Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fellelegezhettek


Chiefs Defense - TM - Chiefs

A "more than reliable source" tells 610 Houston's Nick Wright that Chiefs coach Romeo Crennel and GM Scott Pioli have both been informed they will be fired at season's end.
Although he's now based in Houston, Wright is a former Kansas City radio host with a history of breaking Chiefs news. Similar to the situation in San Diego, we're unlikely to get official word on Crennel and Pioli's fate until after Week 17, but there's zero reason to believe either will be retained. Pioli has undermined an otherwise promising roster by failing disastrously in his quest to find a quarterback, while Crennel has proven every bit as overmatched as he was in Cleveland. Retaining Crennel after he guided the Chiefs to a 2-1 finish in 2011 could end up a job-killing decision for Pioli. His reported bizarre behind-the-scenes behavior surely did him no favors with owner Clark Hunt, who will be undergoing his second GM search in five years.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Quinn kezd vasárnap a Colts ellen, rendben vannak a bordái. iktriad
túl szép volt, hogy igaz legyen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Végül érthető hisz a hétvégén is remek volt. Ja nem.
Mondjuk bukni azt lehet vele, ha az a cél.
Stanzi még véletlenül elbukná az 1/1et egy győzelemmel.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Quinn kezd vasárnap a Colts ellen, rendben vannak a bordái.
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 021 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Brady Quinn bordasérülést szenvedett, holnapra Crennel szerint tudni fogják, hogy játszik-e hétvégén.ulpianus
The Kansas City Chiefs could turn to second-year quarterback Ricky Stanzi as their starter Sunday, according to the Kansas City Star.

Brady Quinn suffered a rib injury in Sunday's 15-0 loss to the Oakland Raiders and Stanzi could get the call for the Chiefs against the Indianapolis Colts. Quinn will be evaluated this week to see if he will be able to play or not.

“There’s a possibility,” Crennel said of Stanzi. “Like I said last week, there’s a possibility, and I mentioned injuries as one of the reasons. We’ll see what Brady looks like, and then we’ll make some decisions and go from there.”empty taxi
Nem létezik...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
jesszz! de mér csak a világvége után kétnappal lehet játszatni?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Brady Quinn bordasérülést szenvedett, holnapra Crennel szerint tudni fogják, hogy játszik-e hétvégén.ulpianus
The Kansas City Chiefs could turn to second-year quarterback Ricky Stanzi as their starter Sunday, according to the Kansas City Star.

Brady Quinn suffered a rib injury in Sunday's 15-0 loss to the Oakland Raiders and Stanzi could get the call for the Chiefs against the Indianapolis Colts. Quinn will be evaluated this week to see if he will be able to play or not.

“There’s a possibility,” Crennel said of Stanzi. “Like I said last week, there’s a possibility, and I mentioned injuries as one of the reasons. We’ll see what Brady looks like, and then we’ll make some decisions and go from there.”empty taxi
Höri Time!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Brady Quinn bordasérülést szenvedett, holnapra Crennel szerint tudni fogják, hogy játszik-e hétvégén.ulpianus
The Kansas City Chiefs could turn to second-year quarterback Ricky Stanzi as their starter Sunday, according to the Kansas City Star.

Brady Quinn suffered a rib injury in Sunday's 15-0 loss to the Oakland Raiders and Stanzi could get the call for the Chiefs against the Indianapolis Colts. Quinn will be evaluated this week to see if he will be able to play or not.

“There’s a possibility,” Crennel said of Stanzi. “Like I said last week, there’s a possibility, and I mentioned injuries as one of the reasons. We’ll see what Brady looks like, and then we’ll make some decisions and go from there.”


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Brady Quinn bordasérülést szenvedett, holnapra Crennel szerint tudni fogják, hogy játszik-e hétvégén.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Múlt héten a National football post, ma pedig Jason LaCanfora (CBSSports.com) hivatkozott több forrásra, miszerint a Chiefs tulaja (Clark Hunt) komolyan tárgyal Bill Poliannal. (Aki karrierjét a Chiefsben kezdte 1978ban, mint pro scout.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Dorsey esetében az volt előre leszögezve, vagy ő marad, vagy T-Jax, de kell a pass rush. A futást tudták, hogy elit szinten állítják meg mindketten, nem hitték, hogy ebben piti. Egyértelmű, hogy T-Jaxnél a pass rush megjött, Dorseynál nem.
Ha első körben hoznak valakit és beválik, csak pass rushban lehet jobb, futás ellen nem. Olcsóbb sem lesz igazából, és elmegy rá a top pick. Ha később, vagy FA, akkor nem lesz Dorsey szintjén.
A lényeg, hogy nem akarnak ennyit fizetni mindkét srácnak, mint eddig. Dorsey remélem aláír olcsóbban. Nem fog óriási pénzeket kapni máshol sem. Ez még nem futott le.

