Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Jamaal végül elérte az 1500 futott yardot, ahogy eltervezte. 1509 egész pontosan. Igazából pihentették őt is, csak az 1500ig futott, nem is baj.

Crennelről azt írta a Yardbaker, már szóltak neki, ki van rúgva. Crennel nem akar válaszolni semmiféle kérdésre a munkájával kapcsolatban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
nem értettem miért nem kaphatott egy esélyt Stanzi, de ez a 26 nettó passzol yard teljesen védhetővé teszi a döntést. Kár, h Charlesék megint elrontották BQ nagy meccsét, bár most azért a védelem is felnőtt hozzá...
Black_Adder
A védelem fogott egy picket, amikor kellett. Az volt az utolsó esély normális eredményre. De igazából nem velük volt a gond megint. Nem volt Dorsey, nem volt T-Jax, a liga két talán legjobb run stopper 3-4DEje, mégis 4.0 yardos benyalt futóátlag volt. Ami meglepő Shaun Smith meg Ropati szintű emberekkel. Pedig volt pár jó futása a Denvernek, csak átlagban valahogy közepes maradt.
A passzvédelemben kiderült eddig is két fontos tanulság. Tegnap is igaz volt. Egyik, hogy Routt/Carr helyén nincs senki. Arenas jó nickel, ha nem is a legjobb, de a pálya szélén lassú. Lehet erős meg agresszív, agilis, de egyszerűen lefutják a szélen. MÁsik ilyen probléma, hogy Lewis és Berry mögött nincs csere továbbra sem. most épp Tysyn Hartman próbálkozott legtöbbet, kevés sikerrel. Persze nem egy UDFA rookienak kell NFL szinten játszani azonnal, de jól jelzi, hogy nincs kit bevetni. És akkor hiába Flowersék tehetsége, nem oda fognak dobni.

De az egész meccsen és már egész héten lehetet érezni, hogy aki tud, az már nem fog pályára lépni, nem égeti magát. Akinek muszáj az is főképp a sérülés elkerülését tartja szem előtt. Szerencsétlen sérülten is beálló Donald Stephenson lent is maradt. Ő is rookie, még motivált volt. Ki tudja mikor kezdhet újra Albert és Winston mögött, játszani akart. Persze amint lesérült, tudtam, hogy a futásnak is annyi. Allen a csere guard lett a kezdő LOT, de innentől normális LG sem maradt. Nem számított. Én már eleve 3 meccset néztem egyszerre. Tudtam mire számítsak. A többi KC fan sem véletlen nem is nézte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
nem értettem miért nem kaphatott egy esélyt Stanzi, de ez a 26 nettó passzol yard teljesen védhetővé teszi a döntést. Kár, h Charlesék megint elrontották BQ nagy meccsét, bár most azért a védelem is felnőtt hozzá...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Kirk Ferentz ügyben máris kijött egy cáfolat:
 www.arrowheadpride.com/2012/12/30/3819484/kirk-ferentz-rumors-chiefs-head-coach-peter-king-report


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Vesztettünk, ami előre megjósolható volt. Két TD esélyünk volt. Főleg akkor hittem, hogy ezt már Quinn sem képes elbaltázni, amikor Flowers a vörös zóna közepéig loholt egy pickkel. De Quinn képes volt rá. Succop is kihagyott egy FGt, pedig közel volt. Lett 3 pontunk, de a második félidőben már nem is akartak a srácok csak hazamenni. Nem mintha eleinte akkora hajtás lett volna.

Ez így volt jogos, a Broncos jelenleg egy sokkal jobb csapat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Nálam idén is Super Bowl-esélyes volt a Chiefs, szóval további találgatásokba nem bocsátkoznék 😊 az biztos, hogy ez egy win-win szituáció lehetne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
+ adalék, hogy korábban bombabiztos helye eléggé megingott a Hawks-nál, sokak szerint csak a kimagaslóan magas buyoutja miatt nem rúgták ki idén, tehát ennél jobb alkalmat keresve sem találhatna a váltásrajjncaa
Köszi!
Másik oldalról nézve pedig szintén klappolmi látszik minden.
A Chiefs kerete fiatal és roppant tehetséges. A drafton pár órán belül fixáljuk a top cetlit. A cap space hatalmas. Alig van lejáró érdemi szerződés (Albert és Bowe a lényeg, de nincs is igazán több). Cassel kirúgása = cap hit. De ezért senkitől nem kell elnézést kérni. Még népszerű is lesz azonnal adott HC.

Csábító lehet. Hiába sokan temetik a csapatot, edzői szemmel egy aranybánya.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
+ adalék, hogy korábban bombabiztos helye eléggé megingott a Hawks-nál, sokak szerint csak a kimagaslóan magas buyoutja miatt nem rúgták ki idén, tehát ennél jobb alkalmat keresve sem találhatna a váltásra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
HC posztra újra előkerült Kirk Ferentz neve. Én szeretem Ferentzet. Pro style offenset futtat az Iowán. Kiváló OL (PB) és TE szaki. Stanzi végre pályára lépne (Iowa). Igazi OC elme is, de a védelmei is jók (cover 2 alapú 4-3). Nagyon tapasztalt, de csak NCAA szinten. Komplett edző garnitúrája van, sztem viszi magával.

