Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Meg kell majd nézni a meccset és utána véleményt formálni, de állítólag Jared igen bíztatóan mozgott C poszton...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Huff szánalmasan játszott :rolleyes:


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Jó kis meccs volt, bár elég "biztonságos" menet volt mert úgyis találkozunk idén élesben és nem akarták kiteregetni a kártyákat 😀 De tuti nem engedünk ennyi passzolt yardot legközelebb 😛 meg viszünk blitzet is. 😀

A front 7-etek elég jó lesz idén, remélem Canmpbell rendben lesz hamarosan.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Hát az SF nyert, de nem voltunk rosszak
A statok alapján továbbra sem megy a futás. DMC áttörése is várat magára, 7 futásból 9 yard nem túl jó teljesítmény...
Gradkowski ott folytatta, ahol tavaly abbahagyta, nálam övé a 2.hely (bár nálam eddig is az övé volt 😊 ).
Campbell meg lesérült, de állítólag nem komoly...
Bushnak meg eltört az ujja
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Na győzelem nincs, de van pár jó dolog azért...

Meccset nem láttam még, de azért pár dolog egyértelmű...

Murphy és DHB jól játszott, ha ezt a formát tartják reménykedhetünk ey rendes szezonban...

FUtás nagyon döcögős volt pedig back up NTvel mentek...

RB passzok jók...

Gradkowski nagyon bíztatóan tolta a sajnálatos sérülés után...

Campbell remélhetőleg első meccsre 100%-os lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nyugi,cutoknál fog kipotyogni pár nagyobb név,akivel a fizetése vagy a kora miatt nem számolnak valahol.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nem is tudnánk mit adni érte. Játékost... nem tudom ki lenne akkora név h cserealap legyen, akit el is engednénk. Pick meg gondolom első körös kellene, és a 2011es már a Pats-nél van és kötve hiszem h egy második körössel vagy a 2012es elsővel elégedettek lennének San Diego-ban.


Én még azért nem adtam fel, h valamelyik csapat kiadja az útját egy kiöregedőben levő rutinos, jó WR-nak és mi behúzzuk, vagy esetleg egy késői pickel elhozunk valahonnan egy ugyan ki nem dobott, de mellőzött playát. Pl Camarillo-t nagyon szivesen láttam volna Raiders mezben, de el tudnám viselni Crayton-t is Dallas-ból, ha már Al úgyis dícsérte Jones 2. körös választását, amikor is elvitte Sean Lee-t, mert szerinte McClain után ő volt a legjobb LB az idei drafton, szóval lehet ezzel nyitott egyet Jones felé, h figyu nektek nemkell dobd már át olcsóért. De volt olyan hír is miszerint Branch nem biztos h Seahawk-ként fog visszavonulni. Houstonban Kevin Walter is elveszteni látszik a WR2 helyét ő is javíthatna a csapaton. Egyikük sem egy igazi WR1 de legalább tapasztaltak és szerintem jól jönne nekik a környezetváltozás.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
"We need a #1 WR in the worst way. 5 years 50 million to sign WR Vincent Jackson. Impossible? Or possible?" :cool:Goose
AFC Westbe tuti nem engedi AJ. Mondta.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan


Monsters of the East Bay (courtesy of Greg Papa) - DE Lamarr Houston(99), LBs Rolando McClain(55) and Kamerion Wimbley (96)


Remélem a 49ers ellen is mutatnak valamit. Ez az OL egy kicsit erősebbnek tűnik, mint a Cowboys és a Bears hasonló alakulata.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
DHB-t én is szeretném ha idén össze jönne neki a jó játék. Jó lenne ha termelné a TD-et 😀Big L
Először az elkapásokat termelje, drop nélkül!
---
Amúgy a Veldheer+B.Campbell C-RG párossal szerintem a középső futások is jobban mennének...
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
DHB-t én is szeretném ha idén össze jönne neki a jó játék. Jó lenne ha termelné a TD-et 😀

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Én örülök annak, hogy Veldheer kezd C poszton.
Kap jó adag játékidőt a srác, sztem 2. linenal simán LT-t is játszhat vagy RT-t.

