Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kizárólag Genora gondolok! Neked a mániád ez a "mondj példát", pedig nem azt mondtam, hogy mindig volt, aki feljött 1/1-ért, csak azt akartam kifejezni, hogy mindig van, akinek szüksége lenne a pickre és hajlandó is fizetni érte!
Egy Browns, Cards helyében nem biztos, hogy várnék milyen irányító jut!leeon83
Logikus, hogy ha arról beszéltél "arra mindig van vevő" akkor megkérdezzem, mikor voltak ezek a "mindig" alkalmak. Mert ha mindig, akkor könnyű mondani példákat, amikből ezt a tanulságot levontad. Ezért kérdeztem. Ugyanis én nem így emlékszem, hogy mindig lett volna ajánlat 1/1re. Sőt, sztem többször nem volt, mint ahányszor igen. De ha elmondod miből jutottál erre, megértem.

Ha már itt tartunk. Bár igazad lenne! Bár valaki adna adna komoly ajánlatot a Chiefsnek! Sztem azonnal elfogadná Dorsey.
Engem továbbra sem győztél meg, hogy ez megtörténik mindig, vagy épp most. A Browns Weeden után szted még fel is megy 1/1re? Sztem nem. Ha a pickjükönbent lesz Geno az sem biztos, hogy érdekli őket. A Cards Kolbot padra küldi és dob 1+2 vagy 1+1 picket Genoért? Mert olcsóbban nem kapják meg. Ha Geno ennyire jó volna, szvsz nem is beszélnénk itt ma és tegnap semmiről, várnák 1/1re Geno Smitht és kész. De nem ennyire jó, pont ez az egyik fő gond. És ezt a Cards is tudja.
Arról nem is szólva, bár volna egy olyan QB mint Luck, aki megéri vakon az 1/1et. Olyankor ajánlhatsz ám bármit egy QB needes csapatnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem ez egy jó üzlet.
Egyrészt Casseltől is csak ennyit vártak el,egy game manager QB szerepet.Alextől is ezt várják.
A védelem qrva jó,elit.
Elit RB és 1.WR .

A másik ,Reidnek is kell egy jó belépő Kansas-be és ehhez Alex pont elég lesz.Egy nagyon jó fal lesz előtte,lesz ideje passzolni és 2 év alatt kiderül lesz e hosszú házasság vagy megmarad kalandnak a szövetségük.

Kisördög szerint lehet a nagy meccsek utolsó másodperceiben lesz súlytalan,mint pl.Schaub,de ez , fikció,nélkülöz minden valóságalapot.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Kizárólag Genora gondolok! Neked a mániád ez a "mondj példát", pedig nem azt mondtam, hogy mindig volt, aki feljött 1/1-ért, csak azt akartam kifejezni, hogy mindig van, akinek szüksége lenne a pickre és hajlandó is fizetni érte!
Egy Browns, Cards helyében nem biztos, hogy várnék milyen irányító jut!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egyrészt igen, mégis ki lenne az? Pass rusher nem kell. Mert ahogy OTként Albert-Winston elit, még inkább az a Hali-Houston páros. WR lehetne Bowe helyére de ki? CB Millliner, Flowersnek kell egy pár. De ez ugyanaz, mint Jeff Allen helyére LG, nem szokás 1/1re vinni, nem jó üzlet. Kivéve nagyon extrém tehetséges játékost. Talán Warmack megérné.
Másik lehetőség egy RDE. De ott sincs jobb, mint Geno QBben. Vagyis van nyilván jó DT a drafton, de igazi 1/1 jelölt nincs. Ha Genot ezért nem akarják, mert nem BPA, akkor Floyd vagy más detto.

Vevő nincs 1/1re. Mondj példákat mikor volt 1/1 eladva. És mikor nem QB miatt.
Ahogy egyébként is 2008ban volt utoljára nem QB 1/1, mikor Jake Long LOT-t vitte a Miami.
Nehéz ám meggyőzni bárkit, hogy 1/1re felmenjen egy OTért, mikor van 3 TOP10es OT. Vagy kiért jönnek fel, egy guardért? Genoért? Én nem hiszem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Arra mindig van vevő 😉
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
Es ki?

