Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindig jön valami szar hír a rookie minicamp alatt.
 twitter.com/PostBroncos/status/994993394559737857
Scheiße.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4 idei draft pick is aláírt.
Cooke

Jacobs

Tanner Lee

És Richardson

Remélem a hétvégi rookie camp végéig még aláíratunk valakit a Bryan, Chark, Harrison 3-asból.

Egy 18 éves srác megpróbálta ellopni Bortles kocsiját (mert a kulcs bent maradt a kocsiban a pénztárcával együtt és az ajtók is nyitva voltak - tipikus Blake. 😊 😊 😊 ) De mivel olyan rosszul parkolt a derék Bortles, hogy a srác nem tudott elmenekülni a kocsival és sikerült Blakenek elkapni az illetőt. Chris Reed és Bortles legnagyobb spanja a csapatban, Brandon Linder is ott volt az esetnél.
 www.tmz.com/2018/05/10/blake-bortles-truck-thief-arrest/

Az SBNation 7 idei legnagyobb játékospárharcai között ott van az 1. heti OBJ vs Ramsey összecsapás is.
 www.sbnation.com/2018/5/10/17258888/nfl-schedule-2018-best-player-matchups-tom-brady-vs-aaron-rodgers

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden draftolt rookie új mezszáma:
90 - DL Taven Bryan
17 - WR DJ Chark
36 - S Ronnie Harrison
76 - OL Will Richardson
3 - QB Tanner Lee
48 - LB Leon Jacobs
9 - P Logan Cooke

64-en lesznek a május 11. és 13. közötti rookie minicampen, többek közt 38 tryoutossal. Íme a lista.
 www.bigcatcountry.com/2018/5/8/17332454/2018-jacksonville-jaguars-rookie-minicamp-participation-list
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Mindig jó puntert draftolunk, no para.
Cooke is harmadk körös szint, csak Coughlin tudta, hogy bent lesz késöbb is - és megint igaza lett.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jerry Sullivan DJ Charkról (az ex WR coachunk most az LSU-nál van), Borltes Henneről.
 www.jacksonville.com/sports/20180504/jaguars-insider-ex-assistant-jerry-sullivan-believes-dj-chark-can-make-impact


Mit várhatunk az új punterünktől
 www.bigcatcountry.com/2018/5/3/17314622/2018-nfl-draft-q-a-for-whom-the-cowbell-tolls-on-logan-cooke
iktriad
Leghőbb vágyam, h egy scout egyszer elszólja magát, h végignézte a punterek tapejeit😂.

Előttem van a párbeszéd a GM- mel.

Hát ő király lesz, mert nagyot rúg. Az meg... hát nagyot rúg. És a harmadik? Ő fasza mert... nagyot rúg. Melyik nem rúg nagyot? Az az Aguayo gyerek. De ő kicker, nem? Fú, tényleg, akkor egyel több tapet néztem, mer a kaput nem találta el ő sem.
Fast Willie
Remélem megérte a picket, és kivágni érte Nortmannt. Nem akarok egy újabb Myerst ST-ben, aki miatt mindig idegeskedni kell, ha puntolni kell. Bár a legjobb az lenne, ha minden támadás végén Jax pontok születnek, és akkor "csak" holderkednie kéne. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Mit várhatunk az új punterünktől
 www.bigcatcountry.com/2018/5/3/17314622/2018-nfl-draft-q-a-for-whom-the-cowbell-tolls-on-logan-cooke
iktriad
Leghőbb vágyam, h egy scout egyszer elszólja magát, h végignézte a punterek tapejeit😂.

Előttem van a párbeszéd a GM- mel.

Hát ő király lesz, mert nagyot rúg. Az meg... hát nagyot rúg. És a harmadik? Ő fasza mert... nagyot rúg. Melyik nem rúg nagyot? Az az Aguayo gyerek. De ő kicker, nem? Fú, tényleg, akkor egyel több tapet néztem, mer a kaput nem találta el ő sem.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit várhatunk az új punterünktől
 www.bigcatcountry.com/2018/5/3/17314622/2018-nfl-draft-q-a-for-whom-the-cowbell-tolls-on-logan-cooke
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagy csak simán nem érte meg kockáztatni azt a kb 15 millió (passz, mennyi pontosan) dollárocskát egy sérülés esetén. Ha jó lesz, lehet vele hosszabbítani, ha nem, akkor pápá. Btw, a Jaguars miből fizetné azt a 15 milliót, amikor jelenállás szerint 25-tel a várható (188 millás) cap felett lesz? Így is ki kell majd szórni egy csomó embert, hogy beférjetek a 10 millát emelkedő satyi alá, nemhogy még egy eddig igencsak harmatos emberke 15 millióját is beszúrjátok

