Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ti Joeckelt vagy Fishert, mi meg Dion Jordant vagy Ansaht draftoljuk 1/1re és 1/2re akkor könnyen lehet, hogy a draft idei első 2 választottja kapásból egymás ellen mutatkozik be az NFLben. Nem semmi csemege lenne.és szerintem remek nyitómeccs is mindkét csapat számára reális győzelmi esélyekkel.iktriad
Illetve (ha nincs trade) akárkit választ a Chiefs és akárkit a Jax, akkor is egymás ellen játssza draft két első választottja élete első meccsét (csak nem szemtől szemben). De azért hogy kit érdekel egy olyan csemege, mint az 1/1 kontra 1/2 az már más kérdés.ulpianus
Szemtől szemben a 2 top pick azért mégiscsak elég nagy kuriózum lenne, nem?
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ha ti Joeckelt vagy Fishert, mi meg Dion Jordant vagy Ansaht draftoljuk 1/1re és 1/2re akkor könnyen lehet, hogy a draft idei első 2 választottja kapásból egymás ellen mutatkozik be az NFLben. Nem semmi csemege lenne.és szerintem remek nyitómeccs is mindkét csapat számára reális győzelmi esélyekkel.iktriad
Illetve (ha nincs trade) akárkit választ a Chiefs és akárkit a Jax, akkor is egymás ellen játssza draft két első választottja élete első meccsét (csak nem szemtől szemben). De azért hogy kit érdekel egy olyan csemege, mint az 1/1 kontra 1/2 az már más kérdés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ti Joeckelt vagy Fishert, mi meg Dion Jordant vagy Ansaht draftoljuk 1/1re és 1/2re akkor könnyen lehet, hogy a draft idei első 2 választottja kapásból egymás ellen mutatkozik be az NFLben. Nem semmi csemege lenne.és szerintem remek nyitómeccs is mindkét csapat számára reális győzelmi esélyekkel.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Albert szemszögéből nézve csak én érzem ezt erőteljes hátbatámadásnak? Bizonyított ő már, a szurkolók is megszerették (szerintem), erre kb a vezetőség semmibe veszi (posztváltások, szerződés mizéria, most a tradek). Igazából Branden helyében én már biztosan besokalltam volna és nem lepődnék meg, ha ő vágyódna el nagyon.
Járt utat járatlanért akar eldobni a Chiefs. Mi lesz ha Joeckel vagy egyéb draftolt OT kudarc lesz? 😊MarioAna
Nem véletlen, hogy Albert nem jár edzeni. Úgy érzi, nem veszik komolyan.

Ettől ez üzlet és presztízs kérdése is. Nem akarják azt hallani, hogy beleültek a készbe, változtatnak. Minden új GM+HC páros ezt fogja tenni amíg világ a világ. Ehhez képest ami itt folyik még meglepően finoman zajlik. Nem is tudnék példát mondani rá. Mindenesetre maradtak a legjobb segédedzők, maradt a legtöbb kulcsjátékos. Albertet is elengedhették volna simán. De tagelték, mert ellenértéket akarnak. Viszont másik két lejáró szerződésű sztár, Bowe és Colquitt maradt. Akik repültek mégis, annak taktikai (változás) oka volt.
Pioli is azzal nyitott, hogy Pollardot kivágta. Aztán a húzóneveken kívül mindenkit. Mégis azt kapta, hogy Herminator csapatára épített, ami igaz részben. De jól tette. És Dorsey felismerte most (nem volt nehéz), hogy ezt kell folytatni. Nem kell itt lerombolni semmit és újjáépíteni. Mert a csapat fiatal, a capspace óriási (volt), tehetség van elég, több is mint szokott.

