Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31
Randy Covitz of the Kansas City Star reports that Gamble is one of the "two leading candidates" for the Chiefs GM job.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Rob Ryan valóban 1 gapet futtat. Ha arra átállnak, ugyanannyi idő, mint 4-3ra. Illetve ez egy agresszív, a zsebet minden irányból elsődlegesen támadó felfogás. A DL is gyakran eltolva, széthúzva, vagy épp csökkentett létszámmal, több külső pass rusherrel áll fel. Ehhez van emberanyag még így is. De igazából emberanyag szempontjából mindenhez van.

Reidről lezárult az első szavazás. Minden hónapban a KC szurkolók szavaznak a GM-HC duóról, időnként a tulajról is. Érdekes néha visszanézni a folyamatot.
90% támogatja
1% nem támogatja
8% nem tud dönteni.
(1% az apró. ~háromezren szavaztunk)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Gibbs borzasztó DC volt itt is és New Orleansban is, de jó LB-edző.
Rob Ryan 1-gap 3-4-et futtat, Crennel 2-gapet, jelentős különbség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi most telóról nem tudom rányomni a +1t de majd ha gép előtt leszek megkapd 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Játêkosok hogy fogadták Reidet lehet tudni róla vmit?dande
Akik nyilatkoztak, nagyon jól. McClusterről írtam, hogy amikor draftolta a Chiefs második körben, utánuk jött az Eagles. Reid bevallotta a draft után, ő bizony DexMexet akarta, és pont az orra elöl vittük ki. Így most Dexter nyilván örül, és visszanyilatkozta, hogy szimpi neki Reid edző.

Egyelőre mindenki örül. Tudni kell, hogy Crennel is az általam írt jó taktikus de rossz stratéga vonulat. Vidám, nem ordítós, határozott edző. Viszont HCként nem vált be. Előtte Haley jobb volt, de őt is kinyírta, ami sok HCt, nem találta a QBt. Nem volt OC poszton sem senki, Weis egy éve óta.

Reidben nem nehéz felismerni a jó HCt. Így mindenki optimista. A védők várják leginkább, hogy ki lesz a DC, és mi lesz az elképzelése.

Három kiemelt FA lesz, akik kivárnak.
Colquitt jó punter (PBowler ráadásul), nem drága, és népszerű Kansas Cityben.

Bowe (fr. tag) szerződése lejár. Abban bízhat, talán Reid megragadja az alkalmat benne. Mert a Reid rendszer részét képezné egy elit power WR, csak Reid sosem találta meg. Most pénzre vár, de itt van. Meg egyébként is az eddigi 3 célpont + 2 checkdon játék, 4 célpont+1 késleltetett célpontra áll át= kell is majd 3 szélső WR (eddig nem kellett).

Albert azon aggódhat, hogy Reid benne vagy L. Joeckelben látja a jövőt. Luke nagyon tehetséges, érzem átjárja az erő. 😊 Ha Geno Smith nem kell Reidnek (ez egy külön fejezet megérne, főleg a Childress hír után, aki D. McNabb QB edzőjeként futott be Reid alatt), akkor lehet Albertnek a kiújult hátsérülése okán nem ajánlanak extra pénzt, és így nem ír alá.( Ha mégis hoznak egy védőt 1/1re mondjuk.) Albert ekkor lehet máshová igazol. Azt látni kell, hogy Joeckel olyan LOT propsect, ami draftokon felbukkan időnként, de egy adott csapatnak ritkán nyílik alkalma megszerezni hozzá fogható tehetséget. Ettől lehet bust, de igen csábító.

Dorsey és T. Jackson a levegőben lógnak. Náluk akkor sem tudjuk mi lesz, ha megjön a DC. Esetükben ki kell várni konkrét egyéni döntést.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Játêkosok hogy fogadták Reidet lehet tudni róla vmit?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Kezd tisztulni a kép a vezérkar jelöltjei közt. Pár név, akik most a legtutibb befutónak tűnnek:
GM: John Dorsey (Green Bay Packers) állítólag már csak a szerződés részletein dolgoznak.
OC: Egyelőre csak legesélyesebb jelölt van. Brad Childress (Cleveland Browns).
Védelemben annyit hallani, hogy a DB coach Emmitt Thomast meg akarják tartani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Egyébként, hogy témánál maradjunk, elmondom a saját álláspontom. Nekem Reiddel kapcsolatban nem gond, hogy ő egy stratéga (pl Manstein). És nem taktikus (Rommel). Tehát a bonyolult sok ismeretlenes problémákat képes hosszútávú tervekkel kezelni, képes az egész képet átlátni. Ellenben az azonnali döntést igénylő helyzetekben legjobb esetben is átlagos. Ilyenkor is visszamenne a tervezőasztalhoz, de nincs rá mód. Sok kiváló koordinátor fordított eset. Nagyszerű taktikusok, és gyenge stratégák.

