Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 629 — Raiders fan
Veldheer remélhetőleg Tként fut nálunk szép kariert...kell hozni jövőre egy rendes igazi C-t végre...

Hülyeséget miszerint Matt Leinart-ért sorba állunk trade ügyileg hallottátok?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Végre sikerült megnézni a meccset. Nagyon aggasztó amit látni lehetett az O#-ben. Ha nem lesz Bush egy ideig akkor remélem Bennett kezd majd, mert DMC nagyon-nagyon gyenge. Azt Cable is nyilatkozta h nem volt robbanékony, de elég finoman fogalmazott. Nagyon tétova volt a mozgása, nem mert belemenni az ütközésekbe csak ha középső futás volt, mert ugye ott nem nagyon volt választása. Az igaz h a fal sem segített neki, remélem mind ő mind a fal jobb lesz. Az is igaz viszont, h screeneknél nagyon használható volt, nem lehetne átképezni WR-é? DHB mozgása tetszett, igaz elkapása csak hook-ból volt de volt amikor nagyon szépen fordult le utána a CB-ről és TD lehetett volna csak jött a S kisegíteni. peterbadbone
Mekire két dolgot tudok mondani, valszeg a sérülés még benne van, szóval nem nagyon akarja összetörni magát. Másrészt mivel neki biztos a posztja, sőt még azt is mondom, hogy ugye alapból megosztják Bush-sal a playszámot, így még igyekeznie sem nagyon kell az előszezonban. De remélem jobb lesz, mert ez kaki eddig!


Veldheer mint C érdekes volt, mert erőben ottvan a srác, de látszik h most tanulja a posztot, Willis pl úgy ment el mellette mintha ott sem lett volna. Carlisle is hozta a szokásos gyenge formáját, Cambell-en is látszik még h nemrég került középre, mert ő is erős, csak a technikai rész még akadozik. Nagyon kockázatos lenne egyenlőre a Veldheer - Campbell páros középen. Walker - Henderson - Gallery hármas sem fogott ki ragyogó napot, de annyira gyengék sem voltat, a sack meg megtörtént, ha Henderson ettől jobban fog koncentrálni akkor én örülök, h így esett.peterbadbone


Az a gáz, hogy jelenleg nincs jobb RG Carlisle-nál, ami tényleg hatalmas probléma. Tavaly is már gyenge volt és már büntiket is szerzett, ha idén még a büntik elmaradnának, akkor talán elmenne. De nem tudom mi lesz. Ha a fal közepe gyenge, akkor a belső futásoknak tulajdonképpen annyi. :S

Figurs mint 3. WR? Én nem tudom mit látnak benne, mert meccseken finoman szólva sem volt meggyőző. Az igaz h egyértelműen nem lehet kijelenteni h JLH vagy Ford sokkal jobb megoldás lenne.peterbadbone
Erre pont írták is, hogy mekkora szar már az, hogy Figurs neve az első a listán. Ez szégyen a többi WR-re nézve a cikkíró szerint.

A D# összességében nem volt rossz, még a cserék is egész jól tolták. Heard egy igazi mamut, remélem Bryant-hez hasonlóan jó játékost faragnak belőle. Routt nagyon meggyőző volt, nem lenne meglepő ha idén ő lenne a 2.CB. Huff viszont nagyon kétarcú volt. Volt több misstackle-je de volt 2-3 nagyon szép megmozdulása. Ha nem hoz egyenletes teljesítményt azt hiszem idén játszik utoljára ezüst-feketében.peterbadbone
Ennek viszont örülök, hogy a backup-ok is jól tolják. Huff kétarcúságát viszont nem fogadom kitörő örömmel, én nagyon szeretném, ha 3-an megoldanák a safety posztot (Branch, Huff, Mitchell) kiegészülve persze egy backup-al, ha szükséges!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Végre sikerült megnézni a meccset. Nagyon aggasztó amit látni lehetett az O#-ben. Ha nem lesz Bush egy ideig akkor remélem Bennett kezd majd, mert DMC nagyon-nagyon gyenge. Azt Cable is nyilatkozta h nem volt robbanékony, de elég finoman fogalmazott. Nagyon tétova volt a mozgása, nem mert belemenni az ütközésekbe csak ha középső futás volt, mert ugye ott nem nagyon volt választása. Az igaz h a fal sem segített neki, remélem mind ő mind a fal jobb lesz. Az is igaz viszont, h screeneknél nagyon használható volt, nem lehetne átképezni WR-é? DHB mozgása tetszett, igaz elkapása csak hook-ból volt de volt amikor nagyon szépen fordult le utána a CB-ről és TD lehetett volna csak jött a S kisegíteni.

