Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
mint hc

tudom büszkeség is van,de szerintem nem lenne halott ötlet

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
crennel miért nem marad dc-nek?
Janek
Mert ki van rúgva.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
crennel miért nem marad dc-nek?

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Shawn!

Nem tudom a 4-3at. És sokféle 4-3 is van. Meglátjuk a DCt. Sztem átállunk. Mert 3-4es edző nagyon kevés van. És aki a Crennel féle játékot játssza, olyan egy sincs. Ha meg úgyis át kell állni, akkor lehet 4-3 is. A keret szvsz jobb is 4-3hoz. Főleg ha az LSU tesókból (Dorsey-Jackson) egyik marad. Nem hiszem, hogy mindkettő.
MLB akkor is kell. Leginkább egy FA.

Safety poszton jól állunk, ha a kezdő párost nézem. Csere nincs. Egy dolgot erről. Berry azért lett SS, mert Crennenél kelett egy iylen hibrid LB-S, aki bejátssza a box mögött a pályát faltól falig, passz és futás ellen is hatékonyan, és még hátra is képes odaérni. Amiben fel is őrlődik Berry néha, amikor a TE védelem is rászakad egyedül.
Tehát ha FS lesz belőle, akkor sok 4-3ba elég egy zúzógép SS, ami olcsóbb. És akkor Lewis lenne csere, ez jó megoldás.



ulpianus
Reid mellé tényleg a legfontosabb edző poszt a DC. Számomra nem elképzelhetetlen Love Smith érkezése sem.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Ami fontos vele kapcsolatban. ha egy taktika nem válik be az adott meccsen, ő akkor is ragaszkodik hozzá, és vagy nem tud vagy nem akar változtatni. Ez mondjuk általában az egész Philadelphia-i munkásságára igaz. Nem sokat változott a játékunk 14 év alatt. Ezért aztán kiismerhetőek lettünk.Pedig cserélődtek az OC-k.Shawn84
Ígyvan, bárcsak jóvátenné, azt a SBt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Shawn!

Nem tudom a 4-3at. És sokféle 4-3 is van. Meglátjuk a DCt. Sztem átállunk. Mert 3-4es edző nagyon kevés van. És aki a Crennel féle játékot játssza, olyan egy sincs. Ha meg úgyis át kell állni, akkor lehet 4-3 is. A keret szvsz jobb is 4-3hoz. Főleg ha az LSU tesókból (Dorsey-Jackson) egyik marad. Nem hiszem, hogy mindkettő.
MLB akkor is kell. Leginkább egy FA.

Safety poszton jól állunk, ha a kezdő párost nézem. Csere nincs. Egy dolgot erről. Berry azért lett SS, mert Crennelnél kellett egy hibrid LB-S, aki bejátssza a box mögött a pályát faltól falig, passz és futás ellen is hatékonyan, és még hátra is képes odaérni. Amiben fel is őrlődik Berry néha, amikor a TE védelem is rászakad egyedül.
Tehát ha FS lesz belőle, akkor sok 4-3ba elég egy zúzógép SS, ami olcsóbb. És akkor Lewis lenne csere, ez jó megoldás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Azért nem árt barátkozni egy Star Lotulelei pickkel is.
Esetleg Werner.

Főleg ha Vick itt köt ki.Janek
Én egy FA Qb igazolást tudnék elképzelni, és Lotuleleit mondjuk.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Azért nem árt barátkozni egy Star Lotulelei pickkel is.
Esetleg Werner.

Főleg ha Vick itt köt ki.

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Örülök, jó helyen kötött ki Andy! Sok sikert neki, és nektek is! 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
WR: fizikális, erős possession elkapók, jó kezekkel. A YAC központi elem (ez még lesz párszor). Labdacipelés és a blokkolás fontosabb, mint más rendszerekben.ulpianus
A Desean Jackson-Maclin-Avant hármasra azért ezt nehezen lehet ráhúzni a YAC-et leszámítva.Robilluma
Ettől még ez kell elvben= YAC. nem azt mondtam, hogy 6'4 magas 230 fontos srácok. Ez nem Coryell.