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt nálunk workouton 2 veterán LB a héten.
 twitter.com/RapSheet/status/991792633159782400


Szóval szép udvariasan közölték vele, hogy legyen már olyan szíves jó szezont futni, mert jövőre free agent lesz, és önmagának is azzal tesz jót, ha emeli az értékét, és a csapattal is jót tenne, ha kompenzációként egy 3. körös pick jönne egy 6. körös helyett majd. 😊
peterk2005
Kb. ez a helyzet. Yannick Ngakoue meg kezdheti kinézni, hogy mit vesz majd először a rá váró hatalmas pénzből.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval szép udvariasan közölték vele, hogy legyen már olyan szíves jó szezont futni, mert jövőre free agent lesz, és önmagának is azzal tesz jót, ha emeli az értékét, és a csapattal is jót tenne, ha kompenzációként egy 3. körös pick jönne egy 6. körös helyett majd. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy várni lehetett a Jags nem hívja le Dante Fowler 5. éves opcióját.
 twitter.com/TDickman89/status/991767858425356288

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, benne van. Viszont amíg van arra esély, hogy a szezonban játszhat (nem figyeltem, de elvileg szeptembertől visszatérhet), addig ott lesz a top 100-ban

több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
és abban a pillanatban, hogy Watt egészséges lesz
Wyatt
Nincs olyan érzésed, hogy Ő vagy Gronk már nem lesz egészséges, csak maximum "sérült, de már játszhat"? Akkor még fognak szép-látványos dolgokat művelni, csak aztán megint kimarad 3 meccs, aztán újra nagyon gurítanak, aztán "majd a PO-ra visszatérnek" pihenő jön stb
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Yannick 88. lett a játékosok által megválasztott Top 100-ban.
 twitter.com/nflnetwork/status/991139206431817728
Az NFL Network videója minderről.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Top-100-Players-of-2018-Jacksonville-Jaguars-defensive-end-Yannick-Ngakoue--No-88/d9f32d5e-e002-4eda-bc36-5062e3aafe03
Kis szépséghiba, hogy a tavaly feleannyit se csináló Bruce Irvin vagy a tavaly szinte alig játszott JJ Watt előtte végzett...
iktriad
Mondjuk Irvinnek teljesen más a szerepe, nem tudom, miben nem csinált feleannyit, és hol volt olyan D mellette, ahol azért nyilván lényegesen kevesebb figyelem hárul rá, mint pl Irvinre Oaklandben. De ez egy dolog, mert Irvin nálam sem feltétlenül van előrébb.

Na de Watt. Ne vicceljünk már. Csak az elmúlt két év sérülései miatt nem fix top 10-es. Ez pedig még mindig a potenciálra is megy, és abban a pillanatban, hogy Watt egészséges lesz, akkor egy 10 kategóriával jobb játékos, mint Ngakoue. Addig csak ennyivel, és csak azért ennyivel, mert két éve nem egészséges.

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Zaire anno egyébként Kizert szorította ki a ND kezdőjéből.
A legfontosabb információ ezen kívül róla h balkezes.
empty taxi
Nem fordítva? Mármint nem az, hogy jobbkezes, hanem hogy Kizer szorította ki őt az utolsó évében. Nem vagyok nagy college néző, csak én így olvastam.
winston
Volt Kizer Zaire backupja, annyi fix 😀
empty taxi
Titánok harca!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Zaire anno egyébként Kizert szorította ki a ND kezdőjéből.
A legfontosabb információ ezen kívül róla h balkezes.
empty taxi
Nem fordítva? Mármint nem az, hogy jobbkezes, hanem hogy Kizer szorította ki őt az utolsó évében. Nem vagyok nagy college néző, csak én így olvastam.
winston
Volt Kizer Zaire backupja, annyi fix 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Zaire anno egyébként Kizert szorította ki a ND kezdőjéből.
A legfontosabb információ ezen kívül róla h balkezes.
empty taxi
Nem fordítva? Mármint nem az, hogy jobbkezes, hanem hogy Kizer szorította ki őt az utolsó évében. Nem vagyok nagy college néző, csak én így olvastam.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Zaire anno egyébként Kizert szorította ki a ND kezdőjéből.
A legfontosabb információ ezen kívül róla h balkezes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Személy szerint nagyon örülök a pickeknek, fasza, hogy mélyült a keret, határ a csillagos ég. De ki a tököm az a tanner lee, egy 4 perces vvideót nem tudnak megtölteni a a nagy pillanataival. megnéztem két meccsét, katasztrófa.
Giowa
Egy 6. kör végi pick, akit valószínűleg azért hoztak el, hogy ne kelljen az UDFA piacon versengeni érte. Jó szélesek a vállai, sok törölköző elfér rajtuk. 😊
peterk2005
Kicsit olyan mint amikor egy közepesen szép csaj egy nagyon csúnyával fényképezkedik. Tanner mellet lehet Bortles is szexi lesz.
Giowa
Csak hogy ne szólja meg senki a házat, hoztunk még egy QB-t egyenesen Zaireből Floridából.
 twitter.com/mattfreemanISD/status/991118985948254210

