Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
en ezt olvastam


Alex Smith - QB - Chiefs

The Sacramento Bee hears that the 49ers will likely be getting a fourth-round pick in the 2013 draft for Alex Smith.
If the Niners pull off the widely speculated trade with the Chiefs, they'd add the first pick of the fourth round. It's nothing close to what the Eagles got for Kevin Kolb or the Patriots for Matt Cassel, but Smith has earned a reputation as a game manager. During his 75 career starts, he's completed just 59.3 percent of his passes and averaged 6.6 yards per attempt.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A lényeg, hogy elvileg egy idei 2. kör megy a 49ers-hez és annyit írnak, hogy egy "hasonló" 2014-ben is.Beki
az rengeteg...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A lényeg, hogy elvileg egy idei 2. kör megy a 49ers-hez és annyit írnak, hogy egy "hasonló" 2014-ben is.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
megvan a franchise QB. hát sokkal jobb mint cassell.. 😂braxa88
QB draft nem lesz 1/1-re az már tuti. 😊Beki
braxa88
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
megvan a franchise QB. hát sokkal jobb mint cassell.. 😂braxa88
QB draft nem lesz 1/1-re az már tuti. 😊Beki
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
megvan a franchise QB. hát sokkal jobb mint cassell.. 😂braxa88
QB draft nem lesz 1/1-re az már tuti. 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
megvan a franchise QB. hát sokkal jobb mint cassell.. 😂
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Source confirms @JayGlazer report of Alex Smith-Chiefs trade: "He's going to be a Chief." Source says it's for at least a 2nd rounder.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jay Glazer ‏@JayGlazer
49ers have completed a trade with the Chiefs for Alex Smith, tho can't be official til March 12. Chiefs really made a commitment to Smith
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
ebben némi elkeseredést érezni

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Branden Albert interjút adott hétfő este a 610 Sportrádiónak. lefordítom a lényeget. Nem szó szerint, az szükségtelen, csak ahogy hallom, írom be:

-Mindenki azt mondja lobbizok a nagy lóvéért. Igazából nem is maga az éves összeg a lényeg számomra, hanem egy hosszútávú, jó szerződés. Első körben draftoltak, már akkor jó pénzt kaptam. (ulpi: 15 millió 5 évre 1/15)
-Nem akarom, hogy ne tiszteljenek eléggé. Elvégeztem a munkámat. Rookie évem jó volt, második és harmadik évemben is kemény voltam, aztán egy kiváló szezon jött, majd most egy még ennél is jobb (ulpi: ez így van. Draftolt guardból lett ROT majd LOT, miközben Zone blocking lett a rendszer.)
-Azt mondják páran, legyek guard újra. Ezek az emberek nem tisztelnek. Nem a OT pénz miatt mondom, én megszolgáltam a LOT posztot. Azok mondják, akik a sérülésem előtt (10. meccs) top játékosnak hívtak.
-Nem tudom mi lesz most. Nem rajtam áll, nem tudom befolyásolni a dolgok menetét. Én elmondtam a válaszaim amikor kérdeztek. Most türelmesen várok. 13-án kiderül, hogy Chief leszek vagy megyek máshová. De nagyon szeretnék Chiefs játékos maradni. Nem a pénz a lényeg. Megpróbálok maradni.
-Combine? Nem akaork hazudni, asszem egy srác futott (OL) 4.7et, meg egy 4.9et, Kyle long 4.9et. Én emlékszem 5.1et futottam, és fekve nyomásban sem voltam nagy szám. Ellenben nekem volt a legjobb 10 yardos időm.
-A súlyom most 315 font. De versenysúlyban 308-309 vagyok, ez a célom most is (ulpi: ZB van KCben). Második szezonomban komoly tömeget kellett leadnom. 40 fontot két hónap alatt. Azt mondták, lehetetlen. De nem volt az.
-Eric Winston a legjobb ROT (ulpi: KC ROT) számomra. Fantasztikus játékos, összességében is TOP 10es OT. Olyan nekem, mint B. Waters (ulpi: ex KC LG) volt belül. Sokszor mondja nekem "Mit csinálsz? Ha nekem ilyen fegyvereim (képességeim) lennének, akkor ezt így meg amúgy tenném." És igaza van, sokszor nem tudom miért azt csináltam, amit. Nekem ő a legjobb ROT és OL társ a világon.
-A többiek közül Jon Asamoah (RG) egy nagyszerű vezető (ulpi:örülök, hogy őt emelte ki elsőnek, ritka alulértékelt játékos.). Mióta itt van, kőkeményen dolgozik. Hatékony és meggyőző amit művel. És ez igaz Rodney Hudsonra is (C). Jeff Allen és Donald Stephensont én magam nem akartam hypeolni, de nagyon nagyon nagyon tehetséges football játékosok. Szükségük van még a fejlődésre. Meg kell érteniük, hogyan használják az erejüket, míg igazi profik lesznek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Ami a Foles tradet nem zárja ki még sokáig az ugye Reid és az eagles vonal.
nem tudom mennyire passzolna ebbe a csapatba de szerintem jobb lenne sokkal mint a szeretett cassel

