Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na, megvilágítom miért őt draftolták.
Elég sokat panaszkodtatok hogy Cassal mindig túldobja az emberét de mégtöbbször fölédobja, hát tessék, kevés játékos ugrik nagyobbat és alapból 5 méteres.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Boldwing témánál vegyétek figyelembe, hogy miljen csapatból jött.
erősen futásorientált felállású PITT-ben a Lewis/Graham párosítás cirka 2000y-t lefutkározott 21 TD-vel, JB átlagban behozott 16y-t úgy hogy meccsenkét négyszer kapott el, ezt bekombinálod a Számszerijj faktorral és megszorzod a Wannstedt-ismeretlennel akkor egy pofás elkapód van mindjárt 😛sutianap
Figyelembe vehetem. Szóval egy olyan csapatból jött ,ahol sokat futnak. És ott sem tanult meg futáshoz blokkolni.
Másrészt jó hogy 16 yard de miért? Mert futás központú csapatnál ez Play action. Vagis tök üresen és mélyen kell elkapni. A TDjai túlnyomórésze is ilyen.
Ha ezt osztom azzal, hogy fakezű, és szorzom azzal, hogy nem csapatjátékos, kivonom belőle, hogy robotmozgású, akkor nem biztos, hogy egy pofás elkapónk van. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Boldwing témánál vegyétek figyelembe, hogy miljen csapatból jött.
erősen futásorientált felállású PITT-ben a Lewis/Graham párosítás cirka 2000y-t lefutkározott 21 TD-vel, JB átlagban behozott 16y-t úgy hogy meccsenkét négyszer kapott el, ezt bekombinálod a Számszerijj faktorral és megszorzod a Wannstedt-ismeretlennel akkor egy pofás elkapód van mindjárt 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Maga a trade sztem tökéletes volt. Nm volt semmi zsneiális benne, teljesen logikus és érthető. De perfect. Ha nem bíztak Phil Taylorban (ahogy én sem), és más nem érte meg, akkor ezt kellett tenni, ha volt hozzá partner. LOLB lesz még bent. NT is. Írjak neveket? És ha a WR2 megvan, ez a trió kellett nekünk, és én boldog leszek. DE ez a trade azért feldobja a mai napot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Az a gond, hogy elfogult vagyok. Mert mindenkinek van kedvence (Nekem WRben Hankerson) és akit nem szeretne a csapatánál. Nekem Baldwin volt az.

Az a bajom vele, hogy fizikális LEHETNE. De nem az. Bowe fizikális. Imád ütközni, birkózni. Baldwin, amikor akar, nagyon veszélyes YAC attacker. És szereti is, csak nem erőlteti eléggé.
Máik fő problémám vele, hogy nagyot ugrik (szó szerint, nem csak magas és ahhoz képest) de igazából rossz ütemben. Nem akkor ér oda, amikor a labda a csúcsponton van. Ezt lehet gyakorolni. A dropijai sztem nem vészesek. Bowenál is mondtam, hogy soha nem volt normális irányítója, és későn kezdett focizni, de Bowe megbízható 1000 yardos WR, mindig is az volt.
Baldwin is lehet egy 800 yardos WR. És főleg Redzone, 3rd down Possession WR. De megint az van, hogy ütemérzék+akarat. Lehetne egy nagy futásblokkoló, hosszú kezei vannak, erős, magas, gyors (4.49-et tud 40en). Valamint Baldwin magasan kap el, jó magasan. De ez kell is neki, mert ütemérzék és gyors irányváltás híján nem lesz képes elszakadni a cornerektől. Egyetemen elég, hogy gyors volt, de itt nem lesz elég.

Ebben bízom, hogy nálunk megtanul küzdeni. Ekkora pénzért és ha látja ahogy Bowe+Moeaki+Dexter+Cassel+Jamaal, de itt az egy Chamberst kivéve mindenki hajt (Chamberst meg látja majd ahogy spirálban repül a csapattól). Haley ordít, mint egy náci különben is.

Szóval, ha az elfogultságomat félreteszem, Baldwin várható volt. És így 1/26ra, hogy egy 3/6 jött, azért ez az alap Baldwin "B-" értékelésemet felviszi "B+" értékig. És ha jönne érte egy jó NT, akkor (Baldwin+NT) 1/21-ért már talán "A" is lehet utólag. Nagyon jó kis második napunk lehet. És akkor érthetjük meg a tervet. Vagy persze akkor anyázhatunk nagyot igazán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lesz ott problémai, a kis vakarcs meg ha egészséges jól megél majd ebből.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Most akkor van egy második kör holnapra a 2/23. Valamint két harmadikos. A most szerzett 3/6 (nem hivatalos forrásból olvastam de 99%), és a 3/22.

