Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Még nem is mondtak semmit. Félinfók meg minden évben vannak, és lesznek is. Ma is lesz végig. De ahogy Bruce mondta, a nagy részük sosem jön be.
Utolsó ahol megmondták valóban, az Jake Long (Miami) volt. De annak volt oka, más szerződések voltak.

Luck sokkal egyértelműbb volt. A Coltsnak nem kellett gondolkozni. Tudtuk, hogy bárki lesz az 1/1 vagy viszi Luckot vagy elcseréli a picket és más viszi Luckot.

Ma igazából 1/1 után bármi lehet. Trade vagy a Jax Raiders se megyértelmű. Sztem pont az van, hogy ennyire megjósolhatatlan TOP 5 sosem volt még.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tavaly más volt azért, két elit QB prospect jött ki.
De ha már eddig végig ment a pöcsölés a trade-Joeckel-Fisher között, akkor már ezt a kis időt kibírhatták volna, hadd legyen valami kis izgalom.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Csúcs, még 3 óra a draft, mire elkezdődik, már a top20-at tudni fogjuk. 😀Stez
mintha tavaly ilyenkor nem tudtuk volna a Luck, RG3 duót (ill, hogy Browns - Richardson, Vikings - Kalil)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg kurvára unom ezt a Sandcastle dolgot. 😀
De néha fáradt napjaimon azért megnézek egy-egy videót, amiben gyökérkednek a témán.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Ezek nem hivatalos infók. Még lehet Leon Sandcastle is. Erről jut szembe, volt egy mockdraftjáték nfl.comon. És aki Leon Sandcastlere szavazott mint 1/1 pick, azok közt kisorsolnak pár aláírt Sandcastle mezt. Maga Deion Sanders írja alá természetesen. 😊
Egyébként meg lehet kapni a boltban. Én sosem akartam venni mezt, de egy ilyet lehet fogok. Ez már elég beteg, hogy teccen. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csúcs, még 3 óra a draft, mire elkezdődik, már a top20-at tudni fogjuk. 😀
Én mondjuk örülnék Fishernek.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
gsn szerint a Chiefs felhívta Eric Fishert és Luke Jockelt is ,hogy közöljék velük az 1/1 választott Eric Fisher lesz.
Más megbízható forrásom viszont azt mondta csak Fishert hívták fel ez ügyben.
Végül is mindegy Joeckel esete, a lényeg az, hogy Fishert felhívták-e valóban vagy nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Bill Williamson ESPN csoport szaki egy mockot nyomatott. Én bírom a csávót, szerencsénk van vele, érti miről beszél. Sok csoportnak idióta a szakértője.


1 1 Luke Joeckel OT Texas A&M
3 63 Kiko Alonso LB Oregon
3 96 Ace Sanders WR South Carolina
4 99 Tyler Bray QB Tennessee
5 134 Josh Evans S Florida
6 170 Chris Burnette DL Old Dominion
6 204 Paul Haze LB Michigan
7 207 Jayson Dimanche LB S. Illinois

Joeckel rendben van, egyik legfőbb esélyes.
Kiko Alonso a legnagyobb needre az egyik legjobb, én is mockoltam őt. 😊
Sanders nekem nem kedvencem, de igaza van Billnek, kicsi WR, és sztem is lesz WR draft.
Tyler Bray nekem legnagyobb favoritom az idei QB classból. 😊
Evans is jó, bár nem hiszem hogy itt még bent lesz, de lehet. Safety kell.
A többi ízlés dolga, mindegy.

Én ezt elfogadnám az tuti. Stanzi miatt aggódnék, de ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én Fishert jobban szeretem, emiatt nyilván neki örülnék, de nem hiszem, hogy bármelyik is rossz választás lenne.
Mindketten remek játékosok.Stez
csak nehogy előtörjön Reid Dline buzulása 😊Janek
Ha nem lesz hátra trade, akkor szerintem nem fog. Reid azért túl nagy passzbuzi ahhoz, hogy tudja, nagyon kelleni fog egy pass protector LT, főleg Smithnek, akinek azért idő és nyugalom kell, meg egy jó OL.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Én Fishert jobban szeretem, emiatt nyilván neki örülnék, de nem hiszem, hogy bármelyik is rossz választás lenne.
Mindketten remek játékosok.Stez
csak nehogy előtörjön Reid Dline buzulása 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én Fishert jobban szeretem, emiatt nyilván neki örülnék, de nem hiszem, hogy bármelyik is rossz választás lenne.
Mindketten remek játékosok.

