Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Állítólag Houshmandzadeh nálunk vagy a Redskins-nél landolhat, meglátjuk.peterbadbone
Végül Ravens lett belőle. Sajnálom, elfért volna...
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Kösz Döme!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Sziasztok! Érdekelne a véleményetek David Nixon LB-ről! A Raiders waiver-re tette a Texans lecsapott rá. Lehet belőle jó játékos vagy kutyaütő?Gabriel
Special teamer, nem hiszem hogy valaha kezdő LB lesz NFL-ben.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sziasztok! Érdekelne a véleményetek David Nixon LB-ről! A Raiders waiver-re tette a Texans lecsapott rá. Lehet belőle jó játékos vagy kutyaütő?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Milyen az újonc centeretek, aki kezdeni fog?egozo
Magas.Döme
Kösz. Értelmes volt. Remélem jó béna lesz! 😀egozo
Hát most mi a szart mondjunk róla ami nem üres duma? Valószínűleg nem rossz, ha 3-adosztályú LT-ből 4 hónap alatt NFL kezdő C lett. Szerintem túl magas C-nek, de majd látjuk.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Milyen az újonc centeretek, aki kezdeni fog?egozo
Magas.Döme
Kösz. Értelmes volt. Remélem jó béna lesz! 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Milyen az újonc centeretek, aki kezdeni fog?egozo
Magas.Döme
😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Milyen az újonc centeretek, aki kezdeni fog?egozo
Magas.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Milyen az újonc centeretek, aki kezdeni fog?
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nem értem miért akarta mindenki kivágni Mitchell-t. Sőt azt sem értem h ha Brown ennyire jó volt, akkor miért nem Eugene-t küldtük el?

Amit még kevésbé értek,h Groves hogy kerül kezdőbe WLB poszton, illetve h Scott-ot miért szopatják ennyire, h most megint szituációs pass-rusher-ként számítanak rá? Nem rémlik h annyira szar lett volna cover-ben és az sem h Groves annyival jobb lett volna.

Howard-ot a Titans kerülgeti, remélem sikerül eltradelni egy 5. körért.

Közben Richardson, Joey Thomas és Alex Daniels IR-re került.

Állítólag Houshmandzadeh nálunk vagy a Redskins-nél landolhat, meglátjuk.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
PS eddig:
Tonga
Heard
Parsons
Bodiford (na ez ugyan minek?)
S. Brown
Norris

Még két hely van.

Ez viszont kemény, Stevie Brownt nem akarta senki cutolni, mindenki Mike Mitchellt akarta, egyvalaki nem... Ezért szopott Brown.
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Watkins az borzasztó, CFL-ben a helye


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Szerintem Watkins, Norris, Gunheim mennek PS-be, tavaly is ott voltak (Watkins nem, ő játszott).
Richardsonért kár, valószínűleg sok nickel felállás lesz, ahol Scott és Wimbley beáll DE-nek.
Szegény Alex Danielst meg össze-vissza átnevelték, aztán meg kirakták - talán még ő is lehet PS.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Daniel Loper az egyébként ki?Bruce
backup OL volt a Titansnél, és Schwartz vitte magával a Lionshoz kezdő LG-nek, ahol pocsék volt. Egy év után el is zavarták, hogy ne rontsa tovább levegőt.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Daniel Loper az egyébként ki?

Ez egy vicc akar lenni szerintem.
7 WR :S

Meg Hiram Eugene maradt a rosteren :S Jó, azt írják hogy ő tud mindkét poszton játszani ha kell.

Most lehet hogy Scott-ot használni akarjuk nagyon falként is, de akkor is ő inkább most LB. Így 8 LB-nk van és 6 fal.

Viszont ha áruljuk Howard-ot, akkor ha elviszik gondolom egy D line embert pótolunk a helyére vagy a tököm se tudja.
Tonga-nak örültem volna pedig, de nem volt elég jó ezek szerint.

Érdekesség, hogy amíg nem raktuk ki Stevie Brown-t, addig az összes draftolt emberünk megcsinálta a rostert. 😊
De így is az utolsó esett ki csak, szóval nem rossz draft volt, persze még bizonyítani kell.