OT valószínű nem lesz. Viszont ha NT, OLB igen (például Ayers, Houston bent vannak így fejből), akkor még egy ROT is lehet mégis harmadik, vagy center. De kár rámehetünk a csere needjeinkre is. Ami leginkább HB, S, CB. Vagy QB, bár az talán csak utolsó napra marad.ulpianus
na igen
ez lesz inkább az izgalmasabb napunk a drafton
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Légy pozitív Ulpianus, őt még Cassel is eltalálja.
Viszont ha bejönne (tényleg kicsit fakezű meg darabos) akkor két ilyen benga állat fizikális WR-t levédekezni szép feladat.Delonso_
plusz moeaki
akinek nagyon jó kezei vannak
mondjuk hozzájuk a nickel/dime felállásoknál safety-ket kell beküldeni, hogy megcsinálják a tackle-t
😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Légy pozitív Ulpianus, őt még Cassel is eltalálja.
Viszont ha bejönne (tényleg kicsit fakezű meg darabos) akkor két ilyen benga állat fizikális WR-t levédekezni szép feladat.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Tudom, hogy hihghlights videot néz most mindenki, mait csak bír (én is töltök pár Pitt meccset), de ezt érdemes megnézni (engem jobban meggyőzött, hogy nem reménytelen a srác, mint bárm, sok hülyeség van, de nézzétek meg, hogy egész értelmes arc ez a Jonathan), aki tud angolul kicsit:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81e80d9culpianus

hát artikulálni minek
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Baldwin jó magas és nagyot ugrik, meg egész gyors. Nem droppol sokat, megbízható. Nem playmaker, de az nem is kell. Bowe az, Moeaki az ,Dexter is, szal nem baj. Ha jól fog futásnál blokkolni , akkor nagy fogás lehet. Mert Red zoneban nagyon hatékony, és nálunk ez kiemelt kérdés. Próbáltuk Pope-ot (TE) erre használni, de ő akkor elvette Moeakit, ami rosszabb. És hiába Tucker meg a többi, az nem vált be. Nem véletlen jött Vrabel red zoneban, de az vész vész vészterv volt. Csak nem volt jobb.

De tényleg sztem sok múlik azon, hogy ki tudja-e hozni a fizikális fölényét futásblokknál Baldwin? Ha igen, akkor igazuk van Pioliéknak.ulpianus
jó pick lesz az. Bowe-ot tehermentesíteni kell, szerintem erre ideális...eaglesmcnabb
Nem rossz ő. Mint írtam Casselnek red zone ban vannak gondjai, ott ő a tökéletes pick. Futásblokkhoz ha jó akkor meg csudás. és erős fizikális WR ,tehát miért ne?
És kicsit viccesen azt is mondhatom, hogy Cassel talán ha van ember a földön, akit nem dob túl végre, az az ultra magas és egyben extra súlypontemelkedésű Baldwin az. 😊ulpianus
nekem akkor is tetszik
😊
anno már februárban is őt vártam
ahogy néztem az FO-ban se tököltek a húzásával sokat
szerintem megvolt már előre, hogy ő kell
és nem csak a red zone-ban lesz hasznos
hanem sokat fog számítani a rossz 3. és rövid szituációinkban
ugye ezeket futásból nehezen tudjuk megoldani az alapvetően kisebb zb embereink miatt
passzjátékból hatékonyabb, azért ezen is sokat fog segíteni
és ha tényleg akarunk húzni NT-t
akkor ezt a harmadik körben biztos meg tudjuk tenni
vagy az elején vagy a vége felé
kérdés akarunk-e
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Tudom, hogy hihghlights videot néz most mindenki, mait csak bír (én is töltök pár Pitt meccset), de ezt érdemes megnézni (engem jobban meggyőzött, hogy nem reménytelen a srác, mint bárm, sok hülyeség van, de nézzétek meg, hogy egész értelmes arc ez a Jonathan), aki tud angolul kicsit:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81e80d9culpianus
szerintem jól jártok vele, bár nagyon magasan húztátok, de be fog jönni -hiába no WR academy a Panthers 😉sutianap
Legyen igazatok. Én most erősen utánanézek. De ahogy emlékszem ami meccsét láttam, sem futásblokkban nem volt ász (itt ez fontos, Tucker is ezzel került a többi noname elé). Valamint nem tetszett ,hogy nem hajt, ahhoz képest, amilyen potenciál van benne. De leginkább a lopott robot mozgása nem tetszett. Nem is láttam fekete sráctól ennyire nulla ütemérzéket soha. Fehéreknél van ilyen probléma inkább.

