Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sem Edge sem Freeney nem lesznek HOF tagok. Vagy akkor mondjuk úgy, van 1% esélyük. Sok a posztján elit játékos nem lesz az.ulpianus
offtopic:
Ezzel tisztában vagyok. 😊 Hármójukat (Edge, Freeney, Wayne) nézem is konkrétan egy ideje. Szvsz Wayne helyzete a legnehezebb, Edge-é annyira nem. Szinte minden all time listán - yard, y/carry, yard/szezon, TD, stb. - top 15-ben van úgy, hogy az összes előtte álló játékos mind HOF, és a mögötte álló néhány játékos is már az. Két kivétellel: Tomlinson és Bettis. Tomlinson még nem eligible, Bettis már az, de még nem került be. Rajtuk kívül a láthatáron sincs a közeljövőben RB aspiráns. Értsd úgy, hogy 8-10 év távlatban sem nagyon, mert vagy még játszik, vagy már régóta abbahagyta és nem került be. Szóval, ha RB kerül be akkor ők jöhetnek szóba egy ideig, más nem.

(Freeney helyzete még nem egyértelmű, kellene neki 2-3 jó szezon, nem tudom van-e benne még ennyi. Wayne-el hasonló a helyzet, de az idei szezonja nagyon megdobta a respektjét. Sok cikkben olvastam, hogy ez az idény írta meg neki a cetlit a HOF ballotba kerülésre. Homerként hadd bízzak bennük is. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ki az két nagyon valószínű Hall of Famer? Azért ne ess túlzásokba. ulpianus
Edge és Freeney. Szerintem mindkettő az lesz. De ez már tényleg nem Chiefs téma.

... szerintem is a Pats listája a jobb, de kb. annyival, ahányszor többször húzhattak 20-on belül. ...
Jah, és kb. a Ugoh bust környékétől kezdte Polian junior átvenni a munkát. Meg is látszott...peterk2005
Sem Edge sem Freeney nem lesznek HOF tagok. Vagy akkor mondjuk úgy, van 1% esélyük. Sok a posztján elit játékos nem lesz az.
Most W. Roaf lett a Chiefsből HOF tag, jövőre (újra ott van) Will Shileds lesz szinte biztosan. Waters nem, pedig ő is elit, de az kevés.
Jamaal Charles (Larry Johnson, Priest Holmes. A KC történelme tele van zseniális futókkal. Elit QB kevés akad, de futó rengeteg. Ez ilyen csapat.) sem lesz HOF tag. Hacsak nem tartja jó szokását, hogy Jim Brown és mások all time rekordjait támadja. De ahhoz még kell 4-5 jó szezon. Mondjuk Tomlinson bejuthat, de S. Alexander vagy Peterson (egyelőre) nem. Nézd csak meg kik nem jutottak be, akiket jelöltek is.
________________________________________________


Tehát akkor megválaszoltad a feltett kérdésed. A Pats listája imponzánsabb. Egyetértek. Pedig tényleg nem a Pats a legfőbb mérce ha draftot nézünk. Az nem érv továbbra sem, hogy a fia alulmúlta Polian átlagos teljesítményét. Attól ő nem jobb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Sajna Polian is úgy járt, mint AJ Smith, kiváló csapatokat hoztak össze, csak hát a csapatépítési filozófiájuk felett elment az idő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ki az két nagyon valószínű Hall of Famer? Azért ne ess túlzásokba. ulpianus
Edge és Freeney. Szerintem mindkettő az lesz. De ez már tényleg nem Chiefs téma.

(A listát azért hoztam, mert a Colts draftjai leginkább a Pats-éval hasonlíthatóak össsze, mert még ők vannak legközelebb a Colts átlagos húzási pozícióihoz. Egy olyan csapattal, amelyik átlagban 15. alatt húzott, nem fair összehasonlítani Polian draftjait. Megjegyzem, szerintem is a Pats listája a jobb, de kb. annyival, ahányszor többször húzhattak 20-on belül. Ők háromszor, mi egyszer. Mindegyik elit lett. Ezen kívül mindkét listán még 1-1 elit van, húszon kívül húzva (Wayne és Wilfork). A többi nagyjából egy kaliber. Jah, és kb. a Ugoh bust környékétől kezdte Polian junior átvenni a munkát. Meg is látszott... Ezért is írtam, hogy ha netán mégis Polian jönne, a fiát tiltassátok ki a seriffel a városból. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Na, melyik impozánsabb?
1 biztos és 2 nagyon valószínű Hall of Famer-t húzottpeterk2005
Ki az két nagyon valószínű Hall of Famer? Azért ne ess túlzásokba.

