NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mar vipera valasza utan rajottem, hogy bulvaroskodott egyet Gruden. Csak en voltam hulye es ertelmet kerestem ahol nem kellett volna

Erdekes szabalyok. Pedig alig talalnak csapatot, kar kizarni barkit is.
Tavaly emlekszem a Browns nagyon erosen ajanlgatta a Raiderst, szabaly ide vagy oda. Ennyit er ez, ha kell akkor felrugjak majd. Pedig nem tett rosszat nekik sem. Persze ki szeret a seggeben kameraval dolgozni.
Mindensetre ezt is vegig fogom nezni.
ulpianus
Igen, amire celoztam, az ez volt, Gruden egy napra ki akarta magat rugatni, mert ezzel hivatalosan uj edzoje lenne az Oaklandnek, mar ami a munkaviszonyat illeti.

Ez nyilvan troll megoldas, csak azert maradt meg bennem, illetve jegyeztem meg, mert Gruden nem mosollyal az arcan okoskodott arrol, hogy nem akarja a Hard Knocksot, hanem kifejezetten elutasito volt, nagyon ra volt kattanva, hogy o marpedig nem hagyja, hogy a musor naluk kosson ki.

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Én úgy tudom, hogy bárki műsorba kerülhet ha jelentkezik. Csak ha nincs jelentkező, akkor "köteleznek" egy csapatot rá. És olyan csapat nem kötelezhető, akinek új edzője van, volt PO-ban az elmúlt 2 évben vagy szerepelt a műsorban az elmúlt 10 évben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Mar vipera valasza utan rajottem, hogy bulvaroskodott egyet Gruden. Csak en voltam hulye es ertelmet kerestem ahol nem kellett volna

Erdekes szabalyok. Pedig alig talalnak csapatot, kar kizarni barkit is.
Tavaly emlekszem a Browns nagyon erosen ajanlgatta a Raiderst, szabaly ide vagy oda. Ennyit er ez, ha kell akkor felrugjak majd. Pedig nem tett rosszat nekik sem. Persze ki szeret a seggeben kameraval dolgozni.
Mindensetre ezt is vegig fogom nezni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Koszi Bruce! Ertem mit ir Stezovics elvtars, a szukseges ki-be lepessel.

Azt nem ertem, mitol szamit uj edzonek? Mert ha jol remlik, akkor 2018 elejen neveztek ki, akkor mar a Raiders szezonja veget. ellenben az meg igazabol az NFLben a 2017-es szezonhoz tartozik. Tehat 2019-ben (mert ez a kovetkezo szezon beharangozoja, es mar most is a 2019-es szezon zajlik) mitol uj edzo meg?
ulpianus
Pont hogy nem új edző már.

A Hard Knocks-nál szabály az, hogy az a csapat nem kerülhet műsorba, ahol új edző van. Aki rájátszásba jutott az utóbbi két évben, az sem kerülhet a műsorba, illetve még van olyasmi is, hogy aki már részt vett egy ilyen műsorban, akkor 10 évig újra nem lehet.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Key elérte a 260 fontot, amit Gruden és PG kért tőle. Nagyon kiváncsi vagyok rá idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Koszi Bruce! Ertem mit ir Stezovics elvtars, a szukseges ki-be lepessel.

Azt nem ertem, mitol szamit uj edzonek? Mert ha jol remlik, akkor 2018 elejen neveztek ki, akkor mar a Raiders szezonja veget. ellenben az meg igazabol az NFLben a 2017-es szezonhoz tartozik. Tehat 2019-ben (mert ez a kovetkezo szezon beharangozoja, es mar most is a 2019-es szezon zajlik) mitol uj edzo meg?
ulpianus
Akkor mégse érted. Vagy én nem értelek téged.

Jelen körülmények között valóban Nem új edző. De ha kirúgatná magát és újra kineveznék, akkor bizonyos szempontból új edző lenne, hisz most neveznék ki.
Úgy tűnik volt róla szó, hogy erre játszik (technikailag új edzőt csináltat magából, hogy ne kelljen szerepelniük), bár nyilván nem komolyan (és nem is biztos, hogy ez a kiskapu nincs befalazva)...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Koszi Bruce! Ertem mit ir Stezovics elvtars, a szukseges ki-be lepessel.

