Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Houstonnak ment a 3-4 is szépen. Az nehogy már hátrány legyen, hogy DEnek is iszonyat jó pass rusher valaki. Már ha mint pass rusher nézzük, mert egy QBnél ezt elfogadnám érvnek.

Amit ehh mond, hogy nagyjából minden 3-4-es OLB a profik közt 4-3as DE volt egyetemen, az is igaz. Bár pont Houston játszott sokat 3-4ben OLBt.
Szóval nála nem kérdés, hogy tudja-e majd az átállást. A cover nem megy annyira, de Halinak sem megy, meg nem is lényeg egyelőre, Berry megoldotta eddig is, Flowers áll még ott, ő is nagyon sokat segít e téren, szal jó lesz az. Hát majd nem Houston fogja kísérni a TE-ket, és passz. Eddig sem Studebaker tette.
Studebaker és (Vrabel) nem volt pass rusher, ezért kellett Houston. Egyébként Studiról annyit, hogy gyorsnak gyors csak a pass rush move-ok nincsenek meg, így hiába gyors. Ha jól emlékszem (és jól emlékszem) akkor 4.52 vagy vagy 4.55 öt tud Studi 40en, szal nem ez számít.
Houston meg ráadásul bika erős is, szal igen jó esélye van, hogy az NFLben is át tudjon jutni a blokkon. Azért mondom, mert sok egyetemi DE azért lesz LB nflben, mivel erővel nem bírná, (amíg nem hízik, ami vagy bejön vagy nem), de gyorsnak gyors, és a pass rush készlet megy nagyon szépen. Jobb, mintha DE lenne run stop nélkül, vagy ILB főleg.

A lényeg ezen a poszton hogy átjusson a blokkon a LB. Ehhez kell sebesség (bár ez túlértékelt sajnos), kell erő, és higanymozgás, mert körbe kell folyni az OT-t. Előny a hosszú kéz (Justinnak van kettő is), hogy ne csak az OT érje el az embert, hanem fordítva is. És megfelelő hozzáállás, mert itt nagyon kell akarni. Ugyanis a jó pass rushert a rossztól egy tizedmásodperc válassza el. Egyik odaér rendszeresen, másik szinte alig néhányszor. Meg lehet nézni Halit vagy mást, hogy 100%on tesz meg minden lépést, ez a kulcs (többek közt). Helmet írta egyik topicban, hogy ezeknek a felvételeknek a dinamikája megdöbbentő. Nagyon jó megfogalmazás. Bár 4-3DE re írta, de a speed rush az speed rush.

Height – 6-foot, 3 inches.
Weight – 270 pounds.
Arm – 34½ inches.
Hand – 10 7/8 inches.
40-yard dash – 4.62 seconds (Pro-Day 4.61.)
20-yard dash – 2.61 seconds.
10-yard dash – 1.62 seconds.
Bench press – 30 repetitions at 225 pounds.
Vertical jump – 36½ inches.
Broad jump – 10-feet, 5 inches.


Mindenesetre Houston jó volt és jó is lesz pass rusherként, ez 90% eséllyel mondom. Studiéknál jobb lesz, ez meg 100%. Nála a kérdés nem ez. Hanem hogy másra mennyire lesz jó? Mert futás ellen jó lehetne, mivel mint mondtam nagyon erős gyerek (345 font a fekvenyomás egyénije). Csak nem szokta szeretni a futás elleni játékot. Ha beindult, akkor jó volt eddig is e téren. Főleg, mert igazi Monster hitekre képes.

Haley azért híres arról, hogy betöri a dívákat. Szal Justin is fog run stoppot nyomni keményen. A képességei megvannak. Sztem amint ráérez, hogy ezzel is sikeres, és szereti a közönség ezt is, nem is kell noszogatni. Ha kell, Haley seggbe rúgja, hogy elszáll. Inkább ez a kérdés meg a cover, nem a pass rush. Ez a véleményem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Nekem elég acélosnak tűnik. De lehet ám, hogy nem jól látom a számokat!