Kudarc lesz Joeckel, akkor kudarc lesz. Azzal nincs mit tenni, ennyi erővel ne draftoljon senki. Joeckel például ha őt válasszák BPA alapon is megéri az 1/1et. Illetve magában hordozza a potenciált, hogy Albertnél jobb legyen. És ez is számít. Nem sokan jobbak Albertnél de vannak páran a ligában. És egy csapat nagyon ritkán juthat olyan tehetséghez ezen a kiemelten fontos poszton, mint Luke Joeckel. Aki ha beválik egy évtizedig benn lehet a legjobb ötben akár legjobb háromban is. Albert már nem lesz jobb, és ő ennyire sosem volt jó. Illetve ő ZBben volt igazán király, ami futásról szól. Lehet marad a ZB, de mivel passz lesz zömében ez mindegy is.
Albertnek nem lehet kifizetni az általa várt 10 millió feletti éves összeget, hogy ROT legyen 5-6 évig. Ahogy LOT sem lehet, mikor van jobb. Ritkán adódik ilyen lehetőség, hogy egy ilyen jó játékost jobbra cserélhess megfizethető áron LOT poszton, de a Chiefsnek most adódott egy lehetősége. A fentebb vázolt okokból (és másból) adódóan élhetnek vele. Mert nem igazán van drafton más jó választásuk. Alberttel ez kiszúrás, de ez üzlet. Albert ha máshová kerül, ott kell jól játszania. Ha Tannehillt kel védenie akkor őt. Ott kell meggyőznie a vezetést, hogy megéri azt a pénzt, amit itt kért. Mert tárgyaltak vele, csak sokat kért. Nem tudom mit ajánlottak, de Dorsey és Reid komoly emberek, nem fognak szándékosan túl alacsony árat mondani. Ez üzlet, ez rájuk is igaz. Tudják pontosan.

Más. DJ nyilatkozott edzés után:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Igazoltunk egy újabb ILBt. Orie Lemon eddig a Dallas Cowboysban próbálkozott. Nem egy nagy szám, de annak törvénye alapján valaki csak be fog válni a sok ILB közül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Andy Reid kijelentette, a legújabb "Albert megy Miamiba tárgyalások feléledtek" hír nem igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Főleg, ha Albert addigra tényleg delfinné válik. Albert lehet még a napokban Miamiba utazik, és fizikai/orvosi felmérőn vesz részt ez ügyben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az év meglepetése lesz, ha Dzsokit viszi a KC. 😊

több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Sources tell CBS Sports that Texas A&M LT Luke Joeckel "will be" the Chiefs' pick at No. 1 overall.
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Több forrás szerint (pl Ian Rapaport NFL Network) a Miami továbbra is komolyan gondolja B. Albert átigazolását a Dolphinshoz. Az ár az idei második körösük (2/10) lenne.ulpianus
Miami Albert-el, meg a feltrade-l LT-ért van folyamatosan szóba hozva.
Sztem, ha velünk pl vagy mással nem tudnak megegyezni Fisher\Joeckel-ért akkor jöhet B-tervnek Albert majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Több forrás szerint (pl Ian Rapaport NFL Network) a Miami továbbra is komolyan gondolja B. Albert átigazolását a Dolphinshoz. Az ár az idei második körösük (2/10) lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Minden csapatnál egy híres játékost felkérnek, hogy a draft második napján bejelentse a választottat. A Chiefsnél Gary Barbaro lesz, aki egy kiváló safety volt a '70es közepétől 7 szezonon át, ebből 3x Pro Bowler lett. Illetve Chiefs (csapat) Hall of Famer tag. A felvétel elején látható munka közben:


Jon Baldwin ahogy tavaly is, megint villog edzésen. Jól teszi, mert küzdenie kell az első csapatba kerülésért. D. Avery egyelőre a kezdő Bowe párjaként. Amilyen nagy arca volt Baldwinnak, jót tesz neki ez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
3 riport tegnapról, illetve az edzésről egy kis pillanatkép:









Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
akeem jordan: na ennek nem nagyon örülnék (valamiért nem tudok válaszolni a postokra...nem nyitja meg a linket😊)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Adam Teicher szerint Akeem Jordan a legesélyesebb LILB kezdőjátékos. Meglátjuk, sztem ez még nem dőlt el.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Üvegből fújt Tight Endünk T. Moeaki már most sérült! 😀 Legalábbis a durcizó Albert mellett ő nem vesz részt az edzéseken egyedül.

Aki esetleg nézeget képeket ubiszezonban. Fontosabb újoncok mezszámai megvannak:
Chase Daniel 10; Alex Smith 11; Donnie Avery 17; Sean Smith 27; Dunta Robinson 34; Zac Diles 54; Akeem Jordan 55; Mike DeVito 70; Geoff Schwartz 74; Anthony Fasano 80.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én sokakat becézek. Volt aki át is vette utólag nickre. Nem sértegetni szoktam. Többet nem hívlak így, peterk2005. Nem bántásból írtam.ulpianus
Nincs gond, nem volt sértő, egyszerűen, mivel szinte minden fórumon peterk (peterkxxx) a nickem, ezért milliószor fotult már elő (máshol), hogy peterke-nek olvasták, ezért szóltam. Nyugodtan becézz, akár 2005-nek is, ha úgy tetszik. 😊 (Most már tudni fogom, hogy nem félreolvasás.)

