Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Továbbra sincsenek kiosztva a rookiek mezszámai.

WR Jon Baldwin #82 Bowe száma, esélytelen. Nála a 88-ast rebesgetik, ami Gonzo száma volt.
C Rodney Hudson #62 Wiegmann száma, ez lehet szimbolikus váltás lesz egyben.
OLB Justin Houston #42 Ez a szám nem kiosztható ezen poszton. Egyébként Cox száma.
DE Allen Bailey #57 Justin Cole száma, neki van szerződés 2011re.
CB Jalil Brown #23 Kendrick Lewis (FS)
QB Ricky Stanzi #12 Ő is leválthatja tehát minden szempontból Brodie Croylet.
OLB Gabe Miller #99 Micah Johnson viselte eddig, és van szerződése az idényre.
DT Jerrel Powe #57 Lásd Bailey.
FB Shane Bannon #37. Nem kiadható, mert Joe Delaney halálakor visszavonták (nem hivatalosan).

A tavaly rookie WR McCluster #22 száma is változhat, ha mostantól HB posztra kerül fixen. Van ilyen. Anno a csodás returner Dante Hall is HB volt egyetemről érkezvén #20 (2000 és 2001ben) csak aztán lett WR (nem is volt egy possession) #82vel.

Így néznek ki a számok eloszthatóság szempontjából.

Quarterback, Kickers, Punters: 1-19
Running Backs: 20-49
Wide Receivers: 10-19 or 80-89
Tight Ends: 40-49 or 80-89
Offensive Linemen: 50-79
Defensive Linemen: 50-79 or 90-99
Linebackers: 50-59 or 90-99
Cornerbacks: 20-49
Safeties: 20-49

Chiefsnél nem kiadható mezszámok:16, 18, 28, 33, 36, 58, 63, 78, 86


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Azt olvastam, hogy Kovács Pistike (NY Giants WR Steve Smith) iránt lehet bejelentkezünk. Nagyon akadémikus a kérdés, de jogos. Egy született mélységi célpont tehetné teljessé az elkapó sort, amire mostanság költünk. Akkor már ne költsünk hiába.
És ha valaki, akkor Smith nevezhető ilyen célpontnak a pályán.

A lényeg ott lehet még, hogy McCluster nagyjából ikertestvére stratégiai szempontból. Mert Kiválóan szakad el a célponttól, ultra gyors, agilis, biztos kezű srácokról beszélünk. Akiknél a sérülés a fő kérdés most. Dexternél ez a kérdőjel nagyobb. Smith többet tett le az asztalra, mert ő nem rookie volt tavaly sem, érthetően drágább is.

A kérdésem az, hogy Cassel mennyit tudna a csapatnak profitálni ebből? Mert az tény, hogy Dexternél sztem sokkal nem jobb Steve, csak tapasztaltabb. Ellenben biztosan lenne egy slot WR a kórházon kívül is. Ez esetben egy Bowe-Baldwin-Smith-Moeaki sorral már lehetne játszani.
Csak ugye amikor Chambers még nem lustult, akkor a Bowe-Chambers-McCluster-Moeaki sem volt rossz, aztán nem ment velük semmire Matyi bátyó.
Tehát pontosítva a kérdést: Egy slot WR kell nekünk? Ő hozza meg az áttörést a passzjátékban? Nem vagyok ebben biztos. Bármennyire is logikus amivel kezdtem.ulpianus
Baltimore-i példám van a kétkedésedre.
Tavaly a WR gárdánk,Boldin,Mason,Hush és a valaha 1.WR Stallworth.
A Flacco statisztikája nem rossz,de a saját szenvedésem elevenen él bennem ,a hazai és külföldi szurkolótársam szenvedésére is emlékszek,mit éltünk át meccsek közben.
A kevesebb néha több,nálunk Flacco nem tudta előnyre váltani a sok klasszis WR jelenlétét,sőt még rosszabb lett,mint amikor csak Mase volt ,mint klasszis.
És Cassel sem jobb képességű ,mint Joe barátunk.
Igaz,nálunk tavaly a fal is szar volt,így a futás sem tudta segíteni igazán a passzjátékot.
Az akkori érzésemre emlékszek.
Rrröööaaarrr!


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azt olvastam, hogy Kovács Pistike (NY Giants WR Steve Smith) iránt lehet bejelentkezünk. Nagyon akadémikus a kérdés, de jogos. Egy született mélységi célpont tehetné teljessé az elkapó sort, amire mostanság költünk. Akkor már ne költsünk hiába.
És ha valaki, akkor Smith nevezhető ilyen célpontnak a pályán.

