NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én erre a cikkre emlékeztem ennek a végén mondja ez Joeck ha jól értem, mert angol tudásom az nem sok van 😛

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/usyp6xb4aihdcyhdd88q
Luke Joeckel: I'd fit into Philadelphia Eagles' offense
It's doubtful Luke Joeckel is going to be holding up a Philadelphia Eagles jersey on Thursday night, but the left tackle feels he'd fit in well with Chip Kelly's new offense.


Joeck sértődéséről nem olvastam de biztos úgy van ahogy mondod, és pont Ficherre emlékeztem úgy, hogy mindenképp LT akar játszani.
A lényeg nem változik, örülök ha Fishert ez most nem zavarja kérdés meddig.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Nem ez a gond Alexszel, hogy nem tud dobni. Vagy nem tud erőset dobni, amire céloztál. Az a gond, hogy szétverték, sérült a válla. Illetve képes alulteljesíteni. A blitzeket nem mindig látja, ezt jogosabb lett volna felvetni. Kaep azért dob több mély passzt, főleg play actiont, mert ahhoz nem kell pontosság. Ez már erősen niners topic téma, ott megbeszélhetjük. De Tebowt biztos láttad játszani ő is pont ezért dobott a screen, dump meg option passzok mellet mélyre sokat. Akkor ugyanis a WR tud javítani, alászaladni a labdának ,vagy legalább beleütni ha IT lenne. ERőből megküldi a QB, és onnantól nem az ő felelőssége, hacsak nem nagyon (8 yard) megy mellé.
ulpianus
Alex-szel egyébként nekem a legnagyobb problémám az h gyakran azt látom h határozatlan a zsebben, ezért vannak kétségeim h a Reid-féle alapvetően rövid passzokra épülő offense-ben mennyire fogja ő érezni a timingot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Amikor PBben nyílik neki a luk abba bevágódik izomból, ha nem tömik be, megsem áll a secondary érkezéséig vagy a TDig.Rolni
Legjobb szezonja volt 5.4es átlag, de az fél szezon volt. Teljes szezonban 5.2. Jamaalnak legrosszabb 5.3as. Legjobb 6.4 (all time NFL második).
Szal ha Jamaal hozza a legrosszabb formáját, akkor lesz McFadden legjobb szintjén. Tehát elfogadod, hogy akkor Jamaal meg sem áll TDig vagy a secondary érkezéséig? És akkor lezárhatjuk a DMC és egyéb Raiders játékosok milyenek a Chiefshez képest témát?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem tudom volt e már:

Csak akkor miért nem Joeck aki meg is mondta, hogy hajlandó ott játszani Fscher meg mondta, hogy nem (amellett, hogy nyilván? beáll sorba)????

Tudom akkor még esetleg bíztak az Alber trade-ben de nem biztos, hogy ettől jó lesz az öltözői hangulat.
dande
Volt. Én írtam ma.

Azért Fisher, mert rosszul emlékszel. Ezt Fisher mondta és nem Joeckel. 😛 😊
Joeckel szerint a Chiefs hibát követett el, mikor nem őt draftolta. Gyakorlatilag megsértődött. Biztos hogy tartod az álláspontod?

Az öltözői hangulat kiváló, eddig is az volt. Ezt külön kiemelte minap Sean Smith és Dunta Robinson is hogy milyen jó.
Albert duzzog, mert nem kapott hosszútávú szerződést. De most pont erről tárgyalnak. Fisher (aki azt mondta neki az ROT poszt is tökéletes 😊), teljesen jó kedvű.. Illetve mindenki más is. Tamba Hali hetente jelenti ki, hogy bajnoki győzelemre éhes a csapat. És mindenki hasonló hangulatban nyilatkozik. Fogalmam nincs te honnan veszed, hogy hangulattal bármi gond van?

Albert trade-et a Miami kérte a draft után/alatt is. Csak keveset akartak fizetni. Ezért nem lett belőle semmi, mert folyton újabb árcsökkentést akartak. Dorsey megmondta nem adja el Albertet csak jó áron. Egyébként meg marad Albert. A Chiefsnek az is jó. Elcserélik később vagy nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 628 — Raiders fan
DMC első két évében is ZB-t toltunk Cable alatt Ulpi! 2010ben Hue érkezésével kezdtünk a PB felé indulni, ekkor jött a 1,5 kiugró szezonja.
Neki a legnagyobb gondja a sérülékenysége, illetve, hogy nem elég türelmes a ZBhez és nem elég a visionje sem hozzá.
Amikor PBben nyílik neki a luk abba bevágódik izomból, ha nem tömik be, megsem áll a secondary érkezéséig vagy a TDig.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom volt e már:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dqn8j1efuxgl03twfbyk
Reid: Branden Albert at left tackle, Eric Fisher at right
Now that trade talks with the Miami Dolphins are dead, the Kansas City Chiefs have a dilemma with Branden Albert and No. 1 overall pick Eric Fisher. Andy Reid provided clarity Thursday.


Csak akkor miért nem Joeck aki meg is mondta, hogy hajlandó ott játszani Fscher meg mondta, hogy nem (amellett, hogy nyilván? beáll sorba)????

Tudom akkor még esetleg bíztak az Alber trade-ben de nem biztos, hogy ettől jó lesz az öltözői hangulat....
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Játszott Jamaal PBt. LJ cseréjeként 2008ban. Ott is jó volt. 5.3as átlaga volt. Neki mindegy a séma.
Egyetemen nem láttad Jamaalt? Érdemes pótolni. A Texasban volt nagy király. Ott sem ZB van.

A számokat meglátjuk. Az valószínű, hogy több elkapott yardja lesz, mint tavaly. Charlie Weis mondta nemrég, aki így tett anno. Reid is megerősítette ezen szándékát többször. Nem egy váll fölötti elkapása volt már Jamaalnak satöbbi. Ismerjük Cassel passzait.

A pass heavy segíthet is neki. Ez igaz. Mert eddig Casselre a kutya nem koncentrált, most muszáj lesz a QBt nézni elsőnek, az nagy különbség. De Jamaalt nem zavarta, hogy ráálltak a védők. Akkor is jól futott, ennél jobban már nem lehet futni. Meglátjuk hogy fog működni, én biztos nem miatta aggódok. A fal jó, Jamaal eddig mindig hozta a számokat. Lehet nem fog 1500 yardokat futni mint eddig kétszer, csak 1100at, mint 2009ben, mikor többet próbáltunk passzolni. Nem akkora gond, ha a passzjáték megy. Az lesz a kulcs inkább.
______________________________________________________

Raiders ZB és DMC.
McFadden egyetemen a vadmalacok közt Wild catben volt király, ami nem classic PB (például az OT máshol áll, nincs QB, eggyel több a blokkoló ,stb), ha már felhoztad Jamaalnál ezt szempontként.
Mondok mást. DMCről két évig mint bust esélyes beszéltek. Főleg második szezonjában. Aztán volt egy jó szezonja, majd egy fél. Végül tavaly volt még egy pocsék éve (3.3as(!) átlag 707 yard). Ez utóbbi volt csak ZB. Illetve sosem játszott végig szezont. Legalább 3 meccset kihagy. Nem biztos, hogy a ZB volt csak a gond nála. Ő tud alapból gyenge szezont futni PBben is. Illetve ennyi sérülés is lehetett a probléma oka tavaly. Vagy az, hogy a Raiders OL gyenge évek óta. Ha megnézed tavaly csak Goodsonnak volt jó futásátlaga, de 220 yardon. Az csalóka, elég egy jót futni, és egy yardot emel az átlagon. Nem véletlen nem mérik az 1000 yardos futókhoz ezeket. Vagyis senki nem tudott jó futni igazán stabilan. Egy-egy jó futás benne volt, de az miben nincs benne? És futáshoz fal is kell. Jamaal már első évében is (rookie) Albert meg Waters mögött futott (PB). És azóta csak egyre javul a fal minden évben. Akárhogy is, Jamaalnak nem hiszem hogy gond lenne a man blocking. Eddig sem volt neki gond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 628 — Raiders fan
Igazából lehet Reidet nem is érdekli. A ZBnek nincs köze a passz blokkhoz. Ami Reidnél a lényeg. A ZB futásblokkolási szisztéma. Lehet úgy van vele, neki 8, ha Jamaalék így hoznak a passz mögé egy jó futást, akkor blokkoljanak fejen állva a többiek ha tetszik. Csak a pass protect minden mutatója legyen aranyból.
És amúgy is kevesebbet fog futni Jamaal jóval. Márpedig minden HB a hosszú futásaiból hozza a számokat, nem minden futása 5 yardos. Hanem arányában ha elég sokat fut, akkor több lesz benne a big play, mint másoknak. Márpedig ahhoz futni kell, nem passzolni.ulpianus
Érdekes lehet ez a ZB, PB dolog is. Nálunk milyen szépen kinyírta tavaly Knapp DMC-t a ZBvel...
Jamaal PBben játszott már? Egyetemen mit tolt? Oda is elit lenne? Sztem hülyeség a ZB-t lecserélni, mert azért pl Albert sem biztos, h PBben ugyanilyen jó LT lenne...

Ez meg valóban fontos, h a futók átlaga a pár nagyfutástól nő meg, ahhoz meg kell futni többször, h egyszer, egyszer kiszabaduljon. Ha kevesebbet fut lehet kevesebbet szabadul el...mondjuk Jamaal sebességével az is lehet opció, h rákoncentrálnak a passzra a védők és bumm jön egy futás, amivel meglép...érdekes lesz

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Jamaal kapcsán csak egy kérdés volt, aminek semmi köze az értékelőhöz.Rolni
Nem tudom. Akiket írtam. Petersonban hány elit szezon van? Nézzük más szemszögből, mint a kor önmagában. All Day Peti 2500 yardot futott.
Anno a szakma (és én magam szurkolóként is) komolyan aggódtunk Larry Johnson (ezt is tudom fejből máig) 416 labdacipeléses (rekord) szezonja után. Miért? Mert ezt nem lehet túlélni, nincs az a kondíció a világon, ami ezt biztosítja. És LJ öbbet nem is volt elit játékos. Kirúgták innen, aztán Shanny is próbálta a Skinsben, meg máshol is, de hamar kukázták.
Mikor Thomas Jones, aki Jamaal párja volt visszaesett (30 évesen, előtte király volt), akkor Jamaalt egyre többen követelték, hogy terheljék meg jobban. Ne legyen megosztott carry, legyen Jones csere egyértelműen. Úgy is lett, és Jamaal kezdett is kisebb sérüléseket összeszedni. Akkor nem terhelték tovább.
Egy sérülés persze többnyire pech. Jamaal úgy sérült le, hogy kifutott a pályán egyensúlyát vesztve, és a Lions mascot man átesett Jamaal lábán. Nyilván abban a szarban nem lehet látni lefelé semmit. Ez pech. Pont ott állt.

De alapvetően 26 éves, és 30 éves korig simán lehet elit valaki. De lehet holnap megsérül. Én nem tartom ezt fontos szempontnak még.
Egyelőre játsszon Jamaal úgy, ahogy eddig. Eddig egy IR és négy nagyszerű szezonja volt. De most más lesz a rendszer. A ZBről semmi infó nincs. Annyit mondott Reid mindig, ha kérdezték, hogy "Jamaal kiváló HB, nem rontjuk el a játékát". Ez nesze semmi fogd meg jól.
Most azt mondta Reid, hogy Alberttel folynak a tárgyalások, és ő lesz az LOT, Fisher pedig ROT. De ebből se tudtuk meg, hogy ZB lesz vagy nem.
Igazából lehet Reidet nem is érdekli. A ZBnek nincs köze a passz blokkhoz. Ami Reidnél a lényeg. A ZB futásblokkolási szisztéma. Lehet úgy van vele, neki 8, ha Jamaalék így hoznak a passz mögé egy jó futást, akkor blokkoljanak fejen állva a többiek ha tetszik. Csak a pass protect minden mutatója legyen aranyból.
És amúgy is kevesebbet fog futni Jamaal jóval. Márpedig minden HB a hosszú futásaiból hozza a számokat, nem minden futása 5 yardos. Hanem arányában ha elég sokat fut, akkor több lesz benne a big play, mint másoknak. Márpedig ahhoz futni kell, nem passzolni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 628 — Raiders fan
Köszi az Alex infókat!

