Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 564 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem Halász Erikről ez a kedvenc videóm. Vigyorgok mikor nézem, annyira domináns a srác:
ulpianus
Reméljük ő is lesz az 1/1. 😛Stez
Max 1/4 lesz nyugi 😊

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mike Jurecki szerint a Cards is megkereste Albertet.

A Miami úgy döntött, hajlandó megadni Albertnek az általa kért összeget. Viszont ez esetben mégis újra tárgyalnának a Chiefs vezetőséggel a draft pick pontos értékéről.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem Halász Erikről ez a kedvenc videóm. Vigyorgok mikor nézem, annyira domináns a srác:
ulpianus
Reméljük ő is lesz az 1/1. 😛

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Egy érdekes szavazás a draft top5 csapatáról. Mel Kiper a Chiefsre szavaz:
 espn.go.com/nfl/hot?id=9191766


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Állítólag Branden Albert cseréjéről a két csapat meg tudna egyezni, azonban Albert szeretne évi 8-9 milliót pár évre, amit J. Longnak ajánlottak. A Miaminak nem üzlet elvinni úgy, hogy nem állapodnak meg hosszútávon. Amíg ez nem tisztázódik, nincs üzlet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nekem Halász Erikről ez a kedvenc videóm. Vigyorgok mikor nézem, annyira domináns a srác:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Nem hiszem, hogy Jordan benne van a négyben. Egyrészt van sérülése, ami BPA alapon red flag. Másrészt Hali+Houston sem fog padozni. Akkor már inkább Floyd vagy Lotulelei, ha védőt akarnak. Bár Star L.is EÜ problémás.

Ma olvastam, hogy pár meg nem nevezett KC edző Fisher felé hajlik Joeckel helyett.ulpianus
Reidet ismerve simán el tudom képzelni, hogy Fischert akarja inkább.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem hiszem, hogy Jordan benne van a négyben. Egyrészt van sérülése, ami BPA alapon red flag. Másrészt Hali+Houston sem fog padozni. Akkor már inkább Floyd vagy Lotulelei, ha védőt akarnak. Bár Star L.is EÜ problémás.

Ma olvastam, hogy pár meg nem nevezett KC edző Fisher felé hajlik Joeckel helyett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
GM Dorsey azt mondta, négy jelöltre szűkült a lista, akit 1/1re választhatnak. Nemrég még öt volt. Maradt négy, ami sztem így fest sorrendben:
1. Luke
2. Joeckel
3. Eric
4. Fisherulpianus
A lényeg hogy ne ti vigyétek Jordant. 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Újfent felerősödtek a pletykák, hogy B. Albert mégis de mégse de mégis Miamiba távozik. Shull (draft szaki) úgy fogalmazott, szerinte ez biztos, csak az a kérdés, hogy draft előtt vagy a draft napján történik meg hivatalosan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
GM Dorsey azt mondta, négy jelöltre szűkült a lista, akit 1/1re választhatnak. Nemrég még öt volt. Maradt négy, ami sztem így fest sorrendben:
1. Luke
2. Joeckel
3. Eric
4. Fisher


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mindenhol ilyen a média. Még kis hazánkban is. Ebből élnek, hogy turkálnak a szemétben, és ha nincs hír ott sem, akkor kreálnak egyet. Sőt, a bulvármédiában (a sporton belül is van ilyen) "ellenőrizetlen" forrásból is tényként idéznek. Ez azt jelenti, hogy hazudnak nyíltan. Hírnek lenni kell! Ez az egy szabály van. Akárkit eltaposnak ehhez. Ez nem philadelphiai jelenség. Ez média.

