NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Andy Reid is telling #Chiefs owner Clark Hunt that he will bring ex-#Browns GM Tom Heckert with him to KC. They worked together with #Eagles

Na ez nagyon érdekes lesz ha összejön ténylegesen.
Shawn84
Ennyire hajt a Chiefs arra, hogy jövőre is első helyen draftoljanak?FearTomi
Mert az Eagles aztán olyan kurva szar csapat volt a Reid/Heckert vezetés alatt.

Perception is reality.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Andy Reid is telling #Chiefs owner Clark Hunt that he will bring ex-#Browns GM Tom Heckert with him to KC. They worked together with #Eagles

Na ez nagyon érdekes lesz ha összejön ténylegesen.
Shawn84
Ennyire hajt a Chiefs arra, hogy jövőre is első helyen draftoljanak?

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
és akkor 4-3 valszeg.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nekem egy dolog miatt furcsa Reid. A Chiefs (ha jól tudom) akkor mostanában nem a nagy FA igazolások csapata. Reid pedig ilyen szempontból elég jól el volt eresztve Phillyben. Kíváncsi leszek mire megy egy spórolósabb csapatnál.
Nem mellesleg kérdéses nála, hogy miként kezeli az irányító kérdést. Messze nem vagyok benne biztos, hogy nem egy tapasztalt irányítóval akar majd dolgozni.Bazzani
Eric Winston, Peyton Hillis, Steve Breaston, Routt, Abram Elam, Kevin Boss, költ a Chiefs FA-n is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Andy Reid is telling #Chiefs owner Clark Hunt that he will bring ex-#Browns GM Tom Heckert with him to KC. They worked together with #Eagles

Na ez nagyon érdekes lesz ha összejön ténylegesen.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem egy dolog miatt furcsa Reid. A Chiefs (ha jól tudom) akkor mostanában nem a nagy FA igazolások csapata. Reid pedig ilyen szempontból elég jól el volt eresztve Phillyben. Kíváncsi leszek mire megy egy spórolósabb csapatnál.
Nem mellesleg kérdéses nála, hogy miként kezeli az irányító kérdést. Messze nem vagyok benne biztos, hogy nem egy tapasztalt irányítóval akar majd dolgozni.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Még csak okoskodás, de ha jön Reid, akkor mehet Pioli:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/03/regardless-of-coach-chiefs-are-changing-structure/

Szerintem Reid a legjobb választás edző poszton, kicsit félek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"A CBSSportson tegnapelőtt jött ki a legfrissebb sorrend."
Ulpi ehhez tudnál linket adni? Kicsit bajos nekem telón kikeresni.
Köszi.Bazzani
Parancsolj, drága oroszlány kedvelő:
 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankingsulpianus
Köszi, valóban kedvemre valóak az orosz lányok. 😉
Werner mint második. 😮

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Schefter és Mortensen szerint megvan Reid.shawnka
fasza lenne ha egy másik általam kedvelt csapatba menne.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Schefter és Mortensen szerint megvan Reid.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
"A CBSSportson tegnapelőtt jött ki a legfrissebb sorrend."
Ulpi ehhez tudnál linket adni? Kicsit bajos nekem telón kikeresni.
Köszi.Bazzani
Parancsolj, drága oroszlány kedvelő:
 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"A CBSSportson tegnapelőtt jött ki a legfrissebb sorrend."
Ulpi ehhez tudnál linket adni? Kicsit bajos nekem telón kikeresni.
Köszi.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
ehh!

Geno Smith van aki szerint reach, van aki szerint nem. De komoly szakértőt még nem láttam aki szerint az lenne. (Az nem reach, hogy pár helyet mozog a boardhoz képest valaki.)
A CBSSportson tegnapelőtt jött ki a legfrissebb sorrend. És ott Lotulelei 9. Geno 10.
Most épp Joeckelt írják sok helyen elsőnek. Aki Albert távozása esetén jöhet csak képbe. Bár sztem Albert marad. Továbbá Stephenson jó játéka miatt nem biztos, hogy kapkodni fognak OT poszton. Várnak vele egy évet, hacsak a HCnek nem kell Joeckel. Ritkán jut franchise ilyen tehetséghez LOT poszton, akárhogy nézzük is.

