Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MarK Lamping a Jaguars elnőke Shao esetleges Wembley vételének következményeiről a Jagre.
 twitter.com/JohnOehser/status/989528400346968064
 twitter.com/ryanohalloran/status/989527855267811329
 twitter.com/JohnOehser/status/989528252892024833
 twitter.com/ryanohalloran/status/989528172126498816
 twitter.com/JohnOehser/status/989527697423511552

peterk2005
Logikus érvelések peterk jelentős részével egyet is értek(egyedül TE ponton látom picit másként a dolgot Hurst adottságai és a poszton meglévő játékosok erőssége miatt), de ezt leszámítva végig csak bológattam a gondolataidat olvasva.

Egy biztos, meglepő lenne, ha ma nem az OL, TE, WR hármasból húzunk valakit.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Idén már én se vagyok híve a nagy rendezkedésnek. Dareus nagyon jó játékos, már úgy lett kialakítva az idei cap, a szerződések, hogy beleférjen. Nincs értelme kirakni, akkor kidobták azt az 5. körös picket a "semmiért".

De hosszú távon ez lenne az út mindenképpen. Elsősorban a front7 kerül a Jaxnél borzasztóan sokba. Egy elit védelemnél ez előbb-utóbb elkerülhetetlen, mert a jó játékost meg kell fizetni (lásd Seattle), de itt eleve a védelem elitjének egy jelentős része veteránként, elit pénzzel indult. Volt rá, nem baj. De csak eddig, mostantól nagyon oda kell(ene) figyelni. Én már most nem látom, hogy 2020-ra ebből hogyan lesz menedzselhető cap, de mondjuk rá, hogy én vagyok amatőr, az NFL cap mágusok megoldják. (Szvsz ENNYIRE szerintem nem nézem be, ez tényleg cap hell felé megy. Ahogy a Steelers, a Dallas, a Ravens ment pár éve és náluk se volt cap mágia a végén. Pedig mennyire zsenizték Ozzyt hogy mindent megold. És a 2020-as Jags cap mindegyiknél még durvább. Ilyent én amióta követem a focit még nem láttam.)

Szóval tartom, hogy ha azonnali upgrade, akkor WR, mert egy elit WR első évében is impact tud lenni. Esetleg egy guard. Ott 1/28 környékén rohadt jó kis guard projectek vannak. Simán lehet olyant találni aki 1-2 éven belül még Norwellnél is jobb lehet. Nem garantáltan persze, de az esélyek jók, tényleg remek és mély az interiol OL class.

A TE-t viszont sztem el kell felejteni korai körben. Értem én, hogy nincs jó TE a kereten, de 2018-ban már nem is lesz, akár draftoltok akár nem. A legjobb TE project is az idény javát azzal fogja tölteni, hogy az oldalvonal mellett magyarázzák neki, hogy mit rontott el, a másik felét meg azzal, hogy ha a pályán van akkor Borles menekül, futás meg nulla yardon minden második playben. Ez van. Ilyen volt Engram is, vagy Howard, vagy Everett, Shaheen is tavaly. Engramnek egyszerűen azért lett 700 yardja, mert az egész Giants elkapó sor lerohadt és valakit fel kellett tenni a pályára. Ha nincs sérülés, akkor ő is csak módjával kapta volna a snapeket.

Szóval nálam WR vagy OL - ha elkapó kell vagy Bortlest ill. a futást kell segíteni - vagy pedig védelem. Hayden pl. igen gyenge. Az idei 3.9 millája még elmegy, de jövőre közel 8 milláért bűn megtartani. Jó a CB class (ha nem is annyira mint tavaly, de közel olyan jó), jöhetne egy jó kis CB az első v. második napon, aki idén betanul, jövőre ócsóért leváltja Hayden-t (ez nem lesz kunszt), és ha beválik, akkor megvan akár Bouye utódja is 2-3 év múlva, amikor szűk lesz a pénztárca és Bouye is DM nélkül eltradelhető vagy kirakható (lásd Denver, Talib, aki mögött ott van Bradley Roby). Vagy egy jó safety. Church elmúlt 30 éves, jövőre 6.5 millát keresne, amin szintén lehetne spórolni, ha lenne egy utódja. (Akit nem jövőre kéne kihúzni, elit csapat előre húz, hogy legyen 1 év nevelni, ne kezdőként kelljen beállnia.) És persze DL. Abry Jones jó, olcsó, de mellé kéne még egy belső emberke. Idén, hogy legyen 1 éve betanulni, és teljesítsen mire jövőre kezdő lesz. Az edge idén úgyis kimarad, gyenge a felhozatal, elég lesz arról gondoskodni jövőre. (Ami el is visz egy korai kört jövőre, mert azt ott érdemes pótolni.)

