NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Jó, nekem totál mindegy a QB rating, csak nyerjünk megbízhatóan minél többször.

De elfogadom ,hogy neked csak akkor jó egy QB, ha 4500 yardot dob 40TDvel. És ezért tartod gondolom alkalmatlannak Cam Newtont is, aki erre nem képes. Mások szerint pedig Newton alkalmas komoly sikerekre is.

Hozzátéve, én sehol nem mondtam, hogy Alex Smith 4500 yardot dob majd 40TDvel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
Sztem van, de ezen ne vesszünk össze. Ha Alex passzol 4500 yardot 40 TD-vel megemelem a kalapom előtted. Nekem a nyeremény az, ha nem a védelem a ST és a futójáték nyeri meg a meccset egy olyan QB-val, aki nem bassza el az egészet, hanem az az irányító, aki hátára veszi a csapatot, ha kell passzol 500 yardot 4 TD-vel és megnyeri a meccset nyújtson bármilyen teljesítményt a csapat többi része. Én ezt Alexben nem látom, Genoban benne lehet. A szememben ez a különbség a két játékos maximális potenciálja között.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
vipera!

Kicsit túlbonyolítottad. De hogy téged idézzelek: "most új felfogás jön, amihez az új fal biztos jobb lesz mint a régi lenne". Ennyi.
Andy Reid az edző, és WCO lesz pass heavy. Ide a lehető legjobb passzblokkoló fal kell. És elfogadható áron. Tehát a kérdés az, hogy aki nem kell, milyen legmagasabb áron adható el, ha eladható.Valamint ki a lehető legjobb hozható ember, akit meg tudunk szerezni.
A többi, hogy kinek máshogy máskor más rendszerben merre hova miért lenne jobb más fal, az innentől nem számít. Mert ezt játsszák és nem mást.
_________________________________________________


gabo
Nincs semmiféle nagyobb "nyereményre" kilátás Genoval. Ha Alex beválik, pont ugyanaz, mintha Geno beválik. Reidnél nincs olyan, hogy game manager QB. Itt passzolni kell és kész. Ha megy, akkor nyer a csapat (már ha igazunk van és a keret elég jó ehhez egy jó QB tljesítmény esetén) ha nem megy akkor vége. Nem lehet menedzselni 70%os passzarány mellett.
Tehát a nyeremény nem az ,hogy Smith ha bejön, akkor középcsapat, és Geno ha bejön akkor SB. A nyeremény az ,hogy ha bárki bejön, a futás és a defense és ST bőven elég jó, hogy bárkit legyőzzünk. Ha nincs QB akkor látjuk mi van. Lófasz se.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
Persze, hogy nem nagyobb a kockázat Alexben, mint Genoban. Viszont a nyereményben, amit elnyerhetsz a kockáztatással hatalmas különbség van. Egy jó gamemanager vs franchise QB.
Írod, hogy hátha egyszer szerencsétek lesz a QB-val. Ha kicsit kockáztatsz kicsit nyerhetsz, ha nagyot nagyobbat. Mikor lesz jobb esélyetek franchise QB-t húzni, mint most, 1/1-re. Jövőre teszem azt búcsúztok a PO első körében, ami egy jól sikerült szezon az 1/1 után, mit csinálsz? Hosszabbítasz Smithszel? Ha nem lesz PO csak egy közepes szezon QB-t húzol 1/15-re. Garantálom hogy ott nem lesz jobb prospect mint Geno. Vagy odaadod a fél franchise-t az 1/1-ért, és akkor most mi pöcsért építettél csapatot.
Én nem állítom, hogy nincs igazad, simán lehet, hogy be fog jönni Reidék elképzelése Smithszel, meg is értem minden egyes érvedet, csak annyit mondok, hogy én másképp csináltam volna. Mert úgy valóban nagyobb a kockázat, de a nyeremény is nagyobb. Ennyi.
Mellesleg azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy Joeckel is lehet bust, mert mindenki lehet., nem csak irányító. És akkor már kidobtad az ablakon a 10-es skálán 8-as faladat azért, hogy jó esetben 9-es legyen.
De az a szép az egészben, hogy most itt filozofálunk rajta és még kinn a nagyokosok se tudják mi lesz, sőt lehet jövő ilyenkor se tudjuk majd, mi lett volna a jó megoldás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Kérdés:
Egy Albert + 2/2 + jövő évi nem tudom melyik pick => Alex Smith + 2/11.
Ezt így aláírtátok volna? Mert most gyakorlatilag ez történik.