Jamaal kapcsán csak egy kérdés volt, aminek semmi köze az értékelőhöz.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
QBknál nem a sérülésre akartam kihegyezni a dolgot...Ebben a playbook szűkítés dologban biztos vagy? Minden közvetítésen elmondták (amit hallottam), h mennyivel bátrabb, nyitottabb lett a dolog és hogy ezeket Alex nem tudta volna hozni...

Knile Davis sérülésével nem voltam tisztában...vhol olvastam, h sérülékeny nagyon ez ragadt meg...így kissé más a helyzet...
Jamaalban szted hány szezon van még elit szinten?Rolni
A riporterek mondanak hülyeséget is azért. Én hallottam nem is egyet.
Amíg Alex játszott, már edzésen az option ment. Nyilván, tudták Kaep mire alkalmas. Kaep szituációs QB volt, és szinte 15 playből állt a playbookja. Aztán Alex lesérült, és meglepő módon kész playbookkal állt ki Kapernyicki kapitány. Lehet változatosnak nevezni, igaz. Van benne sok rollout, draw, bootleg, ami addig kevesebb, illetve több screen, play action. Tény, hogy ALex egyáltalán nem szokott futkorászni első szándékból ennyit. Rookie QBknál szokás screeneket, stb dobni. Azt sem tette. Alexnél inkább több igazi pocket játék volt. Mutass már nekem Kaeptől olyat, amint dob pár dupla hitchet mondjuk. Majd lassan megtanulja ezeket is. Addig marad a látványos playbook, amit nem véletlen nem játszanak a franchise QBval megáldott csapatok. Vannak más szempontok is, mint a látvány. De az nem igaz, hogy ez komplikáltabb playbook. Sőt, igazából egyszerűbb.

Nem ez a gond Alexszel, hogy nem tud dobni. Vagy nem tud erőset dobni, amire céloztál. Az a gond, hogy szétverték, sérült a válla. Illetve képes alulteljesíteni. A blitzeket nem mindig látja, ezt jogosabb lett volna felvetni. Kaep azért dob több mély passzt, főleg play actiont, mert ahhoz nem kell pontosság. Ez már erősen niners topic téma, ott megbeszélhetjük. De Tebowt biztos láttad játszani ő is pont ezért dobott a screen, dump meg option passzok mellet mélyre sokat. Akkor ugyanis a WR tud javítani, alászaladni a labdának ,vagy legalább beleütni ha IT lenne. ERőből megküldi a QB, és onnantól nem az ő felelőssége, hacsak nem nagyon (8 yard) megy mellé.
__________________________________________________________


Jamaalban hány elit szezon van? Ez egy posztelemző a 2013as szezonra. Szted 26 évesen a kiöregedés lényeges szempont?
Majd 4-5 év múlva térjünk erre vissza. Egyelőre még a legjobb korban van. Adrian Peterson 28 éves, Steven Jackson 29, Frank Gore szintén 29. Ők szted már nem voltak elitek idén vagy tavaly? 26 évesen még nem ezzel kell foglalkozni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Patrick DiMarco FB is lapátra került. Ezzel eldőlt, hogy a frissen igazolt Anthony Sherman a kezdő. Azt hittem lesz verseny, de nem. Igazából még a 3 FB is sok. És mind olcsó figura, nagy különbség nincs. Lehet végül aktív rosteren egy marad a meccsekre.ulpianus
na őt sajnálom, tavaly nagyon jó blokkokat osztott ki
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Jamaalban szted hány szezon van még elit szinten?Rolni
Az összes! 😀
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 628 — Raiders fan
QBknál nem a sérülésre akartam kihegyezni a dolgot...Ebben a playbook szűkítés dologban biztos vagy? Minden közvetítésen elmondták (amit hallottam), h mennyivel bátrabb, nyitottabb lett a dolog és hogy ezeket Alex nem tudta volna hozni...

Knile Davis sérülésével nem voltam tisztában...vhol olvastam, h sérülékeny nagyon ez ragadt meg...így kissé más a helyzet...
Jamaalban szted hány szezon van még elit szinten?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Patrick DiMarco FB is lapátra került. Ezzel eldőlt, hogy a frissen igazolt Anthony Sherman a kezdő. Azt hittem lesz verseny, de nem. Igazából még a 3 FB is sok. És mind olcsó figura, nagy különbség nincs. Lehet végül aktív rosteren egy marad a meccsekre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Alex Tanney QB lapátra került. Nem meglepő. Annál inkább meglepő, hogy Cory Greenwood ILB is ki lett rúgva. Eddig ő volt az elsőszámú csere ILB. ÉS STben se volt rossz. Na jó, nem egy világszám, van elég LB. De én szerettem. Illetve ezzel is ráerősítenek arra, hogy a kezdősor marad, de a back up sor szinte teljesen ki lesz cserélve. Arenas és Greenwood is nálam felfért volna az 53as rosterre. Mert Tanney, meg a szintén ma kivágott Bryan Mattison (OL) kutyát nem érdekli, esélyük nem volt. Ez van, folyik a takarítás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Rolni!

Alex sztem is a legnagyobb kérdés lesz. Ezt én évek óta mondom, hogy a QB poszton vérzünk el sorozatban.
Mellette szól, hogy egyetemen amikor hasonlót játszott, akkor 1/1 lett belőle. Illetve, most hogy volt előtte fal, két szezont hozott le jól.
Aztán lesérült, és Kapernyicki jött. De abban tévedsz, hogy "megnyílt a playbook". Inkább mintha komplett oldalakat téptek volna ki. A play action része a futás alapú támadásoknak, de ezek nem a klasszikus mély passzok. Mindegy.
Chase Daniel = Flynn 2.0. Abban hasonlít, hogy alig volt pályán, de akkor jó volt. Csak ő egyetemen sokkal jobb volt mint Flynn. Mivel túl alacsony, ahogy Russel Wilson vagy épp Brees, nem lehetett erős prospect. A Saintsben ez nem volt gond. Illetve Reidnél sem. Mert a séma nem arra épül. Vick is alacsony, de nem számít. Tehát lehet megint Reidnek van igaza. Ő nem szokott mellényúlni QB ügyben. Vagy zseni QB edző, kinek melyik verzió tetszik.
Stanzinél mutass nekem sok jobb harmadik QBt. Tyler Braynél mutass nekem sok jobb negyedik QBt.
Minden csapatra igaz, hogy amint kiesik a kezdő QB baj lesz. Vagy ha csak egyszerűen pocsékul játszik. Ha ez a legnagyobb gyengéje egy QB posztnak, akkor az nálam belefér, nem szokatlan. Ez van, ők Alexre szavaztak.

Értem Rolni a HB aggodalmad is. Ami gyakorlatilag ugyanaz,mint amit előbb lezártunk a QBknél. Ha kiesik egy ligaelit játékos egy prémium poszton, mint a HB, akkor az nem jó. Nyilván gyengül a futójáték, ha Jamaal kiesik. Ettől elit, nem attól hogy mindenki tudja amit ő. Igen, ha egy poszt végigsérül, akkor nagy baj van. Lehet az OT poszt, vagy DE, vagy safety vagy CB, mindegy. Remélem nem fogod minden posztelemző után beírni, hogy "de ha Bowe kiesik, akkor nem is olyan erős a poszt, mintha nem esik ki". Nyilván ezért ők a kezdők, és keresnek milliókat. Nem Stanzi.

