Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No Örülök hogy Bruce jó teljesítményt nyom.
Nem is kellett volna Campbell ide, de ne legyen igazam.
Én azt gondoltam kap egy évet Bruce és ha nem jó akkor hozunk egy kellemes újoncot.
Lesz választék.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
Not even the Raiders are dumb enough to give Bryant and his chronic knee injury a look.Bruce
Úgy bírom ezeket az állandó fikkantásokat az amcsi médiumokban...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Egy pár hír a Rotoworld-ről:

[list=*]
  • The Raiders have no interest in Antonio Bryant or any other free agent wide receivers, according to coach Tom Cable.
    With Chaz Schilens (knee) out 3-6 weeks, the Raiders are set to roll with Louis Murphy and Darrius Heyward-Bey as their starters. Not even the Raiders are dumb enough to give Bryant and his chronic knee injury a look.
  • Coach Tom Cable confirmed that Bruce Gradkowski has won the Raiders' backup job.
    Gradkowski locked up the gig by shredding the 49ers on Saturday night for 202 yards and two touchdowns. Kyle Boller only had an outside shot because of lingering pectoral and groin injuries to Gradkowski.
  • Despite picking up just nine yards on seven carries Saturday night, coach Tom Cable praised Darren McFadden for his "explosiveness."
    "I saw explosive play, I saw a guy run hard and in between the tackles. ... I've said all along that when he's healthy, I think he's very important to what we're trying to do," Cable said. McFadden did catch two passes for 16 yards and had a 24-yard catch called back because of an illegal formation penalty. The former No. 4 overall pick will be a much better fantasy asset in PPR formats.
  • [/list]
    több mint 13 éve
    Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
    Antonio Bryant free agent, be lehetne húzni.Raiders89
    Jó is lenne nekünk szerintem ...Big L
    Azért lett FA mert szét van menve a térde. Bár tudjuk jól Javon Walker óta, hogy ez nem visszatartó tényező Al bácsinál 😛haromt
    Akkor nem lenne jó nekünk! 😀

    több mint 13 éve
    Törölt felhasználó
    Antonio Bryant free agent, be lehetne húzni.Raiders89
    Jó is lenne nekünk szerintem ...Big L
    Azért lett FA mert szét van menve a térde. Bár tudjuk jól Javon Walker óta, hogy ez nem visszatartó tényező Al bácsinál 😛
    több mint 13 éve
    Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
    Így 3 meccs után azt kell mondjam hogy Rolandóval egyáltalán nem vagyok elégedett, egyelőre eléggé el van veszve. Tegnap ordas hibákat csinált.
    Döme
    Hát igen, nekem is kicsit rossz érzésem van vele kapcsolatban. Mondom ezt úgy hogy nem nagyon nézegettem a meccseket, de ugye folyamatosan dicsérték az edzők és ez általában magyarázkodást jelent. Döme meg látta az összes meccset, szóval szkeptikus vagyok vele szemben :S

    Ha nem lesz olyan teljesítménye mint Kirk kapitánynak akkor elég ideges leszek :S
    több mint 13 éve
    Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
    Antonio Bryant free agent, be lehetne húzni.Raiders89
    Jó is lenne nekünk szerintem ...

    több mint 13 éve
    Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
    Antonio Bryant free agent, be lehetne húzni.



    Just Win Baby!
    több mint 13 éve
    Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
    Jason Campbell sérülés kicsit súlyosabbnak néz ki mint első blikkre. Az MRI vizsgálatot követően értékelik majd ki a sérülés súlyosságát. Egyébként a jobb csuklója sérült és ugye mint tudjuk ez a dobókeze. 😕

    Bush bal hüvelykujja törött és műteni fogják, vagyis helyrerakják a dolgokat. Cable szerint nem fogja kihagyni a szezonnyitót. Kíváncsi leszek erre!

    Schilens gyógyulását 3-6 hét közé teszik az orvosok. Tehát legjobb esetben csak 1-2 meccset hagy ki.

    Chris Johnson és Samson Satele a héten már edzeni fognak és még marad így esélyük a kezdő pozíció megszerzésére a saját posztjukon!