Ezért kell neki aki átveszi a gyors döntéseket OC-DC-QB poszton. Nekem a bajom azzal van, ha ilyen ember(ek) nem lesz(nek). Nem mer senki dönteni, akkor van baj. Ezért ez a három poszt életbevágó. A DC poszton ráadásul még egy jó terv is kell, nem elég a jó szakmunkás/őrmester.

GM poszton elég, ha ért a játékospolitikához, igazoláshoz, cap menedzsmenthez. Sportszakmai területen nem is kell mozognia. Csak tudjanak együtt dolgozni, ez rendkívül fontos ilyen felállásban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Értem. Nem tudom mekkora hatalma lesz. De ha egyeduralkodónak akarnák, nem vesznek föl GMet és kész. Nem kötelező.
Clark Hunt úgy gondolja, a HC a fontosabb poszt.

Pioli jó munkát végzett, de ő akkor is csak GM. A dolga a roster feltöltése megfizethető áron minél több tehetséggel. Játszatni a HCnek kell őket. A jó roster adott, a mór elvégezte a dolgát a mór távozhat.

A kérdés az, hogy ki ez a GM, és milyen lesz a viszonya Reiddel. Illetve ez hogyan hat a csapatra (edzők+játékosok).
______________________________________________


A Chiefs nem az Eagles. Ne egyszerűsítsük le az ott történteket egyetlen ember egyetlen személyiségi jegyére. Mert egyrészt mindenki sokkal bonyolultabb személyiség ennél. Másrészt minden, de minden más jelenleg itt, mint akkor ott volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Reid nem tudja kezelni a problémás arcokat. Nem is nyilatkozik valami jól, mert nem érdekli, nyűg neki. Nem újdonság évek óta tudjuk (legalábbis én).
De nem ez a dolga. A gond akkor lesz, ha olyan OC vagy DC jön, aki szintén nem tud mit kezdeni ezzel. Mert nekik már inkább a dolguk.
Ennek egyébként semmi köze ahhoz, hogy a GM-el milyen viszonyban állnak. Mert a játékos mindenképp mindkét ember alá tartozik. Ezért ez a kérdés ettől teljesen független.

Például nem mondhatod beosztottként a vezérigazgatónak, hogy nem teszed meg amit mond, csak ha majd az elnök is megerősíti, vagy ő utasít, mert te tudod, hogy ők egymásnak főnökei vagy épp nem. Mi a rák közöd van neked ahhoz? ők a csúcsgórék és ennyi. Többnyire a GM-el nem is találkozik egy játékos. Teljesen mindegy neki, ki miért felelős.ulpianus
Én arra mondatm, hogy mikor nálunk is nagyobb hatalma lett, szinte egyenrangú a GM-el, akkor kezdtek szétesni a dolgok. Abban mindenképpen egyetértek, hogy keménykezű edzők kellenek mellé, mert teszetoszákkal ugyan oda juttok ahol mi voltunk. Ja az nálatok most előrelépés lenne 😛 A lényeg, hogy nem lenne olyan eredményes a csapat mint elvárják.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Reid nem tudja kezelni a problémás arcokat. Nem is nyilatkozik valami jól, mert nem érdekli, nyűg neki. Nem újdonság évek óta tudjuk (legalábbis én).
De nem ez a dolga. A gond akkor lesz, ha olyan OC vagy DC jön, aki szintén nem tud mit kezdeni ezzel. Mert nekik már inkább a dolguk.
Ennek egyébként semmi köze ahhoz, hogy a GM-el milyen viszonyban állnak. Mert a játékos mindenképp mindkét ember alá tartozik. Ezért ez a kérdés ettől teljesen független.

Például nem mondhatod beosztottként a vezérigazgatónak, hogy nem teszed meg amit mond, csak ha majd az elnök is megerősíti, vagy ő utasít, mert te tudod, hogy ők egymásnak főnökei vagy épp nem. Mi a rák közöd van neked ahhoz? ők a csúcsgórék és ennyi. Többnyire a GM-el nem is találkozik egy játékos. Teljesen mindegy neki, ki miért felelős.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Segédedzőkről nem beszélt? Shawn84
Nevekről? Nem. Ez csak első pofavizit volt. Egyelőre folyik az építkezés, örül, hogy idekerült, mert eleve tetszett neki a csapat. Mindenki nagyon happy, a szokásos.

