Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Szegecs a többi emblematikus fórumtaggal is megtehetnéd.

Tibinek vagy Soldinak is nagyon jól állna, Szabáról nem is beszélve.Delonso_
Szabából bármikor raiders fant tudok varázsolni
😀


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Az, hogy Scott a kezdő RDE az nem jelenti azt, h Matt kevesebbet játszik majd...várjuk ki a végét.

Scottal történő felállásban a gyors 3-4 4-3 váltást érzem jónak. Dline évek óta először rendben lehet a jó depthel és rotációval...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szegecs a többi emblematikus fórumtaggal is megtehetnéd.

Tibinek vagy Soldinak is nagyon jól állna, Szabáról nem is beszélve.
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Szegecs!
Álltam a szavam.
Két hétig Raiders fan leszek.Bazzani
büszke vagyok rád
😀


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szegecs!
Álltam a szavam.
Két hétig Raiders fan leszek.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Igen érdekes ez, sokan azt mondják, hogy azonos fal alakulhat ki, mint a Giants-nél. Sok sok rotáció (frissesség!) és két-három tehetséges ember akikből még lehet akármi is, valamint Seymour aki szinte plusz egy főt jelent, ha fenn van a pályán! Szóval lehet hogy jó lesz ez.
Egy nagyon jó fal kell (az alapok már mindenképpen megvannak hozzá, most már "csak" a teljesítmény kell) és rohadt erős lesz ez a D!
Jó falmunka -> könnyebb az LB-knek a futásnál
Jó falmunka -> könnyebb a secondary-nak a passzoknál
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
McClain sztem 3-4 éles meccsre van ahhoz h beleszokjon a légkörbe. Szezon második felére nagyon jó lesz. Szakmailag kiváló képzést kapott, ráadásul a védelem vezére és esze volt a Tide-ban, de más rendszerben játszott és át kell még állnia.
Kapott egy új csapatot amit vezetnie kell 21 évesen. Nagy feladat, de most is egy nagyon jó edző keze alatt dolgozhat, kis idő, pár éles meccs kell még nekik, ahol a társakkal összeszokik és megtanulnak bízni benne. Ráadásul van pár veterán játékos aki szintén segíthet a nehéz helyzetben, gondolok itt BigSey-re és Aso-ra akik megéltek már egy-két nehéz pillanatot az NFL-ben. Nagyon jó D# alakul itt, amit nagyon jó látni, csak kell még egy kis türelem!


Azon én nem lepődtem meg annyira, h a DL-t még nem érzik teljesnek. Alford érkezéséig 2 DE (Houston, Shoughnessy)és 4 DT(BigSey, Kelly, Bryant és Henderson) volt rosteren, plusz az OLB-k(Scott,Groves) akik elvileg tudnak DE-t is játszani. A többiek akik a TC-ben a csapattal készültek mind elküldték és még PS-re sem került senki. McCray azt hiszem backup volt tavaly a Saints-ben is, nem is volt rossz, de nem meghatározó játékos, itt is max nickel-ben lenne pályán, de ezt Schefter is írta, nem is lehetne többet várni tőle.

Amúgy Alford a 94es számot kapta.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Egy újabb D-Line ember járt nálunk work-out-on! Nem ismerem McCray-t, de akármi van is, valami nem tetszik a falban Cable-éknek, ha még mindig próbálgatnak embereket!

Free agent DE Bobby McCray worked out for the Raiders on Wednesday.
McCray was released by the Saints after getting beaten out by undrated rookie Junior Galette. He may be able to help as a nickel rusher, but his time as a difference-maker is over.

Source: Adam Schefter on Twitter
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
No ahogy sejtettem, a Bush téma kicsit más lett már mára, mivel nem edzett csütörtökön Bush sem! Igaz ez nem azt jelenti, hogy nem fog játszani, de előrevetíti, hogy kicsit limitáltabb szerephez juthat, bár én még mindig azt mondom, hogy nem fog játszani a Titans ellen. Egyébként game-time decision, tehát a meccs előtt fogják eldönteni, hogy játszik e!

Chris Johnson lesz a nickelback, ami ugye nem meglepő egyáltalán! 😊

Big nickel defense-ben viszont Howard jut játéklehetőséghez! De megerősítette, hogy elvesztette a kezdő szerepét Howard és hogy így majd a spec team-ben fog nagyobb szerephez jutni!

Marshall Lofa Tatupuhoz hasonlította McClain futball IQ-ját és hogy ugyanolyan gyorsan képes reagálni a dolgokra mint a 3szoros Pro-Bowler LB. (ezzel csak az a bajom, hogy miért nem hagyják, hogy a pályán bizonyítja ezt be, miért kell lenyilatokozni :/ )
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Valamint a másik ez a 3-4-es védekezés, ami ugyancsak azt próbálja kihasználni, hogy Johnson-t féken tartsuk. Mert ha sikerül Seymournak az LT-t is magára vonnia, akkor szinte blokkolatlanul mehet Scott és az ILB az FB-HB párosra, illetve akkor még ott van az FS is, tehát emberfölénybe kerülhetünk azon az oldalon.Bruce
Persze, egy CJ szintű futó ellen minden azon múlik, hogy mennyi double teamet tud kikényszeríteni a fal, mert őt szólóban nem viszed le, de ehhez sok blokkolatlan - kevésbé blokkolt - ember kell. Itt lesz szükség Kellyre is. Ha a guardok gond nélkül kiérnek az LB-kre, akkor szopás lesz.Döme
Úgyvan, meg hát szükség van arra hogy jól rotáljuk a falembereket és mindig legyen frissesség a falban. Mert az erőt nagyon kiveszi a falmunka. De ha most már Alford is tud néhány snappet játszani, akkor pihenhetnek a kulcsemberek és jobban le tudják foglalni az O-Line-t

Mert tényleg a falban fog ez a meccs eldőlni a mi részünkről! A secondary max besegíteni tud!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Valamint a másik ez a 3-4-es védekezés, ami ugyancsak azt próbálja kihasználni, hogy Johnson-t féken tartsuk. Mert ha sikerül Seymournak az LT-t is magára vonnia, akkor szinte blokkolatlanul mehet Scott és az ILB az FB-HB párosra, illetve akkor még ott van az FS is, tehát emberfölénybe kerülhetünk azon az oldalon.Bruce
Persze, egy CJ szintű futó ellen minden azon múlik, hogy mennyi double teamet tud kikényszeríteni a fal, mert őt szólóban nem viszed le, de ehhez sok blokkolatlan - kevésbé blokkolt - ember kell. Itt lesz szükség Kellyre is. Ha a guardok gond nélkül kiérnek az LB-kre, akkor szopás lesz.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Egyébként rohadtul unom már ezt a várakozást a meccsre, mert csak mindig a jót látom a dolgokban, vagyis ha rossz első ránézésre, akkor is addig keresek a cikkek között, amíg el nem hiszem hogy jó dolgot csináltak a csapatnál.

Aztán ha jön a meccs, akkor szépen leszállok a magas lóról és minden rendben van! A csapat kikap én meg megfogadom, hogy többet nem táplálok hiú reményeket. De aztán kezdődik előröl a dolog. De ez az első hét előtt a legszarabb! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Egyébként azt olvastam, hogy Shaughnessy jobb passz ellen, Scott pedig jobb futás ellen, így ezt próbálják kihasználni, mivel erősen futó csapat a Titans jelenleg. Valamint azzal hogy Scott kezd, még nem biztos, hogy ő is lesz többet a pályán RDE poszton.
Valamint a másik ez a 3-4-es védekezés, ami ugyancsak azt próbálja kihasználni, hogy Johnson-t féken tartsuk. Mert ha sikerül Seymournak az LT-t is magára vonnia, akkor szinte blokkolatlanul mehet Scott és az ILB az FB-HB párosra, illetve akkor még ott van az FS is, tehát emberfölénybe kerülhetünk azon az oldalon.
A baj a másik oldallal van, vagy azzal, ha TE-t raknak a futás oldalára, mert akkor bajság van!

Én egyébként úgy gondolom, hogy a meccsen kulcs lesz, hogy a falunk mennyire képes lezárni a lyukakat és hogy az LB-ink és a CB-k hogy tudják semlegesíteni a szélső futásait CJ-nek!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Igen, ez kicsit értelmetlen dolog. Egész preseasonben gyakorlunk valamit, aztán az ellenkezőjét csináljuk. Groves egyáltalán mennyit volt LB-ben pályán? Nem sokat, emlékeim szerint. Helyette Shaugh a padra kerül... Nyilván már megint az Öreg machinál.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Valszeg Yamon Figurs lesz a visszahordó mind a kickoffnál mind a puntnál! Ami azért elég érdekes lépés, de remélem jól sül el!

A Scott dolog továbbra is zavar. Shaughnessy amúgy is megfelelően játszott a pre meccseken RDE poszton, Scott meg jó volt LB-be, akkor miért kell kavarni :S
Azt nyilatkozta Kábel, hogy a legjobb 11-gyel állunk ki! Hát szerintem meg a legjobb 11 így néz ki:

D Line: Houston Kelly Seymour Shaughnessy

LB: Wimbley - McClain - Scott

Sec.: Aso - Branch - Huff - Routt

Igaz ebből 10 ember kezdő lesz, de Scott nem a jó helyen, így inkább 9-et mondok.

