Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Igen ezt DMCnél remekül láttuk sajnos...fontos kérdés.
Lehet az a gondolatmenet, h MJD jövőre úgyis lelép és inkább építenek egy ZBS falat ami mögé nem kell sztár futó...Rolni
Jamaal Charles és Arian Foster ezt kikéri magának! 😊


Pontosan milyen szerepe lenne ennek a LEO posztnak?m-bryo
Leo egy hibrid állat. Füves terepen éldegél, zsákmányra lesve. Félig a linebacker (L), félig a defensive end (E) közeli rokona. (Az O nem jelent semmit.) És pont olyan büdös munka közben mint egy jaguár.
Az ötlet egyszerűen két probléma megoldása egy húzással, mint Nagy Sanyi szokta volt. Egyik gond mostanság, hogy túl sok a passz, túl sok a sub package felállás. Másik gond, hogy vannak olyan elit játékosok, akik nem illenek egyik túldimenzionált, centire ... khmm, inchre lekottázott rendszerbe sem. Viszont így megvan a helyük, és Nickel (dime) esetén is van elég run stopper úgy, hogy van elég pass rusher, és zónázó ember egyszerre. Nyilván egy ilyen játékos ritka kincs.
Van aki elefántnak hívja (EndLBefántnak, érted?), más pedig Jacknek vagy épp Jokernek, de hívhatjuk "Von Miller te állat"nak is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 633 — Raiders fan
Hivatalos, hogy Terry Richardson,lett az új RB coach követve Jedd Fischt a Miami Egyetemről. Jordan Todman örülhet (a UConnban dolgoztak együtt).

Ezzel asszem Bradley edzői stábja teljes a 2013as évre. iktriad
És jön a ZBS! OL mennyire alkalmas?Medvepapa
a RB mennyire alkalmas? Amadeus91
Igen ezt DMCnél remekül láttuk sajnos...fontos kérdés.
Lehet az a gondolatmenet, h MJD jövőre úgyis lelép és inkább építenek egy ZBS falat ami mögé nem kell sztár futó...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Pontosan milyen szerepe lenne ennek a LEO posztnak?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Hivatalos, hogy Terry Richardson,lett az új RB coach követve Jedd Fischt a Miami Egyetemről. Jordan Todman örülhet (a UConnban dolgoztak együtt).

Ezzel asszem Bradley edzői stábja teljes a 2013as évre. iktriad
És jön a ZBS! OL mennyire alkalmas?Medvepapa
a RB mennyire alkalmas?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad! Mennyi esélyt látsz egy Joeckel vagy egy Lotulelei draftra?
Bazzani
Joeckelre semmit - Monroe az offense egyik legjobbja LTben -Top 10 körül van a teljesítménye. RTnek meg nem draftolstz 1!2re. Lotuleleire már több esély van, bár egy DE draft sanszosabb. Szerintem a LEOt akarják majd megszerezni 1/2n. Hacsak nem lesz még bent Geno Smith...


Hivatalos, hogy Terry Richardson,lett az új RB coach követve Jedd Fischt a Miami Egyetemről. Jordan Todman örülhet (a UConnban dolgoztak együtt).

Ezzel asszem Bradley edzői stábja teljes a 2013as évre. iktriad
És jön a ZBS! OL mennyire alkalmas?Medvepapa
Egyelőre 2 ember helye biztos az O-fal kezdőben jelenleg (Monroe LTben, Uche Nwaneri RGben). Nagyon képlékeny még ott minden. Nem tudni ki lesz a C, és a kezdő RT szerintem még nincs rosteren....

Ime a kapcsolódó FTUs cikk:
Offensive coordinator Jedd Fisch plans to install the zone-blocking scheme that was popularized by Alex Gibbs when he was the Denver offensive line coach under Shanahan. Fisch learned it when he worked for the Broncos for a year.

The scheme originally featured smaller, quicker linemen, but Fisch said bigger linemen can adjust to it and he believes the Jaguars’ personnel can make the transition to it.

It’s been somewhat controversial over the years because of the cut blocks and chop blocks, which are now illegal.

“The rules have made it harder to do it as often,’’ Fisch said. “They’re going to call more chop blocks. They’re going to call more penalties if you’re not a disciplined team doing it. If you’re doing it legally, then that’s fine. And you can’t practice it. That’s a big issue because you never want to do it to your own players.’’
Ami jó lehet, hogy tavaly ha valamiben jók voltunk az O-falat illetően (1-2 meccset leszámítva) az büntik elkerülése. De azért vannak kétségeim a dologgal kapcsolatban, főleg hogy bizonyos része ennek a sémának -mint a cikk is írja- ütközhet a szabályokkal. Arról nem is beszélve, hogy mint írtam (hacsak Meester nem jön vissza) 3 hely kiadó a falban jelenleg...

Ez az új rendszer egyébként nem tudom milyen hatással lesz Greg Jones újraigazolására, hiszen őt elsősorban a blokkolásért tartottuk. Én szeretném, ha visszahoznánk.

Ez a logó dolgot meg ha kérhetem fejezzük már be. Olyan amilyen. Pont.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hivatalos, hogy Terry Richardson,lett az új RB coach követve Jedd Fischt a Miami Egyetemről. Jordan Todman örülhet (a UConnban dolgoztak együtt).

Ezzel asszem Bradley edzői stábja teljes a 2013as évre. iktriad
És jön a ZBS! OL mennyire alkalmas?

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nincs semmilyen orrnyerge ferde-> csakhogy ez még így sem értelmes😊m-bryo
(pont most rajzoltad be azt a görbületet, amiről szó volt; tehát görbül)
sapka
Mert gorbulni is kell neki!
Ja bocsi hogy félreutottem a billentyuzeten...m-bryo
A korábbi képeken látható jaguárok orra mégsem görbül😀, amivel érveltem és ahogy DC is tette;
ha mutatsz egy olyan jaguár képet ahol van az orrán,vagy miez orrtető/orrnyereg ilyen görbület akkor ok, addig viszont természetellenesen ferde
| ahogy más is meg tudja tenni, hogy értelmes helyes mondatokat rak össze, és mondjuk 2 perccel később küldi el a hsz-ét, úgy te is nyugodtan megtudnád ezt tenni, végülis ez nem egy chatfelület | sapka
Oké okoska majd ha megtanultál rajzolni tovább lépunk...és az az én dolgom hogy ezt úgy hasznallom e mint chat vagy nem...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Nincs semmilyen orrnyerge ferde-> csakhogy ez még így sem értelmes😊m-bryo
(pont most rajzoltad be azt a görbületet, amiről szó volt; tehát görbül)
sapka
Mert gorbulni is kell neki!
Ja bocsi hogy félreutottem a billentyuzeten...m-bryo
A korábbi képeken látható jaguárok orra mégsem görbül😀, amivel érveltem és ahogy DC is tette;
ha mutatsz egy olyan jaguár képet ahol van az orrán,vagy miez orrtető/orrnyereg ilyen görbület akkor ok, addig viszont természetellenesen ferde
| ahogy más is meg tudja tenni, hogy értelmes helyes mondatokat rak össze, és mondjuk 2 perccel később küldi el a hsz-ét, úgy te is nyugodtan megtudnád ezt tenni, végülis ez nem egy chatfelület |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Iktriad! Mennyi esélyt látsz egy Joeckel vagy egy Lotulelei draftra?
Bazzani
Én jobban orulnék Moore.nak vagy Mingo-nak....
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nincs semilyen ornyerge ferde m-bryo
ez magyarul van?😊
(pont most rajzoltad be azt a görbületet, amiről szó volt; tehát görbül)
sapka
Mert gorbulni is kell neki!
Ja bocsi hogy féreutottem a billentuzeten...de látom hogy inkább máson lovagolsz..na csá!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Nincs semilyen ornegyede ferde m-bryo
ez magyarul van?😊
(pont most rajzoltad be azt a görbületet, amiről szó volt; tehát görbül)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Errol beszéltem.....az or torzult v-alakba mert bevan húzva!A másik rész fekete mert árnyékos.Ennyit a témához :-Pm-bryo
jó, hogy nem erről volt szó 😀, hanem az orrnyerge ferde, mert ha húzol egy vonalat egy létező jaguár orrának csúcsa és a homlokközéppontja közé az az orrnyergén fut, de ha a logón lévőn próbálod ezt megtenni, nem ott lesz!, tehát ferde az orra
tessék paintezni én is tudok😛

sapka
Nincs semilyen ornegyede ferde...tessék inkább képpel mert így komolyan mondom nemértem :-P
Egyébként nemtudom miért akarsz egyenes csíkokkal rajzolni?mivagy te Picasso?

Ez is rendben van!

És ez is!
Ennyit a ferdeségrol....itt vége az OFFolásnak. :-P
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Errol beszéltem.....az or torzult v-alakba mert bevan húzva!A másik rész fekete mert árnyékos.Ennyit a témához :-Pm-bryo
jó, hogy nem erről volt szó 😀, hanem az orrnyerge ferde, mert ha húzol egy vonalat egy létező jaguár orrának csúcsa és a homlokközéppontja közé az az orrnyergén fut, de ha a logón lévőn próbálod ezt megtenni, nem ott lesz!, tehát ferde az orra
tessék paintezni én is tudok😛


Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Errol beszéltem.....az or torzult v-alakba mert bevan húzva!A másik rész fekete mert árnyékos.Ennyit a témához :-P
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Iktriad! Mennyi esélyt látsz egy Joeckel vagy egy Lotulelei draftra?

