Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá-hoppá:

 www.bigcatcountry.com/2018/4/30/17302268/jaguars-cut-brad-nortman
Willis
Yikes. Ez szerintem hiba. Erről a Cooke gyerekről sok jó dolgot nem olvastam. Ehhez képest máris odaadtuk neki kvázi a posztot. Remélem a fake punt eladása menni fog legalább neki. Vagy kénytelenek leszünk minden támadást pontokkal befejezni. 😊
Jaelen Strongnak is megköszöntük a munkáját ma, egyben bejelentettük azt a 13 UDFA-t is, akik olvashatóak a fejlécben.
A kereten jelenleg 89-en vannak.

Lazard azért van itt, mert a lehető legtöbb pénzt kapta és megígértük neki, hogy más UDFA WR nem jön. (Hazudtunk neki, mert jött mellette még egy Dorren Miller személyében).
 www.bigcatcountry.com/2018/4/30/17301830/allen-lazard-jaguars-signing-contract-nfl-draft-undrafted
Mind Lazard, mind Meeks benne volt amúgy Mike Mayock Top 100 prospektjei között!
 www.bigcatcountry.com/2018/4/30/17301994/jaguars-land-5-of-mike-mayocks-top-100

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Hoppá-hoppá:

 www.bigcatcountry.com/2018/4/30/17302268/jaguars-cut-brad-nortman
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
@ Ik Azért ne vedd személyes támadásnak 😊 Bortles f@s, ezen nincs mit szépíteni. Ha egy kicsivel jobb QB lenne, ti játszottatok volna az idei döntőben. Túl erős ez a roster ahhoz, hogy idén is Bortles legyen az egyetlen opció, komoly kihívó nélkül. Ez a draft pedig ebbe az irányba mutat.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tanner Lee-ről, így a draft után pár nappal pont annyi releváns infónk van az NFL-el kapcsolatban, mint Russel Wilsonról, Tom Bradyről vagy Dak Prescottról a draftjuk után pár nappal.

Bortles nem fos, csak az előző szezonig nem volt önbizalma.
Hát most már van, a következő idényben ez be is fog bizonyosodni.
Sobri Jóska
Bortlesnek 2015-ben is volt azért önbizalma (lásd franchise rekordok), csak akkor nem volt még védelmünk mellé. Tény, hogy 2016-ban Greg Olsonnak ezt sikerült teljesen tönkre vágnia.
Leevel kapcsolatában meg kívánom, hogy legyen igazad! De ha ő tényleg jó játékos, akkor ezt collegeban sikerült nagyon jól eltitkolnia. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Tanner Lee-ről, így a draft után pár nappal pont annyi releváns infónk van az NFL-el kapcsolatban, mint Russel Wilsonról, Tom Bradyről vagy Dak Prescottról a draftjuk után pár nappal.

Bortles nem fos, csak az előző szezonig nem volt önbizalma.
Hát most már van, a következő idényben ez be is fog bizonyosodni.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyetertek, szerintem is kellett volna mar elobb qb. Legalabb 2 qb-t kellett volna hozni, de aggaszto, hogy TC elmejere leszallt a kod, csak idei SB gyozelemben tud gondolkodni. Minden interjuban elmondja kb. Anno ik linkelt egy irast amiben azt veseztek ki, hogy a TC elegge benne jar a korban, es azert mar nem 10 eves hozamokkal szamol. Iden akar nyerni, es a top 2 qb-n kivul nem volt olyan iranyito aki azonnal segitseg lenne. Viszont konkretan ignoralja a tenyt, hogy Bortles f@s. Nem kicsit, nagyon. Ha iden is besul, ott ul cap hellel es 1/25-1/32 kozotti pickel, amivel nem fog tudni qb-t hozni.
undisputedly
Ugye tudod, hogy létezik feltrade a világon?
És bár nem mondom, hogy nyugodt az ember Blake miatt, de fosnak éppenséggel nem nevezném. | (Emlékszel még pl. a tavalyi Jags - Seahawks meccsre, ahol jobb volt mint Wilson?) | Attól már sokkal inkább tartok, hogy mi van akkor, ha netán sérülne... 1 QB elég lett volna, csak nem Tanner Lee. Luke Falkkal a rosteren sokkal nyugodtabb lennék.