Bár azt is rebesgetik, hogy sokat játszunk 3-4-et és így Scott jó helyen van ott, mert gyorsan kispriccel OLB-nek és már meg is van a 3-4


Houston - Kelly - Seymour

Wimbley - McClain - Groves - Scott


Bár számomra kérdés, hogy Groves tud e ILB-t játszani...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ezt a Bush dolgot én is olvastam, meglátjuk! Nem tudom hogy kéne e erőltetni, de ha tud, akkor mindenképp játsszon, mert szükségünk van rá! Mondjuk szerintem nem fog játszani, csak eteti a médiát, meg minket a faszságokkal Cable! 😊

Ezt a Scott dolgot sajnos nem értem teljesen 😕
Azt is írták, hogy Alford már most jól mozgott edzésen és van rá esély hogy játsszon is, sőt még azt is mondta Cable, hogy DE pozícióban is bevethető! Ez azért tetszik, hogy kb mindegyik játékosunk tud játszani DE-t is. Gondolok itt Seymourra és Kellyre! A másik érdekesség vele kapcsolatban, hogy long-snapper is, ami Condo helyzetét nehezíti, hiszen amellett, hogy a legjobban fizetett punter és a legjobban fizetett kicker van a csapatban a legjobban fizetett LS is nálunk található! 😊

Cable kijelentette, hogy a fal mindkét oldalán Barnes a back-up és a short yardage TE posztot is ő látja el vagy pedig Loper!



Ugyanakkor kiderült, hogy nem edzett W.McFadden és T.Goethel és ugye Schilens! Bryant pedig limitáltan edzett csak!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kösz! Van benne egy-két érdekes pont, ha viszont igazuk lesz akkor nagyon durva D#ről bveszélhetünk majd.

Olvastam egy-két meglepő dolgot:

Scott kezd majd Shaughnessy helyén, mert a kezdő WLB Groves lesz. Érdekes 2 csere és még mindig nem értem, hogy Groves mikor volt jobb Scottnál, de ha így döntöttek ez van, csak bizonyítsa is be, hogy méltó a kezdő pozícióra. Matt így szerintem mindkét DE pozícióban backup lesz.

Bush edz rendesen és Cable azt nyilatkozta, h játszani fog hétvégén.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Itt egy cikk: http://www.sbreport.net/raider_news/008/4608.html

Vannak benne elvadult dolgok, de azért érdekes! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Na ennek a Pears cut-nak örülök.
Szerintem is vagy Cambpell oldja meg vagy Barnes az RT back-upot!

A WR kérdés, annyira nem kérdés. Szerintem DHB és Murphy jók lesznek, valamelyik fiatal meg majdcsak megoldja a 3. WR posztot és még ott van Z. Miller is.

McFaddenről nem találtam én se semmit. Valszeg akkor nincs is komolyabb baj vele, de majd jönnek a hírek pénteken!

Trade-ről meg gőzöm sincs
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Pears-nek mondtunk búcsút, h Alford-nak legyen helye a rosteren. Ezzel megszabadultunk egy nagyon rossz játékostól, igaz elvesztettük a 3. számú TE-t is egyben, de majd megoldjuk valahogy. Viszont a backup RT is kérdésessé vált így. Lehet Barnes mindkét oldalon backup lesz, vagy esetleg Campbell lesz a RG/RT backup?

A 3. számú WR poszt még kérdéses lehet, nagy keresés sincs a még piacon lévő WR-ek közt, trade-ről sem nagyon lehet hallani, így vagy kineveznek valakit a jelenlegi keretből, vagy rotáció lesz, esetleg a heti edzés alapján fog eldőlni, h ki léphet pályára.

Sztetek lesz még trade?
Howard ugye max a meccs után jöhet szóba, ha a Titans tényleg érdeklődik, de rajta kívül nem nagyon esett senkiről szó, h jönne-menne.

Walter McFadden-ről van valami hír, hogy, hogy van a sérülése, amit a Seattle ellen szedett össze? Nem emlékszem h utána pályára lépett volna, de arról sem találtam semmit, h nem edzene, vagy ilyesmi.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jó lesz ez a sec., érzem. 😛 Hétfőn meg pezsgőzni fogunk...😊Raiders89
Aztán nehogy bánatunkban kelljen alkoholhoz nyúlni 😛
Az örömhöz meg amúgy sem a jó sec. az elsődleges cél...BMG
Csak nehogy demi sec. legyen a végén, ha már pezsgőzés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126

Szegecs
😂
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Jó lesz ez a sec., érzem. 😛 Hétfőn meg pezsgőzni fogunk...😊Raiders89
Aztán nehogy bánatunkban kelljen alkoholhoz nyúlni 😛
Az örömhöz meg amúgy sem a jó sec. az elsődleges cél...
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur



The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
😊
Ilyeneken kár agyalni, mert mindig azokon a meccseken szopunk, amiket elvileg nyerni kéne, amiken meg simán szívni kéne, megnyerjük... 😀Döme
Nana. 1 vmi standard. Tőlünk kikaptok. 😊szaba
HessSzegecs
Life isn't fair, it's sad but it's true.

😛