Alapja az, hogy Pioli 2009 óta fűzi. Első évben OC majd tavaly HC posztra. Ha eddig fűzte (és marad Pioli), akkor most triplán ígér mindent.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Lehet.
Én már kifejtettem, miért nem Pioli itt a gond. Sőt, ha valaki jó munkát végzett a vezetőségből, akkor az ő. Nekem tetszene ez a forgatókönyv.

A pontosság kedvéért. Nem Hunt mondott ilyet. Csak egy újságíró írta, hogy egy belsős forrás szerint ez a szándéka. Ha igaz, akkor sem tudjuk például Pioli mit szól(na) ehhez. Vagy hogy meglépi-e Hunt, vagy csak célzott rá valaki füle hallatára. Csak a madarak csiripelik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Szerintem csupa olyan dolgot mondott, amit Pioli, ha marad, mindenképp meg tett volna magától is. Értsd új HC és új QB után néz.
Számomra inkább úgy néz ki, h Hunt a kezét mossa. Vagy úgy érzi, h ha meg tartja Piolit akkor kell mondania valami hasonlót mintha kézben tartaná a dolgot. Mintha reklámozná, h ő tudja mi a baj, és rajta van az ügyön, máris kiadta a legjobb emberének h oldja meg, azoknak a fanoknak akik Pioli távozását akarták valami biztosíték is, h muszáj lesz megoldani a HC és QB posztot.

Nem tudom jól megfogalmazni, és őszintén szólva nem is ismerem Huntot annyira, de szerintem én értem h miért érezte szükségesnek ezt a nyilatkozatot. Hogy miért érezte úgy, nem elég ha csak annyit mond, h Pioli marad.

Egy 2-13-mas szezon után szerintem mindenki iránt csorbulna a bizalom. Ez alól Pioli se kivétel. Nem feltétlen kell ezt ily módon implicite világgá kürtölni, de attól még így van. Maga a puszta tény viszont, h megtarthatná az állását azt is jelentené, h Hunt még bízik benne, mindegy mit nyilatkozik.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
De eddig sem Pioli döntött QB kérdésről egyedül. Hanem a HC és ő, meg ha volt, akkor az OC is. Hunt tudja magáról, hogy nem szakember, ő a pénzt adja, a stadiont, a franchiset.

Vagyis ha bízik benne és Pioli dönt, akkor ő vesz fel HCt, aki felvesz OCt és DCt, akik felvesznek QB edzőt stb. És a GM+HC+OC együtt döntenek a QB kérdésben. Hunt nem szól bele.
Ha nem bízik benne, hogy képes ezt megoldani, és a QB ennyire fontos kérdés (az), hogy a csapat sikere múlik rajta, akkor rúgja ki.

Így csak elvész a felelősség, elvész a bizalom, elvész az egységesség. Pioli tekintélyét is csorbítja, Hunt sem tud jól kijönni ebből utólag. Kivéve ha találnak egy király QBt aki hirtelen elkezd 3-8 évig nyerni.
Azért ők nem fiatal srácok, akik véleményüket, álláspontjukat félinformációk alapján egy percben belül hozzák meg. Felnőtt üzletemberek. Nem hiszem, hogy így menne. Értem amit mond Cole. Eelfogadom, ha ebbe Pioli és Hunt benne van, csak nehéz elképzelni. Felelős beosztásban ilyet nem szokás kérni, ez sztem így nem működik.

(Arról nem is beszélve, hogy Piolit nem kell győzködni Cassel kirúgásáról. Ha talál valakit, akiben jobban bízik, mint Stanziben, akkor Cassel nem lenne itt egy éve legalább. És Quinn sem jön. De legalábbis sosem kezd.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
úgy képzeli, h pioli dönt arról, h ki legyen a QB és a HC, csak a választható QB-k halmazából kiszűri a cassel, quinn duót a választható HC-k listájáról pedig Crennelt. De hogy a maradékból kit és hogy, az Pioli döntése és felelőssége.

ez még messze van attól, h a GM csak egy báb lenne, a töretlen bizalom meg kinek jár egy 2-13-mas szezon után? Ha a nézők nem veszik meg a jegyet, az nem jó Huntnak, neki valami garancia kell erre, mondjuk egy új edző és egy új QB, h visszatérjenek/ne menjenek el a szurkolók.

Szerintem Pioli magától se gondolta h ugyanígy vágjon neki a következő szezonnak is, mint a mostaninak. Akárhogy szépítjük ez az év hatalmas bukás volt, és nagyot bukott mind a HC, mind a QB, mind a backup QB...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Jason Cole (Yahoo Sports) belső forrásra hivatkozva mondta: Hunt ad még esélyt Piolinak jövőre is. De komoly változásokat kér cserébe. Az edzői karban, és külön a QB helyzet rendezésében.

