Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Sztem az ár a kisebbik gond.
A nagyobb az érte kapott áru. Ez olyan ne égjünk meg megoldás, ami nem kínálja a következő 10 év megoldását. Genoban ez adott esetben benne van, ha beválik, Smithben akkor sem, ha beválik...
Ez mondjuk jó opció (na jó kevésbé fájó) lett volna 2/10 környékén (Bills, Cardinals), de így ez sztem nagyon szar.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Reidnek elborult az agya. Mi a frásznak adni egy 2/2-est egy olyan játékosért, akit egyébként is elküldtek volna? Ez iszonyatosan sok érte...DC
Mint írtam, azért, mert így nem kell új szerződést kötni vele. És bizotsan megszerzik, nem csak talán. A szerződés hossza is fix. Amit egyébként Alex biztos nem rövidebb időtartamban állapít meg. Vagy ha aláír rövid időre, akkor magasabb garantált összegért. Vagyis mindenképp rosszabbul jársz. Az aláírási pénz a hab a tortán. És végül így még kirúgása esetén nagyobb a gond. (Még egyszerűbben: nehezebb kirúgni) Vagy akár csak padoztatása esetén is sokkal nehezebb helyzetbe kerülnének. Ennél is bonyolultabb, de remélem érthető miért épp így döntöttek, ha már eldöntötték, hogy őt akarják.ulpianus
Ez teljesen hibás logika. Ha valakire egy 2/2-est áldozol, akkor arra hosszú távon számítasz, mindenképp. Az nem lehet szempont hogy, hogy tudnál tőle minnél könnyebben megszabadulni, különben minek tradelsz érte.
Az érték is borzasztó, probowl játékosokat szoktak 4. körösért vagy még kevesebbért tradelni, mert épp nem tetszik az aktuális vezetésnek vagy sok a fizuja...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Reidnek elborult az agya. Mi a frásznak adni egy 2/2-est egy olyan játékosért, akit egyébként is elküldtek volna? Ez iszonyatosan sok érte...DC
Mint írtam, azért, mert így nem kell új szerződést kötni vele. És bizotsan megszerzik, nem csak talán. A szerződés hossza is fix. Amit egyébként Alex biztos nem rövidebb időtartamban állapít meg. Vagy ha aláír rövid időre, akkor magasabb garantált összegért. Vagyis mindenképp rosszabbul jársz. Az aláírási pénz a hab a tortán. És végül így még kirúgása esetén nagyobb a gond. (Még egyszerűbben: nehezebb kirúgni) Vagy akár csak padoztatása esetén is sokkal nehezebb helyzetbe kerülnének. Ennél is bonyolultabb, de remélem érthető miért épp így döntöttek, ha már eldöntötték, hogy őt akarják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Reidnek elborult az agya. Mi a frásznak adni egy 2/2-est egy olyan játékosért, akit egyébként is elküldtek volna? Ez iszonyatosan sok érte...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gyakorlatilag ez az "új Cassel" trade, első lépések közt az új vezetéstől szintúgy. Cassel is korai második körbe került (+Vrabel). Mindenesetre harmadik kört vártak előzetesen, most lett második. (Ha igaz a hír.) Ami egyébként 2/2, ha már valaki írt 2/1et. Nem ez a probléma. Palmer anno két első körbe, majd végül első+második körbe fájt a Raidersnek. Cassel vagy Kolb, vagy most épp Alex, ez a valóság. Mindig is ez volt. Ha valakinek kell egy QB, akkor többet fizet a piaci árnál valamivel. Értem én, hogy itthon a fotelben máshogy gondoljuk, de ez a realitás. Nyugodtan lehet szakmázgatni tovább ettől, ezt is fogjuk tenni. Csak ettől az NFL nem fog változni. Ez olyan, mint amikor azon megy a vita, hogy Geno nem ér TOP 5ös picket, de Tannehill sem ért fele ennyit sem, Weeden sem, RG3 sem három első kört. és sorolhatnánk vég nélkül. Ez nem fog megváltozni ettől. Gyakran túlfizetik a QBket, csak mert a legfontosabb poszton játszanak. Erre írtam múltkor, hogy ez szerelemre megy. Ha egy edzőnek egyik QB végre valahogy megtetszik, elkezd benne hinni, akkor senki mást nem akar. És az ár nem számít. Akármilyen hihetetlen midne esetben (most épp Reid) boldogan dörzsölgeti a tenyerét, hogy megszerezte akit kellett. És abban igaza van, ez a megszokott ár, még csak nem is fizette túl, milyen jó biznisz. Nemtom ki emlékszik, de Nick Foles esetében is kapásból első vagy második kört kértek Philadelphiában. És a"vagy második" kitétel eleve a Chiefs felé volt üzenet, mert a 2/2 szinte első kör, és a Chiefsnek nincs csak első körben az 1/1 amit nem adnak Foles szintű játékosért. Mondom lehet szakmázgatni, hogy GM játékban ki mit adott volna, vagy csak úgy általában mit gondolt volna, mint a téma szakértője. Vagy lehet vitázni ki is látja át jobban, mik a fontosabb szempontok. De ez van, ez volt, ez lesz.

Nekem a gondom az volt Cassel esetében is (a második kör akkor sem tetszett, tenderelve volt), hogy várhatóan nem lesz game managernél jobb. Nem is lett. Alex sem lesz. Illetve főleg az, hogy Casselnek adtak egy baromi nagy szerződést, teljesen feleslegesen. Remélem, ez nem történik meg most. A második kör nem fog hiányozni, még ha én magam nem adtam volna ennyit Alexért, úgyis lehet kirúgták volna. Bár nyilván akkor meg kell vele állapodni, ami pénzben bizonytalan. A megszerzése is bizonytalan. Valamint sejthető, hogy nem ír alá csak 4-6 évre. És ez külön komoly probléma.
Ugyanis az 1/1 QB drafttal az a fő gond, hogy nem tudod kirúgni. Draftolsz valakit, szar lesz, és játszatni kell évekig. Egy ilyen QBt, mint Alex simán kirúghatsz vagy padoztathatsz jövőre. Pont mint egy második körös QBt. Mondjuk mint Clausent. A lényeg, hogy 1/1 esetén ezt sem teheted. Ahogy JMR vagy épp Alex esetében. Nézned kell, ahogy szenved éveket.

Márpedig eddig Geno Smith az ultimate 1/1 jelölt, akit viszont Dorsey és Reid nagyon nem akartak benyelni ilyen csapdaként. Ami egyébként még sztem most sincs kizárva. Bár továbbra is Joeckel felé mutatnak az égi jelek.
De igazából a Chiefsbe kell 3 kezdőjátékos még akkor is, ha mindkét DE ki lesz rúgva (sztem 70%, esetleg talán Jackson maradhat). Mondjuk egyik 1/1, másik kettő FA. Ha Jackson repül, eleve duplázódik a capspace (olyan 25 millió lenne). Ez nem lehetetlen, második kör ide vagy oda. És kell 3-4 cserejátékos is, az főleg nem gond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Kiváncsi leszek h Reid hajlandó-e a jelen állapotokhoz idomulni, és kevésbé pass happy játékot játszatni, mint amit Phillyben megszoktunk tőle.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Smithnek is egy jó éve volt akárcsak Casselnek...aztán láttuk mi lett belőle 😀
Smith-nek a 2011-es év volt az első, ahol több TD-t dobott mint INT-et, ez nagyban a Harbaugh fajta taktikának köszönhető, ha a Chiefs nem tudja szinte ugyan ezt játszani vele, akkor nem érnek vele többet mint CassellelBigBen7
Sajna nem igaz amit írsz a statisztikáról.
Két idénye volt amikor több INT lett mint TD, a 2005-ös rookie év 1TD/11INT 9 meccsen, amiből 7 alkalommal volt kezdő, és a 2007-es amikor 2TD/4INT 7 meccsen. 2006-ban 16/16 volt 16 meccsen. 2008-ban nem játszott sérülés miatt utána pedig 18/12, 14/10, 17/5, 13/5 a TD/INT mutatója.
Volt 1,5 éve amikor nagyon jó volt (nem Bradí-Manning-Brees kategória persze), továbbá az azelőtti 2 éve sem volt rossz, persze nem kell hanyat esni tőle, a keret sem volt acélos körülötte.
Game manager Qb, nem egy 400y-ot passzoló fajta, viszont megbízható, és tapasztalt, ami sokat érhet egy újraépülő csapatnak, mint a Chiefs. Kicsit sokat adtatok érte (amit köszönünk szépen), remélem meghálálja nektek!
a statisztikája:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/hinmlhyjffsmq6bwq6tk
Alex Smith Stats, News and Video - QB | NFL.com
Latest on QB Alex Smith including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


80 meccsen lépett pályára abból 75 kezdő. Tapasztalt sok viszontagságot megért játékos.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Smith-nek a 2011-es év volt az első, ahol több TD-t dobott mint INT-et, ez nagyban a Harbaugh fajta taktikának köszönhető,BigBen7
2009-ben 18 TD, 12 INT -- 2010-ben 14 TD, 10 INT.

Elmúlt négy évben a passer ratingje: 81.5, 82.1, 90.7, 104.1.

Hosszan lehet boncolgatni, hogy miért pocsék Smith és lehet belőle Cassel 2.0 de a tényektől azért ne rugaszkodjunk el.

Továbbolvasásra.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Smithnek is egy jó éve volt akárcsak Casselnek...aztán láttuk mi lett belőle 😀
Smith-nek a 2011-es év volt az első, ahol több TD-t dobott mint INT-et, ez nagyban a Harbaugh fajta taktikának köszönhető, ha a Chiefs nem tudja szinte ugyan ezt játszani vele, akkor nem érnek vele többet mint Cassellel
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
"Goes without saying but Chiefs now expected to release QB Matt Cassel, who will have a market for his services."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
niners -> chiefs

az új Montana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Albert nem fog maradni, szerintem ez elég egyértelmű ezek után.
Sima OT pick 1/1-re. Esetleg Mathieu!

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
WoW

Kiváncsi leszek az ellenértékre. 2. kör és még jövő évi pick sztem erős túlzás lenne. Idei 4. teljesítmény függő 3.-4. rendben lehet...

B.Albert interjú elég lemondó nekem...sztem ő lesz aki lelép és 1\1 Joeckel lesz...

Aztán meg kiderül mit tud A.Smith Jim nélkül...Rolni
Az már kiderült korábban...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
WoW

Kiváncsi leszek az ellenértékre. 2. kör és még jövő évi pick sztem erős túlzás lenne. Idei 4. teljesítmény függő 3.-4. rendben lehet...

B.Albert interjú elég lemondó nekem...sztem ő lesz aki lelép és 1\1 Joeckel lesz...

Aztán meg kiderül mit tud A.Smith Jim nélkül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No most ezt irjak, igaz lehet a masodik kor +.... Nagyon sok...

Advertisement
Player News
Date: Team: Pos:
Alex Smith - QB - Chiefs

The 49ers and Chiefs have completed a trade for Alex Smith.
Four years after trading for the Patriots' backup quarterback, the Chiefs have swung a deal for the man who lost his job to Colin Kaepernick. New coach Andy Reid has paid a pretty penny for his starting quarterback as the Chiefs will reportedly send a second-round pick to the Niners in this April's draft and a conditional mid-round pick in the 2014 draft. It's the same kind of price that the Cardinals paid for Kevin Kolb in 2011 and the Chiefs paid for Matt Cassel in 2009. Smith is certainly an upgrade on Cassel, but has proven to be incapable of anything more than game managing for the Niners. Under Reid's pass-happy West Coast scheme, he'll be asked to do a lot more. The deal won't be official until the new league year opens on March 12.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
A cseber és a veder tipikus esete...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ki a jóisten lesz az 1/1 ha Albertet újraigazolják?Bazzani
Cordarrelle Patterson 😂
Ha Albert marad, sztem Bowe megy, ráadásul Alex Smitht túlzás Casselhez képest komoly előrelépésként tekinteni szvsz
Vagy DE-t húznak és akk Sharrif Floyd


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ki a jóisten lesz az 1/1 ha Albertet újraigazolják?Bazzani
Calvin Johnson. Alex legalább képes lesz MVP-t csinálni belőle.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha már megint biztosnak tűnik a trade. Egy részletes összefoglaló Alex Smith 49erses éveiről. Túl hosszú, azért nem másoltam be, csak linkeltem a hozzászólást.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki a jóisten lesz az 1/1 ha Albertet újraigazolják?

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Szerintem jól járt vele a Chiefs...főleg, hogy benne van most az, hogy megmutassa a 49ers-nek, hogy nem kellett volna tradelniük😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A legszebb, hogy sima cut lett volna...ha valóban 2. kör, ez még nekem is fáj... 😊 Bár ez jót tehet a Flynn trade-nek is. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
49ersnek annyi pickje lesz, hogy beszarás. Mondjuk én személy szerint 3. kört adtam volna, az is szinte egy 2.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol 2. kör...

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Rapoport szerint:
NFL.com's Ian Rapoport reported the Chiefs will part with a second-round pick in 2013 and possibly a pick in 2014, citing a source with knowledge of the deal.

The trade cannot be official until March 12.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...