Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap poénját (de a reggelét mindenképp) a Browns hivatalos honlapjának köszönhetjük - nézzétek szerintük ki a legjobb játékosunk. 😀
 www.clevelandbrowns.com/news/article-1/Scouting-Report-on-the-Jacksonville-Jaguars/afe6e9d5-dd4b-4eda-8958-b281086cf680
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gerhart mellett Branch sem edzett (nem baj, ha nem játszik, több snap jut Ryan Davisnek). Alan Ball limitált volt. A Brownsnál 12 ember van a sérülési jelentésen, abból 7 nem edzett.,

És egy elemzés arról, mit kúrt el el a back7 a múlt héten.
 www.bigcatcountry.com/2014/10/15/6983499/jaguars-defense-improved-but-same-issues-remain
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Peters is gyengén indult most meg elit LT ...Janek
Peters tight endként került a ligába, onnan kellett felhízlalni, meg megtanulnia mindent...mustaine
Ezzel arra célzol, hogy még Hurnsből is lehet elit LT? Mert elkapónak ratyi, na de OL-be még lehet upgrade. 😛Stez
Ő már elit MINDEN poszton az NFL-ben.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Peters is gyengén indult most meg elit LT ...Janek
Peters tight endként került a ligába, onnan kellett felhízlalni, meg megtanulnia mindent...mustaine
Ezzel arra célzol, hogy még Hurnsből is lehet elit LT? Mert elkapónak ratyi, na de OL-be még lehet upgrade. 😛

több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Szerintem is váltani kell a futójátékban. Tauxxxxx tényleg jó FB, viszont lehetne használni TE-ként is. Tudom, hogy fura, de olyan alacsony, és jó a keze is 😊 A meglepetés erejével sima TD az összes játékban 😀

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nekem 95% hogy lesz 2 eladó jegyem..... a nov9. Jaguars-Cowboys meccsre...

Aki t érdekel majd privátban írjon...

Seat location: section BK 140, row 41, seats 204-203
Total Charge: £232.40

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gerhart ma nem edz, de azt mondta, van esély arra, hogy játsszon vasárnap.

Ha már futás, a Varjú szerint hanyagolni kéne az FB posztot a futójátéknál, mert akkor hatékonyabb lenne a running game.
 www.bigcatcountry.com/2014/10/15/6979661/jaguars-should-reassess-how-the-approach-running-the-football
Szerinte 11es(1 RB, 1 TE), vagy 12(1 RB, 2 TE) formációban sikeresebbek lennénk, mint az általunk sokat használt 21es formációval(2 RB 1 TE).Prisco is valami ilyesmit pedzegette, hogy jó lenne elhagyni az FB használatát, bár ő ezt azzal indokolta, hogy a passzjátékra kéne fektetni a hangsúlyt nálunk, ha már ez megy (sokkal) jobban Bortlesszel.
Mondjuk Ta 'ufo'ou szerintem remek blokkoló, és már nem 1 szép passzjátékot hoztak össze ketten Blakekel, szóval én nem próbálnám elhagyni a posztot a repertoárból.
Fischt is ma kérdezgették, hogy nem-e kéne a futójátékot kic sit háttérbe szorítani, ő viszont t annyit mondott, hogy nem akarja, hogy Blake 40+ alkalommal passzoljon egy meccsen.

Egyre inkább úgy tűnik, hogy novemberben Aaron Colvin játékra jelentkezik! Egész pontosan a bye week után a Colts ellen Nov ember 23.-án jöhet el számára a debütálás napja. Már most teljes sebességgel fut, és jövő héten már az edzéseket is elkezdheti a csapattal(ekkortól számítva 21 napja van a stábnak, hogy eldöntse, aktiválja vagy végleg IRre teszi).

Marcedes is elkezdi ma a futóedzéseket.

A Sportrac.com managing editorja, Michael Ginitti szerint a Jaguarsnak egy 4 éves, 37,8 milliós szerződést kéne adnia Shortsnak. Nos én kedvelem Cecilt és tényleg költenie kell a Jagsnek jövőre, de még szerintem ez baromi sok pénz lenne neki. Én valahol 20-25 millió körül adnék neki szerződést, tekintve, hogy folyton sérült. Mondjuk nálam ő Roy Millerrel együtt prioritás a saját FAink újraigazolása szempontjából a következő offszezonban.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Peters is gyengén indult most meg elit LT ...Janek
Peters tight endként került a ligába, onnan kellett felhízlalni, meg megtanulnia mindent...

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Peters is gyengén indult most meg elit LT ...

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Joeckel eddig fos, de sok segítséget nem kap a fal többi részétől sem, ami azért nem ártana. Én nem vagyok nagy fanja, de az a pick szvsz nem ekézhető azért. Inkább Monroe eladása az, mert most egyébként egy elég komoly fala lehetne egy franchise QB-nak ezzel a duóval.
Joeckel tavaly súlyosan megsérült, IR-en pihent végig, most még nm lendült formába. Ennél azért többet tud nyilvánvalóan.
Monroet igazából meg kellett volna fizetni, minőségi LT, rá lehetett volna építeni falat.Stez
Joeckel eddig játszott 10,5 meccset, ebből 6,5et LTben. Lényegében rookie. Boselli szerint folyamatosan fejlődik, de pl a kezét használhatná jobban. Sokat beszélnek, szóval a mentor megvan nála. Az viszont látszik, hogy nem lesz belőle új Boselli. 😕
Én is reménykedem, hogy szép lassan ő (és Beadles is) biztos pontja lesz a falnak.
A Monroe trade meg Colvin sikerességétől is függ, aki még nem játszott az NFLben. Ha ő meg Joeckel beválik, akkor jó döntés volt. Ezért mondtam, hogy most még nem lehet értékelni, hogy jó trade volt-e vagy sem.iktriad
Szerintem meg egy potenciális fiatal franchise vakoldali tacklet ilyen pickre elcserélni, az hiba.
Na jó nem, ha Colvin 1, maximum 2. éve után Revis-Sherman szinten játszik majd, de valljuk be, szép tündérmese.
Mindegy, Joeckelt korai megítélni. Van példa rá, hogy gyengébben kezd valaki, de arra is, hogy valaki jól, és visszaesik. Kalil például top5-ös pickként brutál rookie évet nyomott a Vikesban, azóta tavaly szar volt, idén meg egyenesen bűn gyenge.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joeckel eddig fos, de sok segítséget nem kap a fal többi részétől sem, ami azért nem ártana. Én nem vagyok nagy fanja, de az a pick szvsz nem ekézhető azért. Inkább Monroe eladása az, mert most egyébként egy elég komoly fala lehetne egy franchise QB-nak ezzel a duóval.
Joeckel tavaly súlyosan megsérült, IR-en pihent végig, most még nm lendült formába. Ennél azért többet tud nyilvánvalóan.
Monroet igazából meg kellett volna fizetni, minőségi LT, rá lehetett volna építeni falat.Stez
Joeckel eddig játszott 10,5 meccset, ebből 6,5et LTben. Lényegében rookie. Boselli szerint folyamatosan fejlődik, de pl a kezét használhatná jobban. Sokat beszélnek, szóval a mentor megvan nála. Az viszont látszik, hogy nem lesz belőle új Boselli. 😕
Én is reménykedem, hogy szép lassan ő (és Beadles is) biztos pontja lesz a falnak.
A Monroe trade meg Colvin sikerességétől is függ, aki még nem játszott az NFLben. Ha ő meg Joeckel beválik, akkor jó döntés volt. Ezért mondtam, hogy most még nem lehet értékelni, hogy jó trade volt-e vagy sem.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, és ezek is pontosan Bradley egyik hibájára mutatnak rá, hogy hetekig szórakozott Bortles kezdetésével.
De most nyilván még nincsen gáz, én azt mondtam, hogy ha így folytatódik az év, akkor viszont gáz lehet. Ez a Titans elleni nagyon kínos zakó volt, aztán ha 1-2 győzelemnél többet nem tud kihozni a csapatból Bradley és mondjuk több meccs is elmegy a rossz döntésein, akkor simán meginoghat alatta a talaj.
Ez a jövő zenéje nyilván, de van az a szituáció, amikor már az ő helye sem lesz biztos, két év után sem.
Caldwellről nem nyilatkozom, szerintem a lightos FA-zás ellenére sem lehet rá olyan hatalmas panasz. Nem tudom, mi az ő sara, mi nem az, őt biztosan nem vágnám ki.Stez
Bradley is elismerte, hogy "vezethette volna jobban is a csapatot" múlt vasárnap. Amíg ezt ő is belátja, és képes tanulni belőle, addig nincs baj. A többit meglátjuk.

Caldwell: Igen, neki nincs túl sok sara - bár az idei FA classunk azt kell mondjam eddig borzalmas, talán Bryantet leszámítva(Chris Polian takarodj, talán Caldwell legnagyobb hibája az volt, hogy azt a barmot beengedtük a front officeba).. Mondjuk Beadles és Clemons kezd végre jobban játszani, és Hoodnak is összejött az első sack vasárnap. plusz néhány embert, élükön Daryl Smittszel és Knightonnal megtarthatott volna mondjuk. A Monroe trade Joeckel miatt egyelőre nem értékelhető, plusz Colvin sem játszott még, aki a pickből jött a practice squados Chris Smith mellett.
Nála úgyis Bortlesszen múlik minden. Ha ő bejön, akkor nagy király, ha nem akkor majd 2-3 év múlva el lesz küldve.iktriad
Joeckel eddig fos, de sok segítséget nem kap a fal többi részétől sem, ami azért nem ártana. Én nem vagyok nagy fanja, de az a pick szvsz nem ekézhető azért. Inkább Monroe eladása az, mert most egyébként egy elég komoly fala lehetne egy franchise QB-nak ezzel a duóval.
Joeckel tavaly súlyosan megsérült, IR-en pihent végig, most még nm lendült formába. Ennél azért többet tud nyilvánvalóan.
Monroet igazából meg kellett volna fizetni, minőségi LT, rá lehetett volna építeni falat.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, és ezek is pontosan Bradley egyik hibájára mutatnak rá, hogy hetekig szórakozott Bortles kezdetésével.
De most nyilván még nincsen gáz, én azt mondtam, hogy ha így folytatódik az év, akkor viszont gáz lehet. Ez a Titans elleni nagyon kínos zakó volt, aztán ha 1-2 győzelemnél többet nem tud kihozni a csapatból Bradley és mondjuk több meccs is elmegy a rossz döntésein, akkor simán meginoghat alatta a talaj.
Ez a jövő zenéje nyilván, de van az a szituáció, amikor már az ő helye sem lesz biztos, két év után sem.
Caldwellről nem nyilatkozom, szerintem a lightos FA-zás ellenére sem lehet rá olyan hatalmas panasz. Nem tudom, mi az ő sara, mi nem az, őt biztosan nem vágnám ki.Stez
Bradley is elismerte, hogy "vezethette volna jobban is a csapatot" múlt vasárnap. Amíg ezt ő is belátja, és képes tanulni belőle, addig nincs baj. A többit meglátjuk.

Caldwell: Igen, neki nincs túl sok sara - bár az idei FA classunk azt kell mondjam eddig borzalmas, talán Bryantet leszámítva(Chris Polian takarodj, talán Caldwell legnagyobb hibája az volt, hogy azt a barmot beengedtük a front officeba).. Mondjuk Beadles és Clemons kezd végre jobban játszani, és Hoodnak is összejött az első sack vasárnap. plusz néhány embert, élükön Daryl Smittszel és Knightonnal megtarthatott volna mondjuk. A Monroe trade Joeckel miatt egyelőre nem értékelhető, plusz Colvin sem játszott még, aki a pickből jött a practice squados Chris Smith mellett.
Nála úgyis Bortlesszen múlik minden. Ha ő bejön, akkor nagy király, ha nem akkor majd 2-3 év múlva el lesz küldve.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Két NFL.com-os cikk mára.

Az egyik a rookie QBkat értékeli:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000410869/article/rookie-watch-the-quarterback-class

A másik már a drafttal fogalakozik (jelenleg mienk az 1/1es pick). Mondjuk Gil Brandt needjei hatalmas bullshitek(de legalább is nálam másodrendűek):
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000407751/article/draft-order-and-needs-for-teams-off-to-slow-starts
OT mint legnagyobb need, aha persze... FS, DE és (M)LB poszton nagyobbak a gondok.

Priscoék teljesen el vannak ájulva Bortlestől (és Prisco szerint ezzel állítólag mások is így vannak a ligában), Prisco és Lageman szerint Blake már most olyan dolgokat csinál, amit még Mark Brunell se!
 www.jaguars.com/media-gallery/audio/Jaguars-Monday-1013/db834d29-74e5-4f23-af5a-6999cb16bca7 (első 20 perc)
Wow.

Az amúgy megvan, hogy jelenleg Bortles a leghatékonyabb QB 3rd downos szituációban(=1st downokat ér el belőle) az egész NFLben(70% fölött van ebben a mutatóban!)?!

Boselli elemezte az O-fal játékát. Kitért Joeckelre is. Szerinte az év első 3 meccséhez képest jobban játszik, de szerinte a kézhasználatán kellene javítani. A fal jobb oldalának nem volt jó meccse (Pasztor és Linder hozta össze a 6 sack felét), viszont Bowankot Lageman és Boselli is dicsérte.

Még egy kis elemzés - Jeff a két meccs végi ST playt analizálja
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All-Access-Film-Room/c555cfa9-6cf5-42c6-9ab5-ba5756ac4a4d
A golfos hasonlatokat mondjuk nem igazán értettem.iktriad
Na ez látod abszolút jó hír, jövőre, mikor Bradley repül és új rezsim jön, Bortlest el tudják adni jó áron. 😀Stez
Jövőre is marad ez a GM-HC felállás, és Bortles nem nagyon hiszem, hogy a következő 3 (de inkább 13) évben menne bárhová is tőlünk.iktriad
Előbbire ne vegyél azért mérget.Stez
Tavaly szó szerint az alapoktól kezdtük újra felépíteni a franchiset. Idén lett hozva a franchise QB, és az offense több mint fele kezdő. Majd biztos mindenkit kibasznak 2 év után... Ha jövő ilyenkor ez a helyzet, mint most akkor tényleg gáz van és mindkét ember kezdheti nézni az álláshirdetéseket. Idén azonban még (sajnos a keret állapota miatt) ez a mostani helyzet belefér.

Mellesleg az első 3 meccsen (Henne éra) összesen 75 ponttal kaptunk ki. A második 3 meccsen (Bortlesszal) ez lement 28 pontra. A fejlődés látható, csak még nem a W-L mutatóban. A hangsúly a még-en van.iktriad
Ja, és ezek is pontosan Bradley egyik hibájára mutatnak rá, hogy hetekig szórakozott Bortles kezdetésével.
De most nyilván még nincsen gáz, én azt mondtam, hogy ha így folytatódik az év, akkor viszont gáz lehet. Ez a Titans elleni nagyon kínos zakó volt, aztán ha 1-2 győzelemnél többet nem tud kihozni a csapatból Bradley és mondjuk több meccs is elmegy a rossz döntésein, akkor simán meginoghat alatta a talaj.
Ez a jövő zenéje nyilván, de van az a szituáció, amikor már az ő helye sem lesz biztos, két év után sem.
Caldwellről nem nyilatkozom, szerintem a lightos FA-zás ellenére sem lehet rá olyan hatalmas panasz. Nem tudom, mi az ő sara, mi nem az, őt biztosan nem vágnám ki.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két NFL.com-os cikk mára.

Az egyik a rookie QBkat értékeli:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/oilx4azno6cyzyztpe3x
Rookie Watch: The quarterback class
Blake Bortles and Derek Carr lead a quarterback class that is far from being judged as a success or failure. Which other rookie QBs have surprised so far?


A másik már a drafttal fogalakozik (jelenleg mienk az 1/1es pick). Mondjuk Gil Brandt needjei hatalmas bullshitek(de legalább is nálam másodrendűek):
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jdbwnyboue2ftiz4q7z2
2015 NFL Draft order: Top three needs for all 32 teams
The 2015 NFL Draft first-round order is set. Take a look at the draft needs for each team, including those that qualified for the playoffs. Which positions are those teams going to look toward in the upcoming draft?

OT mint legnagyobb need, aha persze... FS, DE és (M)LB poszton nagyobbak a gondok.

Priscoék teljesen el vannak ájulva Bortlestől (és Prisco szerint ezzel állítólag mások is így vannak a ligában), Prisco és Lageman szerint Blake már most olyan dolgokat csinál, amit még Mark Brunell se!
 www.jaguars.com/media-gallery/audio/Jaguars-Monday-1013/db834d29-74e5-4f23-af5a-6999cb16bca7 (első 20 perc)
Wow.

Az amúgy megvan, hogy jelenleg Bortles a leghatékonyabb QB 3rd downos szituációban(=1st downokat ér el belőle) az egész NFLben(70% fölött van ebben a mutatóban!)?!

Boselli elemezte az O-fal játékát. Kitért Joeckelre is. Szerinte az év első 3 meccséhez képest jobban játszik, de szerinte a kézhasználatán kellene javítani. A fal jobb oldalának nem volt jó meccse (Pasztor és Linder hozta össze a 6 sack felét), viszont Bowankot Lageman és Boselli is dicsérte.

Még egy kis elemzés - Jeff a két meccs végi ST playt analizálja
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All-Access-Film-Room/c555cfa9-6cf5-42c6-9ab5-ba5756ac4a4d
A golfos hasonlatokat mondjuk nem igazán értettem.iktriad
Na ez látod abszolút jó hír, jövőre, mikor Bradley repül és új rezsim jön, Bortlest el tudják adni jó áron. 😀Stez
Jövőre is marad ez a GM-HC felállás, és Bortles nem nagyon hiszem, hogy a következő 3 (de inkább 13) évben menne bárhová is tőlünk.iktriad
Előbbire ne vegyél azért mérget.Stez
Tavaly szó szerint az alapoktól kezdtük újra felépíteni a franchiset. Idén lett hozva a franchise QB, és az offense több mint fele kezdő. Majd biztos mindenkit kibasznak 2 év után... Ha jövő ilyenkor ez a helyzet, mint most akkor tényleg gáz van és mindkét ember kezdheti nézni az álláshirdetéseket. Idén azonban még (sajnos a keret állapota miatt) ez a mostani helyzet belefér.

Mellesleg az első 3 meccsen (Henne éra) összesen 75 ponttal kaptunk ki. A második 3 meccsen (Bortlesszal) ez lement 28 pontra. A fejlődés látható, csak még nem a W-L mutatóban. A hangsúly a még-en van.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Priscoék teljesen el vannak ájulva Bortlestől (és Prisco szerint ezzel állítólag mások is így vannak a ligában), Prisco és Lageman szerint Blake már most olyan dolgokat csinál, amit még Mark Brunell se!
 www.jaguars.com/media-gallery/audio/Jaguars-Monday-1013/db834d29-74e5-4f23-af5a-6999cb16bca7 (első 20 perc)
Wow.

Az amúgy megvan, hogy jelenleg Bortles a leghatékonyabb QB 3rd downos szituációban(=1st downokat ér el belőle) az egész NFLben(70% fölött van ebben a mutatóban!)?!

Boselli elemezte az O-fal játékát. Kitért Joeckelre is. Szerinte az év első 3 meccséhez képest jobban játszik, de szerinte a kézhasználatán kellene javítani. A fal jobb oldalának nem volt jó meccse (Pasztor és Linder hozta össze a 6 sack felét), viszont Bowankot Lageman és Boselli is dicsérte.

Még egy kis elemzés - Jeff a két meccs végi ST playt analizálja
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All-Access-Film-Room/c555cfa9-6cf5-42c6-9ab5-ba5756ac4a4d
A golfos hasonlatokat mondjuk nem igazán értettem.iktriad
Na ez látod abszolút jó hír, jövőre, mikor Bradley repül és új rezsim jön, Bortlest el tudják adni jó áron. 😀Stez
Jövőre is marad ez a GM-HC felállás, és Bortles nem nagyon hiszem, hogy a következő 3 (de inkább 13) évben menne bárhová is tőlünk.iktriad
Előbbire ne vegyél azért mérget.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Priscoék teljesen el vannak ájulva Bortlestől (és Prisco szerint ezzel állítólag mások is így vannak a ligában), Prisco és Lageman szerint Blake már most olyan dolgokat csinál, amit még Mark Brunell se!
 www.jaguars.com/media-gallery/audio/Jaguars-Monday-1013/db834d29-74e5-4f23-af5a-6999cb16bca7 (első 20 perc)
Wow.

Az amúgy megvan, hogy jelenleg Bortles a leghatékonyabb QB 3rd downos szituációban(=1st downokat ér el belőle) az egész NFLben(70% fölött van ebben a mutatóban!)?!

Boselli elemezte az O-fal játékát. Kitért Joeckelre is. Szerinte az év első 3 meccséhez képest jobban játszik, de szerinte a kézhasználatán kellene javítani. A fal jobb oldalának nem volt jó meccse (Pasztor és Linder hozta össze a 6 sack felét), viszont Bowankot Lageman és Boselli is dicsérte.

