Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parádés, nagyon tetszik 😊
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=439601&postdays=0&postorder=asc&start=0
Hátha érdekel titeket 😀

több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Éééééés....

Gabe Miller
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Örülök! Jó draft ez eddig!

:cool:
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
4/4 Ricky Stanzi QB /Iowa/
chaten ráéreztem be is írtam. 😀

Bemutatni nem kell, nem igazi bowl.hu olvasó aki nem hallott róla. 😀 Na jó. Szóval igazi vezér, aki technikailag csiszolható, de csak mert a gyémánt csiszolható.
Komolyan van benne akkora potenciál, mint az összes QBban aki előtte kiment. Ha bejön Piolinak akkor királycsinálónak fogják hívni míg él.

Én speciel nagyon örülök neki, Casselnek kellett egy kihívó, Croyle kuka. Nem 2011ben lesz ő a Chiefs elsőszámú irányítója. Az Matt Cassel. Aztán meglátjuk. Go Stanzi!ulpianus
Amikor korábban azt írtam, hogy lehet potenciális célpontunk későbbi körökben - na jó, olvastam róla 😊 -, akkor néhányan érdekesen reagáltak.

Erre tessék! 😊

Croyle kuka!

Éljen!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ricky Stanzi? Hoppá! Érdekes...

Maradt még bent NT?

MOst értem haza...mirdal
Ugyanazok bent vannak ,akiket írtam (Powe, Ian Williams, Nield) és mindjárt mi jövünk megint

Igazából ez a Chiefs kész. Egy jó irányító kellett ,akit naggyá fog tenni ez a csapat (és nem lehúzza őket). Stanzi?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A bandwagonra azt hiszem felült most pár bowl.hu olvasó Hörivel az élen.
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
140-nél megint mi jövünk
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
4/4 Ricky Stanzi QB /Iowa/
chaten ráéreztem be is írtam. 😀

Bemutatni nem kell, nem igazi bowl.hu olvasó aki nem hallott róla. 😀 Na jó. Szóval igazi vezér, aki technikailag csiszolható, de csak mert a gyémánt csiszolható.
Komolyan van benne akkora potenciál, mint az összes QBban aki előtte kiment. Ha bejön Piolinak akkor királycsinálónak fogják hívni míg él.

Én speciel nagyon örülök neki, Casselnek kellett egy kihívó, Croyle kuka. Nem 2011ben lesz ő a Chiefs elsőszámú irányítója. Az Matt Cassel. Aztán meglátjuk. Go Stanzi!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Ricky Stanzi? Hoppá! Érdekes...

Maradt még bent NT?

MOst értem haza...
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Höri, merre vagy?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
4/21 Jalil Brown DB /Colorado/ 6-0⅝ - WT: 204)
Combine 40: 4.55

A CB poszt most úgy nézett ki, hogy két jó kezdő (Flowers+Carr) és egy jó nickel (Arenas) de Arenes nem jó máshol. És nem volt minőségi csere Flowersék mögött. Most akkor lett.

Jalil ugyanis pont ehhez ért. Nem egy nickel back, nem egy zóna király.
Ellenben kiváló emberező, magasra ugrik, megbízható wrap up tackler (biztosan szerel). Így nem is egy hard hitter, de neki nem is kell. IT érzékeny is. 2008ben 1, 2009ben 2, 2010ben 3 pickje volt, vagyis most lesz 4, majd ... 😀
De a lényeg, hogy megfelelő ezek szerint az ütemérzéke is.

Sztem jó fogás, azt gondolom sok csapatban lehetett volna második számú CB, nálunk meg csere és ST teamer lesz. Kedvemre való választás needre. Már ami needünk nekünk van egyáltalán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Dorseyt nem szorítja ki, nagyon ajánlom, hogy T-Jaxet se 😀Wyatt
Dorseyt lehet, mert Dorsey NTnek is jó. De nem idén, idén senkit a világon nem szorít ki. Aztán ha tényleg DE lesz, akkor T-Jax-Dorsey-Bailey lesz évekig. Vagy ha T-Jaxet szoríjja ki, akkor LDE lesz, és egy NT jön még jövőre vagy idén. Mondjuk Powe vagy más.

