Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
joeckel 1/1 mármár tuti?braxa88
Nem tuti. Egyrészt Fisher nagyjából ugyanazt tudja csak másképp kicsit. De sztem erősen valószínű, hogy OT lesz, és Joeckel eddig aki azért kicsit jobbnak tűnik. Meg ő egy éve a TOP 10ben van, az sem véletlen.
De pont tegnapelőtt mondta a GM John Dorsey, hogy Geno Smith is a kalapban van többek közt, és mások is.ulpianus
nem hiszem, hogy a 2/2 után 1/1-re is QB jönne, egy uborkaszezon alatt.Amadeus91
Ebben egyetértek. Sztem ez "smoke" (félrevezetés). Nehéz elhinni, hogy Geno Smitht akarják. Akkor hogy lesz? Adtak két második kört egy Alex Smithre, akinek van két éves szerződése, és padozik két évig? Vagy húznak 1/1re valakit a padra? Miközben Albert elmegy, és nem lesz LOT a két drága QB előtt.
De persze mondani kell valamit. Elővették a Geno kártyát, kell a médiafigyelem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Tamba Hali 3.6 milliót ér tehát. És végigmehetnénk. Dorseyra 800k-t írnak. A 'niners vezetés, évi 3 milliót adott neki. Mégis mindenki arról beszél, milyen jó deal volt.
Berry 1.7 Millió. Ez neked komoly cikk?
ulpianus
Leírtam a véleményem a grade rendszerről, közvetlenül a link alatt, konkrétan felhívva a figyelmet annak, aki esetleg nem ismeri a PFF-et hogy helyén kezelje...

Egyébként ha ugyanúgy "csalnak" minden játékos besorolásánál, akkor pont jó lenne h össze tudjuk hasonlítani őket egymással, azonban természetesen nem lehet kiszedni a rendszerből a szubjektivitást, és nem lehet minden környezeti változót figyelembe venni, ezért nem is lehet tökéletes grade rendszert csinálni. Az övék se az, mégsem mondanám h rosszul választanánk ki a legjobb ésvagy legrosszabb játékosokat adott cikkeikben, akárhogy csalnak is, mégis van némi korreláció a valósággal, nem mintha ezekben a szituációkban 100%-ban ragaszkodnának a saját grade rendszerükhöz, de mégse mondanak homokegyenest ellent neki...Black_Adder

Hagyjuk talán a szólamokat és közhelyeket. Ennyivel tiszteljük egymást.

Akkor mondhatjuk egy módszerre, hogy "van benne hiba, semmi nem tökéletes" ha 90-95% fölött helytálló, ízlés szerint, de vannak hibái. Ez nem tudomány, elfogadjuk.
Mit is állít a cikk? Azt, hogy ők pusztán tackle és passzolt yard számokból megmondják a tuti dollárban kifejezett értékét mindenkinek. Oké. Nézem cikket és ezt látom:
Dorsey 800k. Valóságban ennek többszöröse, a niners vitte 3 millióért.
Tyson Jackson 900k. Ehhez képest most írt alá ő is. Mondjam mennyiért?
Tamba Hali (igaz, nem ért el 10+ sacket ahogy szokott, és amiért tavaly Istenítették ugyanitt. "Csak" kilenc sacket 15 meccs alatt) értéke 3.6 millió. Most komoly? Ha Hali kiment volna FA piacra, tehát nem kap 3.6 milliónál jobb ajánlatot? Vagy nézzük máshogy. Hali 3.6 millió, akkor a társa Justin Houston mitől 12.4 millió? Justin Houston négy Tamba Halit érne dollárban kifejezve? Nehéz komolyan venni.
Berry 1.7 milliót ér. Én azért azt mondanám talán volna olyn butus GM aki adna többet is érte.
A KC 2012es szezonjában két játékos süllyedhet elsőként a föld alá, Quinn és Cassel. A cikk szerint: Brady Quinn 1.5 millió helyett 2.2 millió, mert ő alulértékelt volt. Értem, de akkor miért nem kell senkinek? Miért nem kapkodnak utána a csapatok? Ők hülyék, de a PFF ezen cikkírója pedig megmondta hogy Quinn a tuti QB.
Még egy remek pozitívra értékelt emberünk akad. Akiről nem is kell tehát elmélkednünk, hogy mi lehet a dollárban kifejezett értéke, mert tudjuk. Steve Maneri a KCben keresett 500k-t a cikk szerint 1.1 milliót ér. Ehhez képest idén kap a Beasrtől 630k-t. Aminek egyébként az a z oka, hogy nem is kaphatott volna 500-at.