    Szar hogy már szinte csak a sérülésekről lehet írni. 😕
    több mint 13 éve
    Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
    honnét tudnám a meccset leszedni, és megnézni ? Tudtok segíteni benne ?Big L
    Ment PM.
    Szerk.: Jah de most nézem, hogy le van zárva a regisztráció...Bocs, mást nem tudok, de ha találok valamit, azt elküldöm.



    Just Win Baby!
    több mint 13 éve
    Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
    Így 3 meccs után azt kell mondjam hogy Rolandóval egyáltalán nem vagyok elégedett, egyelőre eléggé el van veszve. Tegnap ordas hibákat csinált.

    W. McFadden viszont nagyon jó lesz, egyelőre ő steal. Ja és Routt is jobb mint valaha, nálam már ő a másik kezdő.Döme
    Routtnak a végén volt egy faszsága, a SF győztes tdjénél. Egyedül ott kolbászolt, mehetett volna az elkapóval és akkor levédekezi valszeg. De ezt leszámítva jó volt, nálam is ő a 2..



    Just Win Baby!
    több mint 13 éve
    Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
    honnét tudnám a meccset leszedni, és megnézni ? Tudtok segíteni benne ?

    több mint 13 éve
    zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
    Hát az SF nyert, de nem voltunk rosszak
    A statok alapján továbbra sem megy a futás. DMC áttörése is várat magára, 7 futásból 9 yard nem túl jó teljesítmény...
    Gradkowski ott folytatta, ahol tavaly abbahagyta, nálam övé a 2.hely (bár nálam eddig is az övé volt 😊 ).
    Campbell meg lesérült, de állítólag nem komoly...
    Bushnak meg eltört az ujjaBMG
    Nekem annyira tetszett anno, meg most is Gradkowski, hogy 2. hely alap, de még az első sem lenne elképzelheetlen szerintem, ha ennyire jól mozog!! Azért ne felejtsük, hogy Cambelltól a washington megszabadullt szinte semmiért.
    több mint 13 éve
    Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
    Bush remélhetőleg rendben lesz, bár tényleg szar az a sérülése...nem tudom melyik kezébe cipeli főleg a laszdit...nagyon kell pedig Bush, mert DMC nem lesz idén se inside runner...

    W.McFaden tényleg jónak tűnik...

    Routt nem rossz, de CJ nem sokat játszott eddig...nem lefutott még a #2 poszt sztem...

    Rolando sztem rendben lesz...egyedül a Forte hosszú futásnál nézte be csúnyán a dolgot...többi playnél sztem egész jól helyezkedett, bár a 49ers meccset még nem láttam...

    Bear meccset most nézem...Oline nagyon gyengusz...futásnál is és passz protectionben is...

    C-RG play gyalázat és RT poszton is vannak azért gondok.
    Veldheer és Campbell bele kell, hogy lendüljön hamarosan...

    WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
    több mint 13 éve
    peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan

    több mint 13 éve
    bmg Las Vegas Raiders 2 654
    Lehet hogy pozitív most Bush, de szar hüvelykujjal egy RB nem tud játszani. Nekem már szállt el mind a két kezemen a hüvelykujj, lényegében mindent meg lehet vele csinálni, még elkapni is ujjmerevítőben, csak pont labdát rendesen fogni nem lehet vele... És nagyon lassan gyógyul.

    Mondom, nekem az zavaró, hogy Bennettnek kellett bekötnie a csukáját, annyira fájlalta. Na mindegy, nem akarok vészmadárkodni. 😊Döme
    Használjon ragasztót, mint Lester Hayes anno... 😀
    több mint 13 éve
    Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
    Lehet hogy pozitív most Bush, de szar hüvelykujjal egy RB nem tud játszani. Nekem már szállt el mind a két kezemen a hüvelykujj, lényegében mindent meg lehet vele csinálni, még elkapni is ujjmerevítőben, csak pont labdát rendesen fogni nem lehet vele... És nagyon lassan gyógyul.

