Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Igen, Powe nagy fogás lehet hatodik körben. Ezt sokan várják. Én biztos. :cool:

Amit mondasz, a Chiefs játéka érdekes kérdés. Mert ugye minek első körös WR futó csapatba?
Bowe is az, és milyen jó, hogy itt van. Ő is run focusba érkezett pedig anno már. Ma már passz nélkül nincs élet a profik közt.
Elmondom ebből az szempontból hogy látom a Baldwin picket.

Milyen WR kellett nekünk? Először is olyan, aki jól kap el, másodhegedűs volt/van elég.
Bowe és Moeaki strong sideot adnak illően, két fizikális, magas, erős játékos. Akik nagyszerű célpontok is. De tegyél rájuk egy-egy jó emberfogót, és küld oda jobbik safetydet, Cassel máris nem dob időben, és ennyi elég, a többiek futás ellen állnak fel.

De mi van, ha a másik oldalon is van egy magas+erős kiváló célpont? Két jó safety nincs mindenhol, vagy ha van, nem marad elég ember futást ellen túltölteni a boxot. De megoldható.
Ami nincs ekkor sem. A harmadik magas+erős és elég jó cornerback (coverben is jó LB Tonyra). Mert Bowe terminátorként harcol amint labdát kap, nem lehet egy 180 fontos emberrel megállítani. És nem lehet megállítani LB méretű de nem elég jó védővel sem. Moeakit sem. És Baldwint sem. Én ezt érzem egyik oknak.

Másik dolog, hogy a Chiefsnek mi nem ment a passzjátékban?
A 3rd down, a red zone pass, és az end zone passz. Ide akkor kéne egy magas és nagy súlypontemelkedésű, jó kezű WR. Azt sokat lendítene a dolgokon mindhárom esetben. Ez Baldwin leírása.

Ez lehet Baldwin szerencséje. Mert ez csak a pass offense volt. Futásnál is jó lehet hogy három nagy ember tologatja a DBket.
És mi van, ha tényleg tehetséges?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
skullkill 40
Persze jól működik a védelem ez kiderült a szezonba, de szerintem nagyot húztak velük.
Baldwin meg nagy tehetség az biztos, de számomra a Chiefs játékába vhogy nem passzol, de ha javul pár téren amit említettél akkor lehet jó, sőt kiváló is, majd meglátjuk.

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Szerintem Powe és Bailey jó lesz, főleg mert így bűvült a taktika, mert eddig ilyen kimondottan fizikális szörny nem volt és azért néha szükség van rá.

Bannon és Miller szerintem nem fog beválni, és erősen kételkedem Baldwinba, akkor is ha WR2, na meg számomra Brown is kérdéses, de szerintem a többiek beválnak. Stanzi meg olyan 2-3 év múlva kezdő QB lesz.skullkill
Powe nem annyira fizikális szörny. Erős bikamód. De neki jó a technikája. Csapatkapitány volt, ha jól emlékszem, nem véletlen. Vannak vele kapcsolatban kérdéssek, de nem az ,hogy megtanítható-e focizni. valamnt a Chiefs védelem nagyon fizikális, de inkább a gyorsaságra épít elsősorban és ezt ötvözi kemény játékkal. Nem az izom a lényege. Jól tud ez működni.
______________________________________________________________



Baldwin jó WR lesz. Nem ez a kérdés nála. Hanem hogy mennyire lesz jó?

Nála leginkább azt hozzák fel hibaként, hogy primadonna. Ez egyszer le lett írva, és azóta rajta maradt. De olvass el egy Baldwin nyilatkozatot. Nem azt mondta, hogy én vagyok az új Fitzgerald. A lényeg ott van, hogy egy csapatból jönnek. "A PITT jó egyetem, WR képző. Fitz és Antonio Bryant (WR) is onnan jött."
Baldwin szeretné, ha azt mondanák, "Jó egyetem a PITT, WR képző, Baldwin, A. Bryant és Fitz is onnan jött". Ahogy egyébként asszem Dan Marino (QB legenda) is. Miért akkora nagy Díva ettől?