Ne folytassuk. Láthatóan csődöt mond a képlet vagy módszer vagy bármi ez. Van benne ami magyarázható. De mégis milyen módszer az, aminél keresni kell az esetlegesen kijött jó eredményt? Rossz módszer, komolytalan. Az nem hibahatár, hogy több mint a fele rossz, és ezek jó része is nagyságrendi tévedésekből áll.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Tamba Hali 3.6 milliót ér tehát. És végigmehetnénk. Dorseyra 800k-t írnak. A 'niners vezetés, évi 3 milliót adott neki. Mégis mindenki arról beszél, milyen jó deal volt.
Berry 1.7 Millió. Ez neked komoly cikk?
ulpianus
Leírtam a véleményem a grade rendszerről, közvetlenül a link alatt, konkrétan felhívva a figyelmet annak, aki esetleg nem ismeri a PFF-et hogy helyén kezelje...

Egyébként ha ugyanúgy "csalnak" minden játékos besorolásánál, akkor pont jó lenne h össze tudjuk hasonlítani őket egymással, azonban természetesen nem lehet kiszedni a rendszerből a szubjektivitást, és nem lehet minden környezeti változót figyelembe venni, ezért nem is lehet tökéletes grade rendszert csinálni. Az övék se az, mégsem mondanám h rosszul választanánk ki a legjobb ésvagy legrosszabb játékosokat adott cikkeikben, akárhogy csalnak is, mégis van némi korreláció a valósággal, nem mintha ezekben a szituációkban 100%-ban ragaszkodnának a saját grade rendszerükhöz, de mégse mondanak homokegyenest ellent neki...

szerk.: magukat a pénzösszegeket meg egyértelmű, h nem veszi komolyan az ember. Mármint nyilván nincs olyan, h ha valaki negatíív grade-et kap, akkor neki kell fiezetnie, h játszhasson. Nagyságrendi összehasonlításnak adhat alapolt. Pl, h a PFF szernt Bowe kurvára túl fizetett, holott mindenki tudja h jó WR. Ilyenkor elgondolkodik az ember, és azt mondja h vagy egyetért vele vagy nem. Azt, mert Cassel szar, ami miatt jócskán lerontja az elkapók teljesítményét is, esetleg utánanéz máshol és látja playenkénti elemzésnél, h többször 2 tök üres WR volt, mégse játszotta meg egyiket se, hanem megvárta a sacket vagy kidobta oldalra, lelkük rajta, semmi újat nem írtam ezzel most csak ami nyilvánvaló, de mondjuk arra nekem jó, hogy ha van egy erős véleményem egy játékosról, és itt az ellenkezőjét látom, hogy kicsit utánagondoljak, és megerősítsem vagy megdöntsem magamban. Szerintem a cikk se azért íródott, h a dollárpontos összeget mindenki szentírásnak vegye. Én se ezért linkeltem be...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
joeckel 1/1 mármár tuti?braxa88
Nem tuti. Egyrészt Fisher nagyjából ugyanazt tudja csak másképp kicsit. De sztem erősen valószínű, hogy OT lesz, és Joeckel eddig aki azért kicsit jobbnak tűnik. Meg ő egy éve a TOP 10ben van, az sem véletlen.
De pont tegnapelőtt mondta a GM John Dorsey, hogy Geno Smith is a kalapban van többek közt, és mások is.ulpianus
nem hiszem, hogy a 2/2 után 1/1-re is QB jönne, egy uborkaszezon alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
abszolute

