Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Váó!

Powe elcsúszott egészen a 199-ik pick-ig! Szerintem ő egy naaaaagy fogás!!

Nagyon örülök neki!!!

Így már totál jó ez a draft, srácok!

😀mirdal
TTT egyből agyfaszt kapott kicsit, amint meglátta. Egyrészt hogy idejött, másik, hogy nem Denverbe megy ez a DT sem. És ment nekik egy TE. Ezekhez a csapatokhoz (nem mindhez, vannak durván jók) képest amit mi draftolunk, az ég és föld. Nem basztatni akarom őket, de egyszerűen elképzelni nem tudom néhány FO mit csinál?
Azt értem amit mi csinálunk, az szuper sztem is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Meglett az NT és Powe az. Ez így steal sztem. 6/34 az csodás érte. És lehet kiszorítja Edwardsot első naptól a kezdő posztról. Bár talán ezt a csúfságot nem teszik meg vele udvariasságból. De amint tétmeccs lesz, nem lesz pardon. Ha Powe meggyőző lesz, ő játszik. T-Jax meg Chambers meg senki nem kapott előnyt, amint nem voltak elég jók.
Go Jerrel Powe!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
nos akkor csak megjött powe is a 6. körben
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Váó!

Powe elcsúszott egészen a 199-ik pick-ig! Szerintem ő egy naaaaagy fogás!!

Nagyon örülök neki!!!

Így már totál jó ez a draft, srácok!

😀
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Naná, valakivel meg kell nyernünk a '12-es bajnokságot!

😊

És köszi, én is úgy gondolom, hogy nagyon jó draft-ot hoztunk. A tavalyi elég érdekesnek látszott, de utólag az is király volt!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Eddig nagyon jó a draftotok. Jó nevek, és csupa szimpatikus fickó 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Jön a hatodik kör.

Na, itt szóródnak már a vélemények OL és DL között, de van itt igény FB méretű faltörő kost játszó HB-re is, tehát kíváncsi vagyok a végére is!

😊
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Úgy legyen!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Örülök mert Stanzi egy szimpi csapathoz került jó edzővel. És ami fontos nem kell az első perctől játszania hanem van ideje tanulni. 2 év és kiszoritja Casselt.FViktor93
Nahát egy pecc szurker Casselre hogy mondhat ilyet? Bár én magam Chiefs szurkolóként azt szeretném, ha már 2012ben ő kezdene.
Stanzi nem olyan hosszú project, mint pár társa. Ő nem egy futógép, aki dobni akar. Bizzunk benne, hogy jó lesz. Én Qrvára örülök most ennek a draftnak, és neki külön is. Annyira jó csapat lett ez, és annyira csak a QB húzza le évek óta, de Stanzi az első, akiben Green óta bízom. A jó csapat persze nem olyan rég épül, sőt nagyon fiatal. De Stanzi! Háhá! Stanzi kontra Tebow, háháhá!ulpianus
Casselt is bírom, de Stanzi az Stanzi. 😛 Sokan lehúzzák pedig nagy király lesz. És az, hogy majd a Chargers,Broncos kettős fog miatta szomorkodni még nagyobb öröm 😀
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Ziemba az OL-be?

http://www.nfl.com/draft/2011/profiles/daniel-ziemba?id=2495254#tab=1
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Én full jó draft-ot láttam. a két hátralévő pick-re már asszem mindegy, mi is jön. Esetleg még NT is beleférhet vagy további ST és backup emberkék.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Örülök mert Stanzi egy szimpi csapathoz került jó edzővel. És ami fontos nem kell az első perctől játszania hanem van ideje tanulni. 2 év és kiszoritja Casselt.FViktor93
Nahát egy pecc szurker Casselre hogy mondhat ilyet? Bár én magam Chiefs szurkolóként azt szeretném, ha már 2012ben ő kezdene.
Stanzi nem olyan hosszú project, mint pár társa. Ő nem egy futógép, aki dobni akar. Bizzunk benne, hogy jó lesz. Én Qrvára örülök most ennek a draftnak, és neki külön is. Annyira jó csapat lett ez, és annyira csak a QB húzza le évek óta, de Stanzi az első, akiben Green óta bízom. A jó csapat persze nem olyan rég épül, sőt nagyon fiatal. De Stanzi! Háhá! Stanzi kontra Tebow, háháhá!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miller:

"One of the fastest ends in the Pac-10 Conference"mirdal
4.63at tud 40en. De mást nagyon nem is tud egyelőre. A jó LB edzőink miatt talán belőle is lesz valami egyszer. De nem kell komolyan venni. Hali-Houston mögé keresgélünk cserét ócsóért.ulpianus
1.56-ot tolt 10-en, és ha ezt a sort folytatja: http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=439601&postdays=0&postorder=asc&start=0, akkor kurva jól jártok 😊

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Miller:

"One of the fastest ends in the Pac-10 Conference"mirdal
4.63at tud 40en. De mást nagyon nem is tud egyelőre. A jó LB edzőink miatt talán belőle is lesz valami egyszer. De nem kell komolyan venni. Hali-Houston mögé keresgélünk cserét ócsóért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Miller:

"One of the fastest ends in the Pac-10 Conference"
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Örülök mert Stanzi egy szimpi csapathoz került jó edzővel. És ami fontos nem kell az első perctől játszania hanem van ideje tanulni. 2 év és kiszoritja Casselt.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
NT nem lesz ezek szerint.
Már csak hozzuk aki tetszik. Elfogyott a need. egy DE-OLB jött

5/9 Gabe Miller DE /Oregon St./ 6'3 WT 257. Őt nem ismerem, de gyors (4.63). STnél többet nem várok tőle.

Nálunk OLB lesz, ha valaha.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
250 font, nem kérdés 😊

több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Miller OLB vagy DE lesz itt, Ulpi?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parádés, nagyon tetszik 😊
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=439601&postdays=0&postorder=asc&start=0
Hátha érdekel titeket 😀

több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Éééééés....

Gabe Miller
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Örülök! Jó draft ez eddig!

:cool:
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
4/4 Ricky Stanzi QB /Iowa/
chaten ráéreztem be is írtam. 😀

Bemutatni nem kell, nem igazi bowl.hu olvasó aki nem hallott róla. 😀 Na jó. Szóval igazi vezér, aki technikailag csiszolható, de csak mert a gyémánt csiszolható.
Komolyan van benne akkora potenciál, mint az összes QBban aki előtte kiment. Ha bejön Piolinak akkor királycsinálónak fogják hívni míg él.

Én speciel nagyon örülök neki, Casselnek kellett egy kihívó, Croyle kuka. Nem 2011ben lesz ő a Chiefs elsőszámú irányítója. Az Matt Cassel. Aztán meglátjuk. Go Stanzi!ulpianus
Amikor korábban azt írtam, hogy lehet potenciális célpontunk későbbi körökben - na jó, olvastam róla 😊 -, akkor néhányan érdekesen reagáltak.

Erre tessék! 😊

Croyle kuka!

Éljen!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ricky Stanzi? Hoppá! Érdekes...

Maradt még bent NT?

MOst értem haza...mirdal
Ugyanazok bent vannak ,akiket írtam (Powe, Ian Williams, Nield) és mindjárt mi jövünk megint

Igazából ez a Chiefs kész. Egy jó irányító kellett ,akit naggyá fog tenni ez a csapat (és nem lehúzza őket). Stanzi?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A bandwagonra azt hiszem felült most pár bowl.hu olvasó Hörivel az élen.