Még egy kis elemzés - Jeff a két meccs végi ST playt analizálja
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All-Access-Film-Room/c555cfa9-6cf5-42c6-9ab5-ba5756ac4a4d
A golfos hasonlatokat mondjuk nem igazán értettem.iktriad
Na ez látod abszolút jó hír, jövőre, mikor Bradley repül és új rezsim jön, Bortlest el tudják adni jó áron. 😀Stez
Jövőre is marad ez a GM-HC felállás, és Bortles nem nagyon hiszem, hogy a következő 3 (de inkább 13) évben menne bárhová is tőlünk.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Priscoék teljesen el vannak ájulva Bortlestől (és Prisco szerint ezzel állítólag mások is így vannak a ligában), Prisco és Lageman szerint Blake már most olyan dolgokat csinál, amit még Mark Brunell se!
 www.jaguars.com/media-gallery/audio/Jaguars-Monday-1013/db834d29-74e5-4f23-af5a-6999cb16bca7 (első 20 perc)
Wow.

Az amúgy megvan, hogy jelenleg Bortles a leghatékonyabb QB 3rd downos szituációban(=1st downokat ér el belőle) az egész NFLben(70% fölött van ebben a mutatóban!)?!

Boselli elemezte az O-fal játékát. Kitért Joeckelre is. Szerinte az év első 3 meccséhez képest jobban játszik, de szerinte a kézhasználatán kellene javítani. A fal jobb oldalának nem volt jó meccse (Pasztor és Linder hozta össze a 6 sack felét), viszont Bowankot Lageman és Boselli is dicsérte.

Még egy kis elemzés - Jeff a két meccs végi ST playt analizálja
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All-Access-Film-Room/c555cfa9-6cf5-42c6-9ab5-ba5756ac4a4d
A golfos hasonlatokat mondjuk nem igazán értettem.iktriad
Na ez látod abszolút jó hír, jövőre, mikor Bradley repül és új rezsim jön, Bortlest el tudják adni jó áron. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leigazoltuk Flaccot!

Na jó, ez nem Joe, hanem a tesója Michael, és csak a practive squadba. 😀 Marcel Jensen megsérült és így őt a practice squad sérült listára raktuk a hivatalos közlése szerint (olyat lehet? 😀). A helyére jött a TE Michael. A legnagyobb erénye, hogy jó baseball játékos...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Priscoék teljesen el vannak ájulva Bortlestől (és Prisco szerint ezzel állítólag mások is így vannak a ligában), Prisco és Lageman szerint Blake már most olyan dolgokat csinál, amit még Mark Brunell se!
 www.jaguars.com/media-gallery/audio/Jaguars-Monday-1013/db834d29-74e5-4f23-af5a-6999cb16bca7 (első 20 perc)
Wow.

Az amúgy megvan, hogy jelenleg Bortles a leghatékonyabb QB 3rd downos szituációban(=1st downokat ér el belőle) az egész NFLben(70% fölött van ebben a mutatóban!)?!

Boselli elemezte az O-fal játékát. Kitért Joeckelre is. Szerinte az év első 3 meccséhez képest jobban játszik, de szerinte a kézhasználatán kellene javítani. A fal jobb oldalának nem volt jó meccse (Pasztor és Linder hozta össze a 6 sack felét), viszont Bowankot Lageman és Boselli is dicsérte.

Még egy kis elemzés - Jeff a két meccs végi ST playt analizálja
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All-Access-Film-Room/c555cfa9-6cf5-42c6-9ab5-ba5756ac4a4d
A golfos hasonlatokat mondjuk nem igazán értettem.
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ha van QB-nál rookie mistake, akkor edzőnél is lehet sophomore slump 😉

Nem az a gond ha hibázik, hanem ha nem tanul belőle. És ezeket a hibákat nem folytatólagosan követi el minden meccsen. Azzal, hogy a Jags nem egy tapasztalt, több klubot is megjárt edzőt igazolt annak idején, vállalta azt is, hogy hibákat fog elkövetni az edző a tapasztalatlansága okán. Egy kevesebbet hibázó edző drágább, de Gusban azt látták, hogy itt nőheti ki magát NAGY EDZŐvé. Ez még nem egy lefutott meccs.

