Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Sok sikert neki/nektek!

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Pioli már nem GM többé.

Reid nem írta alá a szerződést eddig, de továbbra is az a hír, hogy megegyeztek. Pioli is ezért kellett menjen.ulpianus
Eddig jo.
GM es a coaching staff lesz a nagy kerdes sztem.
Ha csak vmi bologato cap mester jon GMnek akkor lehet nem lesz akkora durranas azert...
Rolni
Nagy eséllyel Heckert itt landol. Meg Castillo azért OL-nek nem volt olyan rossz. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Pioli már nem GM többé.

Reid nem írta alá a szerződést eddig, de továbbra is az a hír, hogy megegyeztek. Pioli is ezért kellett menjen.ulpianus
Eddig jo.
GM es a coaching staff lesz a nagy kerdes sztem.
Ha csak vmi bologato cap mester jon GMnek akkor lehet nem lesz akkora durranas azert...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Nem hiszem,hogy elviszi magával.

Bár lehet egy nagy konspirációs elméletet is gyártani...
reid szar éve vick ingyen vihető...

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Vick time! 😀Stez
Inkább Foles time!😀

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Sok sikert! Nyertetek egy vagon új szurkolót is ezzel 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vick time! 😀

több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
nah végre valami tökös és gyors húzás.reid-el semmi bajom, bár ki tudja ki tud-e evickélni az utóbbi évek kátyújából, mindenestere innen már a mi edzőnk és sok sikert neki ehhez😊 azonban castillo-t és shurmur-t nem szeretném meglátni a csapat környékén, mint DC/OC
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Andy Reid will have a host of options to pick from with his staff. Many expect Shurmur (OC), Castillo (OL), Childress perhaps as QB coach

Adam Schefter ‏@AdamSchefter
From @mortreport and me: Andy Reid has reached agreement to become next HC of Chiefs, pending review of contract by each side's attorneys.empty taxi
Ez egy elképesztően "agresszív" húzás volt. Pláne azután, hogy összeboronálták Arizonával. Letették elé a város kulcsát, mellé megkapta az első éjszaka jogát is, plusz "all you can eat" kártya a legszutykosabb talponállóktól a legjobb éttermekig. Váó!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
From @mortreport and me: Andy Reid has reached agreement to become next HC of Chiefs, pending review of contract by each side's attorneys.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Andy Reid will have a host of options to pick from with his staff. Many expect Shurmur (OC), Castillo (OL), Childress perhaps as QB coach

Adam Schefter ‏@AdamSchefter
From @mortreport and me: Andy Reid has reached agreement to become next HC of Chiefs, pending review of contract by each side's attorneys.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Pioli már nem GM többé.

Reid nem írta alá a szerződést eddig, de továbbra is az a hír, hogy megegyeztek. Pioli is ezért kellett menjen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Én örülnék a helyetekben , Reid 12 évig playoffban tartotta az eaglest , most volt ez a 2 év , sok rossz dolog történt , de ettől függetlenül szerintem a jelenlegi NFL egyik legjobb HC-ja.Petikievak01
Ennek azért számolj utána. 😊
Amúgy tényleg nem lesz az rossz ha idejön a rozmár Heckerttel.Greengo
playoff versenyben * Petikievak01
??? A 12 az ami nem stimmel. Minden csapat minden szezonban versenyben van a rájátszásért egy ideig. 😀 😛


 en.wikipedia.org/wiki/Andy_Reid
Érdemes végignézni a HC record részt. Beszédes. Aki nem vágná a sztorit annak : a 99-es első évet nem kell magyarázni.(új HC első éve..rengeteg munka előtt - belefér) A 2005-ös baki a SB vereség utáni hanyatlás megfűszerezve a TO botránnyal. Itt jött ki először, hogy nem nagyon tud mit kezdeni a csapaton belüli káosszal. Aztán 2006 ...ebben a szezonban szakadt el McNabb szalagja és Garciának is köszönhetően éledt fel a csapat. 2007 pedig McNabb rehab éve volt aminek betudható a 8-8, de ebben a szezonban is egy 5-8-as mérleg után jött a szépítés. 2011-től jött a káosz és a már 2005-ben felszínre került gyengeségét még pár rossz döntéssel is tetézte és ez vezetett a végén ehhez a szezonhoz(4-12). Véleményem szerint Reidnek meg kell újulnia, de azért egy nagyszerű coach és egy megfelelő stábbal (nem Marty Mornhinweggel a fedélzeten) és új környezetben újra sikeres lehet még.Greengo
Akárhogy is nézem még így is 9x vezette az eaglest playoffba 14 éve alatt. Amikor viszont nem vezette akkor általában nagyon rossz szezonokat futott az eagles. Bár csak 2 éve nézek NFL-t de nem kell hozzá 15 éves tapasztalat , hogy ki merjem jelenteni hogy zseniális edző.