Nem igazán értem, hogy képzeli. Amennyiben Hunt megbízik Pioliban, akkor minek játszana GMet? Nem fog QB vagy edző kérdésben dönteni. Ha pedig nem bízik, akkor kirúgja. Aki utána jön, az dönt mindenben (ahogy eddig), így övé a felelősség. Mert ennyi erővel nem kell GM.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Hemingway játszott már?
Egyik kedvenc WRem volt a Michiganben.Bazzani
Én nem emlékszem, hogy elkapott volna bármit. Talán majd most a náthát Jamaaléktól. STben fog feltűnni, ha fog egyáltalán.

Neki is az a gondja, ha új vezetés jön, akkor a Flowers vagy Justin Houston kalibereknek van esélye. Új vezető nem is akar sikert elérni más csapatával. Így a kisebb arcok 99%a repül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hemingway játszott már?
Egyik kedvenc WRem volt a Michiganben.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Lesérült Copper (WR) a ST Ace előző meccsen. Ment is IR-re. A helyére J. Hemingway (WR) került be, aki mindig a roster szélén táncol.

Egyébként is sok a sérült, beteget is jelentettek páran. Megértem, Quinn kezd továbbra is, a vezetőség lehet repül, sokan nem látják értelmét lesérülni egy értelmetlen meccsen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ma Bowl nap van. Oldalt a menüben kiemelt minőségi cikk található a rövid hírek közt.

A Geno Smith (WVU) kontra Ryan Nassib (Syracuse) "mi az a védelem? Támadáááás!!" felfogású pontháború lehet számunkra legérdekesebb (21:15től). Vassadi ír róla a cikkben, érdemes elolvasni.
Mindenesetre Geno a legfőbb jelölt a Chiefshez minden mock draftban gyakorlatilag. Ha mégsem, akkor egy második körös QB, például Nassib. Tehát jó eséllyel este láthatod a KC hivatalos megváltóját az elkövetkezendő szezontól. Egy saccra 100 pontos meccsen, tehát lesz pár pass play.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Pro Bowl tartalék keretbe két Chiefs játékos ért oda. Szvsz ők ketten a kezdőbe kellett volna férjenek, ha valós teljesítmény nézünk. Persze nem azt nézünk. Justin Houston és Brandon Flowers.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Jerome Longot PS-ból elhalászta a Jaguars. IR listára tették Mojot. Kár érte, én bírtam, de nem pótolhatatlan játékos. Ha meg új vezetés jön, úgyis repülnek a noname kedvencek. Az a minimum.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Azt nyilatkozta Matt Cassel, érzi hogy ez lesz az utolsó meccse Chiefs mezben. A foci mint üzlet ilyen természetű, megérti. Egyelőre őszintén nem tud válaszolni mi lesz vele.

Én tudom. A többi játékos és a szurkolók agyonverik a méltán népszerű "Cassel Last Day Fest" keretében. Crennel és Pioli odarúg egyet-egyet ünnepélyesen piros szögesbakancsban. Haley a sztárvendég. Belépő idei/tavalyi Chiefs éves bérlettel ingyenes. Magától leeső Baseball sapka 10$.ulpianus
én továbbra is a GM-t kalapálnám el inkább.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Azt nyilatkozta Matt Cassel, érzi hogy ez lesz az utolsó meccse Chiefs mezben. A foci mint üzlet ilyen természetű, megérti. Egyelőre őszintén nem tud válaszolni mi lesz vele.

Én tudom. A többi játékos és a szurkolók agyonverik a méltán népszerű "Cassel Last Day Fest" keretében. Crennel és Pioli odarúg egyet-egyet ünnepélyesen piros szögesbakancsban. Haley a sztárvendég. Belépő idei/tavalyi Chiefs éves bérlettel ingyenes. Magától leeső Baseball sapka 10$.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
LJ-nek még ezt is megbocsájtjuk😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Sem Edge sem Freeney nem lesznek HOF tagok. Vagy akkor mondjuk úgy, van 1% esélyük. Sok a posztján elit játékos nem lesz az.ulpianus
...Edge-é annyira nem. Szinte minden all time listán - yard, y/carry, yard/szezon, TD, stb. - top 15-ben van úgy, hogy az összes előtte álló játékos mind HOF, és a mögötte álló néhány játékos is már az...peterk2005
off:
bár én nagyon sokra tartom Edget, de nem hiszem, hogy sok esélye lenne bejutni, inkább azt nézd meg kik jutottak mostanában be:
Marcus Allen
Barry Sanders
Thurman Thomas
Emmitt Smith
Marshall Faulk
Curtiz Martin
melyikükkel van egy szinten? Mert szerintem egyikükkel sem😕
+Tomlinsont is többre tartom, sőt Bettist is picit jobbnak
visszatérve a Chiefshez, ezért sincs komoly esélye, pl. Holmesnak Larrynek bejutni, pedig ők is fantasztikus játékosok (voltak)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Jamaal, Hali és D. Stephenson (rookie OT) betegség miatt nem edzenek. Érdekes lesz ha Stephenson nem játszik, mert lassan elfogynak az OL emberek.
Ha pedig Jamaal nem játszik, minek néznénk a meccset?


Állat vagyok, ami enni kér...