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb Gene Smith csontváz a szekrényből:
Jaguars have almost $10M in dead money from Kampman, Session, and Mike Thomas.

Höri mock draftját hol kell aláírni? 😀Húsrágó
Dave Caldwell irodájában. iktriad
Aláíráspénzek évekre leosztott részei?Húsrágó
Ja.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Újabb Gene Smith csontváz a szekrényből:
Jaguars have almost $10M in dead money from Kampman, Session, and Mike Thomas.

Höri mock draftját hol kell aláírni? 😀Húsrágó
Dave Caldwell irodájában. iktriad
Aláíráspénzek évekre leosztott részei?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb Gene Smith csontváz a szekrényből:
Jaguars have almost $10M in dead money from Kampman, Session, and Mike Thomas.

Höri mock draftját hol kell aláírni? 😀Húsrágó
Dave Caldwell irodájában.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Höri mock draftját hol kell aláírni? 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos, hogy Terry Richardson,lett az új RB coach követve Jedd Fischt a Miami Egyetemről. Jordan Todman örülhet (a UConnban dolgoztak együtt).

Ezzel asszem Bradley edzői stábja teljes a 2013as évre.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy ON is legyen -a PFF szerint 29. helyen rangsorolta az O-falunkat - 2011ben még 18. volt ez az egység náluk. Szegény Brewster látom nem telesített valami jól szerintük...
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/28/ranking-the-2012-offensive-lines/
Yarnonak lesz dolga bőven. Kéne nagyon egy új RT, a C poszt Meester miatt a levegőben van (és Estes is FA), LGben mondjuk annyi embert próbáltunk ki tavaly (Pasztor tetszett) hogy ott lesz valaki, és Rackely is visszatér idén. Ó és a toronymagasan legjobb O-linemanünk, Monroe a '13as szezon után FA lesz....
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Kicsit mosolygok mindezt itt visszaolvasva. Az új logó jó ahogy van, nem kell túl se belemagyarázni semmit vele kapcsolatban. iktriad
Tiszta off a tema:-P
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kicsit mosolygok mindezt itt visszaolvasva. Az új logó jó ahogy van, nem kell túl se belemagyarázni semmit vele kapcsolatban.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én nem láttam az új logó orrán semmi szabálytalanságot. iktriad
pedig 'felénk' hajlik, ha nem lenne görbe látnánk az állat másik szemét is (ebben a beállásban)
szerk. példa: (hasonló póz, de nincs teljesen befordulva az orra, mint a logóban)
sapka
Robilluma
Még 1x mondom hogy az orrával minden ok! aki rajzol az nemlátja, elmagyarázhatnám nektek hogy miért de nagyon off lenne! de ha anyira kíváncsiak vagytok lerajzolhatom.m-bryo
A képen látható párducok fejbúbját simán össze lehetne kötni az örrvégükkel egyenes vonallal úgy, hogy a vonal végig szépen az orr közepén fut végig. Na most próbáld ezt megtenni a lógón. Nem fog menni, mert asszimetrikus. De ez szerintem mindenféle ügyeskedés nélkül is látszik. Egyébként sem akarok ezen lovagolni, a lógók általában úgyis csak távolról vagy kicsibe látszódnak, ott meg nem lehet észre venni.DC
Ok akkor offoljunk 😀 ha othol leszek rajzolok egy olyan orrot úgy egyszerűbb lesz elmagyarázni mert az orr háromszögének a felső részét a stílustól függően nemszokják VÍZSZINTES EGYENES VONALLAL rajzolni (pláne akkor ha be van húzva az orra a méregtöl)ugyanúgy mint itt!de majd a rajzal demonstrálom mert lehet így nehéz megérteni.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Én nem láttam az új logó orrán semmi szabálytalanságot. iktriad
pedig 'felénk' hajlik, ha nem lenne görbe látnánk az állat másik szemét is (ebben a beállásban)
szerk. példa: (hasonló póz, de nincs teljesen befordulva az orra, mint a logóban)
sapka
Robilluma
Még 1x mondom hogy az orrával minden ok! aki rajzol az nemlátja, elmagyarázhatnám nektek hogy miért de nagyon off lenne! de ha anyira kíváncsiak vagytok lerajzolhatom.m-bryo
A képen látható párducok fejbúbját simán össze lehetne kötni az örrvégükkel egyenes vonallal úgy, hogy a vonal végig szépen az orr közepén fut végig. Na most próbáld ezt megtenni a lógón. Nem fog menni, mert asszimetrikus. De ez szerintem mindenféle ügyeskedés nélkül is látszik. Egyébként sem akarok ezen lovagolni, a lógók általában úgyis csak távolról vagy kicsibe látszódnak, ott meg nem lehet észre venni.