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Mar elhangzott korabban is, az edzok Fishert akarjak top pickkel, de a scoutok Joeckelt. Dorsey a scoutok fele huz es nem akar small schoolbol draftolni, bar ebbe meg Reid beleszolhat gondolom. En Joeckel picket varok.Stez
Én Fishernek jobban örülnék a helyetekben 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mar elhangzott korabban is, az edzok Fishert akarjak top pickkel, de a scoutok Joeckelt. Dorsey a scoutok fele huz es nem akar small schoolbol draftolni, bar ebbe meg Reid beleszolhat gondolom. En Joeckel picket varok.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk egyértelmű volt, hogy a vevő félnek kellene gyorsabban lépnie az Albert ügyben, ha akarják őt. Ma este draft. A KC-nak meg nem feltétlen hat ki Albert eladása az 1/1-re, vele is, nélküle is lazán vihetik az OT-t, ha akarják, egy évet játszik RT-t maximum. Meglesz ez a trade még a draft előtt, biztos vagyok benne. 😊

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Állítólag Albert már Miami orvosoknál vizitáltJanek
Albertnek van háza Miamiban, ott szeret lakni. Tehát megmondta előre, amikor kell, ő besétál a Dolphinshoz orvosira. Most kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Állítólag Albert már Miami orvosoknál vizitált

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
John Dorsey GM még egyet nyilatkozott. Azt mondta: tárgyalnak a Miamival Albertről továbbra is. Illetve befutott hozzá pár telefon, az 1/1re volna jelentkező. De csapatot vagy ellenértéket nem mondott, illetve azt sem, hogy konkrét ajánlat elhangzott-e.
Az nfl.com szerint Dorsey ködösít utóbbi esetben. Továbbra is Joeckel/Fisher a célpont, illetve Albert elcserélése második körért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ESPN's Ed Werder reported Wednesday that "most people around the league expect" the Chiefs to draft Luke Joeckel with the No. 1 overall pick.
Werder acknowledged there's still a bit of uncertainty since the Chiefs have not negotiated with either Joeckel or Eric Fisher, but GMs and personnel men believe the former will go first overall. "This a player that GM John Dorsey has followed since very early in his college career," said Werder. Added ESPN's Todd McShay, "From what I'm told, the Kansas City Chiefs were absolutely blown away by Luke Joeckel in their one-on-one interview with him."

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenesetre kíváncsian várom a draftot most már, egyre több nagy guru mondja, hogy szerinte Fisher jobb, meg La Canfora is azt "hallotta", hogy Fisherben gondolkozik a KC, ha húz 1/1-el, miközben már hónapok óta szinte borítékolták a Joeckel picket. 😊
Nagyon unatkozhatnak.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Fordítva hat ki. Amennyiben érkezne egy visszautasíthatatlan ajánlat az 1/1re, csak addig elfogadható, amíg Albert itt van. Mert amint elcserélték, onnantól nem maradna LOT.
Tehát ekkor aláírnak vele 5-6 évre és kész. Mondjuk olyanra gondolok, hogy valaki adja a 2013+2014es első kört, illetve idei második kört. Attól függően ad még mást is, hogy az adott pickek mennyire erősek (Top 10 esetleg csak 15-20).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezért mondtam, hogy mondjuk nem értem, miben hat ki Albert az 1/1-es OT pickre.
Úgy is menni fog, legkésőbb jövőre, de szerintem idén valaki elviszi már.
A FIsher pickre maximum az hatna ki, ha a KC hátratradelne az 1/1-ről.
Mondjuk szerintem egyébként Joeckel lesz az 1/1, csak hát kell a folytonos smokescreen, tavaly a Colts is bedobálta folyton RGIII nevét, pedig alap volt, hogy Luck lesz az 1/1.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Illetve abból is az látszik, hogy nem lett meg az Albert trade, hogy még mindig Kansas City játékos! 😊
Fishert elhozhatják simán ekkor is. Albertet eladhatják a draft közben (1/1 után), vagy jövőre is. Mert lehet minden csapatnak van terve, miképp is szerzi meg egyik tuti OT prospectet, de mindnek akkor sem fog összejönni. A Chiefsnek legrosszabb esetben szembe kell néznie azzal, hogy két kiváló OTvel játssza végig a szezont. Talán túlélik.
________________________________________________________


Idén is lehet a Chiefs hivatalos oldalán mock draftot játszani:
 mockdraft.kcchiefs.com/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt irta La Canfora, azt hallotta, ha nem lesz Albert trade a draftig, akkor Fisher lesz az 1/1. Mondjuk nem tudom, Albertnek ehhez mi koze mondjuk, ha nem tradel hatra a KC, akkor eddig en biztosra vettem az OT picket.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Ebből viszont az látszik mégsem lett meg az Albert trade.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Lehet trade van a dologban, lehet 1/1re Floydot húzza Dorsey, lehet trükk az egész. Bármi lehet.

Dorsey terve egyszerű. Van 3 kiváló OT. Ebből kettő (Albert és 1/1en aki tetszik) sorsa az ő kezében van. Tehát akinek kell egyik, fizesse meg. A másik neki marad, egy LOT elég. Lehet végül nem nyer annyit, mint remélte, de nem neki sürgős, még lehet valaki fizetni fog. Ő megpróbál mindent bevetni, ez a dolga. Ködösít ezerrel, ha épp azt látja célravezetőnek.


Állat vagyok, ami enni kér...