A lényeg ott lehet még, hogy McCluster nagyjából ikertestvére stratégiai szempontból. Mert Kiválóan szakad el a célponttól, ultra gyors, agilis, biztos kezű srácokról beszélünk. Akiknél a sérülés a fő kérdés most. Dexternél ez a kérdőjel nagyobb. Smith többet tett le az asztalra, mert ő nem rookie volt tavaly sem, érthetően drágább is.

A kérdésem az, hogy Cassel mennyit tudna a csapatnak profitálni ebből? Mert az tény, hogy Dexternél sztem sokkal nem jobb Steve, csak tapasztaltabb. Ellenben biztosan lenne egy slot WR a kórházon kívül is. Ez esetben egy Bowe-Baldwin-Smith-Moeaki sorral már lehetne játszani.
Csak ugye amikor Chambers még nem lustult, akkor a Bowe-Chambers-McCluster-Moeaki sem volt rossz, aztán nem ment velük semmire Matyi bátyó.
Tehát pontosítva a kérdést: Egy slot WR kell nekünk? Ő hozza meg az áttörést a passzjátékban? Nem vagyok ebben biztos. Bármennyire is logikus amivel kezdtem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egy újabb TOP akármennyi (ez 40) lista az UDFA emberekről.

1. Joe Lefeged, S, Rutgers

2. Kendric Burney, CB, North Carolina

3. Cedric Thornton, DT, Southern Arkansa

4. Darvin Adams, WR, Auburn

5. DeAndre McDaniel, S, Clemson

6. Jeron Johnson, S, Boise State

7. Ian Williams, DT, Notre Dame

8. Mark Herzlich, OLB, Boston College

9. Derrick Locke, RB, Kentucky

10. Nick Bellore, ILB, Central Michigan

11. Zach Hurd, G, Connecticut

12. Ricardo Lockette, WR, Fort Valley State

13. Scott Lutrus, OLB, Connecticut

14. Dane Sanzenbacher, WR, Ohio State

15. Orie Lemon, ILB, Oklahoma State

16. Willie Smith, OT, East Carolina

17. Will Hill, S, Florida

18. Terrence Toliver, WR, LSU

19. David Sims, S, Iowa State

20. Brandon Bair, DT, Oregon

21. Kai Forbath, PK, UCLA

22. Ryan Winterswyk, DE, Boise State

23. Ryan Jones, CB, NW Missouri State

24. Martin Parker, DT, Richmond

25. Zack Pianalto, TE, North Carolina

26. Weslye Saunders, TE, South Carolina

27. Deunta Williams, S, North Carolina

28. Garrett Chisolm, G, South Carolina

29. Ryan Donahue, P, Iowa

30. Graig Cooper, RB, Miami (Fla.)

31. Charlie Gantt, TE, Michigan State

32. Armon Binns, WR, Cincinnati

33. Alex Linnenkohl, C, Oregon State

34. Mario Addison, OLB, Troy

35. Joe Torchia, TE, Virginia

36. Terrance Turner, WR, Indiana

37. Ricky Henry, G, Nebraska

38. Tori Gurley, WR, South Carolina

39. Pierre Allen, DE, Nebraska

40. Mike Holmes, S, Syracuse

Érdekes volna pár név a Chiefsben. T. Tolliver, mint még egy daru WR fenn az égen, és újabb SEC (LSU) játékos, szal beleférne, Bowe örülne neki több szempontól is. 😊 De egy nekem szimpi NT Ian Williams, mint két újonc (Powe) sem volna érdektelen hír. Vagy Will Hillt el is tudom képzelni mint safety csere, habár néhány kétdimenziós, amolyan DB játékos jött mostanság, szal lehet egyik lesz S csere.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
tavaly bob gretz fizetőssé tette a blogját
offseasonban újra rendesen olvasható
www.bobgretz.comehh
Szuper!

Ez a cikk amit bemásoltam ide (bár szerkeszteni kellett, Ted Ginn Jr. adatai egyenesen rosszak voltak) az a Baldwin cikkben találhatóak meg. Csak hát itt többen olvassák, meg lehet továbbgondolni.

De sztem is a legjobb Chiefses elemző, bár én néha nem értek vele egyet, de az természetes. Meg mindig kiegészítem amit tőle lopok. De érdemes olvasgatni. Előfizetni csak Chiefs fanatikusoknak érdemes esetleg.ulpianus
én is kedvelem az oldalt
ezért sajnáltam, hogy fizetőssé tette szezon előtt
most csak véletlenül néztem rá és láttam újra ingyenes
legalább a szezonig
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
tavaly bob gretz fizetőssé tette a blogját
offseasonban újra rendesen olvasható
www.bobgretz.comehh
Szuper!

Ez a cikk amit bemásoltam ide (bár szerkeszteni kellett, Ted Ginn Jr. adatai egyenesen rosszak voltak) az a Baldwin cikkben találhatóak meg. Csak hát itt többen olvassák, meg lehet továbbgondolni.

De sztem is a legjobb Chiefses elemző, bár én néha nem értek vele egyet, de az természetes. Meg mindig kiegészítem amit tőle lopok. De érdemes olvasgatni. Előfizetni csak Chiefs fanatikusoknak érdemes esetleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
tavaly bob gretz fizetőssé tette a blogját
offseasonban újra rendesen olvasható
www.bobgretz.com
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Miért szokták akkor mondani, hogy a 3. idény vízválasztó a WReknél?Rolni
Kik szokták ezt mondani?


DLben szokták ezt mondani, OLben vagy QB poszton, safetynél második évet mondanék. Vagyis nem ezt mondják ott sem. Hanem, hogy első év ha rossz, nem gond (nem KELL így legyen), néha második sem. Aki harmadikban is rossz, az felejtős. Többnyire persze.

WRben elmondom én hogy tudom. Aki első évében jó, az csak egy dolog. De aki első kettőben jó (tehát másodikban is), na az már szinte tuti, hogy építhetsz rá. Mert akkor már figyelnek rá, meg egy szezonban 500 yardban lehet 3 szerencsés 70+ yardos is. ami nélkül 500-210 mondjuk már nem is olyan meggyőző.

Ezért is írtam, hogy hány elkapásból. Meg fontos, hogy hány kezdőmeccsből, hány meccsből, melyik csapat melyik évében (például Roddy White harmadik évétől 1000 yardos. De volt oka ennek első két évében. Meg igazából első két éve is 500 yard, nem 150 vagy 200. De rajta kívül nem találsz erre példát csak elvétve, az meg negyedik évesből is egyet, és akármiből találsz egyet).

Akiket én írtam azok az ÖSSZES első körös WRek. Nem kiválogatva.


A lényeg, hogy WRben ami sikeressé tesz, az nem a rutin. Sok minden kell hozzá, képességek mint gyorsaság, agilitás, jó kezek, jól időzített ugrások. És technikai tudás, mint védőtől elszakadás, jó route futás (fa csukott szemmel ismerete többek közt). De ezeket lehet tudni egyetemen is. Lehet gyakorolni. Persze megfelelő csapatban. Baldwin ezért jött a draftra ,mert a run heavyben 3 féle routeot futott. Azt tudta és nem fejlődött tovább.

De ha csak a képességeid megvannak, lehetsz jó. DL esetén nem. Vagy OLben sem. Ott a rutin rengeteget számít. Ott hozzászokni (az eleve nagyobb átlagéletkorral rendelkező és nagyon is összeszokott) ellenfélhez marginális kérdés.
Egy WR azonban többnyire egy az egyben játszik egy többnyire fiatal védővel szemben. Aki lehet ne is a legjobb védő. Szal aki elég tehetséges, tud érvényesülni első évétől. Ezért számít a második év annyit. Aki ott is jó, az jó.

De nézd meg akkor amit én. A tavaly 1000 yardot elkapott WRek listáját, hogy semmiféle első két gyenge év nem lesz majdnem mindnél.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Miért szokták akkor mondani, hogy a 3. idény vízválasztó a WReknél?Rolni
Ha három év alatt nem tanulta meg, akkor négy-öt-hat alatt sem tudja, és már reménykedni se kell miatta? Szerintem általánosságban igaz, hogy ha valaki jó elkapó, akkor már korán tud jól teljesíteni, különösen a mai NFL-ben, ahol akár harmadikszámú elkapóként sok időt tölthet a pályán, nem éppen elit CB-vel szemben. Mile Austinhoz hasonló csodabogarak és kivételek persze mindig lesznek...

Az idei év elkapott yardok tekintetében top15 WR-jénél néztem meg, hogy első két évükben mit értek el az NFL-ben. Durván 1400 yard és 10 TD jött ki, ami azért éves szinten szerintem egy jó No.2 elkapó számainak megfelel (700 yard és 5 TD), és távolról sem tanulási fázisként értelmezhető.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Látható tehát, hogy aki jó, az jó. A WR poszton nem igazán kell számolni türelmi idővel, (mint mondjuk DL-OL esetén).



Még néztem nemrég a TOP 25 legjobb 2010es elkapót (elkapott yardban és másban) e kérdésben. Miszerint első 4 (kinek mennyi) évükben mit teljesítettek? Ott is döntő többségükben első évükben beértek a WRek.

Baldwin például akkor már első évében lehet kiváló segítség. Nem kell itt várni semmire. Sokkal bonyolultabb ez, de ha Baldwin valóban olyan jó, mint várják, akkor legalábbis ki kell ez derüljön már 2011ben igen jó eséllyel.ulpianus
Miért szokták akkor mondani, hogy a 3. idény vízválasztó a WReknél?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
WRek elkapott első éves 1000 yardos teljesítménnyel (nem első körös WRek feltétlen) Remélem átlátható.

Yards Receiver Season Team (College) Draft Lead Rec.Y/N Team Record Playoffs Y/N

1,473 Bill Groman 1960 Oilers (Heidelberg) FA Y 10-4 Y*

1,377 Anquan Boldin 2003 Cardinals (Florida State) 2/54 Y 4-12 N

1,313 Randy Moss 1998 Vikings (Marshall) 1/21 Y 15-1 Y

1,193 Michael Clayton 2004 Buccaneers (LSU) 1/15 Y 5-11 N

1,132 Terry Glenn 1996 Patriots (Ohio State) 1/7 Y 11-5 Y**

1,131 Billy Brooks 1986 Colts (Boston Univ.) 4/86 Y 3-13 N

1,062 Ernest Givins 1986 Oilers (Louisville) 2/34 N 5-11 N

1,039 Joey Galloway 1995 Seahawks (Ohio State) 1/8 Y 8-8 N

1,038 Marques Colston 2006 Saints (Hofstra) 7/252 Y 10-6 Y

1,009 Cris Collinsworth 1981 Bengals (Florida) 2/37 Y 12-4 Y**

1,003 Bob Hayes 1965 Cowboys (Florida A&M) 7/88 Y 7-7 N

1,001 John Jefferson 1978 Chargers (Arizona State) 1/14 Y 9-7 N

*-League champions; **-lost in championship game.
________________________________________________________________________



First-round wide receivers rookie production 2006-2010

YEAR
draft #Receiver Team (College) G/S Rec./Yards TD


2010
1/22 Demaryius Thomas Broncos (Georgia Tech) 10/2 starts 22/283 2

1/24 Dez Bryant Cowboys (Oklahoma State) 12/2 starts 45/561 6

2009
1/7 Darrius Heyward-Bey Raiders (Maryland) 11/11 starts 9/124 1

1/10 Michael Crabtree 49ers (Texas Tech) 11/11 starts 48/625 2

1/19 Jeremy Maclin Eagles (Missouri) 15/13 starts 55/762 4

1/22 Percy Harvin Vikings (Florida) 15/8 starts 60/790 6

1/29 Hakeem Nicks Giants (North Carolina) 14/6 starts 47/790 6

1/30 Kenny Britt Titans (Rutgers) 16/6 starts 42/701 3

2008
Nem releváns

2007
1/2 Calvin Johnson Lions (Georgia Tech) 15/10 starts 48/756 4

1/9 Ted Ginn Jr. Dolphins (Ohio State) 16/9 starts 34/420 2

1/23 Dwayne Bowe Chiefs (Louisiana State) 16/15 starts 70/995 5

1/27 Robert Meachem Saints (Tennessee) 14/3 starts 12/289 3

1/30 Craig Davis Chargers (Louisiana State) 14/1 starts 20/188 1

1/32 Anthony Gonzalez Colts (Ohio State) 13/9 starts 37/576 3

2006
1/25 Santonio Holmes Steelers (Ohio State) 16/4 49/824 2


Látható tehát, hogy aki jó, az jó. A WR poszton nem igazán kell számolni türelmi idővel, (mint mondjuk DL-OL esetén).



Még néztem nemrég a TOP 25 legjobb 2010es elkapót (elkapott yardban és másban) e kérdésben. Miszerint első 4 (kinek mennyi) évükben mit teljesítettek? Ott is döntő többségükben első évükben beértek a WRek.

Baldwin például akkor már első évében lehet kiváló segítség. Nem kell itt várni semmire. Sokkal bonyolultabb ez, de ha Baldwin valóban olyan jó, mint várják, akkor legalábbis ki kell ez derüljön már 2011ben igen jó eséllyel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sztem egyébiránt ugyanarról beszélünk mi ketten. Houston 4-3ban azért tűnik jobbnak, mert ott nincs cover, nem is kell gondolkozni ezen, lehet kapásból tolongani. Szal az arány eleve kedvezőbb.
ulpianus
Van benne vmi. Mindenesetre szvsz Claryt már újonc szezonjában megeszi regglire :/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem fejtettem ki elég részletesen a véleményem: elég sokat láttam Houstont college-ban, 4-3-ban egyszerűen feltűnőbb volt a játéka számomra, több snapnél volt labda közelben, 3-4-ben is voltak igen jó megmozdulásai, de vhogy snap by snap nem volt annyira domináns, időnként el-el tűnt.empty taxi
Sztem egyébiránt ugyanarról beszélünk mi ketten. Houston 4-3ban azért tűnik jobbnak, mert ott nincs cover, nem is kell gondolkozni ezen, lehet kapásból tolongani. Szal az arány eleve kedvezőbb.

Valamint a 4-3 DE pass rush kezdőlépése megegyezik a run stoppal és Houston legerősebb fegyvere a Quick stepje. Elképesztő jó, ajánlom bárki figyelmébe, akit érdekel az ilyesmi. Mindenesetre futás ellen így ez jó, és itt elég kiszorítani a HB-t a DEnek az már jó munka.

Valamint azt is mondtam, hogy futás ellen nem teszi oda magát, pedig igazi Monster Hiteket nyom, ha mégis hajlandó. Sztem meg fogja Haley nála is oldani a "én majd megoldom a sacket ti a többit" hozzáállás dolgot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem fejtettem ki elég részletesen a véleményem: elég sokat láttam Houstont college-ban, 4-3-ban egyszerűen feltűnőbb volt a játéka számomra, több snapnél volt labda közelben, 3-4-ben is voltak igen jó megmozdulásai, de vhogy snap by snap nem volt annyira domináns, időnként el-el tűnt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Houstonnak ment a 3-4 is szépen. Az nehogy már hátrány legyen, hogy DEnek is iszonyat jó pass rusher valaki. Már ha mint pass rusher nézzük, mert egy QBnél ezt elfogadnám érvnek.

Amit ehh mond, hogy nagyjából minden 3-4-es OLB a profik közt 4-3as DE volt egyetemen, az is igaz. Bár pont Houston játszott sokat 3-4ben OLBt.
Szóval nála nem kérdés, hogy tudja-e majd az átállást. A cover nem megy annyira, de Halinak sem megy, meg nem is lényeg egyelőre, Berry megoldotta eddig is, Flowers áll még ott, ő is nagyon sokat segít e téren, szal jó lesz az. Hát majd nem Houston fogja kísérni a TE-ket, és passz. Eddig sem Studebaker tette.
Studebaker és (Vrabel) nem volt pass rusher, ezért kellett Houston. Egyébként Studiról annyit, hogy gyorsnak gyors csak a pass rush move-ok nincsenek meg, így hiába gyors. Ha jól emlékszem (és jól emlékszem) akkor 4.52 vagy vagy 4.55 öt tud Studi 40en, szal nem ez számít.
Houston meg ráadásul bika erős is, szal igen jó esélye van, hogy az NFLben is át tudjon jutni a blokkon. Azért mondom, mert sok egyetemi DE azért lesz LB nflben, mivel erővel nem bírná, (amíg nem hízik, ami vagy bejön vagy nem), de gyorsnak gyors, és a pass rush készlet megy nagyon szépen. Jobb, mintha DE lenne run stop nélkül, vagy ILB főleg.

A lényeg ezen a poszton hogy átjusson a blokkon a LB. Ehhez kell sebesség (bár ez túlértékelt sajnos), kell erő, és higanymozgás, mert körbe kell folyni az OT-t. Előny a hosszú kéz (Justinnak van kettő is), hogy ne csak az OT érje el az embert, hanem fordítva is. És megfelelő hozzáállás, mert itt nagyon kell akarni. Ugyanis a jó pass rushert a rossztól egy tizedmásodperc válassza el. Egyik odaér rendszeresen, másik szinte alig néhányszor. Meg lehet nézni Halit vagy mást, hogy 100%on tesz meg minden lépést, ez a kulcs (többek közt). Helmet írta egyik topicban, hogy ezeknek a felvételeknek a dinamikája megdöbbentő. Nagyon jó megfogalmazás. Bár 4-3DE re írta, de a speed rush az speed rush.

Height – 6-foot, 3 inches.
Weight – 270 pounds.
Arm – 34½ inches.
Hand – 10 7/8 inches.
40-yard dash – 4.62 seconds (Pro-Day 4.61.)
20-yard dash – 2.61 seconds.
10-yard dash – 1.62 seconds.
Bench press – 30 repetitions at 225 pounds.
Vertical jump – 36½ inches.
Broad jump – 10-feet, 5 inches.


Mindenesetre Houston jó volt és jó is lesz pass rusherként, ez 90% eséllyel mondom. Studiéknál jobb lesz, ez meg 100%. Nála a kérdés nem ez. Hanem hogy másra mennyire lesz jó? Mert futás ellen jó lehetne, mivel mint mondtam nagyon erős gyerek (345 font a fekvenyomás egyénije). Csak nem szokta szeretni a futás elleni játékot. Ha beindult, akkor jó volt eddig is e téren. Főleg, mert igazi Monster hitekre képes.

Haley azért híres arról, hogy betöri a dívákat. Szal Justin is fog run stoppot nyomni keményen. A képességei megvannak. Sztem amint ráérez, hogy ezzel is sikeres, és szereti a közönség ezt is, nem is kell noszogatni. Ha kell, Haley seggbe rúgja, hogy elszáll. Inkább ez a kérdés meg a cover, nem a pass rush. Ez a véleményem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Nekem elég acélosnak tűnik. De lehet ám, hogy nem jól látom a számokat!

😀

A pont JJ-é!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Mindenki elfelejti h Houstonnak sokkal jobban ment college-ban amíg 4-3 DE volt...empty taxi
micsoda?
http://web1.ncaa.org/mfb/playerDetail.jsp?yr=2010&org=257&player=42


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Mindenki elfelejti h Houstonnak sokkal jobban ment college-ban amíg 4-3 DE volt...empty taxi
egy váltás nem a világ
ezzel az erővel nem túl sok 3-4es OLB lehetne használható a profi ligában
😊
a sarkalatos pont inkább, hogy hali fő profilja egyértelműen a rush pozició (talán kb. 13%-ban ment coverbe)
és houston sem az a cover féle arc
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mindenki elfelejti h Houstonnak sokkal jobban ment college-ban amíg 4-3 DE volt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azért ne essünk már seggre ettől a pár nyíltól! Ha ennyi lenne mindössze a def playbook, akkor én is mehetnék Def Coord-nak!

Csak boldoguljanak az edző bá'k ezekkel a csodálatos elmékkel!

😛mirdal
szó sincs hasra esésről, csak jópofa és vicces lett a rajz. Houston meg jól illik majd a rendszerbe szerintem. Ha nem is lesz rögtön kezdő de szezon közben kiharcolhatja majd mindenképpen.
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Azért ne essünk már seggre ettől a pár nyíltól! Ha ennyi lenne mindössze a def playbook, akkor én is mehetnék Def Coord-nak!

Csak boldoguljanak az edző bá'k ezekkel a csodálatos elmékkel!

😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kiszivárgott a playbook egy része! Pár újonc feladatköre szerepel rajta:

ulpianus
Jó az ábra. Houston mondjuk jó is lesz erre a sack the QB szerepre nálatok. Jobb mint Georgiában.
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Fannin meg brutál. Az azért durva, hogy 4-5 ember kell ahhoz, hogy levegye a lábáról. És tényleg route-okat fut, nem csak "úgy van" a pályán. Ráadásul csinál olyan testcseleket, mint egy WR néha.

Ki tudja? Pioli lehet, hogy lát benne valamit. Akkor tuti itt köt ki!

😊
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Baró! Ennyire le kell egyszerűsíteni? Ezt az edző bá' nem a kutyájának mondta véletlenül?! Powe meg meghallotta, aztán megcsinálta ő is?!

Na és ezért meg is dícsérték?!

Bámulatos!

😀
több mint 12 éve
skullkill 40
jah, kedvesek... 😀
Justinnak is milyen szépen leírják mit tegyen.. 😀
na meg a sit and stay.. remélem azért nekik bővebben kifejtik majd.. 😀

chiefs jamaal