Emellé még szerintem muszáj behúzni valahol egy QB prospectet. Bortles mellett nem lehet ignorálni a kérdést. Ideálisan mondjuk egy Lauletta féle lenne a legjobb a 2. kör vége környékén. Benne van is annyi esély, hogy ha a Bortles project zátonyra fut, akkor lehet belőle valami. Törölköző hordót fölösleges hozni szerintem.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ikt, én egy fotelben ülő laikus vagyok de ha ti elkapót vagy TE-t húztok 1/29 -re akkor sosem fogtok szintet lépni..
bocs az okoskodásért, befejeztem.. 😊
gordon
WR-t én se húznék 1. körben, 4/4 bust lett az 1. köröseinkből. TE kapcsán már sokkal nyitottabb vagyok, mert 1; Hurst olyan prospekt, aki szerintem illene ide, 2. a TE poszt még most is az egyik gyenge pontja a keretünknek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ikt, én egy fotelben ülő laikus vagyok de ha ti elkapót vagy TE-t húztok 1/29 -re akkor szerintem sosem fogtok szintet lépni..
bocs az okoskodásért, befejeztem.. 😊

Szerkesztette: gordon
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk Hurst 25 éves, lehet tőle első évében el lehet már várni, hogy instant impact legyen. Plusz azért a TE sorunk még ASJ-el is elég vékonyka. DLt azért nem huznék, mert már így is rohadt sok pénzt emészt fel idén az egység, Idén még úgyis marad a Malik, Dareus, Campbell 3-asból mindenki. Mondjuk oda egy minőségi DT cserét a draft folyamán el tudnék képzelni oda(miért is engedtük el Sheldon Dayt tavaly?...) , csak nem az 1. körben. Ha nem lenne Hayden horribilis szerződése, akkor Jaire Alexandernek is tudnék örülni nickel CB-ben. De szerintem egyértelműen inkább a támadósornak van nagyobb szüksége egy remek 1. körös játékosra.

Hays Carlyon 7 Jaguars picke az idei drafton. Nem ugranék ki a boromból az 1. körös miatt....
 www.1010xl.com/2018/04/25/my-prediction-for-the-jaguars-draft-class/?platform=hootsuite
iktriad
Az offense attól lesz jobb ha upgradelitek( de szép szó, bocsi) a falat, hogy hatékonyabban tudjatok futni és Bortlesnek ne kelljen sok 3. és hosszút megoldani, ez sikerült is.
Miben segít itt egy rookie TE aki az egyetemen tudott blokkolni valamilyen szinten itt meg pl. egy texans védelem összetöri?
Hozol egy DT-t, ha kell pár helyet fel is mész érte, aztán kibaszod a 2down Dareus-t (mert elcserélni nem fogod ezzel a fizuval) . Az egység marad top de nyertél kb 20millát két év alatt.
Én legalábbis ebben az irányban mozognék.
gordon
Dareus és Abry Jones szerintem remek kettős még idénre. Plusz 9 meccsért nem tradeled el az 5. körösödet.

Ami az OL-t illeti:
 twitter.com/AlfieBCC/status/989223995286401025
A Varjú tippjei 1/29-re
 twitter.com/AlfieBCC/status/989452612914249728
Ridley szerintem nem lesz már bent, bár lehet a másik kettő se. Ez esetben tippre D. J. Moore jöhet, ha Keenan rábúlint. Coughlin annyira imádja McCardellt8Lást még az idei áradozásait róla), hogy akit ő nagyon akar, az TC ha lehet megszerzi.
Vagy Isaiah Wynn?
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Mock-draft-30-At-No-29-overall-%E2%80%A6/3341921b-50f9-4b99-bf6e-ee018318a5c6

