Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Akkor talán ennek fényében értékeljük az Alex trade-t 😊
Mert így már gyakorlatilag a 2/1-re nincs szükség és 1/1-re behúzhatnak akárkit, ha meg letrade lesz, akkor két első körösük lesz, ami megint elég sok dologra jó.

És ugye nem lehet tudni, hogy mennyi köszönhető az egészből annak, hogy Alex jött ide! 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egyre vadabb ötletek jelennek meg 1/1re. Kedvencem, hogy a Rams adja a két első körösét. A Chiefs pedig így viszi Millinert vagy másik CBt meg egy DT-t (RDE) és gyakorlatilag befejezték a csapatépítést a draft első napján. Ami egy új vezetéstől elég fasza teljesítmény. 😀 Nem tudom miért tenne ilyet a Rams, és ettől nincs LILB (ami nem első körös érték) de vicces elmélet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Gratula, ezt szepen kidolgoztak...
Igy 1/1 tovabbra is rejtely...Rolni
Sharrif Floyd.empty taxi
napersze 😀sapka
Mondj értelmesebb ötletet.
Max ha Albertet el tudják tradelni Joeckel.
Ill. luxusból Geno, akit így van idő fejleszteni.empty taxi
Azert irtam, h marad rejtely, mert mind3 altalad emlitett arc bennmaradt a jatszmaba igy...
erdekes lesz

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondj értelmesebb ötletet.
Max ha Albertet el tudják tradelni Joeckel.
Ill. luxusból Geno, akit így van idő fejleszteni.empty taxi
Leon Sandcastleulpianus
Nem akar a KC 1/1-ből 1/32-es csapattá válni rögtön, az túl egyszerű lenne.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mondj értelmesebb ötletet.
Max ha Albertet el tudják tradelni Joeckel.
Ill. luxusból Geno, akit így van idő fejleszteni.empty taxi
Leon Sandcastle


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Albert tagelése törvényszerű volt így. Asszem ~10 millió $ körül van, talán mintha valamivel alatta lenne.ulpianus
9,828

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dorsey azt mondja, tovább tárgyalnak Alberttel a hosszútávú szerződésről.

Bowe twitteren:
On vacation till I got the call that changed my life. I wanna thank the Hunt Family & the Chiefs organization


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Colquitt komoly pénzt kapott punterhez képest. Azért így nyilván aláírta. Ha valaki ,akkor ő aztán megérdemelte. Szal nekem rendben, de itt biztosra mentek láthatóan.

Bowe számairól semmi hír egyelőre.

Albert tagelése törvényszerű volt így. Asszem ~10 millió $ körül van, talán mintha valamivel alatta lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gratula, ezt szepen kidolgoztak...
Igy 1/1 tovabbra is rejtely...Rolni
Sharrif Floyd.empty taxi
napersze 😀sapka
Mondj értelmesebb ötletet.
Max ha Albertet el tudják tradelni Joeckel.
Ill. luxusból Geno, akit így van idő fejleszteni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Gratula, ezt szepen kidolgoztak...
Igy 1/1 tovabbra is rejtely...Rolni
Sharrif Floyd.empty taxi
napersze 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gratula, ezt szepen kidolgoztak...
Igy 1/1 tovabbra is rejtely...Rolni
Sharrif Floyd.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Albert tagelve.
Colquitt pénze:
five-year, $18.75 million contract, including $8.9 million guaranteed.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
gsn twitteréről:
Colquitt 5 év 18,75 millió $, 8,9 millió garantált.

Do your job
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
WoW!

Gratula, ezt szepen kidolgoztak...
Igy 1/1 tovabbra is rejtely...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer
The Chiefs have indeed agreed to a five-year deal with WR Dwayne Bowe.

Ian Rapoport ‏@RapSheet
The Chiefs have tagged OT Branden Albert, I'm told.

Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Chiefs also reached agreement on long-term deal with P Dustin Colquitt. Three potential free agents, all three taken care of.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Derrick Thomas award (Chiefs MVP) nyertese Jamaal Charles. Nem meglepő, egyszemélyes offense volt teljes szezonban. Miatta volt érdemes nézni a siralmas támadójátékot. Ha minimálisan tudtunk volna passzolni az elmúlt években, nem feleslegesen száguldozna. Ráadásul ACL szakadásból épült fel.

Mack Lee Hill award (Chiefs rookie of the year) nyertese pedig Dontari Poe. Nehezen tartható, sokat kell duplázni, ami egyelőre pusztán fizikai fölényéből fakad. A technikája meccsről meccsre javult. Nagyon gyorsan fejlődik. Kérdés meddig fejleszthető, de az edzők szerint még az út elején jár, bármilyen hihetetlen. Crennel is ezt mondta, de Sutton is őt nevezte meg, mint egyik lehetséges emelkedő sztárjátékost.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Jaj

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Neeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Captain Alex:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kolbnál mindenképp jobb Alex, és Casselnél is. De azért van ennél magasabb szint is, minthogy náluk jobb valaki.

Sérülékeny Alex, ebben tévedsz, ha erre célzol silent. 8 szezonból kettő volt amit kibírt. Illetve még egy esetén 9 meccsen játszott, kibírta. Egy szezonban pályára sem lépett.

Nagyon jó adottságú QB, de csak egyszer jött ki neki a lépés. 7 vagy mennyi OC alatt dolgozott, más-más támadórendszerben. A fal most jó, de igazából eddig ennyire nem volt az, mint mikor Kapernyicki váltotta (aki külön történet, csodálkozom, hogy mindenki stabilnak látja a jövőjét. Én nem). Addig csak tömték bele a top pickeket, de nem volt rutin, nem volt egységes fal, csak papíron volt jó.
Elkapói nem voltak rosszak, kedvencem V. Davis a TE, de egyik sem egy világszám. Amit érdemes talán észrevenni, hogy Crabtree kiváló WR, csak nem egy ütemben mozognak Alexszel. Helmut Z. (akinek a véleményére sokat adok, tegyétek ti is ezt) írta le a jelenésget nagyon jól. Főleg érti, aki nem zenei analfabéta. Szóval vannak QBk, akik 3/4ben élik mindennapjaikat, a játék ütemét is így érzik. És vannak akik 4/4ben. A tempó változhat (120ról 144re pölö), a játék is, a stílus is. De a belső órája valakinek, az nem változhat. Erről nekem kapásból ez a páros ugrott be (Alex-Rákfa). Ugyanis a dropokat időzítik, a QB is magában számol (érzi inkább), és a WR is. De mihez képest? Mert ugye el tudom mondani hogy "1,2,3,4,5" fele olyan gyorsan, és dupla olyan gyorsan is. Na, ez a nem mindegy. és látványosan Crabtree Kapernyickivel egy hullámhosszon van, hozta is a tőle mindig várt szezont.

Tehát Alex gyakorlatilag mindig sérülés, OC, system, akármi miatt folyton újrakezdte. Sosem volt csúcsformában, a rendszere ura. És legyünk őszinték, néha az OC miatt a rendszer nem is volt annyira jó. Vagy épp a playhívások. Nem volt igazi kialakult játéka az offensenek.
Nem akarom őt védeni túlzottan, csak butaság rossz irányítónak tartani. Cassel szintű majmokhoz képest nyilván sokkal jobb. Mondok egy példát, de mondhatnék ötöt. Alex képes volt nyerni vesztett helyzetből. 2011 volt csúcséve, és ott ha jól mondom, 6 alkalommal fordított utolsó negyedben. Persze a futás miatt is, a védelem miatt is, az ellenfél chokerkedése miatt is. Én láttam ezen meccseket, nem Alex volt a főszereplő egyedül. Viszont Cassel, amikor a csapat nyerhetett volna, de nélküle nem tudott, SOHA az életben nem segített, mert eddigre ő széthullott fejben, és pánik arccal összevissza szórta a labdákat. Ő akkor volt jó, ha többiek nélküle is vezettek 10-14 ponttal. Amikor Jamaal 7-8 yardos első próbálkozás átlagot hozott (tény), és még a safetyk is futás ellen álltak fel a boxba, akkor 2&2nél play action passzokból dobott TD-t tök üres területekre.

Na mindegy, váljon be Alex. Bár ő már nehezen fog változni. Nem biztos, hogy összességben többre megyünk vele, mint Cassellel 2010ben. Nyerni fogunk meccseket, ez biztos. De rájátszásban nem hiszem, hogy elég erősek leszünk vele, ha be is jutunk. Azonban ahhoz le kell győzni a Donkeyst, akik ligaelit csapat. Ha Rivers feltámad az új sémában, akkor a Boltsot is. Szóval ez nem megy simán csak azért, mert akad egy game manager irányító.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
70 %-al passzol ez az ember, ráadásul a labdát sem szokta eladni. nem hinném hogy csak 2 dologban jobb mint kolb, ég és föld a 2 játékos. irány a PO! 😀eaglesmcnabb
Kicsit sarkítottam 😊 de a lényeg az hogy Casselhez képest szerintem nagy upgrade
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
70 %-al passzol ez az ember, ráadásul a labdát sem szokta eladni. nem hinném hogy csak 2 dologban jobb mint kolb, ég és föld a 2 játékos. irány a PO! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 036 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Viszont szerintem Casselhez képest upgrade a csapatnak, mert egy stabil irányító lehet. A KC nagyon jó emberanyagból áll és ezt ki fogja tudni használni. Ha nem így lesz kövezzetek meg 😊 de én simán PO közeli szereplés jósolok nektek, ha nem is 2013-ban de rá egy évre tuti.silent7939
Én szívesen megköveznék valakit, ha nem így lesz, te is jó leszel erre a célra 😀
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Állítólag már hétfőn tudni fogjuk kit tagel a Chiefs 2013ra.

Alex Smithről azt mondta Kapernyicki, hogy nagyszerű játékostárs és mentor. Állandóan felhívta a figyelmét mindenre. "látod a safetyt mit csinál?" "Látod ezt a rotációt?" Láttál már ilyen defense-t?"
Én eleve úgy számoltam, jó mentor lehet legrosszabb esetben is Alex. Meglátjuk, lesz-e akit mentorálhat.ulpianus
Vagy csak azért kérdezte ezeket Smith, mert ő még sosem látott ilyeneket, és kíváncsi volt, hátha kisegíti őt Colin. 😀Stez
Mennyire negatívak vagytok Alexel kapcsolatban... mintha tavaly ilyenkor a Broncos topicot olvasnám 😊
Ha hozzánk jött volna annyira nem örültem volna mert csak 2 dologban jobb mint Kolb.
1, volt már PO-ban, 2, egy szezonban kibír 4 meccsnél többet egészben 😊
Viszont szerintem Casselhez képest upgrade a csapatnak, mert egy stabil irányító lehet. A KC nagyon jó emberanyagból áll és ezt ki fogja tudni használni. Ha nem így lesz kövezzetek meg 😊 de én simán PO közeli szereplés jósolok nektek, ha nem is 2013-ban de rá egy évre tuti.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag már hétfőn tudni fogjuk kit tagel a Chiefs 2013ra.

Alex Smithről azt mondta Kapernyicki, hogy nagyszerű játékostárs és mentor. Állandóan felhívta a figyelmét mindenre. "látod a safetyt mit csinál?" "Látod ezt a rotációt?" Láttál már ilyen defense-t?"
Én eleve úgy számoltam, jó mentor lehet legrosszabb esetben is Alex. Meglátjuk, lesz-e akit mentorálhat.ulpianus
Vagy csak azért kérdezte ezeket Smith, mert ő még sosem látott ilyeneket, és kíváncsi volt, hátha kisegíti őt Colin. 😀