NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Érdekességképpen összevetettem a tavalyi draftunkat a mostanival. Lehet végignézni, hogy kinek kinek melyik körben jobb az idei, vagy a tavalyi pick? Ahol nem volt hasonló, ott odaírtam az évet, ahol mindkettő volt, az első a tavalyi érkező.

1/5 Eric Berry SS (2010)
2/4 Dexter McCluster RB/WR - 1/26 Jonathan Baldwin WR
2/16 Javier Arenas CB - 2/23 Rodney Hudson C
3/4 Jon Asamoah G - 3/6 Justin Houston OLB
3/30 Tony Moeaki TE - 3/22 Allen Bailey DE
4/2 Jalil Brown CB (2011)
5/5 Kendrick Lewis FS - 5/4 Ricky Stanzi QB
5/11 Cameron Sheffield OLB - 5/9 Gabe Miller OLB
6/34 Jerrel Powe NT (2011)
7/20 Shane Bannon FB (2011)ulpianus
Vége a hét szűk esztendőnek?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
skullkill 40
Hát én nem tudok különbséget tenni, mindkét draft eszméletlenül jó. A tavalyiakból szinte mindenki bevált és szerintem az ideiekből is legalább 6-an befognak válni, minden körbe minőségi játékos érkezett szerintem idén is és tavaly is úgyhogy én azt mondom mindkét draft tökéletes.

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Érdekességképpen összevetettem a tavalyi draftunkat a mostanival. Lehet végignézni, hogy kinek kinek melyik körben jobb az idei, vagy a tavalyi pick? Ahol nem volt hasonló, ott odaírtam az évet, ahol mindkettő volt, az első a tavalyi érkező.

1/5 Eric Berry SS (2010)
2/4 Dexter McCluster RB/WR - 1/26 Jonathan Baldwin WR
2/16 Javier Arenas CB - 2/23 Rodney Hudson C
3/4 Jon Asamoah G - 3/6 Justin Houston OLB
3/30 Tony Moeaki TE - 3/22 Allen Bailey DE
4/2 Jalil Brown CB (2011)
5/5 Kendrick Lewis FS - 5/4 Ricky Stanzi QB
5/11 Cameron Sheffield OLB - 5/9 Gabe Miller OLB
6/34 Jerrel Powe NT (2011)
7/20 Shane Bannon FB (2011)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Igen, a rendszer Crennel rendszere Georgiában, kicsit átdolgozva, de Crennel tuti ismeri a saját rendszerét. Meg mondom, sztem felhívta telefonon Granthamet, hogy "te figyi! Lenne pár kérdésem Justinról". Azért azt látni kell, hogy ezek az edzők egymásra is számítanak. Mert lehet holnap Crennel tesz szívességet neki (mondjuk egy jó állásajánlat képében. Ahogy Weis ugye azért ment egyetemre vissza edzeni, mert a fia így kapott jó állást. Meg persze nem is bírta Haley playhívás koncepcióját).
_______________________________________________________________


Mindenesetre ahogy Studinak és Vrabelnek, Houstonnak is segíteni fog Berry zsenialitása.
Meg Flowers is ott játszik. És Flowers ugye nagyon jó CB mindenben, tud segíteni, bármi van. Carr van olyan jó, mint ő, ha m2m vagy PD képességről beszélünk. Futás ellen is jó Carr, de Flowers feltűnően hatékony futás ellen is. Mondok két példát.
1. Flowers ellen egész szezonban a YAC, vagyis elkapások után megtett yardok száma 81. Ez beteg szám. 81 yard. Ennyit engedett egész szezonban az összes ellene játszó ember összes elkapása után.
2. Flowers a legbiztosabban szerelő CB a ligában (első lett e téren). 57 szerelésből egyet rontott . (második Bailey 40/1el, és harmadik Joe Haden 51/2vel (csoportban érdekesség, hogy Asomugha hátulról negyedik a ligában 18/5el, Donald Strickland (SD) utolsó 12/4el).

Visszatérve. Berry tackling és zónázási képességeit ismeri mindenki. Ezért lett SS és nem FS, hogy ki tudjuk aknázni teljesen ezt. Futás ellen Berry első perctől jó volt, míg passz ellen cak később hozta a játszmát.

