Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Kirúgták a liga sztem legdrágább ROTjét. Ami egyébként 6+ millió cap hitet jelent. Pedig ő jó volt, megérte volna így is. Főleg, mivel ha Albert lesz az ROT, ő még drágább lesz. Igaz, jobb játékos, mint Winston.
Egyébiránt visszatértek egy régi tervhez, amiről rengeteget beszéltünk Winston előttig. Miszerint ha van egy príma run blocker LOT, aki passz blokkban is egész jó, guard volt, csak átképezték. Akkor ne ROT-t hozzunk, hanem toljuk át őt ROTnek, és hozzunk pass blocker LOT-t, ha már elől draftolunk. Ezért volt első körben mockolva Okung, Bulaga, vagy aki tetszett. Most találtak hozzá LOT-t.
Én sem számítottam erre, de logikus. Azért meglepő lenne ezek után, ha nem Joeckelt draftolják 1/1re. Sztem mostantól a mockokban csak az ír mást, aki mindenképp csakazértis mást akar.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sokakkal ellentétben én nem tartottam hülyeségnek a Smith trade-et, mondjuk én olyan világból jövök ahol 4.köröst adnak egy Mike Thomasért.
Viszont a liga egyik legjobb RT-jét kivágni szerintem nem szerencsés. Aztán valószinűleg megint nem nekem lesz igazam.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Joeckel vagy Albert lenne az RT?
Mert Albert nem akar az lenni RT-t meg luxus húzni 1/1re nem? Nekem amúgy ez a Winston cut az első "nem tetszik" lépés idén a Chiefs-től.Bazzani
mert 2/2ért alex smith tetszett? 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Joeckel vagy Albert lenne az RT?
Mert Albert nem akar az lenni RT-t meg luxus húzni 1/1re nem? Nekem amúgy ez a Winston cut az első "nem tetszik" lépés idén a Chiefs-től.Bazzani
Eddig ZB volt KC-ben, igazából mint LT csak ott volt kiemelkedő, anno PBS-ben csak átlagos. Ha Reid hozza magával tőle korábban megszokott PBS-t lehet van értelme Albertet átrakni jobbra és Joeckel mehet balra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
eddig kb. minden úgy történt ahogy gondoltam, de erre még én sem számítottam😊
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Fluker lesz az 1/1 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Joeckel vagy Albert lenne az RT?
Mert Albert nem akar az lenni RT-t meg luxus húzni 1/1re nem? Nekem amúgy ez a Winston cut az első "nem tetszik" lépés idén a Chiefs-től.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Eric Winston cut. Megint Joeckel az 1/1 😀Höri
Wow! 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eric Winston cut. Megint Joeckel az 1/1 😀

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Hát azért upgradenek upgrade, csak ő sem hosszútávú, biztos megoldás.
Mondjuk nekem tetszene egy Geno draft, aztán meg 1-2 évig tanulhatna Smith mögött.
De erre nem sok esélyt látok.Stez
Biztos megoldás az, aki már bevált legalább 2-3 évig, és végig elit volt. Na igen, de ilyeneket nem engednek el fiatalon. Sérülten vagy öregen esetleg. Akkor nem hosszútávú. És fordítva.
Kell egy tapasztalt irányító minden csapatba. Erre Alexet választották. Én úgy gondolom lesz padawanja, idén vagy jövőre. Esetleg több is, talán Stanzi is ide sorolható. Aztán meglátják kiből lesz cserebogár. Tehát Alex szerepe eleve nem a hosszútávú megoldás. Inkább egyben rutinos back up, mentor, és vészmegoldás, ha besül a megváltó. Valamint ha idén nem találják meg a hőst, akkor kezdőjátékos. Így biztosra mentek, és akármi sikerül, mondhatják, eleve úgy akarták. Még az is lehet, hogy Alex mivel végre olyan rendszerbe került, ahová mindig is kellett volna tenni, jobb lesz, mint volt.
Most sztem ezerrel fogják Genot elemezni minden lehetséges módon. ahogy az esetleges többi jelöltet is. Valakit fognak még hozni, ha minden jól megy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát azért upgradenek upgrade, csak ő sem hosszútávú, biztos megoldás.
Mondjuk nekem tetszene egy Geno draft, aztán meg 1-2 évig tanulhatna Smith mögött.
De erre nem sok esélyt látok.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
ESPN blogon lehetett szavazni, hogy Alex upgrade a Chiefsnek vagy nem. Majdnem 12 ezer szavazó 85%ban igennel voksolt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Pat Kirwan CBSsports-os mockjában Millinert rakta 1/1re, egybevágóan Janek elméletével.
Van aki szerint ha az orvosi jelentések jók, akkor továbbra is Star Lotulelei a nyerő húzás. Mert egy RDE (DT), a legnagyobb értékkel bíró need mostanra. És Floyd nem ér 1/1et. Bár ez kissé önmagának is ellentmond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Tyson Jackson volt az első Pioli pick. 2009 1/3. Sokan vártak DL embert, de inkább NT-t, konkrétan B.J. Rajit (Packers). Jackson eleinte nem volt jó, Raji sokkal inkább. Majd Jackson elkezdett fejlődni (Raji ellenkezőleg), amint felfogta a 2 gap lényegét, majd megsérült. Aztán futás ellen egyre jobb lett. Mindenféle listákon és cikkekben elitnek nevezik meg őket Dorseyval, mint run stopperek. Pass rush sehol.
Scott Pioli nem akar két embert megfizetni ekkora pénzen (régi CBA szerinti TOP 5), de kirúgni a liga egyik legjobb run stopper párosát is őrültség.

Dorseyval nincs mit tenni, egy éve van hátra. Ellenben Jackson 2012es pénzét csökkentik. Áttolják a 2013as szezonra. 17+ millió jött ki.
Így papíron kettő éves szerződése maradt, de 2013ra akkora összeggel, amit soha nem kap meg. Ezt meg is mondták T-Jaxnek. Tehát ez gyakorlatban egy egyéves ultimátum. Vagy jobb lesz, mint Dorsey, és megint átalakítják a szerződését, vagy repül. Dorseynak is elmondták a döntést. 2012ben Jackson mutatott végre pass rusher erényeket. Dorsey nem, és újra megsérült.
Csakhogy szezon végére Pioli szakértő lett a TVben, Crennel is repült.

Így aztán Bob Sutton (DC), és főnökei döntöttek. Nem fognak két jó embert ők sem kirúgni, és elölről kezdeni a DL mizériát. Főleg, hogy végre van NT. Inkább a megállapodásával csendben hallgató T-Jaxnek megadták, ami járt.

Engem nagyon érdekel majd az összeg és futamidő. Valamint legyen hivatalos a hír.
Glenn Dorsey eddigi halvány esélyei tovább csökkentek. Az a baj, hogy ingyen megy el. De nincs mit tenni. Talán ez a legjobb neki is. Egyszerűen nem illik a sémába.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Én nehezen tudom követni hogy miben is fogadtok végül. Talán beszéljétek meg PMben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Arra fogadjunk amit te irtal 😊 Trade albert+ joeckel 1/1re

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Stez!

Lehet tudni hogyan gondolkodik D-Bo. 2007 óta hajt megállás nélkül. Előtte egyetemen is hajtott megállás nélkül, ezért is lett első körös. Nem volt ő sosem Megatron szintű tehetség. Viszont nála keményebben senki nem teper ezen a poszton. Nézd meg egy run blockját, vagy elkapás utáni birkózását, vagy amint egy fos passzért összetöri magát minden héten. Ez Bowe legnagyobb értéke. Ő messze nem egy Vincent Jakcson, inkább jó ellentéte.

Lehet persze feltételezni, hogy holnaptól Andrew Luck lesz a új JMR és innentől csak lógni fog. De ha a személyisége egész más valakinek, akkor miért pont ezt feltételeznénk? Sztem Bowe képtelen is lenne nem hajtani, vannak ilyen srácok, nem tudnak leállni. Ha a meccs elment rég, akkor sem. Ha jön a labda meg akarja szerzni. Megverni a védő. Nem pénzért, nem sikerért, saját magáért, mert ő a legjobb saját magának és kész. Senki el nem veheti a lasztiját. Mint egy kutya, lehet bármi, de ő nyerni akar minden kis versenyben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fogadok veled szívesen. 😀
Stez
off

4sör?Janek
Deal.
Ha a KC húz 1/1-re, nem Millinert viszi. 😛

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Fogadok veled szívesen. 😀
Stez
off

4sör?

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert szeretem Boweot. 😀 Meg hát ki ne akarna egy ilyen elkapót a csapatába? Pont egy ilyen erős, fizikális WR-re volna szükség a Coltsban a sok speedster és Wayne mellé, emiatt mondta még, hogy ő volna nálam a favorit.
De mondjuk a nagy igénye engem elijesztett, mert túl sok a needünk, és a WR posztnál fél tucat nagyobb lyuk is van a csapatban.
Én annak nagyon örülnék, hogy ha Bowe a nagy zsozsó után is hajtana ezerrel, én azért sok helyen olvastam vele kapcsolatosan, hogy ettől tartanak nála, de persze azt nem tudhatom, hogy Bowe hogyan gondolkodik az egészről. Majd kiderül a pályán.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Tény, tény.
Viszont Bowenál ugye már a hajcihő eleje óta sok mindent mondanak. Például, hogy ugye már menni akar, nem akar tovább játszani a KC-ban. Ez oké, új vezetőség, egyebek. Változott a véleménye, megkapta a zsozsót is.
De mondjuk sok helyen olvastam, hogy Bowenál azért sokan attól félnek, hogy amint a nagy lét megkapja, visszaesik, és nem fogja magát teljes erőbedobással odatenni.
Én ettől tartok mondjuk. A tudásával nincs probléma, ha akar játszani, akkor elit is lesz.Stez
Egyrészt Bowe soha az életben nem mondott olyat, hogy el akar menni. Egyszer se. Leírta egy idióta a Bleacher reporton az hogy SZERINTE Bowe LEHET hogy el akar menni, mert a tagelt játékosok leginkább azt akarnak. WTF??
És ebből lett egy hírfolyam. Egyrészt a tagelt játékosok kurvára nem akarnak mind elmenni. Másrészt ezt nem Bowe mondta. És ez a lényeg. Bowe annyit mondott erről hogy "Arra gondoltam elsőre, ez vajon kitől jöhet?? Én az életben nem mondtam hasonlót sem. Nagyon hamis hír" Majd később "KC mezben akarok visszavonulni". Végül idén "Nagyon nem akarok sehová menni, hagyjanak már ez a marhasággal" Ebben topicban ezt most írom le harmadszor vagy negyedszer. Ezek szerint hiába, ez a hír már csak megmarad pár fejben. Ilyen a bulvármédia működés közben.