De ahogy emlékszem, Höri írta mockban hozzánk anno, és ő kiemelte, hogy megszokta egy lúzer irányító labdáit, Cassel sem lepi majd meg. Lehet ő tudott valamit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Most akkor van egy második kör holnapra a 2/23. Valamint két harmadikos. A most szerzett 3/6 (nem hivatalos forrásból olvastam de 99%), és a 3/22.

OT valószínű nem lesz. Viszont ha NT, OLB igen (például Ayers, Houston bent vannak így fejből), akkor még egy ROT is lehet mégis harmadik, vagy center. De kár rámehetünk a csere needjeinkre is. Ami leginkább HB, S, CB. Vagy QB, bár az talán csak utolsó napra marad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Tudom, hogy hihghlights videot néz most mindenki, mait csak bír (én is töltök pár Pitt meccset), de ezt érdemes megnézni (engem jobban meggyőzött, hogy nem reménytelen a srác, mint bárm, sok hülyeség van, de nézzétek meg, hogy egész értelmes arc ez a Jonathan), aki tud angolul kicsit:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81e80d9culpianus
szerintem jól jártok vele, bár nagyon magasan húztátok, de be fog jönni -hiába no WR academy a Panthers 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Tudom, hogy hihghlights videot néz most mindenki, mait csak bír (én is töltök pár Pitt meccset), de ezt érdemes megnézni (engem jobban meggyőzött, hogy nem reménytelen a srác, mint bárm, sok hülyeség van, de nézzétek meg, hogy egész értelmes arc ez a Jonathan), aki tud angolul kicsit:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81e80d9c


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Baldwin jó magas és nagyot ugrik, meg egész gyors. Nem droppol sokat, megbízható. Nem playmaker, de az nem is kell. Bowe az, Moeaki az ,Dexter is, szal nem baj. Ha jól fog futásnál blokkolni , akkor nagy fogás lehet. Mert Red zoneban nagyon hatékony, és nálunk ez kiemelt kérdés. Próbáltuk Pope-ot (TE) erre használni, de ő akkor elvette Moeakit, ami rosszabb. És hiába Tucker meg a többi, az nem vált be. Nem véletlen jött Vrabel red zoneban, de az vész vész vészterv volt. Csak nem volt jobb.

De tényleg sztem sok múlik azon, hogy ki tudja-e hozni a fizikális fölényét futásblokknál Baldwin? Ha igen, akkor igazuk van Pioliéknak.ulpianus
jó pick lesz az. Bowe-ot tehermentesíteni kell, szerintem erre ideális...eaglesmcnabb
Nem rossz ő. Mint írtam Casselnek red zone ban vannak gondjai, ott ő a tökéletes pick. Futásblokkhoz ha jó akkor meg csudás. és erős fizikális WR ,tehát miért ne?
És kicsit viccesen azt is mondhatom, hogy Cassel talán ha van ember a földön, akit nem dob túl végre, az az ultra magas és egyben extra súlypontemelkedésű Baldwin az. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Baldwin jó magas és nagyot ugrik, meg egész gyors. Nem droppol sokat, megbízható. Nem playmaker, de az nem is kell. Bowe az, Moeaki az ,Dexter is, szal nem baj. Ha jól fog futásnál blokkolni , akkor nagy fogás lehet. Mert Red zoneban nagyon hatékony, és nálunk ez kiemelt kérdés. Próbáltuk Pope-ot (TE) erre használni, de ő akkor elvette Moeakit, ami rosszabb. És hiába Tucker meg a többi, az nem vált be. Nem véletlen jött Vrabel red zoneban, de az vész vész vészterv volt. Csak nem volt jobb.

De tényleg sztem sok múlik azon, hogy ki tudja-e hozni a fizikális fölényét futásblokknál Baldwin? Ha igen, akkor igazuk van Pioliéknak.ulpianus
jó pick lesz az. Bowe-ot tehermentesíteni kell, szerintem erre ideális...

szerk.: egyébként megjósoltam a picket 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Baldwin jó magas és nagyot ugrik, meg egész gyors. Nem droppol sokat, megbízható. Nem playmaker, de az nem is kell. Bowe az, Moeaki az ,Dexter is, szal nem baj. Ha jól fog futásnál blokkolni , akkor nagy fogás lehet. Mert Red zoneban nagyon hatékony, és nálunk ez kiemelt kérdés. Próbáltuk Pope-ot (TE) erre használni, de ő akkor elvette Moeakit, ami rosszabb. És hiába Tucker meg a többi, az nem vált be. Nem véletlen jött Vrabel red zoneban, de az vész vész vészterv volt. Csak nem volt jobb.

De tényleg sztem sok múlik azon, hogy ki tudja-e hozni a fizikális fölényét futásblokknál Baldwin? Ha igen, akkor igazuk van Pioliéknak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
hmm
baldwin
kissé reach
de nyilván kellett
anno írtam, hogy elférne nálunk
amúgy hasonló a 2007-es első körünk
😊ehh
Faszom Baldwin. Robotmozgású balfék. Magas, meg magas is. És ennyi. Olyan Cottam 2.0. Őt is utáltam első perctől. És akkor mi van ha magas? Na meglátjuk, legalább nem 1/21, hanem 1/27. Vagyis 1/26 a totál hülye Baltimore miatt.
És kaptunk egy 3/6ot érte ha jól tudom. Mindenesetre meglátom azt a picket, met nekünk első körből senki nem kellett nagyon. Ha Baldwin nem válik be sem érdekel ,ha jön egy jó NT harmadik körben kvázi ingyen. És persze Baldwin jobb, mint Tucker, Copper meg Horne. Ez tény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
hmm
baldwin
kissé reach
de nyilván kellett
anno írtam, hogy elférne nálunk
amúgy hasonló a 2007-es első körünk
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Első körben kit szeretnétek?
Most legyen fordítva, és nem sztárolok posztokat, kiemelve, milyen jó is volna ha lenne. Hanem lebeszélek mindenkit a default Chiefs pickekről.

Szóval most hagyjuk QB picket és társait (pedig nem lehetetlen) meg a többit. Koncentráljunk a mockokban nekünk első körbe jósoltakra.
NT-WR-OT-OLB

NT. Phil Taylor, aki nekem nem meggyőzőbb mint három másik, és újabban a sérülésfaktor is lehúzza a jó öreg Philt. Nem éri meg az első kört. Más meg főleg nem éri meg.

WR. a két top WR nem lesz bent, más nem éri meg. Hankerson vagy Torrey esetleg, de igazából lehet jobb itt is a letrade vagy a kivárás. Akár FA.

OT. Ha tavaly Okung nem kellett és Bulaga sem ,akkor most egy Carimi kelljen? Ez vicc, nem kell. Jó lesz idén is Richardson, Casselnek nem jár jobb. 😛 Futni meg tudunk Richardsonnal is, amint a mellékelt szezon mutatja.

OLB. Nem kell nekünk prémium OLB Egy nem túl drága LOLB kell. Van egy Tamba Halink, nem kell két ász, elég egy jó kiegészítő ember, úgyis ásznak fog tűnni. Mármint nem lehet totál tehetségtelen vagy lassú. De annyit nem nyerünk egy első körös kontra második körös OLB közti különbségen, mint egy olyan csapat ahol tényleg nincs pass rusher. De nekünk van.

Akkor még egyszer. Első körben kit szeretnétek? 😊ulpianus
egyértelműen carimi
ha benn lesz még és nem tradelünk (le-fel) vagy nem lesz benn valami olyan prémium pass rusher (ami nem lesz) akire lecsaphatnánk helyette
carimi egyértelműen safe pick ( és tökéletes helye lenne a falunkban)
és azt szeretik most nálunk
nagyon
ezzel meglenne a két kezdő tackle és richardson mehetne a tökéletes backup szerepkörébe
o'callaghan meg a picsába
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Houston, Kerrigan vagy Ayers nagyjából pont annyit érne, mint Quinn LOLB poszton. Quinn ROLBként császármorzsa lehet, de LOLBként előjönne, hogy átlagos futás ellen sztem, nyílt terepen meg főleg. Bár én 4-3ban sem értem miért ekkora a hype körülötte, mert nagyobb OL emberek ellen kevésbé hatékony. Kisebbek ellen a ő legnagyobb, csak ez a profi liga. Na mindegy én nem szeretném, ha felmásznánk érte, és buknánk egy másodikost.

Fene tudja persze, ki mennyire lesz jó profiként? Például Hali első körös volt de Harrison undrafted.
Mindenesetre valóban ráéreztél, hogy az OLB poszton hol csúsztatok. 😛 Ott, hogy van első kört érő LOLB is. Ahogy van minden idők legjobb ROTje is, akit kár LOTként pazarolni.
Bár ez 3-4ben akkor is pass rusher kell legyen, de nem feltétlen Von Miller szinten. Csak legyen átlag felett kicsit (LBhez mérten), ellenben inkább kell igazi LB mint konvertált DE (Hali). Mert a meló blitz része itt 60% (ROLB 80% de akár 90% is lehet ha egysíkú az ember). És fontos a TE cover, a zone cover, HB cover és a run stop külön is. Főleg azért mert a SS különben nem sok mindent tehet, minthogy elviszi helyette ezeket, ami meg kitalálható, megjátszható offense részről. Ez pedig egy Berry (Pulimalu) esetén nem lehet opció. Őket vétek lenne nem kihasználni. Na jó, abbahagyom a boncolgatást, kezdek belemenni túlságosan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szerintem pont azért lenne jó Quinn nektek, mert ő erős is, jó futás ellen, nem csak pass rusher. És a Woodley-Harrison gondolatmenettel teljesen egyetértek, de azért nem árt, ha a LOLB nem csak az alapfeladatát végzi jól, hanem pluszban bármikor legyilkolja a QB-t (itt jegyzem meg, h Worilds-t mi a tévhitekkel ellentétben eredetileg a bal oldalra draftoltuk Woodley FA státusza miatt, és ő pont ilyen kategória, erős is, de nagyon gyors is, neki volt a legjobb 10 yard splitje a LBek közül a combine-on). Persze ez nem jellemző, de elsősorban azért, mert nem sok ilyen OLB páros van (konkrétan egy sincs), ahol a ROLB szétszedi a QB-t, a LOLB pedig a futás megállításán túl szintén szétszedi a QB-t. Szerintem ez a pick nagyon ki tudná szélesíteni a palettát, több hely lenne blitzeknek, helycserék a 2 OLB között stb. A lényeg, h szerintem ez nagyon nagyot tudna lendíteni. De hát ez csak az én véleményem 😊 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Na ez legalább valami új! Nem hiszem ,hogy feltrade lesz bármilyen formában első körben. Eddig a max az volt, hogy tavaly negyedik elejéről a harmadik végére mentünk Moeakiért, mert őt akarták Pioliék mindenképp. Azt mondom igazuk is volt.
Powe nekem is szimpi, rá is gondoltam, amikor NT alternatívákról beszéltem. Phil Taylor túl van fűszerezve sztem.
_________________________________


A pass rush egyik oldalról jön. A másik tartja. Vagyis bent tartja a zsebben az irányítót. Na ez nem volt meg a Chiefsben. Vrabel és Studebaker sem volt képes rá.

De mondok egy másik példát. Harrison mellett Woodley királynak tűnik. Hali mellett is annak tűnne. De ha ő lenne a pass rusher, és és Vrabel az LOLB ,akkor meglepődne pár ember.

Ellenben ha Harrison és Hali játszana egy csapatban,akkor Harrisont át kellene tenni LOLBnek. Mert ő jó futás ellen, Hali nem. De ez csak egy dolog, bár túl sokat keresnének ehhez. Szal rossz dolog. A gond az, hogy semmivel nem lenne több sack, mint egy Harrison + Woodleyval. Vagy akárkivel. Anno is mondtam, hogy Hali jó pass rusher, de amíg Jared Allen itt volt, Hali tartotta a zsebet, és Allenre írták a pass rusht. Ez nem azt jelenti, hogy Dorseynak vagy Vrabelnek tilos sackelni, vagy nem erre kell törekednie. Csak két király sack machine nem jobb annyival, mint egy jó sackmaster+egy jó kiegészítő ember, mint amennyivel többe kerül.
Tehát ezt meg 2.3. körben is találni. Feltrade áron számolt fizetésről nem is beszélve.

Persze nagyobb a kockázat, és van most is aki inkább jó LOLB mint ROLB (pass rusher), és úgy első kört ér nekünk épp ezért. Mert nekünk az kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Én ugyan nem szeretném 😛 , de ezt csinálnám nektek:
1. kör: feltrade a 10. helyre Robert Quinnért a második körössel (1300 =/= 800+350, de nagyjából oké), felteszem benn van még. A Redskins tapsikolna örömében.
Merthogy 3-4 OLB-ben nincs olyan, hogy "nem kell két ász, elég egy jó kiegészítő ember". De azért ügyes próbálkozás volt ellenérvnek 😊 .
3. kör Jerrel Powe akár enyhe feltraddel is.
Ekkor a védelem a megabrutál szintre emelkedne.
4. kör Jah Reid, aki jófajta projekt RT. Gyors, atletikus, jó lesz ZBS-ben. Egy évet tanul Richardson mögött.
5. A legjobb bennlévő WR. Pettis ideális lenne.
6-7. pick bevonva a feltradekbe.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!