NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Dorsey szerint nincs 1/1-et érő QB:  m.kansascity.com/kcstar/db_41615/contentdetail.htm?contentguid=iPp8ENO2&detailindex=1&pn=0&ps=5&full=true#displayempty taxi
ez kellemetlen lehet, ha mégis QB lesz 1/1-re😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Dorsey szerint nincs 1/1-et érő QB:  m.kansascity.com/kcstar/db_41615/contentdetail.htm?contentguid=iPp8ENO2&detailindex=1&pn=0&ps=5&full=true#display

Husain Abdullah leigazolva:  www.arrowheadpride.com/2013/2/16/3995608/kc-chiefs-free-agency-2013-husain-abdullah-safety


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 522 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem, de a hír erről szólt. Nekik Folesnál jobb és tapasztaltabb QB kéne szvsz. Még csak nem is Geno Smith.Shawn84
Vagy inkább Geno Smith ÉS egy Folesnál jobb és tapasztaltabb QB...Black_Adder
És utóbbi ki volna? Mert szezon mindenképp lesz, valakit hozni kell.

Annyiban egyetértek, hogy nem feltétlen azért akarja Reid Folest, mert ő lesz a franchise QB. Csak kell egy rookie (és Stanzi marad sztem) mellé valaki, aki legalább ismeri a rendszert, vagy tapasztalt, leginkább mindkettő.
Gondolta Reid, Foles nem illik Chip Kelly rendszerébe, mindenki jól jár, ha elhozza. Erre kitalálta az Eagles, hogy első kört akarnak érte, aztán rájöttek a Chiefsnél az 1/1, így hozzátették, vagy második kört (2/2). Meglátjuk ennyit hajlandó-e áldozni Andy és John, mikor épp csapatot építenek.ulpianus
Na ne bármennyire is szeretem Folest még én is azt mopndom azért ez erős pofátlanság lenne a részünkről 😛. 1/1-t pláne hülyeség lenne odaadniuk ha kapnak is 1/4-t cserébe, mert azért mégiscsak akkor azt húznak akit karnak. Mi nem ígérhetjük meg nekik, hogy nem húzzuk be Joekelt. Mert szvsz őt kellene, azért nagyon csúnyán néznék ha Genot is akarnánk ezek után, és Reidéknek is nagyobb szükségük van egy jó OT-ra mint QB-ra pláne ha ott lesz Foles de Stanzit sem lehet figyelmen kívül hagyni. Mondjuk kicsit csalódni fogok, ha Folesnak meg se próbálja Kelly vhogy megtalálni a helyét a rendszert, de nyilván ő már látja tud-e vmit kezdeni vele vagy sem.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Nem, de a hír erről szólt. Nekik Folesnál jobb és tapasztaltabb QB kéne szvsz. Még csak nem is Geno Smith.Shawn84
Vagy inkább Geno Smith ÉS egy Folesnál jobb és tapasztaltabb QB...Black_Adder
És utóbbi ki volna? Mert szezon mindenképp lesz, valakit hozni kell.

Annyiban egyetértek, hogy nem feltétlen azért akarja Reid Folest, mert ő lesz a franchise QB. Csak kell egy rookie (és Stanzi marad sztem) mellé valaki, aki legalább ismeri a rendszert, vagy tapasztalt, leginkább mindkettő.
Gondolta Reid, Foles nem illik Chip Kelly rendszerébe, mindenki jól jár, ha elhozza. Erre kitalálta az Eagles, hogy első kört akarnak érte, aztán rájöttek a Chiefsnél az 1/1, így hozzátették, vagy második kört (2/2). Meglátjuk ennyit hajlandó-e áldozni Andy és John, mikor épp csapatot építenek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nem, de a hír erről szólt. Nekik Folesnál jobb és tapasztaltabb QB kéne szvsz. Még csak nem is Geno Smith.Shawn84
Vagy inkább Geno Smith ÉS egy Folesnál jobb és tapasztaltabb QB...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Viszont Foles már játszott egy fél szezont benne NFL szinten is, és azért ha nem is volt jó de nagy csalódást se okozott.Shawn84
Az utóbbi évek Chiefs QB teljesítményei után szerinted biztos erre van itt szükség? A léc magasabban kell, hogy legyen.
1/1=1/4+Foles szerintem simán megéri KC-nek. Lenne QB-juk és Joeckelt is be tudnák húzni ebben az esetben 1/4-re. Az Eagles nem járna jól ezzel szerintem.Shawn84
Azért ez korántsem 100%.

1/1 és 1/4 között ÓRIÁSI különbség van. Nagyon kevés ember van, aki annyit ér, mint egy erősen exponenciális skálán ez az utolsó 3 ugrás.
Nézzétek meg mennyit adott a Redskins az 1/2-ért, ennél olcsóbbért az 1/1-et hatalmas hülyeség lenne adni, márpedig Foles ennél nem olcsóbb, hanem ahhoz mérten, kb mintha nem is lenne semmi.
Black_Adder
Akkora a különbség, amekkora a tehetségesés mértéke 1/1-ről 1/4re. Tavaly pöttyet nagyobb volt, mint idén. Ennélfogva a kereslet is kisebb az 1/1ért.
Ha a Philly-nek kell az 1/1, adják oda érte a második körösüket. Az sztem idén rendben lenne.Robilluma
Nem, de a hír erről szólt. Nekik Folesnál jobb és tapasztaltabb QB kéne szvsz. Még csak nem is Geno Smith.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
hát nincs olyan játékos, mint tavaly volt Robert Griffin, úgyh kétlem is, h sikerülne letrade-elni 1/1-ről a Chiefsnek, ha akarnak egyáltalán. De ha akarnak, akkor Folesnél mindenképp többet kell kérni. Sokkal.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Viszont Foles már játszott egy fél szezont benne NFL szinten is, és azért ha nem is volt jó de nagy csalódást se okozott.Shawn84
Az utóbbi évek Chiefs QB teljesítményei után szerinted biztos erre van itt szükség? A léc magasabban kell, hogy legyen.
1/1=1/4+Foles szerintem simán megéri KC-nek. Lenne QB-juk és Joeckelt is be tudnák húzni ebben az esetben 1/4-re. Az Eagles nem járna jól ezzel szerintem.Shawn84
Azért ez korántsem 100%.

1/1 és 1/4 között ÓRIÁSI különbség van. Nagyon kevés ember van, aki annyit ér, mint egy erősen exponenciális skálán ez az utolsó 3 ugrás.
Nézzétek meg mennyit adott a Redskins az 1/2-ért, ennél olcsóbbért az 1/1-et hatalmas hülyeség lenne adni, márpedig Foles ennél nem olcsóbb, hanem ahhoz mérten, kb mintha nem is lenne semmi.
Black_Adder
Akkora a különbség, amekkora a tehetségesés mértéke 1/1-ről 1/4re. Tavaly pöttyet nagyobb volt, mint idén. Ennélfogva a kereslet is kisebb az 1/1ért.
Ha a Philly-nek kell az 1/1, adják oda érte a második körösüket. Az sztem idén rendben lenne.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
1/1 és 1/4 között ÓRIÁSI különbség van. Nagyon kevés ember van, aki annyit ér, mint egy erősen exponenciális skálán ez az utolsó 3 ugrás.

Nézzétek meg mennyit adott a Redskins az 1/2-ért, ennél olcsóbbért az 1/1-et hatalmas hülyeség lenne adni, márpedig Foles ennél nem olcsóbb, hanem ahhoz mérten, kb mintha nem is lenne semmi.

Egyébként a Chiefs részéről nem lenne hülyeség lemenni 1/4-be, ha tudnak, és Folest ide hozni se lenne hülyeség, de az 1/1->1/4+Foles, az szvsz nagyon az lenne....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Itt van Foles mennyit fog kapni a következő 4 évben.  www.eaglescap.com/Players/NickFoles.html
Ennyiért szerintem nem nagy kockázat bevállalni. Genyó Smith lutri és drágább is lenne jóval, de a rendszerbe is jobban illik. Viszont Foles már játszott egy fél szezont benne NFL szinten is, és azért ha nem is volt jó de nagy csalódást se okozott.
Ha tényleg létrejönne ez a csere akkor valahogy úgy tudnám elképzelni hogy első körös pick csere + Foles és mi behúzzuk Smithst. De ez a verzió nem tetszene.Shawn84
Hát nem hiszem, hogy Foles ér egy első körös pick cserét.Egy másodikat feltétlenül, de az első kör azért már húzósabb lenne talán.
aztec
1/1=1/4+Foles szerintem simán megéri KC-nek. Lenne QB-juk és Joeckelt is be tudnák húzni ebben az esetben 1/4-re. Az Eagles nem járna jól ezzel szerintem.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Itt van Foles mennyit fog kapni a következő 4 évben.  www.eaglescap.com/Players/NickFoles.html
Ennyiért szerintem nem nagy kockázat bevállalni. Genyó Smith lutri és drágább is lenne jóval, de a rendszerbe is jobban illik. Viszont Foles már játszott egy fél szezont benne NFL szinten is, és azért ha nem is volt jó de nagy csalódást se okozott.
Ha tényleg létrejönne ez a csere akkor valahogy úgy tudnám elképzelni hogy első körös pick csere + Foles és mi behúzzuk Smithst. De ez a verzió nem tetszene.Shawn84
Hát nem hiszem, hogy Foles ér egy első körös pick cserét.Egy másodikat feltétlenül, de az első kör azért már húzósabb lenne talán.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Folesnak még az újonc szerződése él, nem csak azt kellene átvállalni?aztec
Dehogynem. Viszont aztán szabad a pálya. Anno Casselt a Pats tenderelte, amit Cassel aláírt. Elhoztuk és kapott egy giga szerződést. Sztem várhattak volna ezzel. Ezt tartom Pioli legnagyobb hibájának. Azt hitték biztosra mennek, Cassel jó lesz. Minden képessége megvolt, és előző szezonban a Patsben jól is játszott a gyakorlatban, de ekkora pénzzel sztem kár volt indítani. Lehet ez meg volt beszélve, és Cassel ennek tudatában jött át. De akkor is hiba volt.

Kell egy tapasztaltabb QB, aki látott már éles meccset. Stanzi gondolom marad és egy draftolt QB lesz szintén. Nem lehet három újonc (harmadik QB tipikusan noname). Foles sem öreg veterán, de mégis valami. Reid draftolta, szerinte jó, nekem jó. De amennyiért nem bánjuk, ha jövőre ki kell rúgni. És jövőre megint hozunk kettőt, ha a mostaniak nem váltak be. Kivéve persze ha 1/1=QB, azt nem lehet kirúgni, akármi lesz.ulpianus
Itt van Foles mennyit fog kapni a következő 4 évben.  www.eaglescap.com/Players/NickFoles.html
Ennyiért szerintem nem nagy kockázat bevállalni. Genyó Smith lutri és drágább is lenne jóval, de a rendszerbe is jobban illik. Viszont Foles már játszott egy fél szezont benne NFL szinten is, és azért ha nem is volt jó de nagy csalódást se okozott.
Ha tényleg létrejönne ez a csere akkor valahogy úgy tudnám elképzelni hogy első körös pick csere + Foles és mi behúzzuk Smithst. De ez a verzió nem tetszene.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Folesnak még az újonc szerződése él, nem csak azt kellene átvállalni?aztec
Dehogynem. Viszont aztán szabad a pálya. Anno Casselt a Pats tenderelte, amit Cassel aláírt. Elhoztuk és kapott egy giga szerződést. Sztem várhattak volna ezzel. Ezt tartom Pioli legnagyobb hibájának. Azt hitték biztosra mennek, Cassel jó lesz. Minden képessége megvolt, és előző szezonban a Patsben jól is játszott a gyakorlatban, de ekkora pénzzel sztem kár volt indítani. Lehet ez meg volt beszélve, és Cassel ennek tudatában jött át. De akkor is hiba volt.

Kell egy tapasztaltabb QB, aki látott már éles meccset. Stanzi gondolom marad és egy draftolt QB lesz szintén. Nem lehet három újonc (harmadik QB tipikusan noname). Foles sem öreg veterán, de mégis valami. Reid draftolta, szerinte jó, nekem jó. De amennyiért nem bánjuk, ha jövőre ki kell rúgni. És jövőre megint hozunk kettőt, ha a mostaniak nem váltak be. Kivéve persze ha 1/1=QB, azt nem lehet kirúgni, akármi lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nick Foles valóban nagyon komolyan érdekli a vezetést. Én nem bánom, csak ne az legyen, mint Casselnél, hogy bianco túlfizetjük, és ha nem jön be, évekig nem tudunk szabadulni tőle.

B. Albert (LOT) átment az orvosi teszteken könnyedén. Meg akarják tartani, elkezdtek tárgyalni.

D. Bowe (WR) esetében sokkal komolyabban folynak már a tárgyalások, mindenképp meg akarják tartani egy hosszútávú szerződéssel.ulpianus
Folesnak még az újonc szerződése él, nem csak azt kellene átvállalni?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Az Eaglest nem túlzottan érdekli Foles elcserélésének lehetősége Kansas Citybe a CSNPhilly.com híradása szerint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Nick Foles valóban nagyon komolyan érdekli a vezetést. Én nem bánom, csak ne az legyen, mint Casselnél, hogy bianco túlfizetjük, és ha nem jön be, évekig nem tudunk szabadulni tőle.

B. Albert (LOT) átment az orvosi teszteken könnyedén. Meg akarják tartani, elkezdtek tárgyalni.

D. Bowe (WR) esetében sokkal komolyabban folynak már a tárgyalások, mindenképp meg akarják tartani egy hosszútávú szerződéssel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
According to USA Today, the Chiefs are interested in trading for Nick Foles should he become available.

It's the first concrete report confirming Kansas City's interest, while the rest have been speculation and dot connecting. USA Today's source says the Chiefs are "working on plans to add a quarterback," and Foles is one of the possibilities.

NFL.com's Daniel Jeremiah recently stated coach Andy Reid and OC Doug Pederson are "very high" on Foles' future. Matt Cassel will be released, and if the Eagles make Foles available, he could likely be had for a mid-round pick.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Andy Reid HiLo play elemezgetés Matt Bowen (N. Football Post) jóvoltából


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Clark Hunt a tulaj eddig is komolyan vette a Chiefs szurkolók véleményét. Mostantól, úgy látom, személyesen megválaszol minden hozzá címzett levelet:
 twitter.com/noahdoj/status/301044501265383424/photo/1


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Chris Canty DT, akit a minap küldtek el a N.Y. Giants csapatából, a Titans után a Chiefsnél vizitál.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Pár napja napi szinten írják, hogy Brad Childress továbbra is jelölt az edzőcsapatba (OC assistként leginkább). Ezzel nyíltan elismernék szvsz, hogy az új OC Doug Pederson önmagában kevés a posztra. Ami egyébként e-nélkül is nyilvánvaló. Én őt tartom a leggyengébb igazolásnak a vezérkarban, playhívás ide vagy oda.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Rossz szezonokban opcionálisan elrejthető tetkó:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Mardy Gilyard WR twitteren írta, hogy hivatalosan is Chiefs játékos lett. 2010ben a Rams draftolta 99. overall pickkel, játszott egy gyenge évet. Azóta a Jets , Eagles, megint a Jets próbálta ki, de mindannyiszor rövid úton kirúgták.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Ma 13 éve hunyt el autóbalesetben 33 évesen a Chiefs sokak szerint (sztem is) valaha volt legjobb játékosa, Derrick Thomas. Minden idők egyik legjobb linebackere volt az NFLben, 2009ben joggal került a HOF tagjai közé. Néha feltűnik egy-egy ultra tehetséges LB, akkor sokan azonnal vele kezdik összevetni. Csakhogy tudjuk kiről van szó ilyenkor. Természetesen nehéz hozni stabilan a számait (11 szezont játszott):
41 career forced fumbles
8 forced fumbles in one season
19 recovered fumbles
126.5 career sacks
20 sacks in one season
3 career safeties
NFL rekord, és személyes kedvenc rekordom tőle:
7 sack egy meccsen

Mások egy szezonra is jó eredménynek tartanak 7 sacket. A vicces az, hogy volt egy nyolcadik sack kísérlete aznap, ami sajnos nem sikerült, a vörös zónában járt már a Seattle, passzoltak, TD lett, vége a meccsnek, nyert a Seahawks. Nem Thomason múlt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
QB ügyben Reid azt mondta, továbbra sem egyértelmű, hogy kivel mi lesz. Cassel sorsát sem döntötték el, senkivel nem akarnak kapkodni, biztosra akarnak menni, amennyire lehet.
Ricky Stanzi összes elérhető egyetemi mérkőzését végignézte, nemcsak az itteni pre meccseket. Ettől sem lett okosabb, hogy mit is ér igazából NFL szinten, ahhoz játszania kellett volna. Ebben egyetértek. Stanzi tipikusan élesben jó, nem edzésmenő, nem technikai bravúrokból él.

B. Albert tegnap az Arrowheadben (stadionkomplexum) járt. Twitteren rákérdeztek, és azt mondta, még nem írt alá szerződést.

Az új vezetés meg akarja ismerni a játékosokat sokkal jobban, ezért májusban lesz egy extra TC (edzőtábor).


Állat vagyok, ami enni kér...