Vagyis nem akkora nagy probléma, ha Houston eleinte pass rushban domborítja a tehetségét, ahogy Hali is így kezdte. Nála is lassan emelik a cover feladatok számát. Aztán majd ha emelgetik, akkor ne legyen gond, mert megharagszom. De egy rookie, aki harmadik körös, sztem ha a pas rusht eleinte megoldja, már összetehetjük a két kezünket (anélkül, hogy az arcunkat beletemetnénk).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Amit Döme ír Justin Houstonnal kapcsoltban, az igaz ám, szó szerint.

"Justin Houston ... Bár a Georgiában DE-t játszott első két évében ... 258 fontjával ugyanúgy pass rusher OLB lesz belőle a Chiefs 3-4-es rendszerében, ahogy 2010-ben a Bulldogsnál is ezt a szerepkört töltötte be egy hasonló rendszerben"

Az ominózus váltás a Georgiában akkor történt, amikor Todd Grantham érkezett a csapathoz (2010), mint Defensive coordinator. És ugye Todd Grantham először DC A C. Brownsban volt (a most Chiefs DC) Romeo Crennel alatt 2005-2007 között. Előtte assistant meg stb. volt.

Tehát Crennel szinte biztosra mehet Houston esetében. A rendszer valóban nagyon hasonló. És akár extra infói is lehetnek.ulpianus
erről volt pár hete egy cikk az arrowheadpride-on is, hogy tulajdonképpen ugyanazon rendszerben játszott a dawgs-ban houston, tehát sokat nem kell a beilleszkedéssel szarakodni vele
ami a bibi lehet egyelőre az a cover dolgok
hali ugye tizenvalahány százalékban mozgott hátra coverben a snapek során
és houston sem az a cover király, szóval ezt még kell gyakorolnia, de legalább ott van studebaker is még ilyen helyzetekre
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
AFC West draftelemzés:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2225Döme
egész jó
köszi
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Amit Döme ír Justin Houstonnal kapcsoltban, az igaz ám, szó szerint.

"Justin Houston ... Bár a Georgiában DE-t játszott első két évében ... 258 fontjával ugyanúgy pass rusher OLB lesz belőle a Chiefs 3-4-es rendszerében, ahogy 2010-ben a Bulldogsnál is ezt a szerepkört töltötte be egy hasonló rendszerben"

Az ominózus váltás a Georgiában akkor történt, amikor Todd Grantham érkezett a csapathoz (2010), mint Defensive coordinator. És ugye Todd Grantham először DC A C. Brownsban volt (a most Chiefs DC) Romeo Crennel alatt 2005-2007 között. Előtte assistant meg stb. volt.

Tehát Crennel szinte biztosra mehet Houston esetében. A rendszer valóban nagyon hasonló. És akár extra infói is lehetnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
AFC West draftelemzés:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2225Döme
(Nagyon halkan, mert nem lényeges. Annyit kötözködnék, hogy Baldwin nem 3 méterről szedi le a labdát, mert van két karja is. 😊)

Ami viszont lényeges, hogy köszönjük! Mindig jó, hogy te írod, mert a csoportunk minden rajongója, érdeklődője így minőségi munkát kap kézhez. Ahogy most is.
Mind a sport, mind fogalmazás szempontjából nagyon szép, alapos munkát hoztál össze. Nekem nagyon tetszik! Csak így tovább. Döme for prez!ulpianus
Köszi a dicséretet!

Javítottam Baldwint, nem gondoltam bele abba az egyszerű ténybe hogy az embereknek vannak karjai. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Éreztem, hogy valamiért nem stimmel nekem, furcsálltam is volna, ha nem tudna zsákolni 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
AFC West draftelemzés:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2225Döme
(Nagyon halkan, mert nem lényeges. Annyit kötözködnék, hogy Baldwin nem 3 méterről szedi le a labdát, mert van két karja is. 😊)

Ami viszont lényeges, hogy köszönjük! Mindig jó, hogy te írod, mert a csoportunk minden rajongója, érdeklődője így minőségi munkát kap kézhez. Ahogy most is.
Mind a sport, mind fogalmazás szempontjából nagyon szép, alapos munkát hoztál össze. Nekem nagyon tetszik! Csak így tovább. Döme for prez!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
AFC West draftelemzés:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2225
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, jobb lenne, ha több TD-je lenne, de ettől függetlenül nálam ő az első 😊 Tavaly és főleg tavaly előtt amiket bemutatott az nekem bőven elég bizonyíték 😊 De Wallace-t is nagyon jónak tartom, csak D-Jaxet jobbnak

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Wallace se rossz, de DeSean nálam veri 😊
(Amúgy meg Gaffney és Maclin is szépen teljesít 😊)Wyatt
Elmondom én mire számoltam. Nem akarlak meggyőzni, csak érdekességképp.