Ha kérdezed, a Pats listája impozánsabb. Több a jó játékos és több külön az elit játékos is.
De ez nem értem miért bizonyítaná, Polian nem is rosszabb az átlagnál?
A Patsről elég sokan azt írták egyébként, hogy a draftjai (van aki szerint főleg az elején) nem is volt olyan jó, mint sokan hiszik. Van benne valami. De a Colts hogy gyengébb volt, az mit bizonyít?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a Chiefs topic. Kérdezte Vipera mit gondolok Polianról, leírtam. Azóta idejársz kötözködni ezen. Most épp egy újabb szempont került elő. Aminek végképp nincs köze a Chiefshez.ulpianus
Én is a véleményemet írtam le, mert szerintem részben nem volt igazad vele kapcsolatban. Az nem igaz, hogy azért mert Colts-os volt és védem, mert éppenséggel örültünk, hogy eltűnt tőlünk. De ettől még megvannak az erényei és a gyengéi, és szerintem azok pont nem azok amik említve lettek. Ennyi.

A hozott érvek pedig nyilván nem kötődhetnek a Chiefs-hez, merthogy Poliannak még nem volt köze a Chiefs-hez. 😊 De befejezem, mert tényleg nem akarom telefloodolni a topicot ezzel. Tőlem aztán olyan GM-et hoz Hunt Pioli helyett amilyent akar. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
ha beleszámoljuk a következő éveket (5.,3.,5.), akkor is kb. 14. hely környékre, szóval kikérem magamnak az összehasonlítást😊ehh
Oké, visszavonom. 😊
De csak az érdekesség kedvéért, felsorolom, hogy a Colts hol húzhatott 2000 óta (1998 volt ugye Manning, '99 pedig Edgerrin James):
2000: 28. (Rob Morris)
2001: 30. (Reggie Wayne)
2002: 11. (Dwight Freeney)
2003: 24. (Dallas Clark)
2004: 44. (2. kör, letradeltünk 1/29-ről Bob Sanders jött)
2005: 30. (Marlin Jackson)
2006: 30. (Joseph Addai)
2007: 32. (Anthony Gonzales)
2008: 59. (2.kör, Mike Pollack. 1 kör Friscoval tradelve Ugos-ért. Legnagyobb bust.)
2009: 27: (Donald Brown)
2010: 31: (Jerry Hughes)

Összehasonlításul, itt a sikercsapat Pats első pickes draflistája:

2000: 44. (Adrian Klemm)
2001: 6. (Seymour)
2002: 21. (Faniel Graham)
2003: 13. (Ty Warren)
2004: 21. (Vince Wilfork)
2005: 32. (Logan Mankins)
2006: 21. (Laurence Maroney)
2007: 24. (Brandon Meriweather)
2008: 10. (Jerod Mayo)
2009: 34: (Pat Chung)
2010: 27: (Devin McCourty)

Na, melyik impozánsabb? 😊 Egy biztos. Amikor Polian 20-on belül húzhatott - összesen 3-szor -, akkor 1 biztos és 2 nagyon valószínű Hall of Famer-t húzott...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Rendben. Akkor fordítsuk meg. Mondjál a legsikeresebb franchise-októl, mondjuk 2006 óta elit, telitalálat draftot. A két legsikeresebb a Pats és a Steelers. Nekik milyen elit playert sikerült draftolni? A Patriotsnál Gronkowski-n kívül mondj még egyet. A Steelersnél talán Pouncey lehet majd valódi elit. A többi max. jó kezdő. Ahogy a Coltsnál is.

