Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 633 — Raiders fan
Valóban érdekes helyzet lenne, de ha beválna C-ként akkor sztem maradna is a poszton. Meglátjuk, hogy sikerül majd ez az év neki és mit mondanak majd róla az edzők. Mindenesetre én örülök neki, h kezdő lesz, rutint szerez és az nagyon sokat számít majd akkor is ha visszateszik T-nek. Campbellről nincs hír, hogy backup RT vagy RG lenne, vagy esetleg mindkettő?peterbadbone
Bruce back up RG...nem elveszett a srác és erőből rendben van, de még technikáját javítani kell. Remélem szezon második felében már szóhoz jut mit kezdő...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Valóban érdekes helyzet lenne, de ha beválna C-ként akkor sztem maradna is a poszton. Meglátjuk, hogy sikerül majd ez az év neki és mit mondanak majd róla az edzők. Mindenesetre én örülök neki, h kezdő lesz, rutint szerez és az nagyon sokat számít majd akkor is ha visszateszik T-nek. Campbellről nincs hír, hogy backup RT vagy RG lenne, vagy esetleg mindkettő?

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 633 — Raiders fan
Figurs WR-ként épphogy csak NFL szint, ha egyáltalán az, ez a 3. számúság csak valami vicc.Bár sokkal jobb sincs, talán azt a pöcs Todd Watkins-t tudom elképzelni 3. WR-nek. Ford még csíra ehhez, de ő azért később odaférhet.

Housh-t senki nem fogja 7 millás fizuval átvenni, meg kell várni hogy cutolják, akkor majd fel lehet szedni.

Most nézem hogy Khalif Barnes lesz a backup LT, ezzel Veldheerből véglegesen center lett, mitöbb majdnem biztos hogy ő lesz a kezdő...Döme
Na ez a Veldheer dolog jó is lehet. Cooper is mintha jobban játszott Jared mellett. Kell egy kis erő az öreg mellé. A kérdés, hogy ha egész idényt esetleg jól végig tolja Cként akkor mi lesz...marad C vagy megpróbáljuk visszafaragni T-vé...érdekes lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Persze azt sem bánnám ha Houshmandzadeh nem menne vissza Seattle-be a meccs után. Nagyon bírtam a Bengals-ban, nem jött neki össze ez a Seattle-i kiruccanás, de nálunk lehet h ismét jó lenne. peterbadbone
"The Vikings, Jets, Chargers and Cardinals have made trade offers with the Seahawks for Houshmandzadeh, the Cincinnati Enquirer reports."
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Figurs WR-ként épphogy csak NFL szint, ha egyáltalán az, ez a 3. számúság csak valami vicc.Bár sokkal jobb sincs, talán azt a pöcs Todd Watkins-t tudom elképzelni 3. WR-nek. Ford még csíra ehhez, de ő azért később odaférhet.

Housh-t senki nem fogja 7 millás fizuval átvenni, meg kell várni hogy cutolják, akkor majd fel lehet szedni.

Most nézem hogy Khalif Barnes lesz a backup LT, ezzel Veldheerből véglegesen center lett, mitöbb majdnem biztos hogy ő lesz a kezdő...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hard Knocksban mutatják, ahogy Rex Ryan a Redskins meccsen szarrá alázza DeAngelo Hallt, miután az LT-vel köcsögösködik pont az orra előtt. Elmagyarázza neki hogy gecire nem tud tackle-t adni, ezért baszta ki anno a testvére tőlünk. Na persze ez nem teljesen igaz, de akkor is nagy poén.😀Döme
He-he nagy arc lehet Rex! Trashtalk-ban azért ottlehet a szeren big_smile

Közben még mindig nem akarom elhinni h nálunk Figurs 3. WR lehet a sorban, nálam max 5-6 már ha lesz 6WR a rosteren. Csak be kellene jelentkezni TJ-ért a Seattle-nél, mert ha jól olvastam, Hue keze rendesen benne van h ilyen jó elkapó lett, mert WR coach volt a Bengalsnál amikor legjobb idényeit futotta, ő aztán csak megtalálná a helyét a saját O#-ben.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Hard Knocksban mutatják, ahogy Rex Ryan a Redskins meccsen szarrá alázza DeAngelo Hallt, miután az LT-vel köcsögösködik pont az orra előtt. Elmagyarázza neki hogy gecire nem tud tackle-t adni, ezért baszta ki anno a testvére tőlünk. Na persze ez nem teljesen igaz, de akkor is nagy poén.😀
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Engem leginkább C.J. szar játéka aggaszt a legjobban. Jó lenne ha összeszedné magát, vagy kapjon lehetőséget Routt, csak nehogy szétdobálják..:\ Nincs Asonak egy ikertestvére? 😂 meg lenne oldva a cbduo.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Bush sérülésének nem örülök . DMC-ről mit tudunk, ő azért ott lesz a nyitó meccsen , nem ?