Ha Tanner Lee Bortles teszi "szebbé", akkor Zaire Kesslert.
Last year, Zaire started two games and appeared in four. He finished with an overall record of 0-2 as a starter, throwing for 349 yards with zero touchdowns and one interception.
Ha már egykori Floridai játékosok, Fowler 5 lves opciójának ügye nem áll jól.
 twitter.com/ryanohalloran/status/991097858702143493

Itt az igazi konkurencia Blakenek. 😊
 twitter.com/phillip_heilman/status/991390908062097408

Yannick 88. lett a játékosok által megválasztott Top 100-ban.
 twitter.com/nflnetwork/status/991139206431817728
Az NFL Network videója minderről.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Top-100-Players-of-2018-Jacksonville-Jaguars-defensive-end-Yannick-Ngakoue--No-88/d9f32d5e-e002-4eda-bc36-5062e3aafe03
Kis szépséghiba, hogy a tavaly feleannyit se csináló Bruce Irvin vagy a tavaly szinte alig játszott JJ Watt előtte végzett...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Személy szerint nagyon örülök a pickeknek, fasza, hogy mélyült a keret, határ a csillagos ég. De ki a tököm az a tanner lee, egy 4 perces vvideót nem tudnak megtölteni a a nagy pillanataival. megnéztem két meccsét, katasztrófa.
Giowa
Egy 6. kör végi pick, akit valószínűleg azért hoztak el, hogy ne kelljen az UDFA piacon versengeni érte. Jó szélesek a vállai, sok törölköző elfér rajtuk. 😊
peterk2005
Kicsit olyan mint amikor egy közepesen szép csaj egy nagyon csúnyával fényképezkedik. Tanner mellet lehet Bortles is szexi lesz.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Személy szerint nagyon örülök a pickeknek, fasza, hogy mélyült a keret, határ a csillagos ég. De ki a tököm az a tanner lee, egy 4 perces vvideót nem tudnak megtölteni a a nagy pillanataival. megnéztem két meccsét, katasztrófa.
Giowa
Egy 6. kör végi pick, akit valószínűleg azért hoztak el, hogy ne kelljen az UDFA piacon versengeni érte. Jó szélesek a vállai, sok törölköző elfér rajtuk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Személy szerint nagyon örülök a pickeknek, fasza, hogy mélyült a keret, határ a csillagos ég. De ki a tököm az a tanner lee, egy 4 perces vvideót nem tudnak megtölteni a a nagy pillanataival. megnéztem két meccsét, katasztrófa.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól látom, csak egy ember volt, akinek nem jött össze a neve #tudatalatti 😀
Wyatt
Büntetésből most leírom a nevét százegyszer.
Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles Blake Bortles
Miért pont százegyszer? Összesen 90 passzolt, 7 futott meg 1 elkapott TD jött tőle eddig 4 év alatt alapszakaszban meg volt a 3 passzolt TD-je a rájátszásban. Ez összesen pont 101. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha jól látom, csak egy ember volt, akinek nem jött össze a neve #tudatalatti 😀

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Túl korai 53-as keretjövendölés:

QB (2) BorltesBortles, Kessler
RB (3) Fournette, Yeldon, Grant
FB (1) Bohanon
WR (6) Lee, Moncrief, Chark, Cole, Westbrook, Lazard*
TE (4) Seferian-Jenkins, Koyack, Paul, O’Shaughnessy,
OL (9) C. Robinson, Norwell, Linder, Cann, Parnell, Richardson, Shatley, Adams, Wells
DL (9) Campbell, Ngakoue, M. Jackson, Dareus, Fowler, Bryan, A Jones, Smoot, Ankou
LB (6) T. Smith, Jack, Brown, Jacobs, McCray, Payne
CB (6) Bouye, Ramsey, Hayden, Meeks, Carey, Myrick*
S (4) Gipson, Church, Harrison, C. Davis,
ST (3) Lambo, Cooke, Tinker

Myrick hellyett a safety Jarrod Wilson esetleg Patmon, Lazard helyett Mickens vagy egy 4 RB is valószínűsíthető, de ha mindenki hadra fogható, akkor valahogy így szűkíteném a keretünket 53-ra a jelenlegi embereinkből.

Szerkesztette: iktriad