több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Érdekes, hogy micsoda érzelmeket váltott ki egyesekből ez a trade 😊
Nem szeretem Smith-t, nem ismerem el a képességeit és rühelltem volna ha véletlenül a Jetsben köt ki, de így sem tudom elítélni ezt a tranzakciót. Biztos, hogy jobb, mint Cassel, kérdés hogy mennyivel? Képes megadni azt a kis pluszt, ami szerintem a KC amúgy nem gyenge keretének szükséges?
Genoval is meglennének ugyanezek az aggodalmak, de legalább évekig lehetne tovább szívni, ha mégsem válik be.
Most kell Albertnek új szerződést adni, így a QB-n kívül Joeckel-re sincs szükség, jöhet bárki az 1/1-ért.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Írtam egy fél oldalt, mire bevágott egy 500 Internal Server Error. Elszállt az egész. 😕
Nincs most huzatom újra megírni.
Pedig, Isten bizony, jó volt! 😀tomi-tomi
Ez van. Fél oldal elég is lesz. 😀

Én még mindig Vontae Davisen nevetek. Annyira ostoba egy-két játékos, hogy elképesztő. Szinte látom ahogy az ügynöke vagy egy értelmesebb barátja döbbenten nézi a tweetjét, és szól hogy valami nagyon gyorsan írja át, vagy botrány lesz. Elképesztő gyökér. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Írtam egy fél oldalt, mire bevágott egy 500 Internal Server Error. Elszállt az egész. 😕
Nincs most huzatom újra megírni.
Pedig, Isten bizony, jó volt! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
ulpi, teljesen értem, amit eddig leírtál a trade kapcsán. El is fogadom kivétel nélkül mindet. (Aztán megyek is Canossát járni a 49-ers-topic-ba.)
Egy megelőző lépcsőfok hiányzik Nekem. Az a Reid áll most a másik oldalon, aki pontosan tudja a Kolb-trade alapján, hogy hogyan csúszik bele a másik oldal egy ilyen helyzetbe. Tehát, hogy engedte meg magának, hogy beleszeressen A. Smith-be?? Hogyan engedhette meg magának, hogy érzelmi alapon induljon el? Mert utána valóban a folyamat minden stációja adta magát, racionális vagy legalább racionalizálható érvek övezik az útját.
S egy ráadás kérdés. Hogy a pékbe tudták eladni Hunt-nak ugyanazt a döntést pár éven belül?tomi-tomi
Veled és még pár emberrel szeretek vitázni, úgyhogy belemegyek.

Ennyibe kerül egy QB.
Állítjátok, te is ebből indulsz ki, hogy nem ér ennyit. Ahogy többen írták, nem és kész, hanem kevesebbet. El szokás hozni kevesebbért is ilyen QBt. Mert ott volt például ...., és itt mindenki gyorsan abbahagyja és elhúz. De most végre itt vagy te is, és te fogod bizonyítani, hogy miért is és kik is voltak azon QBk, akiket minden szokás szerint sorozatban elvittek jóval kevesebbért, mint második kör. Vagyis nem reális ár a második kör. Akkor sem, ha én felsoroltam több esetet ahol mégis. Illetve ellenpélda nincs most sem, nálad sem, ahol mégsem. De tessék még egyszer neked is leírom az eddigi neveket: Cassel, mondhatjuk, hogy KC, de az Pioli, nem Dorsey. Schaub, Palmer, Kolb. Asszem ennyit írtam eddig. Tehát ha cáfolni akarjuk hogy ezek kiugró esetek a többség nem ilyen, akkor mondjuk 10-15 esetet írjál le a közelmúltból. Akkor elhiszem ,hogy az a realitás, ez pedig a túlfizetés extrém esete.