Másik Bowe és a játékkedve. Játszott ő most is tagelve teljes erőbedobással. Soha nem volt vele ilyen probléma. Én LSU fan is vagyok, egyetemen sem volt ilyen gond, és itt sem. Pedig ott is írták ,hogy majd JMR draftra ment, és Flynn nem akkora penge, majd visszaesik Bowe is. Hajtott mint az állat tovább.
Persze lehet, hogy valaki gyökeresen megváltozik sok-sok év után. De ennek az esélye mekkora lehet? Sztem minimális. Én ezt kizárnám. Felejtsd el. Bár ha ettől tartasz ,akkor miért őt akartad a Coltsba első helyen? Mert ekkora lógóst szeretnél oda? Hozzáteszem ilyen véleményt nem is láttam sehol, nem is értem te honnan vetted.

Ulpi, Ulpi, Thigpent kihagytad 😛empty taxi
Köszönöm!
Igaz, a jó öreg mély hangú Thigpen! 😀 köszi. De ő is illik a sorba, mint nem épp nagy minőségű QB.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ulpi, Ulpi, Thigpent kihagytad 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tény, tény.
Viszont Bowenál ugye már a hajcihő eleje óta sok mindent mondanak. Például, hogy ugye már menni akar, nem akar tovább játszani a KC-ban. Ez oké, új vezetőség, egyebek. Változott a véleménye, megkapta a zsozsót is.
De mondjuk sok helyen olvastam, hogy Bowenál azért sokan attól félnek, hogy amint a nagy lét megkapja, visszaesik, és nem fogja magát teljes erőbedobással odatenni.
Én ettől tartok mondjuk. A tudásával nincs probléma, ha akar játszani, akkor elit is lesz.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Nem is sok ez a pénz. Mindig emelkednek pénzek, ez tény. Ahhoz képest ez Vincent Jackson pénze, ahogy előzetesen vártuk. VJ 5 év 55 milliót kapott, ez egy millióval több, de lényegében ez ugyanaz. Bowe ennyit ér. Nem ér annyit, mint Megatron vagy Fitz, de nem is kapott annyit. És még lehetne sorolni a példákat, de ez reális. Egy elit WR ennyit ér.

Bowe értéke 1000 yardos szezonokban számolva kétszer nem volt 1k yardja (fejből). Tavaly volt 800, mert 3 meccset kihagyott bordatörés miatt. Illetve volt egy 600 yardja, amikor 5 meccsre volt kizárva. De átlagban láthatóan akkor sem volt gond. Egyszer volt TDban ligaelső (15TD).
Ehhez a következő QBk segítségét vette igénybe (ha nem hagyok ki valakit) run heavyben:
Damon Huard, Brodie Croyle, Matt Cassel, Tyler Palko, Kyle Orton, Brady Quinn.
Vagyis amint jön a pass heavy, és Alex vagy más normális QB (Reid QBból elég ritkán fog mellé), akkor sem hiszem, hogy pont majd akkor nem lesz jó. 1000 yard meglesz. Inkább a kérdés az, hogy Baldwin mire megy WCOban, jó QBvel, konkrétan bust lesz-e. Ki lesz a slot WR? Ki lesz a kezdő TE? Jamaal úgy fog elkapni (és futni is) mint a szél, és Bowe is. Nem az 1500 elkapott yard a lényeg. Hanem hogy bárki ellen, bármilyen körülmények közt képes az 1000et hozni. Vinni a láncot előre. És ezt bizonyította 2007 óta minden évben, ha volt másik elkapó, ha nem, ha volt futás ha nem. Ha Palkoval, ha akárkivel. Legjobb Power WR a ligában. Az csak ér valamit. Egy YAC központú offenseben ez aranyat ér konkrétan. Mikor jött Reid,mondtam, hogy Bowe maradni fog, nagyon illik a rendszerbe, csak Reid sosem találta meg ezt az embert Philyben. Tudjátok mit mondott John Dorsey erről? "Mikor elkezdtük az új csapat tervét, egyvalami állt első helyen. Dwayne Bowet megtartani"


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fogadok veled szívesen. 😀