Pedig a Pats átlag 6, a Steelers átlag 10 hellyel húzhatott előrébbről, mint a Colts...peterk2005
Sok mondjuk nincs, de Mayo szvsz elit.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Rendben. Akkor fordítsuk meg. Mondjál a legsikeresebb franchise-októl, mondjuk 2006 óta elit, telitalálat draftot. A két legsikeresebb a Pats és a Steelers. Nekik milyen elit playert sikerült draftolni? A Patriotsnál Gronkowski-n kívül mondj még egyet. A Steelersnél talán Pouncey lehet majd valódi elit. A többi max. jó kezdő. Ahogy a Coltsnál is.

Pedig a Pats átlag 6, a Steelers átlag 10 hellyel húzhatott előrébbről, mint a Colts...peterk2005
Ez a Chiefs topic. Kérdezte Vipera mit gondolok Polianról, leírtam. Azóta idejársz kötözködni ezen. Most épp egy újabb szempont került elő. Aminek végképp nincs köze a Chiefshez.
És ami persze továbbra sem bizonyítja, hogy mitől is van igazad, amikor zseninek nevezed Poliant. Mert attól biztos nem lesz jobb a draftokon, FA piacon (ezt valahogy mindig kifelejted) hogy a Pats milyen volt.
Amiről annyit, hogy vitasd meg azzal, aki azt mondta, hogy Pioli mióta eljött a Patsből rosszabb/jobb volt a draftja, mint amíg Pioli ott volt. Én abba sem mentem bele itt, semmi köze a Chiefshez. Ezt beszéled meg a Colts topicban, Pats topicban, ahol szívesen látják ezen elméleteid.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rendben. Akkor fordítsuk meg. Mondjál a legsikeresebb franchise-októl, mondjuk 2006 óta elit, telitalálat draftot. A két legsikeresebb a Pats és a Steelers. Nekik milyen elit playert sikerült draftolni? A Patriotsnál Gronkowski-n kívül mondj még egyet. A Steelersnél talán Pouncey lehet majd valódi elit. A többi max. jó kezdő. Ahogy a Coltsnál is.

Pedig a Pats átlag 6, a Steelers átlag 10 hellyel húzhatott előrébbről, mint a Colts...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
A Cleveland, Chiefs, Jaguars, és többi csapatot ne is említsük, hogy ők mire jutottak a korai pickjeikkel...
peterk2005
nah jó, ne a közelmúltból induljunk ki a 2000-es éveket tekintve:
2000: 21.
2001: 12. (green-ért elcserélve)
2002: 8.
2003: 16.
2004: 30. (lions-al elcserélve)
2005: 15.
2006: 20.
2007: 23.
szóval 2007-ig azért 18-al átlagoltunk
ha beleszámoljuk a következő éveket (5.,3.,5.), akkor is kb. 14. hely környékre, szóval kikérem magamnak az összehasonlítást😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Figyelembe vehetek én bármit. De most akkor jól draftolt Polian, vagy ilyen draft pickekkel fogadjam el, hogy nem is lehetett? 😊

Egyébként nem csak első kör van a drafton. Másrészt ha csak második körtől lefelé hasonlítom össze a draftokat, akkor sem áll jól Polian. (oké ott is később húz, de húzhatta volna első végén, aki második elején máshol bevált és így tovább). Harmadrészt ettől az FA igazolásaira ez semmiféle hatással nincs.

Peyton Manning volt a főszereplő aki ezt elérte. Nem Polian. Én ezt állítom.ulpianus
És ezzel mit is állítasz? Peytont is Polian draftolta. Draftolhatta volna Ryan Leaf-et is ugye. 😊peterk2005
Egész pontosan én azt állítottam, hogy Polian Draftolta Manninget, ezért is maradt ott addig, amíg Manning hozta neki a szezonokat.
Ez már tényleg olyan szint, amire azt mondom, itt hagyjuk abba, ez nem érdekel. Ez kákán csomót keresés esete, trollkodás, nem több.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peyton Manning volt a főszereplő aki ezt elérte. Nem Polian. Én ezt állítom.ulpianus
És ezzel mit is állítasz? Peytont is Polian draftolta. Draftolhatta volna Ryan Leaf-et is ugye. 😊