houston isJanek
Houston rookie pénzét nem lehet újratárgyalni. Ez a szabály. Top 15-25be várták. De elszívott egy füves cigit, lebukott. Ezért csúszott a drafton, elhoztuk harmadik körben. Amitől ő ugyanolyan tehetség maradt.
Justin Houston csak magát okolhatja, hogy évekig hajtott, sztár volt, és egy cigi miatt most a töredékét keresi annak, amit kaphatott volna. Meg fogja ő kapni a pénzét, ha így játszik tovább, addig azonban nincs mit tenni, és nem mutathat senkire.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
joeckel 1/1 mármár tuti?braxa88
Nem tuti. Egyrészt Fisher nagyjából ugyanazt tudja csak másképp kicsit. De sztem erősen valószínű, hogy OT lesz, és Joeckel eddig aki azért kicsit jobbnak tűnik. Meg ő egy éve a TOP 10ben van, az sem véletlen.
De pont tegnapelőtt mondta a GM John Dorsey, hogy Geno Smith is a kalapban van többek közt, és mások is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
A PFFnek vannak alap statjaik, azok jók.
Ellenben ezek a kombinált majdénjólkitaláom "képletek" a W. Churcill által sokféleképp megénekelt kategória. Ha én hamisítom akkor jó stat, mert előbb a végeredmény írom le, és aztán addig állítgatom a képletet, amíg ki nem jön amit akarok. Népbutítás, hazugság az egész.
Egy szorzandót vagy súlyozást átállítok, és rögtön kiderül, hogy mindenki 20-50 hellyel arrébb van csak egyik fel- másik lefele mozgott. Egy passzolt TD az passzolt TD. Ott is van eltérés, de hosszútávon kiegyenlítődik.

Tamba Hali 3.6 milliót ér tehát. És végigmehetnénk. Dorseyra 800k-t írnak. A 'niners vezetés, évi 3 milliót adott neki. Mégis mindenki arról beszél, milyen jó deal volt.
Berry 1.7 Millió. Ez neked komoly cikk?

Értem én, hogy nekik írni kell, mert fizetősek lettek, és nincs több csapat, nincs több stat, az van ami régen volt. TD, yard, FF, satöbbi. Nekik muszáj valamit írni, de ezeket aki komolyan veszi, az bolond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
joeckel 1/1 mármár tuti?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Itt van h a PFF szerint ki mennyire érdemli meg:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/02/28/performance-based-value-kansas-city-chiefs/

Mondjuk a a saját grade rendszerük alapján megy, ami koránt sem tökéletes, nem is lehet az, szóval elsősorban csapatszinten lehet messzebb menő következtetéseket levonni /*ott egész jól kiegyenlítődik az ha valaki a szerepköréből fakadóan rosszabb Grade-et kap, mert akkor ezzel általában valaki mást jobb gradehez segít, ha nem teljesen elkúrt sémát feltételezünk*/, de azért van benne néhány meglepetés, és nem feltétlenül mind alaptalan......

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
abszolute

houston is

több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
MegérdemlikJanek
Charles is megérdemelné.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Megérdemlik

több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Összeollóztam Arrowhead Prideról egy friss fizu táblázatot. Spotracról, és más forrásokból szedte össze a cikket a srác:ulpianus
Hali és Berry ennyit szakít? Nem gondoltam volna.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Chiefs are signing former Packer Frank Zombo, who reunited with KC GM John Dorsey.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Leigazoltuk Tommie Draheim támadófalembert. Tud minden poszton játszani a falban, bár tapasztalata szinte semmi, tavaly a Packers/Seahawks/Jags/Patsnél próbálkozott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Összeollóztam Arrowhead Prideról egy friss fizu táblázatot. Spotracról, és más forrásokból szedte össze a cikket a srác:




Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Akkor Steph lesz a RT?Janek
v Schwartzempty taxi
Több variáció van. Vagy kezdőjátékosok ROT Donald Stephenson (ROT) és Schwartz (LG), akkor Jeff Allen a csere mindkét poszton, esetleg más ROT csere (például Waldron vagy draft).
Vagy Allen (LG) és Stephenson (RT) kezd és Geoff Schwartz az elsődleges cseréjük.
Lehet hogy taxis elmélete lesz, Schwartz (RT) és Allen (LG) kezd, Stephenson csere, bár ő guard még nem volt. Viszont mivel úgyis kell egy cserecenter drafton, az illető lehet egyben guard csere is.

Nem tudom ez mikor dől el hivatalosan. Lehet eleve eldőlt, és Schwartz így lett igazolva. Ő azt mondta, a természetes posztja guard, szte ezt fogja játszani, de ha kell OT is lehet, ahogy volt is. De nem ő dönt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Akkor Steph lesz a RT?Janek
v Schwartz


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Steph lesz a RT?

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Joeckel luxus lenne RT ként egy évet?Janek
1/1re ROT-t vinni luxus. De nem is ez a gond. Albert tag fizuja, vagy hosszútávú pénze (nem fog ezek után aláírni akármit) szintén nem ROT összeg.