Mert ne haragudj, de álmodozni könnyű. A tényeket figyelmen kívül hagyni. Én tudod mit szeretnék? Ha hoztuk volna Revist egy ötödik körért. Az például meg szerintem teljesen jó vétel volna. És Rodgerst is hozhatnánk a 3/1es pickért, Alex helyett, mert akkor a 2/2re meg draftolhatnánk Joeckelt. És igazam lenne annyiban, hogy ez mind jó üzlet. Csak a valósághoz nincsen köze. Ezt csak azért neked írtam, mert tudom ,hogy nem veszed magadra, míg mások megsértődtek volna. De így gondolom. Innen persze könnyű olyat mondani ,hogy ha Alexet megvárják míg kirúgják az király. Vagy ha Genot draftolják akkor tuti jobb üzlet. És ha bust lesz? JMR tuti jobb üzlet? Alex is? 1/1et adtak érte, most kaptak két második kört (vagy nem) és szívtak amíg Kaeperncik nem jött. 2011ben volt Alex jó sztem egyedül. Na most hány évig volt ott? Mennyit fizettek ezért a 2011ért? Geno tehát tuti ? Senki nem az. Én azt mondom lehet hogy tényleg az jó döntés, hogy Joeckel lesz az 1/1. Miért ne lehetne? És akkor Cassel legyen a QB? Menjenek Stanzivel bianco? Legyen Flynn vagy Foles (akiért nem kértek kevesebbet). Vagy második körös rookie? Az tuti? Akkor miért csúsznak ki első körből mind? Túl erős a QB class eleje? Szal szezon lesz, QB kellett. Nem tetszik ,de az nem cáfolat, hogy ne az alapján döntsön, kiben bízik. Mégis mi alapján dönthet még? A szakmai tapasztalata és megérzése marad.
__________________________________________________________

Holdout téma. Sztem Alex bizonyítani akar. Kezdő akar lenni. Ha Kansas Cityben hát ott. más a rendszer? És? Egyetemen is volt spread offense, azóta szinte minden évben mást kellett játszani vagy más OCvel. Már azon fog meglepődni ha ha egyszer, szólnak, hogy marad a séma. "Mi van? Nem ért véget a szezon? Micsoda flashem lehetett" 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Mondjuk az lenne szép h Alex ennek örömére h eltradelték nekiáll holdoutolni egy új szerződésért 😂

Szerk. Sean Smith tweet:
Ok this is getting out of hand, I've never talked to any other team besides the Miami Dolphins. Yes I talked to vontae and I told him Al Harris (our former coach) got the job up in KC and that I talked to him a few days ago to tell him congrats. That's it! Now why he interpreted that as "talking to KC" idk but there is NOTHING going on! This is ridiculous


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Én se gondolom, hogy Alex fogja SB-ba vezetni a KC-t, de ez szerintem nem rossz deal a Chiefsnek, kapnak egy megbízható iparost, aki abszolút illik Reid WCO-ébe, és ahogy ulpi már többször rámutatott, nem kötelezték el magukat mellette hosszú távon. Jövőre nyilván draftolnak majd valakit mögé (akár idén is, de csak hátsó körben, ott meg már nagyon kicsi az esély, hogy beválik a projekt).

Perception is reality.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ulpi, teljesen értem, amit eddig leírtál a trade kapcsán. El is fogadom kivétel nélkül mindet. (Aztán megyek is Canossát járni a 49-ers-topic-ba.)
Egy megelőző lépcsőfok hiányzik Nekem. Az a Reid áll most a másik oldalon, aki pontosan tudja a Kolb-trade alapján, hogy hogyan csúszik bele a másik oldal egy ilyen helyzetbe. Tehát, hogy engedte meg magának, hogy beleszeressen A. Smith-be?? Hogyan engedhette meg magának, hogy érzelmi alapon induljon el? Mert utána valóban a folyamat minden stációja adta magát, racionális vagy legalább racionalizálható érvek övezik az útját.
S egy ráadás kérdés. Hogy a pékbe tudták eladni Hunt-nak ugyanazt a döntést pár éven belül?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Vontae Davis azt írta twitteren, hogy Saun Smith (CB) tárgyal a Chiefs-el. Aztán visszavonta. Gondolom szóltak neki. Így az van most, hogy meghackelték a twitterét, ő sosem mondott volna ilyet. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Alextől nem idegen a pass heavy. Aki tudja, tudja miről beszélek. Reid például tudja. 😊

Nem hiszem, hogy harmadik körben akkora nagy azonnali kezdő potenciállal rendelkező QB lesz bent. Bár én szeretném ha Bray ott lenne, vagy később (3/1 + kompenzációs harmadik kör jár Carr után + 4/2), harmadik-negyedik körben akár Landry Jones, vagy Dysert jöhetne. De ezek mind projectek. Ahogy Stanzi is.