És ne csináljunk úgy egy piros zászló kapcsán, mintha nem lenne segítsége Gusnak a témában. Van egy stáb a "magasban" és kizártnak tartom, hogy Gus nem ereszt meg egy "szerintetek srácok?" típusú kérdést ilyenkor. Ergo a stáb is elbaszta. (kb mint amikor egy partjelző hibás lengetése alapján fütyül a bíró)

Ha 1/1, akkor egy letrade kb Jags jövőjét is biztosíthatná egy darabig (persze értelmes választásokkal). De hol van még a draft? (amúgy az álmom szerint 1/2 és 1/8 lesz a két pick) 😉
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Nem tudjátok, hogy hol lehet arra fogadni, hogy Bortles mikor harapja le a nyelvét?

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom ide is átterjedt a Coltsok bő lére eresztett mondanivalója. 😀😀

Jöjjön a Jagses reakció:
Mivel kb 70 millió lesz a sapka alatt, és még lehet takarítani (Igen, sajnos elsősorban Pozra gondolok, de akár Marcedesre is) hozzá. Fontos szabadügynökeink nem nagyon lesznek(Roy Miller várhat egy Marks szerű szerződésre, Alualu, Hayes, Ball és Shorts sem kerülne túl sokba, ha hosszabbítani akarunk velük). plusz a jövő év már a 3. lesz, amikor a nagy-bevásárlásokat tervezik (az más kárdés, hogy gyakorlatilag igazából ez az első év Bortles miatt), szóval erősítés (már piacnyitás idején is) várható.

Fegyverek: Szerintem Allen Robinson több mint megbízható WRé kezd kinőni (megjegyzem 2. elkapott yardokban és 3. elkapásokban a rookiek között...Hurns mellesleg 4. elkapott yardokban). Shorts sem olyan rossz, 2. számú WRnek ideális lenne, ha egészséges tudna maradni. Én adnék neki egy Mike Thomas szintű szerződést, a sérülései miatt máshol se fog többet kapni, szóval van rá sansz, hogy rá is bólint. A Top WR piacon majd körül lehet nézni free agencyben, mert sajna szerintem Lee sem 1. számú WR kaliber. TE poszton Harbor jól szállt be, ő és Marcedes elég lehetne, de hol az egyik, hol a másik sérült. A drafton majd orvosolni kell/lehet a dolgot. Az RB poszt jelenleg annyitra kilátástalan, részben a fal miatt is, hogy abba már bele sem kezdenénk. (És nem, Gurley nem hiszem, hogy megoldaná a gondjaikat ott. Arról nem beszélve, hogy hánynék az ötlettől, hogy egy RBt draftoljunk egy passzorientált ligában a Top 10es/5ös/3as pickkel😊

Bradley: Kétségtelen az elmúlt 6 hét nem tett jót a renoméjának, bár visszanézve a 2. challenget, meg kell védenem, mert ott megvolt az esély egy turnoverre, és ezt meg kellett ragadnia. Az elsőről ő is elmondta tegnapi is,,hogy faszság volt(nem ezekkel a szavakkal persze). Bár megkérdőjelezhető volt 3.ra FGt rúgni, de így legalább megpróbáltuk. Semmi garancia nem volt arra, hogy ne sackeljék Bortlest(előtte volt már ilyenből 6 ugyebár - ebből mondjuk 1, de inkább 2 Blake miatt). De tény, vasárnap nem hozott jó döntéseket, és sajnos idén ez nem az első alkalom volt tőle. Én azt érzem, kicsit olyan ő, mint Poz, próbál túl sokat vállalni egyszer és ez nem jön mindig ki jól. A javára írandó, hogy a Dje az utóbbi 2 meccsen kapott össz-vissz 26 pontot(a Pittsburgh ellen Bortles adott 7 pontot a Steelersnek, 13 kapott pontos átlaggal meg azért ez az offense is tud meccset nyerni.