Azt nem ertem, mitol szamit uj edzonek? Mert ha jol remlik, akkor 2018 elejen neveztek ki, akkor mar a Raiders szezonja veget. ellenben az meg igazabol az NFLben a 2017-es szezonhoz tartozik. Tehat 2019-ben (mert ez a kovetkezo szezon beharangozoja, es mar most is a 2019-es szezon zajlik) mitol uj edzo meg?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hard Knocks
Amadeus
Nem Gruden fogadkozott, hogyha a Raidershez viszik, akkor kirakatja magat egy napra, mert hogy uj edzovel rendelkezo csapathoz nem vihetik a musort?
Stez
Marmint vezetoedzo?
Mert mar tavaly is az volt Gru.
ulpianus
Úgy értette, hogy ha a Hard Knocks-ra a Raiderst választják ki, akkor Gruden kilép egy napra a csapatból és utána visszaigazol, mert ha új edző van egy csapatnál, akkor nem szerepelhet a Hard Knocks-ban.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Hard Knocks
Amadeus
Nem Gruden fogadkozott, hogyha a Raidershez viszik, akkor kirakatja magat egy napra, mert hogy uj edzovel rendelkezo csapathoz nem vihetik a musort?
Stez
Marmint vezetoedzo?
Mert mar tavaly is az volt Gru.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Hard Knocks
Amadeus
Jó móka lesz!
Viszont a szezon így még neccesebb. Habár legalább lesz mire fogni ha szopunk.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hard Knocks
Amadeus
Nem Gruden fogadkozott, hogyha a Raidershez viszik, akkor kirakatja magat egy napra, mert hogy uj edzovel rendelkezo csapathoz nem vihetik a musort?

több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Hard Knocks
Amadeus
Nem vagyok boldog 🙄
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hard Knocks
Amadeus
Izgi lesz! ☻☻
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Hard Knocks

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Aldont megint elkapták, DUI ez is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A tavalyi week 1 védelmi kezdő 11-ből 5 embernek jelenleg ligán kivüli (visszavonult vagy csapat nélkül sérülésekre vár) és további két játékos másik csapat rosterén küzd kezdő/roster helyért.

Ismét egy nagyon új egységet kell összerántania PG-nek, de a tavalyi brigádhoz képest talent level és sebesség terén komoly előre lépés történt azért!

R.Nelson helyét Abram veszi át a jelek szerint, aki már az első csapattal edz Karl párjaként. Sebességben baromi nagy upgrade lesz az egyszer biztos.

M.Gilchrist helyét félig Abram, félig Joyner veszi át, ami sebességben és cover ability terén is komoly ugrade.

F.Rucker helyét Mauro veheti át, fiatalodik a poszt, marad az erős futás elleni munka és javul az atletikusság.

D.Johnson helyét Burfict veszi át és amennyiben VB egészséges akkor a tavalyi DJ-hez képest sebességben upgrade lesz.

Leon Hall helyét Joyner veszi át, ami komoly upgradenek számít. PG legutóbb azt nyilatkozta róla, hogy "tökéletes fit neki a nickel posztra (Joyner)".

Rashaan Melvin helyét Worley vagy Mullen veszi majd át. Worley tavaly is jobban mozgott, mint Melvin és Mullen-ben pedig lényegesen nagyobb a potenciál, mint bármelyikbe a kettő közül.

Bruce Irvin helyét Ferrell veszi át, ezzel fiatalodunk és sokkal inkább rendszer fit emberünk lesz a szélen. Futás ellen sokkal többet várhatunk és pass rush terén is upgrade kell, hogy legyen az 1/4.

Ezek mellett:
A.Key szerepe nem every down DE lesz, hanem 3rd down DE, aminek eredetileg is szánta PG.

Hurst és Hall másodévesként várhatóan nagyobb hatással lesz a meccsekre.