Ettől függetlenül Reid most jókedvű, felszabadult. Sokkal többet viccel, szívesebben is nyilatkozik. Most még minden szép és jó. Új város, új csapat, új remények. Nem hiszem, hogy a média érdekelte őt ennyire valaha is, akármilyen média. A nyomás sztem az elvárások miatt volt óriási, mikor kezdett akadni a szekér, kezdett minden rosszul elsülni. És mikor a fia elhunyt, akkor végleg magába roskadt. Most ezen túljutott, úgy tűnik, és talán ezért is tud most kevésbé véresen komolyan venni minden külsőséget, mint például az interjúk. Rájött, hogy sokkal fontosabb dolgok is vannak, mint a foci, vagy a közvélemény. Én így gondolom. Már egy másik ember kicsit. Jó látni, hogy ez egy vidám ember. Lehet persze, amit mondanak, hogy nem lesz motivált eléggé. Meglátjuk, egyelőre az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Csak egy példa, hogy milyen idióta ott pár újságíró.
A 2010-es PO-ban a WC-körben kiestünk a Packers ellen. David Akers kihagyott két 40 yard körüli FG-t és ha jól emlékszem 5 ponttal kaptunk ki.
Folyamatosan kérdezték Reid-et, hogy mi volt rossz. Lökte a szokásosat, hogy "that's on me", "I have to do a better job" meg ilyenek. Majd rákérdeztek erre az Akers-ös ügyre, hogy neki kellett-e volna menni, meg miért rúgatott vele meg ilyenek és erre azt válaszolta, hogy hát arra számítottunk, hogy belövi és azok a pontok segítettek volna. "We can all count. Those points would have helped," Reid said after the game". Ennyit mondott. Majd később kiderült, hogy Akers aznap vagy egy nappal a meccs előtt tudta meg, hogy a pár éves kislánya rákos. Ezek után a média elkezdte szidni Reid-et, hogy mekkora egy fasz, hogy Akerst hibáztatta pedig biztos, tudta, hogy mi van vele meg ilyenek.
És közbe meg sehol semmi. Jó hogy számított azokra a pontokra. Azért küldte fel. Mindenki abban reménykedett, hogy belövi. És emiatt az 1 mondat miatt pedig eléggé savazta a média.
Szal ez a Philly média. Nem csodálom, hogy nálunk nem mert soha semmit se mondani. Bár azért pár viccet így is eleresztett párszor. 😀
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Másrészt számomra meglepően sokat viccelődik mióta itt van. Gyakorlatilag minden nyilatkozatban, edzéseken is ezt mondják, combine alatt is, satöbbi. Nagy nyomás lehetett rajta Philadelphiában az utolsó pár évben. Majd lesz itt is, amint a szezon elindul.ulpianus
A média a más.

Reid nagyon jófej ember. Nagyon jó humorérzéke van. A barátai valamint a játékosai is mondták már többször, hogy sajnálják, hogy a philadelphiai újságírók nem azt a Reid-et ismerik, akit ők ismernek. Meg hogy a draft idején is mindig hawaii ingben van. 😀 Jah meg Belichikkel is jóban vannak aztán volt olyan a 2011-es draft 6. körében, hogy a Patsé volt a 193. választás, mienk meg a 194, aztán megbeszélték, hogy cseréljük már meg a sorrendet. Csak úgy. Mert unatkoztak. 😀

És a philadelphiai média meg a fanok tényleg durvák. Szal ha itt mondasz egy félmondatot és nem csak a helyi média repül rá, hanem az országos is. Az is mindent elmond, hogy az idei NFL-tanácskozáson vagy mi a neve 😀 amikor az edzők reggeli közben válaszolnak az újságírók kérdéseire Reid asztalánál csak philadelphiai újságírók voltak, kansasi egy sem.
Szal itt talán a fanok felé is jobban meg tud nyílni. Nem fogják szétszedni.
Reid emberi oldalát nagyon szerettem.

Érdemes megnézni ezeket a vidiket:

 www.youtube.com/watch?v=2TYl7hWkcwA
 www.youtube.com/watch?v=fSvvGStFQCc
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Esetleg amennyiben 1/1 Geno Smith kontra 1/2 Matt Barkley lenne, azt elhiszem hogy megnéznék többen, mint akik mindenképp megteszik. De hogy egy LOTért ki néz meccset, azt nem tudom. Persze én eleve nem "Brady vs. Rodgers"t nézek, hanem Pats vs. Packerst, szal nálam a sportcsatornák ilyetén figyelemfelkeltő szólamai sosem voltak mérvadóak. Tehát a hiba lehet bennem van.ulpianus
Ezt semmiképpen sem nevezném hibának. Sőt.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Erről az jut eszembe amit Reid mondott most utoljára. Megkérdezték, milyen érzés lesz az Eagles ellen játszani, az ő pályájukon? Erre Reid visszakérdezett: "játszunk velük?" Persze nevetett, majd elmondta, hogy az is egy meccs, ő már Chief, nem ezen töri a fejét. Nyilván ettől ez nem olyan, mintha ötödik csapatánál lehúzott volna két évet, és most hatodik csapat, 14 évig ő volt ott a főnök.
De egyrészt igaza van, egyszer úgyis vissza kell mennie, és akkor nem azzal a csapattal kell foglalkoznia.
Másrészt számomra meglepően sokat viccelődik mióta itt van. Gyakorlatilag minden nyilatkozatban, edzéseken is ezt mondják, combine alatt is, satöbbi. Nagy nyomás lehetett rajta Philadelphiában az utolsó pár évben. Majd lesz itt is, amint a szezon elindul.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Esetleg amennyiben 1/1 Geno Smith kontra 1/2 Matt Barkley lenne, azt elhiszem hogy megnéznék többen, mint akik mindenképp megteszik. De hogy egy LOTért ki néz meccset, azt nem tudom. Persze én eleve nem "Brady vs. Rodgers"t nézek, hanem Pats vs. Packerst, szal nálam a sportcsatornák ilyetén figyelemfelkeltő szólamai sosem voltak mérvadóak. Tehát a hiba lehet bennem van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ti Joeckelt vagy Fishert, mi meg Dion Jordant vagy Ansaht draftoljuk 1/1re és 1/2re akkor könnyen lehet, hogy a draft idei első 2 választottja kapásból egymás ellen mutatkozik be az NFLben. Nem semmi csemege lenne.és szerintem remek nyitómeccs is mindkét csapat számára reális győzelmi esélyekkel.iktriad
Illetve (ha nincs trade) akárkit választ a Chiefs és akárkit a Jax, akkor is egymás ellen játssza draft két első választottja élete első meccsét (csak nem szemtől szemben). De azért hogy kit érdekel egy olyan csemege, mint az 1/1 kontra 1/2 az már más kérdés.ulpianus
Szemtől szemben a 2 top pick azért mégiscsak elég nagy kuriózum lenne, nem?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ha ti Joeckelt vagy Fishert, mi meg Dion Jordant vagy Ansaht draftoljuk 1/1re és 1/2re akkor könnyen lehet, hogy a draft idei első 2 választottja kapásból egymás ellen mutatkozik be az NFLben. Nem semmi csemege lenne.és szerintem remek nyitómeccs is mindkét csapat számára reális győzelmi esélyekkel.iktriad
Illetve (ha nincs trade) akárkit választ a Chiefs és akárkit a Jax, akkor is egymás ellen játssza draft két első választottja élete első meccsét (csak nem szemtől szemben). De azért hogy kit érdekel egy olyan csemege, mint az 1/1 kontra 1/2 az már más kérdés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ti Joeckelt vagy Fishert, mi meg Dion Jordant vagy Ansaht draftoljuk 1/1re és 1/2re akkor könnyen lehet, hogy a draft idei első 2 választottja kapásból egymás ellen mutatkozik be az NFLben. Nem semmi csemege lenne.és szerintem remek nyitómeccs is mindkét csapat számára reális győzelmi esélyekkel.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Albert szemszögéből nézve csak én érzem ezt erőteljes hátbatámadásnak? Bizonyított ő már, a szurkolók is megszerették (szerintem), erre kb a vezetőség semmibe veszi (posztváltások, szerződés mizéria, most a tradek). Igazából Branden helyében én már biztosan besokalltam volna és nem lepődnék meg, ha ő vágyódna el nagyon.
Járt utat járatlanért akar eldobni a Chiefs. Mi lesz ha Joeckel vagy egyéb draftolt OT kudarc lesz? 😊MarioAna
Nem véletlen, hogy Albert nem jár edzeni. Úgy érzi, nem veszik komolyan.

