Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
pedig smith a jobb cbbraxa88
Flowers meg a bal.

Messze van még a végleges roster.
Másrészt tavaly örültem, hogy Stanford Routt idejött, ha már Carr elment, aki nagy kedvencem volt. Aztán olyan rossz volt, hogy ihaj. Fogalma nem volt a zónázáshoz semmi.

És végül ki tudja mi dönt? Dunta két komoly büntetést kapott mert erőszakos tulok, mindkettőt ahogy nézem Eagles játékos ellen követte el. Reidnek ez tetszhetett. Nem mintha Reid döntene egyedül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
pedig smith a jobb cb
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A előző híreszteléssel szemben D. Robinson (CB) leigazolása után a Chiefs már nem érdeklődik tovább Sean Smith (CB) iránt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
te direkt nem olvasol vissza?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Adam Schefter ‏@AdamSchefter

And we're off: Former Falcons cornerback Dunta Robinson reached agreement Friday night on a three-year deal with the Kansas City Chiefs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Ezzel kizart a trade. Lehet semmi nem jott ajanlatban es igy ez a legjobb megoldas hosszu tavraJanek
Igazából egyetértek. De elvben nem kizárt. Attól függ mi az ajánlat. Ha egy TOP 10ben lévő csapat feldob egy idei+2014es első kört, meg idénre valami fincsit, lehet megéri. Mert Fisher elvihető, vagy Johnson, nem tudjuk róluk mit gondol Dorsey. Esetleg, ha ez besül, Albert marad LOT, és ROT-t húznak. Tehát kockázat nekünk nincs. Csak minden arra mutatott eddig is, hogy Joeckelbe szerettek bele, más értelme nincs is Winston kirúgásának. De megfelelő ajánlat esetén sztem nem kizárható egy trade. A gond továbbra is az, hogy ki, és miért jönne fel ilyen áron?

De még egyszer mondom, sztem is meglepő volna, ha ezek után draftolnák Geno Smitht például. Mert ahhoz sem kell kirúgni Winstont. Csak ahhoz kell, ha Joeckel+Albert az OT páros. Albert guard nem akart lenni nagyon, meglátjuk ROT akar-e lenni, ha megfizetik. Höri után végre tényekről beszélhetünk, és Albert valóban a legdrágább ROT lenne. Ami lehet neki megfelel. Az más kérdés, mi az ajánlat. Mert ROTként már ő is kevesebbet ér, hiába ugyanaz a játékos. Pár évig ez nem gond. Mert a LOT (Joeckel) ha beválik ROT pénzen lesz. De aztán dönteni kell Albertről. Vagy persze Joeckelről ,ha mégsem akkora király. Ami konkrétan 4+1 évet jelent, szal kapkodni nem kell. Addig lejátsszák a fiúk, ki balos és ki jobbos.ulpianus
azért nagyfokú hazárdirozás lenne az FO részéről ha mondjuk Winston kivágása előtt nem megy bele Albert ebbe az egészbe hallgatólagosan és csendben, hiszen teszem azt mondjuk jön Joeckel LT-nek mire Albert közli ő nem akar RT lenni, ezzel kvázi a falunk 2 legjobbját el is vesztjük. És akkor még nem beszéltünk Albert hátáról sem, ami ki tudja hogy jött rendbe és hogyan bírja a későbbiekben. Érdekes a szitu, na.ehh
Joeckel is tud RT-t játszani ha Albert fafej aztán majd kesőbb kialakul ki hol jobb. Túl nagy kockázatot nem érzek. Sokkal nagyobb kockázat volt a Joeckel-en kívüli draftban.Mert rajta kívül 1/1 mindenki lutri.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Safety is lehet Robinson. Mivel Kendrick Lewis sérülése továbbra is kérdéseket vet fel. Megpróbálhatja kiszorítani, bár az nem könnyű. Akár sikerül, akár nem, végre lesz egyikből (leginkább Robinson) normális csere safety. Vagy Robinson DB lesz, mint Travis Daniels, oda áll be ahova épp kell. Ugyanis csere CB sincs. Csak van CB1 Flowers, és pár nickel back.

Safety vonalat erősíti, hogy továbbra is tárgyalnak Sean Smith (CB) leigazolásáról.ulpianus
Mennyi pénzetek van a sapka alatt? Mert Smith esetében 3 év -24 millióról beszéltek az Eagles esetében.Shawn84
Nos úgy h még nem ismert Dunta szerződése az overthecap szerint 16,8M.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Safety is lehet Robinson. Mivel Kendrick Lewis sérülése továbbra is kérdéseket vet fel. Megpróbálhatja kiszorítani, bár az nem könnyű. Akár sikerül, akár nem, végre lesz egyikből (leginkább Robinson) normális csere safety. Vagy Robinson DB lesz, mint Travis Daniels, oda áll be ahova épp kell. Ugyanis csere CB sincs. Csak van CB1 Flowers, és pár nickel back.

Safety vonalat erősíti, hogy továbbra is tárgyalnak Sean Smith (CB) leigazolásáról.ulpianus
Mennyi pénzetek van a sapka alatt? Mert Smith esetében 3 év -24 millióról beszéltek az Eagles esetében.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Safety is lehet Robinson. Mivel Kendrick Lewis sérülése továbbra is kérdéseket vet fel. Megpróbálhatja kiszorítani, bár az nem könnyű. Akár sikerül, akár nem, végre lesz egyikből (leginkább Robinson) normális csere safety. Vagy Robinson DB lesz, mint Travis Daniels, oda áll be ahova épp kell. Ugyanis csere CB sincs. Csak van CB1 Flowers, és pár nickel back.

Safety vonalat erősíti, hogy továbbra is tárgyalnak Sean Smith (CB) leigazolásáról.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Inkabb tudatosan szerzik be a bevallt jatekosokatJanek
Dunta egy érdekes nickel lehet, (ha nem dobálnak felé), csakhogy az volt itt, fiatalabb..., és picivel jobb is
vagy akkor legyen FS, de az is található jobb a keretben (úgy emlékszem)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Inkabb tudatosan szerzik be a bevallt jatekosokatJanek
Az eaglesnél is tudatos volt minden igazolás szerintem, mert hiányposztra érkeztek. Igaz itt azért annyiban más, hogy itt kulcsemberek megtartásáról van szó, 1-2 jó fa szerzésről és jó draftról. Ez másmilyen csapat lesz, de tele jó játékosokkal aki majd kiderül hogy tudnak együtt működni. Nálunk nem jött össze. Remélhetőleg itt majd igen.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Inkabb tudatosan szerzik be a bevallt jatekosokat

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Helyes
akkor a Miliner pick is felejtős.
egyre jobban látszik Reid és az FO törekvése...

itt nem holmi pozitiv szezon a cél szerintemJanek
Reid még nyomja ezt a Dream Team dolgot erősen 😀
több mint 11 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Dunta Robinson aláírt a Chiefs-hez.
AdamSchefter: Former Falcons cornerback Dunta Robinson reached agreement Friday night on a 3-year deal with the Kansas City Chiefs.”Bazzani
Joeckel 1/1-et vetít elő, nagyon jó kis csapat lesz ez a Chiefs!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Helyes
akkor a Miliner pick is felejtős.
egyre jobban látszik Reid és az FO törekvése...

itt nem holmi pozitiv szezon a cél szerintem

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dunta Robinson aláírt a Chiefs-hez.
AdamSchefter: Former Falcons cornerback Dunta Robinson reached agreement Friday night on a 3-year deal with the Kansas City Chiefs.”

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Újabb szakember érkezett Philyből. Brett Veach játékosfigyelő. Nem is akárki, a SEC felelőse volt, tehát egyik top scoutról van szó. Komoly igazolás ez, főleg így draft előtt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Eric Winston szerint azért rúgták ki, mert a Chiefs draftolhat elsőre egy OT-t, de Albertet sem akarták elengedni. Viszont 3 drága OT sehova nem kell. Ő megérti. És az is igaz, hogy szezon végén volt egy könyöksérülése.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Tyson Jackson 7.2 milliót kaphat és 4.2 a garantált. Ezzel 10 millióról mondott le.
Előbb nem írtam, Glenn Dorsey maradását Andy Reid írta, hogy szeretnék elérni. Tehát nem pletyka szint.

Eric Winston pont arra célzott, amire én. Stephenson lehet kezdő ROT 2013ban. Szerinte Albert lesz az LOT. Ezt nem tudom, hogy Stephensonra értette vagy a Joeckel pletykára.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Tyson Jackson az nfl.com szerint 4.2 milliót fog kapni garantáltan 2013ban. Viszont opcionálisan sokkal többet is kaphat.
Ezzel egybevágóan a Chiefs Glenn Dorseyt is szeretné megtartani. Gondolom hasonlóan kedvezményes áron.

Albert guard nem akart lenni. Továbbá úgy érzi, Joeckel ROTnek jön. Ő bizonyította, hogy LOT, Joeckel semmit nem bizonyított.
Nyilván nem esik neki jól, hogy évek óta le akarják váltani a szurkolók az épp aktuális top OT prospectre. Miközben ő egyre jobb. Viszont ennek megvan az oka. A csapatnak a vezetők szerint sokkal jobb üzlet ha ő ROT, akkor át fogják tenni. Bizonyítsa hogy ő a jobb LOT. Nekem tökéletes, ha két kiváló OT van, és harcolnak a vakoldalért. Lehet ezzel John Dorsey is így van. DE aztán bármi lehet. Lehet ALbert LOT lesz, és Stephenson lesz a ROT. a Joeckel ügy csak füst. Stephenson elég jó volt Albert helyén pár meccsen át. ROTnek sztem simán betehető. Csak elég olcsó, és fiatal még, nem dumálhat. Cserének így tökéletes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Ezzel kizart a trade. Lehet semmi nem jott ajanlatban es igy ez a legjobb megoldas hosszu tavraJanek
Igazából egyetértek. De elvben nem kizárt. Attól függ mi az ajánlat. Ha egy TOP 10ben lévő csapat feldob egy idei+2014es első kört, meg idénre valami fincsit, lehet megéri. Mert Fisher elvihető, vagy Johnson, nem tudjuk róluk mit gondol Dorsey. Esetleg, ha ez besül, Albert marad LOT, és ROT-t húznak. Tehát kockázat nekünk nincs. Csak minden arra mutatott eddig is, hogy Joeckelbe szerettek bele, más értelme nincs is Winston kirúgásának. De megfelelő ajánlat esetén sztem nem kizárható egy trade. A gond továbbra is az, hogy ki, és miért jönne fel ilyen áron?

De még egyszer mondom, sztem is meglepő volna, ha ezek után draftolnák Geno Smitht például. Mert ahhoz sem kell kirúgni Winstont. Csak ahhoz kell, ha Joeckel+Albert az OT páros. Albert guard nem akart lenni nagyon, meglátjuk ROT akar-e lenni, ha megfizetik. Höri után végre tényekről beszélhetünk, és Albert valóban a legdrágább ROT lenne. Ami lehet neki megfelel. Az más kérdés, mi az ajánlat. Mert ROTként már ő is kevesebbet ér, hiába ugyanaz a játékos. Pár évig ez nem gond. Mert a LOT (Joeckel) ha beválik ROT pénzen lesz. De aztán dönteni kell Albertről. Vagy persze Joeckelről ,ha mégsem akkora király. Ami konkrétan 4+1 évet jelent, szal kapkodni nem kell. Addig lejátsszák a fiúk, ki balos és ki jobbos.ulpianus
azért nagyfokú hazárdirozás lenne az FO részéről ha mondjuk Winston kivágása előtt nem megy bele Albert ebbe az egészbe hallgatólagosan és csendben, hiszen teszem azt mondjuk jön Joeckel LT-nek mire Albert közli ő nem akar RT lenni, ezzel kvázi a falunk 2 legjobbját el is vesztjük. És akkor még nem beszéltünk Albert hátáról sem, ami ki tudja hogy jött rendbe és hogyan bírja a későbbiekben. Érdekes a szitu, na.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
De még egyszer mondom, sztem is meglepő volna, ha ezek után draftolnák Geno Smith például. Mert ahhoz sem kell kirúgni Winston. Csak ahhoz kell, ha Joeckel+Albert az OT páros. Albert guard nem akart lenni nagyon, meglátjuk ROt akar-e lenni, ha megfizetik. Hóri után végre tényekről beszélhetünk, és Albert valóban a legdrágább ROT lenne.ulpianus
Azért lehet h lesz vmi elmebeteg aki ad Andre Smithnek annyi zsetont h ez csak ideiglenes állapot 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ezzel kizart a trade. Lehet semmi nem jott ajanlatban es igy ez a legjobb megoldas hosszu tavraJanek
Igazából egyetértek. De elvben nem kizárt. Attól függ mi az ajánlat. Ha egy TOP 10ben lévő csapat feldob egy idei+2014es első kört, meg idénre valami fincsit, lehet megéri. Mert Fisher elvihető, vagy Johnson, nem tudjuk róluk mit gondol Dorsey. Esetleg, ha ez besül, Albert marad LOT, és ROT-t húznak. Tehát kockázat nekünk nincs. Csak minden arra mutatott eddig is, hogy Joeckelbe szerettek bele, más értelme nincs is Winston kirúgásának. De megfelelő ajánlat esetén sztem nem kizárható egy trade. A gond továbbra is az, hogy ki, és miért jönne fel ilyen áron?

De még egyszer mondom, sztem is meglepő volna, ha ezek után draftolnák Geno Smitht például. Mert ahhoz sem kell kirúgni Winstont. Csak ahhoz kell, ha Joeckel+Albert az OT páros. Albert guard nem akart lenni nagyon, meglátjuk ROT akar-e lenni, ha megfizetik. Höri után végre tényekről beszélhetünk, és Albert valóban a legdrágább ROT lenne. Ami lehet neki megfelel. Az más kérdés, mi az ajánlat. Mert ROTként már ő is kevesebbet ér, hiába ugyanaz a játékos. Pár évig ez nem gond. Mert a LOT (Joeckel) ha beválik ROT pénzen lesz. De aztán dönteni kell Albertről. Vagy persze Joeckelről ,ha mégsem akkora király. Ami konkrétan 4+1 évet jelent, szal kapkodni nem kell. Addig lejátsszák a fiúk, ki balos és ki jobbos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Ezzel kizart a trade. Lehet semmi nem jott ajanlatban es igy ez a legjobb megoldas hosszu tavra

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kirúgták a liga sztem legdrágább ROTjét.ulpianus
Csak 3. volt

5 highest-paid RTs: 1. Doug Free (8M) 2. David Stewart (6.48M) 3. Eric Winston (5.5M) 4. Todd Herremans (5.42M) 5. Anthony Davis (5.3M).

Mellékesen:
5 highest-paid LTs: 1. Joe Thomas (11.5M annually) 2. Jason Peters (10.1M) 3 (tie). Trent Williams/Jordan Gross (10M) 5. D Ferguson (9.2M).

NFL's 5 highest-paid OGs: 1. Carl Nicks (9.5M/yr) 2. Logan Mankins (8.5M) 3. Jahri Evans (8.1M) 4. Davin Joseph (7.5M) 5. Ben Grubbs (7.2M).