Összesében sajnos az a baj, hogy jelenleg nekünk még a gyengébb ellenfelek ellen is kvázi hibátlan meccset kell produkálnunk, hogy nyerjünk/esélyünk legyen nyerni, és ezért minden turnover, vagy rossz challenge/ellőtt időkérés sokkal jobban visszaüt, mint akár egy közepes csapat ellen.
Ajánlom neked (és mindenkinek) a figyelmébe Brian Sexton tegnapi jegyzetét ennek a videónak a 2. felében a témával kapcsolatban
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-A-Look-Back/093e35b8-5229-4708-8179-156436314b7b
Ez van. Ezzel kell jelenleg együtt élnünk.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a csapat egy lúzer banda.
Ez nem jó, de nem is akkora gáz, elég sok csapatnál van/volt ez évekig, hogy ha szoros meccset is játszott, valahogy sikerült elbalfaszkodni, akár a végén, akár 1-1 hibával, stb.
A Dallasnak sok évébe telt, amíg megtanult nyerni, de a Chargersnek is. A Jax nulla volt, miután Gené itt hagyta a szart, amit összelapátolt. De szó szerint nulla. Innen építkezni baromira nehéz. Egy jó FO jött a csapathoz, ez az indulás. Sok cap space-e volt minden évben a Jaxnek, amit mondjuk pont rosszul használtak fel szvsz, ezen változtatni kell. Egy ennyire gyenge csapatnak igenis agresszívan kell FA-znia.
A Jax a draft után, meg most is picit hasonlít a Manning utáni Coltsra, csak azért Luck nyilván nem egy kategória Bortlesszel. De Bortles is jó, ez az. Ami nagy különbség, hogy Lucknak azért Wayne személyében volt egy future-HOF WR-je, aki konkrétan akkora segítséget adott neki, hogy elmondani sem lehet. Na itt ez nincsen meg. Meg előkerült Hilton is, aki pozitív csalódás volt. Itt a Jaxnél egyelőre halovány próbálkozások vannak, de egyébként Shorts hatalmas vicc, ha közelében ember van, droppol, Hurns szintén, de ő UDFA, tehát nem is neki kell megváltania a világos. Aki nagy segítség lehetne, az Lewis, de ő meg megsérült. Ha jól tudom, a Jaxnek megint nagy cap helye lesz FA-ra, tehát a draft mellett agresszív piacozás is kell majd. Shorts mehet a kukiba, helyette akár jöhetne is valami labda biztosabb WR. Oké, Lee és Robinson is fasza pick lehet, de ha nem tud robbantani egyik sem, vagy csak az egyik, még mindig kell a segítség Bortlesnek. Illetve lehet, hogy egy minőségi corner és safety sem ártana.
Egy Leonard Williams zúzna a falban, az biztos, de lehet okosabb lenne hátramenni, aztán a secondaryt befoltozni. Ez nyilván függ attól, hol lesz a Jax pickje. A helyetekben imádkoznék az 1/1-ért, mert mariotáért sorban állnak majd a csapatok. Akár 1-2 helyet is le lehet menni, elég komoly plusz pickeket kapnátok, ráadásul Williams is draftolható lenne.

Bradley.
Én nem védeném meg. Sőt, igazából az utóbbi hetek után azt kell mondanom, hogy szerintem egyre inkább lejáratja magát, és egyre inkább megmutatja, hogy nem jó HC. Határozott, keménykezű pali, a módszereivel nem is lenne gond, egyszerűen rossz döntéseket hoz és HC-ként ezeknek hatalmas öngól lesz a vége.
És nem is mentem fel a vereség miatt, mert ez a zakó 90%-ban az ő sara volt. A meccsen kétszer dobta be a pirosat, teszem hozzá mindkét helyzet olyan volt, hogy azonnal meg lehetett mondani, hogy esélye sincs megnyerni. Mint valami dedós kisgyerek, aki megsértődik, és addig dobálja a flaget, amíg egyszer igaza nem lesz. Csak ezúttal pont ez a baromsága hiányzott a W-hez.
Az utolsó passz, és az, hogy 55-ről kellett rúgni, Hurns sara, mivel elkapta a labdát és előtte volt vagy 5 yard terület, az oldalvonal mellett volt, tehát simán vihette volna még a lasztit, amivel Scoobeet nem hozza ekkora szarba.
Viszont volt még idő, egy gyors oldalpassz bőven belefért volna. Bradley a rúgás mellett döntött. Hiba volt. Nem véletlen, hogy azonnal Bradleyt vette elő mindenki, nem a szar rúgást bemutató Scoobeet. Az elmúlt hetekben azt látom, hogy Bradley egyre csak esik vissza. És ez gáz kissé, szerintem legalábbis.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Colvin már edzhetne, de majd csak a jövő héttől fogja ezt elkezdeni, mert onnantól 21 napunk lesz eldönteni, hogy mi legyen vele.

Gerhart mellett Branch állapotát is megvizsgálják majd a dokik szerdán. Windmillnek ágyéksérülése van.

Gus szerint tegnap 15 mistacklet hozott össze a D.