz az egyik.
iktriad
Mindenképpen rostert kellene fogjon: Brady-Papi-Picasso! 😊 😊 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a végleges lista az UDFA igazolásainkról.
 twitter.com/Jaguars/status/1122592366655942656
21 ember jött, akkor 2-nem mennie kell. Gondolom Tanner Lee lesz az egyik.

Itt van mindenkiről pár mondat, hogy kiről mit kell tudni.
 www.jaguars.com/news/19-offseason-undrafted-free-agents-bring-rookie-class-to-28
Örülök, hogy Empty All-Name csapatából sikerült elhozni Picasso Nelson Jr.-t. 😊 😊 😊

Minshew tényleg hamar fan favorite lehet. Főleg ilyen tweetekkel.
 twitter.com/GardnerMinshew5/status/1122657924889890818
Meg így. (Eagles fanoknak NAGYON NEM AJÁNLOTT a videó vége. 😊 )
 twitter.com/DownerJagFan/status/1122497377896734722

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes szösszenet Kyle Shanahantől Quincy Williams ügyben. "Ott ment ki, ahol szerintünk ki kellett mennie. Nagyon jó játékos."
 twitter.com/IrishJaguar/status/1122536792568336385
Hm. Ezt jó hallani, hogy tényleg jogos volt Caldwellék félelme, hoyg elvihetik, mire a jags jött volna a legközelebb. Armstead volt a másik jelölt a 3. kör végi pickre, de ő szerencsére bent maradt 5/2-re is.

Ez megható Jawaan. Csak aztán maradj nekem egészséges.
 twitter.com/NFL/status/1122304699300859904
És persze leszel szíves tényleg egy állat lenni RT poszton.

Josh Oliver draft partija.
 twitter.com/SJSUSpartanFB/status/1122235007664148480

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
alatriste vagy trollkodik, vagy tud valamit...remélem az utóbbi 😉
Stoki
Ő draftolta GM-ben, szal reménykedik leginkább
Wyatt
trollkodok, de nekem tényleg tetszett a játéka 1-2 tapet nézve

de mind a 2 gm ligámba behúztam szóval követni fogom miújság vele!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Összességében nézve:

Két top10-be jósolt játékost sikerült behúzni. Ez eddig A+++++. Főleg, hogy a medical redflaget lóbáló Jack se hagyott ki még meccset 3 éve alatt, szóval el tudom képzelni, hogy a Jags orvosi csapata jobban meg tudta ítélni Taylor állapotát, mint a többiek. Dokikra kell költeni, ennyike! 😊

Aztán Josh Olivert kicsit későbbre jósolták jellemzően, de b@sszakutya, mert nagyon kell az elkapó TE. Foles se kesereghet annyira.
A harmadik kör végén Q. Williams sajnos vett fel benne kérdéseket: egy ST játékosért harmadik kör? Vagy akkor ne ködösítsenek ezzel az ST szerepkörrel, hanem szépen kerüljön be a LB rotációba, elfér oda ember. Úgy már kevésbé ráncolnám a homlokomat.

Aztán a "Matyi és a maradék"-kal megint elégedett vagyok. Futóból akárhol akadhat használható.
Minshew bohócsága ellensúlyozhatja TC befeszült "keménymunka" fétisét és tök jót tehet az öltözői hangulatnak.
Russell nem indította be nagyon a fantáziámat, pár évig peremember lesz esetleg mint Smoot, csak Russell olcsóbb volt nála.

Az első három választás elég hozzá, hogy ez egy jó draftnak legyen így előre elkönyvelve! Részemről jár a pacsi! Jöhet a PO! 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Woodsból itt még lehet is vki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Összegezve, jómagam elégedett vagyok az idei drafttal! Talán Williams helyett húztam volna egy Grier-t, aztán Minshew helyén egy WR-t, de mindenképp volt már haloványabb börzéink is!
Stoki
Alapvetően én is így látom a helyzetet.
Minshew olyan Bortles II. - nek tűnik a számomra, de akkor miért kellett az eredetit szélnek ereszteni? Backupnak továbbra is megfelelt volna...
Remélem a triumvirátusunk hurrá optimizmusa jó sokáig állni fog - természetesen azért, mert majd azt az eredményeink is alátámasztják!
GO JAGS!!!
dr_najo
Talán mert Bortles nem maradt volna rookie pénzért backupnak?

Szerkesztette: Bazzani