De akkor mondj olyan csapatokat, akik ezen 14 év alatt rosszabbul draftoltak. És olyanokat, akik gyengébb FA felhozatalt produkáltak. Tudom te szereted a Coltsot, de Polian egyszerűen képtelen volt tehetségeket találni a minimálisan elvárt szint fölött. Nehogy azt hidd, ha bárhová beírom, nem fognak tudni felsorolni ez lemúlt 15 évből 20-30 játékost. De ha nem akarod megérteni, nem értsd meg.ulpianus
Jópár ilyen csapatot tudnék mondani, de most nincs kedvem előkeresni azt az excelt amiben talán tavalyelőtt összehasonlítottam 6-8 csapat (a legjobb csapatok) draftjait, hogy hányan kerültek hosszú távon a draftokból rosterre, vagy egyáltalán az NFL-be, akármelyik csapatba. És a Colts nem szerepelt rosszul.

És azért az is figyelembe kell venni, hogy a Colts a 2000-es évtizetben átlagosan a 26. hely körül draftolt. A második legrosszabb helyen a Pats draftolt, az átlaguk valami 19.5 ha jól emlékszem. Csak számold ki, hogy mondjuk a Houston, a Frisco, a Seattle, stb. csapatok átlagosan hol húzhattak az utóbbi évtizedben. 😊 Márpedig Petersont, Megatront és a többieket nem lehet a 26. helyeken draftolni, csak nagyon-nagyon ritkán...

Most csak azokat a csapatokat mondtam, akik elöl húzhattak, és bejött. A Cleveland, Chiefs, Jaguars, és többi csapatot ne is említsük, hogy ők mire jutottak a korai pickjeikkel...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Akárhogy is, Polian a Coltsból az ottléte alatt a liga 2. - vagy ha csak SB győzelmet ill. szereplést nézel, akkor - 3. legjobb csapatát rakta össze. peterk2005
Peyton Manning volt a főszereplő aki ezt elérte. Nem Polian. Én ezt állítom. Brady vagy Rodgers vagy Big Ben körül is volt csapat. De legalább valami elit egység.
A pass rush amit írsz egyrészt nem csapatrész. Mert a védőfal a csapatrész. És DT hol volt ott elit páros? Azt megértettem volna.
Másrészt azt írtam, hogy Ami a támadóknál Manning+Saturday, az a védőknél Freeney+Mathis. És ennyi volt a Colts.
De akkor mondj olyan csapatokat, akik ezen 14 év alatt rosszabbul draftoltak. És olyanokat, akik gyengébb FA felhozatalt produkáltak.
Tudom te szereted a Coltsot, de Polian egyszerűen képtelen volt tehetségeket találni a minimálisan elvárt szint fölött. Nehogy azt hidd, ha bárhová beírom, nem fognak tudni felsorolni ez lemúlt 15 évből 20-30 játékost. De ha nem akarod megérteni, nem értsd meg.
Én pont azon szurkolok a Colts esetében, hogy Luck ennél jóval tudatosabban felépített Coltsban játszhasson. És több SBt nyerhessen. Mert két igencsak kiemelkedő tehetségről beszélünk.

Ennyiben Polian, ha valóban idejön nem számít. Itt minden a QB körül forog egyelőre. Ha megtalálja valaki, felőlem lehet Polian is. A többit megoldja vagy nem oldja, nem lesz gond. CB2t kell találni de ha csak 2014ben sikerül, hát mindegy. Nem a védelem a gond, még így sem. Egyébként mindenben jó szakember ezt írtam, nem is értem minek erőlteted ezt is, hogy meggyőz arról amit én mondtam. Meggyőztem magam már rég. De leírhatom még párszor. Polian jó szakember, de ettől még draftolni nem igazán tud, FA piacon sem egy ász.