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Én örülnék a helyetekben , Reid 12 évig playoffban tartotta az eaglest , most volt ez a 2 év , sok rossz dolog történt , de ettől függetlenül szerintem a jelenlegi NFL egyik legjobb HC-ja.Petikievak01
Ennek azért számolj utána. 😊
Amúgy tényleg nem lesz az rossz ha idejön a rozmár Heckerttel.Greengo
playoff versenyben * Petikievak01
??? A 12 az ami nem stimmel. Minden csapat minden szezonban versenyben van a rájátszásért egy ideig. 😀 😛


 en.wikipedia.org/wiki/Andy_Reid
Érdemes végignézni a HC record részt. Beszédes. Aki nem vágná a sztorit annak : a 99-es első évet nem kell magyarázni.(új HC első éve..rengeteg munka előtt - belefér) A 2005-ös baki a SB vereség utáni hanyatlás megfűszerezve a TO botránnyal. Itt jött ki először, hogy nem nagyon tud mit kezdeni a csapaton belüli káosszal. Aztán 2006 ...ebben a szezonban szakadt el McNabb szalagja és Garciának is köszönhetően éledt fel a csapat. 2007 pedig McNabb rehab éve volt aminek betudható a 8-8, de ebben a szezonban is egy 5-8-as mérleg után jött a szépítés. 2011-től jött a káosz és a már 2005-ben felszínre került gyengeségét még pár rossz döntéssel is tetézte és ez vezetett a végén ehhez a szezonhoz(4-12). Véleményem szerint Reidnek meg kell újulnia, de azért egy nagyszerű coach és egy megfelelő stábbal (nem Marty Mornhinweggel a fedélzeten) és új környezetben újra sikeres lehet még.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Én örülnék a helyetekben , Reid 12 évig playoffban tartotta az eaglest , most volt ez a 2 év , sok rossz dolog történt , de ettől függetlenül szerintem a jelenlegi NFL egyik legjobb HC-ja.Petikievak01
Ennek azért számolj utána. 😊
Amúgy tényleg nem lesz az rossz ha idejön a rozmár Heckerttel.Greengo
playoff versenyben *

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Pete Carmichael esetleg? OCnek.szaba
Shurmur szabad 😛Joey Tribbiani
Marty Moornhinweg emberek.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Pete Carmichael esetleg? OCnek.szaba
Shurmur szabad 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Andy Reid lemondta a Cards és Bolts találkozókat! Ez már komolyra kezd fordulni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pete Carmichael esetleg? OCnek.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
egy jobb O cord is hiányzik
az még érdekes lehet + ugye a korábbi Castillos ámokfutássapka
Vagy Brad Childress, választék az van. Mindenesetre egyelőre még lehet bármi, alá sem írt Reid.

Igazából a dobott nyolc TDhoz és 20 IThez képest visszaesést produkálni már-már zsenialitás lenne önmagában. Szóval a mérce nem magas, úgy ássák majd elő. Jamaal meg Jamaal, bárki az OC, eddig sem zavarta a munkában a sok hülye.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nem írok be minden felbukkanó pletykát, de ez komoly:
Reid állítólag alkalmazná Crennelt mint DC.ulpianus
az egy nagyon jó kezdet lenne, de egy jobb O cord is hiányzik
az még érdekes lehet + ugye a korábbi Castillos ámokfutás

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Én örülnék a helyetekben , Reid 12 évig playoffban tartotta az eaglest , most volt ez a 2 év , sok rossz dolog történt , de ettől függetlenül szerintem a jelenlegi NFL egyik legjobb HC-ja.Petikievak01
Ennek azért számolj utána. 😊
Amúgy tényleg nem lesz az rossz ha idejön a rozmár Heckerttel.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem írok be minden felbukkanó pletykát, de ez komoly:
Reid állítólag alkalmazná Crennelt mint DC.ulpianus
cápa 😂 cápa
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nem írok be minden felbukkanó pletykát, de ez komoly:
Reid állítólag alkalmazná Crennelt mint DC.


Állat vagyok, ami enni kér...