Még egy kis Khan- Wembley - Jags
 twitter.com/vitostellino/status/989484497254207489
 twitter.com/vitostellino/status/989506586040324101
Halloren azt mondta pár perce a 1010XÉ-en, hogy szerinte ez max annyi változást hozhat, hogy 2 meccset játszik a Jags a jövőben a Wembleyben, de az egyiket mint a "vendég" csapat.
Khan amúgy már a múlt héten tájékoztatta londoni terveiről Jacksonville polgármesterét, Lenny Curryt
 twitter.com/lennycurry/status/989490321380790272
Aki szerint ez a lépés jót fog tenni a JACKSONVILLE Jaguarsnak
 twitter.com/lennycurry/status/989491215845482496
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mondjuk Hurst 25 éves, lehet tőle első évében el lehet már várni, hogy instant impact legyen. Plusz azért a TE sorunk még ASJ-el is elég vékonyka. DLt azért nem huznék, mert már így is rohadt sok pénzt emészt fel idén az egység, Idén még úgyis marad a Malik, Dareus, Campbell 3-asból mindenki. Mondjuk oda egy minőségi DT cserét a draft folyamán el tudnék képzelni oda(miért is engedtük el Sheldon Dayt tavaly?...) , csak nem az 1. körben. Ha nem lenne Hayden horribilis szerződése, akkor Jaire Alexandernek is tudnék örülni nickel CB-ben. De szerintem egyértelműen inkább a támadósornak van nagyobb szüksége egy remek 1. körös játékosra.

Hays Carlyon 7 Jaguars picke az idei drafton. Nem ugranék ki a boromból az 1. körös miatt....
 www.1010xl.com/2018/04/25/my-prediction-for-the-jaguars-draft-class/?platform=hootsuite
iktriad
Az offense attól lesz jobb ha upgradelitek( de szép szó, bocsi) a falat, hogy hatékonyabban tudjatok futni és Bortlesnek ne kelljen sok 3. és hosszút megoldani, ez sikerült is.
Miben segít itt egy rookie TE aki az egyetemen tudott blokkolni valamilyen szinten itt meg pl. egy texans védelem összetöri?
Hozol egy DT-t, ha kell pár helyet fel is mész érte, aztán kibaszod a 2down Dareus-t (mert elcserélni nem fogod ezzel a fizuval) . Az egység marad top de nyertél kb 20millát két év alatt.
Én legalábbis ebben az irányban mozognék.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/04/26/jacksonville_jaguars_wembley_shahid_khan/
Stoki
Hm... Nehogy a végén LaCanforának igaza legyen.

Update:
Khan egyből lehűtötte a kedélyeket
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Statement-from-Shad-Khan-on-Wembley-Stadium-/0f9a8190-844b-42b8-a244-cdb654a5e2e5
2 kulcs idézet.
 twitter.com/ryanohalloran/status/989486677243686912
 twitter.com/TDickman89/status/989487709323517952

Most őszintén. Minek Bortlesnek egy első körös TE? Semmi upgrade-et nem kapna tőle ez a támadósor egy ilyen QB-val..majd hoztok az utcáról a draft után olyat aki blokkolni is tud és látott már nfl meccset közelről.
Én a helyetekbe a DL be húznék, hogy jövőre ne álljak itt letolt gatyával ezért mert a jelenlegi keretből kettőt ki kell raknom mert nem tudom betuszkolni a cap alá.. (Dareus+Malik)
gordon
Big like! Ráadásul a TE poszt nem az a poszt, ahol első évben virítani szoktak a játékosok. Ott van a tavalyi év, minden idők egyik legerősebb TE classával, és kiről lehet elmondani, hogy számottevő faktor volt? Kb. senkiről. Még Engram is.... Szép az a 700 yard, de a PFF így is a 140. (!!!) helyre rakta a TE rangsorban mert a 60 elkapott passza mellett 11 dropja volt, a futás blokkolás (ami a Jaxnak fontos lenne) meg kb. nem létező játékelem volt nála. 😊 Nem véletlen, hogy sok TE 3. évére kerül elő hirtelen, kell idő amíg megtanulja hogy a slot környékén hogyan kell NFL szinten jól route-ot futni, hogyan kell NFL szinten szeparálódni, blokkolni, stb.