De nézzük akkor sorra. Jamaal 2008tól tolt le 3 teljes szezont, aztán az ACL szakadás. Majd ACL után lendületből egy teljes szezonban volt király, most 2012ben. Az ötből négy. Nem nevezném sérülékenynek. Sőt, elég kemény aki erre képes. Nem egy Darren McFadden, aki minden évben garantáltan lesérül. Vagy Peyton Hillis.
Knile Davisnak nem a szalagja szakadt. Eltört a kulcscsontja. Az nem visszatérő sérülés. Aztán a bokája tört el. Ez sajnos sokáig tart mire felépül egy futó belőle. Ő egyetemen nem is épült fel teljesen. Sokat hagyott ki. De ha beforr, és formába lendül ez sem visszatérő sérülés. A kérdés az, hogy mikor lesz ez, és milyen formát tud elérni. Mert ha fáj neki minden lépés, vagy elkezd félni, vagy nem jól forrt össze, vagy akármi, akkor lehet sosem lesz a régi. Igazából pont akkora a kockázat benne, mint bárki másban.
Gray az aki egyedül üveg. Ő valóban képes lesérülni bármikor.
Viszont ott van Draughn, ő stramm gyerek, illetve Nate Eachus. Mindketten tavaly is játszottak. Nyilván egyik sem Jamaal Charles, de ezt már kitárgyaltuk.
Ennyi sérülés azért irreális. De akkor sincs gond. A futó a legkönnyebben instant beilleszthető játékos. Ha lesz Jamaal+Davis+Gray IRen és kettő futó marad (meg pár FB), akkor igazolnak másik két FA futót.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 628 — Raiders fan
Ami szerintem nagy kérdés lesz, hogy Alex Smith mennyire tud Reid rendszerében élni. JH alatt láthattuk, hogy ügyes playbook, playcall mellett rendben van, de azért az is durva mennyire kinyílt a 49ers playbook miután padra került...és nem csak a futásokra gondolok, hanem főleg a mély passzokra.
Mögötte igazából nincs senki, aki megnyugtató lehetne számotokra, így összességében még mindig nem érzem erősnek a KC QB posztját, de ha Alex egészséges marad és jó szezont hoz akkor ráfuthattok a Denver nyakára...

Futók terén ami feltűnt az értékelőből, hogy nagyon rizikós a brigád, ha Jamaal lemegy...sérülékenyek szinte mind. Persze Jamaal ne menjen le...és akkor nem is lesz gond a futójátékkal. Ha azzal nincs gond az meg sokat segíthet Alexnek, aki vszeg jobban kihasználja majd a betömörülő védelmek lyukait, mint tette Cassell.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
folytassuk
Posztelemző rovat
RB:

HB
1. Jamaal Charles
A liga egyik legjobbja. Tavaly miatta volt érdemes a támadásokat nézni egyáltalán. Ránézésre klasszikus külső futó, futóbajnok sebességgel. Belül is jól boldogul, mivel nagyon agresszív, nem szeret földre kerülni első ütéstől. Ilyenkor néha elejti a bogyót, de nem többet mint mások. Elkapásai nagyjából a csere WRek szintjén vannak, ami kiváló. Ezt mostantól külön ki akarja Reid használni.

2. Knile Davis
Ha egészséges, akkor ő a király. Legjobb évében 1300+ yardot futott a legerősebb konfban, 6.5ös átlaggal. De azóta sérült, két szezonról beszélünk. Vagy képes 100%os teljesítményre, vagy hamar ki fog kopni. Futó van mindig. Súlya powerback (227), sebessége elusive back (3.37).

3. Shaun Draughn
Jamaal elsőszámú cseréje volt. Átlagos kiegészítőember. Mivel olcsó és a STben hasznos, nem rúgták ki. Amint komolyabban megsérül, meg fogják tenni. Inkább belül fut.

4. Cyrus Gray
Knile kicsiben. Tehetséges, de sérült. Nem elég erős power játékhoz, bár képes rá, főleg a mostani rendszerben, kívül hasznosabb. Nagyon jól lát a pályán, érzi a blokkokat és a védőket. Elég jól kap el, ami mostantól fontos előny. Sérülése miatt eddig limitáltan játszott. Ez fontos év lesz számára.