Az is lehet ,hogy OLB csere lesz egyébként. Ehhez fogyasztania kell, de nem dagadt, és nem sokat kell nem 300 font csak 288. Így épp OLBnek nagy DEnek kicsi. Viszont súlyt felszedni nekik könnyebb, mert 6'4 magas (ami ideális mind a két poszton egyébként 3-4ben), és mint írtam nem nagyon van rajta zsír. Akkor viszont csere lehet Hali és Houston mögött.

Én úgy éreztem, hogy Haley-ék egyszerűen megtehették ,hogy húzzanak egy project játékost 3/22re, mert minden megvolt, amit akartak. Ez extra pick volt (Baldwin letrade miatt). És Bailey tökéletes erre a szerepre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dorseyt nem szorítja ki, nagyon ajánlom, hogy T-Jaxet se 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nekem passrush fétisem van,ezért mindig különösen figyelem az OLB-DE mozgását és Houston ku**tyául tetszett.Mikor láttam ,hogy csúszik,reméltem,hogy beBPA-zzuk.Pedig,ha Kindle egészséges,teljesen felesleges pick lett volna.
A Baltimore Sun szurkolói moch-jában Houston volt a kívánságlista élén.
Gratulálok hozzá és az egész csapatépítésetekhez.kátrány
Kösz. Mindenesetre nálunk nagyon jó LB edző van, alig várom ,hogy mit hoznak ki Houstonból? Ha minden jól megy, akkor Halival nagy páros lehetnek. Houston nálam is elsők közt volt. Ha első körben húzzuk, elfogadom. Másodikban hümmögés nélkül is, ott már csak szimplán nagyon örültem volna. És harmadikban meg csodás.

Láttam én is sokat őt, meg most is azt nézem. Sztem lehet ő lesz legjobb prospectünk idén. egyedül a Hudson (center) most akit esetleg jobbnak tartok. Hudsont az Isten is ZB centernek teremtette. Semmi hibája ninsc, csak az hogy Power sémában kicsit kicsi. De ZBben ez nem érdekel senkit. Sztem atomállat lehet belőle. Szal Houston mint idei sztár pozícióját sztem ő überelheti.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Allen Bailey Defensive End
Az ember, aki minden rendszerben tweener. 😀 Mindenesetre egy fizikális szörny. 10ből egy válik be, de az nagyon. Én még azt se tudom eldönteni, hogy kinek a posztjára is hoztuk pontosan? De lehet még Crennel se tudja.

Találtam egy jó videót róla. A PITT (Baldwin csapata) ellen játszanak (Miami U), és szépen le van lasstíva hogy mennyire képzetlen még Bailey, sokat kell vele dolgozni. A snap pillanatát lassítják le, ahol tisztán látszik, hogy ő indul a legkésőbb mindig. Az hogy így is eredményes, jelzi, hogy gyors, meg látható is. Amit érdemes még nézni, az a bull rush, én néha hangosan röhögtem, annyira tetszett, ahogy eltolt valakit. Ami vicces még nála,hogy néha totál rossz irányba indul. De ezeket mind lehet korrigálni, ha keményen edz egy-két évig.

http://www.youtube.com/watch?v=2KI0Cvi3mgY&feature=related


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most nézem Justin Houston pár meccsét. most épp a week 11 Georgia (Bulldogs)- Auburn megy. Tetszik.
Egyrészt sackelte Newtont. De igazából az tetszik, hogy ki tudja várni futásnál, hol kell támadni, nem kapkod. Igazi Monster power tackler. Ellenben néha kicsit tovább is kergethetné a futót, és nem is mindig tetszik ahogy szerel. De kitereli a labdás embert szélre, ha nem tudja földre vinni, ez fontos, hogy nem kockáztat, ha nem biztos a dolgában.

Nagyon jó speed (és más) rusht tud passzoknál. Főleg az tetszik, hogy a kettő nála egyáltalán nem zárja ki egymást. Nagyon rézi, hogy futás vagy passz lesz. 4-3ban is kiváló pass rusher, 3 pontos felállásból indulva, de igazából teljesen mindegy neki. Nem ez az egyetlen erőssége, hogy leválik a blokkról (mint egy jó 4-3-as DE). De tény, hogy elég erős ehhez is.