LB kérdésben nem az edzők hibája, hogy Belcher öngyilkos lett. Ettől még sztem is Crennel rossz HC, Gibbs rossz DC, Daboll pedig nem érti meg, hogy a rendszere működésképtelen. Ahhoz amit ő szeretne jó QB kell. Én pont ebben láttam a rendszere gyengéjét, hogy minden posztra igazán jó játékos kell. Nincs QB, most Bowe sincs, amikor Jamaalnak nem megy, vagy az OL túlsérüli magát=katasztrófa.
Daboll nem értette ezt meg előző csapataiban sem, itt sem. Ez a liga legrosszabb offense. Tegnap a védők nem kaptak TD-t, minden Raiders drive besült a végén. 15 kapott pont sem sok. A nulla szerzett pont a kevés. És ha a FG lehetőségeket rárúgjuk és bemegy, akkor is kevés, de képtelenek voltak first downt szerezni.

A vezetőég hibája Carr elküldése. Azóta is üres a cap jó része. Routt volt a terv, nagyon nem jött be. Ilyen van, de képtelenek megoldani. És nekem ez a fő gondom vele. Előre féltünk, Routt és Flowers le sem jöhet majd a pályáról, mert nincs mögöttük senki. Ez eleve halálra volt így ítélve.
Hasonló a safety poszt. Volt két komolyan sérült jó safety, mögöttük olyanok, akikkel tavaly meccseket vesztettünk. Jött Elam, ő sem vált be, mint Routt. Látják hol a gond. Mindketten megfelelő jelöltek voltak a piacon, csak mellényúltak. Csere safetynek nem fognak aláíratni 10+ millióért elit sztárjátékost. Ettől még ők választották, felelősségre vonhatók. De ez nekem kevésbé hiba, mint Carr vagy Pollard elengedése fiatalon, csúcsformában, akkor, mikor óriási űrt hagynak maguk mögött.

Bowe nem tudom marad-e? Ezt kifejtettem lentebb. Vele sem volt azért olyan jó az offense. Most McCluster elkapta amit ő szokott, továbbra sem elég ez semmire. Nem a WR poszt a probléma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Nagyon rossz meccs volt. Méltó az 1/1 versenyhez (miben egyre meggyőzőbben száguld a csapat).

Dorsey hiánya futás ellen nyilvánvaló. Mégis lehet elengedik szezon végén. Jalil Brown fizikális, de ostoba CB. Sokat ütközik, mivel állandóan le van maradva, és üres célpontokat szállít a QBnek.

Quinn egy bohóc, akit nem szabad leszerződtetni jövőre. A fal sérült és tartalékos, de ha Quinn nem ekkora majom, megint nem kap sacket. Így többet is összehozott. A falban egyedül Lilja volt, aki egy snap jelzést nem hallott, nem látott, és a vörös zónában így elbénáztunk egy pontszerzést. 15-0 lett, fontos lett volna minden pont. Akadt több FG táv, de a kevés Raiders pont miatt mindenképp TDt akartak szerezni (vagyis ehhez first downt 4th&akármennyiből is), és egyszer nem sikerült. Ami a nulla pont mellett is jól jelzi, milyen gyenge az offense.ulpianus
rémületes milyen meccs volt, nulla kreativítás offense oldalról, két belső futás aztán valamiféle passzkisérlet amit a raiders "acélos" védelme kisujjból megoldott, most lehet azért, hogy már mindegy és biztonsági játék a sérülések elkerülése miatt idegenben és majd utoljára otthon odatesszük magunkat vagy ennyi telik csak tőlünk, ebben az esetben erős hányinger és jövőre nem szeretném itt látni az edzői gárda nagyrészét. dorsey nagyon hiányzik, piti súlytalan futás ellen, szerintem nagyon nem is kellene megfizetni dorsey-t, de mindegy, nem fog maradni valószínűleg. tavaly úgy voltunk a draft előtt, hogy túl sok luk nincs (a qb kérdés akkor már eldöntött volt), hát most van, qb,cb,lb, wr a minimum (bowe-t nem fogják megfizetni, pedig láthatjuk nélküle mire vagyunk képesek) és lewis sérülékenysége miatt egy safety is kellene, hát, legalább mozgalmas off season eé nézünk😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
#Chiefs coach Romeo Crennel: "If there's a bright spot in the game, it's the punter. He did a nice job."

