NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
From @mortreport and me: Andy Reid has reached agreement to become next HC of Chiefs, pending review of contract by each side's attorneys.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Andy Reid will have a host of options to pick from with his staff. Many expect Shurmur (OC), Castillo (OL), Childress perhaps as QB coach

Adam Schefter ‏@AdamSchefter
From @mortreport and me: Andy Reid has reached agreement to become next HC of Chiefs, pending review of contract by each side's attorneys.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Pioli már nem GM többé.

Reid nem írta alá a szerződést eddig, de továbbra is az a hír, hogy megegyeztek. Pioli is ezért kellett menjen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Én örülnék a helyetekben , Reid 12 évig playoffban tartotta az eaglest , most volt ez a 2 év , sok rossz dolog történt , de ettől függetlenül szerintem a jelenlegi NFL egyik legjobb HC-ja.Petikievak01
Ennek azért számolj utána. 😊
Amúgy tényleg nem lesz az rossz ha idejön a rozmár Heckerttel.Greengo
playoff versenyben * Petikievak01
??? A 12 az ami nem stimmel. Minden csapat minden szezonban versenyben van a rájátszásért egy ideig. 😀 😛


 en.wikipedia.org/wiki/Andy_Reid
Érdemes végignézni a HC record részt. Beszédes. Aki nem vágná a sztorit annak : a 99-es első évet nem kell magyarázni.(új HC első éve..rengeteg munka előtt - belefér) A 2005-ös baki a SB vereség utáni hanyatlás megfűszerezve a TO botránnyal. Itt jött ki először, hogy nem nagyon tud mit kezdeni a csapaton belüli káosszal. Aztán 2006 ...ebben a szezonban szakadt el McNabb szalagja és Garciának is köszönhetően éledt fel a csapat. 2007 pedig McNabb rehab éve volt aminek betudható a 8-8, de ebben a szezonban is egy 5-8-as mérleg után jött a szépítés. 2011-től jött a káosz és a már 2005-ben felszínre került gyengeségét még pár rossz döntéssel is tetézte és ez vezetett a végén ehhez a szezonhoz(4-12). Véleményem szerint Reidnek meg kell újulnia, de azért egy nagyszerű coach és egy megfelelő stábbal (nem Marty Mornhinweggel a fedélzeten) és új környezetben újra sikeres lehet még.Greengo
Akárhogy is nézem még így is 9x vezette az eaglest playoffba 14 éve alatt. Amikor viszont nem vezette akkor általában nagyon rossz szezonokat futott az eagles. Bár csak 2 éve nézek NFL-t de nem kell hozzá 15 éves tapasztalat , hogy ki merjem jelenteni hogy zseniális edző.

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Én örülnék a helyetekben , Reid 12 évig playoffban tartotta az eaglest , most volt ez a 2 év , sok rossz dolog történt , de ettől függetlenül szerintem a jelenlegi NFL egyik legjobb HC-ja.Petikievak01
Ennek azért számolj utána. 😊
Amúgy tényleg nem lesz az rossz ha idejön a rozmár Heckerttel.Greengo
playoff versenyben * Petikievak01
??? A 12 az ami nem stimmel. Minden csapat minden szezonban versenyben van a rájátszásért egy ideig. 😀 😛


 en.wikipedia.org/wiki/Andy_Reid
Érdemes végignézni a HC record részt. Beszédes. Aki nem vágná a sztorit annak : a 99-es első évet nem kell magyarázni.(új HC első éve..rengeteg munka előtt - belefér) A 2005-ös baki a SB vereség utáni hanyatlás megfűszerezve a TO botránnyal. Itt jött ki először, hogy nem nagyon tud mit kezdeni a csapaton belüli káosszal. Aztán 2006 ...ebben a szezonban szakadt el McNabb szalagja és Garciának is köszönhetően éledt fel a csapat. 2007 pedig McNabb rehab éve volt aminek betudható a 8-8, de ebben a szezonban is egy 5-8-as mérleg után jött a szépítés. 2011-től jött a káosz és a már 2005-ben felszínre került gyengeségét még pár rossz döntéssel is tetézte és ez vezetett a végén ehhez a szezonhoz(4-12). Véleményem szerint Reidnek meg kell újulnia, de azért egy nagyszerű coach és egy megfelelő stábbal (nem Marty Mornhinweggel a fedélzeten) és új környezetben újra sikeres lehet még.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Én örülnék a helyetekben , Reid 12 évig playoffban tartotta az eaglest , most volt ez a 2 év , sok rossz dolog történt , de ettől függetlenül szerintem a jelenlegi NFL egyik legjobb HC-ja.Petikievak01
Ennek azért számolj utána. 😊
Amúgy tényleg nem lesz az rossz ha idejön a rozmár Heckerttel.Greengo
playoff versenyben *

