Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Úgy hallani érdeklődtök Leon Sandcastle iránt 1/1re. 😀Wirtschaftsteil


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Úgy hallani érdeklődtök Leon Sandcastle iránt 1/1re. 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Kis apróság az Oilers a mai Titans.empty taxi
Kösz!
___________________________________________________________

Pletyi rovat. Azt mondta Geno Smith, az ő célja, hogy Hall of Famer legyen, valamint a liga legjobb irányítója. Csak így. Nagyon örülne, ha a Chiefs kiválasztaná első pickre, szívesen viselné a piros mezt. Természetesen bármely más csapatnak is örülni fog. Legalább van önbizalma, és ami fontosabb, talán nem lustul el az aláírási bónusz átutalását követő öt percre rá.

Clark Hunt egyébiránt azt mondta (amit az általa (ezt külön hangsúlyozta) választott GM John Dorsey), ők a lehető legjobb játékost akarják a drafton. Csak ő nem BPA-t mondott, hanem "lehető legnagyobb upgrade"-et. Ami lehet QB is (mivel ott van honnan előrelépni), vagy más. Ez azért így egész mást jelent.ulpianus
Igen ez komoly különbség!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kis apróság az Oilers a mai Titans.empty taxi
Kösz!
___________________________________________________________

Pletyi rovat. Azt mondta Geno Smith, az ő célja, hogy Hall of Famer legyen, valamint a liga legjobb irányítója. Csak így. Nagyon örülne, ha a Chiefs kiválasztaná első pickre, szívesen viselné a piros mezt. Természetesen bármely más csapatnak is örülni fog. Legalább van önbizalma, és ami fontosabb, talán nem lustul el az aláírási bónusz átutalását követő öt percre rá.

Clark Hunt egyébiránt azt mondta (amit az általa (ezt külön hangsúlyozta) választott GM John Dorsey), ők a lehető legjobb játékost akarják a drafton. Csak ő nem BPA-t mondott, hanem "lehető legnagyobb upgrade"-et. Ami lehet QB is (mivel ott van honnan előrelépni), vagy más. Ez azért így egész mást jelent.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kis apróság az Oilers a mai Titans.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Will Shields (OG) úgy tűnik idén sem tette meg az utolsó lépést, hogy HOF tag lehessen, ahogy tavaly is végül kiesett a rostán.

Örömhír viszont, hogy Curly Culp bejutott!

Egyetemen Arizona állam birkózóbajnoka volt, a drafton (AFL) a Denver Broncos választotta második körben, de ott végül sosem játszott.
1968-tól volt a Chiefs és a liga egyik meghatározó belső védőfalembere. A SB IV-re Hank Stram HC (szvsz minden idők legjobb Chiefs edzője) azt találta ki, hogy ezt az alacsony, ellenben meglepően mozgékony és pusztító erejű DT-t, 3-4NTként rárakja a Vikings kisméretű centerére, aki képtelen volt blokkolni egy az egyben. Így állandóan egyik guard segítségére szorult. A Chiefs többi poszton is kiváló játékosai tarthatatlanná váltak, és a Vikingek hírhedt futójátéka szétesett. Többek közt ennek köszönhetően a Chiefs bajnok lett aznap. Kis túlzással így indult be igazán Curly Culp karrierje. '74ben átigazolt a Houston Oilershez (mai Texans), ahol is a futások megállítása gondot jelentet. Culp érkezésével egy év múlva az AFC legjobb run stopper egysége állt össze. Lezárásként a Detroit Lionshoz igazolt ('80), '81ben vonult vissza. Ezalatt 68 sack, 14 FFt (10 FR) és 5 Pro Bowl fűződött a nevéhez.
Curley Culp bebizonyította, hogy 3-4 NT poszton a magasság önmagában mit sem ér (nem hátrány). Sokkal fontosabb a mindent elsöprő erő, hozzá kiváló technika és megállíthatatlan akarat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egyelőre nem hozzák Alex Smitht. Reid nem is mondott semmit, és senki más sem Kansas Cityből. Egy nemrég még '49ers QB, aki szenzációhajhász cikkekből él mostanság (Trent Dilfer) találta ki, hogy szerinte Reid (nem hozza) kedveli Alex Smitht. Ennyi, tehát már ez sem tény, úgy gondolja, hogy tudja kit kedvel. Ennyi erővel miért ne kedvelhetné Kolbot vagy Vicket például? Vagy akárkit. És akkor mindet leigazolja?

A vita kedvéért vegyük úgy, hogy van bármi alapja a hírnek.
Alex Smith lehet kezdő QB, de sztem sok csapat inkább mint back up gondol rá. Nem teljesen megbízható Alex, mert volt pár gyenge szezonja, de legalább volt egy jó közepes is, és az volt mostanság. Van komoly tapasztalata. Nagyjából Cassel 2.0, neki is van két jó szezonja, és tapasztalata rogyásig. Ellenben Cassel itt közellenség lett, nehéz nem kirúgni. Ennyiben érthető lenne.
Viszont ami fontos, hogy Alex nem Flynn. Utóbbival az a gondja a rookie QBra építő edzőknek, hogy lenne egy Flynn (más), aki semmit nem tett le az asztalra, plusz egy rookie a draftról, aki szintén, végül egy leginkább "no name" tapasztalatlan akárki (jelen esetben Stanzi). Három ilyen ember semmit nem segít egymáson, valamint akár egyszerre is beltizhetnek, ha baj van. Egymást is tönkretehetik egy szezon alatt, amivel buktál mindenkit, és még hülyét is csinálsz magadból.
Erre jó Alex (is), bevált dolog ez. Ilyen értelemben lehet egyszerre a két Smith a csapatban (Geno+Alex).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
pasztoyb New England Patriots 104
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xbtflvpoynwneibcdavq
Andy Reid reportedly interested in 49ers' Alex Smith
Though Alex Smith hasn't speculated on his future after this season with the San Francisco 49ers, a report says he could land with the Kansas City Chiefs.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Pioli még Casselbe sem bukott bele, olyan jó munkát végzett a tulaj szerint (és sztem is). Őt azért küldték el végül, mert a HC fontosabb lett, mint a GM, ez új alapelv. És Ried nem akart a még nála is nagyobb diktátor Piolival dolgozni. Nem is működött volna. Mert ha Reid Mussolini, akkor Pioli maga Sztálin.
Inkább hozták John Dorseyt. Aki ettől még GM lesz, tehát játékosigazolásokban, szerződésekben ő dönt. De a hangnem egész más.

Viszont az, hogy Pioli kétszer futott neki egy roster felépítésének, és mindkétszer fantasztikus munkát végzett (ráadásul előtte pusztán tehetségek keresésében is jó volt) sztem garantálja, hogy meg fogják jövőre keresni. Más kérdés, hogy itt az edzők semmit nem tudtak kihozni ennyi tehetségből sem. De az nem Scott Pioli hibája, lesz akit érdekelni fog, csak most túl sokáig húzták a kirúgását, mert nem is akarta Hunt igazán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Szerintetek Alex Smith mennyire illene a Chiefs -be?pasztoyb
Ha mindenképp már ligában lévő írányítót keresne a csapat sztem Flynn-be vagy akár még Tebow-ba is több lenne a lehetőség mint Smith-be. Főleg úgy, hogy az idei QB kínálat nem túl erős az egyetemen. balazs799
ezek elég erős és megalapozatlan kijelentések
--
nagyon jól járt a Chiefs Toubbal, kíváncsi leszek McCluster mennyi off. snappet fog kapni, ha főreturner lesz(~Hester)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintetek Alex Smith mennyire illene a Chiefs -be?pasztoyb
Ha mindenképp már ligában lévő írányítót keresne a csapat sztem Flynn-be vagy akár még Tebow-ba is több lenne a lehetőség mint Smith-be. Főleg úgy, hogy az idei QB kínálat nem túl erős az egyetemen.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Szerintetek Alex Smith mennyire illene a Chiefs -be?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az újsütetű ST edzőnk Dave Toub (ex mackó) megnyilatkozott a ST várható kulcsembereiről. A kicker ugye nem kérdés, az Succop.
Dustin Colquitt szerződése lejár. Toub mester azt mondta soha ilyen jó puntere nem volt. Dustin nem csak bomba erővel rúg a labdába , vagy a hang time kitűnő, hanem a kettő egyszerre. És mivel ezt megbízhatóan hozza sorozatban, ráadásul rendkívül pontos is, így a Punt (cover) team munkáját nagyban segíti, igazán kitűnő játékos. Mindenképp meg szeretné tartani. A szurkolók körében nem véletlen egyik legrégebb óta nagyon népszerű Dustin Colquitt. Nagyon megérdemli, hogy végre valaki ilyeneket mondjon róla. Más kérdés, hogy nem lesz olcsó (punter szinten), de sztem John Dorsey nem azzal kezdi GM működését, hogy kiszúr a frissen kinevezett ST edzőjével, és így saját magával is. Feltehetően tehát marad Colquitt, ami nagyon jó hír.

Returner poszton Toub mester kitért mindhárom visszahordóra, aki eddig is ezt játszotta. Erősíteni itt sem igazán kell. Arenas megbízható, és Wyliehoz hasonlóan egyetemi sztár returner. Külön kitért Toub Dexter McClusterre, mivel meglátása szerint az eddig csak KRben alkalmazott DexMex tökéletesen alkalmas Puntok visszahordására is, méretei ellenére (alaptétel, hogy PRben hamar az arcodban vannak, inkább erősebb (Arenas) felépítésű, keménykötésű playa szokta játszani, mint az ultra gyors, de törékenyebb DexMex típusok), viszont szerinte McCluster irányváltásai könnyen hibára kényszerítik az ellenfelet, ami nagyon is lényeges képesség.
Nem vagyok biztos benne, hogy nem gondolja át ezt, mikor DexMex először megsérül. Vagy Reid hagyni fogja-e, a neki feltétlen szükséges kisebb száguldó playmakereit STben lezúzatni. Ugyanis Reidnél több trükkös play gyakorlatilag csak Green Bayben volt látható mostanság. Ahhoz pedig ilyen HB-WR kell mint McCluster. Nem Bowe vagy Baldwin. Breaston igen, de ő nem is biztos hogy marad. Az már csak hab a tortán, hogy Breaston is nagyszerű returner volt egyetemen, Arizonában még be is vetették ekképpen (KC csak párszor). Mindegy, mivel D. Wylie és J. Arenas is Toub rendelkezésére áll, nagy problémái semmiképp nem lesznek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Albert, Clady, Long
De itt szerintem Albert lesz visszaigazolva, ez a legkézenfekvőbb és sztem a legjobb megoldás is.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nem néztem még meg,milyen lehet a minőségi OT FA piac idén.
Kik jöhetnek szóba?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Látva a QB-k teljesítményét a tegnapi Senior Bowl-on egyre biztosabb vagyok az 1/1 Geno pickben. Sokkal biztosabb megoldás az Albert resign+ Geno verzió, mint egy Joeckel + bármelyik QB a második körre jósoltak közül verzió. Bátran ki lehet jelenteni, hogy a SB legnagyobb nyertese Geno (na meg kicsit Barkley) úgy, hogy nem is játszott. Második körben meg lehet a secondaryt pofozni.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ki látta a Heroes c. sorozatot? Nekem ez ugrott be a következő hírről. Tehát egy ex KC Cheerleader, bizonyos Rachel Wray látható, amint épp megnyeri második MMA harcát. Nagyon gyanús!

_____________________________________________________

Más. Branden Albertről a Pro Football Weekly azt hallotta, hogy a Chiefs vezetősége meg akarja tartani. Külön kitér arra a cikk, nincs szó Guardról (sztem ez tudható volt) , egyértelműen LOTként számítanának rá továbbra is.
Remélem jól hallották, logikus lépés lenne. Nem Alberttel van itt gond. De továbbmegyek, ha Joeckel bust lesz, két LOT közül a földre esnek. Amivel oda az 1/1 is (Alberthez ugye nem kell 1/1). Másrészt ha Joeckel "csak" jó lesz, de ő sem lesz jobb, mint TOP 10es OT (ami nem rossz most sem azért), akkor mi értelme volt? Albert sem öreg. Végül, ha jobb is lesz, az nem akkora upgrade egy teljes csapatot tekintve (mintha mondjuk megvan az irányító, na az(!) előrelépés lenne).
Albert sérült, minden évben pár mérkőzést kihagy. Most megnéztem, 80 lehetséges meccsből 73on játszott, de 16 meccset csak egyszer (2011ben) öt szezon alatt. Legkevesebbet 2012ben 13at. Nem tudom mekkora pénzre számít. Eddig 5 évre 15.8 milliós szerződést kapott (benne 2.5 millió aláírási bónusszal). Ennél biztos többre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem tudom mennyire néztétek a "Fald fel Amerikát!" sorozatot. Ott is tele volt ilyen városokhoz kötött legjobb kajákkal. Meg focis vonatkozás is volt benne bőven.
Hamár a kajákról volt szó.Bazzani
Simán láttam minden részét. Legjobb sorozat. Ha nézed muszáj valami hasonlót gyártanod 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Akkor lehet megvan Reid csapatválasztásának egyik fő szempontja. Ha nem eheti a legjobb sajtos husit, akkor a legjobb BBQt fogja tömni. Egyébként elég sok városban van ilyen legenda, amit ott készítenek az "államokban legjobban", de Reid oda nem szerződik, ahol ez a natúr saláta. 😀ulpianus
Amerikában nem hiszem, hogy létezik ilyen. Reid kedvence egyébként a fánk.Shawn84
Jó, akkor legyünk komolyak, bár ennyit nem ér az egész.

Milyen nem létezik? Hogy valamiről elterjed az USAban, hogy a "itt a világ legjobb, legnagyobb, legakármibbje"? Tele az ország ezekkel.
Kansas City több mindenről ismert. Egyik az, hogy "a BBQ a világon ott a legjobb". Amiről egyébként még gondolom vagy 10 másik város is híres. Ahogy Kansas City neve "Hearts of America", amire szintén van 2-3 további jelentkező. Bár legtöbben Kansas Cityt értik ez alatt. Másról is híres a város, de ez a kettő a legfontosabb cégér. És minden városban van ilyen legenda, nem is egy.
Ez egy vicces hír. Reid, mint írtam megérkezik fociedzőként abba a városba, ahol ilyen legenda él, természetesen bevágódik a szurkolóknál azzal, hogy ő is (ahogy mindenki) megkóstolja a legjobb 3 étteremben a helyi nevezetességet. Mert természetesen mindhárom étterem esküszik rá, ők a legjobbak. Viszont ha Reid teszi, úgyis megírja a sajtó, Reid elébe megy azzal, hogy maga nyilatkozza le előre, most aztán leteszteli. Lehet a PR osztály találta ki neki, de lényeg ugyanaz. Jópofa hír, főleg mert Reid dagi. Ettől egyébként szeretheti a fánkot továbbra is. Én is vicceltem, Ried is, a sajtó is, mindenki, csak te akarod komolyan venni, de sztem ezt nem érdemes.ulpianus
Arra gondoltam, hogy Amerikában nem létezik olyan hely ahol a natúr sali lenne a legnagyobb akármilyen jó kaja. Vagyis konkrétan arra gondolok, hogy amerika annyira rászokott ezekre a kajákra, hogy nem tudom elképzelni hogy egy város vagy térség pont a vega kajairól lenne híres.
Előbb kérdezz és nem kell komolykodni! Én nem vettem komolyan. Te vagy aki komolyan vette!!

Reidre is csak érdekesség képen írtam a fánkot. Ugyanis draft időszak alatt Hawaii ingben lejt és fánkot kajál, és folyton azzal ugratják. Gondoltam, mint aki már régebb óta követte Reid karrierjét és munkásságát ezt érdekességképpen bedobom: Ha már van ilyen.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom mennyire néztétek a "Fald fel Amerikát!" sorozatot. Ott is tele volt ilyen városokhoz kötött legjobb kajákkal. Meg focis vonatkozás is volt benne bőven.
Hamár a kajákról volt szó.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Akkor lehet megvan Reid csapatválasztásának egyik fő szempontja. Ha nem eheti a legjobb sajtos husit, akkor a legjobb BBQt fogja tömni. Egyébként elég sok városban van ilyen legenda, amit ott készítenek az "államokban legjobban", de Reid oda nem szerződik, ahol ez a natúr saláta. 😀ulpianus
Amerikában nem hiszem, hogy létezik ilyen. Reid kedvence egyébként a fánk.Shawn84
Jó, akkor legyünk komolyak, bár ennyit nem ér az egész.

Milyen nem létezik? Hogy valamiről elterjed az USAban, hogy a "itt a világ legjobb, legnagyobb, legakármibbje"? Tele az ország ezekkel.
Kansas City több mindenről ismert. Egyik az, hogy "a BBQ a világon ott a legjobb". Amiről egyébként még gondolom vagy 10 másik város is híres. Ahogy Kansas City neve "Hearts of America", amire szintén van 2-3 további jelentkező. Bár legtöbben Kansas Cityt értik ez alatt. Másról is híres a város, de ez a kettő a legfontosabb cégér. És minden városban van ilyen legenda, nem is egy.
Ez egy vicces hír. Reid, mint írtam megérkezik fociedzőként abba a városba, ahol ilyen legenda él, természetesen bevágódik a szurkolóknál azzal, hogy ő is (ahogy mindenki) megkóstolja a legjobb 3 étteremben a helyi nevezetességet. Mert természetesen mindhárom étterem esküszik rá, ők a legjobbak. Viszont ha Reid teszi, úgyis megírja a sajtó, Reid elébe megy azzal, hogy maga nyilatkozza le előre, most aztán leteszteli. Lehet a PR osztály találta ki neki, de lényeg ugyanaz. Jópofa hír, főleg mert Reid dagi. Ettől egyébként szeretheti a fánkot továbbra is. Én is vicceltem, Ried is, a sajtó is, mindenki, csak te akarod komolyan venni, de sztem ezt nem érdemes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Akkor lehet megvan Reid csapatválasztásának egyik fő szempontja. Ha nem eheti a legjobb sajtos husit, akkor a legjobb BBQt fogja tömni. Egyébként elég sok városban van ilyen legenda, amit ott készítenek az "államokban legjobban", de Reid oda nem szerződik, ahol ez a natúr saláta. 😀ulpianus
Amerikában nem hiszem, hogy létezik ilyen. Reid kedvence egyébként a fánk.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Akkor lehet megvan Reid csapatválasztásának egyik fő szempontja. Ha nem eheti a legjobb sajtos husit, akkor a legjobb BBQt fogja tömni. Egyébként elég sok városban van ilyen legenda, amit ott készítenek az "államokban legjobban", de Reid oda nem szerződik, ahol ez a natúr saláta. 😀ulpianus

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Akkor lehet megvan Reid csapatválasztásának egyik fő szempontja. Ha nem eheti a legjobb sajtos husit, akkor a legjobb BBQt fogja tömni. Egyébként elég sok városban van ilyen legenda, amit ott készítenek az "államokban legjobban", de Reid oda nem szerződik, ahol ez a natúr saláta. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Al Harris az East-West Shrine meccsen volt DB edző.Bazzani
Tényleg! Kösz. A lényeg nagyjából ugyanaz.

Igazoltunk egy WRt, Tyler Shoemaker az illető.
Hasonlóan nem túl fontos hír, hogy Andy Reid azt mondta, végigjárja a legfontosabb BBQ éttermeket, amelyekről híres Kansas City. Ez még idelátogató vendégeknek is kötelező, hát még a város futballedzőjének. Biztos nem kellett odavonszolni, pár helyen már meg is fordult.ulpianus
Ezt Phillyből tudja már. Akit mi igazoltunk az először nem a Novacare Centerbe ment, hanem egy cheesesteakre vitték.