Szerintem ebben az árban alaposan benne van, h kellett egy QB, és h ha lehet pénzzé kell tenni Albertet amíg lehet.
Ettől függetlenül egy Joeckel draftal - aki a legbiztonságosabb választásnak tűnik, és aki idehozatala előtt most megnyílna az út - máris sokkal erősebbek lennétek. Új vezetés, és ez a lépés sokáig meghatározhatja a csapat szereplését, és a vezetőség megítélését, szóval hülyeség lenne ezen spórolni.

Egyébként kíváncsi vagyok, hogyan fog menni ez az átállás passhappyre. A futójátékotok - noha ez bonyolultabb képlet ennél, mégis - azért elsősorban Charleson múlott, ő meg valószínűleg /*biztosan*/ jó lesz passheavyben is, legfeljebb a yardjai összetétele kicsit eltolódik az elkapott yardok felé, a kérdőjel inkább az átalakuló falban van, mert akárhogy is szükségessé váltak az új felfogáshoz az új emberek, azért kérdés, h Joeckel lesz-e akkora upgrade Alberthez képest, mint amekkora downgrade jön esetleg a fal más pontján. /*csak mert Albert nem az az upgradere szoruló LT, Joeckeltől mégtöbbet várnék, de pusztán emiatt nem őt draftolnám. A kora és jelenleg az ára.az ami miatt szerintem megéri lecserélni Albertet, mert ezt egy percig nem vitattam | (sőt Geno gyengélkedés idején volt is bennem kisebb káröröm, h esetleg nem választhatjátok a legjobb prospectet a QB need miatt) | */ Stephensonnál ugyanis, noha jobb pass blocker mint Winston számomra azért kérdés, hogy van-e olyan jó passblocker, mint amilyen jó Winston volt futásblokkolásban.
Ez nem azt jelenti, h rosszabb lesz a falatok, de a régi felfogáshoz a régi fal jó volt, most új felfogás jön, amihez az új fal biztos jobb lesz mint a régi lenne, a kérdés az, h a régi fal a runheavyhez vagy az új fal a passheavyhez. Ez szerintem, legalábbis számomra nehezebb kérdés, ez valami más lesz ami okot adhat az aggodalomra vagy a reményre, nézőponttól függően, azok számára akik kevésbé ismerik a játékosokat (főleg a kezdővé avanzsáló cseréket)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
És mire ment Newtonnal a Panthers? Jól elvan lehet nézegetni a HL videókat. Reid WCO rendszerben passzolni kell. Genot pedig még azok sem tartják 1/1nek akik Newtont igen. Van rosszabb példa 1/1es QBra mint Newton, ne tegyünk úgy mintha ennyi lenne a kockázat

Sarkítod a dolgokat. Így persze úgy tűnhet jogos a másik oldalt védeni. Erős túlzás, hogy "végére mindenki le lesz cserélve egy igen jó falból." Ez nem tény. Tény az, hogy ez biztos nem lesz igaz. Ezt persze könnyű kijelenteni, hogy nem lenne jó terv, de ilyen terv soha nem is volt.
A csere OT lesz előrehozva, Winston helyére, mert jobb pass blocker. Albert helyett hoznak egy valószínűleg jobbat. Pénzben ez tartható is évekig. Miért olyan rossz terv ha jobb lesz az általad is jónak tartott fal? Mert leginkább csak jobb lesz. Szóval fal szétverése egyszerűen messze áll a valóságtól.

A védelemben annyi változás lesz, hogy lesz normális CB sor is. A többivel eddig sem volt gond. Ez miért rossz terv? Vagy hol gyengült a védelem?
Vagy a ST egység? Kifizették a puntert, pont azért, hogy maradjon. De a csapat attól nem gyengült.

Tehát a roster igazából összességében bár erős volt, de még erősebb lett. A QB kérdést a vezetőség szerint nem lehetett megoldani 1/1 ellenére sem, csak kockáztatni lehetett. Kockáztattak is, csak második kört nem elsőt. És rövid távon nem hosszútávon kötik az erős rostert ehhez a QBhez. Reméljük egyszer nekünk is lesz szerencsénk, és találunk QBt. Nekem egy Newton tökéletes volna. Nem kell Peyton Manning feltétlen.

De én problémát nem látok abban, hogy Albert elmegy. Attól még lehet QBt találni. És ha itt marad, akkor sem biztos hogy lesz. Azért az is igaz, hogy Albert egyre sérültebb, ez egyik fő ok. És miért is jó a Miaminek, hogy most Long távozott? Ok, igazad van, ott hoztak első körben egy Tanehillt (nem OT-t) de nem biztos, hogy ettől rájátszásban lesznek évekig. Csak az biztos, hogy Long elment és ők nem kaptak érte második kört. Csak adhatnak Albertért. Aki lehet Long szintjét hozza Power bockban de inkább nem.