Viszont Geno Smith is megfelel a kritériumoknak ami ezentúl érdekes szemponttá vált.ulpianus
erre csak azt tudom mondani, nagyon demagóg módon, hogy Cassel is beleillett a run-run-playactionbe, de igazából mégsemsapka
Én arról beszéltem hogy a scoutok, szakértők szerint milyen prospect Geno Smith. És milyen QB kell Reid rendszerébe. A kettő egyezik szitne koppra. Nem mondtam, hogy draftolja őt a Chiefs, vagy hogy franchise QB lesz,vagy hogy SBt nyerünk nyolcat.

Casselnek 4 év alatt volt 5 OC és mindnek más terve volt. Vagy Cassel volt a supertalent aki mindenbe illik, vagy tévedsz. De sztem nem volt az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ne feledkezz meg a Reid féle draftolási módszerekről sem.Shawn84
Én most a Reid támadófilozófiát akartam leírni. Ha mindent akarok egyszerre, senki nem jegyzi meg a harmadát sem. Sőt, el sem lehet olvasni.
Igazából leírhatod. Gondolom megy fejből is, nem nagy fáradság.

Más. Reid úgy tudni öt évre írt alá, ahogy már tegnap is erről súgtak belső források. (Na persze Crennel is gondolom nem egy évet vállalt.)ulpianus
Igazából baromi egyszerű. Első körben DL vagy Ol ember. Jelen esetben Geno Smith esélyes. Utána pedig általában azt figyeli, hogy 2-3 éven belül kiből mit tud majd kihozni. Szóval nem az az elsődleges, hogy azonnal bevethető játékos legyen. Így meg tudja oldani az évek folyamán, hogy magas szinten tartja a csapatot, tehát PO esélyesként évről évre. Nagyon fontos számára még a játékos személyisége. tehát aki balhés, voltak rendőrségi ügyei, eltiltása az nem igazán fog Kansasbe kerülni. Ennek egyik fő oka, hogy nem tudja kezelni az ilyen eseteket. Lb csak akkor jön 3. körnél előbb, ha nagyon nagyon szar az aktuális állomány. Safetyt nagyon nem tud draftolni, szerencsétek, hogy abból el vagytok látva egészen jól. Szeret sok picket felhalmozni. Főleg 4. körtől lefelé. 5. kör előtt bele szokott nyúlni a szarba néha, és kijönnek ilyen Trent Cole meg Brent Celek szintű játékosok. Mindenképpen a DL és az OL megerősítésére számíthattok. Meg gondolom átálltok 4-3-ra. vagy nem?

Ami fontos vele kapcsolatban. ha egy taktika nem válik be az adott meccsen, ő akkor is ragaszkodik hozzá, és vagy nem tud vagy nem akar változtatni. Ez mondjuk általában az egész Philadelphia-i munkásságára igaz. Nem sokat változott a játékunk 14 év alatt. Ezért aztán kiismerhetőek lettünk.Pedig cserélődtek az OC-k.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Viszont Geno Smith is megfelel a kritériumoknak ami ezentúl érdekes szemponttá vált.ulpianus
erre csak azt tudom mondani, nagyon demagóg módon, hogy Cassel is beleillett a run-run-playactionbe, de igazából mégsemsapka
Én arról beszéltem hogy a scoutok, szakértők szerint milyen prospect Geno Smith. És milyen QB kell Reid rendszerébe. A kettő egyezik szitne koppra. Nem mondtam, hogy draftolja őt a Chiefs, vagy hogy franchise QB lesz,vagy hogy SBt nyerünk nyolcat.

Casselnek 4 év alatt volt 5 OC és mindnek más terve volt. Vagy Cassel volt a supertalent aki mindenbe illik, vagy tévedsz. De sztem nem volt az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
WR: fizikális, erős possession elkapók, jó kezekkel. A YAC központi elem (ez még lesz párszor). Labdacipelés és a blokkolás fontosabb, mint más rendszerekben.ulpianus
A Desean Jackson-Maclin-Avant hármasra azért ezt nehezen lehet ráhúzni a YAC-et leszámítva.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Viszont Geno Smith is megfelel a kritériumoknak ami ezentúl érdekes szemponttá vált.ulpianus
erre csak azt tudom mondani, nagyon demagóg módon, hogy Cassel is beleillett a run-run-playactionbe, de igazából mégsem

szerk. mindenki tudja, hogy McNabb erős direkt kontrollban 'játszott', mert valójában kis mentális képességekkel rendelkezett
de a pályán klasszis volt!, Vick is ilyen
Geno is ilyen?, mert szükség van a QB klasszisára a rendszerhez, nagyon is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
nem Reid személye a kérdéses, és Phillyben sem volt sohasem; mert nagyszerű manager/HC
hanem sikerül e mellé egy Jim Johnsont és egy Brad Childresst és egy Tom Heckertet is találni
+McNabb ?=? Geno Smith (mert szerintem egyelőre nem😕), másrészt Charles elkapás számai sohasem voltak olyan intenzívek, mint most lesznek!
...és mi lesz ha mégis power jellegő fal lesz?😮sapka
Nem Geno=McNabb. Hanem a WCO típusú QB (leírtam) legjobb példája McNabb, és ott van Vick neve is, mert Stez hivatkozott rá (nem Vick=McNabb=Geno). Viszont Geno Smith is megfelel a kritériumoknak ami ezentúl érdekes szemponttá vált.


Jamaal 2010ben sztem második legtöbb elkapott yardot hozott Bowe mögött. Talán Moeaki előzhette meg. De elég megnézni az egykezes elkapásait meg váll fölötti elkapásait, hogy lássuk eddig sem volt nála kérdés e-téren.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
muszáj volt mind a 200 sort idézned, hogy ezt az 1 gondolatod hozzáfűzd? szerk: köszi, sokkal jobb 😊

Egyetértek, elhoztuk az egyik legjobb HC jelöltet! Öröm és bodottá!
Annak külön örülök, hogy ennyien örülnek. 😊
ulpianus
én örömöm amúgy pont nem annyira őszinte 😊Black_Adder
Egyelőre ne aggódj. 😊 Ahogy ulpi is írta, a WCO nem létezik WCO guy nélkül, és az még nincs meg. 😊 És ha meg is lesz, nem lesz máról holnapra ligaelit.

Amúgy meg a Chiefs a legszimpibb csapat a divízióban, inkább ti legyetek komoly riválisok, mint a bolts vagy az óklend. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
nem Reid személye a kérdéses, és Phillyben sem volt sohasem; mert nagyszerű manager/HC
hanem sikerül e mellé egy Jim Johnsont és egy Brad Childresst és egy Tom Heckertet is találni
+McNabb ?=? Geno Smith (mert szerintem egyelőre nem😕), másrészt Charles elkapás számai sohasem voltak olyan intenzívek, mint most lesznek!
...és mi lesz ha mégis power jellegő fal lesz?😮

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Ne feledkezz meg a Reid féle draftolási módszerekről sem.Shawn84
Én most a Reid támadófilozófiát akartam leírni. Ha mindent akarok egyszerre, senki nem jegyzi meg a harmadát sem. Sőt, el sem lehet olvasni.
Igazából leírhatod. Gondolom megy fejből is, nem nagy fáradság.

Más. Reid úgy tudni öt évre írt alá, ahogy már tegnap is erről súgtak belső források. (Na persze Crennel is gondolom nem egy évet vállalt.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
muszáj volt mind a 200 sort idézned, hogy ezt az 1 gondolatod hozzáfűzd? Black_Adder
gyorsabb volt. Most jobb?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
muszáj volt mind a 200 sort idézned, hogy ezt az 1 gondolatod hozzáfűzd? szerk: köszi, sokkal jobb 😊

Egyetértek, elhoztuk az egyik legjobb HC jelöltet! Öröm és bodottá!
Annak külön örülök, hogy ennyien örülnek. 😊
ulpianus
én örömöm amúgy pont nem annyira őszinte 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Nah ennek örülök.
Így legalább teljes szívből tudok Reid-nek szurkolni. Nah jó max majd egy feburári Kansas-Eagles meccsen nem. 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Egyetértek, elhoztuk az egyik legjobb HC jelöltet! Öröm és bodottá!
Annak külön örülök, hogy ennyien örülnek... ulpianus
Ne feledkezz meg a Reid féle draftolási módszerekről sem.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Egyetértek, elhoztuk az egyik legjobb HC jelöltet! Öröm és bodottá!
Annak külön örülök, hogy ennyien örülnek. 😊

Szvsz az OC az ő esetében kevésbé kell zseniális legyen. Ha jó munkásember, és jól kijönnek, az is elég. A QB a kérdés nem az OC. (Még ha unjuk is ezt).
Erre céloztam a GM = Heckert pletykánál is. Reidnek jó, nekem jó akiket felsoroltak eddig.
A DC az aki inkább lényegi kérdés. Most azonban írok arról amit tudunk, és érdekli az idelátogatókat sztem. Mit is játszik a Chiefs, mire számítsunk? Akár drafton, akár a pályán.

Támadó filozófia: Az u.n. Arizona West Coast (Reid változata) lesz.

Pass first: 60% passzjáték, amely elmehet akár 75%ig is. 1st down esetén is passz az elsődleges.

QB: Mozgásból dobva is pontos, gyors döntéshozó, higgadt, agilis, ütésálló, fizikális iránytó. Mély passzokhoz elég erővel, és jó pocket presence képességgel. (nem sorolom fel ami ne lényeges) Vick jó példa, McNabb még jobb. Tudom többeteket érdekel, Genyó Smith is megfelel a leírásnak (aki nem scrambler, nem azért elit prospect).

WR: fizikális, erős possession elkapók, jó kezekkel. A YAC központi elem (ez még lesz párszor). Labdacipelés és a blokkolás fontosabb, mint más rendszerekben. Ebben egyik legjobb a ligában D. Bowe, viszont Baldwin és Breaston sem rosszak (sztem Jamaal mellett ez a sor keltette fel először Reid figyelmét).

HB: Nem kell igazi erőfutó (P. Hillis), nem kell igazi full back (most hogy találtunk végre egyet). Olyan HB kell aki úgy fut 1000 yardot, hogy elkap közben 800at. A lényeg a gyorsaság, robbanékonyság, nem a méret vagy izmozás. Látnia kell a pályán, jól helyezkedni, azonnal dönteni. Speed&vision scatback és all down back egyben. YAC itt is kiemelt szerepet kap. Jamaal tökéletes a szerepre. McClusterről pedig azt mondta anno Reid, ő maga is draftolni akarta, de a Chiefs elhappolta az orra elöl. A következő pick a Philadelphiájé volt, ott akarta vinni 😀 (második kör. Nemtom melyik pick, az elején)
Viszont még egy HB kell ekkor is. Cyrus Gray vision és catching oké, de speed nem oké. Határeset.

TE: Detto ugyanaz. YAC központúság, kell blokkolni, de kevesebbet, mert nics anniy futás eleve. Van húzás, csapda ott is kell. De főleg elkapni kell. Moeaki kiváló, de üveg. Boss aért ehhez lehet nem elég vajkezű. Az ő ereje inkább az, hogy mindenes.