Joker:
1. Dexter McCluster
Nem igazán van posztja. NFLhez alacsony, nincs elég súlya. És üvegből van, sokat sérült. Mégis egyik legjobb játékosunk, fura vidám kisfickó. Gyors, de nem Jamaal. Viszont ultra robbanékony és hajlékony, kézen átfordulás vagy cigánykerék kell, továbbmegy. Látványos a játéka. A legintelligensebb játékos a csapatban, előbb reagál mint bárki, ez teszi sztárrá. Jól fut mint egy elusive HB, és jó a keze, mint egy WRnek, ismeri az alapvető WR (+minden HB) utakat. Nagyon fegyelmezett játékos. Reid külön ki szeretné használni a dupla posztot, ami benne van. Csak élje túl.

FB
1. Patrick DiMarco
Ahogy a KC fanek hívják Pancake DiMarco. Semmiből bukkant fel, ST játékos. Hilllis sérülésével lett kezdő FB, belül tud futni átlagosan. Ellenben szinte bármelyik LBt megborítja, ha az nem elég stabilan áll. Minden hibát megbüntet, nagyon koncentráltan, nagy energiával játszik. Képes felvenni egy DE-DT blokkot is, erős srác. Kérdés, mostantól mennyire kell egy klasszikus FB, de Reid szerint nem teszik tönkre Jamaal játékát, nem bolondok, van is most 4 FB a rosteren. De egyikük sem extra minőség, azért Reid az Reid.

2. Anthony Sherman
Tegnap futott be. Nem jobb, mint DiMarco, viszont jobban kap el. Ezért lehet ő lesz a kezdő. Érthetőbbé tenné Arenas eladását érte. Fiatal játékos, még lehet faragni a stílusát, fogják is. H-back lesz. Ha annak beválik, azonnal kezdeni fog.

3. Braden Wilson
Most draftoltuk. Egyelőre STbe várható leginkább. Van egy esélye, de még nincs az 53ban.

4. Ryan D'Imperio
Friss szerzemény. Szintén STer jelölt egyelőre. Jól blokkolnak ezek a srácok, ami STben hiánycikk. De gyors, megvan a súlya, erőfölénye, ütközni mindenki tud (kis túlzással).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Kicsit off:
Tegnap innen volt valaki este 7korul chiefs poloban a lagymanyosi hid korul?

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mivel a Miamival nem tudtak megegyezni végül, így megpróbálnak szerződést kötni Alberttel hosszabb távra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem jött jól cserének. Kipróbálták ,de mivel nagyon lassú hosszabb utakon mindig verve volt. Nickelben volt jó, amíg zónáztunk. Egy ötödik LB volt gyakorlatilag, és rövidtávon fürge, agilis, keményen ütköző srác. És tud blitzelni. De most emberezés lesz, ott nagyon nem jó még nickelnek sem. Punt returneknek is jó volt ,de annyi jó visszahordónk van, hogy az már túlzás. Egyébként van egy ugyanilyen játékosunk, Menzie. Ő is lassú, de azért nem ennyire, fizikális és ő is a Bamából jött. Csak ő ott CB2 is volt, ő tud a szélen játszani. De sztem neki sem lesz hosszú karrierje ebben a sémában. STben ellesz, mert ő olcsó, és ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennél mondjuk ő többet ért szerintem, hiába csak nickel volt. Oké, hogy előtte van 3 jobb corner, de sérülés esetén jól jött volna, baromi vastag lett volna így ez a CB depth. De hát mondjuk érthető húzás így is, sok helye nem lett volna már a KC-ban.
Mondjuk a Cardsban még visszahordani sem fog szerintem PP és a drogos mellett, de nekik ez megérte, főleg, hogy Arians nem is használ FB-t.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Javier Arenas jött állítólag.Beki
Inkább ment.
A sérülése miatt elküldték. Ezzel szinte ténnyé vált, hogy Dunta Robinson a Chiefsben is nickelback lesz. Eddig Arenas volt a nickel, bár ő sosem volt olyan jó, mint Dunta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Javier Arenas jött állítólag.