😀

A pont JJ-é!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Mindenki elfelejti h Houstonnak sokkal jobban ment college-ban amíg 4-3 DE volt...empty taxi
micsoda?
http://web1.ncaa.org/mfb/playerDetail.jsp?yr=2010&org=257&player=42


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Mindenki elfelejti h Houstonnak sokkal jobban ment college-ban amíg 4-3 DE volt...empty taxi
egy váltás nem a világ
ezzel az erővel nem túl sok 3-4es OLB lehetne használható a profi ligában
😊
a sarkalatos pont inkább, hogy hali fő profilja egyértelműen a rush pozició (talán kb. 13%-ban ment coverbe)
és houston sem az a cover féle arc
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Mindenki elfelejti h Houstonnak sokkal jobban ment college-ban amíg 4-3 DE volt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Azért ne essünk már seggre ettől a pár nyíltól! Ha ennyi lenne mindössze a def playbook, akkor én is mehetnék Def Coord-nak!

Csak boldoguljanak az edző bá'k ezekkel a csodálatos elmékkel!

😛mirdal
szó sincs hasra esésről, csak jópofa és vicces lett a rajz. Houston meg jól illik majd a rendszerbe szerintem. Ha nem is lesz rögtön kezdő de szezon közben kiharcolhatja majd mindenképpen.
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Azért ne essünk már seggre ettől a pár nyíltól! Ha ennyi lenne mindössze a def playbook, akkor én is mehetnék Def Coord-nak!

Csak boldoguljanak az edző bá'k ezekkel a csodálatos elmékkel!

😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Kiszivárgott a playbook egy része! Pár újonc feladatköre szerepel rajta:

ulpianus
Jó az ábra. Houston mondjuk jó is lesz erre a sack the QB szerepre nálatok. Jobb mint Georgiában.
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Fannin meg brutál. Az azért durva, hogy 4-5 ember kell ahhoz, hogy levegye a lábáról. És tényleg route-okat fut, nem csak "úgy van" a pályán. Ráadásul csinál olyan testcseleket, mint egy WR néha.

Ki tudja? Pioli lehet, hogy lát benne valamit. Akkor tuti itt köt ki!

😊
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Baró! Ennyire le kell egyszerűsíteni? Ezt az edző bá' nem a kutyájának mondta véletlenül?! Powe meg meghallotta, aztán megcsinálta ő is?!

Na és ezért meg is dícsérték?!

Bámulatos!

😀
több mint 12 éve
skullkill 40
jah, kedvesek... 😀
Justinnak is milyen szépen leírják mit tegyen.. 😀
na meg a sit and stay.. remélem azért nekik bővebben kifejtik majd.. 😀

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
aranyosak
😊
az első talán pont illene is baldwin route-futó képességeihez
😊
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
"Sit and stay....good job." LOOOOOL 😀 😀 😀

Tudom, hogy nose, de ez akkor is utott.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Kiszivárgott a playbook egy része! Pár újonc feladatköre szerepel rajta:



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Fannin nagyon tehetséges futó. Gyors (4.38), agilis, erős, tetszettek a testcselei. A súlyához (231) mérten főleg meglepően gyors. Ami még Kansas Cityben fontos, hogy tud elkapni is + a route futás sem idegen számára. De igazából pont olyan jó tud pass blockot is. Elég sokrétű tehát, mert futásban belső és külső utakon ugyanolyan eredményes.
Ami gond, az a tartóssága. Pedig eleve nem kap annyi cipelést, bár a kettő összefügg visszafele is. Ezért nem draftolták. Valamint egy kicsit jobban védhetné a labdát, de erre meg lehet tanítani talán. Nem mindenkit lehet, mindig féltem, hogy "na most kiütik a kezéből a lasztit". Akkor még nem mint UDFA jelölt néztem, szal most így beleférne már. 😀

Ha nem elsőszámú futó lesz valahol, inkább rotációba kerül, akkor lehet pár jó éve. Kockázatos, de itt már mindenki az. STben is jó lehet, csak élje túl.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
skullkill 40
ja 😀 blokkolunk aztán várjuk hogy a labda meg majd elmegy magától az end zone-ig 😀
egyébként néztem róla pár videót és azt tűnt fel hogy egyrészt nagyon jól látja meg az utakat hogy merre tud menni és hogy nagyon magabiztosan áll a lábán és nem elég 1 ember hogy megállítsa

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Fannin nagyon népszerű. És igazatok lehet. Magam is írtam, hogy run heavybe kell a futó. Mert anélkül hogy? Blokkolunk a labdának? 😂


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
skullkill 40
Fannin és Herzlich szerintem jól jönne, meg Siliga is Powe mögé Edwards helyett.
A másik 2 szerintem nem kell és nem is lennének jók.