OL: Bár nem feltétlen kell, de Zone Blockingban is játszható a rendszer. Úgyis a külső futásokon és a gyorsaságon alapul. Nem tudom, de sztem nem fog ezen változtatni Reid, ha talál megfelelő OL edzőt.

A játék képe: A QB 3(5) lépésben hátramozog, majd elkerüli a csökkentett Pass protect (mindenki célpont) miatt érkező védőt, ha van ilyen. Akár zsebben vagy kimozogva. A mély célpontját keresi (nem ultra mély). Ha nem megjátszható, akkor közelebbit keres. Sokszor két HB van a pályán, vagy épp TE+HB, akár két TE. De mind potenciális célpont. Muszáj tudniuk elkapni magas szinten. Ha WR egysem megjátszható (nincs idő, vagy a paly nem olyan), akor jön a dink&dunk. Ami egyszerűen anynit tesz TE=dink közepes mély passz, dunk=(egyik) HB rövid passz.
Sok flat játék van, illetve chechkdown passzok. Az eredeti West Coast itt köszön vissza leginkább. Mert alapelv, hogy nem kell 8-12 yardos passzokat tolni, vagy futni. Gyorsan a Dl mögé/mellé kell dobálni, és elkapás után 3-5 yardokat megtenni. Az elsőszándélú mély passz fenyegetés ha elég komoly (mint Bowe), akkor FS úgyis hátul marad.
Időzített passzok vannak. Vagyis mikor WR időre kezd fordulni, a QB dob. Mire befordul, ki fordul, megfordul, kétszer irányt vált, akármi, pont odaér a passz. Ezt nagyon nehéz levédekezni. Mert a védő nem a labdát nézi, hanem a célszemélyt. Mire reagál már késő (elvben).

Előnyök: Gyorsan végig lehet menni a pályán, főleg mert eleve alapjáték a passz. Ami meccs végén (GW drive), vagy hátrányban fontos. Az órát lehet kontrollálni a sok play miatt. Állandó a big play fenyegetés (YAC break tackle, illetve a mély passz prioritása miatt). Nem kell elit OL hozzá (ártani nyilván nem árt).

Hátrányok: Marucci edző mondta: "WCO nem létezik a WCO guy (QB) megtalálása nélkül". Ez tény.
Mint oly' sok pass happy, ez is szenved Red zoneban. Hiába a vertikális játék, betömörült védők közt nagyon nehéz a szükséges mismatcht kialakítani, helyet találni, amit a QB így hiba vár=földbe döngölik.
A futás kevés támogatást kap, nem is megy jól. A 4.2-4.5ös átlag reális, nehéz e-fölé jutni. Ami teljesen átlagos igazából, nagy dolgok ebből nehezen születnek. Külön probléma lehet a 3rd/4th&short szituk kezelése.

KC speckó elmélet: A Zone Blocking meglepően pozitív hatást gyakorolt a WCO alapú de elvben power fal épített Coryell offensere is. Többen hiszik (én is), hogy egy minőségi Zone Blocking támadófallal és egy elit HB beüzemelésével az átlagos futás mint hátrány megszüntethető. Ami azonnal hozza magával a Red Zone és short&inches hatékonyság javulását is. Márpedig ha valahol al igában, itt mindkettő adott. Nekem speciel ez a legizgalmasabb kérdés a támadóinknál. Marad-e a ZB? Ha igen, mit eredményez?
Ha nem, akkor ki mennyire lesz jó PB falban? Mert a két guard egyetemen is ZBt játszott. Albert ZB óta igazán jó (vagy csak addigra érett be?) Winston ZB menő, Hudson ZB center. Stephenson gyorsasága itt a leghasznosabb. Komoly kérdéseket vetne fel a man/power blocking.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Egy nagyon szimpatikus edző, egy nagyon szimpatikus csapatba. Szurkolok, hogy összeálljon végre a puzzle. Sok sikert!

Do your job
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Sok sikert neki/nektek!