Veldheer mint C érdekes volt, mert erőben ottvan a srác, de látszik h most tanulja a posztot, Willis pl úgy ment el mellette mintha ott sem lett volna. Carlisle is hozta a szokásos gyenge formáját, Cambell-en is látszik még h nemrég került középre, mert ő is erős, csak a technikai rész még akadozik. Nagyon kockázatos lenne egyenlőre a Veldheer - Campbell páros középen. Walker - Henderson - Gallery hármas sem fogott ki ragyogó napot, de annyira gyengék sem voltat, a sack meg megtörtént, ha Henderson ettől jobban fog koncentrálni akkor én örülök, h így esett.

Figurs mint 3. WR? Én nem tudom mit látnak benne, mert meccseken finoman szólva sem volt meggyőző. Az igaz h egyértelműen nem lehet kijelenteni h JLH vagy Ford sokkal jobb megoldás lenne.

A D# összességében nem volt rossz, még a cserék is egész jól tolták. Heard egy igazi mamut, remélem Bryant-hez hasonlóan jó játékost faragnak belőle. Routt nagyon meggyőző volt, nem lenne meglepő ha idén ő lenne a 2.CB. Huff viszont nagyon kétarcú volt. Volt több misstackle-je de volt 2-3 nagyon szép megmozdulása. Ha nem hoz egyenletes teljesítményt azt hiszem idén játszik utoljára ezüst-feketében.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Ma reggel nem sok hír van a Raiders háza tájáról:

Eric Butler TE-t kiraktuk a csapatból és azt írják az okosok, hogy valszeg csak két TE lesz az 53-as keretben, mivel Eric Pears-t használjuk a rövid szituációknál mint TE, így csak két tényleges TE lesz a keretben (Miller és Myers). Persze ez még változhat.

Michael Bush visszatérését nem tudták megmondani, így jelenleg még ismeretlen a státusza az első hétre. Sajnos ez számomra azt jelenti, hogy nem látjuk pályára lépni az első héten.

Valamint a 3. WR kérdésére keresték a választ, most hogy még nem lesz Chaz Shilens. Cable azt mondta, hogy sok egyforma képességű játékos lehet, mindegyiknek van más és más erőssége. (értsd. mind tök szar 😀 )
Yamon Figurs-t említette elsőként, majd Jacoby Ford-ot és ami érdekes, hogy csak ezután JLH-t, sajnos úgy látszik hogy JLH nem fogja megváltani a világot mint WR. Nick Miller pedig szóba sem került 😮
Nagyon kell Chaz...

Mario Henderson nagyon nagyon bánkódott, hogy miatta sérült le Campbell és hálát adott a Jóistennek, hogy nem lett komoly baja az irányítónak. De azt ígérte, hogy ezentúl nem engedi hogy ez még egyszer előforduljon! Reménykedem én is benne... 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
nesztek 😉
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1085JJ Tiller
Ezeket én is mindet elolvasom, mert érdekelnek a dolgok, csak sajnos meccset nem tudok nézni!
Grat a cikkekért ezúton is! 😉
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Döntöttem 😊
Csatlakozom a UCLA Bruins szurkolók közé 😀Big L
NCAA ban annyi csapat van, hogy egy ember ritkán egyet szeret.
Remek szórakozás.
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Zsíír, bár én olyan szurkoló vagyok, hogy azt sem tudom hogy ki játszik ott, de azért nekik szorítok, meg persze a Michigan Wolverinesnek, a saját városom csapata miatt! 😊
De kimondottan nem követem az NCAA-t, de lehet majd ez megváltozik egyszer, de jelenleg még inkább a Raiders! 😊Bruce
Én se követtem az NCAA-t eddig ... de valamikor el kell kezdeni, nem ?! 😊
Én nem igen ismerem a játékosokat, de mivel a sörözőmbe non-ston espn america megy, így tán nem lesz annyira nehéz felzárkóznom egy kicsit 😀Big L
nesztek 😉
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1085JJ Tiller
már réges rééég belekezdtem , és olvasom, de azért köszi 😀