Át kell állítani az agyatokat "elitcsapatosra". 😊 Egy ilyen csapatba már nem istant kezdőket kell draftolni, és nem is needre kell húzni, hanem a continuity-t, a fenntarthatóságot kell biztosítani. Ha éppen leesik az egyik top WR akibe bele van szeretve a stáb, az mondjuk jöhet, mert ő első évtől is segíthet. De ha nem WR, akkor a kezdők mögé kell húzni a jövőt. Ez a sok 10+ millás "zsoldos" két éven belül nem lesz itt, mert nem tudjátok megfizetni őket. A helyükre kell húzni a fiatal utódokat, mert ha nem, jönni fog a lejtő, méghozzá durva meredeken...
peterk2005
Mondjuk Hurst 25 éves, lehet tőle első évében el lehet már várni, hogy instant impact legyen. Plusz azért a TE sorunk még ASJ-el is elég vékonyka. DLt azért nem huznék, mert már így is rohadt sok pénzt emészt fel idén az egység, Idén még úgyis marad a Malik, Dareus, Campbell 3-asból mindenki. Mondjuk oda egy minőségi DT cserét a draft folyamán el tudnék képzelni oda(miért is engedtük el Sheldon Dayt tavaly?...) , csak nem az 1. körben. Ha nem lenne Hayden horribilis szerződése, akkor Jaire Alexandernek is tudnék örülni nickel CB-ben. De szerintem egyértelműen inkább a támadósornak van nagyobb szüksége egy remek 1. körös játékosra.

Hays Carlyon 7 Jaguars picke az idei drafton. Nem ugranék ki a boromból az 1. körös miatt....
 www.1010xl.com/2018/04/25/my-prediction-for-the-jaguars-draft-class/?platform=hootsuite

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 384 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/04/26/jacksonville_jaguars_wembley_shahid_khan/
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most őszintén. Minek Bortlesnek egy első körös TE? Semmi upgrade-et nem kapna tőle ez a támadósor egy ilyen QB-val..majd hoztok az utcáról a draft után olyat aki blokkolni is tud és látott már nfl meccset közelről.
Én a helyetekbe a DL be húznék, hogy jövőre ne álljak itt letolt gatyával ezért mert a jelenlegi keretből kettőt ki kell raknom mert nem tudom betuszkolni a cap alá.. (Dareus+Malik)
gordon
Big like! Ráadásul a TE poszt nem az a poszt, ahol első évben virítani szoktak a játékosok. Ott van a tavalyi év, minden idők egyik legerősebb TE classával, és kiről lehet elmondani, hogy számottevő faktor volt? Kb. senkiről. Még Engram is.... Szép az a 700 yard, de a PFF így is a 140. (!!!) helyre rakta a TE rangsorban mert a 60 elkapott passza mellett 11 dropja volt, a futás blokkolás (ami a Jaxnak fontos lenne) meg kb. nem létező játékelem volt nála. 😊 Nem véletlen, hogy sok TE 3. évére kerül elő hirtelen, kell idő amíg megtanulja hogy a slot környékén hogyan kell NFL szinten jól route-ot futni, hogyan kell NFL szinten szeparálódni, blokkolni, stb.

Át kell állítani az agyatokat "elitcsapatosra". 😊 Egy ilyen csapatba már nem istant kezdőket kell draftolni, és nem is needre kell húzni, hanem a continuity-t, a fenntarthatóságot kell biztosítani. Ha éppen leesik az egyik top WR akibe bele van szeretve a stáb, az mondjuk jöhet, mert ő első évtől is segíthet. De ha nem WR, akkor a kezdők mögé kell húzni a jövőt. Ez a sok 10+ millás "zsoldos" két éven belül nem lesz itt, mert nem tudjátok megfizetni őket. A helyükre kell húzni a fiatal utódokat, mert ha nem, jönni fog a lejtő, méghozzá durva meredeken...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ha tényleg TE-t viszünk 1/29-re, akkor Coughlin elvárásai alapján (=legyen az illető jó blokkoló) 4-ről(Hurst, Goedert, Gesicki, Andrews) kvázi 2-re(Hurst és Goedert) szűkülhet a kör, hogy ki is jöhet szóba.
 www.jacksonville.com/sports/20180424/jaguars-want-more-power-in-back-pocket-from-potential-tight-end-pick

28 draft előtti gondolat Hallorentől
 www.jacksonville.com/sports/20180424/jaguars-insider-draft-haul-of-ot-te-wr-rb-in-some-order-makes-sense

A 2. napon Mark Brunell és Brad Meester fogja Dallasban bejelenteni a 2. és 3. körös pickeinket. Yannick és Calais meg Londonból a 4.-et egy szurkoló társaságában.