Elkapásszám:
Mike Wallace 15
DeSean Jackson 13

Elkapás arány:
DeSean Jackson 44.83%
Mike Wallace 40.5%

Elkapott yardok:
Mike Wallace 591
DeSean Jackson 551

Ebből TD:
Mike Wallace 7
DeSean Jackson 4

Kettővel több elkapás + 40el több yard ide. De az is benne van a 20 yardos átlagban. Elkapás arány jobb ott 4.33%al, de kevesebb elkapásból, nem csak kevesebb felé dobott labdából. Azért azt is jelenti, hogy ha felé dobtak volna el is kell kapnia, hogy tartsa Wallace számait, amit persze sose tudunk meg. De lényeg, hogy "könnyebb" jobb arányt hozni kevesebből. ez a 4% azért nem nagy eltérés.

Viszont a legfontosabb sztem, hogy ha már deep pass, akkor ennek hatékonysága inkább 40% mint 50%, azt elérik mindketten és akkor jó. (A ligában 5en mennek 50% fölé ennyi elkapásból).
Szóval a lényeg sztem, hogy TDt kell csinálni belőle. Hosszútávon ez a lényege, hogy így éri meg a 40%. És ebben Wallace 7-4-re nyer. Kettővel több passz, de %ban ez akkor is 46.6% Wallacenál, illetve 30.7% Jacksonnál.

Nekem ezért Wallace, mert taktikai szempontból ez sokkal fontosabb adat. Ennyi volt nálam a nagy lényeg legalábbis. De mint írtam ez ízlés dolga, van akinek tuti, hogy Lloyd a nyerő, mert például ő a legjobb három dologban (amik sztem egymásból is adódnak).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Amúgy Mrucz tavaly, mikor 13 meccset játszott Hard helyén, kb. pro-bowl szinten tolta, de te biztos nem sokat láttál belőle. 😊szaba
Látni láttam őt. Csak nem láttam a Kábé Pro Bowl szintet az tény. Akkor tévedek. Van ilyen. Ezért érdekelne a te listád, meg másoké is. Más csoportban is.

Hardwick is öregszik, nem csak Saturday. Aki jó, az nem érdekel, hogy nem kéne jó legyen, mert öreg. Weigmann tavaly 37 évesen játszott, de mégis jó volt.

És hogy mindenki más nagy disznó és ennyi? Azért ez minimum hogy leegyszerűsítése a dolgoknak. De inkább elfogultság. Hardwick 6'4 és 305 font. Nézd csak meg a többieket, és akkor meglátod mire gondolok. Hasonlíthatod az ideális center mérethez őket, vagy egymáshoz, vagy Hardwickhez, vagy az OL többi tagjához. Ahogy tetszik.ulpianus
Elnézted. Gurode-ra írtam, hogy nagy disznó.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Wallace se rossz, de DeSean nálam veri 😊
(Amúgy meg Gaffney és Maclin is szépen teljesít 😊)Wyatt
igyis ugyis, ha Steelers - ha Panthers 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wallace se rossz, de DeSean nálam veri 😊
(Amúgy meg Gaffney és Maclin is szépen teljesít 😊)

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
A fentebb található WR cikkhez egy kis érdekesség.
A legeredményesebb Deep threat WRekről, vagyis mélységi célpontokról. Van AFC WESTből két ismétlődő név. Az egyik talán épp a legjobb volt (sztem Wallace a nyerő, de ízlés dolga), Brandon Lloyd (Denver). A másik Dwayne Bowe (KC).
Valamint a Rechargers játékosa Malcolm Floyd illetve Jabar Gaffney (másik denveri WR) is tiszteletét teszi az egyik (elkapásarány) táblázaton.

Jöjjenek a számok. A versenyen azok a WRek indultak, aki 20 yard vagy mélyebb passzt kaptak el, lettek megcélozva, legalább 15 alkalommal. Tehát aki egyet elkap egyből az hiába 100%, nem szerepelhet a listán. Érthető okból.