Az biztos, a fal igenis lehet jó, sőt inkább jobb. És Alexben a kockázat nem nagyobb, mint Genoban. Csak kevesebbe kerül megtudni. Viszont lényeg ugyanaz. Kell ide egy QB, és mi itt, vagy bárki ott kint szakérthetünk bármit, amíg ezt meg nem oldják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
Én már korábban is azon voltam, hogy a létező legjobb irányítót kell(ett volna) vinnetek. Jogos az a kockázat amit írsz, de Geno sztem semmivel nem rosszabb prospect, mint Newton volt anno. Jó ő nyert egy Heismant, meg bajnok lett, de sztem Geno a draft előtti Camhez képest a passzjátékát tekintve előrébb jár. És lehet, hogy Camből nem lesz elit QB, lehet hogy Genóból sem, de Alex Smithből biztos nem. Tudom, már végig lett rágva százszor, hogy ő amolyan áthidaló megoldás, nem kell sokáig fizetni ha nem válik be, de nekem nem tetszik ez az elképzelés. Én nem Reidet hoztam volna HC-nek, hanem egy konzervatívabb alapfelfogású edzőt, aki egy bitang futójáték mellé egy újonc irányítóval elkezd építkezni, miközben felturbózza a védelem hiányosságait. Mert adva volt egy keret, ami nagyjából jó a PO-ra az irányítót leszámítva, ez ilyen-olyan körülmények között 1/1-et ért, meg kell próbálni megütni a jackpotot. Na ez az, ami biztosan nem fog így megtörténni. És sztem hiba nem megadni a lehetőséget magadnak, hogy legyen 10-15 évig egy franchise QB-d, ha van olyan szerencséd, hogy 1/1-re húzhatsz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Értem, de akkor mond meg te mit kezdtél volna az 1/1el? Nemrég más ügyben de felhoztam ,hogy alig van olyan prospect a TOP 15ben akit egy éve is oda vártak. Joeckel sztem az egyetlen. És ez nem véletlen. Az sem, hogy 1/1 jelölt (KCtől függetlenül). Persze lehet vinni Genot, vagy Lotuleleit vagy Floydot vagy bárkit, de draftolni kell. És onnantól fizetni is. Joeckel ZB fit is ,ha marad a ZB. Ha nem, akkor is leginkább legjobb prospect a drafton. És Albert pedig 10 milliót minimum akar, és nem hajlandó csak LOT-t játszani. Nem engedték el, akkor lesz belőle második kör. Mert ha elengedik kompenzálva csak harmadik vége lehet, és az is jövőre. Ha megtartják és Joeckel jobb lesz (az lesz), akkor jövőre ugyanott vannak ,mint most. Albert durcizni fog. És ha nem játszik, vagy megint lesérül (90%), akkor már senki nem ad érte második kört.
Winston egyszerűen nem illik a rendszerbe. Így járt hozták a liga egyik legdurvább run heavy felfogásába és egy év múlva jött a liga legdurvább passz mániája. Pech. sztem őt el kellet volna cserélni. Volt asszem 5.5 mllió a pénze, lett volna rá vevő. Bár ő run blocker mellett ZB menő is, alig van pár csapat, ahol megér ennyit. Hosustonban megérné de nem volt rá pénzük ezért is jött el. Lehet megpróbálták elsütni, de publikus ajánlat nem volt.
Bonyolult ez az OT poszt, most ez van. A cumi akkor lesz, ha Joeckel és Fisher közül sikerül kiválasztani azt, aki bust lesz. Az óriási égés lenne. És Albert akkor elő fog kerülni, de egyébként nem. Már ha egyáltalán a Miami elviszi Albertet. Mert ők Longot nem tehetség hiánya miatt engedték el, hanem mert sérült. Albertnek sztem még a hajhagymáit is megvizsgálják a dokik, mielőtt leigazolják. Főleg a háta és a térde a problémás, de a csuklója és bokája is. Nem egyszerű ez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
Ezeket értem, tisztában is vagyok velük, de attól még nem kell, hogy tetszen az irányvonal 😊
Én szurkolok nektek mivel szimpi csapat vagytok sok fiatal tehetséggel, valamennyire követem is a dolgaitokat, és csak megjegyeztem, hogy én nem feltétlenül ebben az irányban alakítottam volna át a keretet. Meglátjuk mi lesz, a mérleg mindenképp jobb lesz mint tavaly, csak az a kérdés, sikerült-e kihozni azt a sok tehetségből, amit lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Azt nem értem, ha el akarják passzolni Albertet, akkor miért lett cutolva Winston...
De nekem ez az egész támadófal variálás magos, ugye azt szokták mondani, ami működik, azt ne próbáld megjavítani. Na itt a végére mindenki le lesz cserélve egy igen jó falból.gabokocka
Egyrészt Lilja visszavonult egészségügyi okból. Ezzel mit tegyenek?
Winston run blocker, Mielőtt hozzászóltál, kettővel lejjebb is írtam. És már akkor sem először. Megpróbálom most vastagon szedni a lényeget. hogy többet ne kelljen. Tehát mivel Pass heavy lesz, nem illik a falba. Nem éri meg megfizetni.

Albert egyrészt sérült, ez egyre komolyabb gond. És ő is inkább run blockban volt király, pass protectionben inkább erős közepes, nem a statokat kell nézni csak. Ha egészséges volna, talán. Ráadásul ő akkor volt jó, mikor Zone Blockingra váltottunk. És ezt tetézi, hogy kijelentette, ő aztán nem hajlandó Guardot játszani, ő LOT és kész. Nem biztos, hogy az új vezetésnél ezzel bevágódott. Mikor tudják pótolni. Ráadásul ROTnek egyrészt itt van Stephenson, másrészt Schwartz is. És ők nem LOT pénzért lennének ROTk. Vagyis nem kell jövőre kirúgni senkit e miatt.

Nekem jó lett volna az is ha hozzá sem nyúlnak a falhoz. De nekem jó Joeckel is. Vagy Fisher is. Sztem is jobbak lehetnek, mint Albert valaha. Ahogy Winston passzblokkját hozza simán Stephenson is, még jobbat is. Allen (LG), Asamoah (RG), Hudson (C) ettől semmivel nem lesz rosszabb. Sőt, mivel fiatalok, inkább csak jobbak lesznek. Aggódni nem kell senkinek. komoly tartalékok vannak ebben a falban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
Azt nem értem, ha el akarják passzolni Albertet, akkor miért lett cutolva Winston...
De nekem ez az egész támadófal variálás magos, ugye azt szokták mondani, ami működik, azt ne próbáld megjavítani. Na itt a végére mindenki le lesz cserélve egy igen jó falból.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Megvannak a 2013 compensatory pick-ek.

Ami minket illet, kaptunk kettőt is:

egy harmadik körös (96-ik) és egy hatodik körös (2o4-ik) jutott nekünk.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Azt pletykálják, hogy Albert Miamiba tart a második körös pickükért cserébe. Ennek így se füle se farka.gabokocka
Azt mondod megcsonkították Albertet? Se füle se farka?

Meglátjuk mi lesz. Igazából akkor sincs gond, ha igaz. Stephenson jól pótolta Albertet vakoldalon, ROTként sem lesz rossz. 1/1re pedig Joeckel vagy Fisher ha jön, akkor kész is. Én ilyenen nem aggódok. Felőlem bárki mehet jó áron. Azt utálom mikor a semmiért küldenek el embereket. Csak hozzanak jó LOT-t és annyi. Megvárjuk elsőre, hogy igaz-e a pletyka.
Másik az, hogy nem tudom kire kell a második kör, de azt is meg fogjuk tudni. Lehet még egy Alex Smith jön.

Rolni!
Winston run blocker ROT, ezért nem kell már. Nem illik a 70%os passzolási rátához.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 624 — Raiders fan
Azt pletykálják, hogy Albert Miamiba tart a második körös pickükért cserébe. Ennek így se füle se farka.gabokocka
Miert?
Szereznek egy 2.at, igy kis csusztatassal Alex Smith ingyert volt es draftolhatjak Joeckelt akit vszeg mar kineztek maguknak...
Egyedul a Winston cut nem all nekem bele a kepbe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
Azt pletykálják, hogy Albert Miamiba tart a második körös pickükért cserébe. Ennek így se füle se farka.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Kép az Arowhead prideról. Nfl edzők minden évben összegyűlnek. Ezen a képen vajon ki találja meg a jól elbújt Andy Reidet:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Albert aláírta a taget:  www.usatoday.com/story/sports/nfl/2013/03/18/monday-free-agent-roundup-moves/1996925/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterempty taxi
Jah, $9.828 milláért.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Albert aláírta a taget:  www.usatoday.com/story/sports/nfl/2013/03/18/monday-free-agent-roundup-moves/1996925/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Sean Smith:
"Azt gondolom, elég nagy és fizikális corner vagyok. Egyik legfőbb erősségem a press cover. Hosszúak a karjaim, ezt remekül ki tudom használni. Segítek a pass rushban is."
John Dorsey (GM) szerint Smith tökéletesen illik Bob Sutton (DC) rendszerébe. Ezért választották őt.

Tény, hogy Sutton szereti a press covert, emberező CB sorral. De ahhoz, hogy működjön minőségi cornerekre van szüksége. Mint Revis vagy Cromartie,
Flowers esetén ez meg is van, ő elit CB, és elég fizikális. Smith anniyban jól beszél, hogy ő is fizikális CB, és tényleg a press cove az erőssége, de azért ő nem elit. Elég jó, de még nem az. A rendszer lehet naggyá teszi, ezt nem lehet tudni. Ha Routt maradt volna, neki például ez sokkal jobban feküdne, mint a Crennel defense, ahol el volt veszve hátul, amint nem birkózhatott kezdésnek.
Dunta Robinson főleg szeret verekedni elöl, de ő lehet még több zászlót hoz össze, mint valaha. Routt gondja is ez volt Oaklandben. Nem találta a határt a szükséges agresszió és a túlzott csépelés közt. Ez nem vanilla defense lesz az biztos.

Ha már sokat emlegetem, hogy tévedés az 1 gapre asszociálni, mikor Bob Sutton agresszióról beszél. Először én is ezt hittem, de már nem. Inkább így fog ez festeni a Sutton defense:
3-4 alap, de lesz 4-3as felállás is. A DL gyakran csúszik egy technikát (shift) over vagy under irányba. 2 gapet játszanak hárman (Jackson-Poe-DeVito). 4-3as felállás is csak annyi, hogy 1gap DE (OLB) lemegy 3 pontosba, a többi marad 2 gap.
Crennelhez képest (80% 4 men rush) itt gyakran 5 blitzelő van, akár 6-7 is. ROLB (Hali) szinte mindig, de LOLB (Houston), illetve a két ILB és SS szintúgy mennek. SS (Berry) a boxban áll, hibrid SS/LB játékot játszik. És fogja a TE--t (vagy LOLB fogja, ritkán ha képes rá, LILB). Berry egyébként is játszott hibrid box safetyt a Tennessee egyetemen Kiffin alatt, abban lett sztár. Illetve Crennel is használta így sokat. Derrick Johnson végre mehet megint blitzre, ő eredetileg pass rusher.
A FS marad egyedül hátul zónázni, biztosít. Tehát ez cover 1. Védi az instant TDt, ha egy emberezés elbukik. Ezért agresszív.. Mindenki más blitzelhet, és leginkább legalább ketten meg is teszik. (Plusz a 3 tagú DL, de azt igazából nem hívják blitznek.) A többi zónázhat mindenféle felosztásban. Ritka a Crennel szerette teljes pályát lefedő biztonsági zóna, inkább random vagy elöl vagy hátul, vagy bal-jobb oldalt, vagy még furább sakktábla elosztásban, ritkán azért van tiszta zónázás is, mint minden profi playbookban.

A CBk kőkemény press covert tolnak a WR-ek arcába, szétverik az időzítést. Legalább addig fogni kell a WRt, míg a blitz megzavarja a QBt. Mert itt a blitz a lényeg, nem a passzok levédekezése, hanem tönkretétele, siettetése. Ami hozza magával a passzok levédését, ITket, stb.
Muszáj tehát lassítani a WRt, hogy kiessen a tempóból, viszont egy az egyben vannak, csak FS tud menteni, segíteni, akármilyen jó a WR, le kell győzni. FS vészmegoldás, az a jó ha ő nem is kell beavatkozzon. Ami persze lehetetlen a gyakorlatban.
Ezért kell kiváló CB sor. Ketten nem juthatna FSre, és leginkább egy sem, mert az már komoly yardokat jelent. Minden emberezés rendre itt bukik el, ha nincs minőség. Ha csak egy CB rendre el lehet verni, oda fog dobálni a QB egész este, logikus.
Tehát fizikális CBk, a futás ellen is be kell segítsenek. Valamint a sok blitzhez, hogy lehessen mégis meglepőt húzni, hiába számítanak blitzre. Ahhoz sem lehetnek puhány technikai ball hawk játékosok pusztán. Mert a blokkot meg kell verni, nem hanyatt esni. Előny ha valaki ball hawk is, de birkózni mindenképp kell tudni, ez alap. CB blitz esetén egyik safety veszi át az embert, ami cover nullát eredményezhet, ez nagyon agresszív felfogás. Kockázatos, de ha jól adagolják roppant látványos, és hatékony. Ilyenkor főleg tilos a CBknek hibázni. Inkább legyen zászló, de leszakadni tilos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Steve Maneri azt írta twitteren, hogy nem jön vissza a Chiefsbe idén. ROT/TE hibrid volt. Meglepő az volt benne, mikor dobtak neki pár passzt és elkapta éles meccsen is. De ettől cserejátékos blokkoló TE, nem több.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Weaver azért annak idején eléggé kivette a részét a támadójátékban, elkapásban és futásban is. Ezt az oldalát meg DiMarco még nagyon nem villantotta meg 😊 De klasszikus FB-nek bőven jó ha Havili jó volt 😊Rataxes
Weaver "annak ideje" egyetlen szezon volt. Reid ott volt 14 évig. Ez hasonló, mint DiMarco esete. Jobb lett Weaver mint várták, és futtatták. Egyébként Hillis is így lett sztár HB a Brownsban. Odavitték FBként, és lepattantak róla a védők, meg átugrálta őket. De aztán mindkettő gyorsan belehalt ebbe az óriási taposásba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Igazából tud DiMarco elkapni és futni is. Csak rá nem számítottak. STer lett volna. Eredetileg draftolak (visszahozták) másik FBt, csak TCben legyőzte. Aztán Hillis lett a powerback, amit meg is tartott. DiMarco beállt, mert Hillis sérült volt. És borogatta a LBket, tologatta a DTket, mint egy traktor.
Ő egyetemen FB mellett TE is volt (és egyik csapatkapitány, nem csak úgy ott volt), tud elkapni.

Az eddigi futásblokkok igazán minőségi, változatos, és másodpercre begyakorolt blokksémák voltak. Elég széles skálán, mindenre több variációval. Ez ment edzésen.
Reid azonban passzolni fog. Többet mint bárki. Ezért passzblokkot gyakorolnak orrvérzésig. Az persze messze nem olyan bonyolult. Többet kell rögtönözni, a védőknél van a kezdeményezés, vagyis hamar átkerül. Ellenben a futásblokkolás repertoár leszűkül. Egyrészt ezért is van sok draw futás. Ha passzt lát az ellenfél, tartson tőle, hogy lehet futás is. Ahogy a play actiont is az erős futójáték alapozza meg. Csak ez fordítva ugyanaz. Másrészt tényleg futnak is, amint megnyílik a lyuk. Ami pass rushnál megtörténik, a védőknek célja, hogy szétnyíljon a zseb. Ez a draw alapja. De ehhez nem kell FB. Illetve sok a dump pass futás, screen. Ezt előszeretettel hívja Reid End Zone közelében.
Végül pedig ha két RB van a pályán, akkor egyik FB, kivéve Reidnél, aki ilyenkor sokat hív Pro set felállást, ahol mindkét RB HB, és a QB két oldalán foglalnak helyet, vagyis a QB a center alól átvett labdával hátrál be közéjük. Ez azért jó Reidnek, mert mindkét HBjét bevetheti, és neki mindig van két elu backje (itt Jamaal és DexMex lesz), akik elkapni is tudnak. Így itt egyik vagy mindkét HB is mehet passz utat futni. A Pro Set tipikusan rövid passzra van kitalálva, erős külső futásokkal, WCOban szeretik is.
Ezért nincs két FB a rosteren. Pedig (máshol) ha sok a futás, és FB kell, akkor nem árt egy csere is. Le is sérülhet, és akkor mi lesz? Itt semmi nem lesz, mert eddig is alig alapoztak erre. Azért kell mégis, mert lesznek 4th&1 és hasonló power run helyzetek. és ott nem vetheted be McClustert. Jamaal tud belül futni, de nem zúzzák le a franchise futót darálóban. Ehhez pont elég egy ilyen DiMarco is. Érte nem kár. Megy STbe, és néha tényleg FBet játszik. Akkor megéri.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
jó volt.

csak nem használtuk

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Weaver azért annak idején eléggé kivette a részét a támadójátékban, elkapásban és futásban is. Ezt az oldalát meg DiMarco még nagyon nem villantotta meg 😊 De klasszikus FB-nek bőven jó ha Havili jó volt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ez így van nálunk is alig volt a pályán FB pedig még az Oline szar is volt ...