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Matt Barrows ‏@mattbarrows
With the caveat that everyone fibs at this time of the year: I'm told the #49ers do not have a trade deal in place for Alex Smith.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Moore még ingyen se kellene Kansasbe? Szerintem jobb alternatíva mint Smith cserealapon.Geeri
Matt Moore? Nekem jó lenne. De nálam sosem ez a kérdés, hogy sztem mi lenne jó.
OFF. Álmodozni sztem nem segít. Én mindig csodálom, mikor egyesek letradelnek drafton, eladnak nulla értékű rokkantakat második körért (ők se tudják sokszor kinek), és mindenki lecsúszik 15-35 helyet az ő összes pickjükig. Minden lejáró szerződésű aláír féláron, átstrukturálnak hárman ráfizetéssel csak a csapatért. Tehát milyen jól megoldotta volna a roster feltöltését. És aztán valósággal nulla egyezés lesz. Ez mire jó? Amíg nem ébredsz fel? De addig nincsenek meccsek.
Most ezt nem neked mondom, csak úgy általában, én nem így gondolkozom. Próbálom leszűrni mire célozgatnak a vezetők, bennfentesek, játékosok, szakértők, és hogy mit mondanak, illetve mit nem mondanak ezzel. Annak végül milyen valós célja és hatása lehet. Vagy legalább mennyire reális a tapasztaltakhoz képest. Persze nyilván vannak kedvenc prospectjeim, és utáltak is. De elfogadom, akármi lesz. Az sokkal jobban érdekel. Amúgy se tudjuk ki milyen lesz. (én a falra mászom attól amikor valaki leírja, hogy XY reach 38. pickre mert Z listán csak 41. Anyád!)

Mindenesetre Moorenak volt egy közepes éve az ötből, az is 2011ben. Alex annyiban jobb talán, hogy neki van elég tapasztalata kezdőjátékosként. Így sokkal jobban tud tanítani egy most vagy jövőre érkező rookiet. És sztem ez a cél. Valamint az, hogy addig is legyen egy game manager, aki vezeti a csapatot, amíg ez szükséges. És Reidék ezt Alexben látják a jelek szerint. Még Folest keresték meg ez ügyben, de úgy tűnik az Eagles túl sokat kérhetett érte. Moore tudtommal fel sem merült.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Moore még ingyen se kellene Kansasbe? Szerintem jobb alternatíva mint Smith cserealapon.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jó de a draft előtti dumák általában pont ködösítések...
Janek
Tényekkel nem vitázom. És ez tény. 😀

Inkább azt lehet mondani, hogy azért van ez a dilemma így leszűkítve (Joeckel kontra Geno), mert nincs más opció. Ez nem ködösítés, tényleg nincs.
1/1ben úgy fest nincs Bowe helyett igazi WR1. Reméljük marad Bowe.
QB a legnagyobb hiány, Genonak nincs alternatívája a szakik szerint. Ő sem elég jó, főleg Dorseynak nem BPA alapon.
CB is kell. De egy CB2 nem ér 1/1et, és Milliner sem BPA.
Más nem kell. És nincs is, csak pass rusher, de az főleg nem kell.
Maradt az OT. Viszont ha Albert marad LOT, akkor az sem. Ezért várják az orvosi jelentését, és ha a legkisebb gond is lesz, repül, hiába kiváló LOT. Így végre nyugodtan draftolhatják Joeckelt, mert óriási need lesz az LOT.
Guard csak egy esetben, de nehéz hinni benne. Gyakorlatilag Jeff Allen aki erős közepes, lecserélhető lenne egy kiváló játékosra, így téve a támadófalat olyanná, hogy akár futással önmagában is lehetne meccseket nyerni. Vagyis elég lenne egy game manager QB, amíg nincs jobb. Ez volt tavaly a DeCastro draft (1/11) elméletek központi eleme.
RDE (DT) lehetne, de így is drága a DL, Lotulelei volt a fő jelölt, aki szívproblémája miatt sajnos kiesett. 1/1et egész biztos nem fog adni érte Dorsey így. Akármit mondanak az orvosok ezután. Talán más is szóba jöhet, de ők sem BPA alapon.

Márpedig a ködösítés annyiban talán mégsem az, hogy Dorsey végig nem mond semmit. Minap nyilatkozott hosszabban. Nem idéztem részleteket sem. Mindenre azt mondta folyamatban van (ongoing), egyelőre korai lenne mondani bármit.
Egyedül azt mondta újra és újra, hogy BPA alapon fog draftolni. GBben ez vált be. De ez igaz, nem kamu. Mert a Packers hosszú évek óta tényleg BPA alapon draftol, és tényleg beválik nekik.