Arról nem is beszélve, hogy a "salary cap hell" nem fog eljönni(amúgy se jönne el, de az idei draftunk alapján pláne nem fog).
A draft első 4 körében jött
Calais és/vagy Malik Jackson utódja az 1.körben
Moncrief utódja a 2.-ban
Barry Churché a 3.-ban
Parnellé a 4.-ben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyetertek, szerintem is kellett volna mar elobb qb. Legalabb 2 qb-t kellett volna hozni, de aggaszto, hogy TC elmejere leszallt a kod, csak idei SB gyozelemben tud gondolkodni. Minden interjuban elmondja kb. Anno ik linkelt egy irast amiben azt veseztek ki, hogy a TC elegge benne jar a korban, es azert mar nem 10 eves hozamokkal szamol. Iden akar nyerni, es a top 2 qb-n kivul nem volt olyan iranyito aki azonnal segitseg lenne. Viszont konkretan ignoralja a tenyt, hogy Bortles f@s. Nem kicsit, nagyon. Ha iden is besul, ott ul cap hellel es 1/25-1/32 kozotti pickel, amivel nem fog tudni qb-t hozni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU UDFA igazolásainkat tartalmazó listáján 2 új név olvasható
 www.jacksonville.com/sports/20180429/at-least-13-undrafted-free-agents-headed-to-jaguars
Dorren Miller WR, Carson-Newman
Reggie Hunter LB, N.C. Central
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amilyen jó volt az első 4 pick, annyira okádok az utolsó 3-ból 2-től.
Mondjuk Bortles ellenetek úgy szokott játszani, mint ahogy egy 1/3-as picktől elvárná az ember az elmúlt 2 szezonban. Más kérdés, hogy ti vagytok az egyedüli ilyen csapat...
iktriad
Az első négy azért kicsit fontosabb, és jött néhány elég fasza UDFA, szóval ennél nagyobb bajod ne legyen 😊
Btw, gondolom nem Leon Jacobs zavar, mert ő is nagyon pöpec ott
Wyatt
Jacobsszal abszolút semmi baj, Blair Brownnak hoztuk konkurenciának, hogy ne kényelmesedjen el SAM LB poszton.
AZ UDFA class egész erős, bár kiváncsi leszek akár egyikük is be tudja-e magát verekedni majd a nyitó napi 53-asba. Adams, Lazard meg a Meeks- Delaney CB duó a leginkább esélyes erre szvsz.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amilyen jó volt az első 4 pick, annyira okádok az utolsó 3-ból 2-től.
Mondjuk Bortles ellenetek úgy szokott játszani, mint ahogy egy 1/3-as picktől elvárná az ember az elmúlt 2 szezonban. Más kérdés, hogy ti vagytok az egyedüli ilyen csapat...
iktriad
Az első négy azért kicsit fontosabb, és jött néhány elég fasza UDFA, szóval ennél nagyobb bajod ne legyen 😊
Btw, gondolom nem Leon Jacobs zavar, mert ő is nagyon pöpec ott

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy UDFA-n is faszántosan igazoltunk amint látom. Külön tetszik Tony Adams OG az NC Stateről Will Richardson mellé, akivel együtt játszottik egyetemen. Beépíthetnénk őket majd szépen a rotációba.
Willis
Kicsit olyan, mint tavaly Dawoon Smoot draftolása után leigazoltuk Carroll Phillipset is az Illinois D Lineból. Nekem is tetszik a dolog. Remélem Cannre nyomást tud gyakorolni az Arsenal egykori játékosa.
A Cincyből meg jött egy egykori amerikai elnők. 😊
Lazardból meg akár lehe trendőrakadémia paracsnok átképzett passzelkapó TE is. Végül is 6' 5" magas. Amúgy ő volt a legmagasabban jegyzett UDFA elkapó az nfl-com-on, összességében is asszem a 2. vagy 3. prospect, akit az ő érdemjegyeik alapján, akit nem draftoltak.
A Miamiról jött CB meg 2-szeres FCS All-American volt még anno a The Citadelen. Ő sem rossz fogás.


Arra, hogy előbb annyi volt a pinneltben, hogy:
-
Baggio által szerkesztve
Wyatt
Akkor jól gondoltam. Én is rájöttem, hogy nekem kéne valamit csinálnom a hsszel, és lőn. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt valami elszállt, kéremszépen
Wyatt
Mire gondolsz?


Szóval az idei Jaguars draft class:

Taven Bryan DT Florida
D.J. Chark WR LSU
Ronnie Harrison S Alabama
Will Richardson OT N.C. State
Tanner Lee QB Nebraska
Leon Jacobs LB Wisconsin
Logan Cooke P Missisippi State

A Lee- Cooke duót kihagytam volna. Egyébként nem rossz.
iktriad
Ez "nem rossz"? Az első négy pick olyan A mint a huzat. Szerintem az egyik legjobb draft a tiétek. Szinte jobb, mint bármelyik amikor tele voltatok top pickkel. Sajnos... 😕

Nehogy nekem megtaláljátok a QB-tokat is, mert akkor sz*rban lesz a csoport 😊
peterk2005
Amilyen jó volt az első 4 pick, annyira okádok az utolsó 3-ból 2-től.
Mondjuk Bortles ellenetek úgy szokott játszani, mint ahogy egy 1/3-as picktől elvárná az ember az elmúlt 2 szezonban. Más kérdés, hogy ti vagytok az egyedüli ilyen csapat...
iktriad
Arra, hogy előbb annyi volt a pinneltben, hogy:
-
Baggio által szerkesztve

több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Amúgy UDFA-n is faszántosan igazoltunk amint látom. Külön tetszik Tony Adams OG az NC Stateről Will Richardson mellé, akivel együtt játszottik egyetemen. Beépíthetnénk őket majd szépen a rotációba.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt valami elszállt, kéremszépen
Wyatt
Mire gondolsz?


Szóval az idei Jaguars draft class:

Taven Bryan DT Florida
D.J. Chark WR LSU
Ronnie Harrison S Alabama
Will Richardson OT N.C. State
Tanner Lee QB Nebraska
Leon Jacobs LB Wisconsin
Logan Cooke P Missisippi State

A Lee- Cooke duót kihagytam volna. Egyébként nem rossz.
iktriad
Ez "nem rossz"? Az első négy pick olyan A mint a huzat. Szerintem az egyik legjobb draft a tiétek. Szinte jobb, mint bármelyik amikor tele voltatok top pickkel. Sajnos... 😕

Nehogy nekem megtaláljátok a QB-tokat is, mert akkor sz*rban lesz a csoport 😊
peterk2005
Amilyen jó volt az első 4 pick, annyira okádok az utolsó 3-ból 2-től.
Mondjuk Bortles ellenetek úgy szokott játszani, mint ahogy egy 1/3-as picktől elvárná az ember az elmúlt 2 szezonban. Más kérdés, hogy ti vagytok az egyedüli ilyen csapat...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval az idei Jaguars draft class:

Taven Bryan DT Florida
D.J. Chark WR LSU
Ronnie Harrison S Alabama
Will Richardson OT N.C. State
Tanner Lee QB Nebraska
Leon Jacobs LB Wisconsin
Logan Cooke P Missisippi State

A Lee- Cooke duót kihagytam volna. Egyébként nem rossz.
iktriad
Ez "nem rossz"? Az első négy pick olyan A mint a huzat. Szerintem az egyik legjobb draft a tiétek. Szinte jobb, mint bármelyik amikor tele voltatok top pickkel. Sajnos... 😕

Nehogy nekem megtaláljátok a QB-tokat is, mert akkor sz*rban lesz a csoport 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt valami elszállt, kéremszépen

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei Jaguars draft class:

Taven Bryan DT Florida
D.J. Chark WR LSU
Ronnie Harrison S Alabama
Will Richardson OT N.C. State
Tanner Lee QB Nebraska
Leon Jacobs LB Wisconsin
Logan Cooke P Missisippi State

Az idei Jaguars UDFA class.
Allen Lazard, WR, Iowa State
Quenton Meeks, CB, Stanford
Dee Delaney, CB, Miami
Darius Jackson, EDGE, Jacksonville State
Lyndon Johnson, DT, Cincinnati
Mike Hughes, DT, UNLV
C.J. Reavis, S, Marshall
Tre Herndon, CB, Vanderbilt
Andrew Motuapaka, LB, Virginia Tech
KC McDermott, OL, Miami
Dorren Miller, WR, Carson-Newman
Reggie Hunter, LB, N.C. Central

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ik, nincs kedved kirakni majd a fejlécbe a kis draftoltjaink névsorát? 😛
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Gondolom Falk jött volna ha bent marad meg pár pick erejéig. Lee-t nem ismerem, de azert jó, hogy jött QB.
winston
tehát tulajdonképpen én nyertem a tippjátékot, mert okosabb vagyok Coughlinéknál is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik az Idaho RB-je, Aaron Duckworth lehet az UDFA futó igazolásunk. Helyi srác, Orange Parkból való, az Jacksonvilletől pár mérföldre délre található.
 twitter.com/ProDreams_1/status/990401403834322944
Akrum Wadleynek jobban örültem volna...