Márpedig eddig sokszor nyilatkoztak Reid és Dorsey, és mindig arra utaltak, hogy nem fűlik a foguk 1/1re QBt húzni. Egyszerűen senki nem éri meg szerintük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
az a baj, a Smith tradeddel, már nem tudom, de mintha írta volna valaki; hogy elveszi az offseasonban az esélyt egy franchise QB-tól, mert lehet jön még valaki, de ő projekt lesz kis megtérüléssel.
Van egy Cassel 1.6 game manager, pass-heavyt akarnak Reid philly-i szisztémájával, na erre kíváncsi leszek, hogy fog összejönni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Marioana!

Erről már volt szó. De azért leírom, hogy itt legyen.
Ha Alexet kirúgják a mostani kétéves szerződése megy a lecsóba. És újat akar. Miért akarna két évest? nem fiatal már. Akar hosszabbat. Sőt, miért akarna olcsóbbat? Főleg, hogy most fizették ki, van lóvéja, nem sürgős.
Ha megkapja a 4-6 évet, az miért jobb a Chiefsnek? Ha máshová ír alá (és Reid akarja őt, nem mást) az miért jobb a Chiefsnek?
Ha alá is ír nagyjából ugyanannyiért (nem fog), akkor sem két évre. Ha igen, magasabb garantálttal. És még ekkor is kérni fog egy komoly aláírási pénzt. Mit érdekli őt a Chiefs cap helyzete vagy bármi? Főleg, mikor ha FA, kapni fog (ahogy most is) több csapattól ajánlatot. Mert ugye nem tudjátok garantálni ,hogy a Jax vagy Cards ugyanúgy nem ajánl többet, mint az épp megszűnt szerződése.

Alexnél egyik vonzerő pont az volt, hogy a szerződése bár nem olcsó ,de igazából nem is kifizethetetlen. Kettő évre szól ami tökéletes. Ezalatt kiderül, hogy meg akarod-e tartani. Ellenben ha kirúgják Alexet, kockáztatsz és minden borul.

De lényeg az, hogy ha egy edző hisz egy QBban, ez a megszokott ár. És ha bejön, még meg is éri. Ha nem, jövőre vagy utána könnyen megszabadulnak tőle. Nem lesz évekig brutál cap hit, csak másik QB és egy kidobott második kör. Megpróbálták. Igazából ha draftolják egyik QBt 2/2re, pont ugyanez van. Mert második körben Drew Brees volt franchise QB és ennyi. A többiek vagy game managerek (mint Alex) vagy egy-egy system fit QB, de azok csak rövid távon szoktak működni igazán franchise pótlékként, aztán game managerek lesznek ők is. Aki nem hiszi, nézzen utána és vitassuk meg. De én megnéztem az elmúlt 50 évet múltkor, előre szólok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Viszont ezzel lehet nyerni is, csak kell valaki aki fel akar jönni Genyóér tuttiba, szerintem a Bráunik, smáris lehet másodikkör esmét.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egyvalamit tessék megérteni. Amellett, hogy nekem se tetszik a trade. Nem hiszek Alex Smith feltámadásában. Az én dolgom.
Itt páran viszont arról beszélnek, hogy mi lenne jó egy tökéletes világban. Én meg azt mondom, az NFL ehhez képest midig is túlértékelt dolgokat, amit mi innen nehezen tudunk elfogadni. Főleg, mert nekünk nem kerül semmibe. (Például utoljára: Edzők azért maradnak a ligában, mert van tapasztalatuk. Miért jobb egy 3 évig szar edző, ha a tapasztalata annyi, hogy tud veszteni bármikor? És van sok példa, a QBk ára egyik klasszikus.)

Viszont ettől még ez a realitás. Egy QBért, ha a vezetésnek tetszik, adni szoktak második kört. Néha valami másik picket is. Ami szintén többnyire második kör, vagy opciós második kör. Ha tetszik, ha nem.
Én ennyit mondok. Nem azt, hogy ez jó így. Most épp az idei drafton a kedvenc pickemet vették el egy olyan irányítóért akiben képtelen vagyok látni a megváltót kicsit is. Sztem ezt kidobták az ablakon. Miközben fogom látni, hogy milyen fantasztikus játékosok lesznek bent 2/2re. Ami az idei draft egyik legjobb pickje. De ettől még ne keverjük az NFL szezont a gőzekével.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Aszondja a KCC herakleitikus, hogyaszondja:

... azt mondja valahol, hogy minden mozgásban van, és semmi sem marad változatlan, és a folyó áramlásához hasonlítva a létezőket, azt mondja, hogy nem léphetsz kétszer ugyanabba a folyóba...

Aszongya, punk-tum.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Szerintem itt is az idő dönti el hogy jó avagy rossz vásárt csinált e a Chiefs. Ugyanezt mondtam Palmernél is, ott kiderült, hogy nem volt jó, főleg úgy hogy még a fizetése is kurva magas és most ha elküldik, akkor maga volt az "évtized üzlete" a csere. Tehát ha jövőre PO lesz Smith-szel, akkor ugyan kit érdekel, hogy 2/2-t adtak érte. Erre tették most fel a megítélésüket a Chiefs vezetői, tehát ők azok akik az állásukkal játszanak, sztem megfontolták ezt ők igen jól. De ennek a trade-nek a minősége csak később fog kiderülni. Az meg hogy mi lehetett volna ha... fölösleges dolog, mert az már nem lesz.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
A kondicionális pick állítólag (2014 nyilván) második vagy harmadik körös. Győzelmek számához van kötve, de nem tudni mennyihez.ulpianus
Hát ez egyre "jobb" lesz.


Azt mondtam, hogy ez a bevált ár, sajnos. Nekem se tetszik. Casselnél sem tetszett már. De az is hülyeség, hogy ez példátlan túlfizetés lett volna. Sajnos ennyit adnak régóta, én sem értem miért.
Palmer két első körét (opciós 1+2 lett) sem értettem, te igen? Szted az jobb volt? De ettől még ezt adták értük. Az NFLben az edzők mindig túlárazzák ha egy QB kell nekik. Vagy csak mi gondoljuk ezt, de az ugyanaz.ulpianus
Cassel tradere is már sokan mondták ez elején, hogy nem jó, de ő legalább egy fiatal játékos volt, akibe volt potenciál.
A Palmer traderől mindenki látta előre, hogy borzasztó, akárcsak ez is.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A kondicionális pick állítólag (2014 nyilván) második vagy harmadik körös. Győzelmek számához van kötve, de nem tudni mennyihez.


ki ne találjuk már, hogy Alex ennyiért az évtized biznisze volt...Amadeus91
Én nem mondtam ilyet. Senki nem mondott.

Azt mondtam, hogy ez a bevált ár, sajnos. Nekem se tetszik. Casselnél sem tetszett már. De az is hülyeség, hogy ez példátlan túlfizetés lett volna. Sajnos ennyit adnak régóta, én sem értem miért.
Palmer két első körét (opciós 1+2 lett) sem értettem, te igen? Szted az jobb volt? De ettől még ezt adták értük. Az NFLben az edzők mindig túlárazzák ha egy QB kell nekik. Vagy csak mi gondoljuk ezt, de az ugyanaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Irányító külön kaszt más árak, ne hasonlítsuk a többi poszthoz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Sztem az ár a kisebbik gond.
A nagyobb az érte kapott áru. Ez olyan ne égjünk meg megoldás, ami nem kínálja a következő 10 év megoldását. Genoban ez adott esetben benne van, ha beválik, Smithben akkor sem, ha beválik...
Ez mondjuk jó opció (na jó kevésbé fájó) lett volna 2/10 környékén (Bills, Cardinals), de így ez sztem nagyon szar.gabokocka
Sztem is az ár a kisebbik gond.

Ezt hogy érted, hogy jó opció 2/10re, de "nagyon szar" 2/2re? Én itt semmi különbséget nem látok. Ha valamennyire is megéri 2/10re akkor már ugyan mindegy 8 pick eltérés. Ez a pickjük volt és kész. Nem adtam volna én sem, de ez van. Nem is fognak megkérdezni engem ezután sem.ulpianus
Nem a pick értékében látom a problémát, hanem a választás lehetőségében a drafton. 1/1.re azt viszel akit akarsz, 1/10-re aki marad (így kötöttem át a második körös pickre jelen trade miatt). Van egy ilyen lehetőséged, hogy húzz vkit, aki megfordítja a franchise sorsát, ehelyett belemész egy ilyen langyos víz üzletbe. Míg ha csak 10-nek választasz, mondhatod, hogy tuti elviszik a legjobb QB-t, így meg kellet húznod ezt a lépést. Remélem érthető voltam.

Mert valljuk be Alexre rádraftolni Genot ordas geciség és teljesen értelmetlen volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.