Sérült tehetségek vannak mindenhol. De ezeket (kivéve téged) mindenhol a melléfogásként könyvelik el. Nem pedig elit játékosként, mert "az lehetett volna". Lehetett volna ,de nem lett. És ha gondolod nézz utána, de nem Bobzilla az egyetlen porcelánbaba, aki egyébként elit lehetett volna. Ebből is minden csapat tud mutatni párat. Tehát nem igaz, hogy Polian ilyen téren jól teljesített volna, ha nem így lett volna. De így volt. És akkor nem számíthatod bele, ahogy sehol máshol sem szokás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ha ennyire szar a QB helyzet akkor illett volna valakit bepróbálni a 2.körben.
Akár Cousinst akár Osweilert vagy bárkit.
Aztán vagy bejön vagy nem, de Quinn-nél bárki jobb. Ahol játszott mindenhol leszerepelt. Hamarabb bíznék benne, hogy Maya Gold újra szűz lesz minthogy Quinn jó QB.
Bazzani
Quinn bárhol játszott leszerepelt?
1. Clevelandben nem volt csapat. Nem sokan lettek volna megváltók. Azóta is elvannak a QB problémával. Pedig ahogy te kéred, próbálkoznak. Nemcsak Quinn, de senkinek nem ment a poszt akkoriban (sem). Másrészt QB fronton cserélgették őket, ami nekik sem jött be (idén nekünk sem).
2. Denverbe került, ahol nem engedték pályára.
Ennyi. Nem volt több csapat. Igazából egy volt, ahol ha megnézzük egy szezonban játszott 10 meccsen, és kettőben összesen 4 meccsen. Ez volt az általad írt "mindenhol".
Denverből azért küldték el, mert azt mondta, hogy Tebow nem NFl szintű QB. (Aztán kirúgták Tebowt, mert szerintük sem az. No comment.)

Cousinst meg Osweilert kipróbálni lehetett volna. De inkább befejezték a támadófalat. Ami nagyon is jó munka Piolitól. Jeff Allen egyrészt nagyszerű játékos (lehet Osweiler is, vagy Cousins az lett volna). Másrészt így is alig bírtuk kirakni a támadófalat, nem is tudom mi lett volna nélküle? Katasztrófa.

Én 2007ben azért nem hittem Quinnben mikor draftolták, mert Weis emberei nekem gyanúsak. Erről írtam. De elfogadom Crennel és Daboll véleményét, mint enyémnél hozzáértőbbet. Meglátjuk Quinnt, ezt is írtam, mikor idehozták. Ingyen ennyit lehetett (Stanton pepitában), rendben. Tudták, hogy Cassel nem elég jó. Akit akartak nem jött be, ez maradt a vészterv. Ez sem jött be, de nem is került második körbe. Mert azért tegyük hozzá, Osweiler és Cousins sem volt NFL ready első játéknapra. Márpedig akkor ugyanott vagyunk. Cassel marad a kezdő. Casselt ki kell rúgni, de ahhoz igazi megoldás kell. Nem lehet ellövöldözni az értékes második kört, ha nem hisznek adott játékosban. A második kör nagyon értékes pick, főleg Top 10ben. És nem hittek Ozmózisban, és kuzinban sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nálunk is Timmy-t kérték/ük néha, hogy kezdjen, de aggasztó hírek jöttek róla az edzésekről és valszeg nem véletlen h 3. számú QB (bár az idehozatala is erősen kérdéses). Stanzi-val nem hasonló lehet a helyzet, hogy gyenge edzéseken?Beki
Felteszem Crennel nyerni szeretne, már csak a reputációja miatt is. Ezért, ha látna Stanziban esélyt, akkor nem hiszem, hogy direkt ne kezdetné. Stanzi 3rd string QB, valószínűleg a kezdőkkel alig edz/edzhetett a szezonkezdet óta. Ez eléggé meghatározhatja az esélyeit. Még ha adnak is esetleg neki mostanában lehetőséget, elég nagy hátrányban van a másik kettővel szemben. Nem csodálnám, ha emiatt szarul teljesítene edzésen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ilyen alapon elit elkapó van minden csapatban 3 vagy több. De akkor van a ligában 50-100 elit elkapó? Másik. Mi az hogy elit "lehetne" vagy "lehetett volna"? Persze lehetnék én is űrhajós, de mégsem. Ez nem érv.ulpianus
Szerintem a sérülésekben igenis van szerencse faktor. Bob Sanders pl. Polamalu tehetségű safety volt, és ha az orvosok/fizikai felmérő azt mondja, hogy bírni fogja az NFL megterhelést, akkor egy GM miből tudná kitalálni, hogy végül mégsem. Szerintem, ha egy játékos nagy potenciált mutat, de aztán a sérülések idő előtt véget vetnek a pályafutásának, az nem GM (vagy draftolási) hiba. Illetve csak annyiban, hogy GM-ként rossz orvost szerződtetett.

A futás volt átlagos, meg néha jó. Ez igaz. Én azonban arról beszélek, hogy idén Jamaal Charles, A. Peterson vagy Spiller. Vagy épp Jamaal előtt Larry Johnson futott pár NFL rekordot. Nyerte a meccseket, ha átlagosan a csapat támogatta. Mint Manninget a csapata.
A jó futó nem elit futó. És hol nem tudok 15 év alatt felmutatni egy-egy jó futót legalább? Ettől még Polian nem tudott elit csapatrészt felépíteni Manning mellé (sem OL, sem elkapó sor, sem futás, sem DL, sem LB sor, sem secondary, sem ST, sehol).ulpianus
Egyrészt tudott. A Colts passrush, illetve általában véve a passz elleni védekezés hosszú évekig kiváló volt, néhány évben liga elit. (2006-2007-ben pl. második, 2008-ban 6., stb.). Volt jópár év amikor a total defense is top10-es volt, és volt amikor a futásban volt a Colts a legjobbak között, stb. Egy olyan csapatba, ahol Manning játszik, ennél jobbat nem kívánhatsz, mert megfizethetetlen. Ha nem így lenne, akkor pl. a Patriots vagy a Steelers - a legjobban menedzselt franchise-ok közül kettő - is tudott volna a legnagyobb erőssége mellé másból is elit egységet faragni. De az a helyzet, hogy miután Brady kinőtt a rookie contractjából (2004 után), azóta a Pats nem tud még csak megközelítően sem olyan védelmet építeni, mint amilyen az offense-e. A Steelers pedig az offense-ből nem tud elitet faragni az elit defense-e mellé. Évekig még BigBen-t se tudták normálisan megvédeni.

Akárhogy is, Polian a Coltsból az ottléte alatt a liga 2. - vagy ha csak SB győzelmet ill. szereplést nézel, akkor - 3. legjobb csapatát rakta össze. Azt pedig szerintem hülyeség a szemére vetni, hogy mindent egy lapra - Manningra - tett fel. Mutass egy olyan franchise-t vagy olyan GM-et, amelyik egy ilyen kaliberű QB lesérülése vagy visszavonulása után nem eset évekre, évtizedekre vissza. Két kivétel van, a Frisco és a Packers, miközben két tucat példa az ellenkezőjére.

Befejezem, mert nem célom "rátok dumálni" az embert, csak egyszerűen úgy érzem, hogy a Colts-ban történt utolsó 1-2 éve miatt rosszul van megítélve a pali. Pont az erősségeit szidják, és a gyengeségeitől tekintenek el. (Értsd: szerintem remek scoout, nagyon jó szeme van, pont ez az erőssége. És persze a kapcsolatai. Viszont nehéz ember, és GM-ként sokkal inkább terror hangulat lenne körülötte, mint bizalom/tisztelet/szeretet.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Hamarabb bíznék benne, hogy Maya Gold újra szűz lesz minthogy Quinn jó QB.
Bazzani
az mindenképp jelentős különbség, hogy Maya Gold megfelelő kp-ért el tudja játszani, hogy szűz, de Quinn nem tud franchise QB lenni franchise Qb fizetéssel😊sapka
mondjuk Maya Gold közelebb is áll a szüzességhez, mint Quinn a franchiseQB fizetéshez...Black_Adder
Maya Goldot megtanították dugni, BQ rendre gyenge edzőkkel és gyenge csapatokban játszott. Gyenge Quinn - botrányos volt ő is néhol - de ő azóta "helyből UV" mióta draftolta a Browns. Kár érte, de a lényegen ez nem változtat már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha gyengébb mint Quinn vagy Cassel meccsen akkor nagyon nagy a baj.
Csak akkor miért őt tartják rosteren? Stantont például egy zacskó szotyiért ide lehetett volna hozni és garantáltan jobb mint Quinn. De a Jets QBkat is verné, de nektek médiaboy kellett.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom mennyire lehet párhuzamot vonni Stanzi és a mi esetünkben Tebow között, hiszen Timmy-t már láttuk játszani, de ha jól tudom Höri és a KC szurkolók is akarták régebben és most is, hogy legalább egy meccset kapjon.
Nálunk is Timmy-t kérték/ük néha, hogy kezdjen, de aggasztó hírek jöttek róla az edzésekről és valszeg nem véletlen h 3. számú QB (bár az idehozatala is erősen kérdéses). Stanzi-val nem hasonló lehet a helyzet, hogy gyenge edzéseken?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Hamarabb bíznék benne, hogy Maya Gold újra szűz lesz minthogy Quinn jó QB.
Bazzani
az mindenképp jelentős különbség, hogy Maya Gold megfelelő kp-ért el tudja játszani, hogy szűz, de Quinn nem tud franchise QB lenni franchise Qb fizetéssel😊sapka
mondjuk Maya Gold közelebb is áll a szüzességhez, mint Quinn a franchiseQB fizetéshez...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Hamarabb bíznék benne, hogy Maya Gold újra szűz lesz minthogy Quinn jó QB.
Bazzani
az mindenképp jelentős különbség, hogy Maya Gold megfelelő kp-ért el tudja játszani, hogy szűz, de Quinn nem tud franchise QB lenni franchise Qb fizetéssel😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha ennyire szar a QB helyzet akkor illett volna valakit bepróbálni a 2.körben.
Akár Cousinst akár Osweilert vagy bárkit.
Aztán vagy bejön vagy nem, de Quinn-nél bárki jobb. Ahol játszott mindenhol leszerepelt. Hamarabb bíznék benne, hogy Maya Gold újra szűz lesz minthogy Quinn jó QB.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Stanzit akkor is betehette volna Crennel, ha rossz. Ekkor mondhatná, hogy tessék itt van, nem vált be. Nem ilyen egyszerű ez gyerekek.
Ha pedig mégis beválik Stanzi, akkor még jobb.
Crennel mindenképp fedezve van. Ő csak tavaly december óta HC, Stanzi nem az ő embere. Ő Quinnért felelős.

Nem lemegy az ecceri HC a Tescoba és vesz 110 kiló franchise QBt.
Például "Seahawks sapi" járt drafton a Seattlenek. Most ők nevetnek. Eredetileg ők sem azért vették meg Flynnt, hogy Wilson kezdjen. Itt sem tudom mit tett volna (én ellene voltam). Vagy Weeden lett volna 1/11re megoldás? (Cousins, akárki.)
Crennel&Pioli felelősek. Például nem kellett volna OC poszton 4 év alatt úgy 5 fő, hogy néha azt sem tudjuk ki az, vagy épp senki sem az, vagy épp a tapasztalatlan OL edző az.
Tehát voltak itt hibák, de a körülmények is mindig Pioliék ellen játszottak. Ami persze engem sem hat meg.
J. Zorn, QB edző is felelős. Ő edzi Stanzit 2 éve hiába. Alatta Cassel rosszabb lett, mint volt. Quinn dettó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
azért cassel-nak voltak olyan pillanatai amikor úgy látszott, hogy a stabil futójáték mellett ellehet egy game manager qb-ként(az más kérdés, hogy a fizuja nem egy game manager qb fizetése),ehhez kb. egy bowe kellett aki elképesztőket kapott el, azonban ahogy nem teljesített bowe 120 %-on (100 nem elég cassel mellett), egyből jöttek a borzasztónál borzasztóbb játékok tőle, és igazából szerintem cassel egyik legnagyobb "hibája", hogy mentálisan nem tudja feldolgozni a rossz meccseit, hanem csak egyre rosszabb meccsei jöttek, egyre jobban látszódott az arcán az, hogy neki egyszerűen lőttek és megremeg/nem dobja el stb. (a borzasztóan dobások nála alapszéria). És lehet itt GM/HC/egyéb edzőzni, de a GM dolga (és felelősége!) pl. a megfelelő edzői gárda kialakítása,na ez itt szerintem nem igazán sikerült az utóbbi években.