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a 11 UDFA, akik úgy tűnik, jönnek a Jagsbe. A Florida kicker nincs még feltüntetve köztük.
 twitter.com/zach_goodall/status/990386777037987840
Lazard tűnik toronymagasan a legnagyobb fogásnak belőlük. Bár Meekset is el lehetett volna vinni ott, ahol Tanner Lee jött...
Se TE, se RB nincs köztük, ellenben 3 CB is érkezik. Hm...

Elméletileg 12 helyünk van a kereten a draft pickekkel együtt, bár jövő héten pár embert kitehetünk még az UDFA-k kedvéért.

Coughlin jövőre alanyi jogon akar 1/32-n draftolni. 😊
 twitter.com/ashlynrsullivan/status/990393913956544513

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Coughlin nem akar elmenni már a bánatba?
Allen Lazard, WR, Iowa State
Quenton Meeks, CB, Stanford
Eddy Pineiro, K, Florida
Wyatt
Plusz elhozta az FCS év védőjét is UDFA-ként.
 twitter.com/JSUGamecocksFB/status/990372450666975236
Edge rusher transitioning from defensive end, he won the 2017 STATS FCS Buck Buchanan Award as the national defensive player of the year. Lives in an opponent's backfield, setting Jacksonville State career records with 60 1/2 tackles for loss and 27 1/2 sacks.
Gene Smith már kivitte volna a 4. körben. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Coughlin nem akar elmenni már a bánatba?
Allen Lazard, WR, Iowa State
Quenton Meeks, CB, Stanford
Eddy Pineiro, K, Florida

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone és Coughlin a draft után
 twitter.com/Jaguars/status/990358565150851072
Tanner Lee Tulane-beli OC-je most támadóasszisztens nálunk, ezért (is) került ide.
A punter volt nálunk nemrég privát workouton.
Jelenleg a Blair Brown(SAM) - Myles Jack (MLB) - Telvin (WLB) trió a kezdő 3-as LB-ben, A most draftolt Jacobs SAM LB poszton jöhet szóba, és ST-ben.
Coughlin Charkra és Harriosonra is úgy tekint, mint akik ST-ben is be lesznek majd vetve.
Chris Herdont a Miamiról akartuk elhozni TE posztra a mai nap, de elég korán elvitte őt a Jets a 4. kör elején.
Charknál egy fontos tényező, hogy mivel jó mélységi célpont, ezért el tud vinni majd 1-2 embert a boxból megkönnyítve a futójátékot.

Egy kis extra infó minden egyes draft pickünkről.
 www.jacksonville.com/sports/20180428/look-at-each-of-jaguars-draft-picks

És megvan az első idei UDFA igazolás is, az úriember a Marshall safetyje.
 twitter.com/_reavisisland/status/990370813546303490

Máris megvan az idei Hurns - Keelan Cole jelölt is. Allen Lazard lazán kimehetett volna az 5. körben.
 twitter.com/UHS_UCSD/status/990371784858857473
És ő is Allen! 😊
 www.nfl.com/prospects/allen-lazard?id=32462018-0002-5598-54b7-82a438b6b248
Rá mondjuk inkább költöttem volna draft picket, mint a punterre, aki még a punterek között sem tartozott a jó prospektek közé...

Egy UNLV DT is érkezik
 twitter.com/Mike_HughesJr/status/990367614491766784

A Stanfordról meg ez a CB.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/990368760082108416

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval az idei Jaguars draft class:

Taven Bryan DT Florida
D.J. Chark WR LSU
Ronnie Harrison S Alabama
Will Richardson OT N.C. State
Tanner Lee QB Nebraska
Leon Jacobs LB Wisconsin
Logan Cooke P Missisippi State

A Lee- Cooke duót kihagytam volna. Egyébként nem rossz.

Szerkesztette: iktriad