Kiválóan ki tudja használni adottságait. Erős és gyors, 6'3 magas, 270 font, tehát tökéletes 3-4-es OLB. A karjai 34½ hosszúak és erősek. Workout warrior is épp ezért. De ő a pályára is ki tudja ezt vinni.
Az első (quick step) lépése félelmetes például. Sztem a profik közt is bajba kerülhet sok OT ellene már itt.
És végül játszott is 3-4-et, nem ismeretlen számára a dolog. Nem egy cover sztár, de jobb, mint Hali e-téren. És nálunk eleinte sztem Berry fogja továbbra is a TE-t. aztán meglátjuk.ulpianus
Nekem passrush fétisem van,ezért mindig különösen figyelem az OLB-DE mozgását és Houston ku**tyául tetszett.Mikor láttam ,hogy csúszik,reméltem,hogy beBPA-zzuk.Pedig,ha Kindle egészséges,teljesen felesleges pick lett volna.
A Baltimore Sun szurkolói moch-jában Houston volt a kívánságlista élén.
Gratulálok hozzá és az egész csapatépítésetekhez.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Most nézem Justin Houston pár meccsét. most épp a week 11 Georgia (Bulldogs)- Auburn megy. Tetszik.
Egyrészt sackelte Newtont. De igazából az tetszik, hogy ki tudja várni futásnál, hol kell támadni, nem kapkod. Igazi Monster power tackler. Ellenben néha kicsit tovább is kergethetné a futót, és nem is mindig tetszik ahogy szerel. De kitereli a labdás embert szélre, ha nem tudja földre vinni, ez fontos, hogy nem kockáztat, ha nem biztos a dolgában.

Nagyon jó speed (és más) rusht tud passzoknál. Főleg az tetszik, hogy a kettő nála egyáltalán nem zárja ki egymást. Nagyon rézi, hogy futás vagy passz lesz. 4-3ban is kiváló pass rusher, 3 pontos felállásból indulva, de igazából teljesen mindegy neki. Nem ez az egyetlen erőssége, hogy leválik a blokkról (mint egy jó 4-3-as DE). De tény, hogy elég erős ehhez is.

Kiválóan ki tudja használni adottságait. Erős és gyors, 6'3 magas, 270 font, tehát tökéletes 3-4-es OLB. A karjai 34½ hosszúak és erősek. Workout warrior is épp ezért. De ő a pályára is ki tudja ezt vinni.
Az első (quick step) lépése félelmetes például. Sztem a profik közt is bajba kerülhet sok OT ellene már itt.
És végül játszott is 3-4-et, nem ismeretlen számára a dolog. Nem egy cover sztár, de jobb, mint Hali e-téren. És nálunk eleinte sztem Berry fogja továbbra is a TE-t. aztán meglátjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Pats topikban írkálják, hogy Hali milyen jó lenne FA-ről nekik...FA lesz? Gondolom amennyit kér, a KC megadja neki, szerintem a védelem "magja", nehogy elengedjétek 😀 .MarioAna
A Colts megadja Manningnek? Először várjuk meg , hogy tagek sorsa mi lesz, aztán beszélünk róla, de a franchise taget meg akartuk adni neki. Tehát annyit tuti megadunk megint ha kell. Vagyis megadtuk csak most ez sem biztos. Persze álmodozni lehet.

Most megnéztem és 2011ben kapott volna/fog kapni Hali így 10.5 milliót nagyjából. Szal ehhez képest kell érteni, hogy a Chiefs aztán nem fizeti meg. Hosszútávú szerződés az más eset. de úgyis megkapta volna jövőre, ha kell megkapja idén. De ez nem egyedi probléma, elég sok tag kiosztásra került, és sztem életbe is lépnek. Ha nem, akkor is legtöbb játékos megállapodik, főleg a franchise tagesek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nem vitatkozom én rajta, örülök neki. NT meg kell és kész!mirdal
Sztem is kell. Csak azt mondom, hogy pass rush lesz végre (bár nem rég írtam, hogy ez tévhit, miszerint nem volt pass rush. Volt nálunk nagyon is jó pass rush. Hali egyrészt (főrészt) De Berry+Arenas+DJ+Gilberry+Dorsey megoldották hogy legyen. Annak ELLENÉRE, hogy nem volt LOLB igazából. Ami pedig elvileg második legfontosabb poszt a 3-4es pass rushban.