Conley kvázi szintén másodévesként várhatóan még jobb lesz, pedig már tavaly is mutatott szép dolgokat.

Az LB egység sokkal rutinosabb és stabilabb lesz a Marshall, Burfict érkezések, illetve a fiatalok fejlődése kapcsán.

Crosby és Mayowa személyében lesz sebességgel rendelkező DE depth.


Nem azt akarom mondani, hogy miénk lesz a liga legjobb védelme, mert továbbra is akad kérdés bőven, főleg a pass rush körül, illetve mint fent is látszik sok új arc lesz a kezdőben és általában a védelemben, de komoly előrelépést fogunk tapasztalni szerintem. Mondjuk a sor végéről mindig könnyebb nagyot lépni előre ugyebár...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Incognito eddig bejön a staffnak, persze mindenki hof ilyenkor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Mondjuk annyit tegyünk hozzá, hogy rég volt Cable kezei alatt ilyen jó alapanyag. Trent elég jó Tackle, Hudson a legszűkebb elit, Gabe is decens, Incognito is top15 guard a ligában, amikor futballozik is a pályán. Ha idén sem látunk javulást akkor nincs több mentség.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
OL:

A sikereink egyik kulcsfontosságú eleme lesz az OL játékunk és mivel nem történt edzői oldalon változás, azt is mondhatjuk, hogy a coaching ellenére kell ennek az egységnek fejlődnie. Erre azért lehet esély, mert történt erősítés a játékos állományban, illetve reálisan várható a tavalyi újoncok részéről fejlődés. Ezzel együtt nehéz jó OL munkáról álmodni, amíg Cable a fedélzeten van.
Az alábbi listát (pass protection témában) csak komment nélkül beteszem ide igazolásképp...

Elite OL coach Tom Cable's year-by-year unit rankings in this metric:
2018: 25th
2017: 31st
2016: 26th
2015: 30th
2014: 24th
2013: 32nd
2012: 20th
2011: 24th
2010: 26th
2009: 31st
Elite consistency.


OT:

Nézzük miből főzünk a széleken, ahol tavaly tulajdonképpen a liga leggyengébb párosát adtuk a szezon legnagyobb részében. Megközelíthetjük úgy is, hogy onnan könnyű lesz fejlődni ugyebár…

Ki az akinek biztos helye van?

Kolton Miller és Trent Brown lesz a kezdő párosunk, ha elkerülik őket a sérülések. Hosszas találgatás után végül kiderült az is, hogy Miller lesz/marad az LT, míg Brown a jobb oldalon kezdi meg a Raiders-es karrierjét, miután a legjobban fizetett OT lett. Nekem ezzel nincs igazából problémám, egyfelől nem az én zsebemből fizetik, másfelől a legjobb 5 kell a pályára, illetve igen fejvakarós lett volna a tavalyi első körös fr.LT-nek beharangozott emberről 1 sérülésekkel tarkított szezon után lemondani, valamint sok csapatnál a veszélyesebb ED a jobb oldalról jön már.

Kolton Miller előző szezonban pár meccsen játszott elfogadható szinten, de az idény nagy részében nagyon gyenge teljesítményt nyújtott és komoly szerepe volt abban, hogy Carr profi karrierje magasan legtöbb sackjét szedte össze. A szezon jelentős részében sérüléssel bajlódott és ugye Cable is hátráltatta a munkáját, valamint szembe tűnően gyenge volt a poszthoz. Úgy fest a most következő szezonban egyedül Cable marad meg a hátráltató tényezők közül, mert sokat erősödött és jelenleg egészséges. Bízni lehet abban is, hogy fejben is lassul majd neki a játék második szezonjára és tud egy elfogadható szintet hozni Carr vak oldalán.

Trent Brown a 49ers-nél is RT poszton dolgozott, így nem új neki a poszt, sőt jól is játszott már ezen a poszton az öböl túl oldalán. Pats-nél bal oldalon hozott korrekt szezont tavaly és remélhetjük csak, hogy Dante Scarnecchia tanai erősebben csengenek majd a fülében, mint Cable baromságai. Szerintem joggal várja a stáb és várhatja a fanbase is, hogy Brown állandóságot és stabilitást hozzon végre a falunk jobb szélére.

Brandon Parker tavaly borzalmasan játszott, ezt nem igen lehet szépíteni. Gyenge is volt, technikai gondjai is voltak és a sebességet se tudta kezelni a szélen. Persze ideális esetben pályát se kellett volna látnia és világéletében LT poszton játszott, így eleve meg volt lőve, amikor Penn sérülése után be kellett állnia kezdő RT posztra. Elvileg Ő is komoly mennyiségű izmot pakolt magára az offseason során és kezdenie sem kell majd. Hasznos swing tackle lehet belőle, ha minden jól alakul. Eddig az OTAk során rendre mindkét oldalon dolgoztatják, így valószínűsíthető, hogy a swing/#3 OT szerepre szánják.

Ki érhet oda a 4.ik OT posztra?

Ez persze feltételezi azt, hogy viszünk 4 db OT-t a rosteren, ami nem biztos szerintem. Sok múlhat Richie Incognito szereplésén, ugyanis, ha Ő lesz a kezdő LG, akkor szerintem Denzelle Good jó eséllyel lehet LG és RT depth egyszemélyben.
Ha viszünk 4db tiszta OT-t, akkor szerintem David Sharpe indul legjobb eséllyel a rosteren található emberkék közül a versenyben. Neki legalább van némi rutinja NFL szinten is LT poszton és megfelelő mérete van a sormintához.

OG:

Tavaly KO megint nem tudott régebbi önmagához mért szinten teljesíteni, ennek megfelelően el is cserélte a vezetőség a 10M-s szerződésével. Sokunkban felmerült a gondolat, hogy Gabe Jackson visszatér majd LG-nek, de végül úgy döntöttek Grudenék, hogy Gabe marad jobb oldalon és a bal oldalon a lyukat mással igyekeznek betömni.

Kiknek van fix helye van?

Gabe Jackson teljesen biztosan a kezdő RG-je a csapatnak (ha nincs sérülés persze), ehhez nem fér kétség. Tavaly is elég jól dolgozott pár meccset leszámítva, pedig a jobb oldalán gyakorlatilag egy lyuk tátongott. Szerintem reális elvárás, hogy a liga jobb OG-i közé verekedheti fel magát most, hogy végre mindkét oldalán megbízható játékosok vannak és „csak” a saját dolgával kell foglalkoznia. Gabe pass block terén erősebb mérete ellenére, de én komoly potenciált látok a Gabe-Trent jobb oldalban futás blokk terén is. 700 font azért 700 font NA!

A helye a kereten elég fix Denzelle Good-nak is szerintem, de korántsem biztos, hogy kezdőként. Ez a késői Incognito igazolás azért azt mutatja, hogy nincs teljes bizalom vele kapcsolatban szerintem. Ettől függetlenül hasznos játékos lehet akkor is, ha Richie a kezdő OG, hiszen egy személyben tud LG/RT depth lenni, amivel értékes roster spotot biztosíthat másik poszton valakinek. Richie esetleges eltiltása esetén is várhatóan Ő lesz aki kezd majd, így simán lehet, hogy mégis day 1 kezdő lesz és onnan azért már csak rajta múlik, mert ha elég jól dolgozik év közben nem hiszem, hogy megbontják a falat egy vet min-es veterán kedvéért.

Ki az akinek komolyat kell dolgoznia a rosterre kerülésért?

Richie Incognito sokat kell, hogy mutasson és főleg off field kategóriában, ahhoz, hogy végül keretre kerüljön, de amennyiben sikerül neki rendben tartania a dolgait, rögtön kezdő is lehet. Nem hiszem, hogy túl vastag lenne a jég a talpa alatt, de várhatóan azon lesz a teljes stáb, hogy segítsen neki pályán kívül is egyben maradni és akkor futhat egy jó évet a pályán, mert 2017-ben azért még elég jó szinten játszott és komoly stabilitást adhat Miller belső oldalának. Komoly kérdés lesz vele kapcsolatban az is, hogy kap-e eltiltást az NFL-től.

Denver Kirkland komoly túlélő, de megint nagyot kell mennie, ha rosterre akar kerülni.

Lester Cotton UDFA-ként csatlakozott a gárdához, de szerintem simán van annyi esélye, mint a rutinosabb arcoknak egy roster spot megcsípésére.

Az OG depth helyekre teperők helyzetét nem könnyíti meg amúgy Jordan Devey egész biztosnak tűnő OC/OG helye.

OC:

Nincs itt kérdés igazából.

Rodney Hudson továbbra is a liga egyik legjobb OC-ja és még tavaly Cable irányítása alatt is tartotta a magas szintet.

Mögötte csere posztra egyedül Jordan Devey tűnik életképes opciónak jelenleg és mivel Devey OG poszton is tud játszani, neki nagyon áll egy hely a kereten.

A fentieket összegezve én jelenleg azt várom, hogy a Miller-Incognito-Hudson-Jackson-Brown ötössel futunk majd fel a gyepre és Good-Parker-Devey trió mellett még egy hely lesz kiadó a sok fiatal számára. Most tippelek egy Sharpe rosterre, Cotton PS-be kerülést zárásként, de ezt itt a keret végén már tényleg csak tippelni lehet szerintem.

Abban bízhatunk szerintem, hogy ezzel az állománnyal Cable képes lesz egy átlagoshoz közeli pass protectiont és egy jól működő futás blokkolást összerakni. Ha ez meglesz, akkor elég jó esélyünk lesz arra, hogy komolyat lépjen előre az offense és végre jöjjenek a TD-k is, ne csak a pontos, rövid passzos yardot igen, de pontot nem termelő játék. Ha Cable-nek ezzel az állománnyal (szerintem nem dolgozott ennél jobb alapanyaggal még amúgy) sem sikerül normális falat összeraknia, akkor most már tényleg repülnie kell.



Az eddigi agymenéseim alapján az offensive oldali roster tippem:
25 fő az 53-as kereten és 5 fő PS tag

QB: Derek Carr, Mike Glennon
RB: Josh Jacobs, Doug Martin, Jalen Richard
FB: Keith Smith
TE: Darren Waller, Luke Willson, Foster Moreau, Derek Carrier
WR: Antonio Brown, Tyrell Williams, Ryan Grant, Hunter Renfrow, JJ Nelson, Dwayne Harris
OL: Kolton Miller, Richie Incognito, Rodney Hudson, Gabe Jackson, Trent Brown, Denzelle Good, Jordan Devey, Brandon Parker, David Sharpe

PS: Nathan Peterman, Alec Ingold, Marcell Ateman, Keelan Doss, Lester Cotton

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Ritchie bűnösnek vallotta magát 2 tavalyi balhéja kapcsán. Nagy valószínűséggel hosszabb eltiltással kezdi az idényt.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.youtube.com/watch?v=3WOvc7Jwnrw

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem kurvára bejön, egyik olyan játékos volt a ligában (illetve azon kívül), akit mindig sajnáltam, hogy nem játszik nálunk.

 twitter.com/68INCOGNITO/status/1041894098909593600


jó lesz ez. Veteran minimumért jön, make or break.
Amadeus
Aham. Ettol fuggetlenul mondjuk az, amit a Miaminal muvelt, az visszataszito volt. Ez a csavo jo jatekos, de emberileg egy fereg. De mondjuk ilyen Burfict is, szoval nem egy kirivo igazolas. A nagy kerdes, hogy Grudenek meg tudjak-e fogni ezt a sok eleg balhes karaktert.

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vele teszteljük mit bírnak a high character embereink 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nekem kurvára bejön, egyik olyan játékos volt a ligában (illetve azon kívül), akit mindig sajnáltam, hogy nem játszik nálunk.

 twitter.com/68INCOGNITO/status/1041894098909593600


jó lesz ez. Veteran minimumért jön, make or break.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kellett egy jó veterán a falba, mert ha Parker tényleg G lesz, akkor kell neki idő, míg beleszokik az új pozícióba.