És vannak itt rejtett tehetségek - Marrone Othellot idézgetett tegnap egy interjúban. 😊
 twitter.com/Jaguars/status/988775373587410945
iktriad
Röhögnék ha megint a South Carolina.ról draftolna a jags , eddig is bejött , ami meg bevált azon minek változtatni 😀
Sixo
Ha Hurst van olyan jó blokkoló, mint mondják, akkor nincs bajom vele, 25 éves kora ellenére se. Vagy Will Hernandez is jöhet és akkor Cannt akár el is lehet kennitradelni a draft alatt.

Amúgy ha netán OT jönne majd ma este (amit NAGYON nem szeretnék, hacsak nem Mike McGlincheynek hívják a fickót), akkor Parnell kerülhet rögtön trade blockra (ami szerintem nagy hülyeség lenne, de A-Rob elengedése óta már nem lep meg semmi TC-től sem).
iktriad
Most őszintén. Minek Bortlesnek egy első körös TE? Semmi upgrade-et nem kapna tőle ez a támadósor egy ilyen QB-val..majd hoztok az utcáról a draft után olyat aki blokkolni is tud és látott már nfl meccset közelről.
Én a helyetekbe a DL be húznék, hogy jövőre ne álljak itt letolt gatyával ezért mert a jelenlegi keretből kettőt ki kell raknom mert nem tudom betuszkolni a cap alá.. (Dareus+Malik)

Szerkesztette: gordon
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha tényleg TE-t viszünk 1/29-re, akkor Coughlin elvárásai alapján (=legyen az illető jó blokkoló) 4-ről(Hurst, Goedert, Gesicki, Andrews) kvázi 2-re(Hurst és Goedert) szűkülhet a kör, hogy ki is jöhet szóba.
 www.jacksonville.com/sports/20180424/jaguars-want-more-power-in-back-pocket-from-potential-tight-end-pick

28 draft előtti gondolat Hallorentől
 www.jacksonville.com/sports/20180424/jaguars-insider-draft-haul-of-ot-te-wr-rb-in-some-order-makes-sense

A 2. napon Mark Brunell és Brad Meester fogja Dallasban bejelenteni a 2. és 3. körös pickeinket. Yannick és Calais meg Londonból a 4.-et egy szurkoló társaságában.

És vannak itt rejtett tehetségek - Marrone Othellot idézgetett tegnap egy interjúban. 😊
 twitter.com/Jaguars/status/988775373587410945
iktriad
Röhögnék ha megint a South Carolina.ról draftolna a jags , eddig is bejött , ami meg bevált azon minek változtatni 😀
Sixo
Ha Hurst van olyan jó blokkoló, mint mondják, akkor nincs bajom vele, 25 éves kora ellenére se. Vagy Will Hernandez is jöhet és akkor Cannt akár el is lehet kennitradelni a draft alatt.

Amúgy ha netán OT jönne majd ma este (amit NAGYON nem szeretnék, hacsak nem Mike McGlincheynek hívják a fickót), akkor Parnell kerülhet rögtön trade blockra (ami szerintem nagy hülyeség lenne, de A-Rob elengedése óta már nem lep meg semmi TC-től sem).

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Ha tényleg TE-t viszünk 1/29-re, akkor Coughlin elvárásai alapján (=legyen az illető jó blokkoló) 4-ről(Hurst, Goedert, Gesicki, Andrews) kvázi 2-re(Hurst és Goedert) szűkülhet a kör, hogy ki is jöhet szóba.
 www.jacksonville.com/sports/20180424/jaguars-want-more-power-in-back-pocket-from-potential-tight-end-pick

28 draft előtti gondolat Hallorentől
 www.jacksonville.com/sports/20180424/jaguars-insider-draft-haul-of-ot-te-wr-rb-in-some-order-makes-sense

A 2. napon Mark Brunell és Brad Meester fogja Dallasban bejelenteni a 2. és 3. körös pickeinket. Yannick és Calais meg Londonból a 4.-et egy szurkoló társaságában.

És vannak itt rejtett tehetségek - Marrone Othellot idézgetett tegnap egy interjúban. 😊
 twitter.com/Jaguars/status/988775373587410945
iktriad
Röhögnék ha megint a South Carolina.ról draftolna a jags , eddig is bejött , ami meg bevált azon minek változtatni 😀

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ajjaj.
 twitter.com/DownerJagFan/status/968333021156962304
(És mellé még ott van R. Jay Soward rémképe is, mint egyedüli 1/29-es Jags pick...)


De hogy ne csak negatívum legyen, a Varjú nehezen tudja elképzelni, hogy legalábbis első blikkre szart húzzon holnap éjjel Coughlin.
 www.bigcatcountry.com/2018/4/25/17279196/can-the-jaguars-make-a-bad-pick
A draft iránti apátia amúgy nálam is megvan. 2-3 éve, de még tavaly is teljesen rá voltam már ilyenkor pörögve a draftra több órás podcast hallgatással meg cikk olvasásokkal. a héten kb a "ja tényleg, most csütörtökön lesz a draft" hangulat övez engem.

A legtöbb mockoló (bár nagy a szórás) D. J. Moore-t a Maryland WR-t, vagy Dallas Goedertot, a South Dakota State JACKRABBITS(az egyik legjobb becenév collegeban) TE-jét jósolják nekünk. Mooret edzette anno a most nálunk WR edző Keenan McCardell a Terpsnél, tehát vele nem vennénk zsákba macskát. Goedert is jöhet, bár a helyi fiú Hayden Hurst talán jobban illene arra, amit TC és Marrone akar támadásban.

FTU-s "kit viszünk és kit kéne vinnünk" jóslatok.
 www.jacksonville.com/sports/20180425/staff-predictions-who-jaguars-will-take--and-should-take-in-first-round
A pickek legalább a felét ha lehet, kihagynám. Shaquem Griffinnel nincs bajom, őt nagyon szívesen látnám a Jagsben, csak nem az 1. körös pickkel. És ha lehet támadófalembert se vigyünk, hacsak nem Will Hernadeznek hívják az illetőt. Előre is köszi TC.
iktriad
Will Hernandezt nagyon lávolnám 1/29-en, még egy + nagy boost lenne a run game számára. Álomszerű belső o-fal: Norwell-Linder-Hernandez. Már most üt.
Willis
Pontosan ezért is örülnék Hernadeznek.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ajjaj.
 twitter.com/DownerJagFan/status/968333021156962304
(És mellé még ott van R. Jay Soward rémképe is, mint egyedüli 1/29-es Jags pick...)


De hogy ne csak negatívum legyen, a Varjú nehezen tudja elképzelni, hogy legalábbis első blikkre szart húzzon holnap éjjel Coughlin.
 www.bigcatcountry.com/2018/4/25/17279196/can-the-jaguars-make-a-bad-pick
A draft iránti apátia amúgy nálam is megvan. 2-3 éve, de még tavaly is teljesen rá voltam már ilyenkor pörögve a draftra több órás podcast hallgatással meg cikk olvasásokkal. a héten kb a "ja tényleg, most csütörtökön lesz a draft" hangulat övez engem.

A legtöbb mockoló (bár nagy a szórás) D. J. Moore-t a Maryland WR-t, vagy Dallas Goedertot, a South Dakota State JACKRABBITS(az egyik legjobb becenév collegeban) TE-jét jósolják nekünk. Mooret edzette anno a most nálunk WR edző Keenan McCardell a Terpsnél, tehát vele nem vennénk zsákba macskát. Goedert is jöhet, bár a helyi fiú Hayden Hurst talán jobban illene arra, amit TC és Marrone akar támadásban.

FTU-s "kit viszünk és kit kéne vinnünk" jóslatok.
 www.jacksonville.com/sports/20180425/staff-predictions-who-jaguars-will-take--and-should-take-in-first-round
A pickek legalább a felét ha lehet, kihagynám. Shaquem Griffinnel nincs bajom, őt nagyon szívesen látnám a Jagsben, csak nem az 1. körös pickkel. És ha lehet támadófalembert se vigyünk, hacsak nem Will Hernadeznek hívják az illetőt. Előre is köszi TC.
iktriad
Will Hernandezt nagyon lávolnám 1/29-en, még egy + nagy boost lenne a run game számára. Álomszerű belső o-fal: Norwell-Linder-Hernandez. Már most üt.

Szerkesztette: Willis
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ajjaj.
 twitter.com/DownerJagFan/status/968333021156962304
(És mellé még ott van R. Jay Soward rémképe is, mint egyedüli 1/29-es Jags pick...)