Egyetlen dolog volt ami fontos. Csak nem tudtam rajtam kívül kit érdekel? Reid és a GM (searching ... searching...) a tulaj Clark Hunt alá fognak tartozni közvetlen. Ahogy Hunt akarta.
Más lesz a dolguk, a felelősségük. Eleve ugye a GM igazolja a játékosokat, köti a szerződéseket (játékossal, edzővel, cégekkel, akár a ligával, képviseli Huntot), a HC hozza ki belőlük a teljesítményt és rendszerbe szervezi őket a két főedzővel. Nem újdonság, csak itt nem lesz alárendeltségi viszony. Ami eddig megszokott volt.
Az a lényeg, hogy Clark Hunt szerint a HC sokkal fontosabb, mint a GM. Eddig is hiába igazoltunk kiválóan, mire mentünk vele? Így a HChez igazítja a front officet. És nem a GMhez.ulpianus
Ez mondjuk Reid esetében nem éppen jó hír nektek.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Segédedzőkről nem beszélt? Shawn84
Nevekről? Nem. Ez csak első pofavizit volt. Egyelőre folyik az építkezés, örül, hogy idekerült, mert eleve tetszett neki a csapat. Mindenki nagyon happy, a szokásos.

Egyetlen dolog volt ami fontos. Csak nem tudtam rajtam kívül kit érdekel? Reid és a GM (searching ... searching...) a tulaj Clark Hunt alá fognak tartozni közvetlen. Ahogy Hunt akarta.
Más lesz a dolguk, a felelősségük. Eleve ugye a GM igazolja a játékosokat, köti a szerződéseket (játékossal, edzővel, cégekkel, akár a ligával, képviseli Huntot), a HC hozza ki belőlük a teljesítményt és rendszerbe szervezi őket a két főedzővel. Nem újdonság, csak itt nem lesz alárendeltségi viszony. Ami eddig megszokott volt.
Az a lényeg, hogy Clark Hunt szerint a HC sokkal fontosabb, mint a GM. Eddig is hiába igazoltunk kiválóan, mire mentünk vele? Így a HChez igazítja a front officet. És nem a GMhez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Andy Reid azt nyilatkozta a QB posztba komoly munkát kell fektetni, meg kell találni az irányítót. A drafton az 1/1 áldás, ki kell aknázni. Lehet QB de lehet más is.
A rosteren sok jó játékos található. Nem meglepő egyik kijelentés sem. (Reid a szerződés tárgylása előtt pár napja megnézte mind a 16 2012es meccset, e-nélkül le sem ült tárgyalni).

Védelemben egyelőre nincs döntés az alapsémáról. 4-3at játszatott eddig, de a 3-4 ellen is felkészült sokszor, ismeri azt is. (Főleg, mivel nem is ő lesz a DC, annyira nagyon nem is kell).

Nagy dolgokat tehát nem mondott. Azt hogy megvárja az edzőket a csapatépítéssel, vagy Casseléknek reszeltek az senkit nem lep meg. ulpianus
Segédedzőkről nem beszélt?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Andy Reid azt nyilatkozta a QB posztba komoly munkát kell fektetni, meg kell találni az irányítót. A drafton az 1/1 áldás, ki kell aknázni. Lehet QB de lehet más is.
A rosteren sok jó játékos található. Nem meglepő egyik kijelentés sem. (Reid a szerződés tárgylása előtt pár napja megnézte mind a 16 2012es meccset, e-nélkül le sem ült tárgyalni).

Védelemben egyelőre nincs döntés az alapsémáról. 4-3at játszatott eddig, de a 3-4 ellen is felkészült sokszor, ismeri azt is. (Főleg, mivel nem is ő lesz a DC, annyira nagyon nem is kell).

Nagy dolgokat tehát nem mondott. Azt hogy megvárja az edzőket a csapatépítéssel, vagy Casseléknek reszeltek az senkit nem lep meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Találtam egy régebbi cikket a blogon. Érdekes lehet:  philly.blog.hu/2011/04/11/reid_draftjai_1_kor
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Andy Reid vidik, hogy mindenki megkedvelje 😀
 www.youtube.com/watch?v=2TYl7hWkcwA
 www.youtube.com/watch?v=fSvvGStFQCc

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Miért volna bust Flynn? Volt 9 passzkísérlete ebben a szezonban, mert előtte van a depth charton a liga 4. legjobb QB ratingjével rendelkező irányítója. Fogalma sincs senkinek, hogy kezdőként Flynn mire lehet(ne) képes, az meg, hogy nem győzött meg Téged, semmit nem jelent, hiszen lehetősége sem volt rá egyszerűen.mustaine
Az ember azt gondolná, hogy ezek az évtizedes múltra visszatekintő profi klubok, élükön évtizedes tapasztalatú edzők hadával biztosan jól látják, hogy kit érdemes és kit nem érdemes kipróbálni. Elvégre egész életüket játékosok scoutolásával ill. edzésével töltötték, fél óra alatt meg kéne tudniuk mondani, hogy egy adott QB körülbelül mire lehet képes. Az európai fociban legalábbis így van, nagyon ritka, hogy valakire azt mondják, hogy tehetségtelen és zsenivé válna, vagy fordítva.

Aztán erre az ember azt látja, hogy az egyik csapat 3 éves, sokmillás szerződést ad egy QB-nak, majd rá pár hétre draftol egy harmadik köröst és kiderül, hogy az kell neki. És hirtelen, az a 3 éves sokmillás szerződést kapó QB bustgyanússá válik. És még az is lehet, hogy tényleg bustgyanús. 😊 Csak akkor meg mit látott a Seattle edzője benne? De említhetném a Tebow vs Jets vs Ryan sztorit, vagy a Kolb sztorit, stb.

Néha tisztára olyan az egész, mintha hozzá-nemértő focifanok játszanának fantasy footballt. A fene se érti ezt. De komolyan. 😊peterk2005
ők sem Istenek, nagyon sok játékost lehetne felsorolni, ahol a szakemberek nem látták a tehetséget, ugye legnagyobb képviselőjük a Brady. Nem az derült ki, hogy 3. körös kell neki, hanem az derült ki hogy milyen tehetséges a 3. körös, amint az előbb is említettem, milyen nevekkel említik egy szinten... egyszerűen jobban játszott, mint Flynn, de hát Rodgers is jobban játszott, mint Flynn. Most ebből csak azt lehet megmondani, hogy nem olyan jó, mint RW, de azért azt tudjuk, h milyen szezont produkált RW.
De megértem a szkepticizmusodat, mert egy rookie jobbnak bizonyult nála...én amit láttam, sztem előrébb tartanátok vele, mint a jelenlegi brigáddal, vagy Geno-val (Barkley-t szóba sem hozom).

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Na most örültök itt Reidnek vagy nem? Most egy kicst hazabeszélek, de sztem Flynn-nel jobban járnátok, mint mondjuk Geno-val (vagy Vick-el) és akkor az 1/1-ből esetleg ki tudnátok trade-elni, lenne több pick... hmmm?SeaSzilaHawk
Flynn Bust szagú.Petikievak01
miért lenne bust?Amadeus91
Engem nem győzött meg eddig.Petikievak01
ilyen alapon bust mindenki, akiből nem lett franchise QB. Flynn egy 7. körös QB, simán szép, hogy már ennyit elért.Amadeus91
Hát csak picit sokat kap azért amit csinál szerintem . Kezdőnek tuti nem hoznám . Seahawks se ment vele sokra , egy 3. körös rookie lazán kiütötte a kezdőből.Petikievak01
vitatkoznék a lazánnal, még preseason első pár meccsén úgy tűnt, h Flynn lesz a kezdő, az utolsó kettőn robbantott Wilson. Nem beszélve arról, hogy Russel Wilson-t egy lapon emlegetik Luck-al és RG3-al... szvsz jobb, mint Cassel és Quinn, és nálatok az lenne a jobb, hogy sok draftcelitek legyen, mert most nincsen olyan biztos 1/1, mint tavaly... nem mondom, hogy könnyű kitradelni onnan, de sohasem lehet tudni, hogy pl. egy nagyravágyó tehenész Jones, hogy legyen benne a hírekben ne tenné meg... sohasem lehet tudni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
JC volt a DC is már 😀 Szóval mindkét oldalról átlátja a helyzetet. Nálunk még Reidnél is hosszabb ideig dolgozott. Munkamorálja a best ever közeli 😀Eazzy
Egyrészt Jamaal Charles sosem volt DC sehol. 😀

Fontosabb, hogy Castillo OL edző volt 1998-2011 közt. Majd egy évig volt DC, ami után kirúgták. Perszer Reid miatt, de tényleg nem ez votlt a defense legjobb éve.
Castillo még egyetemen (Texas A&M) volt DC, LB edző, majd ott váltott támadófalra 1990ben, azóta is az leginkább, ezt az egy évet leszámítva. Nem tudom mennyire kopott meg a tudása, vagy követte a trendeket (OL edzői szinten felül), de régen volt az.ulpianus
Ezzel tisztában vagyok, és nyilván Reid sem akar belőle DC-t nálatok. Csak jeleztem, hogy az is volt.
Egyébként nem volt olyan rakat hulladék az a védelem. Tavaly év végére már egészem sikerült összekaparnia, idén pedig egészen jól indult, a meccsek befejezésével volt gond, ami egyrészt a támadók impotenciájával is magyarázható, másrészt azért lassan fokozatosan az is kiderülget, hogy a játékosok öltözői összetartása is elég rotty volt idén. Szóval több tényezős az ő bukása a D oldalon.
OL edzőnek nem lesz rossz nálatok, ha az lesz.Eazzy
Juanita dolgozik majd keményen a tekintély visszaszerzéséért.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
JC volt a DC is már 😀 Szóval mindkét oldalról átlátja a helyzetet. Nálunk még Reidnél is hosszabb ideig dolgozott. Munkamorálja a best ever közeli 😀Eazzy
Egyrészt Jamaal Charles sosem volt DC sehol. 😀

Fontosabb, hogy Castillo OL edző volt 1998-2011 közt. Majd egy évig volt DC, ami után kirúgták. Perszer Reid miatt, de tényleg nem ez votlt a defense legjobb éve.
Castillo még egyetemen (Texas A&M) volt DC, LB edző, majd ott váltott támadófalra 1990ben, azóta is az leginkább, ezt az egy évet leszámítva. Nem tudom mennyire kopott meg a tudása, vagy követte a trendeket (OL edzői szinten felül), de régen volt az.ulpianus
Ezzel tisztában vagyok, és nyilván Reid sem akar belőle DC-t nálatok. Csak jeleztem, hogy az is volt.
Egyébként nem volt olyan rakat hulladék az a védelem. Tavaly év végére már egészem sikerült összekaparnia, idén pedig egészen jól indult, a meccsek befejezésével volt gond, ami egyrészt a támadók impotenciájával is magyarázható, másrészt azért lassan fokozatosan az is kiderülget, hogy a játékosok öltözői összetartása is elég rotty volt idén. Szóval több tényezős az ő bukása a D oldalon.
OL edzőnek nem lesz rossz nálatok, ha az lesz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
JC volt a DC is már 😀 Szóval mindkét oldalról átlátja a helyzetet. Nálunk még Reidnél is hosszabb ideig dolgozott. Munkamorálja a best ever közeli 😀Eazzy
Egyrészt Jamaal Charles sosem volt DC sehol. 😀

Fontosabb, hogy Castillo OL edző volt 1998-2011 közt. Majd egy évig volt DC, ami után kirúgták. Perszer Reid miatt, de tényleg nem ez votlt a defense legjobb éve.
Castillo még egyetemen (Texas A&M) volt DC, LB edző, majd ott váltott támadófalra 1990ben, azóta is az leginkább, ezt az egy évet leszámítva. Nem tudom mennyire kopott meg a tudása, vagy követte a trendeket (OL edzői szinten felül), de régen volt az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
JC volt a DC is már 😀 Szóval mindkét oldalról átlátja a helyzetet. Nálunk még Reidnél is hosszabb ideig dolgozott. Munkamorálja a best ever közeli 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ulpi!
Jól gondolom, hogy Reid érkeztével munkanélküli lesz az eddigi OL coach-otok? Tudnál mondani róla valamit? Nálunk pont kivágták az OL edzőt, hátha jönne a helyére. (RB edző detto.)Bazzani
OL edző fronton pont legfrissebb hír, hogy Juan Castillot Reid megkereste egy ajánlattal. Aki sasfalat is edzett már neki.

A Chiefsben nagyon jó a támadófal. Ez főképp Bill Muir (és Pioli) érdeme, aki visszavonult 2011 után. Erre a szezonra Bricknell a Giantsból jött, ahol OL edző helyettes volt évekig.
Nehéz megítélni. Azt tudtuk, hogy a kezdő ötös nagyon erős. Ő két rookieval, és a most visszavonuló guard Lilja centerként játszatásával is (muszájból) szinten tudta tartani nagyjából a dolgokat. Gyengült a fal, de nem vészesen. Cassel és Quinn folyamatosan rontotta a srácok statisztikáit. Ahogy az is, hogy a futás egyoldalúsága miatt állandóan lerohanták őket 5-6 védővel.

RB edző elég lényegtelen poszt. Nem is tudom ki az. Sztem a Chiefsnél nincs olyan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
A rangom nemsokára változik 😀, dande
üdv a klubban 😊 Eddig is szimpi csapat volt a Chiefs, ezek után meg pláne. Remélem Kansasben is eltölt egy jó 14 évet az öreg 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!