Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Srácok, Philontól milyen idény várható? Odaérhet a kezdő közelébe vagy marad rotációs pr DT?
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És közös bennük, hogy 3. nap elején is bőven várhatónak tűntek a drafton. Ha UDFA-ként sem keltenek feltűnést, kellemetlen lenne

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Facyson klasszik VT CB, azaz a turnoverhez van érzéke, de tényleg nagyon mély a bagázs | mondjuk úgyis ledöglik mindenki | . Amilyen ócska depth DT-ben, Mr. Richardson még 53-at is foghat.
D'Juan Harris meg alátámasztja az "Iktriad is coming" elméletemet, elvégre majdnem az a neve, mint az egykori JAX-futónak, DuJuan Harrisnek. Véletlen? Aligha!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Egy kis szösszenet az idei UDFA-k eddigi teljesítményéről az OTA-ken:



Az utóbbi 1-2napban feltűnt egy bizonyos Steven Richardson. Egy alul méretezett ( 6'0 , 290) DT MInnesota-ból, aki futás ellen nem a legjobb, de az egyik legjobb bull rush-a van a csapatban. Híznia kell és ott lehet az 53ban.


Szintén remekelt D'Juan Harris a Houston egykori LB-e. Kicsit tapasztalatlan, csak 1 kezdő szezonja volt egyetemen, talán pont ezért legnagyobb gyengéje a játék olvasása. Viszont atletikus , jó coverage-ben. Egy igazi tackle gyár, jó technikával, amire nagy szükség lehet , mert ebben nem remekeltünk tavaly. A LB sorunk elég foghíjas, van ott még hely, illetve első sorban ST-ben tudna játékidőhöz jutni eleinte. Ha így folytatja PS-ban benne lesz szerintem, még akár feljebb is.


Egy újabb tehetséges CB tűnt fel , Brandon Facyson. Egy magas feka a Virginia Techről, ha 3 évvel fiatalabb lenne meki tuti ódákat zengene róla. Ami vele kapcsolatban nekem fura, hogy a combine-os súlyához képest a csapat honlapján megjelenített súlya 15 fonttal kevesebb , ami egy 200 fontos CB esetén nagyon soknak hangzik. Jó kis cover CB, sajnos nagyon sok jó CB-nk van így ha nem nyújt kimagaslót a PS lehet a tető neki.

Szerkesztette: Sixo

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Edzéseken leginkább egy kansas-i TE Ben Johnson volt aki legtöbbet és legjobban játszott Hunter helyén. Idei udfa-nk, seniorként érkezett , utolsó szezonjában all big-12 2. csapatos , mind elkapásban mind blokkolásban használható TE. Special teamben is jól játszott. Egy kis súlyt talán még magára tehetne egyetemi súlya alapján.

több mint 8 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Julius Thomast pletykálják, de előbb jöjjön vissza Gates, mint ő 😕

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Na akkor mégis maradunk és itt készülünk a SB győzelemre 😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
Nem is fog, a broncos topicba vagy az nfl csevegőbe leírtuk miért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Még nem zárt be a bazár...
De TE-et még nem sikerült találnunk

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 044 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van pár TE akik még FA-k és pass játékban hozzá tudnak tenni, igyekeztem visszavonultakat nem írni :
Antonio Gates (37) , Coby Fleener (29) , Julius Thomas (30) , Brent Celek (33) , Marcedes Lewis (34) , Anthony Fasano (34) , Zach Miller (33) , Mychal Rivera (27) , Clay Harbor (30) , Jeff Cumberland (31)
Sixo
Marcedes aláírt a héten Green Bayben. Gus talán ide tudja csábítani Julius Thomast...


Komolyan mondom iktriad jöjjön át Chargers drukkernek, lenne itt olyan dögrovás, hogy az épülőben lévő inglewoodi stadion is összedől 😀
empty taxi
Összekeversz a Szent András törésvonallal. 😊
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Itt van pár TE akik még FA-k és pass játékban hozzá tudnak tenni, igyekeztem visszavonultakat nem írni :
Antonio Gates (37) , Coby Fleener (29) , Julius Thomas (30) , Brent Celek (33) , Marcedes Lewis (34) , Anthony Fasano (34) , Zach Miller (33) , Mychal Rivera (27) , Clay Harbor (30) , Jeff Cumberland (31)

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A gyűlölet nem pálya... 😛
Asbee
Meg amúgy is jobban járt mindkét csapat így | nyilván a Chargers és a Giants a draftos cumóval kapcsolatban |

Szerkesztette: Wyatt

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A gyűlölet nem pálya... 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
egyébként is Tixo Pats drukker...
gordon
csak 2 SB-n voltam ,mert utáltam manninget
Sixo
Kösz..., akkor már megvan a hibás 😀
Wyatt
jah manning, de hogy ezt 10 év távlatában nekem kell közölnöm veled ...

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
egyébként is Tixo Pats drukker...
gordon
csak 2 SB-n voltam ,mert utáltam manninget
Sixo
Kösz..., akkor már megvan a hibás 😀

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
egyébként is Tixo Pats drukker...
gordon
csak 2 SB-n voltam ,mert utáltam manninget

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
Én érzem megsértve magam. Összekevertek egy nyíregyivel. Diósgyőri stadionban ilyenért kivégzéseket rendeztek anno ...

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk Szabát amúgy sem volt könnyű 😀

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Régi szép idők, amikor Tomlinson21 (aka Szaba) volt az egyetlen Chargeres fan fórumozó. Nem volt kit kivel összekeverni. 😛 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
egyébként is Tixo Pats drukker...
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Komolyan mondom iktriad jöjjön át Chargers drukkernek, lenne itt olyan dögrovás, hogy az épülőben lévő inglewoodi stadion is összedől 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Bocs! Ez történt valóban...Chargers LT írta az elsőt 😊
Akkor ketten együtt jinxelitek el ezeket a szezonokat 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?