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 850 — No es importante
Döntöttem 😊
Csatlakozom a UCLA Bruins szurkolók közé 😀Big L
Zsíír, bár én olyan szurkoló vagyok, hogy azt sem tudom hogy ki játszik ott, de azért nekik szorítok, meg persze a Michigan Wolverinesnek, a saját városom csapata miatt! 😊
De kimondottan nem követem az NCAA-t, de lehet majd ez megváltozik egyszer, de jelenleg még inkább a Raiders! 😊Bruce
Én se követtem az NCAA-t eddig ... de valamikor el kell kezdeni, nem ?! 😊
Én nem igen ismerem a játékosokat, de mivel a sörözőmbe non-ston espn america megy, így tán nem lesz annyira nehéz felzárkóznom egy kicsit 😀Big L
nesztek 😉
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1085


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Döntöttem 😊
Csatlakozom a UCLA Bruins szurkolók közé 😀Big L
Zsíír, bár én olyan szurkoló vagyok, hogy azt sem tudom hogy ki játszik ott, de azért nekik szorítok, meg persze a Michigan Wolverinesnek, a saját városom csapata miatt! 😊
De kimondottan nem követem az NCAA-t, de lehet majd ez megváltozik egyszer, de jelenleg még inkább a Raiders! 😊Bruce
Én se követtem az NCAA-t eddig ... de valamikor el kell kezdeni, nem ?! 😊
Én nem igen ismerem a játékosokat, de mivel a sörözőmbe non-ston espn america megy, így tán nem lesz annyira nehéz felzárkóznom egy kicsit 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Döntöttem 😊
Csatlakozom a UCLA Bruins szurkolók közé 😀Big L
Zsíír, bár én olyan szurkoló vagyok, hogy azt sem tudom hogy ki játszik ott, de azért nekik szorítok, meg persze a Michigan Wolverinesnek, a saját városom csapata miatt! 😊
De kimondottan nem követem az NCAA-t, de lehet majd ez megváltozik egyszer, de jelenleg még inkább a Raiders! 😊
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Döntöttem 😊
Csatlakozom a UCLA Bruins szurkolók közé 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
A Stanford egyetem is közel van, nekem ők is szimpatikusak, mivel magánegyetem!

De amúgy júszieléj az én szívemhez legközelebb álló, de nekem Los Angeles miatt!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 629 — Raiders fan
NCAA California Golden Bears van közel meg a San Jose Sharks sztem...

KR\PR témakör érdekes sok múlhat azon ki nyújt többet WRként a JLH, Ford, Miller 3-asból...
Nálam most Ford KR, Miller PR JLH WR, de ez még változhat...Rolni
és a Sharks hol ncaa csapat? A San José Spartans, amire gondolsz, de kis egyetemet szándékosan nem említek ilyenkorJJ Tiller
Igen nekem is leesett már 😊
Benéztem már javítottam magam, de még így is lebuktam 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 850 — No es importante
NCAA California Golden Bears van közel meg a San Jose Sharks sztem...

KR\PR témakör érdekes sok múlhat azon ki nyújt többet WRként a JLH, Ford, Miller 3-asból...
Nálam most Ford KR, Miller PR JLH WR, de ez még változhat...Rolni
és a Sharks hol ncaa csapat? A San José Spartans, amire gondolsz, de kis egyetemet szándékosan nem említek ilyenkor


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 629 — Raiders fan
NCAA California Golden Bears...

KR\PR témakör érdekes sok múlhat azon ki nyújt többet WRként a JLH, Ford, Miller 3-asból...
Nálam most Ford KR, Miller PR JLH WR, de ez még változhat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 850 — No es importante
Segítsetek plííz!
Melyik NCAA csapat az amelyiknek van köze a Oakland Raiders-hez? Ha már szurkolni szeretnék akkor a Raiders-hez közeli csapatnak szeretnék.Big L
mivel az amfociban nincs farmrendszer, ezért csak földrajzilag tudunk neked Raiders-hez közeli csapatokat mondani 😊
UCLA Bruins, USC Trojans, esetleg a California Golden Bears, vagy ha a név a lényeg: Texas Tech Red RaidersJJ Tiller
Kösz a gyors választ JJ ! Így legalább akkor céltudatosan tudom majd nézni az espn-en a ncaa meccseket. Akkor válogatok a felsoroltak közül 😀Big L
én őket ajánlom 😊
http://www.nfl.hu/modules.php?name=Archive&a_op=show_it&a_id=849&s_or_a=a
(a USC-től péntek hajnalban, a UCLA-tól vasárnap reggel, a Texas Tech-től vasárnap este láthatsz is meccset ott)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Segítsetek plííz!
Melyik NCAA csapat az amelyiknek van köze a Oakland Raiders-hez? Ha már szurkolni szeretnék akkor a Raiders-hez közeli csapatnak szeretnék.Big L
mivel az amfociban nincs farmrendszer, ezért csak földrajzilag tudunk neked Raiders-hez közeli csapatokat mondani 😊
UCLA Bruins, USC Trojans, esetleg a California Golden Bears, vagy ha a név a lényeg: Texas Tech Red RaidersJJ Tiller
Kösz a gyors választ JJ ! Így legalább akkor céltudatosan tudom majd nézni az espn-en a ncaa meccseket. Akkor válogatok a felsoroltak közül 😀