Meglátjuk, egyelőre az 1/1 legnagyobb haszna a kiemelt médiafigyelem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy jon Tebow, a megvalto. 😀

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Én kérem csak a legkitartóbb vagyok, hittem az Uraknak és kitartok az álláspontjuk mellett 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Jó de a draft előtti dumák általában pont ködösítések...

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Genyo nem jöhet szóba?Janek
Dehogynem. Ha QBt akarnak, ő lesz. Főleg, hogy végre megint igazam lett, és Genyó igenis nagyon gyors, bebizonyította 40 yardon keresztül. Bár van aki még most is vitázott velem, hogy nem az, nem tud futni, mert a passz lábmunkája nem elég jó frekvencián rezeg. Tehát attól mert jól fut, attól nem fut jól, és erre már nem tudtam mit mondani. 😀 (Most mondjam el harmadszorra, hogy a futás nem passz? Aki nem akarja, nem érti azt jónapot,)

Mindenesetre nem értek egyet Iktriaddal. Sztem az ártól is függ. Mert ha Genyó jön, akkor is jöhet Alex. És idősb Kovács tanítgatja öcsi Kovácsot.
Ugyanis nem feltétlen Alex lesz a kezdő. Genyó vagy más rookie hiába jön Stanzi mellé, ő pont ugyanúgy nem látott éles meccset.
És hogy Alex mit akar, az nem számít. Az számít amit a San Francisco vezetősége akar. És ők ellenértéket akarnak, nem jó kedélyű Alexet fizetni a semmire. Vagy kirúgni (és kifizetni) akkor mikor van aki megveszi pickért és fizeti a pénzét is.

Bármi lehet. Ellenben Reid és Dorsey eddig amikor QBről ,1/1ről, draftról, tervekről beszélt mindig azt mondták, nics QB prospect aki megér 1/1et, és vannak jó játékosok akik igen. Dorsey mindig hozzátette azt is, hogy ő BPA alapon fog draftolni, nekik ez vált be a Packersnél, és kész.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Genyo nem jöhet szóba?Janek
Ha Alex Smith itt köt ki, akkor nem.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Genyo nem jöhet szóba?

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
ha minden igaz akkor Albert lapát?Vagy Luke G lesz?Janek
Albertet nem kell lapátra tenni. Nincs szerződése. Vagy kötnek vele újat, vagy tagelik, vagy elmegy.
G sztem egy nagy ködösítés volt. Senki nem draftol 1/1re olyan embert (OT) akit átképez. Ennyi erővel ott van Warmack, aki eleve Guard. Azt választanak akit akarnak, ez az 1/1 előnye.

A tagre 3 jelölt van összesen.
D. Bowe. Pioli azt mondta, ő ezt tenné újra idén is ha maradt volna, és ő ért hozzá, valamint átlátja a Chiefs helyzetét igen alaposan.
Másik nagyobbik Colquitt a punter, kiváló játékos, a tag ára itt a legalacsonyabb.
Végül Albert. Ő ekkor sem lesz guard, mert ahhoz is drága a tag szvsz. Viszont talán olcsóbb, mint amit Albert kér. És így egy évig húzhatnák a döntést, hogy ő vagy Joeckel, mert Joeckel is lehet bust. Bár Joeckel sztem az elmúlt évek egyik legjobb LOT prospectje, és biztosan a legjobb ZB LOT prospectje, ami kihagyhatatlan ez ZB csapatnak, ha nincs QB propsect és nincs kit vinni.

Még az egyetlen alternatív jelölt Lotulelei is szívproblémái miatt most lehet nem is megy a draftra. A Jóisten azt akarja a Chiefs Joeckelt drafotlja. Végül ahogy sütianap szokott célozgatni, az lesz az igaz. A Chiefsnek be kell látnia, hogy Stanzi a megváltó, hiába tesznek bármit, esélyük nincs a sorssal/Istennel szemben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt írja LaCanfora (és gsn Sanyi), a '9ers bejelentette, megvan a csapat akihez elcserélik Alex Smitht, az egyezség megszületett. Annyit tudni, ez a csapat nem a Jaguars. Hivatalosan mivel nem is tárgyalhatnának, így nyilván nem nevezik meg a részleteket. Március 12-én hivatalossá válik az ügylet. Addig azért biztos megtudunk fontos részleteket.

Azonban ezzel egybevágóan LaCanfora utolsó híre az volt, hogy két komoly érdeklődő áll közel a megegyezéshez Alex Smith ügyben. Egyik a Chiefs, a másik a Jaguars. Nem nehéz összekombinálni a kettőt.ulpianus
Nálunk az új GM, Dave Caldwell küldött egy sms-t a helyi beatwriternek (nem nekem 😊 ) egy ilyen szöveggel: "Not us."
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
ha minden igaz akkor Albert lapát?Vagy Luke G lesz?