Azt végképp nem értem, hogy itt vagy te, Vipera és tomi. Illetve egy téma, ami ennyire érdekel titeket. Akkor miért nagy kérés, folytassátok máshol? Illetve miért nem teszitek? 32 ilyen cikk született, nem is a Chiefs a kedvenc csapatotok. Érted?
Az ok végtelenül egyszerű. Ugyanezt a PFF statot megbeszéltük a Broncos, a Colts és a Pats topicban is, de hamar lezártuk, mert egyik topicban sem volt aki ilyen kritikusan fogadta volna. Mindenhol hozzáfűztek a stathoz pár (nem kritikus) gondolatot és kész. Te viszont erősen megkrizizáltad, ezért lettem kíváncsi az okokra. És azért írtam, mert az amit addig írtál, nekem még nem támasztotta alá eléggé a kritikát. Ennyi és nem több. Nem volt szándékom rád, rátok erőltetni a témát, így természetesen részemről is lezárva, többet szóba sem kerül. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Fisher már mondta régebben, hogy ő akar lenni az 1/1. Igaza van, miért ne? Van eltérés közte és Joeckel közt, de nem lényegi, amikben kell abban mindketten királyok. Végül lehet ő lesz egyébként. Trent Williams is megelőzte Okungot (kettőjük közt jött Berry). És arról is csak utolsó hónapban esett szó szerintem először. Bár annak más oka volt.

Illetve Geno Smith szokta időnként kijelenteni magáról, hogy ő lenne 1/1. Ki nem lenne?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fisher megcélozta az 1/1-et. 😊
Azt nyilatkozta, szívesen játszik RT-t is akár. Ez a KC-nak szól gondolom, Albert maradhat LT, jövőre meg Reidék biztos elengednék és Fisher átkerülne vakoldalra.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Értem és belátom kicsit túloztam.
De abban nem értek egyet,hogy ez az idei év class-a sokkal gyengébb mint eddig.
Inkább az van,hogy nincs elit QB és ezért nem olyan értékes az 1/1 mint tavaly.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Értettem. Ráadásul elég sokat mondom is, (és még fogom is) sztem a RB poszt után a CB az, ahol lehetetlen megmondani, hogy ki lesz jó (az évi 1-2 elit kivételével).

Mindenesetre így azért egész más, hogy mondasz két szvsz második körbe várható CBt, akik közt van különbség olyan fél kör, de valóban ettől még lehet jobb végül Slay. Vagy azt mondani, amit előtte, hogy a "Top 6-8 után szinte olyan játékosok vannak,mint harmadik-negyedik körben". Vegyük ezt is CB posztra. Vagyis Milliner kis híján olyan prospect, mint Mathieu, Webb, vagy épp McFadden. Ez így azért erős túlzás. Lehet bust Milliner is, meg Joeckel is, és akárki. Illetve lehet király Wreh-Wilson is. Ellenben nem véletlen, hogy ennyire drága feltradelni a Top 6-8 utánig.
Én sem szeretem, hogy előre vagy drafton reach-steal megy egy játékosról, mert a mock-board-top100 listákon 14.nek írták és elvitték hatodiknak vagy nyolcadiknak. Ez így számomra baromság. De ne essünk át lendületből a túloldalra sem.
_________________________________________________________


Mondok egy példát. Mondjuk Albert marad, és draftolják 1/1re Warmackot. Reach, hülyeség, miezmár, stb. Vagy draftolja más Top5ben. Mindegy.

Mennyit ér egy guard? Itt kétféle kérdés van. A másik az, hogy mennyit ér egy elit guard? Ugyanis egy elit guardra támadást lehet építeni. Több oka van, például legtöbb védelemben az NT-t (4-3 is) elvben egyetlen blokkoló nem tolhatja el, ez a fő értéke, kikényszeríti a duplázást, vagy fogja a két A lyukat, vagy A-B lyukat. Viszont ha egy RG mégis üzembiztosan képes kitolni nagyon rövid idő alatt a helyéről, borul a séma. Vannak megoldások, és nem minden séma erre épül, de leginkább komoly gondot jelent ez önmagában. Át kell alakítani pár dolgot, de az már nem biztos hogy ugyanaz. Ráadásul a támadóknál van a kezdeményezés, reagálni fognak, amint túlzottan sok erőt koncentrálnak a gyenge pontra. És ez így gyűrűzik, pattog pro és kontra.
Will Shields (RG) amikor itt játszott, vagy épp Iupati jelenleg a '9ersben a kedvencem a poszton, akár mást is írhatnánk, láthatóan borítani tudnak komplett DL sémákat. Lehetne a példánk futója Gore vagy Larry Johnson (vagy P. Holmes), a QB Alex, Kapernyicki vagy Trent Green (Alex 1.0 közepesnél erősebb QB, idehozták a Ramsből és láss csodát, elit fal mögött mindenki jobb). Illetve ettől még kell a falba más is, aki jó (Boone vagy épp Waters), valamint az LOT külön kérdés marad ettől. De lényeg ugyanaz marad.