De hogy ne csak negatívum legyen, a Varjú nehezen tudja elképzelni, hogy legalábbis első blikkre szart húzzon holnap éjjel Coughlin.
 www.bigcatcountry.com/2018/4/25/17279196/can-the-jaguars-make-a-bad-pick
A draft iránti apátia amúgy nálam is megvan. 2-3 éve, de még tavaly is teljesen rá voltam már ilyenkor pörögve a draftra több órás podcast hallgatással meg cikk olvasásokkal. a héten kb a "ja tényleg, most csütörtökön lesz a draft" hangulat övez engem.

A legtöbb mockoló (bár nagy a szórás) D. J. Moore-t a Maryland WR-t, vagy Dallas Goedertot, a South Dakota State JACKRABBITS(az egyik legjobb becenév collegeban) TE-jét jósolják nekünk. Mooret edzette anno a most nálunk WR edző Keenan McCardell a Terpsnél, tehát vele nem vennénk zsákba macskát. Goedert is jöhet, bár a helyi fiú Hayden Hurst talán jobban illene arra, amit TC és Marrone akar támadásban.

FTU-s "kit viszünk és kit kéne vinnünk" jóslatok.
 www.jacksonville.com/sports/20180425/staff-predictions-who-jaguars-will-take--and-should-take-in-first-round
A pickek legalább a felét ha lehet, kihagynám. Shaquem Griffinnel nincs bajom, őt nagyon szívesen látnám a Jagsben, csak nem az 1. körös pickkel. És ha lehet támadófalembert se vigyünk, hacsak nem Will Hernadeznek hívják az illetőt. Előre is köszi TC.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha tényleg TE-t viszünk 1/29-re, akkor Coughlin elvárásai alapján (=legyen az illető jó blokkoló) 4-ről(Hurst, Goedert, Gesicki, Andrews) kvázi 2-re(Hurst és Goedert) szűkülhet a kör, hogy ki is jöhet szóba.
 www.jacksonville.com/sports/20180424/jaguars-want-more-power-in-back-pocket-from-potential-tight-end-pick

28 draft előtti gondolat Hallorentől
 www.jacksonville.com/sports/20180424/jaguars-insider-draft-haul-of-ot-te-wr-rb-in-some-order-makes-sense

A 2. napon Mark Brunell és Brad Meester fogja Dallasban bejelenteni a 2. és 3. körös pickeinket. Yannick és Calais meg Londonból a 4.-et egy szurkoló társaságában.

És vannak itt rejtett tehetségek - Marrone Othellot idézgetett tegnap egy interjúban. 😊
 twitter.com/Jaguars/status/988775373587410945
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az 1. fordulóban Janoris Jenkins elég jó célpontja lesz
Asbee
Á, TC nem kockáztatja meg a nemesnek szánt bosszúját. Majd szépen futunk vagy 300 yardot, Bortles maga majdnem 100-at. Passing is for pussies. 😊
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az 1. fordulóban Janoris Jenkins elég jó célpontja lesz


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blake sose változz meg! 😊 😊 😊
 twitter.com/Jaguars/status/988514345800884224
"Kicsit" hezitált, mikor az egyik gyerek megkérdezte, kinek dobál a legszívesebben...
Kb ez mehetett fejében és IRL:
"A-Rob - ja ő már nincs, " errr
"Hurns - ő sincs már " hmmmm
"Akkor Marcedes, basszus már őt is kiraktuk..." ööö
"Marqise Lee!"
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az 1/29-es pick közelmúltbeli története.
 www.jacksonville.com/article/20180423/SPORTS/180429000/2001549
Az elmúlt 20 évben csak egyszer cseréltek innen fel, de háromszor is le. Olvasható a legjobb és a legrosszabb 3 pick ezen a helyen. Utóbbiak közt ott van Coughlin toronymagasan legnagyobb 1. körös bustja, az összesen 1 kemény NFL szezont lehúzó R. Jay Soward. Mellesleg őt szintén egy elvesztett AFC döntő(máig a Jags legfájóbb veresége) után húzta TC, szóval óvakodjunk az 1. körös WR-ektől. Lásd még Reggie Williams, Matt Jones, és persze Füves Alkesz. Vigyünk inkább TE-t, hátha jön egy újabb Marcedes (=10+ évig a klub szolgálatában álló, Pro Bowl kaliberű játékos).
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Coughlin
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Coughlin-Match-a-need-with-quality/a37d24dd-8ef3-41e1-b8be-05b7dd8c8e90