ezt írtam én is az eredménykövetőben 😊

volt egy zsír 71 yardos puntja.deyell
Jobban örülnék, ha Colquitt a punter mondana ilyet joggal Crennelről. 😊

Colquitt egyébként sok éve ugyanilyen jó. De egy punter ritkán sztár, akármilyen jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 450
#Chiefs coach Romeo Crennel: "If there's a bright spot in the game, it's the punter. He did a nice job."

ezt írtam én is az eredménykövetőben 😊

volt egy zsír 71 yardos puntja.

choose life
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nagyon rossz meccs volt. Méltó az 1/1 versenyhez (miben egyre meggyőzőbben száguld a csapat).

Dorsey hiánya futás ellen nyilvánvaló. Mégis lehet elengedik szezon végén. Jalil Brown fizikális, de ostoba CB. Sokat ütközik, mivel állandóan le van maradva, és üres célpontokat szállít a QBnek.

Quinn egy bohóc, akit nem szabad leszerződtetni jövőre. A fal sérült és tartalékos, de ha Quinn nem ekkora majom, megint nem kap sacket. Így többet is összehozott. A falban egyedül Lilja volt, aki egy snap jelzést nem hallott, nem látott, és a vörös zónában így elbénáztunk egy pontszerzést. 15-0 lett, fontos lett volna minden pont. Akadt több FG táv, de a kevés Raiders pont miatt mindenképp TDt akartak szerezni (vagyis ehhez first downt 4th&akármennyiből is), és egyszer nem sikerült. Ami a nulla pont mellett is jól jelzi, milyen gyenge az offense.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Breaston arra kapott 5 millát, hogy ő egy kiváló WR2 liga szinten is (tudok nagyjából kettő aki jobb, de ennyi, ők sem sokkal). 7-800 yardot tud megbízhatóan (egyszer volt 1000). Ehhez képest még olcsón írt alá. A gond az, hogy mivel Baldwin első körös (és tehetséges), muszáj játszatni. Bowe pedig a tag miatt, illetve ő a legjobb egyszerűen itt és kész. Muszáj játszatni. Breaston így tartalék. De annyi passz pedig nincs, mert nincs QB.
Én azt hittem majd slot WR lesz, de nem lett. Így viszont vagy őt, vagy Bowet el kell küldeni.
Igazából ha marad a run first offense Jamaalra építve, felesleges 3 ilyen jó szélső WR. Bebizonyosodott, lehet akármennyi szuper elkapód, ha QB szar, nincs passzjáték és kész. Nem éri meg. Ha van jó QB, akkor elég kettő is.
---------------------------------------------


Egyrészt Bowe valóban pass happyben nem lenne rossz. Aki Huard-Croyle-Cassel-Thigpen-Palko-Orton-Quinn sorral hoz 1000 yardot fixen (amikor nem, akkor lesérült/nem játszott a szezon harmadában), az hoz 1000-et bárkivel. Úgy, hogy run heavy van mindeközben.

Run heavybe azért értékes (itt és máshol) D-Bo, mert egyik legjobban blokkoló WR a ligában. Ehhez jön a Power játék, amiben ő konkrétan a legjobb, amit run heavyben sokkal többet kell játszani.

Bowe tudja, hogy ha aláír egy nem elég drága szerződést, akkor majd könnyebben elcserélik. Lehet tart tőle ez Pioli terve, nem neki akar kedvezni. Akkor már inkább ő választ magának csapatot. Azt is tudja, hiába Wallace vagy más, ő a legjobb FA WR. Megkéri az árát, amíg teheti, senki nem lesz fiatalabb. Ráadásul bárki lesérülhet, ezt most nem kell neki magyarázni. Ha Pioli nem akarta tavaly hosszútávra leszerződtetni, és máig nem kapott ajánlatot, akkor lehet virítani a lóvét.

Pioli meg úgy van vele, vagy aláírja Bowe, vagy ha nagyon kell még mindig tagelheti. Vagy menjen, és a csapat kap egy harmadik kört. Nem az ő embere volt Bowe, ez van. Igazából vagy talál egy megfelelő irányítót vagy úgyis vége itt a dolgoknak, ha most ki nem rúgják egyáltalán. Így bár elsőre mindkét félnek a szerződés a jó,de igazából jó az is, ha nincs. Ezért igazi kompromisszum nem lesz. Vagy egyik enged, vagy Bowe távozik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Pontosan ezért írtam 3.-nak a Skins-t😊 Nem mondtam, hogy tuti oda fog menni, de mint lehetőség reális!
FearTomi
:sóhaj:
csak hogy egyáltalán nem az, ajánlatot sem fog kapni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Nem bánnám én sem. Bár neki nem lenne egy minőségi előrelépés főleg ha gyűrűt akarJanek
f.szt nem jövőre nyerünk mindent! 😀

és ez itt már nagyon off, de az biztos, hogy Bowet nagyon meg kell fizetnie annak aki le akarja igazolni, mert aki a 10 milliós tagre fanyalog, az nem biztos hogy évi 15 millió környékén adná magát egykönnyen. Jó játékos Bowe, de nem láttuk még pass-happybe játszani, ami probléma, ha valaki ekkora pénzt akar, elbírja e?
Teljesen megérteném ha a Chiefsnek nem érné meg megtartanisapka
ez így van, viszont még normális QB-val sem láttuk, mégis hozta az 1000+os szezonokat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
de nálunk az elsőszámú elkapó sem érte el az 500 yardot (még)?😊
nagyon run-happy offenset játszunk, ahol már van első számú elkapó (Garcon)
nem lenne érdeke a csapatnak akkora pénzt ajánlani, hogy aláírhasson; másrészt nem tudna annyit dobna a csapaton, mint egy elit SS

és ez itt már nagyon off, de az biztos, hogy Bowet nagyon meg kell fizetnie annak aki le akarja igazolni, mert aki a 10 milliós tagre fanyalog, az nem biztos hogy évi 15 millió környékén adná magát egykönnyen. Jó játékos Bowe, de nem láttuk még pass-happybe játszani, ami probléma, ha valaki ekkora pénzt akar, elbírja e?
Teljesen megérteném ha a Chiefsnek nem érné meg megtartanisapka
Pontosan ezért írtam 3.-nak a Skins-t😊 Nem mondtam, hogy tuti oda fog menni, de mint lehetőség reális!

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ki az a Wayne?
másrészt a shanahan éra alatt nincs a skins részéről kiköltekezés, mert az fa king az eagles lett, most meg rúgdoshatják ki őket.
Másrészt mi a fenének jönne hozzánk, második elkapónak?, 400 yardokért?sapka
Bocs, RG3-t akartam írni, csak, valamiért Wayne-t írtam😀 A pénzért menne, meg kell neki a gyűrű...FearTomi
de nálunk az elsőszámú elkapó sem érte el az 500 yardot (még)?😊
nagyon run-happy offenset játszunk, ahol már van első számú elkapó (Garcon)
nem lenne érdeke a csapatnak akkora pénzt ajánlani, hogy aláírhasson; másrészt nem tudna annyit dobna a csapaton, mint egy elit SS

és ez itt már nagyon off, de az biztos, hogy Bowet nagyon meg kell fizetnie annak aki le akarja igazolni, mert aki a 10 milliós tagre fanyalog, az nem biztos hogy évi 15 millió környékén adná magát egykönnyen. Jó játékos Bowe, de nem láttuk még pass-happybe játszani, ami probléma, ha valaki ekkora pénzt akar, elbírja e?
Teljesen megérteném ha a Chiefsnek nem érné meg megtartani

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ki az a Wayne?
másrészt a shanahan éra alatt nincs a skins részéről kiköltekezés, mert az fa king az eagles lett, most meg rúgdoshatják ki őket.
Másrészt mi a fenének jönne hozzánk, második elkapónak?, 400 yardokért?sapka
Bocs, RG3-t akartam írni, csak, valamiért Wayne-t írtam😀 A pénzért menne, meg kell neki a gyűrű...

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Nem bánnám én sem. Bár neki nem lenne egy minőségi előrelépés főleg ha gyűrűt akar

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Áttettem a Colts topicból ide a D. Bowe témát:
Szerintem arra van a legtöbb esély, hogy marad a Chiefsnél, de ha mégsem, akkor szerintem, a Rams megpróbál lecsapni rá, vagy a Redskins...FearTomi
Bowe akar maradni, csak Pioli nem akarja marasztalni. Túlfizetni meg főleg nem, más okból.
De pont ma lép pályára Breaston kezdőként először. Nincs szükség 3 kiváló elkapóra, nem tudják kihasználni. Breaston 2015ig írt alá évi ~5 milla átlagban. Baldwin 2011es első körös rookie. Ha Bowe kap egy évi 15 milliós szerződést, akkor Breaston megint a padon ül ennyi pénzért? Illetve akkor mennyit keres csak a WR corps? Arról nem is beszélve, hogy ha marad a Run first stílus a ZBre építve, ez főleg luxus.

Ettől még Bowe maradhat, de egyelőre nem látom, hogy komolyan tárgyalnának vele. Ő is Herm Edwards embere. Azokból csak a legjobbakat tartották meg eddig is (jó pénzen, de senkit nem túlfizetve), mindenki más repült gyakorlatilag. Bowe eddig maradt, Baldwinra vártak idén, de a QB fail miatt nem derült ki most sem, mennyit is ér. Bár sok a biztató jel, de elég sok-e?ulpianus
hát jó kérdés hogy breaston mire kapott évi 5 miskát, ha teljesítményarányosan nézzük Bowe simán megérne 15-öt.
De nem is baj, kurvasok spaceünk van, jöhetne hozzánk, pont egy ilyen erőember kéne Desean mellé!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ki az a Wayne?
másrészt a shanahan éra alatt nincs a skins részéről kiköltekezés, mert az fa king az eagles lett, most meg rúgdoshatják ki őket.
Másrészt mi a fenének jönne hozzánk, második elkapónak?, 400 yardokért?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Áttettem a Colts topicból ide a D. Bowe témát:
Szerintem arra van a legtöbb esély, hogy marad a Chiefsnél, de ha mégsem, akkor szerintem, a Rams megpróbál lecsapni rá, vagy a Redskins...FearTomi
Bowe akar maradni, csak Pioli nem akarja marasztalni. Túlfizetni meg főleg nem, más okból.
De pont ma lép pályára Breaston kezdőként először. Nincs szükség 3 kiváló elkapóra, nem tudják kihasználni. Breaston 2015ig írt alá évi ~5 milla átlagban. Baldwin 2011es első körös rookie. Ha Bowe kap egy évi 15 milliós szerződést, akkor Breaston megint a padon ül ennyi pénzért? Illetve akkor mennyit keres csak a WR corps? Arról nem is beszélve, hogy ha marad a Run first stílus a ZBre építve, ez főleg luxus.

Ettől még Bowe maradhat, de egyelőre nem látom, hogy komolyan tárgyalnának vele. Ő is Herm Edwards embere. Azokból csak a legjobbakat tartották meg eddig is (jó pénzen, de senkit nem túlfizetve), mindenki más repült gyakorlatilag. Bowe eddig maradt, Baldwinra vártak idén, de a QB fail miatt nem derült ki most sem, mennyit is ér. Bár sok a biztató jel, de elég sok-e?ulpianus
Majd kiderül, de szerintem nem lenne jó ötlet Bowe-t elengedni. Behúztok első körben egy jó irányítót és működni fog a csapat, legalább is jobban fog működni😊 Ha meg nem marad, mint fentebb írtam a Rams tuti megpróbálja behúzni, közben átgondoltam, hogy a Dolphins is pályázhat rá...viszont szerintem a legtöbb lehetőséget a Skinsbe látná, RG3 mellett. Hozzánk szerintem nem jön, nem kell WR, főleg ennyiért...