A srác sztem jó kis playa lesz, a kérdés, hogy milyen poszton.
Bears ellen látszott, hogy LT posztra még sokat kell fejlődnie, szóval idén még sztem biztosan Mario lesz az LT, aki eddig igen jól tolja...ha egész szezonban így játszik sztem kap új szerződést és LT kérdés megoldott.
Ha ez így lesz akkor Jared számára az RT vagy C poszt jöhet szóba. Sztem hosszútávon az RT posztot kéne majd erőltetni és jövőre kell hozni egy rendes C-t.
Offseason vagy trade vagy korai draft(elnézve az idei draftunkat jó lenne C-t draftolni)...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Az a vigyor annyira volt őszinte mint egy politikus 😀 DHB meg majd idén megmutatja h nem volt hiba őt választani. Sőt már holnap is villantani fog DMC-vel együtt... legalábbis remélem. Bár lehet annak is örülni fogunk ha pályán lesznek és nem sérülnek le.

Sajnáltam, h idén elmaradt a közös edzés, remélem jövőre ismét sor kerül rá!peterbadbone
Hát ha Schilenz tavalyi sérülése miatt maradt el (szerintem ez is közrejátszott), akkor tökmindegy, mert így se tudott egészséges maradni...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az a vigyor annyira volt őszinte mint egy politikus 😀 DHB meg majd idén megmutatja h nem volt hiba őt választani. Sőt már holnap is villantani fog DMC-vel együtt... legalábbis remélem. Bár lehet annak is örülni fogunk ha pályán lesznek és nem sérülnek le.

Sajnáltam, h idén elmaradt a közös edzés, remélem jövőre ismét sor kerül rá!

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
egy kis tress a holnapi meccs előtt 😀
http://www.youtube.com/watch?v=vQ3Q-FoSJwA&feature=related

az érdemi rész 1:05-től 😛

Battle of the Bay. Classic.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
A DMC pedig az első csapattal gyakorolt, jó formában érzi magát és reméli bizonyíthat. Kár hogy már szkeptikus vagyok vele kapcsolatban egy kicsit. 😕Bruce
Meg ez olyan, hogy ki nyilatkozott valaha is mást? Anno nálunk Kyle Turley lenyilatkozta, hogy csúcsformában érzi magát, a háta totál rendbe jött. És aztán nem játszott egy percet sem. Ahogy Ty Law is, ahogy Goff is, stb.ulpianus
Úgy is van. Múltkor is ezt mondta DMC, hogy idén megmutatja, meg egészséges marad, meg hasonlók, aztán két nap múlva meg már lábproblémák miatt kihagyott két hetet, ami most ért véget... no comment!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A DMC pedig az első csapattal gyakorolt, jó formában érzi magát és reméli bizonyíthat. Kár hogy már szkeptikus vagyok vele kapcsolatban egy kicsit. 😕Bruce
Meg ez olyan, hogy ki nyilatkozott valaha is mást? Anno nálunk Kyle Turley lenyilatkozta, hogy csúcsformában érzi magát, a háta totál rendbe jött. És aztán nem játszott egy percet sem. Ahogy Ty Law is, ahogy Goff is, stb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Na most olvasom, hogy Langston Walker és Big Sey is visszatért az edzésbe tegnap! 😊

A hiányzók pedig:

CB Chris X. Johnson (hamstring)
DE Alex Daniels (undisclosed)
DE Jay Richardson (knee)
WR Chaz Schilens (knee)
C Samson Satele (ankle)

A DMC pedig az első csapattal gyakorolt, jó formában érzi magát és reméli bizonyíthat. Kár hogy már szkeptikus vagyok vele kapcsolatban egy kicsit. 😕
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Most olvasom, hogy Veldheer lesz a kezdő C-nk a 49ers ellen! 😮

