Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Stanzit akkor is betehette volna Crennel, ha rossz. Ekkor mondhatná, hogy tessék itt van, nem vált be. Nem ilyen egyszerű ez gyerekek.
Ha pedig mégis beválik Stanzi, akkor még jobb.
Crennel mindenképp fedezve van. Ő csak tavaly december óta HC, Stanzi nem az ő embere. Ő Quinnért felelős.

Nem lemegy az ecceri HC a Tescoba és vesz 110 kiló franchise QBt.
Például "Seahawks sapi" járt drafton a Seattlenek. Most ők nevetnek. Eredetileg ők sem azért vették meg Flynnt, hogy Wilson kezdjen. Itt sem tudom mit tett volna (én ellene voltam). Vagy Weeden lett volna 1/11re megoldás? (Cousins, akárki.)
Crennel&Pioli felelősek. Például nem kellett volna OC poszton 4 év alatt úgy 5 fő, hogy néha azt sem tudjuk ki az, vagy épp senki sem az, vagy épp a tapasztalatlan OL edző az.
Tehát voltak itt hibák, de a körülmények is mindig Pioliék ellen játszottak. Ami persze engem sem hat meg.
J. Zorn, QB edző is felelős. Ő edzi Stanzit 2 éve hiába. Alatta Cassel rosszabb lett, mint volt. Quinn dettó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
azért cassel-nak voltak olyan pillanatai amikor úgy látszott, hogy a stabil futójáték mellett ellehet egy game manager qb-ként(az más kérdés, hogy a fizuja nem egy game manager qb fizetése),ehhez kb. egy bowe kellett aki elképesztőket kapott el, azonban ahogy nem teljesített bowe 120 %-on (100 nem elég cassel mellett), egyből jöttek a borzasztónál borzasztóbb játékok tőle, és igazából szerintem cassel egyik legnagyobb "hibája", hogy mentálisan nem tudja feldolgozni a rossz meccseit, hanem csak egyre rosszabb meccsei jöttek, egyre jobban látszódott az arcán az, hogy neki egyszerűen lőttek és megremeg/nem dobja el stb. (a borzasztóan dobások nála alapszéria). És lehet itt GM/HC/egyéb edzőzni, de a GM dolga (és felelősége!) pl. a megfelelő edzői gárda kialakítása,na ez itt szerintem nem igazán sikerült az utóbbi években.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
Elég egy évet visszamennem, h találjak rá precedenst, h a cserepadon ülő irányító jobb volt, mint a kezdő.
Ha meg beteszik Stanzit és látszik, h nem jó, akkor legalább értené a nép, h miért kínozzák őket Cassellel vagy épp Quinnel. Semmi veszteni valójuk nem volt, mégse próbálták ki. Bejött?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azt, hogy aki eltudná, azt hagyják összenőni a kispaddal.iktriad
McElroy legutóbb prezentálta, hogy a kispadon nem mindig jobb irányító malmozik. Az, hogy Stanzi nem tudott no.2 lenni Quinn és Cassel árnyékában, azért beszédes.

Preseasonban keveset lehetett látni Stanzit, hogy abból határozott/megalapozott véleményt lehessen formálni, hogy mennyit/mit javult az iowai évekhez képest. Én nem igazán láttam rajta egyetemen, hogy mire föl volt/van az a nagy hype körülötte.

Szezon előtt sem tudtak eldobni 5méterre mégis őket hagyták rosteren.Bazzani
Ha nincs elérhető és jobb alternatíva, nem lehet mit tenni.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szezon előtt sem tudtak eldobni 5méterre mégis őket hagyták rosteren.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Azt, hogy aki eltudná, azt hagyják összenőni a kispaddal.iktriad
hát nem tudom, ők látják hétről-hétre a 3 QB munkáját, mi pedig nem.
nem akarom elhinni hogy Stanzi ok nélkül padozik. Félreértés ne essék én is inkább őt nézném mint ezt a 2 balfaszt, és valóban botrány amit ezek művelnek, ennél tényleg nem lehet már nagyon rosszabb, de valami oka csak van hogy Stanzi nem játszik. eaglesmcnabb
Talán mert hülyék? iktriad
lehetséges. Mint ahogy az is lehetséges hogy stanzi még náluk is szarabb. Nem tudhatjuk

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt, hogy aki eltudná, azt hagyják összenőni a kispaddal.iktriad
hát nem tudom, ők látják hétről-hétre a 3 QB munkáját, mi pedig nem.
nem akarom elhinni hogy Stanzi ok nélkül padozik. Félreértés ne essék én is inkább őt nézném mint ezt a 2 balfaszt, és valóban botrány amit ezek művelnek, ennél tényleg nem lehet már nagyon rosszabb, de valami oka csak van hogy Stanzi nem játszik. eaglesmcnabb
Talán mert hülyék?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Azt, hogy aki eltudná, azt hagyják összenőni a kispaddal.iktriad
hát nem tudom, ők látják hétről-hétre a 3 QB munkáját, mi pedig nem.
nem akarom elhinni hogy Stanzi ok nélkül padozik. Félreértés ne essék én is inkább őt nézném mint ezt a 2 balfaszt, és valóban botrány amit ezek művelnek, ennél tényleg nem lehet már nagyon rosszabb, de valami oka csak van hogy Stanzi nem játszik.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 960
Öt Pro Bowleretek van idén. Megismétlem 5! Nem rossz egy 1/1 várományostól.
Jamaal Charles, Eric Berry, Derrick Johnson, Tamba Hali, Dustin Colquittiktriad
Ez egy ilyen csapat. Van egy halom elit játékosunk. De mint csapatot, a QB poszt egyedül 1/1-ig rántja.ulpianus
edzői kar (is) szerintem.Amadeus91
mondjuk az edzői kar nem tudom mit tud elbaszni ott ahol egyik QB sem tud eldobni egy labdát pontosan 5 méterre seeaglesmcnabb
nem önkéntes munka vagy kívánságműsor, hogy ki lesz QB a rosteren vagy épp a kezdőben. Ott a GM, ott a HC az ő felelősségük a keret összeállítása.

Nem játszik jól sem Cassel, sem BQ, de nem ők tették magukat rosterre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Öt Pro Bowleretek van idén. Megismétlem 5! Nem rossz egy 1/1 várományostól.
Jamaal Charles, Eric Berry, Derrick Johnson, Tamba Hali, Dustin Colquittiktriad
Ez egy ilyen csapat. Van egy halom elit játékosunk. De mint csapatot, a QB poszt egyedül 1/1-ig rántja.ulpianus
edzői kar (is) szerintem.Amadeus91
mondjuk az edzői kar nem tudom mit tud elbaszni ott ahol egyik QB sem tud eldobni egy labdát pontosan 5 méterre seeaglesmcnabb
Azt, hogy aki eltudná, azt hagyják összenőni a kispaddal.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Öt Pro Bowleretek van idén. Megismétlem 5! Nem rossz egy 1/1 várományostól.
Jamaal Charles, Eric Berry, Derrick Johnson, Tamba Hali, Dustin Colquittiktriad
Ez egy ilyen csapat. Van egy halom elit játékosunk. De mint csapatot, a QB poszt egyedül 1/1-ig rántja.ulpianus
edzői kar (is) szerintem.Amadeus91
mondjuk az edzői kar nem tudom mit tud elbaszni ott ahol egyik QB sem tud eldobni egy labdát pontosan 5 méterre se

mert csak futással nem lehet nyerni, valamikor muszáj passzt is hívni, csakhát kurva nagy pech hogy ilyenkor a QB általában eladja a labdát. Arról meg az edzői stáb nem tehet, ami egyébként jó munkát végez szvsz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 960
Öt Pro Bowleretek van idén. Megismétlem 5! Nem rossz egy 1/1 várományostól.
Jamaal Charles, Eric Berry, Derrick Johnson, Tamba Hali, Dustin Colquittiktriad
Ez egy ilyen csapat. Van egy halom elit játékosunk. De mint csapatot, a QB poszt egyedül 1/1-ig rántja.ulpianus
edzői kar (is) szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Öt Pro Bowleretek van idén. Megismétlem 5! Nem rossz egy 1/1 várományostól.
Jamaal Charles, Eric Berry, Derrick Johnson, Tamba Hali, Dustin Colquittiktriad
Ez egy ilyen csapat. Van egy halom elit játékosunk. De mint csapatot, a QB poszt egyedül 1/1-ig rántja.ulpianus
De jövőre majd jön Geno, a megváltó.
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Öt Pro Bowleretek van idén. Megismétlem 5! Nem rossz egy 1/1 várományostól.
Jamaal Charles, Eric Berry, Derrick Johnson, Tamba Hali, Dustin Colquittiktriad
Ez egy ilyen csapat. Van egy halom elit játékosunk. De mint csapatot, a QB poszt egyedül 1/1-ig rántja.ulpianus
colquitt rohadtul megérdemelte az elismerést (még ha pro bowl-ról is beszélünk😊), mondjuk neki aztán volt munkája bőven, hali-t bevitte a neve, justin houston jobb évet futott, azért az olb párosunk a liga egyik legjobb duója. charles előtt foster nem tudom, hogy végezhetett, max. a sok td-je lehetett fancy, DJ meg végre ott van ahol lennie kell😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Öt Pro Bowleretek van idén. Megismétlem 5! Nem rossz egy 1/1 várományostól.
Jamaal Charles, Eric Berry, Derrick Johnson, Tamba Hali, Dustin Colquittiktriad
Ez egy ilyen csapat. Van egy halom elit játékosunk. De mint csapatot, a QB poszt egyedül 1/1-ig rántja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Öt Pro Bowleretek van idén. Megismétlem 5! Nem rossz egy 1/1 várományostól.
Jamaal Charles, Eric Berry, Derrick Johnson, Tamba Hali, Dustin Colquitt
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
csak megkéne próbálni Stanzit hátha megállítja a denvert!mascherano
A Denvert most már nem tudjuk megállítani, ha Tom Brady a QB mától, akkor sem. Kivéve persze egy mákos meccset.

Crennel azt mondta erről, hogy Quinn lesz a kezdő. Ők profik, nyerni kell, amit mondogatni szokott. Persze most olvastam total QB ratingben Quinn 29.1 vagy mennyit ért el (ligautolsó a fordulóban. Peyton első lett).
Szal ennyi. Én már tavaly év vége óta nem értem, miért nem léphet pályára Stanzi, már hozzászoktam. Nem fog és kész.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
peter!

Ilyen alapon elit elkapó van minden csapatban 3 vagy több. De akkor van a ligában 50-100 elit elkapó?
Másik. Mi az hogy elit "lehetne" vagy "lehetett volna"? Persze lehetnék én is űrhajós, de mégsem. Ez nem érv.

A futás volt átlagos, meg néha jó. Ez igaz. Én azonban arról beszélek, hogy idén Jamaal Charles, A. Peterson vagy Spiller. Vagy épp Jamaal előtt Larry Johnson futott pár NFL rekordot. Nyerte a meccseket, ha átlagosan a csapat támogatta. Mint Manninget a csapata.
A jó futó nem elit futó. És hol nem tudok 15 év alatt felmutatni egy-egy jó futót legalább? Ettől még Polian nem tudott elit csapatrészt felépíteni Manning mellé (sem OL, sem elkapó sor, sem futás, sem DL, sem LB sor, sem secondary, sem ST, sehol).
Ha megnézed, oké, tudunk hozni 10-20 jó játékost, mert nyilván volt kezdősor ami jobb mint a cseresor. És vitázhatunk, hogy abból végül mennyi volt elit. Mindegy.
De 14 év alatt! Ennyire nem lehet peches, hogy évi 6-8 emberből soha egy sem vált volna be. Azonban ha megnézed, a liga többi csapata hozza ezt az átlagot, de inkább jobbat. FA piacon sem jobb a hatékonysága Poliannak.
_______________________________________


Sztem is jól járnánk vele ettől. Ezt írtam is. Mert profi, jó vezető. Jó kapcsolatai vannak. És bár igazolni nem tud, de nem is kell túlzottan már. Egyet-egyet eltalál, az elég. Mondjuk az 1/1el, meg 2/1el most nem nehéz minőséget találni. Vagy a bazi nagy cap spacebe keresni akármilyen drága játékost.
Elég lenne egy olyan vezér is aki nem akar szétszedni mindent, hogy megmutassa, ő a nulláról a saját embereivel képes sikert elérni. Mert akkor lerombolja a meglévő értékeket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Polianról mindenkinek a Colts ugrik be és a P. Manning korszak. Ami sikeres korszak. Manninget hagyták játszani. Viszont a draftok gyenge szinten zajlottak. FA igazolás, ha volt is, inkább jobb nem beszélni róla. A csapat gyenge volt, Manning kiesett, láttuk, tudtuk. Waynet szokás kiemelni, aki Top 10 WR a ligában. De szvsz Marvin Harrison óta igazi elit elkapót nem tudtak Manning elé tenni (D. Clark sem volt az), ami ezért elfogadhatatlan, mert normális falat nem tudtak elé tenni. Normális futójátékkal nem tudták segíteni.ulpianus
Én nem bántam, hogy Polian elment a Colts-tól (sok fan-társammal együtt), de szerintem Poliannal jól járnátok, mert a pali egy zseni. Egy feltétellel: A fiát a városba se engedjétek be, ha pedig a FO irodában felbukkan, akkor azonnal lőjétek le. 😊

Mondom mindezt azért, mert szerintem Indy-ben Polian azzal baszta el a dolgokat, hogy a fiának a kezébe adta a hatalmat (pl. a roster politikát is). Ha megnézed, hogy az ő ideje alatt, kivéve az utolsó 1-2 évet (amikor a fia csinálta) kiket hozott Manning-en kívül Indy-be, akkor a lista nemhogy szegényes, hanem igencsak izmos. Engerrin James, Freeney, Mathis, Wayne, Clark, Mathis, stb. Még a "másodvonalban" is sok jó húzása volt, pl. Bethea, Hayden, Session, Addai, de tudnék még 8-10 nevet mondani. Ami pár évben keresztbetett a Colts-nak - és emiatt van az, hogy Reggie Wayne óta nem tudott igazi elit elkapót draftolni - az a sérülések. Bob Sanders tehetségéről nem kell beszélni, de pl. Tony Gonzales vagy Austin Collie is liga elit elkapó lehetne a saját posztján ma, ha nem sérültek volna le. A legkisebb tehetségű WR akit húztunk, Pierre Garcon, aki ma TOP10 (de lehet, hogy TOP5) fizetéssel a Redskins első számú elkapója. Nem egy Megatron, de azt mondani, hogy a Colts nem tudott igazi elit elkapót húzni, azért így nem igaz. A sérülések is komoly szerepet játszottak a Colts sztoriban.
(A futás sem igaz, hogy ne működött volna soha, Edge, Rhodes, de még Addai is korrekt megoldás volt a maga idejében. 2006-ban pl. nem kis részben a futásnak köszönhetően lett meg a gyűrű. A problémák az utolsó 1-2 évben jöttek, Polian junior miatt....)

Az más kérdés, hogy Polian olyan egyéniség, mint Belichick. Félvállról veszi a sajtót, nem udvarol a szurkolóknak, egyszóval nem egy könnyű ember. Emiatt valószínűleg akkor is utálnátok, ha egy igen jó csapatot rakna össze. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
csak megkéne próbálni Stanzit hátha megállítja a denvert!mascherano
vagy vissza tenni Casselt a kezdőbe 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Külön elemzés helyett pár számadat. A Chiefs futott 352 yardot 8.0 átlaggal. (Jamaal 226 yard 10.6 1 TD, Hillis 101 yard 6.7 a lényeg)
Igaz Jamaalnak volt egy fumblija Red zoneban, sajnos.

Ellenben Quinn két béna IT-t dobott, elérte a 32.8as ratinget(!), 162 passzolt yardon 45.5ös pontossággal (nulla TD).

A védők jók voltak végig. Kaptunk 20 pontot ,de abból 7 pont Quinn ostoba pick6 játéka. De jók voltak Luck végig nagy nyomás alatt játszott, a futást ölték szépen.

Erre kíváncsi leszek ,hogy fogja továbbra is ráfogni Crennel, hogy "Quinn azért kell Stanzi helyett ,emrt győzelemre törekszünk". Tényleg? És Quinn ebben hogyan segít?ulpianus
csak megkéne próbálni Stanzit hátha megállítja a denvert!

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Jamaal Charles azt mondta, mikor elérte december 4.-én az 1000 yardot, meglepődött. Elhatározta, megpróbálja elérni az 1500at. Csak így. 😀
Nem hiszem, hogy sikerül (1230 yardnál jár, nála alacsonynak számító, de egyébként nagyon jó 4.9es átlaggal). Viszont szomorú, hogy semmire nem mentünk ezzel sem.ulpianus
Szerintem összejön neki az 1500. 😊szaba
Komolyan mondta. Ideje átgondolnom a kijelentésemet. 😀
A pontosság kedvéért: jelenleg 1456 yardnál jár (5.4es átlaggal).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jamaal Charles azt mondta, mikor elérte december 4.-én az 1000 yardot, meglepődött. Elhatározta, megpróbálja elérni az 1500at. Csak így. 😀
Nem hiszem, hogy sikerül (1230 yardnál jár, nála alacsonynak számító, de egyébként nagyon jó 4.9es átlaggal). Viszont szomorú, hogy semmire nem mentünk ezzel sem.ulpianus
Szerintem összejön neki az 1500. 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
In what has been a lost year for the Kansas City Chiefs, one more thing went wrong Sunday night.

Assistant coach Adam Zimmer was charged with driving under the influence following the 2-13 Chiefs' loss to the Indianapolis Colts.

Zimmer, the son of Cincinnati Bengals defensive coordinator Mike Zimmer, was involved in a single-vehicle crash around 9 p.m., according to the Kansas City Star.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 462
rosszban is van valami jó:

Chiefs became the first team in NFL history to lose while rushing for 350 or more.

choose life