Legtöbbször megcélzott
1t Brandon Lloyd DEN 41
1t Calvin Johnson DET 41
3t Larry Fitzgerald ARZ 37
3t Mike Wallace PIT 37
5t Greg Jennings GB 36
5t Reggie Wayne IND 36
7t Braylon Edwards NYJ 33
7t Dwayne Bowe KC 33
9t Mike A. Williams TB 32
9t Nate Washington TEN 32

A legtöbbet elkaptak
1 Brandon Lloyd DEN 17
2t Mike Wallace PIT 15
2t Greg Jennings GB 15
4t DeSean Jackson PHI 13
4t Kenny Britt TEN 13
6t Calvin Johnson DET 12
6t Reggie Wayne IND 12
6t Mario Manningham NYG 12
9t Dwayne Bowe KC 11
9t Johnny Knox CHI 11

Legjobb elkapás arány
1 Kenny Britt TEN 56.52%
2 Robert Meachem NO 55.00%
3 Roddy White ATL 53.33%
4 Steve Breaston ARZ 52.63%
5 Mario Manningham NYG 52.17%
6 DeSean Jackson PHI 44.83%
7 Andre Johnson HST 43.48%
8 Johnny Knox CHI 42.31%
9 Jabar Gaffney DEN 42.11%
10t Greg Jennings GB 41.67%
10t Anthony Armstrong WAS 41.67%
10t Malcom Floyd SD 41.67%

Elkapott (deep ball) yardok
1 Brandon Lloyd DEN 614
2 Mike Wallace PIT 591
3 DeSean Jackson PHI 551
4 Greg Jennings GB 545
5 Mario Manningham NYG 484
6 Anthony Armstrong WAS 477
7 Kenny Britt TEN 460
8 Johnny Knox CHI 418
9 Robert Meachem NO 406
10 Braylon Edwards NYJ 401

Elkapott (Deep pass) TD
1t Mike Wallace PIT 7
1t Calvin Johnson DET 7
3t Brandon Lloyd DEN 6
3t Mario Manningham NYG 6
3t Kenny Britt TEN 6
3t Dwayne Bowe KC 6
7t Greg Jennings GB 5
7t Pierre Garcon IND 5
9t Robert Meachem NO 4
9t Braylon Edwards NYJ 4
9t Jeremy Maclin PHI 4
9t Terrell Owens CIN 4
9t Hakeem Nicks NYG 4
9t Mike A. Williams TB 4

Próbáltam formázni. Ahogy sikerült, úgy sikerült.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
AFC WEST poszt (apokaliptikus) összehasonlító rovat
A rovat Special edition kiadása, a ST sztárok.

1. Raiders A liga legjobb puntere Lechler, és a liga legjobb ágyúlábú Kickere Janikowski, így egy csomagban mindenkit levernek a csoportban természetesen. A fantasztikus returnök Jacoby Ford és másodsorban Johnny Lee Higgins részéről már szinte csak hab a tortán. Jelzi, hogy a Raiders ST egysége nem korlátozódik a rúgókra.

2. Chargers Ez most biztos meglepő. De igazából nem a STről beszélünk a többieknél sem, hanem a ST kulcsembereiről, Punter, Kicker, returner, (Chiefsnél sem számolom a liga legeredményesebb ST ütközőjét, akkor itt sem azt a pár játékost, akik tudjátok mit tettek). Így nem lehet a San Diegot sem másként értékelni. Azonban tény, hogy Kaeding 💋‍ és Scifres (P) Pro Bowler játékosok, nem véletlenül. És bár a visszahordás szintje nem éri el az Oaklandét, Sproles lépéshátrányba is került Hester javára, ez nem rajtuk áll. Cason szintén egy jó PR, ez is tény. A többi ST játékos zömét meg igazán egyszerű és olcsó lecserélni.

3. Chiefs A legjobb ST tag itt a liga egyik legjobb puntere, Dustin Colquitt. A második évét lehúzó Succop 💋‍ első évében ligaelső volt pontosságban Mr. Irrelevantként, volt róla pár cikk. Második évében visszaesett. PR poszton sosem láttam olyan keményen ütköző (és az ütközéseket ilyen könnyen viselő) játékost, mint Arenas (Hall óta a legjobb PR, akit láttam). Bár 2010 még nem volt számára kiemelkedő, ahogy várták (jó volt szimplán), de egyetemen bizonyította ponterősségét. A KR McCluster első meccsén bekezdett, aztán lesérült. Nála ez várható még párszor sajnos.

4. Broncos KR Demaryius Thomas, PR Eddie Royal, ez nagyon jól hangzik, bár Thomas is hajlamos a sérülésre sajnos. Ehhez van egy Prater 💋‍, aki nagyokat rúg, azonban nem mindig pontosan. És egy borzalom gyenge Punterük, a Chiefses Punter tesója, Britton Colqiutt, aki lehúzza az egység renoméját. Nem valószínű, hogy ezt sokáig megteheti.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Eric Mangini gyorselemzés, a csoportról, a Chiefs sikererének tartósságáról. A lényegi mondanivaló nagyjából összefoglalva: . Ennyi.
De legalább valami mozgókép és nem ezer éves. 😀

Érdekesebb Pat Kirwan WR rangsoroló cikke. CSoportokra ossza a WR-eket, A-J csoportokra.
Az egyetlen (ezt sejthettük) Chiefs elkapó Dwayne Bowe, aki B csoportos lett. Nem azért mert Bvel kezdődik a neve, hanem a ligaelső TDszám miatt (bár itt az szerepel hogy elmúlt 27 meccsen 19 TD, de ez elég hülye adat sztem)

Egy csoportba (B) kerülvén Vincent Jacksonnal (Bolts), aki így is a holdoutja miatt nincs előrébb. Ami jogos, VJ A osztályú elkapó.

Brandon Lloyd (Donkeys) a D csoportban végezte. Azért, mert szuper éve volt, de előtte négy év alatt 2TD-t hozott össze. Azt valahogy elfelejti megemlíteni, hogy sokat volt sérült, 2009ben konkrétan 2 meccsen játszott. Attól persze nem lesz hasznos senki, hogy milyen lehetett volna. De tény, ami tény.

Érdekes lehet még, hogy a két draft prospect ász WR (Green és Jones) egyaránt a G csoportba került.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
S poszton akkor szopunk egy rendeset majd, ha Huff FA lesz és lelép mégis...Rolni
Azért nem akartam beírni, hogy elmehet, mert én olyan 60-70%ra teszem, hogy marad. ÉS nélküle nem lehet számolni ez esetben. Meg rám is fognátok, hogy a Chiefs nyert, mert direkt nem számoltam Huffal. :cool:
ulpianus
Teljesen jogos 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Amúgy Mrucz tavaly, mikor 13 meccset játszott Hard helyén, kb. pro-bowl szinten tolta, de te biztos nem sokat láttál belőle. 😊szaba
Látni láttam őt. Csak nem láttam a Kábé Pro Bowl szintet az tény. Akkor tévedek. Van ilyen. Ezért érdekelne a te listád, meg másoké is. Más csoportban is.

Hardwick is öregszik, nem csak Saturday. Aki jó, az nem érdekel, hogy nem kéne jó legyen, mert öreg. Weigmann tavaly 37 évesen játszott, de mégis jó volt.

És hogy mindenki más nagy disznó és ennyi? Azért ez minimum hogy leegyszerűsítése a dolgoknak. De inkább elfogultság. Hardwick 6'4 és 305 font. Nézd csak meg a többieket, és akkor meglátod mire gondolok. Hasonlíthatod az ideális center mérethez őket, vagy egymáshoz, vagy Hardwickhez, vagy az OL többi tagjához. Ahogy tetszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kicsit megkésve: sztem Hardwick underrated, nagyon bivaly szezont csinált tavaly, simán top5 C. Mangold után sztem bőven ott van a sorban az AFC-ben.szaba
Nincs megkésve semmi.

Hogy TOP 5 C vagy nem? Rendben, igen. Bár én NFLben értettem hogy valaki elit, nem AFCben. Például ilyen alapon, hogy jó teljesítmény nyújtott egy jó falban, akkor Weigmann is kiváló. Futás és passz esetén is. (Több mint)10ezer snap kihagyás nélkül a legfőbb névjegye, és jó power falban, ZB falban, stb. Vagy ilyen alapon Alex Mack, vagy épp Unger (NFC) is nagy tehetség, biztos van aki szerint Mangold után jönnek, csak (Unger) sajnos IR király.

Komolyabb érvek Kalil (NFC), Saturday, Mawae, Birk, O'Hara (NFC), Gurode (NFC), Kreutz (NFC), Pouncey, vagy Mangoldot mondtad. Szóval azért lássuk be, hogy az elit elég elcsépelt, és mindenkinél mást jelent. Én első helyre tettem a Chargerst úgy, hogy leszóltam a csere centert. Ami azt jelenti, annak ellenére elsők. Elfogadom, hogy Hardwick elit, igazából rendben van, nehéz egy határt felállítani élesen. De a lényegen nem változtat. A Chargers az első sztem.

Az volna esetleg egy használható ötlet, hogy te+Döme+haromt+én akkor leírjuk ezt a listát úgy, mittomén a jelöltek pontot kapnak (4-3-2-1 vagy 3-2-1-0 (más egy kicsit a kettő)) Vagy akármi. És akkor megindokoljuk, hasonlóan tömören. Időnk van a szezonig (December-Január eleje 😀).ulpianus
Nem lenne hülyeség 😊 Sztem Saturday - kedvencem a tag, de be kell látni öregszik, Mawae, Birk, Ohara, Gurode - nagy disznó, de kb ennyi, Kreutz simán Hardwick mögött van, csak nagyobb nevük van. Én mondjuk Pounceyt is hype-oltnak tartom. Amúgy Mrucz tavaly, mikor 13 meccset játszott Hard helyén, kb. pro-bowl szinten tolta, de te biztos nem sokat láttál belőle. 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
4. Chargers Kevés poszton gyenge a San Diego, de itt most a sereghajtók a csoportban. Weddle egy jómunkásember, ezt el kell ismerni. Paul Oliver azonban rossz munkásember. Más safety érdemben nincs.
ulpianus
Gilchrist rulez 😀empty taxi
Írtam őt a CB poszthoz

"2. Chargers A kezdő páros, Jammer & Cason nagyon jó itt is. Mögéjük két újoncot is szánt a San Diego. Gilchrist második körben, de ő nem annyira jó corner, mint amennyire jó returner. Safetyként is használható (annyira mint CBként). Wright tehetségben felülmúlja, csak állandóan sérült."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
S poszton akkor szopunk egy rendeset majd, ha Huff FA lesz és lelép mégis...Rolni
Azért nem akartam beírni, hogy elmehet, mert én olyan 60-70%ra teszem, hogy marad. ÉS nélküle nem lehet számolni ez esetben. Meg rám is fognátok, hogy a Chiefs nyert, mert direkt nem számoltam Huffal. :cool:


Kicsit megkésve: sztem Hardwick underrated, nagyon bivaly szezont csinált tavaly, simán top5 C. Mangold után sztem bőven ott van a sorban az AFC-ben.szaba
Nincs megkésve semmi.

Hogy TOP 5 C vagy nem? Rendben, igen. Bár én NFLben értettem hogy valaki elit, nem AFCben. Például ilyen alapon, hogy jó teljesítmény nyújtott egy jó falban, akkor Weigmann is kiváló. Futás és passz esetén is. (Több mint)10ezer snap kihagyás nélkül a legfőbb névjegye, és jó power falban, ZB falban, stb. Vagy ilyen alapon Alex Mack, vagy épp Unger (NFC) is nagy tehetség, biztos van aki szerint Mangold után jönnek, csak (Unger) sajnos IR király.

Komolyabb érvek Kalil (NFC), Saturday, Mawae, Birk, O'Hara (NFC), Gurode (NFC), Kreutz (NFC), Pouncey, vagy Mangoldot mondtad. Szóval azért lássuk be, hogy az elit elég elcsépelt, és mindenkinél mást jelent. Én első helyre tettem a Chargerst úgy, hogy leszóltam a csere centert. Ami azt jelenti, annak ellenére elsők. Elfogadom, hogy Hardwick elit, igazából rendben van, nehéz egy határt felállítani élesen. De a lényegen nem változtat. A Chargers az első sztem.

Az volna esetleg egy használható ötlet, hogy te+Döme+haromt+én akkor leírjuk ezt a listát úgy, mittomén a jelöltek pontot kapnak (4-3-2-1 vagy 3-2-1-0 (más egy kicsit a kettő)) Vagy akármi. És akkor megindokoljuk, hasonlóan tömören. Időnk van a szezonig (December-Január eleje 😀).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
4. Chargers Kevés poszton gyenge a San Diego, de itt most a sereghajtók a csoportban. Weddle egy jómunkásember, ezt el kell ismerni. Paul Oliver azonban rossz munkásember. Más safety érdemben nincs.
ulpianus
Gilchrist rulez 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...