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 850 — No es importante
Segítsetek plííz!
Melyik NCAA csapat az amelyiknek van köze a Oakland Raiders-hez? Ha már szurkolni szeretnék akkor a Raiders-hez közeli csapatnak szeretnék.Big L
mivel az amfociban nincs farmrendszer, ezért csak földrajzilag tudunk neked Raiders-hez közeli csapatokat mondani 😊
UCLA Bruins, USC Trojans, esetleg a California Golden Bears, vagy ha a név a lényeg: Texas Tech Red Raiders


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Segítsetek plííz!
Melyik NCAA csapat az amelyiknek van köze a Oakland Raiders-hez? Ha már szurkolni szeretnék akkor a Raiders-hez közeli csapatnak szeretnék.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Akkor már ez is legyen itt! 😊

http://www.youtube.com/watch?v=K1vKXmsIMKw

The autumn wind is a pirate
Blustering in from sea
With a rollicking song he sweeps along
swaggering boisterously


His face is weather beaten
He wears a hooded sash
With his silver hat about his head
And a bristly black mustache


He growls as he storms the country
A villain big and bold
And the trees all shake and quiver and quake
As he robs them of their gold


The autumn wind is a Raider
Pillaging just for fun
He'll knock you around and upside down
And laugh when he's conquered and won
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nagyon jók az ilyen videok és pont a két legjobb csapaté lett linkelve.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Raiders Music Video "Silver and Black Attack" 1986 :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=-eEF8zplJY8Big L
Hatalmas trekk&videó. Flores milyen zorall benne. 😀
Szarrá hallgattam már.
OFF: Van a Dolphinsnak is egy "ilyesmi" cucca, -persze ennek a közelébe sincs 😛- Mc Hammer - U Can't Touch This slágerét dolgozták fel, Marino hozza benne a szokásos formáját.
Bár sok köze nincs a topichoz, de betolom ide, nekem adja a flash 😀.
http://www.youtube.com/watch?v=pJvTWmUYTII
ON
Még egy pár Raider mjuzz, bár ki ne ismerné ezeket.
http://www.youtube.com/watch?v=u9iY1kdT0yM
http://www.youtube.com/watch?v=7LbH5o4dmHA
http://www.youtube.com/watch?v=gC04uRIKl0E
http://www.youtube.com/watch?v=n2L6nehFXNk
-és ennek a mixe: http://www.youtube.com/watch?v=zV6a5JJBN8k



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Raiders Music Video "Silver and Black Attack" 1986 :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=-eEF8zplJY8

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
KR/PR kérdés igen érdekes lesz még. Ha még nem döntötték el, akkor mindenkinek van esélye, mert nem emlékszem, h bárki is nagyot nyújtott volna. Az is kérdéses, hogy ez a szerepkör rosteren tarthat-e valakit. Ha igen akkor Cartwright és Figurs is esélyes lehet. Szerintem Bush kérdésessége miatt tuti nem küldjük még el Cartwright-ot, így nagyobb esélye van, h kiharcoljon magának egy helyet és ha itt marad akkor vagy ő vagy Ford lehetne a KR. Itt van még Figurs aki nekem nagyon súlytalan WR-ként, de mivel ő is volt Ravens-es lehet szorítanak neki helyet. A PR egy fokkal nehezebb kérdés mert Higgins ebben jó. Ha nem akarják összetöretni, mert komolyabban számolnak vele WR-ként akkor Miller és Figurs is képben lehet. Összegezve nálam Cartwright a KR és Ford a backup, Higgins a PR és Miller a backup.

több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Most megy az espn american a Straight Outta L.A.
Still a die-hard Raiders fan, Rapper-turned-filmmaker Ice Cube explores the unlikely marriage between the Oakland Raiders, the NFL’s rebel franchise, and America’s glamour city, and show how pro football’s outlaw team became the toast of La La Land.

Nem tudom le lehet-e tölteni valahonnan?! Iszonyat jó cucc a csapatról , és a hip-hop-ról 😀

Edit: közben meg is találtam torrenten :cool: