Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Örültem hogy Wimbley végre elszabadult a Brownsból, ráadásul hogy Scott túlodalára került, így pláne veszélyes lesz (ugyanezen okokból kifolyólag egyébként Scott is). Én Scottól sokat várok, különösen ha az eddigi teljesítmény/lehetőség mutatóját nézzük.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Pár rövid hír a keddi edzésről:

Visszatért DHB és DMC!!! Reméljük most már maradnak is végig! 49ers ellen jó lenne már látni őket!

Nem edzett viszont:
Seymour (tricepsz), Langston Walker(hát), Samson Satele (boka, de nem súlyos, de a 49ers ellen nem játszik)

Alex Daniels viszont újra a D-Line-ban játszott és a 71-es számot viselte, Cable szerint nem úgy alakultak a dolgok ahogy remélték, ezért visszarakták DE-nek!

Közben megtörtént a beavatkozás Schilens térdébe. A visszatérésére hamarabb nem kerülhet sor mint a szezon közepe. Kétszer műtött térde előbb nem lesz rá alkalmas.

10szeres pénzt fizetnek arra, hogy Rolando McClain lesz a DROY, 80szorost, ha a Raiders nyeri a Super Bowl-t, 40szerest ha az AFC-t és 8szorost ha az AFC West-et!

Jah és az alapszakaszban eddig mi adtuk a legtöbb sack-et. Remélem most is csinálunk párat a 49ers ellen, mert az igazi főpróba ez lesz. Egy elég erős fal ellen meglátjuk mire mennek Houston-ék!

Jó hír viszont, hogy Jay Richardson atroszkópos műtéte után valszeg a szezonnyitóra már felépül, ez bizakodásra ad okot Schilens esetében is!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Schilens szintén. Eltörik a bal lába, aztán megnyekken a térde ennek folyományaképp. Nem hiszem el hogy ezt pl nem lehetett volna elkerülni...Döme
És mindezt úgy, hogy nem játszott a meccseken, és többnyire limitált edzést végzett... :/
Van egyáltalán orvosi stáb Oaklandben?!BMG
Van csak kérdéses a hozzáértése... 😊 😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Van egyáltalán orvosi stáb Oaklandben?!BMG
én azért még bizakodok kicsit, hátha... :rolleyes:
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Schilens szintén. Eltörik a bal lába, aztán megnyekken a térde ennek folyományaképp. Nem hiszem el hogy ezt pl nem lehetett volna elkerülni...Döme
És mindezt úgy, hogy nem játszott a meccseken, és többnyire limitált edzést végzett... :/
Van egyáltalán orvosi stáb Oaklandben?!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Jobban szeretnék inkább velük kapcsolatban a szép elkapásokról, futásokról, fajin megoldásokról beszélni, mintsem erről.
Épüljenek fel és boldogítsák a Raider Nation-t! Ámen 😊Bruce
Igen. Az azért tényleg gáz, hogy elvileg a három legjobb skill playerünk még semmit nem csinált preseasonben. Nekem egyszerűen felfoghatatlan, hogy nem tud DMC egészséges lenni már lassan két éve. Lehet felül kéne vizsgálni az edzésmódszereket, a dokikat, a rehabot, nem tudom, de ez már paródia lassan.

Schilens szintén. Eltörik a bal lába, aztán megnyekken a térde ennek folyományaképp. Nem hiszem el hogy ezt pl nem lehetett volna elkerülni...Döme
+1

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Jobban szeretnék inkább velük kapcsolatban a szép elkapásokról, futásokról, fajin megoldásokról beszélni, mintsem erről.
Épüljenek fel és boldogítsák a Raider Nation-t! Ámen 😊Bruce
Igen. Az azért tényleg gáz, hogy elvileg a három legjobb skill playerünk még semmit nem csinált preseasonben. Nekem egyszerűen felfoghatatlan, hogy nem tud DMC egészséges lenni már lassan két éve. Lehet felül kéne vizsgálni az edzésmódszereket, a dokikat, a rehabot, nem tudom, de ez már paródia lassan.

Schilens szintén. Eltörik a bal lába, aztán megnyekken a térde ennek folyományaképp. Nem hiszem el hogy ezt pl nem lehetett volna elkerülni...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
DMC azért még semmit se mutat, nem lenne jó ha már is arról kéne beszélni hogy sérülések miatt over neki .Big L
Hát de ha most megnézed, elég szépen halad errefelé.

Folyamatosan arról cikkeznek, hogy valami baja van. Speciális cipőben játszik. Ha meg éppen nincs baja, akkor meg nem nyújt kiemelkedőt. Ha idén tudna bizonyítani, hogy közepesnél jobb futó, akkor én már boldog lennék.

Meg most azt olvastam, hogy elméletileg Chaz visszatér a szezonkezdetre, bár kötve hiszem, de azért jó lenne ha tényleg. Mert csak ilyen picike műtét lesz, ami nem jár hosszan tartó rehabilitációs utókezeléssel.

Jobban szeretnék inkább velük kapcsolatban a szép elkapásokról, futásokról, fajin megoldásokról beszélni, mintsem erről.
Épüljenek fel és boldogítsák a Raider Nation-t! Ámen 😊
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
DMC azért még semmit se mutat, nem lenne jó ha már is arról kéne beszélni hogy sérülések miatt over neki .

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Úgy néz ki újra műteni kell Chaz-t!

Coach Tom Cable indicated Monday that Chaz Schilens may need to undergo surgery to repair a knee injury.

Most már nincs mese, kukázni kell egy veteránt. A fiataloknak rendesen fel van adva a lecke! DHB is jó lenne ha már kipihenné magát és nekiállna edzeni meg megmutatni magát PS meccsen is. Murphy egyedül kevés lesz, Higgins-nek , Ford-nak és Nick Miller-nek is meg kell mutatnia mit tud.peterbadbone
A rohadt életbe :S

Nem igaz, hogy nem tudja beváltani már a tehetségét :S
Most majd megint 10 meccset kihagy és utána meg nem fog már maradandót alkotni, vagy lehet hogy igen, de akkor meg megint az lesz, hogy rosteren kell tartani és foglalja a helyet :S
Sajnálom amúgy nagyon, mert nagyon szimpatikus játékos csak durván sérülékeny. Attól félek DMC is efelé halad! 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy néz ki újra műteni kell Chaz-t!peterbadbone
Szinte pontosan ezt álmodtam meg tegnap... :/
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Úgy néz ki újra műteni kell Chaz-t!

Coach Tom Cable indicated Monday that Chaz Schilens may need to undergo surgery to repair a knee injury.

Most már nincs mese, kukázni kell egy veteránt. A fiataloknak rendesen fel van adva a lecke! DHB is jó lenne ha már kipihenné magát és nekiállna edzeni meg megmutatni magát PS meccsen is. Murphy egyedül kevés lesz, Higgins-nek , Ford-nak és Nick Miller-nek is meg kell mutatnia mit tud.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Satele nagyon szimpatikus játékos. Szeretem ezeket a hawaii csávókat! Jó lenne ha mégis beválnaBruce
++ 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
A pénzköltést tényleg komolyan gondolta, bár a játékot is hasonló szenvedéllyel űzte volna...


Carlisle fölött nagyon eljárt az idő, kár h Cable-ék nem látják be, bár lehet csak Campbell nincs még kész, h a helyébe lépjen.peterbadbone
Szerintem is inkább ez utóbbi a helyzet. Ugye azt mondták még a draft előtt is, hogy nagyon nem NFL kész.

Nekem akkor is Barnes bassza a csőrömet, hogy vele mi a helyzet. Meg kéne már nézni ezt a meccset és megfigyelni hogy teljesít ő és Campbell, mert fogalmam sincs róla!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A pénzköltést tényleg komolyan gondolta, bár a játékot is hasonló szenvedéllyel űzte volna...


Carlisle fölött nagyon eljárt az idő, kár h Cable-ék nem látják be, bár lehet csak Campbell nincs még kész, h a helyébe lépjen.

több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Dagi mennyire komolyan gondolta anno .... lehet lekaparni a 2-est róla 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Morris lehet, hogy erősebb C-nek, de tavaly szinte folyamatosan csinálta a false startokat és holdingokat, úgyhogy szerintem nem lenne jobb megoldás.
Ha az erő a kérdés RG poszton, akkor Bruce simán kezdhetne. Valószínűleg a 11 év tapasztalat szól mégis Carlisle mellett...BMG
Igazából Morris nem csinált olyan sok false startot! 10 meccsen kezdett és csak 3 false start-ja volt! Mellette két holding!
Igaz Satelének egy sem volt, de hát ő meg gyenge. Pedig nekem Satele nagyon szimpatikus játékos. Szeretem ezeket a hawaii csávókat! Jó lenne ha mégis beválna!

Carlisle is ugye egy megbízható playa volt, de mostanra már több büntije is van és gyengül is a teljesítménye is és fizikálisan is. Szóval ideje lenne őt kiváltani valakivel.

Barnes valamiért nem élvezi a bizalmat sajnos. Lehet hogy a teljesítményével van baj, de lehet hogy az edzők nem kedvelik annyira.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Morris lehet, hogy erősebb C-nek, de tavaly szinte folyamatosan csinálta a false startokat és holdingokat, úgyhogy szerintem nem lenne jobb megoldás.
Ha az erő a kérdés RG poszton, akkor Bruce simán kezdhetne. Valószínűleg a 11 év tapasztalat szól mégis Carlisle mellett...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Amúgy OL kapcsán van pár felmerülő kérdés...

LT poszton Henderson eddig jól tolja...Peppers ellen is jól megállta a helyét ahogy olvastam...remélhetőleg egész évben rendben lesz...

LG poszton Gallery rendben van, bár volt most róla bünti ami nem jó...ha egészséges marad gond nem lesz vele...

C poszton komoly gondunk van továbbra is. Satele lesérült, ami nem akkora tragédia, hiszen edig elég szarul játszott, de így Morris és Veldheer aki C-t tud játszani és azért ha őszinték akarunk lenni Jarednek inkább T poszton kéne játszania...Morris állítólag egész jól tolta, bár kérdéses, hogy kezdő NTk ellen mire képes. Az a baj, hogy nem nagyon van sztem FAn se akit érdemes lenne felkapni...C-t draftonli, igazolni kell jövőre, mert egyértelműnek látszik, hogy Satele nem kezdő szint. Az INTbe is vaskosan benne van. Ha ott nem nyomják rá Campbellre a zsebet simán TD lehetett volna, mert Miller szépen a védő mögött volt...

RG poszton Cooper nagyon gyenge. Így idén se nagyon lesz futójátékunk ha Cooper van a gyenge C mellett. Nem értem Barnes miért nem kap esélyt. Vagy Brucenak kellene nagyon hamar belendülnie, vagy Walkert behozni szélről.

Rt poszton Walker elfogadható, bár sztem jobbat tennének az egész OLnak, ha őt behoznánk RGnek és Jared vagy Barnes tolná RT poszton. Walker erős, de nem elég gyors a pass rusherek ellen. Ha erre egy csapat élesben majd rátervez és a legjobb pass rusherét Walker ellen küldi, komly gondjaink lehetnek...Jared elég jól mozgott LT poszton eddig, sztem simán ki lehetne próbálni RT poszton huzamosabb ideig. Ha beválik akkor lehet az RG poszton erősíteni Walkerrel, amíg Campbell nem áll készen. Jared jó volt futás blokkolásnál is eddig és passz blokk terén is megállta a helyét...

Henderson-Gallery-Morris-Walker-Jared falla a futójátékunk főleg középen sokat erősödhetne és sztem passz blokkolásban se esnénk vissza.
Év végére pedig a Henderson-Gallery-Morris\Satele-Campbell-Jared fal összeállhatna amibe egy C drafttal az utolsó puzzle darab is bekerülhetne és végre hosszú évek óta rendes falunk lehetne. Persze ehhez kell pl Hendersontól egy olyan év ami után megéri megtartani...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Eddigi meccsek alapján Scott, Wimbley és Ro is jobban teljesít coverageban mint sejteni lehetett, így Howard tényleg tradelhető kategóriába került...kérdés kihez, mennyiért? Egy esetleges WLB sérülés valamely 4-3 csapatnál sokat dobhat az értékén...4. körös pick reális lehet sztem...Rolni
A Morrison trade-ből kiindulva annyit kaphatunk is érte mindenképp.
Szerintem már az is nagy szó, hogy eddig maradt, ha egy DE került a helyére (hajrá Scott!).

Amúgy a Dallas elleni meccsen elég gyakran állt fel úgy a D#, hogy Scott és Wimbley 3pontos DE volt és bejött Routt, meg Mitchell nickelbe. Passz-szituációnál volt ez, és elég jó nyomás volt az irányítón, talán Scott is ebből szerezte a FF-t.
És így Mitchell is több lehetőséget kap...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Szerintem rendben van, de Ricky Brown nálam keret tag...Norris rovására mondjuk...Rolni
Vagy Howard rovására, mert Norris nagyot játszott és ST-ben jól nyomja nagyon!
Úgyis felmerült Howard elpasszolása nem olyan régen! Bár ennek azért nem örülnék...Bruce
Eddigi meccsek alapján Scott, Wimbley és Ro is jobban teljesít coverageban mint sejteni lehetett, így Howard tényleg tradelhető kategóriába került...kérdés kihez, mennyiért? Egy esetleges WLB sérülés valamely 4-3 csapatnál sokat dobhat az értékén...4. körös pick reális lehet sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Szerintem rendben van, de Ricky Brown nálam keret tag...Norris rovására mondjuk...Rolni
Vagy Howard rovására, mert Norris nagyot játszott és ST-ben jól nyomja nagyon!
Úgyis felmerült Howard elpasszolása nem olyan régen! Bár ennek azért nem örülnék...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Na meg akkor nyomatok már egy 53-as roster-t vitaindítónak!

Off - 25 fő

QB - Campbell, Boller, Gradkowski (bár itt még kérdés, hogy mi lesz a fizetésével)
RB - Bush, McFadden, Bennett (teljesítménye alapján ő eddig, de itt nagy a verseny!)
FB - Reece, Tonga
TE - Miller, Stewart, Myers
WR - Schilens, Murphy, DHB, Ford, Higgins, Miller
OL- Henderson, Gallery, Satele, Carlisle, Walker, Campbell, Barnes, Veldheer

Def - 25 fő

DL- Shaughnessy, Kelly, Seymour, Houston, Henderson, Bryant, Richardson
MLB - McClain, Goethel
ROLB - Scott, Groves, Norris
LOLB - Wimbley, Howard, Williams
CB - Asomugha, Routt, Johnson, McFadden, Ware
FS - Huff, Brown
SS - Branch, Mitchell, Boyd

Spec. team - 3 fő

K - Janikowski
P - Lechler
LS - Condo

Véleményeket várom! 😉Bruce
Szerintem rendben van, de Ricky Brown nálam keret tag...Norris rovására mondjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Na meg akkor nyomatok már egy 53-as roster-t vitaindítónak!

Off - 25 fő

QB - Campbell, Boller, Gradkowski (bár itt még kérdés, hogy mi lesz a fizetésével)
RB - Bush, McFadden, Bennett (teljesítménye alapján ő eddig, de itt nagy a verseny!)
FB - Reece, Tonga
TE - Miller, Stewart, Myers
WR - Schilens, Murphy, DHB, Ford, Higgins, Miller
OL- Henderson, Gallery, Satele, Carlisle, Walker, Campbell, Barnes, Veldheer

Def - 25 fő

DL- Shaughnessy, Kelly, Seymour, Houston, Henderson, Bryant, Richardson
MLB - McClain, Goethel
ROLB - Scott, Groves, Norris
LOLB - Wimbley, Howard, Williams
CB - Asomugha, Routt, Johnson, McFadden, Ware
FS - Huff, Brown
SS - Branch, Mitchell, Boyd

Spec. team - 3 fő

K - Janikowski
P - Lechler
LS - Condo

Véleményeket várom! 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Hát nagyon remélem, hogy jövőhéten már játszik mindhárom sérült jómadarunk!
Chaz-t mondjuk nem nagyon játszatnám, max egy-két drive-ot. De DHB-ra és DMC-re több terhet raknék.

Aso beteg volt a meccs napján, így nem játszott, de most valszeg fog és a többi hiányzónknak is jót fog tenni a két napos pihenő. Vagyis már csak egy nap, hiszen kedden kezdenek edzeni!

Szerintem a legfontosabb meccsünk most lesz. A 49ers elleni meccsünk mindig kicsit presztizs kérdés. Remélem odateszik magukat a fiúk. Mondjuk azért lehet hogy a legnehezebb meccsünk lesz most. Bár a Dallas sem piskóta, de akkor is mindig a következő meccs a legnehezebb! 😛
Meg amúgy is, a 49erstől elég sokat várok az idei szezonban. Szóval jó kis erőfelmérő lesz. Meg amúgy is általában a 3. meccsen dőlnek el nagyrészt a párharcok a játékosok között. Az utolsó héten már csak a nagyon kérdőjeles dolgokban döntenek inkább. Tehát ez a legfontosabb meccs!