Caldwell
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Caldwell-Prepared-for-any-scenario/d9201543-9de7-4b26-baf2-7d970845bbed

És Marrone ma délutáni sajtótájékoztatói a drafttal kapcsolatban
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Marrone_Focused_on_the_players_we_have_here/d5d0d61f-3d34-4ccd-b80d-d7ee98132a97

Pár észrevétel Hallorantől Coughlinék mai draft előtti sajtótájékoztatójáról.
 twitter.com/ryanohalloran/status/987405694419853312
 twitter.com/ryanohalloran/status/987405889211691008
 twitter.com/ryanohalloran/status/987406667703779330
 twitter.com/ryanohalloran/status/987406831789264896
 twitter.com/ryanohalloran/status/987407042267832320

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sobri Jóska, Heisman Trophy és phylos kezdhet reménykedni vagy ez csak a szokásos parasztvakítás?
 twitter.com/phillip_heilman/status/987363527794020352

Meglepne, ha lehívnánk.
 twitter.com/ryanohalloran/status/987365776003870721
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekünk az első kilenc fordulóban van öt. Éjszakáznál inkább te helyettem 😀
Wyatt
Akkor ezért nem lett SNF vagy MNF a Jags - Pats.... Pedig egy AFC döntő visszavágó szvsz prime time meccset érdemelt volna.

Halloran gondolatai a menetrendről - összeségében sok a baj vele, de van pár előnye is.
 www.jacksonville.com/sports/20180419/jaguars-analysis-thoughts-on-2018-schedule
iktriad
2018. 09. 16 - Week 2 at Jaguars - 22.25
2018. 09. 24 - Week 3 at Lions SNF - 2.20
2018. 09. 30 - Week 4 vs Dolphins - 19.00
2018. 10. 05 - Week 5 vs. Colts TNF - 2.20
2018. 10. 15 - Week 6 vs. Chiefs SNF - 2.20
2018. 10. 21 - Week 7 at Bears - 19.00
2018. 10. 30 - Week 8 at Bills, MNF - 1.15
2018. 11. 05 - Week 9 vs Packers SNF - 2.20
Ide már valóban sok lett volna, más kérdés, hogy a Bills vagy a Lions helyett akár lehetett is volna. A Packers és a Colts teljesen alap, még a Chiefs is logikus
Wyatt
Mondjuk a Lions-Pats meccs gondolom Patricia miatt lett főműsoridős.
Bazzani
Ez világos, a Colts is érthető emiatt is, de a Jaguars is adná, vagy a Steelers is. Aztán ez utóbbi kettő a többihez képest pl simán nem lett az. Így is sok lesz az éjszakázás :d

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én speciel boldog lennék, ha az összes Jags meccs 7-kor lenne vasárnap. (a főnököm is)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekünk az első kilenc fordulóban van öt. Éjszakáznál inkább te helyettem 😀
Wyatt
Akkor ezért nem lett SNF vagy MNF a Jags - Pats.... Pedig egy AFC döntő visszavágó szvsz prime time meccset érdemelt volna.

Halloran gondolatai a menetrendről - összeségében sok a baj vele, de van pár előnye is.
 www.jacksonville.com/sports/20180419/jaguars-analysis-thoughts-on-2018-schedule
iktriad
2018. 09. 16 - Week 2 at Jaguars - 22.25
2018. 09. 24 - Week 3 at Lions SNF - 2.20
2018. 09. 30 - Week 4 vs Dolphins - 19.00
2018. 10. 05 - Week 5 vs. Colts TNF - 2.20
2018. 10. 15 - Week 6 vs. Chiefs SNF - 2.20
2018. 10. 21 - Week 7 at Bears - 19.00
2018. 10. 30 - Week 8 at Bills, MNF - 1.15
2018. 11. 05 - Week 9 vs Packers SNF - 2.20
Ide már valóban sok lett volna, más kérdés, hogy a Bills vagy a Lions helyett akár lehetett is volna. A Packers és a Colts teljesen alap, még a Chiefs is logikus
Wyatt
Mondjuk a Lions-Pats meccs gondolom Patricia miatt lett főműsoridős.
Bazzani
Ahogy a Colts - Pats is JMD miatt. Csak neki el se kellett mennie Caster-hegyről, akarom mondani Foxboroughból mindehhez. 😊