Ettől ez üzlet és presztízs kérdése is. Nem akarják azt hallani, hogy beleültek a készbe, változtatnak. Minden új GM+HC páros ezt fogja tenni amíg világ a világ. Ehhez képest ami itt folyik még meglepően finoman zajlik. Nem is tudnék példát mondani rá. Mindenesetre maradtak a legjobb segédedzők, maradt a legtöbb kulcsjátékos. Albertet is elengedhették volna simán. De tagelték, mert ellenértéket akarnak. Viszont másik két lejáró szerződésű sztár, Bowe és Colquitt maradt. Akik repültek mégis, annak taktikai (változás) oka volt.
Pioli is azzal nyitott, hogy Pollardot kivágta. Aztán a húzóneveken kívül mindenkit. Mégis azt kapta, hogy Herminator csapatára épített, ami igaz részben. De jól tette. És Dorsey felismerte most (nem volt nehéz), hogy ezt kell folytatni. Nem kell itt lerombolni semmit és újjáépíteni. Mert a csapat fiatal, a capspace óriási (volt), tehetség van elég, több is mint szokott.

Kudarc lesz Joeckel, akkor kudarc lesz. Azzal nincs mit tenni, ennyi erővel ne draftoljon senki. Joeckel például ha őt válasszák BPA alapon is megéri az 1/1et. Illetve magában hordozza a potenciált, hogy Albertnél jobb legyen. És ez is számít. Nem sokan jobbak Albertnél de vannak páran a ligában. És egy csapat nagyon ritkán juthat olyan tehetséghez ezen a kiemelten fontos poszton, mint Luke Joeckel. Aki ha beválik egy évtizedig benn lehet a legjobb ötben akár legjobb háromban is. Albert már nem lesz jobb, és ő ennyire sosem volt jó. Illetve ő ZBben volt igazán király, ami futásról szól. Lehet marad a ZB, de mivel passz lesz zömében ez mindegy is.
Albertnek nem lehet kifizetni az általa várt 10 millió feletti éves összeget, hogy ROT legyen 5-6 évig. Ahogy LOT sem lehet, mikor van jobb. Ritkán adódik ilyen lehetőség, hogy egy ilyen jó játékost jobbra cserélhess megfizethető áron LOT poszton, de a Chiefsnek most adódott egy lehetősége. A fentebb vázolt okokból (és másból) adódóan élhetnek vele. Mert nem igazán van drafton más jó választásuk. Alberttel ez kiszúrás, de ez üzlet. Albert ha máshová kerül, ott kell jól játszania. Ha Tannehillt kel védenie akkor őt. Ott kell meggyőznie a vezetést, hogy megéri azt a pénzt, amit itt kért. Mert tárgyaltak vele, csak sokat kért. Nem tudom mit ajánlottak, de Dorsey és Reid komoly emberek, nem fognak szándékosan túl alacsony árat mondani. Ez üzlet, ez rájuk is igaz. Tudják pontosan.

Más. DJ nyilatkozott edzés után:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Igazoltunk egy újabb ILBt. Orie Lemon eddig a Dallas Cowboysban próbálkozott. Nem egy nagy szám, de annak törvénye alapján valaki csak be fog válni a sok ILB közül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Andy Reid kijelentette, a legújabb "Albert megy Miamiba tárgyalások feléledtek" hír nem igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Főleg, ha Albert addigra tényleg delfinné válik. Albert lehet még a napokban Miamiba utazik, és fizikai/orvosi felmérőn vesz részt ez ügyben.


Állat vagyok, ami enni kér...