Ezért mondom azt, hogy amikor valamely játékos (Milliner, Warmack, akárki) Top 5ös prospect lesz, az egész más kategória. Mert itt nem arról van szó csupán, hogy valaki lesz-e NFL szint vagy nem lesz. Hanem ennek esélye sem mindegy, hogy 80% vagy 25%, vagy épp 50%. Továbbá nem mindegy, hogy az elit potenciál valakiben 0.1% 1% vagy 30%.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Azert irtam,hogy van kb 8 top jatekos. Cb peldanal maradva nem biztos,hogy truffant vagy slay kozott akkora az elteres megis lehet koztuk 1kor vagy tobb is.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Barb!

A Genyóért nem jön fel senkivel egyetértek. Annyira, hogy én írtam ezt először egy hónapja legalább. Amit azóta belátott elég sok ember. Én akkor is mondtam, hogy ha valamiért felmozgás lesz TOP10, főleg TOP5ön belülre, az az egyik prémium OT lehet. A többi nem igazán logikus, vagy érné meg. Kivéve ha valaki beleszeret túlzottan egyik prospectbe. Nem lehet tudni.


A lemozgás a cél szinte minden drafton a Top5ben szinte mindenkinek. Legalábbis 5ből 4 csapatnak leginkább ez cél, csak ahogy idén, úgy máskor sem jön össze. Sok mock guru ír ilyen olyan letrade mockot, mert ezek a legdurvább árú pickek, pár hellyel is komoly extra picket lehet összehozni, és reális marad az ember. Ezért nem lehet eladni sem. Hacsak nincs szerelem egyik játékos felé.

A különlegessége az idei draftnak a Chiefs helyzete. A többi csapat a szokásos TOP5ös. A Chiefsnek nem az extra pick kell túlzottan. Egyszerűen nem tudnak Alberttel mit kezdeni. QB kéne, de az pont idén nincs.

Meglátjuk mi lesz. Ha jól gondolkodik GM Dorsey, akkor Albert el fog kelni. Legkésőbb a draft alatt. Amikor realizálja egyik csapat, hogy LOT poszton hoppon maradt. Ugyanis a Chiefs azért bajban nincs. Legrosszabb forgatókönyv az, hogy lesz két kiváló LOTje, és egyik ROT kell legyen egy évig. De a csapat mindnenképp erős nincs rajta lyuk. Csak nem volt extra bevétel, és Albert ügye nem oldódott meg idén. Ellenben az, hogy Joeckel az ROT-d, csak luxus, nem probléma igazából. Viszont minden más forgatókönyv még ennél is jobb. Ezért meg kell próbálni.

Janek!

Azért az erős túlzás, hogy ugyanolyat találsz harmadik-negyedik körben, mint elsőben. Ne essünk át a ló túloldalára. Warmackot ha behúzza Chiefs és beválik, akkor lemondják Lilját, és Albert marad, és brutál fal lesz. De mutass harmadik körben egy Warmackot. Vagy Geno Smith lehet nem RG3, de nem is EJ Manuel szint. Milliner sem Banks és így tovább. LEhet szerencséd, a Chiefs is negyedik körben hozta Jared Allent, vagy mondhatnék példákat, de azért nagy különbségek vannak prospect és prospect közt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes ez mert azért van top 6-8 játékos és igazából onnan lefelé szinte ugyanolyanokat találsz első 3-4 körben ha jól dolgozik a scout stáb.
Pusztán az van,hogy tavaly ugye volt Luck és RG3 de kapásból pl meg sem mondom ki volt a no3 pick....
(gugli szerint Trich)
érdemes megnézni a tavalyi első kört kiből mi lett első évben....