Én akkor tarto(tta)m elképzelhetőnek a Lotulelei picket, ha a QB kérdést máshol kívánják rendezni (mint 1/1), és a Dorsey+T-Jax+Poe hármasból kettő távozik.
Poe sztem marad. Ki nem rúgják, elég jó volt. Snapszámairól csoport topicba tettem táblázatot. De én el tudom képzelni, hogy sémaváltás esetén elcserélik egy 3-4-es csapathoz, ahol igazi NT kell. Mondjuk egy CBre, vagy MLBre. És a T-Jax+Dorsey (TJax-Lotulelei) tökéletes 4-3as DT páros lenne. Mert túl sok lenne hirtelen a DT. Cserének ekkor is maradna A. Bailey és másik mindegy, S. Smith, Ropati.
A DE páros Hali+Justin Houston.
OLB DJ, Studebaker is ha muszáj. MLB kell csak.
(Csere Safety és CB2 is kell, de az független a boxtól.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Nem azért volt 9 óra hossza. Az interjú közben Reid megkérdezte: "De srácok, ez a Cassel terv komoly volt?"ulpianus
Nem. Azért volt mert megkérdezte, hogy hozhatja e Vicket is magával. Utána meg számolták, hogy Casselért cserébe még kit kérjenek rajta kívül. Jacksont vagy Brandon Grahamet.
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
visszatérve (és visszaolvasva) az 1/1-hez (a jelenlegi helyzetben): nekünk irányító kell, lehet reach a jelenlegi class-ban 1/1-re bármelyik irányító is, de nekünk irányító kell, ez van. Az új rookie fizetésekkel ráadásul az 1/1 nevetséges összeget keres a régi fizetésekhez képest, pénzben nem akkora bukó a dolog ha esetleg nem jön be (másban persze igen). Ha nekünk irányító kell és az FA piacon nem szerzünk vagy úgy értékeli az FO, hogy a rookie irányító többre képes, mint bármleiyk megszerezhető FA, akkor 1/1-re irányítót kell draftolni, azt aki a leghasznosabb lehet a csapat számára,punktum. Persze jöhet új edző, aki azt mondja, hogy visszatérünk 4-3-ra és neki Lotulelei kell mert fő a fal és ő a best value pick, de az az igazság, hogy nem szeretnék nálunk olyan edzőt aki nem tudja megoldani a fal közepét a Poe-Dorsey(nem hiszem, hogy sokat fog kérni és végre újra UT lehetne)-TJ(fizetéscsökkenésbe is belement) hármasból. Ráadásul 4-3-hoz baromira nincs MLB nálunk jelenleg.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nem azért volt 9 óra hossza. Az interjú közben Reid megkérdezte: "De srácok, ez a Cassel terv komoly volt?"ulpianus
Aztán visszakérdeztek a Vickre terv komolyságára 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nem azért volt 9 óra hossza. Az interjú közben Reid megkérdezte: "De srácok, ez a Cassel terv komoly volt?"ulpianus
és 8 órát gondolkoztak a válaszon?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Nem azért volt 9 óra hossza. Az interjú közben Reid megkérdezte: "De srácok, ez a Cassel terv komoly volt?"


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Az Andy Reid interjú olyan sokáig tartott, hogy nem is repült el Arizonába utána.
Ahhoz képest hogy Clark Hunt eldöntötte kiveszi a GM Scott Pioli kezéből a HC megtalálásának terhét, Pioli jelen volt az interjún.
Egyikből se vonjuk le súlyos következtetéseket.ulpianus
Konkrétan 9 órán keresztül tartott az interjú.empty taxi
ilyenkor az egész teamplant felvázolják?
nekem néha 2 óráig is nehéz valamire folyamatosan figyelnem, pláne ha reagálni is kéne interaktívan😀
jó gondolom ettek közben, elnézve Andyt ez is volt egy-két félóra
de ez a 9 óra nagyon soknak tűnik, lejátszhatták fejben az egész köv. szezont meg azutánit és azazutánitsapka
az háromszori étkezés, 3x1-2h!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Az Andy Reid interjú olyan sokáig tartott, hogy nem is repült el Arizonába utána.
Ahhoz képest hogy Clark Hunt eldöntötte kiveszi a GM Scott Pioli kezéből a HC megtalálásának terhét, Pioli jelen volt az interjún.
Egyikből se vonjuk le súlyos következtetéseket.ulpianus
Konkrétan 9 órán keresztül tartott az interjú.empty taxi
biztos fésülgették a bajszát
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Az Andy Reid interjú olyan sokáig tartott, hogy nem is repült el Arizonába utána.
Ahhoz képest hogy Clark Hunt eldöntötte kiveszi a GM Scott Pioli kezéből a HC megtalálásának terhét, Pioli jelen volt az interjún.
Egyikből se vonjuk le súlyos következtetéseket.ulpianus
Konkrétan 9 órán keresztül tartott az interjú.empty taxi
ilyenkor az egész teamplant felvázolják?
nekem néha 2 óráig is nehéz valamire folyamatosan figyelnem, pláne ha reagálni is kéne interaktívan😀
jó gondolom ettek közben, elnézve Andyt ez is volt egy-két félóra
de ez a 9 óra nagyon soknak tűnik, lejátszhatták fejben az egész köv. szezont meg azutánit és azazutánit

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Az Andy Reid interjú olyan sokáig tartott, hogy nem is repült el Arizonába utána.
Ahhoz képest hogy Clark Hunt eldöntötte kiveszi a GM Scott Pioli kezéből a HC megtalálásának terhét, Pioli jelen volt az interjún.
Egyikből se vonjuk le súlyos következtetéseket.ulpianus
Konkrétan 9 órán keresztül tartott az interjú.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Az Andy Reid interjú olyan sokáig tartott, hogy nem is repült el Arizonába utána.
Ahhoz képest hogy Clark Hunt eldöntötte kiveszi a GM Scott Pioli kezéből a HC megtalálásának terhét, Pioli jelen volt az interjún.
Egyikből se vonjuk le súlyos következtetéseket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Én a reach-et inkább üzleti szempontból írtam.
peterk2005
Máshogy nincs is értelme áron felüli értékről beszélni.

Nem rád céloztam konkrétan. Valamit nem vesznek figyelembe Geno=Reach elmélet támogatói. (Mindazokon túl amit írtam eddig).

Akik ezeket a listákat írják, pont ugyanannyit tévednek végül, mint az edzők és menedzserek akik draftolnak.
Valamint ugyanezen listák szerzői maguk is Geno Smith írják a Chiefsbe 1/1nél a mockjaikban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Bill Williamson ír arról h miért lehet jó Reid KC-be:  espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/53312/andy-ried-prusuit-makes-sense-in-k-c


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...