Másik, hogy elmondta nem egyszer, miben szeretne fejődni, mert azokban gyengébb, mint kellene. Nagyjából felsorolt 10 dolgot. És mind igaz, reálisan elemezte magát.
Route futások például. Ezért is jött ki juniorként az egyetemről, mert run heavyben csak egyenes utakat futhatott (már egy shallow cross felüdülés volt), és nem fejlődött. Például most jelentkezett a valószínű júliusban kezdődő Fitzgerald campre, ahol Bowe is járt tavaly (neki használt). Szóval sztem ezek nem azt jelzik, hogy mekkora arca van. Egy kis önbizalom meg kell is ,anélkül nem megy.
Ez volt nála ami miatt az előrejelzésekben kicsúszott az ELSŐ körből. Nem az van, hogy mindenki harmadik körbe várta. Nagyon tehetséges emberről beszélünk.

Nekem ami bajom van vele, hogy robotmozgású. Irányváltásai túl lassúak. Sok cselt nem alkalmaz (bár valóban kevés jó lehetőség akad egy fly routeon). A Stiff armja nekem meggyőző, és van egy double moveja (shake&bake) ami pofás, de már kevésbé hatékony ahogy néztem, és ennyi a két fő fegyvere.
Ez főleg azért gond, a lopott robot mozgás, mert nehezen fog elszakadni a védőtől. Az ő magasságával és rugóival van esélye így is, csak ez sztem nála vízválasztó lehet.

Valamint megunta, hogy run blockernek használták, és néha betolta a CBt 4-5yarddal és utána nem küzdött vele tovább. Pedig a futó átjutott ezen a mélységen is, kellett volna, hogy tartsa a blokkot egy kicsit még. De például ezt is felsorolta a hibái közt.
A tolás eleje könnyű, mert a CB backpedalban indul, főleg ha egy Baldwin félre óriás ráront. Így könnyű tolni egy darabon. Aztán leválnak Baldwinről, ez a probléma lényege. Bár elég jól tol az elején, az itt elég lehet a Chiefsben. De nekem akkor sem tetszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
skullkill 40
Sziasz!
Sztem meghozhatod a csapat szerencséjét! És akkor ők is meg te is jól jártok. 😀
ulpianus
ja, nagyon remélem 😀

Szerintem Powe és Bailey jó lesz, főleg mert így bűvült a taktika, mert eddig ilyen kimondottan fizikális szörny nem volt és azért néha szükség van rá.

Bannon és Miller szerintem nem fog beválni, és erősen kételkedem Baldwinba, akkor is ha WR2, na meg számomra Brown is kérdéses, de szerintem a többiek beválnak. Stanzi meg olyan 2-3 év múlva kezdő QB lesz.

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Sziasztok!

Még új vagyok itt 😊 1 éve nézem rendszeresen az NFL-t, de rögtön a Chiefs lett a kedvenc csapatom.
Szerintem nagyon jól draftoltunk és remélem hogy mind beválik majd és aztán irány a döntő 😀skullkill
Sziasz!
Sztem meghozhatod a csapat szerencséjét! És akkor ők is meg te is jól jártok. 😀

draft sikerességi hányados.
Ha mind nem is válik be, csak 2-3 már jó a helyzet. Az tulajdonképpen unikum, hogy nekünk tavaly hétből 5 és fél bevált. Sheffield (OLB) lesérültm de ez akkor egy nem. Dexter bárói jó de csak fél, mert alig van pályán. A többi okés, pontosabban ötből négy starter. És Berry, Arenas, Moeaki ezen belül is, liga szinten is jók a posztjaikon, nem csak rookiehoz képest. Ez már extra sikeres draft, ilyen nagyon ritkán van.

Általában 5-7 pickből ha egy starter + két jó csere marad, az már jó. Most még mindenki álmodozik, hogy majd 3 kezdő 4 jó csere lesz és egy cut/sérült. De nem így lesz. A két stabil kezdő egy csere is király, két kezdő két csere meg egyenesen tökéletes draft. Már ha nem kényszervállalkozó, jobb mint semmi alapon játszik végül a delikvens, az nem ér. 😀
A 2010es classból ez nálunk egyedül Kendrick Lewis. Aki nagyon jól kiegészíti Berryt, jó mindenben ami kell. Playmaker is, enélkül nem sorolnám ide. De igazából van nála 8 jobb safety a ligában vagy 10. Csak nekünk nem kell jobb (a Carr+Berry+Flowers+Arenas sor miatt). És ötödik köröstől ez, hogy stabil kezdő, az tuti üzlet.

Azonban ha majd a Powe-Stanzi-Houston-Baldwin négyesből kettő beválik, akkor eredményes a draft. Hudsontól nem félek, sztem ő 80%, hogy jó lesz. Nálam ő a kedvenc pick idén. Mondtam már négyszer ezt? 😛

A három projectünk lutri. Bannon (FB); Bailey (DE); Miller(OLB). Az más, ott bármi lehet. Én ezeket külön kezelem legalábbis. Nem is szeretem ,amikor procejt játékosokkal tömnek needeket csapatokban, de tuti, mert meg van oldva a poszt HA beválik. És ennek esélye rövidtávon 5% hosszútávon 15%. Ez nekem nem megoldás gyanús.
Mindenkiben van kockázat, Hudsonban is, Berryben is volt, de ugye mindjárt megoldásszagúbb, hogy 80% vagy 99% esélyed van erre.
Projectet én ott szeretem, ha meg van dolva minden poszt, és a cserejátékos vagy egy egyelőre ST palyer olcsó, vagy (akár harmadik körben is) BPA és megfér a csapatban. Aztán vagy marad az ami most. Vagy lehet szupersztár lesz. Az úgy okos dolog, és rövidtávon, hosszútávon jó a csapatnak, jó mindenkinek. De akkor sem számolom drafton a csapatépítés részeként húzott emberekhez. Ez nálam más kategória.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
skullkill 40
Sziasztok!

Még új vagyok itt 😊 1 éve nézem rendszeresen az NFL-t, de rögtön a Chiefs lett a kedvenc csapatom.
Szerintem nagyon jól draftoltunk és remélem hogy mind beválik majd és aztán irány a döntő 😀skullkill
üdv, 😊 postázzuk Faragó Ricsit! 😀petey
kösz 😛 😀

chiefs jamaal
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Sziasztok!

Még új vagyok itt 😊 1 éve nézem rendszeresen az NFL-t, de rögtön a Chiefs lett a kedvenc csapatom.
Szerintem nagyon jól draftoltunk és remélem hogy mind beválik majd és aztán irány a döntő 😀skullkill
üdv, 😊 postázzuk Faragó Ricsit! 😀

több mint 12 éve
skullkill 40
Sziasztok!

Még új vagyok itt 😊 1 éve nézem rendszeresen az NFL-t, de rögtön a Chiefs lett a kedvenc csapatom.
Szerintem nagyon jól draftoltunk és remélem hogy mind beválik majd és aztán irány a döntő 😀

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
A TOP 100 players 2011 bemutatja: #93 Eric Berry
És a szokottan hajléktalan fejű Haley kommentálja.ulpianus
amúgy haley a legjobb perceiben sem lógna ki bármelyik belvárosi kiskocsma éjjeli törzstagságából
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
A TOP 100 players 2011 bemutatja: #93 Eric Berry
És a szokottan hajléktalan fejű Haley kommentálja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
belearcoskodok a Baldwin kérdésbe,
ulpianus
bár nekem furcsa, hogy Greenhez hasonlítottad, szerintem ez így nem volt korrekt, mert Green wr1 lehetett volna szinte bármely csapatban, míg Baldwinra ez nem igazán áll
akihez lehetne hasonlítani, és ilyen embert keresett a Chiefs is, az Little és Pettis, és azért legyünk őszinték a mostani információk alapján a legnagyobb különbség a három rookie között, hogy B. első körös, míg a többi 2. és 3. körös volt, jó vannak combine eredmények, hogy Baldwin gyors mint a villám, de emlékeim szerint sok volt a dropja,
és az igazi kérdés hogy így is ért e annyit, mint Little+Bpa vagy Pettis+Bpa+második kör, (vagy számolj egy feltraddel, mert még az is belefért volna) és azért erre nehéz lenne magabiztos igennel felelni szerintem.sapka
Green kontra Baldwin ügyirat
"Pedig ő nem csak magas. Gyors is. Miért rosszabb az ő 4.49 mint AJ Green 4.48-a? Mert persze Green nagyon gyorsnak van elkönyvelve."
"Greennel nem akarom összevetni, mert Green jobb. A sebességét vetettem össze, hogy mennyire más szemüvegen át nézik egyesek a tényeket is."
Nos, sztem elég egyértelmű, hogy a két ember 40 yardos teljesítményét vetem össze. Ki is jelentem ezt. Valamint hogy Green jobb, ezt sem értem, hogy lehet úgy érteni, hogy nem jobb.

Little és Pettis azért erős túlzás. Baldwin egyértelműen jobb prospect mindkettőnél. Nagyjából annyira nem egy kategória ők, mint Green és Baldwin.

Drop kérdés.
Bár a te emlékeidet nem tudom, ott lehet sok dropja volt, azt nem vitatom első lépében.

Másodikban a joggal népszerű CBS Sport prospect listán írják Baldwin elemzésénél, hogy "sok nehéz labdát leszed (a CBS Sporton például szenzációs elkapást ír), ellenben a könnyűk közül viszont többet elejt, amin fejlesztenie kell." Ha te esetleg ez alapján informálódtál akkor valóban jól emlékszel, ez van ott. Vagy Höri elemzésében is hasonló (meg annak eredeti forrásában ugye).
De más oldalakon meg pont azt emelik ki, hogy milyen jó keze van, mindent képes elkapni, és szó sem esik dropitisről.

Igazából nincs ellentmondás ebben a kérdésben sem. Jonathan nagyszerű kezekkel van megáldva. Jó nagy és hosszú kezekkel. Mivel a rugói elképesztőek (ha jól emlékszem súlypontemelkedésben első lett combienon, távolugrásban második WRek közt), tényleg csodás elkapásokra hivatott, és mutatott ilyeneket.
De a lényeg, hogy valóban dropolt. Csak nem hűde sokat csak fontos pillanatban. Miért? A csapat run heavy stílusából adódóan, akkor passzolt, amikor muszáj volt. Elejtette, és fontos pillanat. Mert mindig az. Vagy play action deep TD esélyes passz, vagy 3rd&long. Ekkor passzoltak nagyjából. Ez mind fontos. És mint a "Cassel kontra Bowe drop" kérdésben is írtam 2009es szezonra, nem mindegy ki dobja azt amit el kéne kapni. Mert eltalál és nagyjából letalál közt van különbség, fél dropnyi. Baldwin irányítói lúzerek, ahogy Höri megfogalmazta helyesen.

A feltrade elméletedre is gyártok ellenérvet. Nem kerül az nekem semmibe.
Baldwin egy letrade után jött. Lementünk 1/21ről, ahol vihettük volna 1/27-re. Csak 1/26 lett, mert a Ravensnek egy biznic nem jött össze időre és buktak egy helyet. Ebből jött Justin Houston (3/6). Tudták mit ér Baldwin. Egy első kör+Justin Houstont ért végül Miért rossz biznisz az? És jobb egy Petis és egy (több) pick bukása?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
belearcoskodok a Baldwin kérdésbe,
ulpianus
bár nekem furcsa, hogy Greenhez hasonlítottad, szerintem ez így nem volt korrekt, mert Green wr1 lehetett volna szinte bármely csapatban, míg Baldwinra ez nem igazán áll
akihez lehetne hasonlítani, és ilyen embert keresett a Chiefs is, az Little és Pettis, és azért legyünk őszinték a mostani információk alapján a legnagyobb különbség a három rookie között, hogy B. első körös, míg a többi 2. és 3. körös volt, jó vannak combine eredmények, hogy Baldwin gyors mint a villám, de emlékeim szerint sok volt a dropja,
és az igazi kérdés hogy így is ért e annyit, mint Little+Bpa vagy Pettis+Bpa+második kör, (vagy számolj egy feltraddel, mert még az is belefért volna) és azért erre nehéz lenne magabiztos igennel felelni szerintem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Arenas majdnem beszopott egy tornádót otthon:
http://www.al.com/sports/index.ssf/2011/05/ex-tide_football_star_javier_a.htmlDöme
A mi védőink megoldanak ilyen gyenge támadásokat fél kézzel. Tornádó monnyon le!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Arenas majdnem beszopott egy tornádót otthon:
http://www.al.com/sports/index.ssf/2011/05/ex-tide_football_star_javier_a.html
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Steve Young (QB legenda) azt mondta Baldwin lesz a következő Terrel Owens! Ezzel van aki egyetért? Baldwin magas+gyors és problémás. Bár azért sztem messze nem annyira, mint TO. Elég fura nekem ez a kijelentés, de bulvárkodni jó.

“Jonathan Baldwin is the next Terrell Owens,” Young said. “They got Ricky Stanzi in the fifth;he’s the next Matt Schaub. Rodney Hudson, he’s a great, versatile offensive guard. I thought the Kansas City Chiefs got exactly what they wanted.”
_____________________________________________________


ulpianus
Szerintem gecijólesz baldwin. Ment a lolozás amikor behúztam 2/11-re (reaaaach reaaach). De HA gatyába tudjátok rázni sok örömötök lesz bennebriareos
Nála az van, mint Paeanál sztem. Pajeszról ment egy juhtyúk vidijó, hogy jól nyomkodja a súlyt a mellyiről. És akkor nem jó DT csak erős. Ez nagyon nem így van. Pajesz baromi jó játékos is. Tessék megnézni a statjait. Tessék megnézni a meccseit. Én pont most néztem A Chiefs 5/9es OLB jelöltjét. Aki Paea mellett volt (közvetlen) DE az Oregon State-en. Pajeszból élt elég sokszor.

Baldwinnál sok ember leragad ugyanígy. Ő magas, ezért lett behúzva. De aki magas nem biztos hogy jó, és akkor Baldwin magas, vagyis nem jó. Pedig ő nem csak magas. Gyors is. Miért rosszabb az ő 4.49 mint AJ Green 4.48-a? Mert persze Green nagyon gyorsnak van elkönyvelve.
Baldwin valóban nem kapott el 1000 yardot. És itt sem fog. Bowe fog esetleg. De mi futunk, csak fele annyit sem futunk, mint a PITT, ahonan JOn jön. És ahol hozta a yardokat a TDokat. Ahol Casselnél sokkal rosszabb QB-k dobáltak neki. Náluk Cassel Nfl szinten is jobb, mit ők college szinten. Greennel nem akarom összevetni, mert Green jobb. A sebességét vetettem össze, hogy mennyire más szemüvegen át nézik egyesek a tényeket is.
Baldwinnak jó keze van. Tud elkapni.
És mi WR2nek szánjuk! Ezt nem tudom eleget írni.Hogy neki nem kell megváltani a passzjátékot egy csapatban a nulláról. Neki Bowe és Moeaki mellett a futójátékot kell segíteni. Az igaz, hogy első perctől kezdőként. ÉS igaz, hogy deep threat is kel legyen, meg Possession WR is (mert extra magasra ugrik és erős). De nem elsőszámú duplán levédekezett fegyverként. Jól is kijöhet ő ebből. Ebben van igazság.

Egy kicsit reach volt? Mihez képest? Hogy letradeltünk és így "ingyen" jött egy Justin Houston? Vagy hogy hútunk volna BPA alapon olyat, aki nem kell? Ez is egy taktika. Poili és Haley taktikája más volt. Sztem nem si rossz. Minden need megoldva minőségi emberrel+pár pofás project.

De nézzük a reach pártiakat. Bár én ezt nem szeretem, de ha ezt mondják, ebben sem látnak tovább az orruknál. Mert akkor vigyük végig.
Baldwin a prospect listákon második körös volt. elsőben reach, de + Houston ugye. És Baldwin sok helyen harmadik legjobb WR volt, mi harmadiknak vittük.
Második körben R Hudson a legjobb ZB center jelölt évek óta. a helyén kelt el.
harmadikban Houston első-második kör helyett steal.
Allen Bailey első-második kör helyett megint steal.
Jalil Brown a negyedikben a helyén.
Ricky Stanzi az ötödikben megint legtöbb helyen steal.
Gabe Miller ötödikben reach.
Jerrel Powe a hatodikban három körös steal.
Bannon 7/udfa volt, ez is megfelel a hetik körösnek, ez már egyébként sztem ízlés dolga, a rangsorok itt már sokat tévednek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
Steve Young (QB legenda) azt mondta Baldwin lesz a következő Terrel Owens! Ezzel van aki egyetért? Baldwin magas+gyors és problémás. Bár azért sztem messze nem annyira, mint TO. Elég fura nekem ez a kijelentés, de bulvárkodni jó.

“Jonathan Baldwin is the next Terrell Owens,” Young said. “They got Ricky Stanzi in the fifth;he’s the next Matt Schaub. Rodney Hudson, he’s a great, versatile offensive guard. I thought the Kansas City Chiefs got exactly what they wanted.”
_____________________________________________________


ulpianus
Szerintem gecijólesz baldwin. Ment a lolozás amikor behúztam 2/11-re (reaaaach reaaach). De HA gatyába tudjátok rázni sok örömötök lesz benne

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Steve Young (QB legenda) azt mondta Baldwin lesz a következő Terrel Owens! Ezzel van aki egyetért? Baldwin magas+gyors és problémás. Bár azért sztem messze nem annyira, mint TO. Elég fura nekem ez a kijelentés, de bulvárkodni jó.

“Jonathan Baldwin is the next Terrell Owens,” Young said. “They got Ricky Stanzi in the fifth;he’s the next Matt Schaub. Rodney Hudson, he’s a great, versatile offensive guard. I thought the Kansas City Chiefs got exactly what they wanted.”
_____________________________________________________


Nézzük a draftot azok szemszögéből, akik leginkább félthették a pozíciójukat.

B. Albert LOT. Ez akkor nyilvánvalóan nem is kérdés. Bár sztem nem is volt opció, ha Okung+Bulaga nem kellett, akkor most Carimi sem váltja le. Albert jó LOT, passz+futáshoz is, de tökéletes ROT lehetne. Sztem ez a dolog még nincs lefutva hosszútávon.

B. Richardson ROT. Őt Albert tartja életben. Ezek szerint hiába Baldwin, futunk tovább. Bár én pont ide várom egy veterán igazolását. Logikus lenne. Rövid távra külön tervezünk OT poszton (lásd fentebb), jövőre lesz LOT pick akár első körben. Ha mindenki beválik, akit gondolunk, akkor más nagyon nem kell úgysem elsőben. Azonban 1 évre-kettőre egy komoly veterán ROT nagy lehetőségeket nyithatna meg.

Chris Chambers WR. Baldwin érkezése első körben egyértelmű. Ha marad, akkor is csak cserejátékos lehet. Ha McClustert papíron ki is veszik a WR sorból, maximum slot WR lesz papíron. Tucker+Horne+Copper másodhegedűs triót jobban lehet esetleg sajnálni, mint a lógós Chamberst, viszont a csapat többre hivatott, mint amit ők képesek lettek volna starter poszton nyújtani.

Thomas Jones HB. Ő már év közben is csak depth charton maradt kezdő. A valóság elég nyilvánvaló. Ide is várok egy power back veteránt, ami még Jackie Battle (power HB) posztját ingatja meg, mert S. Bannon az új draftolt FB (H-back) is pályázik a rövid yardokra. Run heavyben azonban nem lehet spórolni a rövid yardos futásokon, meg kell oldani.

Tyson Jackson DE. Őt a rajongók fele elismeri, másik fele nem. A vezetőség hozta Shaun Smitht tavaly cserének, aki T-JAx sérülése után váltotta. Megtetszett ez neki, és azóta is kezdő LDE. Mert megtetszett nekünk is, és Haleyéknek is. Most jön az érdekesség. Van egy kiváló pass rusher RDE, Dorsey mögött. Dorsey tuti marad. Shaun Smith nem lesz többet NT csere is (Powe), marad DE poszton végig (meg néha FB? 😀). És hoztak egy jó DE reménységet harmadik körben (Allen Bailey). Shaun Smith szerződése lejár, T-Jax sokat keres ahhoz hogy padozzon, meg túl jó is oda sztem. Vagy Smith nem kap új kontraktust, vagy Bailey aranytartalék lesz és tanul (sztem ez lehet), vagy T-Jax meg fog lepődni.

Ron Edwards NT Neki (is) lejárt a szerződése. Nem is volt jó, kivéve 2010 elején. Nem fiatal. És jött Jerrel Powe. De nem első körökben, szal nem hiszem, hogy kezdőnek hozták. Tehát az ő sorsa sztem attól függ, hogy akarnak-e és tudnak-e jobb veteránt hozni Powe elé?

Cox/Castille FB. S. Bannon gyakorlatilag egy hetedik körös small school project. Azonban rendkívül ígéretes. Ha csak annyira tehetséges, mint a C/C duó bármelyik tagja (akik szintén nem nagy nevek a szakmában), akkor át fogja venni a kezdő posztot idővel. Már csak a súlya és sebessége miatt is, ha tényleg olyan kiválóan blokkol és kap el, mint mondják. De csak idővel. Ellenben addig sem maradnak hárman.

Vannak akinek nem így vetődik fel a neve, de a teljesség kedvéért leírom őket is. Már ahogy én látom az érintett neveket.
Cassel. Nála Stanzi elég sokat szerepelt. Egyértelműen Cassel helye biztos volt.
Studebaker / Vrabel Egyikük sem starter kaliber. Ezért volt elsődleges need a posztjuk, Justin Houston ide érkezett. Vrabel visszavonul.
Az OL esetén még sok mockban olvashattunk Guard igazolást, sztem ez butaság volt első perctől.
Centerként R. Hudson pediglen Weigmann nyugdíját jelentheti, erről volt már szó. Érdekesebb lesz, hogy meddig marad kezdő center Niswanger? Amíg a Zone blocking nem megy Hudsonnek nagyjából.
__________________________________________________________________


Más. Érthető módon sokan bíznak abban, hogy Hali szabadon és ingyen távozik majd az ő csapatukba. A Chiefs döntéshozói nem arról híresek, hogy rossz döntéseket hoznak ilyen kérdésekben (én egyedül Pollardot vetem a szemükre ez ügyben, de az tudatos volt Berrynek csináltak helyet, más nem jut eszembe).
Persze álmodozni szabad. Megértem, hogy P. Manning is fel- felmerül, hogy meg lehet szerezni, csak elengedik, csak mindenki hülye Indianapolisban. De nem így lesz.
Még azt sem hiszem, hogy Brandon Carr esetében akár egy másodpercet is gondolkoznak majd, mielőtt elé tolnak egy szerződést. Nemhogy Halinál. Aki zokszó nélkül kapta a franchise taget, ami nagyjából 10.5 millió$ lehetne, és Hali akar egy D. Ware féle szarződést. Az 78 mill$ 6 évre (átlag 13 mill$), ha jól emlékszem (pár hete olvastam). Abból 40mill$ garantált. Pénz akkor is van erre, ha lesz cap (mekkora lesz, de nem lesz kisebb, mint volt).

Másik oldal, hogy Jamaal is kapott jó pénzt, de messze nem a legnagyobb HB fizetés az övé a ligában. Pioli tud tárgyalni, most sem fogja szórni a zsét. Máshol máshogy van, de Pioli nem így gondolkozik. Ettől még tudja, hogy Halira szüksége van. Houston nem Hali helyett, hanem vele együtt ér igazán sokat, és folytathatnám az érvek sorát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 027 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Cassel nem elég jó , hiába vagyunk "csak" run-heavy csapat, és ha csoda nem történik, nem is lesz jobb. Stanzi rosszabb biztos nem lesz, bár lehet jobb se. Remélem, legkésőbb ősz végén meglátjuk Stanzi tudását. 😊ender1112
Az Iowa pont ilyen csapat volt annak idején, csak nem Charles volt a sztár futó neve, hanem Shonn Greene.
De akkor még kisgyerek volt Ricky, amint szerzett némi önbizalmat, meg is lett az Orange Bowl.
Igaz, ott is a segge alá volt téve egy elit OL, meg bika védelem (és Moeaki), de az itt is jelen van, szóval lehet készülni a szép időkre.Höri
Ámen 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cassel nem elég jó , hiába vagyunk "csak" run-heavy csapat, és ha csoda nem történik, nem is lesz jobb. Stanzi rosszabb biztos nem lesz, bár lehet jobb se. Remélem, legkésőbb ősz végén meglátjuk Stanzi tudását. 😊ender1112
Az Iowa pont ilyen csapat volt annak idején, csak nem Charles volt a sztár futó neve, hanem Shonn Greene.
De akkor még kisgyerek volt Ricky, amint szerzett némi önbizalmat, meg is lett az Orange Bowl.
Igaz, ott is a segge alá volt téve egy elit OL, meg bika védelem (és Moeaki), de az itt is jelen van, szóval lehet készülni a szép időkre.

több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 027 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Cassell 2 hét múlva lesz 29 éves, Stanzi most 23. Cassell azért az előző évéhez sokat javult, bár lehet ez a jó támadófal és a remek futás eredménye is. Cassell szerintem még 2 évig biztos kezdő lesz, aztán az lesz vele, mint Ortonnal a Broncosban, nem kap hosszútávú szerződést, amint lejár a jelenleg futó kontraktusa, illetve jó trade-alap lesz.aztec
2014ig van szerződése.
Jó trade alap? Nemtom, remélem akik most magasztalják igazuk van, és a saját csapatukba megkapják Casselt jó áron. :cool: A fizetése azonban nagyon magas. Képlékeny a jövő a fizetésekkel kapcsolatban. Nem tudom, ezt nehéz megítélni most. Először is teljesítsen idén is valami szépet, akkor azért lehet megkeressük egy új ajánlattal ,vagy valaki más megkeresi.ulpianus
Jól mondod, Cassel játsszon ott két évig kezdőként, ahol van aki dicséri. Itt backupnak maradhat, erőteljes fizu csökkentés után.
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 027 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Szívjuk el a Főnökök békepipáját Stanzi jövőjére!

😀mirdal
Korai az még, hiszen nekem nem is volt időm ehhez a témához írni valamit. Igaz, én hibáztam, hogy nem olvastam hamarabb a hozzászólásokat, de mentségemre szóljon, hogy azt hittem, ulpianus jó kis elemzéseit elolvasni ráérek később is, nyugodt körülmények között. Erre kimaradok itt a jóból. 😀
Szóval a mondandóm: Stanzi gyere, Cassel tűnés 😂
Kicsit komolyabban az van, amit ulpianus kifejtett itt pár hozzászólással korábban. Cassel nem elég jó , hiába vagyunk "csak" run heavy csapat, és ha csoda nem történik, nem is lesz jobb. Stanzi rosszabb biztos nem lesz, bár lehet jobb se. Remélem, legkésőbb ősz végén meglátjuk Stanzi tudását. 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Abszolút béke van.
Arról van szó, hogy draft történt. Ilyenkor lejátszódik egy folyamat:

Álmodozás, ki lenne ha volna még.
Első nap a drafton. Ezt még mindenki meg tudja magyarázni.
Második nap. Ezt már kevésbé
Harmadik nap. Teljes a káosz és a döbbenet.
Draft után. Mindenki mindent mégis megért, és meg is magyarázza.
Új álmodozás, új kedvencekkel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
Szívjuk el a Főnökök békepipáját Stanzi jövőjére!

😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Variálás nem volt, válasz elküldése gombnyomás igen. Azóta is repül az éterben.
Egyetértünk, Stanzi jó okkal és jó helyen - képességeinek megfelelő, azokat maximálisan kihasználó stílusú csapatnál - van. Nagyjából az a két környi különbség meg is van köztük. Igen Cassel nem élné túl, ha Stanzi lesz-lenne a kezdő.
AFC döntő vicc volt, de minden viccnek van némi alapja. Nem az a csapat vagytok már, amelyik maga sem tudja, hogy keveredett a rájátszásba.
Amit most írtál, azzal már nekem nincs semmi ellenvetésem, sokkal többet hozzátenni sem tudok már. Legyen így!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 562 — Chiefs fan
tomi-tomi, te szakács vagy? Ez a kukta dolog nekem nagyon tetszett! 😊

Igaz, hogy Cassel tökéletes akar lenni. De mivel túl-tököli a szitukat és nem hoz meg azonnali döntéseket, ezáltal rossz helyzetbe kerül - odaérnek hozzá vagy a WR-t sikerül a védőnek utolérni, stb. - és mivel akkor már nem tökéletes a dolog, habozni kezd. És ezzel nem csak magát "égeti", vagyis rontja le, hanem a csapatot is. Olyan QB kell, aki képes és hajlandó gyors döntésekre a pályán és ha netán mégsem jön be a dolog, akkor is képes úrrá lenni a pánikon. Mentornak Matt kiváló lesz, ahogy Ulpi is mondta volt, 110%-ot csap ki az asztalra zokszó nélkül. Ha valakitől, akkor tőle lehet tanulni. Máskülönben én úgy gondolom, hogy emelt fővel viselné azt is, ha Ricky kerülne a starter posztra. Ő megtett mindent, ami tőle telt. Ha ez nem elég a vezetésnek, akkor bevállalja ő a backup-ot is, bár nem hinném, hogy bármelyik QB padozni akarna karrierje végéig...