CJ nagyon benézegette a labdákat ....
Tonga szegény mint egy jó lakott óvodás 😀 de tetszett ahogy a végig izzadta a yardokat 😊
Stevie Brown hogy meglepődött a az ajándék labdának .... egy puntot hogy tudott elbaszni a SEA? 😀
Ford elkapása is szimpatikus volt.
Az a Kickoff Return viszont nagyon de nagyon nem tetszett amit kaptunk ... faszom abba a Rankin gyerekbe 😀

Lényegében ha minden meccset csak 3 ponttal húzunk be már boldog leszek 😀 😀

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Azt elfelejettem írni, h szerintem a Titans ellen lehet nem lesz akkora gond a futójáték, mert tavaly is a sec volt a gyengéjük, most ráadásul az LB sor sem az igazi, a döntő tényező az az OL közepére irányuló nyomás lesz. Mennyire bírja amjd a C-RG párosunk tartani magát és ezzel együtt mennyire lesz pontos Campbell vagy Bruce aki kezd majd.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Azt hiszem Bush sérülésével Jacksonnak komolyan elő kell vennie a passz playbook-ot. Bennett megbízható backup, csak húzza ki a 6. hétig míg Bush visszatér, mert McFadden sztem sem fogja megváltani a világot. Jöhetnek a screen-ek, meg a trükkös playek, egyedül a reverse-t hagyjuk ki, mert csak összetöretjük vele Murphy-t. Tonga-t viszont mindenképp rosteren kell tartani, mert nagyon jó! PS-ről sztem tuti elvinnék. Kíváncsi leszek viszont arra, h Cartwight maradásával megoldottnak látják-e az egyik returner szerepét, mert akkor a WR-ek közül lesz extra távozó. Nálam most DHB, Murphy, Ford, Higgins, Miller lenne rosteren, Schilenz PUP.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 633 — Raiders fan
Hát a Bush dolog kurvára nem hiányzott. Pápá futójáték. Nagyon nehéz lesz így a nyitó meccs is.
Talán ha Bennett és Recee nagy napot fognak ki, de DMCre én nem építek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ismét a legszarabb tulajnak választották meg Al Davis-t 😊
A Yahoo sportrészlege csinálta meg a listát, jelenleg még az első rész van kész és hátulról haladnak

http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ms-ownerrankingspartone090210
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Na akkor itt a rossz hír:

4-6 hetet hagy ki Bush sajnos a legjobb esetben is. Ez azt jelenti, hogy PUP listára fogják tenni és mind Bennett, mind Cartwright benne lesz az 53-as roster-ben.

Cable szerint viszont PO-ban leszünk idén és a legnagyobb ellenfelünknek magunkat tartja. Szép mondat, de hát mit mondjon. Minden évben ezt kell mondania, de két-három hét múlva kiderül hogy van e alapja!

Itt pedig egy cikk, hogy kik a biztos befutók, kik azok akik valszeg megcsinálták a helyet maguknak, kik vannak a buborékban és kiket vágnak ki biztosan. Lehet hogy lesznek meglepetések, de elég jól összefoglalja a cikk a dolgokat.

http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2010/09/02/breaking-down-the-final-cut/
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 633 — Raiders fan
Én is pont azt akartam beírni, hogy CJ vszeg bukta a #2 posztját.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Amit az összefoglalóból néztem, hogy Chris Johnson sztem simán elvesztette a 2. cb spotért a versenyt. 3 elég nagy elkapás volt mellette. Ez sok nagyon és csak egy PD-je volt mellette.

Boller is és Gradkowski is kurva jól passzolt.

Tonga screen passz TD-jének nagyon örülök. Ez elég jól megy a csapatnak. Cartwright 3 elkapása is megsüvegelendő!

A futás viszont nem igazán ment. Jól van a yardmennyiség szép, de az átlag egy kicsit lehetne jobb, persze a 3.3 y/att még pont elfogadható kategória.

A WR harc és ezzel együtt a visszahordók vetélkedése is érdekes, mert Ford egy 62 yardos elkapással vétette magát észre. JLH egy TD-t ért el és Nick Miller is.

A visszahordásban (KR) viszont Figurs volt a legjobb.
A kérdés, hogy az általam korábban tippelt 6 WR helyből kit raknak ki Figurs (mert ő nálam nem szereplet) ellenében

WR - Schilens, Murphy, DHB, Ford, Higgins, MillerBruce
Vagy marad minden úgy ahogy írtam és Miller és Ford oldja meg a KR-t, Higgins és Miller a PR-t.

Én ez utóbbira szavaznék! Egyébként is az a fontos, hogy jól blokkoljanak a visszahordónak!

Lásd Rankin TD-jét, ő asszem nálunk tavaly futott vissza és elég gyenge volt, de úgy néz ki nem vele volt a baj! 😊

Egyelőre ennyit, aztán majd még!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Persze én sem hiszem, hogy megszereznénk, csak Al olyan fajta akit nem hagy nyugodni az ilyen lehetőség. Persze azt sem bánnám ha Houshmandzadeh nem menne vissza Seattle-be a meccs után. Nagyon bírtam a Bengals-ban, nem jött neki össze ez a Seattle-i kiruccanás, de nálunk lehet h ismét jó lenne. A meccset remélem sérülés nélkül lehozzuk és az is jó lenne ha megtalálnánk a visszahordókat, nemcsak választanánk egyet a "tömegből".