De nem is értem, hiszem sérült Walker is, nemhogy kipróbálnánk RT pozícióban, bár lehet hogy Walker sérülése nem komoly és a következő kezdőfallal állunk fel:

Henderson - Gallery - Veldheer - Carlisle - Walker

Más!
Az SI-n megválasztották minden a legjobb játékosokat mezszám szerint: Íme a lista első fele

A Raidersből ők vannak a listán:

Jim Otto (00)
Fred Biletnikoff (25)
Todd Christensen (46)
Tim Brown (81)
Ted Hendricks (83)

Ők pedig akik másodikok lettek a szavazáson (zárójelben a győztesek):

Lester Hayes (37/Doak Walker)
Dave Dalby (50/Mike Singletary)
Art Shell (78/Anthony Munoz)
Dave Casper (87/Dwight Clark)
Chester McGlockton (91/Kevin Greene)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"We need a #1 WR in the worst way. 5 years 50 million to sign WR Vincent Jackson. Impossible? Or possible?" :cool:
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Örültem hogy Wimbley végre elszabadult a Brownsból, ráadásul hogy Scott túlodalára került, így pláne veszélyes lesz (ugyanezen okokból kifolyólag egyébként Scott is). Én Scottól sokat várok, különösen ha az eddigi teljesítmény/lehetőség mutatóját nézzük.TyR
Scott az egyik kedvenc játékosom, én is nagyon sokat várok tőle. Sőt az egész LB corps-tól. Remélem megteszik ezt a dolgot nekem! 😊

Scott azért tetszik mert fehér és 91-esben játszik! 😊
Wimbley mert egy állat!
McClain meg mert nagyon sok jó hírt hallottam róla, sokat várok tőle!
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Örültem hogy Wimbley végre elszabadult a Brownsból, ráadásul hogy Scott túlodalára került, így pláne veszélyes lesz (ugyanezen okokból kifolyólag egyébként Scott is). Én Scottól sokat várok, különösen ha az eddigi teljesítmény/lehetőség mutatóját nézzük.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Pár rövid hír a keddi edzésről:

Visszatért DHB és DMC!!! Reméljük most már maradnak is végig! 49ers ellen jó lenne már látni őket!

Nem edzett viszont:
Seymour (tricepsz), Langston Walker(hát), Samson Satele (boka, de nem súlyos, de a 49ers ellen nem játszik)

Alex Daniels viszont újra a D-Line-ban játszott és a 71-es számot viselte, Cable szerint nem úgy alakultak a dolgok ahogy remélték, ezért visszarakták DE-nek!

Közben megtörtént a beavatkozás Schilens térdébe. A visszatérésére hamarabb nem kerülhet sor mint a szezon közepe. Kétszer műtött térde előbb nem lesz rá alkalmas.

10szeres pénzt fizetnek arra, hogy Rolando McClain lesz a DROY, 80szorost, ha a Raiders nyeri a Super Bowl-t, 40szerest ha az AFC-t és 8szorost ha az AFC West-et!

Jah és az alapszakaszban eddig mi adtuk a legtöbb sack-et. Remélem most is csinálunk párat a 49ers ellen, mert az igazi főpróba ez lesz. Egy elég erős fal ellen meglátjuk mire mennek Houston-ék!

Jó hír viszont, hogy Jay Richardson atroszkópos műtéte után valszeg a szezonnyitóra már felépül, ez bizakodásra ad okot Schilens esetében is!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Schilens szintén. Eltörik a bal lába, aztán megnyekken a térde ennek folyományaképp. Nem hiszem el hogy ezt pl nem lehetett volna elkerülni...Döme
És mindezt úgy, hogy nem játszott a meccseken, és többnyire limitált edzést végzett... :/
Van egyáltalán orvosi stáb Oaklandben?!BMG
Van csak kérdéses a hozzáértése... 😊 😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Van egyáltalán orvosi stáb Oaklandben?!BMG
én azért még bizakodok kicsit, hátha... :rolleyes: