Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Legfontosabb kérdőjel az OC Pederson összesen egy éves OC rutinja (van tapasztala mindenféle offense beosztásban, de az nem ugyanaz). Reid bízik benne, és az az egy év meggyőző, de akkor is.ulpianus
Pedersen nem volt OC nálunk. Meg ahogy nézem wikipediát sehol sem.
Play-eket is Marty Mornhinweg hívta nálunk az utóbbi években.Bébé
Igaz. Köszönöm!
Hülyeséget írtam. QB coach volt, ahogy régebben írtam helyesen. Vezetőedző volt a kis suliban is, OC sosem. Fejből írtam, van ilyen.
Reid azt mondta viszont, hogy Pederson is hívta a playeket az ominózus az évben (2011). Méghozzá jól. Ezért is nevezte most ki. Ez nem tudom mit jelent pontosan, de ezt mondta, így lesz.
A lényegben egyet kell értsünk. Bár tűzközelben volt, igazi megnyugtató tapasztalata nincs.

Ha már itt tartunk, a QB edzőnk is hasonló cipőben jár. Matt Nagy is volt több beosztásban támadó oldalon. Illetve ő is QB volt játékosként, csak nem profi, hanem Arénafoci irányító volt évekig. Nem mondom, hogy rossz QB edző lesz ettől. Vagy hogy elődje a rendkívül tapasztalt Jim Zorn nagy dolgokat ért el Cassel+Quinn+Stanzi edzésével. De azt sem lehet kijelenteni, hogy megnyugtatóan meg lett oldva a poszt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Eddig igen pozitívan alakulnak a dolgaitok. Jó kis staffnak néz ki első blikkre ez...

A revolver az ami túlnyomó többségben 6-os tárral rendelkezik és tárcserét igényelne 9 lövés esetében.
Manapság egy átlagos pisztoly(automata) tárába simán befér 10-12 töltény. 15-16-os tárak is vannak...
Rolni
Úgy tudom a revolverben nem tárat cserélnek, hanem töltényeket. Az kicsit hosszadalmasabb, még ha van is töltőautomatája. Pláne ha remeg e keze... 😛apeszos
Töltényt cserélsz persze, de vannak olyan "tárak2 amivel egyben tudod a hatot cserélni, szóval időbe nem sok...


Ulpi:
Kérdéses lesz azért mindkét coordinátor, de az nekem tetszene a Ti helyetekben, hogy nem az Eaglesben bebukott brigádot akarta megint gyorsan összekalapálni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Legfontosabb kérdőjel az OC Pederson összesen egy éves OC rutinja (van tapasztala mindenféle offense beosztásban, de az nem ugyanaz). Reid bízik benne, és az az egy év meggyőző, de akkor is.ulpianus
Pedersen nem volt OC nálunk. Meg ahogy nézem wikipediát sehol sem.
Play-eket is Marty Mornhinweg hívta nálunk az utóbbi években.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
közben megálmodtam miért gyanús a 9😛
megnéztem a két leggyakoribb kézifegyvert az usákoknál
és az egyik egy S&W valamelyik modell, ami simán 6 lőszeres
a legnépszerűbb az M1911, ami 9+1-es kapacitású (illetve a glockok 11+1 és 15+1-el operálnak)
na most, az elég korrekt hihető álláspont ha beragadt az ujja és ellőtte a tárat, de általában, sőt nagytöbbségben, nem pont 9 lőszer fér egy fegyverbe, szóval miért állt meg 9-nél?😛
vagy azért állt meg 9-nél, mert tartogatott egyet magának

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Eddig igen pozitívan alakulnak a dolgaitok. Jó kis staffnak néz ki első blikkre ez...