Dönteniük kellett, Winston rendszeridegen lett, úgy döntöttek Albertre koncentrálnak, kihozzák belőle a maxium árat. Csak sokáig húzódik, mert a Miami nem akar annyit fizetni, mint amit Albert Dorsey szerint ér.
Dorsey türelmes. mondok egy érvet. Most Palmer átkerült Flynn érkezése miatt a Cardsba. Bill Williamson (ESPN) szerint ezzel a komoly LOT hiányos csapatok, mint a Chargers gondba kerülhetnek TOP 10 után. Én régebben mondtam, hogy nem fognak Genoért felmozogni drafton, legalábbis nem TOP10be. OTért már inkább. Van két nagyon is kiváló LOT prospect, Joeckel és Fisher. Illetve Lane Johnson ízlés szerint, de ő már más kategória. Utánuk ROT és hosszútávú magas kockázatú projectek vannak csak. Johnson eleve nem minden edzőnek felel meg, bár ezt én mondom, de biztos vagyok benne. Persze elég ha egynek megfelel, el fogja vinni. De a többieket az nem hatja meg. És mivel gyakorlatilag minden TOP 10es QB hiányos csapat szerzett használt QBt, a többi prémiumposzt (az ismert QB készlet miatt is) felértékelődik. DT és pass rusher poszton kevésbé vannak Joeckel+Fisher duók, CB Milliner, WR nincs is igazán. Warmack király, ellenben a Guard és a többi sztem nem prémium poszt TOP10ben. Pár GM el fog gondolkodni ezen, és bizony akinek lehetősége lesz, ráadásul kell neki OT, erre akarja költeni a top pickjét, mégha ez extra költséget jelent is.

Ami pedig felértékeli Albertet. Mert ha valakinek az első körös pickje mellé adni kellene egy második kört és jövő évi elsőt, hogy elérje Fishert/Johnsont (joeckel elmegy 1/1), de Albertet megkapja pusztán második körért, minek dobna ki egy top 2014es picket? (Nemcsak a QB poszt, és nem csak a Cards a lényeg, hanem Lotulelei esete és a többi. Tudom sokan érették, de nem akarok ezen vitázni, hogy Palmer egyedül borítja a draftot, nem ezt mondtam, és Bill sem). Dorsey ezért nem kapkod, és adja el Albertet olcsón. Csak Albert eddig bírta idegileg, ami nem jött jól, de érthető. És nem feltétlen csökkenti az értékét, hogy bizonyítani akarja, ő TOP LOT és nem más.

Bonyolult a draft, és a GM munka, csak szerettem volna belemenni, ha már felmerült, illetve úgyis uborka és mockdraft szezon van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Joeckel luxus lenne RT ként egy évet?

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Bowet megkérdezték a top fizetéséről. Mire ő annyit mondott, hogy ő top WR, ez tehát rendben van így.
Alex pedig azt mondta, nincs itt szó semmiféle csapatépítő szezonról. Ő és a KC vezetése győzelmeket akarnak, jelszó a "worst to first". Minden más gondolkodás hibás szerinte mind játékosként, mind edzőként.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
B. Albert OT nem jelent meg az edzésen tegnap, mert megsértődött. Azt kérte, először tisztázzák, hogy kell-e a csapatba vagy nem.ulpianus
Plusz Albert azért közölte, hogy nem fog RT-t játszani, LT akar lenni.
Meg közben a KC is tradelni akarja, gondolom neki ez nagyon nem tetszik.Stez
Igen, ezekről van szó. Gondoltam mindenki érti.
Viszont ha már pontosítunk. Nem mondott az ROT posztról semmit, csak Guard nem akar lenni. Bár azt sem a vezetőség mondta neki, hanem egy újságíró.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
B. Albert OT nem jelent meg az edzésen tegnap, mert megsértődött. Azt kérte, először tisztázzák, hogy kell-e a csapatba vagy nem.ulpianus
Plusz Albert azért közölte, hogy nem fog RT-t játszani, LT akar lenni.
Meg közben a KC is tradelni akarja, gondolom neki ez nagyon nem tetszik.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Rich Ranglin OL tartalékembert elengedték (waive). Sztem is van elég mozgásterük a drafton, érdemes próbálkozni. Ranglin szintű vészember akad. És talán szerencséjük lesz. Mindamellett cserecentert én mindenképp hoznék.


Állat vagyok, ami enni kér...