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Pete Carmichael esetleg? OCnek.szaba
Shurmur szabad 😛Joey Tribbiani
Marty Moornhinweg emberek.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Pete Carmichael esetleg? OCnek.szaba
Shurmur szabad 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Andy Reid lemondta a Cards és Bolts találkozókat! Ez már komolyra kezd fordulni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pete Carmichael esetleg? OCnek.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
egy jobb O cord is hiányzik
az még érdekes lehet + ugye a korábbi Castillos ámokfutássapka
Vagy Brad Childress, választék az van. Mindenesetre egyelőre még lehet bármi, alá sem írt Reid.

Igazából a dobott nyolc TDhoz és 20 IThez képest visszaesést produkálni már-már zsenialitás lenne önmagában. Szóval a mérce nem magas, úgy ássák majd elő. Jamaal meg Jamaal, bárki az OC, eddig sem zavarta a munkában a sok hülye.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nem írok be minden felbukkanó pletykát, de ez komoly:
Reid állítólag alkalmazná Crennelt mint DC.ulpianus
az egy nagyon jó kezdet lenne, de egy jobb O cord is hiányzik
az még érdekes lehet + ugye a korábbi Castillos ámokfutás

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Én örülnék a helyetekben , Reid 12 évig playoffban tartotta az eaglest , most volt ez a 2 év , sok rossz dolog történt , de ettől függetlenül szerintem a jelenlegi NFL egyik legjobb HC-ja.Petikievak01
Ennek azért számolj utána. 😊
Amúgy tényleg nem lesz az rossz ha idejön a rozmár Heckerttel.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem írok be minden felbukkanó pletykát, de ez komoly:
Reid állítólag alkalmazná Crennelt mint DC.ulpianus
cápa 😂 cápa
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Nem írok be minden felbukkanó pletykát, de ez komoly:
Reid állítólag alkalmazná Crennelt mint DC.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Én örülnék a helyetekben , Reid 12 évig playoffban tartotta az eaglest , most volt ez a 2 év , sok rossz dolog történt , de ettől függetlenül szerintem a jelenlegi NFL egyik legjobb HC-ja.Petikievak01
Mármint kinek a helyében? Eddig akik rosszat mondtak róla, egyikük sem Chiefs fan.

Mindenesetre sztem is jó edző. Van tapasztalata, nem akar csodát. Van terve és képes ezt végrehajtani. Nem véletlen a 130-93-1 (+ 10-9 PO) győzelmi mutató. Most épp RG3 a sztár, de eddig sem volt az NFC East könnyű menet pedig. Utolsó két évben már all in ment, nem volt sok más lehetősége. Nem jött be.

Heckert sem rossz GM, és vele tud együtt dolgozni Reid. Ez nekem elég. Lesz más dolga is, legyen a bevált rendszer. Igaza van.
Én örülnék, ha jönne Reid. Értem, 95% az esélye. De pont ennyi volt minap a Cardshoz menetelének is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Én örülnék a helyetekben , Reid 12 évig playoffban tartotta az eaglest , most volt ez a 2 év , sok rossz dolog történt , de ettől függetlenül szerintem a jelenlegi NFL egyik legjobb HC-ja.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Andy Reid is telling #Chiefs owner Clark Hunt that he will bring ex-#Browns GM Tom Heckert with him to KC. They worked together with #Eagles

Na ez nagyon érdekes lesz ha összejön ténylegesen.
Shawn84
Ennyire hajt a Chiefs arra, hogy jövőre is első helyen draftoljanak?FearTomi
Mert az Eagles aztán olyan kurva szar csapat volt a Reid/Heckert vezetés alatt. Jakehomer
Nem erről beszélek! Tudom, hogy milyen volt! De itt a volton van a lényeg...De valóban, a Browns is és a Chiefs is tök jó helyen végzett idén, szóval a kettőjük szerelme biztos fantasztikus eredményt hozhat😊FearTomi
Az, hogy az Eagles már és a Browns még nem jó csapat, sokkal összetettebb kérdés annál, mint hogy Reid meg Heckert rossz szakemberek lennének. Nem mondom, hogy ők aztán a mindenek tudói, de mindkettő nagyon jó a maga területén, ezt a szakma nem kérdőjelezi meg.

Azért, mert a volton van a hangsúlyod, még a legkevésbé sem indokoltad meg, hogy miért ne tudna újra működni a kettejük együttműködése, amikor egyszer már bizonyítottak. Érdekes módon pl az Eaglesnél akkor kezdtek szétcsúszni a dolgok, amikor Heckert elment onnan.

Reid nagyon jó fit ide, mert az ő WCO-jához nem feltételen szükséges rettenetesen tehetséges QB (Jeff Garcia anyone?), a D-ben meg nem kell csodát tenni.
Heckertnek is sokkal könnyebb dolga lehet, mint Clevelandben, ez a roster azért nem szorul drasztikus átalakításra, a cap szitu pedig ideális.

Nyilván sok függ attól, hogy ki lesz az új qb, de a Reid/Heckert párossal masszív instant javulást várok a Chiefstől.

Perception is reality.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Andy Reid is telling #Chiefs owner Clark Hunt that he will bring ex-#Browns GM Tom Heckert with him to KC. They worked together with #Eagles

Na ez nagyon érdekes lesz ha összejön ténylegesen.
Shawn84
Ennyire hajt a Chiefs arra, hogy jövőre is első helyen draftoljanak?FearTomi
Mert az Eagles aztán olyan kurva szar csapat volt a Reid/Heckert vezetés alatt. Jakehomer
Olyan volt ez a Reid-éra mint az exem. Egy ideig, kurva jó volt, csak aztán a hosszú idő tönkretette az egészet. 😀

shawn: hihetetlen, de pont írni akartam hogy első évben minimum egy 8-8 összejönne 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
a Jets topikban is leírtam, nem Heckert volt a probléma. Mondjuk QB-t neki sem sikerült találnia, ide meg pont az kéne. Esetleg egy Weeden-trade Ulpi ? 😊Joey Tribbiani
Szerintem Heckert nem dolgozott rosszul Clevelandben. Mondjuk irányítóknál nem választottak jól, de az az elődeinek sem ment. A Browns egyébként szerintem jól draftolt az elmúlt 2 évben az ő irányításával. Reid meg egyedi eset. Ő másképp gondolkodik mint a legtöbb NFL edző. Új városban új csapattal simán jól szerepelhet majd. Csak az elmúlt 2 év volt Phillyben katasztrófa. de az is csak azért mert nem tudta igazán kezelni a belső konfliktusokat. Kansasben szerintem elsőre 8 győzelme simán meglenne. Ha jó DC-t találna.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Schefter és Mortensen szerint megvan Reid.shawnka
fasza lenne ha egy másik általam kedvelt csapatba menne. eaglesmcnabb
Ezzel én is pont így vagyok és akkor úgy kéne kialakítani a menetrendet, hogy velünk kezdjen a Chiefs, mert úgyis nálunk játszunk és ott szépen meg lehet köszönni az elmúlt 14 évet. A károgókra inkább már nem mondok semmit. Legfeljebb itt Ulpi jajgathatna de ő meg ért hozzá és egyenlőre nem fog 😉 😛
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
a Jets topikban is leírtam, nem Heckert volt a probléma. Mondjuk QB-t neki sem sikerült találnia, ide meg pont az kéne. Esetleg egy Weeden-trade Ulpi ? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Foxot is kirúgták a Carolinától és azért nem végzi rosszul a munkáját Denverben...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Mert az Eagles aztán olyan kurva szar csapat volt a Reid/Heckert vezetés alatt. Jakehomer
dicső múlt vs jelen😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Andy Reid is telling #Chiefs owner Clark Hunt that he will bring ex-#Browns GM Tom Heckert with him to KC. They worked together with #Eagles

Na ez nagyon érdekes lesz ha összejön ténylegesen.
Shawn84
Ennyire hajt a Chiefs arra, hogy jövőre is első helyen draftoljanak?FearTomi
Mert az Eagles aztán olyan kurva szar csapat volt a Reid/Heckert vezetés alatt. Jakehomer
Nem erről beszélek! Tudom, hogy milyen volt! De itt a volton van a lényeg...De valóban, a Browns is és a Chiefs is tök jó helyen végzett idén, szóval a kettőjük szerelme biztos fantasztikus eredményt hozhat😊