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Most olvastam, h Jackson-ért a Chargers 2011es 2. kört+2012es 3. kört kér alsó hangon. Ez elég teljesíthető lenne, kíváncsi leszek h Al beköszön-e érte.peterbadbone
AJ Smith azt nyilatkozta még korábban, hogy az AFC Westbe semmiféleképpen nem mehet.barney
Másfelől 2011-re már nincs első körösünk, szerintem semmiképpen nem adjuk el a 2. köröset is.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Most olvastam, h Jackson-ért a Chargers 2011es 2. kört+2012es 3. kört kér alsó hangon. Ez elég teljesíthető lenne, kíváncsi leszek h Al beköszön-e érte.peterbadbone
AJ Smith azt nyilatkozta még korábban, hogy az AFC Westbe semmiféleképpen nem mehet.barney
De a Chargersbe se? Végül is érthető.ulpianus
😀

Igen, kicsit rosszul fogalmaztam. Más AFC West csapatba nem mehet. (Az eddigi történésekből viszont úgy tűnik, hogy a Chargersbe sem szeretné... 😕 )

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Most olvastam, h Jackson-ért a Chargers 2011es 2. kört+2012es 3. kört kér alsó hangon. Ez elég teljesíthető lenne, kíváncsi leszek h Al beköszön-e érte.peterbadbone
AJ Smith azt nyilatkozta még korábban, hogy az AFC Westbe semmiféleképpen nem mehet.barney
De a Chargersbe se? Végül is érthető.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Most olvastam, h Jackson-ért a Chargers 2011es 2. kört+2012es 3. kört kér alsó hangon. Ez elég teljesíthető lenne, kíváncsi leszek h Al beköszön-e érte.peterbadbone
AJ Smith azt nyilatkozta még korábban, hogy az AFC Westbe semmiféleképpen nem mehet.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én is valahogy így számoltam, 7-9 szerintem már jó eredmény lenne, főleg ha megint lenne pár meccs amit ha el is bukunk, de végig lenne esélyünk a győzelemre. Persze ha jobb lesz se leszek szomorú 😀 Úgy gondolom, h a Cardinals ellen is van esélyünk, mert már nem Warner irányít ott és lehet h Anderson ilyen elkapókkal elkaristol de nem hinném h ő lesz a következő franchise QB.

Most olvastam, h Jackson-ért a Chargers 2011es 2. kört+2012es 3. kört kér alsó hangon. Ez elég teljesíthető lenne, kíváncsi leszek h Al beköszön-e érte.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Én is tippelek már egyet :

1 OAK @ TEN - jó próba lesz a futás elleni védelemnek, de én bízok a pozitív kezdésben W
2 STL @ OAK - ezt hozni kell. Bradford legfeljebb interceptionokban nyújthat kiemelkedőt 😛 W
3 OAK @ ARI - ők eddig a passzjátékkal arattak. Warner nélkül megverjük őket W
4 HOU @ OAK - az első vereség. Velük tényleg nem tudtunk eddig mit kezdeni (talán majd most...) L
5 SD @ OAK - szerintem ezt elveszítjük, de szoros lesz L
6 OAK @ SF - szintén vereség. Az első pletykák megjelenése Cable kirugásáról... L
7 OAK @ DEN - ST parádé, 1-0 ide. W
8 SEA @ OAK - hazai pályán miénk a meccs, addigra Hasselback úgyis kidől W
9 KC @ OAK - ezt mindenképp nyerni kell, elképzelni sem tudok mást 😀 W
10 Bye
11 OAK @ PIT - BigBen lesz, csak fal előtte nem, a D#től kap egy újabb agyrázkódást, ja és Gradkowski comeback 😀 W
12 MIA @ OAK - na itt nincs ötletem, mondjuk kikapunk, nehogy túl sok legyen a jóból L
13 OAK @ SD - ismét szoros küzdelem, de most győztesen kerülünk ki W
14 OAK @ JAC - ha nyernek, csakis Morrison miatt, de Raiders W
15 DEN @ OAK - sima győzelem, 2-0 ide. W
16 IND @ OAK - talán első félidőben vezetni fogunk... L (én azért bízok az SB loss átokban)
17 OAK @ KC - elbízzuk magunkat és ezt már elveszítjük L

Hoppá! Ez 10-6. AFC Westben ez csoportgyőzelmet is jelenthet, és irány a Superbowl!!!
Lehet, hogy egy kicsit túl optimista voltam, de egy 8-8 simán benne van a csapatban.
Reméljük a legjobbakat...
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Magyar idő szerint mikor lesz a meccsünk?reggel 4?Big L
ja. az eredménykövető első hsz-ébe bele szoktam írni az időpontokat.Höri
köszi szépen!

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Magyar idő szerint mikor lesz a meccsünk?reggel 4?Big L
ja. az eredménykövető első hsz-ébe bele szoktam írni az időpontokat.