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
hát herzlich meg...jó lenne, sebesség nem a legfontosabb (amiből ugye vesztett), de kérdés elvisszük-e (elviszik-e), azért nála rizikósabb húzások is voltak (akár nálunk...de akár a pats-nál cannon a betegsége elején ugye), szóval passzehh
Aszittem jobban örülsz majd.

A sebesség nálunk fontos. Mert ez egy sebesség alapú 3-4. Nem annyira, mint a Kóc 4-3-a. Valahol az, meg az átlag közt.
Nagyon fizikálisan játsszuk, ez félrevezető lehet, de a gyorsaság meghatározó elem. Ha valahol, akkor ILB poszton ezt ki lehet váltani ésszel, IQval, és jó ösztönökkel. Mark képes lenne rá. Ezért írtam, ha egészséges, akkor nagy fogás (bárkinek).
Mi megtehetjük, hogy padoztatjuk, ha UDFAként jön. Ami kockázat van benne, annyi van egy noname egészséges ILBben is. Itt már ez a minimum.ulpianus
én örülnék neki
csak félek nem véletlenül nem vitte el senki
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
hát herzlich meg...jó lenne, sebesség nem a legfontosabb (amiből ugye vesztett), de kérdés elvisszük-e (elviszik-e), azért nála rizikósabb húzások is voltak (akár nálunk...de akár a pats-nál cannon a betegsége elején ugye), szóval passzehh
Aszittem jobban örülsz majd.

A sebesség nálunk fontos. Mert ez egy sebesség alapú 3-4. Nem annyira, mint a Kóc 4-3-a. Valahol az, meg az átlag közt.
Nagyon fizikálisan játsszuk, ez félrevezető lehet, de a gyorsaság meghatározó elem. Ha valahol, akkor ILB poszton ezt ki lehet váltani ésszel, IQval, és jó ösztönökkel. Mark képes lenne rá. Ezért írtam, ha egészséges, akkor nagy fogás (bárkinek).
Mi megtehetjük, hogy padoztatjuk, ha UDFAként jön. Ami kockázat van benne, annyi van egy noname egészséges ILBben is. Itt már ez a minimum.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fannin szerintem nagyon jó lesz, a combineos idejével megdöntötte Brandon Jacobs speed scoreját (ezt a testtömeg és a sebesség segítségével számolják ki), szóval fasza power back lehet az NFLben.
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
RB Mario Fannin (Auburn) 5-10, 231
T. Jones lelassult év végére. Battle maradt, de ő nem elég jó. McCluster szituációs HB. Futó kell mindig run heavybe.

LB Mark Herzlich (Boston College) 6-4, 250
Őt nagyjából minden csapat beírja magához olcsón jót akcióban, aztán majd kiderül. Belcher mögé érkezne a tulok Mays helyére. Egészségesen elvehetné Belcher kezdő posztját is. ehh örülne neki az biztos. (Zárójelben egy aktuális kitérő. A 250 font tökéleetes ide, Mark sebessége is, utóbbi nálunk inkább lehet gond. Azért mondom, mert egyik másik topicban olvastam, hogy egy ILB 230 fonton kevés. Ezt gyorsan felejtsük el. Elég rugalmas poszt a 3-4 ILB méret szempontjából (230-260 közt bármi jó (ideális 230-250 és 6'2), és 6'1-6'4 közt, ez nem MLB) találni

ulpianus
fannin-nak örülnék nálunk, tökéletes lenne a jones féle szerepre
bár oda bármikor lehet találni megbízható és kiöregedőben lévő játékosokat 1-2 évre

hát herzlich meg...jó lenne, sebesség nem a legfontosabb (amiből ugye vesztett), de kérdés elvisszük-e (elviszik-e), azért nála rizikósabb húzások is voltak (akár nálunk...de akár a pats-nál cannon a betegsége elején ugye), szóval passz
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
T Derek Hall (Stanford) 6-4, 308
A magam részéről jobban hiszek veterán FA OT igazolásban. Mondjuk a Patsből szoktunk igazolni, akkor M. Light. De bármi lehet. Richardson is DL játékos volt aztán hoztuk és átképeztük. OT-t és QB-t nehezen draftolunk (Albert is Guard volt).
Mindenesetre Hall kiváló run blocker, ha Richardsonnál kicsit is jobb pass blocker (az nem egy nehéz feladat), akkor miért ne? Local pro dayen megnéztük anno.ulpianus
Luck RT-je volt, szal ott azért volt passz is 😀empty taxi
Igen. És nemrég láttam Millert aki LDE volt oregon state-en, a (nagyon jó) Stanford OL ellen.

Hall nem volt számomra egyetemen sem meggyőző pass blocker, hát még a profik közt. Neked legyen igazad. Ha leigazoljuk, akkor meg főleg!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
T Derek Hall (Stanford) 6-4, 308
A magam részéről jobban hiszek veterán FA OT igazolásban. Mondjuk a Patsből szoktunk igazolni, akkor M. Light. De bármi lehet. Richardson is DL játékos volt aztán hoztuk és átképeztük. OT-t és QB-t nehezen draftolunk (Albert is Guard volt).
Mindenesetre Hall kiváló run blocker, ha Richardsonnál kicsit is jobb pass blocker (az nem egy nehéz feladat), akkor miért ne? Local pro dayen megnéztük anno.ulpianus
Luck RT-je volt, szal ott azért volt passz is 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Érdeklődünk pár rookie FA iránt.

DT Sealver Siliga (Utah) 6-2, 305
NT jelölt. Skullkill bízik a két 57es utasban (értsd: Powe+Bailey is ezzel játszott egyetemen). Azonban akkor is ha Powe tényleg beválik, a tartóssága kérdés. Valamint ha Ron Edwards marad, öregszik, és eleve nem nagy szám. Toribio egy nulla.
Kis súlyt felszed, de jó run stopper hírében áll.

RB Mario Fannin (Auburn) 5-10, 231
T. Jones lelassult év végére. Battle maradt, de ő nem elég jó. McCluster szituációs HB. Futó kell mindig run heavybe.

LB Mark Herzlich (Boston College) 6-4, 250
Őt nagyjából minden csapat beírja magához olcsón jót akcióban, aztán majd kiderül. Belcher mögé érkezne a tulok Mays helyére. Egészségesen elvehetné Belcher kezdő posztját is. ehh örülne neki az biztos. (Zárójelben egy aktuális kitérő. A 250 font tökéleetes ide, Mark sebessége is, utóbbi nálunk inkább lehet gond. Azért mondom, mert egyik másik topicban olvastam, hogy egy ILB 230 fonton kevés. Ezt gyorsan felejtsük el. Elég rugalmas poszt a 3-4 ILB méret szempontjából (230-260 közt bármi jó (ideális 230-250 és 6'2), és 6'1-6'4 közt, ez nem MLB)

CB Ryan Jones (Northwest Missouri State) 5-11, 198
CB depth kell Jalil Brown (negyedik CB) mögé is, mi mindig próbálkozunk fiatalokkal e téren. Mert megéri. A sebesség fiatalon megvan, a kevés sérülés is meg lehet. Csere cseréje vésztartalék CB, ST ember, inkább őket zúzzuk le, mint a drágább és öregebb társaikat. Gondolom ezért nézték ki.

T Derek Hall (Stanford) 6-4, 308
A magam részéről jobban hiszek veterán FA OT igazolásban. Mondjuk a Patsből szoktunk igazolni, akkor M. Light. De bármi lehet. Richardson is DL játékos volt aztán hoztuk és átképeztük. OT-t és QB-t nehezen draftolunk (Albert is Guard volt).
Mindenesetre Hall kiváló run blocker, ha Richardsonnál kicsit is jobb pass blocker (az nem egy nehéz feladat), akkor miért ne? Local pro dayen megnéztük anno.


Állat vagyok, ami enni kér...