A revolver az ami túlnyomó többségben 6-os tárral rendelkezik és tárcserét igényelne 9 lövés esetében.
Manapság egy átlagos pisztoly(automata) tárába simán befér 10-12 töltény. 15-16-os tárak is vannak...
Rolni
Úgy tudom a revolverben nem tárat cserélnek, hanem töltényeket. Az kicsit hosszadalmasabb, még ha van is töltőautomatája. Pláne ha remeg e keze... 😛
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Azért vannak kérdések a staffban. Illetve én eleve nem vagyok az a típus, hogy minden király, ami a csapattal történik, leírom a rosszat is. Legfontosabb kérdőjel az OC Pederson összesen egy éves OC rutinja (van tapasztala mindenféle offense beosztásban, de az nem ugyanaz). Reid bízik benne, és az az egy év meggyőző, de akkor is.
OL edző posztra még keresnek embert (vagyis tárgyalásban vannak Tony Sparanoval).

De alapvetően egyetértek, nemsokára kezdődnek a rookie felmérő meccsek. Clark Hunt pedig azt mondta január elején, eddigre, tehát olyan 3 hét alatt fel kell építeni a vezérkart. Nem sok poszt maradt üres, vagyis jól haladnak. Igazából a lényeges posztok be vannak töltve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Eddig igen pozitívan alakulnak a dolgaitok. Jó kis staffnak néz ki első blikkre ez...

A revolver az ami túlnyomó többségben 6-os tárral rendelkezik és tárcserét igényelne 9 lövés esetében.
Manapság egy átlagos pisztoly(automata) tárába simán befér 10-12 töltény. 15-16-os tárak is vannak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
John Dorsey azt mondta Kansas Cityben ismerte meg a feleségét, így neki itt GMnek lenni a tökéletes álommeló. Szinte el sem hitte, mikor felhívta Clark Hunt az ajánlattal.
Hozzáfűzte, az időzítés is tökéletes, mert a roster komoly lehetőségeket rejt magában, kombinálva a legjobb pickekkel a drafton, az összkép tehát bonyolultabb, mint érzelmi kötődés, de majd kiugrott a bőréből.
Ráadásul Kansas City az egyik legjobban élhető város. (Ez utóbbit gyakorlatilag mindenki elmondja, aki jön van épp távozik a csapat bármely posztján.)
Ha már itt tartunk Reid is hasonlót mondott, még mikor aláírt. Pontosabban azt mondta, mikor repült a sasfészekből, legszívesebben Kansas Cityben tudta és akarta elképzelni magát a jövőben. Ezért mikor felhívta őt Hunt, már csak azon aggódott kicsit, hogy élőben is szimpatikus legyen, és legalább elfogadható feltételeket ajánljon fel. Mikor ez megtörtént, azonnal le is mondott minden más csapattal megbeszélt interjút. Ezért döntött olyan gyorsan, mert eleve ide szeretett volna jönni tehát.

Visszaérve a focihoz, annyit mondott Dorsey a draftról, hogy Green Bayben nekik a BPA (legjobb elérhető játékos) alapelv vált be leginkább. Az ésszerűség, vagy inkább szükségszerűség határain belül. Irányító kell a Chiefsbe mint legfontosabb kérdés, akkor az kell. Ezt ő is tudja. Reiddel kiváló személyes kapcsolatra törekszik, mert ez alapfeltétel. Egyébként is megbeszélik a draft stratégiát (mást is), és a többi edzővel is. Azonban a végső szó az övé. Ez azért fontos, mert mindketten a tulaj alá tartoznak, de így most ő kijelentette, hogy vita nem lesz, ezt Reid is tudja. Az úgy nem működik, hogy nekiállnak vitázni a war roomban, és senki nem dönt.
Andy Reid annyit mondott QB kérdésben, neki bármilyen típusú QB illik a rendszerébe, aki elég tehetséges. (Bár én azt gondolom ez túlzás, de arra utal itt, hogy Geno Smith mellett vannak más opciók, akármilyen "fit" az ő rendszerébe elvben, majd ők eldöntik).

A három legfontosabb szabadügynök (Bowe+Albert+Colquitt) kapcsán még nincs határozott álláspontja Dorseynak. Amíg nincs teljesen képben a cap helyzettel, a konkrét szerződésekkel.
A piac szerinte minden évben annyira más lehetőségeket mutat fel, hogy minden évben más célokat kell és lehet megvalósítani. Így ő inkább ehhez alkalmazkodik, nincs bevált receptje.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Reid megbeszélte a védelem dolgait Bob Suttonnel (DC), marad a 3-4 mint alapfelállás. Indok egyrészt, hogy Bobot ezért vették fel, mert ehhez ért. Másrészt, és ez a fontosabb, erős a játékoskeret, sokat fektettek bele, értelmetlen volna szétverni. Inkább befejezik annak felépítését.
A stílusról annyit mondott Reid, hogy Sutton egyéni (unique) stílusa lesz, amit a Jetsben is bemutatott. (Bármit is jelentsen ez.)

Gary Gibbs úgy tűnik marad LB edzőként, illetve Emmitt Thomas marad DB edző.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Poszthumusz is elítélhetik? 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
nemrég olvastam, hogy Belcher vagy 9-et beleresztett a barátnőjébe, és úgy ment a központba; ez már gyanúsan egy tárcsere is wow😮sapka
Tárcsere! Nem nézel te túl sok Tarantino filmet? 😛 Egy pisztolyban lazán elfér 9 lőszer. Akciófilmekben akár 135 lőszer is. 😀 Igazából automata fegyvernél ehhez elég, ha nem engeded fel a ravaszt, és lő amíg van lőszer.

Nem ez volt egyébként az új infó ma, ezt tudtuk eddig is, hogy elkapta a harci ideg és beleeresztette a tárat. Nem mintha egy lövés jobb lenne vagy három, ha meghal valaki.
Az új infó, hogy a véralkohol szintje nem nulla volt. Bár nem érte el a határértéket, de biztos ivott valamit az elkövetés előtt. Sztem ez lerágott csont, ez az infó sem jelent semmit. De megírják, mert ez is eladható.

Amadeusnak nem is mondok semmit. Ő múltkor is ezen lovagolt, csoda hogy most nem emlékszik rá. Akkor sem értette mi a hirtelen felindulás, most sem. Nem baj, ettől még a világon minden bíróság ismeri a fogalmat. (A maroklőfegyver is egy hatalmas fail egyébként, de mindegy. Amire te gondolhatsz esetleg az a revolver (szó).)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
nemrég olvastam, hogy Belcher vagy 9-et beleresztett a barátnőjébe, és úgy ment a központba; ez már gyanúsan egy tárcsere is wow😮sapka
ha egy normál maroklőfegyverből indulunk ki, akkor igen.

Már látom magam előtt: "Hirtelen felindulásból ölt. Közben tárat cserélt, de azért még hirtelen volt a felindulás".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nemrég olvastam, hogy Belcher vagy 9-et beleresztett a barátnőjébe, és úgy ment a központba; ez már gyanúsan egy tárcsere is wow😮

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
Per @mortreport, Tony Sparano is scheduled to interview Monday for the offensive line coach job with Kansas City Chiefs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Még megy a GB meccs, de mit olvasok?
A Chiefs egyik fiatal belsős embere, aki a hivatalos twittert is vezeti, azt írja, tuti, hogy John Dorsey (Green Bay) aláírt a Chiefshez General Manager posztra. Részletek hamarost.ulpianus
Én is olvastam!
Itt is ex GB GM lesz ? 😊Rolni
Elég tutira írta a srác. És ő Chiefs egyik sajtósa. De hozta azóta a Kansas City Star (komoly lap) és a KC hivatalosan is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Még megy a GB meccs, de mit olvasok?
A Chiefs egyik fiatal belsős embere, aki a hivatalos twittert is vezeti, azt írja, tuti, hogy John Dorsey (Green Bay) aláírt a Chiefshez General Manager posztra. Részletek hamarost.ulpianus
Én is olvastam!
Itt is ex GB GM lesz ? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Még megy a GB meccs, de mit olvasok?
A Chiefs egyik fiatal belsős embere, aki a hivatalos twittert is vezeti, azt írja, tuti, hogy John Dorsey (Green Bay) aláírt a Chiefshez General Manager posztra. Részletek hamarost.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Bob Sutton (DC) védelme második verzió


Nem lesz elvi elemzés. Inkább törióra.
Nem biztos, hogy Sutton marad a 3-4 2 gap játéknál. Sutton kezdetben 4-3 cover 2-t játszott Herminator (Herm Edwards) alatt. Reidhez közelebb állna. Eleve az öreg Kiffint is ezért kereste volna meg (voltak ilyen hírek). De igazából ebben egyelőre nem hiszek.

Érdekesebb viszont, hogy Sutton, mint írtam 3 évig volt DC 2006 és 2008 között. Ekkor végig az írt 2 gap ment. 2008ra tehát össze is rakott egy király run stoppot. Azonban nem leváltották, hanem kirúgták a vezetőedzőjét, és jött Rex Ryan. Aki ráadásul DC múlttal rendelkezett. Ő látta Sutton munkáját, és visszatette LB edzőnek, illetve kinevezte DC helyettesnek is. Amiből 2012re vezetőedző helyettessé (Assist HC) lépett elő.
Azonban már 2009ben a 2 gap 3-4 átalakult 1 gap 3-4 játékra. És kiválóan működött. A 4 legfontosabb mutatóból (run D, pass D, össz D, kapott pontok) közül a run D úgy maradt szinten (NLF 8th), hogy a többi 3 mind a liga legjobbja lett. Aztán 2012 végéig a futás elleni védelem esett vissza folyamatosan (26. helyen állt meg tavaly), így a kapott pontok is (20.), de a passz elleni védelem (2.) és az összvédelem a jobbak közt maradt (8.)

Ezért komoly esélye van annak is, hogy Sutton az 1 gap játékra fog építeni, é feledi a Chiefsnél (Crennel) is és saját DC beosztása alatt (Jets) is játszott védelmet. Sutton még nem mondott semmit. A 4-3 esélye egyelőre szvsz nem túl magas. Azonban, hogy a két lehetőség közül melyik lesz, azt lehet nem tudjuk meg szeptemberig. A 4-3ra azért lennének utaló jelek a draftig is, ott is, továbbá azt le szokták nyilatkozni. Nem mintha a kettő közt ne mosódna el a határ egyre inkább, de attól még létezik a 4-3 és 3-4 is. A sub felállásokat könyörgöm senki ne keverje bele ebbe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Bob Sutton és a 3-4.

A DL under-over-base pozíciókat állandóan variálja (eddig ez nem volt). Egy pass rusher (R)OLB szinte mindig segíti őket. A többiek vagy zónáznak (leginkább), vagy emberfogáson vannak, vagy ennek valamilyen variációja. Ez is 2 gap játék.
Érthetően előnyei és hátrányai sokban hajaznak Crennel védelmére. Stabil védelem, kevés nagy játék. Futás és passz ellen is hatékony. A pass rush gyenge, szinte csak kiemelkedő egyéni képességű játékosokkal oldható meg (mint Tamba Hali és Justin Houston).

Alapvetően jó, hogy nem kell átállni. Jó hogy aki hatékony volt, biztosan az is marad. Probléma, hogy ez nem oldja meg Dorsey 2 gap pass rush impotenciáját. Vagyis továbbra is keresünk RDE-t. Ugyanis Sutton Crennelhez hasonlóan a legtöbb kritikát azért kapta a szurkolóktól, amiért Crennel. Állandó a "prevent defense" (mondjuk igazából nem az, de híjuk így) a 4 men rush. Nincs extra blitzelő, a biztonság él mindenek felett. Mivel több a szűk zóna, és a CBk nincsenek szinte fixen az oldalvonalhoz ragasztva (mint eddig), megfelelő emberekkel a futás elleni védelem javulhat. Ami mostanság kulcskérdés nálunk.

A séma további hátránya, főleg ha a depth chartot nézem, a minőségi secondary, mint rendszerkövetelmény. Van egy elit CBnk, aki eleve cover2höz lett hozva (Herminator által) Flowers. És van egy mindenben király Berry, neki nyolc, mint kell csinálni, megoldja. Kendrick Lewis (FS) jó safety, sérülékeny, de a szezon nagy részét lejátssza. Arenas nickelback.
Viszont nincs CB2, nincs csere CB, nincs csere safety. Nem az a gond, hogy 4 WR ellen nincs elég ember, az megoldható, nincs csapat ,ahol 4 elit WR rohangálna.
A gond a sérülések, és a pihentetés. Amint Flowers lejön egy normális CB sem marad. Amint Berry/LEwis megsérül egy safety marad. LILB is kell, mert Belcher meghalt. RDE sztem így nem Dorsey lesz, ha Bailey nem nyűgözi le az edzőket, az is fog kelleni.
Igazából megoldható egy de maximum két szezon alatt. Másrészt hol van tökéletes roster? Ez sem az, na bumm.
De CB akkor is kell, azt nem ússzuk meg, vagy végünk lesz. Nem bánnám, ha a harmadik vagy akár a második kör erre menne. Jó a felhozatal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Hivatalossá vált a Beki által felsorolt edzők kinevezése. Nem soroolm én is fel őket, annyira azért nem érdekes hogy ki az erőnléti edző cseréje meg stb Csak annyiban, hogy megvan lassan mindenki.

A két legfontosabb segédedző érdekesebb:
Offensive Coordinator Doug Pederson. Az egykori Green bay (Miami, Philadelphia, Cleveland) irányító 12 évig volt profi játékos. Legjobb szezonja Reid alatt 1276 yard, 7 TD (9x kezdett). 2011ben Az Eagles QB edzője volt, a playhívást is átengedte neki Reid (ami nagy szó az ő esetében). Összesített yardban illetve first downban franchise rekordot értek el.

Defensive Coordinator Bob Sutton. 13 évig volt a Jetsnél mint LB edző, a védelem vezére (Tehát DC 2006-2008), vezetőedző helyettes. Előtte az Army (NCAA) védelmi edzőjeként vált ismertté.
2008ban a Jets történetének egyik legjobb futás elleni védelmét rakta össze. Meccsenként 94.9 yard, futásonként 3.7 yardos átlaggal. Az öt elért védelmi TD franchise rekord. A 41 sack NFL hetedik legjobb.

Reid azért választotta ezt két embert, mert önállóan képesek dönteni. Nagyon kreatívak, jó playhívók, átlátják a csaparészüket, teljesen önjárók. Ez fontos, mert Reid pont ilyenkor tud elbizonytalanodni, képtelen váltani, valakinek pedig muszáj reagálni azonnal.
Pederson gyakorlatilag biztossá tette amit tudtunk, a Reid West Coast lesz a játék támadásban.
Sutton egyelőre nem nyilatkozott, de a Jetsnél 3-4et játszatott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Caplantől:

#Chiefs coaching staff named:
Eric Bieniemy (Running Backs), Tommy Brasher (Defensive Line), Travis Crittenden (Assistant Strength and Conditioning), David Culley (Assistant Head Coach/Wide Receivers), Mike Frazier (Statistical Analysis Coordinator), Corey Matthaei (Quality Control), Tom Melvin (Tight Ends), Matt Nagy (Quarterbacks), Britt Reid (Quality Control) and Barry Rubin (Head Strength and Conditioning), Doug Pederson (OC), Bob Sutton (DC).
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
#Chiefs announced Doug Pederson as their new OC.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid nem szórakozik sokat, hamar meglesz a staff és úgy tűnik nem akar mindent felborítani még ha nyilván a maga szándéka szerint is alakítja a dolgokat. Ennek örülök ez mutatkozik a DC választásban. Így tovább már tényleg csak a QB-t kell megtalálni 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Janek!

Menjünk sorban.
Egy QB nem elég. Stanzi tapasztalatlan, egyetlen rookieval ez robbanóelegy egy újjátervezett offenseben.