    Mondom, nekem az zavaró, hogy Bennettnek kellett bekötnie a csukáját, annyira fájlalta. Na mindegy, nem akarok vészmadárkodni. 😊
    több mint 13 éve
    bmg Las Vegas Raiders 2 654
    A meccset sajnos nem láttam, de már biztos h Bruce-t szeretném 2. számú QB-nek! Boller is szimpatikus, meg jól is mozgott de max 3. lehet a sorban. Campbell és Bush is megsérült ami nagyon nem fasza, így is szenved az O# és erre jönnek ezek. Nem egészséges a kezdő QB, az első és a második számú RB és az első számú WR. Mellettük a kezdő? C sem játszhat, nem jó előjelek. DHB viszont szép elkapásokkal jelentkezett. Remélhetőleg hamarosan felteszik a tytre a meccset és láthatjuk h mozgott a csapat.peterbadbone
    Bruce a backup. Ezt így nem jelentették ki, de Cable backup-ként beszélt róla.
    Campbellnek becsípődött egy ideg a nyakában. Ilyen már korábban is előfordult nála, de továbbra sem komoly sérülés, ezt mondják.
    Bush-nak valamelyik safety (csak nem Mays 😛 ) találta el a kezét. Pozitív a hozzáállása:
    “It’s just the hand, hopefully I’ll be back, I mean, a hand to a leg is totally different. I broke my leg and I bounced back from that and I’ll do the same with my hand.’’
    több mint 13 éve
    Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
    A Campbell para mellett valahogy elsikkadt, hogy Bush-nak is megreccsent a hüvelykujja, ami azért elég szar sérülés is tud lenni. Állítólag nem is tudta bekötni a cipőjét, ami azért rosszat sejtet. Ráadásul ez egy rohadt lassan gyógyuló téma, persze kérdés hogy törés e, szakadás, vagy csak ficam...
    több mint 13 éve
    Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
    Így 3 meccs után azt kell mondjam hogy Rolandóval egyáltalán nem vagyok elégedett, egyelőre eléggé el van veszve. Tegnap ordas hibákat csinált.

    W. McFadden viszont nagyon jó lesz, egyelőre ő steal. Ja és Routt is jobb mint valaha, nálam már ő a másik kezdő.
    több mint 13 éve
    peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
    A meccset sajnos nem láttam, de már biztos h Bruce-t szeretném 2. számú QB-nek! Boller is szimpatikus, meg jól is mozgott de max 3. lehet a sorban. Campbell és Bush is megsérült ami nagyon nem fasza, így is szenved az O# és erre jönnek ezek. Nem egészséges a kezdő QB, az első és a második számú RB és az első számú WR. Mellettük a kezdő? C sem játszhat, nem jó előjelek. DHB viszont szép elkapásokkal jelentkezett. Remélhetőleg hamarosan felteszik a tytre a meccset és láthatjuk h mozgott a csapat.

    több mint 13 éve
    Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
    Meg kell majd nézni a meccset és utána véleményt formálni, de állítólag Jared igen bíztatóan mozgott C poszton...

    WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
    több mint 13 éve
    Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
    Huff szánalmasan játszott :rolleyes:


    The response must be equal to the threat.
    több mint 13 éve
    petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 910 — Csodabogár
    Jó kis meccs volt, bár elég "biztonságos" menet volt mert úgyis találkozunk idén élesben és nem akarták kiteregetni a kártyákat 😀 De tuti nem engedünk ennyi passzolt yardot legközelebb 😛 meg viszünk blitzet is. 😀

    A front 7-etek elég jó lesz idén, remélem Canmpbell rendben lesz hamarosan.

    több mint 13 éve
    bmg Las Vegas Raiders 2 654
    Hát az SF nyert, de nem voltunk rosszak
    A statok alapján továbbra sem megy a futás. DMC áttörése is várat magára, 7 futásból 9 yard nem túl jó teljesítmény...
    Gradkowski ott folytatta, ahol tavaly abbahagyta, nálam övé a 2.hely (bár nálam eddig is az övé volt 😊 ).
    Campbell meg lesérült, de állítólag nem komoly...
    Bushnak meg eltört az ujja