A run stop eddig is jó volt. Justin Houstonnal meg főleg meg lesz. De egy NT kell még, mert amint Edwards nem hozott közepes telejsítményt, votlak gondok. DE amint hozta (a közepest), máris minden a helyére került. Ezért nem kell feltétlen szuper NT, de kelleni kell. Akár ő akár más. Akár csak addig,míg nem lesz jobb.

Nézzük kik lehetnek.
Először is Jerrel Powe. Róla már írtam, sztem a kora miatt underrated, meg volt sérülése, de azonnal kezdő szint. Futás ellen jó, nekünk más nem kell. Érte lesz verseny.

Ian Williams /Notre Dame/ is beválhat. (6-1⅜ és 319). Ő is azonnal bevethető. A magassága nem gond, ez már jó, ezt szokták neki felróni. Mert rövid a karja. És nem roppantja össze a zsebet, ami pass rushnál fontos. De negyedik körben ez megint nem érdekelne. Igazi egysíkú run stuffer, jó az.

De ha minden kötélideg szakad, akkor ott van
Chris Nield /West Virg./ 6-1¾ & 319. Nagyjából megismételhetném amit Ianről írtam.

Mást is lehetne vinni, de én ezt hármat gondolnám, akik még elérhetőek és sztem beválnának a mi rendszerünkben. Ettől vannak kisebb nevek nagy kérdőjellel a homlokukon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
ezt a bailey picket még nem tudom egyelőre hova rakni
majd meglássuk
de tetszett a második nap is
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Eddig nekem is tetszik a dolog, bár a WR pick az első körben érdekes, senki nem erre számított. 😊

Csak arra kérném a Chiefs vezetőségét - szólj nekik Ulpi -, hogy NT-t hozzanak!

😀mirdal
én azért számítottam
ott ez volt a legjobb húzás
😊
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Nem vitatkozom én rajta, örülök neki. NT meg kell és kész!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ha nem hoznak NT-t hát nem hoznak. Lehet Piolit nem érdekli csak premium NT. Engem ugyan nem zavar már semmi. Amit kellett megoldották. A csapat kész, fel kell tölteni pár cserével. De ha nem draftolhatnánk ,csak aláíratnánk a lejárt szerződésű embereinket, akkor is megvagyunk. És még ott a mai nap, meg a FA piac valamikor. Jobban aggaszt a lockout. Jó poén volt, de mostantól ez már nem vicces.
Szóval Akkor kel egy NT, aki maradt még negyedik körre is normális sztem. És kell pár csere, CB, S, HB, QB. De aztán lehet BPA is, teljesen mindegy.

Baldwint írták hozzánk (meg máshoz) első körre, nem teljesen meglepő. Csak volt egy nagy szakadék a két TOP WR és a többiek közt. De Baldwin második kör eleje, akkor nem volt pickünk, mentünk lefelé, amit tudtunk. Kaptunk jó picket is érte. Ennyi, nem érdekes, hogy első körös, ha beválik akkor megérte. És végül is van esély rá. Baldwin sok helyen a harmadiknak rangsolot WR volt, tehát annyira nagyon nem volt ő reach, ha nem akartunk alacsony WR-t, akkor sok alternatíva nem volt, ennyi volt az ára. A trade miatt (ami konkrétan Houston pickje) sztem megérte nekünk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Eddig nekem is tetszik a dolog, bár a WR pick az első körben érdekes, senki nem erre számított. 😊

Csak arra kérném a Chiefs vezetőségét - szólj nekik Ulpi -, hogy NT-t hozzanak!

😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Hudsonról nem beszéltem eddig. Ő Center lesz, ez tény. Mindenben jó. Egyedül a súlya nem elég (6-2⅜ - WT: 299), ezért volt Wis mögött a második számú center idén. A súly egyrészt megoldható. Másrészt ZBben nem is valószínű, hogy meg kell oldani bármit is. Sőt ZBben Guardnak is várták, nem csak centernek.

Elég magas, okos, hajtós gyerek. Gyors, agilis, jó a technikája (a kezeit kiválóan használja), futásnál belül is jó, és trap vagy pulling is nagyon szépen megy neki, ami itt fontos a Chiefsben. Jó ismeri fel a blitzeket, a játékot olvassa gyorsan. Guardként azért lenne problémája nagyobb védők ellen, de sztem egyértelmű hogy center lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...