Vick ismeri a Reid rendszert. Ellenben 30 múlt és sérült, nem is lenne olcsó. Két drága (1/1) QB nem jó biznisz. Azt eltudom képzelni, hogy egyéves szerződést kap, és betanítja Genot. Így tuti nem kuka a szezon. Pénz lenne rá.
Másik. Lehetne hogy jövőre draftolnak QBt, de ki tudja akkor lesz-e alkalmasabb jelölt, mint Geno Smith? Aki tökéletes megfelelője a '99es Donovan McNabbnek. Természetesen draftolhatnak második körben is (2/2) QBt. Tehetség van, és fantázia is lenne némelyikben. De azért itt már kellene kompromisszumokat kötni.
____________________________________________


L. Joeckel akkor jöhet szóba, ha a ZB ugrik, vagy B. Albert nem kap bizalmat. Hátsérülése megint kijött szezon közben, a lába is bibis, és Luke Joeckel szintű ember nehezen szerezhető. ____________________________________________


Most az a hír, hogy a Jetsből jön Bob Sutton, és marad a 3-4.

Werner 4-3as DE. Ha 4-3 lesz, akkor is sztem ugyanaz a pass rusher duó, mint most. Sokan Houstont OLBnek tolnák hátra, de én erre nem látok sok esélyt. Inkább el tudom képzelni, hogy Jarvis Jonest vagy akárkit visznek el OLBnek, Houston pedig megy a 260 fontjával DEnek (Hali nála is több, őt is fejből azt mondom 270+).
____________________________________________


DT draft. Lotulelei tűnik most legjobbnak.
A kulcs a két jelenlegi DE. Ugyanis 4-3 NT 3-4 NT is Poe+Powe lesz, esetleg 4-3ban T. Jackson.

Tyson Jackson 2009ben nem volt nagy szám. Azóta évről évre jobb. 2011ben konkrétan ő volt a PFF statjai szerint a legjobb run stopper a ligában a posztján (Dorsey hatodik). Más listán Dorsey volt asszem harmadik Jackson második, meg hasonlók. A lényeg, hogy kiváló páros. 2012ben Jackson végre pass rushban is előkerült. Ezért írták egész évben, hogy megszolgálni látszik a belé vetett első kört.

Ettől sok függ, hogy velük mi lesz. Ha 3-4 és mindketten maradnak, akkor kizárt a DT draft 1/1re nyilván. Ha Jackson marad LDE, és Dorsey a sérülései vagy a pass rush hiánya miatt repül, akkor kellhet egy RDE.

A fizetésük túl magas. A run stop hiába elit, ennyit nem ér önmagában. Ők még a régi CBA alapján szerződtek, akkor ez normális volt. Erről le kell mondaniuk. Nem minimumról beszélünk nyilván, de a mostani pénzekhez történő hangolásról. Probléma, hogy mindketten ha kilépnek a piacra, azonnal fognak kapni komoly ajánlatot, és ezt ők is tudják. Jacksonnak elvben él a rookie szerződése, de túl van töltve szándékosan. Így igazából csak arra jó, hogy újraszerződni lehet vele, ha megegyeznek. Még a draft előtt ezek el fognak dőlni. Akkor érdemes a DT posztra visszatérni.

Más igazából nem valószínű. CB kell és safety. Utóbbi második körben jobban megéri (Akár E. Reid, de Vaccaro vagy M. Elam is ott lehet például), CB is ,de az harmadik körben vagy FA is lehet. Menzie is egészséges lesz. Nem fognak DBt draftolni 1/1re. Más pedig nem kell.

Tehát első a DC, nevezze meg mit játszunk. Aztán Senior Bowl, stb. FA piac(ig) Bowe-Albert-Dorsey-Jackson szerződései. Ekkorra sokkal okosabbak leszünk a prospecteket és a needeket tekintve is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ulpi!

Egy elvi kérdés:Vick nálatok landol és Albert is marad akkor kit/mit húztok elsőre?
Werner?
ismerve a dagi dl fetishet