Ebből akitől tényleg sokat várok: McClain

Azt várom hogy fajin szezonja legyen: Houston, Veldheer, McFadden

A többiek meg épüljenek be a csapatba: Campbell, Ford, Goethal, Ware
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Tonga meglepő de vszeg PS...

Stevie Brown szintén meglepő de remélem PS...

Jay Richardson sérülése súllyosabb mint mondták vszeg...kár érte...

Van jópár interior OL a piacon szóval érdemes lenne nézelődni...7WR sztem nem marad rosteren, csak onnan fogunk elengedni ha jön vki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Bryant cut biztos? én Stevie Brownt találtam, mint utolsó áldozat:


http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/team/OAK

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Desmond Bryant lett az utolsó áldozat, őszintén szólva meglepődtem, nem olyan régen még úgy volt hogy ő lesz Seymour fő backupja.

DT így 3 van, Kelly, Seymour és Henderson, ez azért karcsú... 10 DB nem tudom mire kell.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Desmond Bryant lett az utolsó áldozat, őszintén szólva meglepődtem, nem olyan régen még úgy volt hogy ő lesz Seymour fő backupja.

DT így 3 van, Kelly, Seymour és Henderson, ez azért karcsú...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Következő cut kör: WR Todd Watkins, WR Shaun Bodiford, FB Manase Tonga, TE John Owens, CB Joe Porter, and DT Kellen Heard, LB Slade Norris, DL Chris Cooper, DE Grayson Gunheim, OG Brandon Rodd, OG Alex Parson, LB David Nixon, C Chris Morris, DE Alex Daniels, CB Joey Thomas, S Jerome Boyd, and P/K Swayze Waters.


Közülük sztem biztos h Tonga, Parsons/Rodd, Boyd és Heard PS lesz.


Eldőlt az is h Veldheer lesz a kezdő C.


Jelenleg 54 fős a roster, de ha számolunk egy Bush PUP-al akkor meg is van az 53.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Schefter szerint Howard mellett Chris Johnson-t is áruljuk. Nekem ez meglepő, nickelbe jó lenne, vagy ennyire jó volt az egyik rookie CB ? Talán McFadden-t ennyire késznek tartják?


Közben megváltunk Brennan-tól, Lawton-tól és nem kis meglepetésemre Jay Richardson-tól.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Az első távozó William Joseph, nem nagy meglepetés. Én arra leszek kíváncsi h Henderson megéri-e az 53at.

Mikorra kell leadni a végső 53as névsort?peterbadbone
Ha nem tévedek, ma van a határidő.

Most főleg LB és DB posztokon van sok ember. Kiváncsi vagyok, ki marad.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az első távozó William Joseph, nem nagy meglepetés. Én arra leszek kíváncsi h Henderson megéri-e az 53at.

Mikorra kell leadni a végső 53as névsort?

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Valóban érdekes helyzet lenne, de ha beválna C-ként akkor sztem maradna is a poszton. Meglátjuk, hogy sikerül majd ez az év neki és mit mondanak majd róla az edzők. Mindenesetre én örülök neki, h kezdő lesz, rutint szerez és az nagyon sokat számít majd akkor is ha visszateszik T-nek. Campbellről nincs hír, hogy backup RT vagy RG lenne, vagy esetleg mindkettő?peterbadbone
Bruce back up RG...nem elveszett a srác és erőből rendben van, de még technikáját javítani kell. Remélem szezon második felében már szóhoz jut mit kezdő...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Valóban érdekes helyzet lenne, de ha beválna C-ként akkor sztem maradna is a poszton. Meglátjuk, hogy sikerül majd ez az év neki és mit mondanak majd róla az edzők. Mindenesetre én örülök neki, h kezdő lesz, rutint szerez és az nagyon sokat számít majd akkor is ha visszateszik T-nek. Campbellről nincs hír, hogy backup RT vagy RG lenne, vagy esetleg mindkettő?