Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
B. Albert OT nem jelent meg az edzésen tegnap, mert megsértődött. Azt kérte, először tisztázzák, hogy kell-e a csapatba vagy nem.ulpianus
Plusz Albert azért közölte, hogy nem fog RT-t játszani, LT akar lenni.
Meg közben a KC is tradelni akarja, gondolom neki ez nagyon nem tetszik.Stez
Igen, ezekről van szó. Gondoltam mindenki érti.
Viszont ha már pontosítunk. Nem mondott az ROT posztról semmit, csak Guard nem akar lenni. Bár azt sem a vezetőség mondta neki, hanem egy újságíró.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
B. Albert OT nem jelent meg az edzésen tegnap, mert megsértődött. Azt kérte, először tisztázzák, hogy kell-e a csapatba vagy nem.ulpianus
Plusz Albert azért közölte, hogy nem fog RT-t játszani, LT akar lenni.
Meg közben a KC is tradelni akarja, gondolom neki ez nagyon nem tetszik.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Rich Ranglin OL tartalékembert elengedték (waive). Sztem is van elég mozgásterük a drafton, érdemes próbálkozni. Ranglin szintű vészember akad. És talán szerencséjük lesz. Mindamellett cserecentert én mindenképp hoznék.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
B. Albert OT nem jelent meg az edzésen tegnap, mert megsértődött. Azt kérte, először tisztázzák, hogy kell-e a csapatba vagy nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Chiefs GM John Dorsey says the team has narrowed the No. 1 overall pick down to four players.
Unfortunately, he isn't revealing their identities. Dorsey says the Chiefs plan to decide on the No. 1 pick "four days before the draft," and the rookie GM has met with coach Andy Reid "three times a day" about the selection. This year's NFL draft begins on April 25. In an absolutely ideal world, the Chiefs would still like to trade the pick and get back a second-round selection after trading their old second-rounder to San Francisco for Alex Smith.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
ulpi ráérsz ma? 20 órától mock draft game, a KC-hez kellene pont emberjjncaa
Ráérek. De úgy tudtam sasMcnabb pasas lesz a KC GM. Természetesen ezért ne halasszátok el, ha nem ér rá. Mindjárt megyek és beírom magam akkor, ha másnak nem kell a szakács csapat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
ulpi ráérsz ma? 20 órától mock draft game, a KC-hez kellene pont ember


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Hmm ha tényleg érdekli a FO-tokat Geno akk gyanítom Albert-ügyben max draft day trade lehet.empty taxi
Szvsz Genyó max "B terv". Megnézik, mert hátha csoda történik, és lenyűgözi őket. Vagy Fisher annyira megveri Joeckelt, hogy egyik kórházba, másik sittre kerül. Vagy akármi. Meg egyébként is ennyi smoke kell.

De mondok valamit. Elment a kombinéra a vezérkar. Megnéztek minden első két körre várt QBt. Visszajöttek, és azt mondták, nem találtunk 1/1re érdemes QBt, bár vannak tehetségek. És aztán gyorsan megvették Alexet. Majd a cseréjét is Chase Danielt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hmm ha tényleg érdekli a FO-tokat Geno akk gyanítom Albert-ügyben max draft day trade lehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Azt mondta Kovács Genyó, reméli a Chiefs komolyan érdeklődik iránta, és elviszik első pickre. Nem kell neki ebben reménykedni, asszem pont ma mutatja meg magát a vezetőség előtt, tegye úgy, hogy ne is akarjanak mást.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Régebben írtam, hogy az új vezetés hozta új támadó és védőrendszer, valamint több új játékos okán több edzőtábor is lesz a szokottnál. El is kezdődött az első. Bár én úgy tudtam holnap lesz edzés. Jó hogy a képet nem jelenítette meg, de megoldottam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Szó volt róla, hogy Doug Peterson túl tapasztalatlan OCnak, és Childress lesz a helyettese, illetve egyéb ügyekben is tanácsadó és hasonló dolgokat ellát. Csak Childress bízott benne, kap komolyabb posztot máshol. Nem kapott. Nagyjából ötödszörre hír ez, de most már hivatalosan írta a Chiefs oldala is. Egyáltalán nem gond, ha Pedersont tutujgatja valaki, eleve nem őt kellett volna kinevezni, épp ezért.ulpianus
posztja hivatalos elnevezése "spread game analyst", na most ez akkora NO KOMMENT, hogy muszáj volt ide beírnom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Chiefs-Sign-LB-Chad-Kilgore/123e0073-084b-43b8-8df1-a55e5a3769cf

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Szó volt róla, hogy Doug Peterson túl tapasztalatlan OCnak, és Childress lesz a helyettese, illetve egyéb ügyekben is tanácsadó és hasonló dolgokat ellát. Csak Childress bízott benne, kap komolyabb posztot máshol. Nem kapott. Nagyjából ötödszörre hír ez, de most már hivatalosan írta a Chiefs oldala is. Egyáltalán nem gond, ha Pedersont tutujgatja valaki, eleve nem őt kellett volna kinevezni, épp ezért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Childress hiányzott még


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
na de hol van Ulpi?

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Leigazoltuk Ryan D'Imperio FB-t .ulpianus
csak a neve csengése miatt igazoltátok 😛, de azért megérte

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Leigazoltuk Ryan D'Imperio FB-t De inkább ST játékost. 2010-12 közt a Vikingsben elkapott hét yardot, és nullát futott. A sebessége és súlya felépítése tökéletes. Itt sem lesz sokkal több, ha csak csodát nem mutat. LB volt szerleni tud, FBként blokkolni is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ulpi!

Maneriről tudsz néhány hasznos információt mondani a Mackóknak? Előre is köszi!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Egy nem meglepő hír. Thomas Gafford a Long Snapper visszaigazolva. LSt ritkán küldenek el, ha megbízható. Akkor ha túl drága lesz, vagy valami komoly oka van. Valaki kérdezte is pár napja máshol, és mondtam rá 90%ot hogy ez lesz.

Ami engem meglepett inkább. Reid azt mondta Jon Baldwinra, hogy tweener (olyan multikaszt aki egyik pozícióba se illik igazán). Na most Baldwin egy 6'4 1/2 magas 230 fontos prototípus vonal melletti possession WR. Nem is igazán tudom melyik másik poszt közt tweener? Még ha baromi gyors lenne, de akkor is slotnak erős túlzás. De nem ennyire gyors (4.5). TE? Vagy mire gondolhatott Andy főedző?
Én arra tudok gondolni, hogy neki a sasoknál is elég volt egy possession WR (itt Bowe lesz), és a többi speedster. Vagy amire egy hete célzott Alex, sosem volt sem neki, sem Reidnek ilyen elkapója, mint Bowe. Meglátják ki mennyit profitál, mert Bowenak sem volt ennyi passza, mint ami most jön.

Nekem eleve gyanús ez a második kör, amit Albertért akarnak. Olyan sok minden nem lehet. WR simán, az Reidnek nagyon megy ott. Persze lehet ROT, ILB vagy FS. Nagyjából ennyi ugrik be, vagy cserejátékos, de az túlzás itt még. Főleg hogy harmadik kör végén duplázunk a 3/1 után. Ott megoldhatják a cseréket. Gondolom én naivan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 309 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szokjatok hozzá 😛
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Drága gabo!

Sztem ezzel kezdődött a Newtonozás, ezt írtad: "de Geno sztem semmivel nem rosszabb prospect, mint Newton volt anno. Jó ő nyert egy Heismant, meg bajnok lett, ..." És aztán következő mondatban már Alexről beszélsz, aki elmarad tehetségben eme két játékostól.
Arra írtam ezt utoljára, hogy ettől még nem a Chiefs szurkereknek van gondjuk Reiddel, vagy az igazolásaival. És érthető, hogy te őt hozod fel példaként, mert kedvenced. Sztem a két eset alig hasonlít, és ha 40TD kell, meg 4500 yard, akkor ő sem jó példa. Itt tartunk. Én annyit fogadtam el ebből, hogy egy Newton szintű QB elég lehetne a Chiefsbe a sikerekhez. Mindegy, mert Reid Alexet hozta. Reméljük nem téved.
_____________________________________________________________

Más. Reid a szokásos semmitmondó nyilatkozatokat tette:
1. Geno Smith nagyszerű prospect, miért nem draftolhatnánk akár őt is 1/1re?
2. Albert kiváló játékos. bajnok kaliber. Játszhat LOT poszton, alkalmas rá.
3. Dunta Robinson remek CB, egyetemen safety volt. Játszhat bármelyik poszton, nincs eldöntve. Flowers és Arenas is kapnak CB playeket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
A Peyton vitával sztem semmi hasonlóság nincs. Ott a Denver szurkolók Tebowt akarták vissza és nem egy drága Peyton Manninget. Ez fájt nekik, nem a edzővel volt bajuk, vagy Peytonnal önmagában. Na most itt ki a bánat akarta visszasírni Matt Casselt?
Itt pedig más csapatok szurkolói, más más érdekből leszólják a Chiefst vagy épp egy játékosát, edzőjét. Nem a Chiefs szurkolók vitáznak.
Az például ma, hogy gabo Panthers szurkolóként Newtont fényezi, akinek a futott TD is passzolt yard, az teljesen normális.

Mi Chiefs drukkerek nagyon örülünk, hogy Reid jött. Mert a passzjátékkal van gond évek óta. És QB kell, amihez külön ért. Aztán hogy mi lesz? Alig várjuk. Alex lett egyelőre, felemás az öröm. Geno Smith megítélése pont ilyen felemás KC fan körökben. De Reidnek szinte mindenki örül. Kivétel biztos van.ulpianus
Sehol nem fényeztem Newtont. Sőt külön kiemeltem, hogy messze nem biztos, hogy megoldást jelent hosszútávon kedvenc csapatom számára, mert van még hiányossága bőven. De jelenthet. Ha ez neked fényezés, ám legyen. Sőt én fel sem hoztam, Te kezdtél el vele példálózni. És ha egy irányító megítélésénél tartunk, tán megemlíthetem, hogy mit tud még a passzon kívül, mert ezer és egy összetevője van még a játéknak. Pl. Alex Smith nagyon jól vigyáz a labdára, ellenben igen kevés TD-t szerez. Akár passzolva akár futva. Eleddig 85 TD-nél jár 8 (sérülés miatt valójában csak 7) szezon alatt. Viszont a legutóbbi 2 (a lecserélése miatt másfél) szezonban csak 13-szor veszítette el a labdát. Ezekből és az eddig általa mutatott játékból én azt szűrtem le, hogy gamemanagernek megfelelő lesz, azonban egy franchise talpraállításához és annak arcává válásához nem alkalmas.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Hát úgy tűnik ez alapján hogy Reid összekapta magát, és kicsit választékosabban tálalja a semmit a médiának mint azt Phillyben tette 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sei1cdud8844s0msj7gy
Andy Reid: Geno Smith in play for K.C. Chiefs' No. 1 pick
Even with the recent trade for Alex Smith, QB Geno Smith hasn't been ruled out by Kansas City Chiefs coach Andy Reid, who also has narrowed his options at the top of the draft to eight or 10 players.


le ne tépjétek a fejem, ha volt már. (visszaolvastam direkt, nem találtam)

criminal lawyer or criminal lawyer?